Ειναι η Κεραμεως η Πισπιρίγκου της δημοσιας παιδειας?

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Aprilianos
Δημοσιεύσεις: 5587
Εγγραφή: 26 Ιουν 2020, 20:06

Re: Ειναι η Κεραμεως η Πισπιρίγκου της δημοσιας παιδειας?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Aprilianos » 14 Ιούλ 2022, 00:54

Εμένα η κόρη μου περασε στη σχολή αστυφύλακας. Οι πανελλήνιες είναι τίμιο σύστημα. Ανυπομονώ να δω το παιδί μου να συλλαμβάνει τον πρώτο της αναρχικο

Άβαταρ μέλους
Chainis
Δημοσιεύσεις: 21282
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 19:39
Phorum.gr user: Chainis

Re: Ειναι η Κεραμεως η Πισπιρίγκου της δημοσιας παιδειας?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chainis » 14 Ιούλ 2022, 00:55

:a108:
Otto Weininger έγραψε:
14 Ιούλ 2022, 00:19
Chainis έγραψε:
14 Ιούλ 2022, 00:03
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
13 Ιούλ 2022, 23:58


πάντα έτσι ήταν ο συριζα
Όταν ήταν στο 4% ήταν πιο σοβαροί ρε γαμώτο, μετά μάζεψαν τη σάρα και τη μάρα κι έγιναν αυτό που βλέπουμε.
Βέβαια είχε και στελέχη που καποια έχουν πεθανει και τους έμειναν οι Πολακοβερναρδάκηδοκρατεροι.
Τι ήτανε ; Πιο σοβαροί;
Το 4% κυβέρνησε και το 4% κάνει κουμάντο στο κόμμα. Απλά με τις ψήφους των πασοκων ανέβηκε πάνω.

Αυτός είναι ο ΣΥΡΙΖΑ.
Δεν θυμάμαι επί Αλαβάνου η Κωνσταντόπουλου η Δαμανάκη τέτοια αντιπολίτευση πάντως.
Για να μην μιλήσω για τον Κύρκο.
Όπου δεν κατάφερε να επικρατήσει ο ΕΛΑΣ εξοντωνοντας τις άλλες αντιστασιακες οργανώσεις δεν υπήρξαν και τάγματα ασφαλείας

Μάργκαρετ Θάτσερ:
Ο σοσιαλισμός είναι πολύ καλός μέχρι να τελειώσουν τα λεφτά των αλλων

xioni
Δημοσιεύσεις: 1605
Εγγραφή: 11 Φεβ 2020, 23:30

Re: Ειναι η Κεραμεως η Πισπιρίγκου της δημοσιας παιδειας?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από xioni » 14 Ιούλ 2022, 00:56

Στύγιος έγραψε:
14 Ιούλ 2022, 00:10
Chainis έγραψε:
14 Ιούλ 2022, 00:05
Στύγιος έγραψε:
14 Ιούλ 2022, 00:03
H Kεραμέως- πέρα από άσχετη- έχει κάνει πλείστες μαλακίες κι από μόνη της ,δε χρειάζεται βοήθεια.
Θέλει να περνάτε αξιολόγηση ε;
Και να κρίνεται κάθε χρόνο η επάρκεια σας.
Αίσχος!
Έχω αλλάξει 15 και βάλε υπουργούς παιδείας, η επάρκεια μου είναι γνωστή,αυτοί ήταν ανεπαρκείς . Να μην επαναλάβω πτυχία ,μεταπτυχιακά και διδακτορικά και διευθυντική θέση.
Η Κεραμέως είναι άσχετη και περίγελως ακόμα και μέσα στη ΝΔ.
Deal with it.
Διδακτορικά ρε ψεύτη;

Στείλε μου σε παρακαλώ σε πμ το διδακτορικό σου από το Εθνικό Αρχείο Διδακτορικών Διατριβών.

Ψεύτη... :D:D:D

Άβαταρ μέλους
Chainis
Δημοσιεύσεις: 21282
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 19:39
Phorum.gr user: Chainis

Re: Ειναι η Κεραμεως η Πισπιρίγκου της δημοσιας παιδειας?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chainis » 14 Ιούλ 2022, 00:59

taxalata xalasa έγραψε:
14 Ιούλ 2022, 00:31
Chainis έγραψε:
14 Ιούλ 2022, 00:03
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
13 Ιούλ 2022, 23:58


πάντα έτσι ήταν ο συριζα
Όταν ήταν στο 4% ήταν πιο σοβαροί ρε γαμώτο, μετά μάζεψαν τη σάρα και τη μάρα κι έγιναν αυτό που βλέπουμε.
Βέβαια είχε και στελέχη που καποια έχουν πεθανει και τους έμειναν οι Πολακοβερναρδάκηδοκρατεροι.
και το 4% της ΝουΔεν ειναι σοβαροι ρε γαμωτο, αλλά έχουν μάζεψει τη σάρα και τη μάρα κι έγιναν αυτό που βλέπουμε.

Γενικά ενα 4% ειναι σοβαροί στην πατρίδα μας και σαν αρνητης ψηφου που δεν χρειαζεται επιχειρηματα αντιπολιτευσης, επιβεβαιωνω πως ο μητσοτακης γαμιεται και σου γραφω και βιβλιο 300 σελιδων να σου εξηγησω και πως γαμιεται και γιατι...
τωρα για την κυρα κατινα που βαλανε για υπουργο παιδειας τι να πω;
το προβλημα της πατριδας μας ειναι η παιδεια... εκτος σχολειων... οποτε τον κλεγανε οτι και να κανει αφου η παιδεια δεν ειναι θεμα κεντρικα ελεγχομενης εκπαιδευσης για την αποκτηση τιτλου για ευρεση εργασιας στο μοριοσυστημα....
Αντιπροσωπευτικότατο παράδειγμα εκτσογλανισμού της πολιτικής!
Θαυμάστε τον που το παίζει και ψαγμένος τρομάρα του.
Όπου δεν κατάφερε να επικρατήσει ο ΕΛΑΣ εξοντωνοντας τις άλλες αντιστασιακες οργανώσεις δεν υπήρξαν και τάγματα ασφαλείας

Μάργκαρετ Θάτσερ:
Ο σοσιαλισμός είναι πολύ καλός μέχρι να τελειώσουν τα λεφτά των αλλων

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Ειναι η Κεραμεως η Πισπιρίγκου της δημοσιας παιδειας?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 14 Ιούλ 2022, 01:01

Chainis έγραψε:
14 Ιούλ 2022, 00:52
Στύγιος έγραψε:
14 Ιούλ 2022, 00:22
Ακόμα έχουμε εδώ και δεκαετίες τις ...Πανελλήνιες . ΗΜΑΡΤΟΝ ΡΕ!!

Ανέκδοτο: οι Πανελλήνιες είναι σαν τα Φάντομ, δε θα αποσυρθούν ποτέ!!
Με ποιο τρόπο άλλο καλύτερο η αποδοτικοτερο θα μπορούσε να γίνεται η κατάταξη σε σχολές και ειδικά σε όσες έχουν μεγάλη η πολύ μικρή ζητηση;
2 φορές βαθμολογητής και πολλά χρόνια επιτηρητής σε Πανελλήνιες. Το σύστημα έχει φτάσει στα όρια του. Δεν είμαι ειδικός , να κάτσουν να σκεφτούν οι αρμόδιοι κι οι ειδήμονες επιτέλους...

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Ειναι η Κεραμεως η Πισπιρίγκου της δημοσιας παιδειας?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 14 Ιούλ 2022, 01:02

xioni έγραψε:
14 Ιούλ 2022, 00:56
Στύγιος έγραψε:
14 Ιούλ 2022, 00:10
Chainis έγραψε:
14 Ιούλ 2022, 00:05


Θέλει να περνάτε αξιολόγηση ε;
Και να κρίνεται κάθε χρόνο η επάρκεια σας.
Αίσχος!
Έχω αλλάξει 15 και βάλε υπουργούς παιδείας, η επάρκεια μου είναι γνωστή,αυτοί ήταν ανεπαρκείς . Να μην επαναλάβω πτυχία ,μεταπτυχιακά και διδακτορικά και διευθυντική θέση.
Η Κεραμέως είναι άσχετη και περίγελως ακόμα και μέσα στη ΝΔ.
Deal with it.
Διδακτορικά ρε ψεύτη;

Στείλε μου σε παρακαλώ σε πμ το διδακτορικό σου από το Εθνικό Αρχείο Διδακτορικών Διατριβών.

Ψεύτη... :D:D:D
Γούτσου γούτσου :c020:

xioni
Δημοσιεύσεις: 1605
Εγγραφή: 11 Φεβ 2020, 23:30

Re: Ειναι η Κεραμεως η Πισπιρίγκου της δημοσιας παιδειας?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από xioni » 14 Ιούλ 2022, 01:04

Μια φορά ψεύτης, πάντα ψεύτης.

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Ειναι η Κεραμεως η Πισπιρίγκου της δημοσιας παιδειας?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 14 Ιούλ 2022, 01:06

xioni έγραψε:
14 Ιούλ 2022, 01:04
Μια φορά ψεύτης, πάντα ψεύτης.
Pulchre licet tibi improbe,non homo sed vero mentula.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Στύγιος την 14 Ιούλ 2022, 01:19, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

phorumaster
Δημοσιεύσεις: 438
Εγγραφή: 02 Αύγ 2019, 17:45

Re: Ειναι η Κεραμεως η Πισπιρίγκου της δημοσιας παιδειας?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από phorumaster » 14 Ιούλ 2022, 01:08

Chainis έγραψε:
14 Ιούλ 2022, 00:55
:a108:
Otto Weininger έγραψε:
14 Ιούλ 2022, 00:19
Chainis έγραψε:
14 Ιούλ 2022, 00:03


Όταν ήταν στο 4% ήταν πιο σοβαροί ρε γαμώτο, μετά μάζεψαν τη σάρα και τη μάρα κι έγιναν αυτό που βλέπουμε.
Βέβαια είχε και στελέχη που καποια έχουν πεθανει και τους έμειναν οι Πολακοβερναρδάκηδοκρατεροι.
Τι ήτανε ; Πιο σοβαροί;
Το 4% κυβέρνησε και το 4% κάνει κουμάντο στο κόμμα. Απλά με τις ψήφους των πασοκων ανέβηκε πάνω.

Αυτός είναι ο ΣΥΡΙΖΑ.
Δεν θυμάμαι επί Αλαβάνου η Κωνσταντόπουλου η Δαμανάκη τέτοια αντιπολίτευση πάντως.
Για να μην μιλήσω για τον Κύρκο.
Ο παλιός συν ήταν περισσότερο αστική intellectual ευρωαριστερα. Όταν ανέλαβε ο Τσίπρας και έφτιαξε το ΣΥΡΙΖΑ έγινε πιο ριζοσπαστικος/νεολαιιστικος και μετά με την κρίση απέκτησε και περισσότερους ψηφοφόρους από ευρύτερες κοινωνικές ομάδες και εκτός μεσοαστών/μεγαλοαστών που τον έκαναν πιο αυριανικο. Η παλιά ομάδα ήταν δυσαρεστημένη για αυτό έφτιαξε την δημαρ, μετά και την αλλαγή πλεύσης του Τσίπρα το 2015 βέβαια επανήλθε τελικά μετά από κάποια χρόνια ο Κουβέλης και μερικοί ακόμη..
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος phorumaster την 14 Ιούλ 2022, 01:09, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Chainis
Δημοσιεύσεις: 21282
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 19:39
Phorum.gr user: Chainis

Re: Ειναι η Κεραμεως η Πισπιρίγκου της δημοσιας παιδειας?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chainis » 14 Ιούλ 2022, 01:09

Στύγιος έγραψε:
14 Ιούλ 2022, 01:01
Chainis έγραψε:
14 Ιούλ 2022, 00:52
Στύγιος έγραψε:
14 Ιούλ 2022, 00:22
Ακόμα έχουμε εδώ και δεκαετίες τις ...Πανελλήνιες . ΗΜΑΡΤΟΝ ΡΕ!!

Ανέκδοτο: οι Πανελλήνιες είναι σαν τα Φάντομ, δε θα αποσυρθούν ποτέ!!
Με ποιο τρόπο άλλο καλύτερο η αποδοτικοτερο θα μπορούσε να γίνεται η κατάταξη σε σχολές και ειδικά σε όσες έχουν μεγάλη η πολύ μικρή ζητηση;
2 φορές βαθμολογητής και πολλά χρόνια επιτηρητής σε Πανελλήνιες. Το σύστημα έχει φτάσει στα όρια του. Δεν είμαι ειδικός , να κάτσουν να σκεφτούν οι αρμόδιοι κι οι ειδήμονες επιτέλους...
Ούτε εγώ ξέρω αλλά σίγουρα είναι ένα δίκαιο και αντικειμενικό σύστημα.
Όπου δεν κατάφερε να επικρατήσει ο ΕΛΑΣ εξοντωνοντας τις άλλες αντιστασιακες οργανώσεις δεν υπήρξαν και τάγματα ασφαλείας

Μάργκαρετ Θάτσερ:
Ο σοσιαλισμός είναι πολύ καλός μέχρι να τελειώσουν τα λεφτά των αλλων

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Ειναι η Κεραμεως η Πισπιρίγκου της δημοσιας παιδειας?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 14 Ιούλ 2022, 01:23

Chainis έγραψε:
14 Ιούλ 2022, 01:09
Στύγιος έγραψε:
14 Ιούλ 2022, 01:01
Chainis έγραψε:
14 Ιούλ 2022, 00:52


Με ποιο τρόπο άλλο καλύτερο η αποδοτικοτερο θα μπορούσε να γίνεται η κατάταξη σε σχολές και ειδικά σε όσες έχουν μεγάλη η πολύ μικρή ζητηση;
2 φορές βαθμολογητής και πολλά χρόνια επιτηρητής σε Πανελλήνιες. Το σύστημα έχει φτάσει στα όρια του. Δεν είμαι ειδικός , να κάτσουν να σκεφτούν οι αρμόδιοι κι οι ειδήμονες επιτέλους...
Ούτε εγώ ξέρω αλλά σίγουρα είναι ένα δίκαιο και αντικειμενικό σύστημα.
Nαι ,αλλά παρωχημένο πλέον, έχω δει μαθήτριες να λιποθυμούν από το άγχος και τον ανταγωνισμό.Δε μπορεί να κρίνονται όλοι οι κόποι χρόνων σε μια 3ωρη εξέταση :102:

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 16618
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: Ειναι η Κεραμεως η Πισπιρίγκου της δημοσιας παιδειας?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 14 Ιούλ 2022, 02:26

Chainis έγραψε:
14 Ιούλ 2022, 00:59
taxalata xalasa έγραψε:
14 Ιούλ 2022, 00:31
Chainis έγραψε:
14 Ιούλ 2022, 00:03


Όταν ήταν στο 4% ήταν πιο σοβαροί ρε γαμώτο, μετά μάζεψαν τη σάρα και τη μάρα κι έγιναν αυτό που βλέπουμε.
Βέβαια είχε και στελέχη που καποια έχουν πεθανει και τους έμειναν οι Πολακοβερναρδάκηδοκρατεροι.
και το 4% της ΝουΔεν ειναι σοβαροι ρε γαμωτο, αλλά έχουν μάζεψει τη σάρα και τη μάρα κι έγιναν αυτό που βλέπουμε.

Γενικά ενα 4% ειναι σοβαροί στην πατρίδα μας και σαν αρνητης ψηφου που δεν χρειαζεται επιχειρηματα αντιπολιτευσης, επιβεβαιωνω πως ο μητσοτακης γαμιεται και σου γραφω και βιβλιο 300 σελιδων να σου εξηγησω και πως γαμιεται και γιατι...
τωρα για την κυρα κατινα που βαλανε για υπουργο παιδειας τι να πω;
το προβλημα της πατριδας μας ειναι η παιδεια... εκτος σχολειων... οποτε τον κλεγανε οτι και να κανει αφου η παιδεια δεν ειναι θεμα κεντρικα ελεγχομενης εκπαιδευσης για την αποκτηση τιτλου για ευρεση εργασιας στο μοριοσυστημα....
Αντιπροσωπευτικότατο παράδειγμα εκτσογλανισμού της πολιτικής!
Θαυμάστε τον που το παίζει και ψαγμένος τρομάρα του.
αφου σου ειπα απεχω της πολιτικης και ειμαι αρνητης ψηφου στο θεατρο...
οσο τσογλανος ειμαι εγω για το θεατρο σου, αλλο τοσο τσογλανοι ειστε εσεις και το θεατρο σας για μενα... και μαλλον για την κενωνια ολακερη...

δεν το παιζω ψαγμενος,
χαμενος το παιζω... που δεν εχει κατι αλλο να χασει πλεον...
εσεις το παιζεται ψαγμενοι και οτι τα ξετε ολα και τα λετε με το μανιουαλι σας ο καθεις χωρις αποκλιση μην βγει απ το μαντρι...

δυστυχως η πραγματικοτητα ξεπερναει και την χυδαιοτητα...
οτι και να γραψουμε χυδαιο, ....ειναι λιγο....
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 16618
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: Ειναι η Κεραμεως η Πισπιρίγκου της δημοσιας παιδειας?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 14 Ιούλ 2022, 03:03

Στύγιος έγραψε:
14 Ιούλ 2022, 00:20
Chainis έγραψε:
14 Ιούλ 2022, 00:13
Στύγιος έγραψε:
14 Ιούλ 2022, 00:10


Έχω αλλάξει 15 και βάλε υπουργούς παιδείας, η επάρκεια μου είναι γνωστή,αυτοί ήταν ανεπαρκείς . Να μην επαναλάβω πτυχία ,μεταπτυχιακά και διδακτορικά και διευθυντική θέση.
Η Κεραμέως είναι άσχετη και περίγελως ακόμα και μέσα στη ΝΔ.
Deal with it.
Δεν είναι προσωπικό το θέμα όπως καταλαβαίνεις γιατί δεν σε ξέρω και οφείλω να δεχτώ τα λεγόμενα σου.
Η συνδικαλιστή-κομματική παράταξη σου τι λέει για το θέμα;
Δεν ασχολούμαι με παρατάξεις πλέον.
Χρειάζεται 10ετές εθνικό διακομματικό πλάνο για την παιδεία ,αλλιώς δε γίνεται τίποτα.
:+1:
μπλαμπλαμπλα κομμα μπλαμπλαμπλα κομμα μπλαμπλαμπλα κομμα μπλαμπλαμπλα κομμα μπλαμπλαμπλα κομμα, θα βγει μια ακρη....

μονο με ενα κομμα δεν γινεται ολοκληρωμενη προταση, ουτε για να παραγγειλεις σωστα και ευγενικα εναν καφε.
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
Unique
Δημοσιεύσεις: 7289
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2020, 01:26

Re: Ειναι η Κεραμεως η Πισπιρίγκου της δημοσιας παιδειας?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Unique » 12 Οκτ 2022, 03:09

Η Ν. Κεραμέως "έκοψε" τις άδειες των συνδικαλιστών της ΟΛΜΕ και της ΔΟΕ εφαρμόζοντας την ελάχιστη πρόβλεψη του νόμου
Εδώ και σαράντα χρόνια στα μέλη των ΔΣ τόσο της ΟΛΜΕ όσο και της ΔΟΕ με υπουργικές αποφάσεις, χορηγούνταν πλήρης απαλλαγή από τα διδακτικά καθήκοντα



Σαν "κεραυνός" έπεσε στις οδούς Κορνάρου και Ξενοφώντος, όπου στεγάζονται τα δύο "στρατηγεία" των κορυφαίων συνδικαλιστικών οργάνων των δασκάλων και καθηγητών, η απόφαση της υπουργού Παιδείας να "κόψει" τις άδειες των συνδικαλιστών της ΟΛΜΕ και της ΔΟΕ εφαρμόζοντας την ελάχιστη πρόβλεψη του νόμου 1264/82.

Ενώ μέχρι σήμερα εδώ και σαράντα χρόνια στα μέλη των ΔΣ τόσο της ΟΛΜΕ όσο και της ΔΟΕ με υπουργικές αποφάσεις, χορηγούνταν πλήρης απαλλαγή-με αποδοχές- από τα διδακτικά καθήκοντα, η Ν. Κεραμέως αποφάσισε να μην υπογράψει τέτοιες αποφάσεις, εφαρμόζοντας έτσι την πρόβλεψη του νόμου .

Έτσι από τα δύο ΔΣ της ΟΛΜΕ και της ΔΟΕ:

Πλήρης απαλλαγή από τα διδακτικά καθήκοντα έχουν μόνο ο πρόεδρος και ο Γενικός Γραμματέας.
15 ημέρες άδεια , ανά μήνα, ο Αντιπρόεδρος και ο Ταμίας, και
9 ημέρες, ανά μήνα, τα υπόλοιπα μέλη του ΔΣ.

https://www.esos.gr/arthra/80180/i-n-ke ... zontas-tin
Μαλακες η Νικαρα θα με κανει να χυσω δακρυα χαρα!!
Κάθε λαός έχει τους ηγέτες που του αξίζουν. Οι πολίτες δεν θέλουν εξάλειψη της διαφθοράς, θέλουν περισσότερες ευκαιρίες να συμμετέχουν σ΄ αυτή. Δεν θέλουν ευνομία, θέλουν ανοχή της δικής τους ανομίας.

Θάνος Τζήμερος.

Άβαταρ μέλους
Unique
Δημοσιεύσεις: 7289
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2020, 01:26

Re: Ειναι η Κεραμεως η Πισπιρίγκου της δημοσιας παιδειας?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Unique » 13 Οκτ 2022, 05:29

Κάθε λαός έχει τους ηγέτες που του αξίζουν. Οι πολίτες δεν θέλουν εξάλειψη της διαφθοράς, θέλουν περισσότερες ευκαιρίες να συμμετέχουν σ΄ αυτή. Δεν θέλουν ευνομία, θέλουν ανοχή της δικής τους ανομίας.

Θάνος Τζήμερος.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών