Το σκατό στην κάλτσα πήγε του ΠΡΩΚΤΟσαλτε όταν μίλησε ο Παρασκευόπουλος για μηνύσεις

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Σέλευκας
Δημοσιεύσεις: 9029
Εγγραφή: 04 Αύγ 2018, 01:00
Phorum.gr user: Seleykos
Τοποθεσία: Sapan

Re: Το σκατό στην κάλτσα πήγε του ΠΡΩΚΤΟσαλτε όταν μίλησε ο Παρασκευόπουλος για μηνύσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σέλευκας » 28 Ιούλ 2022, 17:28

πήζον bot έγραψε:
28 Ιούλ 2022, 16:25
Σέλευκας έγραψε:
28 Ιούλ 2022, 16:23
πήζον bot έγραψε:
28 Ιούλ 2022, 16:19


απ το μυαλο σου ιναι αυτα?
αυτο με το ριχαρδο ειναι απο το μυαλο μου; :smt005:
φερε που βγηκε στα καναλια ο τσιπρας (αν ειχε καν βγει) σα να επιασε τον εσκομπαρ και οτι δεν ηταν αδικημα να γελασουμε ολοι μαζι
ενταξει δεν βγηκε στα κανάλια το είπε στη βουλή
για κατι που δεν ηταν αδικημα

https://www.tanea.gr/2018/12/05/politic ... si-tsipra/
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Σέλευκας την 28 Ιούλ 2022, 17:31, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Ιδιωτικές δομές παιδιών. Πως είναι δυνατόν;
Κοινοβουλευτισμός είναι η εκπροσώπηση των φεουδαρχών απέναντι στον βασιλιά.
Azzurra Carnelos

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 19727
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Το σκατό στην κάλτσα πήγε του ΠΡΩΚΤΟσαλτε όταν μίλησε ο Παρασκευόπουλος για μηνύσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 28 Ιούλ 2022, 17:31

Ο Πορτοσάλτε είναι ένα γλοιώδες δημοσιογραφικό υποκείμενο αλλά ο Παρασκευόπουλος ποιός είναι; Εκείνος που κάνει ωραίους νόμους για να αποφυλακίζονται οι εγκληματίες;

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25529
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Το σκατό στην κάλτσα πήγε του ΠΡΩΚΤΟσαλτε όταν μίλησε ο Παρασκευόπουλος για μηνύσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 28 Ιούλ 2022, 17:33

Μαδουραίος έγραψε:
28 Ιούλ 2022, 15:09
:smt005::smt005::smt005:

Σκαι ξεφτιλες. Κανονικα επρεπε να πεσει γερο προστιμο. Εσκεμμενα παραπληροφορησαν

Άβαταρ μέλους
πήζον bot
Δημοσιεύσεις: 18186
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 20:31

Re: Το σκατό στην κάλτσα πήγε του ΠΡΩΚΤΟσαλτε όταν μίλησε ο Παρασκευόπουλος για μηνύσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πήζον bot » 28 Ιούλ 2022, 17:54

Σέλευκας έγραψε:
28 Ιούλ 2022, 17:28
πήζον bot έγραψε:
28 Ιούλ 2022, 16:25
Σέλευκας έγραψε:
28 Ιούλ 2022, 16:23


αυτο με το ριχαρδο ειναι απο το μυαλο μου; :smt005:
φερε που βγηκε στα καναλια ο τσιπρας (αν ειχε καν βγει) σα να επιασε τον εσκομπαρ και οτι δεν ηταν αδικημα να γελασουμε ολοι μαζι
ενταξει δεν βγηκε στα κανάλια το είπε στη βουλή
για κατι που δεν ηταν αδικημα

https://www.tanea.gr/2018/12/05/politic ... si-tsipra/
δεν την θυμονουν την υποθεση ειλικρινα. αλλα ημουν σιγουρος οτι δεν υπαρχει περιπτωση ο τσιπρας να βγει να κοκορευτει στα καναλια ειδικα για υποθεση συλληψεων.
ασε που τα καναλια δεν θα τον αφηναν..

οσον αφορα για την αθωωτητα και επειδη με τον χρυσο εμπλεκονται και πολλοι αλλοι, εμενα το παρακατω και μονο μου αρκει
δικηγοροι κουγιας δημητρακο :smt005::smt005::smt005::smt005::smt005:


Ανακοίνωση Κούγια - Δημητρακόπουλου

Σε ανακοίνωση, επίσης, του Αλέξη Κούγια, πληρεξουσίου δικηγορου Ριχαρδου, και του Μιχάλη Δημητρακόπουλου, πληρεξουσίου δικηγορου χρυσοχόων, αναφέρονται τα εξής: «Με το υπ αριθμον 1042/2021 Βούλευμα του Συμβουλιου Πλημμελειοδικών Αθηνών απαλλαχθησαν όλων των κατηγοριών οι εντολείς μας. Η συγκεκριμενη κριση της δικαιοσυνης εκθέτει οσους επιπόλαια παραβίασαν το τεκμηριο αθωότητας των κατηγορουμένων και συγχρονως αποτελεί εναυσμα για γόνιμο προβληματισμό και αυτοσυγκράτηση στους αυτόκλητους "εισαγγελείς", που με ευκολια διαπομπεύουν και διασύρουν ανθρωπους, μονο απο το γεγονος οτι ασκήθηκε ποινικη διωξη σε βαρος τους!! Ευτυχως στην πατριδα μας υπαρχει Κρατος Δικαιου!!!»


στην ουσια ψεμματα εγραψες δηλαδη. ασχετα που τυπικα ψεμματα ηταν μονο τα μισα :003:

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 19727
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Το σκατό στην κάλτσα πήγε του ΠΡΩΚΤΟσαλτε όταν μίλησε ο Παρασκευόπουλος για μηνύσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 28 Ιούλ 2022, 18:02

Υδράργυρος έγραψε:
28 Ιούλ 2022, 17:33
Μαδουραίος έγραψε:
28 Ιούλ 2022, 15:09
:smt005::smt005::smt005:

Σκαι ξεφτιλες. Κανονικα επρεπε να πεσει γερο προστιμο. Εσκεμμενα παραπληροφορησαν
Αν ήταν να πέφτουν πρόστιμα που πληρώνονται για κάθε φορά που λένε ψέμματα οι δημοσιογράφοι θα έπρεπε να έχουν κλείσει όλα τα μέσα. Δεν φαίνεται κακή ιδέα αν μπορούσε απλά να αφαιρεθεί το ενημερωτικό κομμάτι αλλά να παραμείνει το εμπορικό-ψυχαγωγικό. Εντάξει, όταν λέω ότι δεν βλέπω τηλεόραση εννοώ τις ειδήσεις, τα άλλα είναι οκ.

Άβαταρ μέλους
Σέλευκας
Δημοσιεύσεις: 9029
Εγγραφή: 04 Αύγ 2018, 01:00
Phorum.gr user: Seleykos
Τοποθεσία: Sapan

Re: Το σκατό στην κάλτσα πήγε του ΠΡΩΚΤΟσαλτε όταν μίλησε ο Παρασκευόπουλος για μηνύσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σέλευκας » 28 Ιούλ 2022, 18:04

πήζον bot έγραψε:
28 Ιούλ 2022, 17:54
Σέλευκας έγραψε:
28 Ιούλ 2022, 17:28
πήζον bot έγραψε:
28 Ιούλ 2022, 16:25


φερε που βγηκε στα καναλια ο τσιπρας (αν ειχε καν βγει) σα να επιασε τον εσκομπαρ και οτι δεν ηταν αδικημα να γελασουμε ολοι μαζι
ενταξει δεν βγηκε στα κανάλια το είπε στη βουλή
για κατι που δεν ηταν αδικημα

https://www.tanea.gr/2018/12/05/politic ... si-tsipra/
δεν την θυμονουν την υποθεση ειλικρινα. αλλα ημουν σιγουρος οτι δεν υπαρχει περιπτωση ο τσιπρας να βγει να κοκορευτει στα καναλια ειδικα για υποθεση συλληψεων.
ασε που τα καναλια δεν θα τον αφηναν..

οσον αφορα για την αθωωτητα και επειδη με τον χρυσο εμπλεκονται και πολλοι αλλοι, εμενα το παρακατω και μονο μου αρκει
δικηγοροι κουγιας δημητρακο :smt005::smt005::smt005::smt005::smt005:


Ανακοίνωση Κούγια - Δημητρακόπουλου

Σε ανακοίνωση, επίσης, του Αλέξη Κούγια, πληρεξουσίου δικηγορου Ριχαρδου, και του Μιχάλη Δημητρακόπουλου, πληρεξουσίου δικηγορου χρυσοχόων, αναφέρονται τα εξής: «Με το υπ αριθμον 1042/2021 Βούλευμα του Συμβουλιου Πλημμελειοδικών Αθηνών απαλλαχθησαν όλων των κατηγοριών οι εντολείς μας. Η συγκεκριμενη κριση της δικαιοσυνης εκθέτει οσους επιπόλαια παραβίασαν το τεκμηριο αθωότητας των κατηγορουμένων και συγχρονως αποτελεί εναυσμα για γόνιμο προβληματισμό και αυτοσυγκράτηση στους αυτόκλητους "εισαγγελείς", που με ευκολια διαπομπεύουν και διασύρουν ανθρωπους, μονο απο το γεγονος οτι ασκήθηκε ποινικη διωξη σε βαρος τους!! Ευτυχως στην πατριδα μας υπαρχει Κρατος Δικαιου!!!»


στην ουσια ψεμματα εγραψες δηλαδη. ασχετα που τυπικα ψεμματα ηταν μονο τα μισα :003:
κοίτα εμένα άλλο είναι το προβλημά μου
βγήκε ο Τσίπρας και ειπε αυτα που είπε και χάρηκα γιατί δεν μαρέσαν αυτοί οι τύποι οι αργυραμοιβοί. Αφού λοιπόν χάρηκα και λέω έλα ρε Αλέξη αλάνι τους γάμησες το ράμα, ακούω την άλλη μέρα οτι δεν είναι καν αδίκημα αυτό που έκανε. Και αιστάνθηκα πολύ μαλάκας ως πολίτης.
Ιδιωτικές δομές παιδιών. Πως είναι δυνατόν;
Κοινοβουλευτισμός είναι η εκπροσώπηση των φεουδαρχών απέναντι στον βασιλιά.
Azzurra Carnelos

Άβαταρ μέλους
πήζον bot
Δημοσιεύσεις: 18186
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 20:31

Re: Το σκατό στην κάλτσα πήγε του ΠΡΩΚΤΟσαλτε όταν μίλησε ο Παρασκευόπουλος για μηνύσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πήζον bot » 28 Ιούλ 2022, 18:07

Σέλευκας έγραψε:
28 Ιούλ 2022, 18:04
πήζον bot έγραψε:
28 Ιούλ 2022, 17:54
Σέλευκας έγραψε:
28 Ιούλ 2022, 17:28


ενταξει δεν βγηκε στα κανάλια το είπε στη βουλή
για κατι που δεν ηταν αδικημα

https://www.tanea.gr/2018/12/05/politic ... si-tsipra/
δεν την θυμονουν την υποθεση ειλικρινα. αλλα ημουν σιγουρος οτι δεν υπαρχει περιπτωση ο τσιπρας να βγει να κοκορευτει στα καναλια ειδικα για υποθεση συλληψεων.
ασε που τα καναλια δεν θα τον αφηναν..

οσον αφορα για την αθωωτητα και επειδη με τον χρυσο εμπλεκονται και πολλοι αλλοι, εμενα το παρακατω και μονο μου αρκει
δικηγοροι κουγιας δημητρακο :smt005::smt005::smt005::smt005::smt005:


Ανακοίνωση Κούγια - Δημητρακόπουλου

Σε ανακοίνωση, επίσης, του Αλέξη Κούγια, πληρεξουσίου δικηγορου Ριχαρδου, και του Μιχάλη Δημητρακόπουλου, πληρεξουσίου δικηγορου χρυσοχόων, αναφέρονται τα εξής: «Με το υπ αριθμον 1042/2021 Βούλευμα του Συμβουλιου Πλημμελειοδικών Αθηνών απαλλαχθησαν όλων των κατηγοριών οι εντολείς μας. Η συγκεκριμενη κριση της δικαιοσυνης εκθέτει οσους επιπόλαια παραβίασαν το τεκμηριο αθωότητας των κατηγορουμένων και συγχρονως αποτελεί εναυσμα για γόνιμο προβληματισμό και αυτοσυγκράτηση στους αυτόκλητους "εισαγγελείς", που με ευκολια διαπομπεύουν και διασύρουν ανθρωπους, μονο απο το γεγονος οτι ασκήθηκε ποινικη διωξη σε βαρος τους!! Ευτυχως στην πατριδα μας υπαρχει Κρατος Δικαιου!!!»


στην ουσια ψεμματα εγραψες δηλαδη. ασχετα που τυπικα ψεμματα ηταν μονο τα μισα :003:
κοίτα εμένα άλλο είναι το προβλημά μου
βγήκε ο Τσίπρας και ειπε αυτα που είπε και χάρηκα γιατί δεν μαρέσαν αυτοί οι τύποι οι αργυραμοιβοί. Αφού λοιπόν χάρηκα και λέω έλα ρε Αλέξη αλάνι τους γάμησες το ράμα, ακούω την άλλη μέρα οτι δεν είναι καν αδίκημα αυτό που έκανε. Και αιστάνθηκα πολύ μαλάκας ως πολίτης.
ε ναι, φαντασου που ακουμπησε η φαση, και ποσο φοβηθηκαν και αφησαν τη δικαιοσυνη να το παρει πανω της.

δεν εχω διαβασει καν την υποθεση και μπορει να λεω μαλακιες, αλλλα κου-δημητρακο σημαινει μακρυα μπλεξαμε.
σιγα που δν ηταν τιποτα.

Άβαταρ μέλους
Σέλευκας
Δημοσιεύσεις: 9029
Εγγραφή: 04 Αύγ 2018, 01:00
Phorum.gr user: Seleykos
Τοποθεσία: Sapan

Re: Το σκατό στην κάλτσα πήγε του ΠΡΩΚΤΟσαλτε όταν μίλησε ο Παρασκευόπουλος για μηνύσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σέλευκας » 28 Ιούλ 2022, 18:09

Βέβαια και οταν το είπε αυτο ο Πορτομπέλο έψαξα να βρω τι ειπε η ΝΔ και δεν διασταύρωσα πουθενα, μετά μπηκα και εδώ και κανένας δεν έλεγε οτι εφταιγε ο Παρασκευόπουλος και λέω τι γινεται ρε πούστη, μετά αρχισα εγώ να γράφω οτι φταιει ο Παρασκευόπουλος εδώ και σε άλλα μέρη και κανένας δεν μου είπε οτι λεω μαλακίες και δεν έβγαλα συμπέρασμα τελικά. Τωρα φυσικά καταλάβαμε οτι ο κακόμοιρος ο Παρασκευόπουλος μονο μερικές δεκάδες έμπορους ναρκωτικών και δολοφόνους βόλεψε αλλά οχι και το Λιγνάδη.
Ιδιωτικές δομές παιδιών. Πως είναι δυνατόν;
Κοινοβουλευτισμός είναι η εκπροσώπηση των φεουδαρχών απέναντι στον βασιλιά.
Azzurra Carnelos

Άβαταρ μέλους
πήζον bot
Δημοσιεύσεις: 18186
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 20:31

Re: Το σκατό στην κάλτσα πήγε του ΠΡΩΚΤΟσαλτε όταν μίλησε ο Παρασκευόπουλος για μηνύσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πήζον bot » 28 Ιούλ 2022, 18:10

Σέλευκας έγραψε:
28 Ιούλ 2022, 18:09
Βέβαια και οταν το είπε αυτο ο Πορτομπέλο έψαξα να βρω τι ειπε η ΝΔ και δεν διασταύρωσα πουθενα, μετά μπηκα και εδώ και κανένας δεν έλεγε οτι εφταιγε ο Παρασκευόπουλος και λέω τι γινεται ρε πούστη, μετά αρχισα εγώ να γράφω οτι φταιει ο Παρασκευόπουλος εδώ και σε άλλα μέρη και κανένας δεν μου είπε οτι λεω μαλακίες και δεν έβγαλα συμπέρασμα τελικά. Τωρα φυσικά καταλάβαμε οτι ο κακόμοιρος ο Παρασκευόπουλος μονο μερικές δεκάδες έμπορους ναρκωτικών και δολοφόνους βόλεψε αλλά οχι και το Λιγνάδη.
ααααα μαλιστα.
καλη δουλεια φιλαρακο μου, να σαι καλα.

:smt005::smt005:



nowhere
Δημοσιεύσεις: 14616
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Το σκατό στην κάλτσα πήγε του ΠΡΩΚΤΟσαλτε όταν μίλησε ο Παρασκευόπουλος για μηνύσεις

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 28 Ιούλ 2022, 19:00

κανένα σεβασμό στον επαγγελματία συνάδελφο οι ερασιτέχνες μηδενεξηνταράκηδες

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών