Η Ενεργειακη κρίση φέρνει συσκοτιση και διακοπες ρευματος στην Ελλάδα

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17022
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Η Ενεργειακη κρίση φέρνει συσκοτιση και διακοπες ρευματος στην Ελλάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 31 Ιούλ 2022, 18:08

Green Dragon έγραψε:
31 Ιούλ 2022, 18:02
Juno έγραψε:
31 Ιούλ 2022, 17:56
Green Dragon έγραψε:
31 Ιούλ 2022, 17:46
Εγώ πάντως δεν είμαι διατεθειμένος να θυσιάσω ούτε μια ώρα ηλεκτρικού ρεύματος για χάρη της Ουκρανίας.
Ούτε εγώ, αλλά ποιος μας ακούει;
Ούτε είναι στο χέρι μας.

Αυτά που μπορείς να κάνεις, είναι να θωρακιστείς ενεργειακά όσο μπορείς (γεννήτριες, τζάκι έστω και συμβατικό) να αποθηκεύσεις τρόφιμα που δεν λήγουν άμεσα, να βάλεις φίλτρο νερού στην κεντρική παροχή ... SOS! ... σε τέτοιες κρίσεις, η ποιότητα του νερού πάει στα τάρταρα)

Και φυσικά να μην μοιραστείς τα παραπάνω με δεκαποντάκια που υποστηρίζουν Ζελένσκυ!
Την Άνοιξη, τα ζωντανά έγραφαν στο twitter πως καλύτερα να κρυώνουν τον Χειμώνα και καλύτερα να μην έχουν αρκετό φαγητό, αρκεί να επιβληθούν κυρώσεις στη Ρωσία. :str8jack:
Τα έβλεπα και έλεγα, δεν μπορεί, είμαι στη ζώνη του Λυκόφωτος!
Ωραία λοιπόν, ας κρυώσουν τον χειμώνα και ας μην έχουν αρκετό φαγητό.
Έχω ένα πλεονέκτημα πάντως - το ότι δεν χρειάζομαι θέρμανση. Με τα άλλα δεν ξέρω τι θα κάνω, θα έχουμε τρελό disruption στην δουλειά :a040:

* Μπορείς να μου εξηγήσεις αυτό με το νερό; Τι ακριβώς συμβαίνει;
Για να έρθει το νερό σε εμάς, υφίσταται κάποιου είδους καθαρισμό, αλλά θέλει και ρεύμα.
Αν πάμε σε ενεργειακή κρίση, θα το ταράξουν στο χλώριο για να αποφύγουν λοιμώξεις.

Εγώ κάνω έρευνα αγοράς και θα βάλω στην κεντρική παροχή. Μια συνάδελφος που το έχει κάνει εδώ και χρόνια, μου έδειξε φωτογραφία το καινούριο και το παλιό φίλτρο και βλέπω εφιάλτες.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 19745
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Η Ενεργειακη κρίση φέρνει συσκοτιση και διακοπες ρευματος στην Ελλάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 31 Ιούλ 2022, 18:10

Juno έγραψε:
31 Ιούλ 2022, 18:08
Για να έρθει το νερό σε εμάς, υφίσταται κάποιου είδους καθαρισμό, αλλά θέλει και ρεύμα.
Αν πάμε σε ενεργειακή κρίση, θα το ταράξουν στο χλώριο για να αποφύγουν λοιμώξεις.

Εγώ κάνω έρευνα αγοράς και θα βάλω στην κεντρική παροχή. Μια συνάδελφος που το έχει κάνει εδώ και χρόνια, μου έδειξε φωτογραφία το καινούριο και το παλιό φίλτρο και βλέπω εφιάλτες.
Η λογική λέει ότι οι εγκαταστάσεις καθαρισμού δεν θα έχουν διακοπές ρεύματος. Είναι υπερβολικά σημαντικές για να μην εξαιρεθούν.

Αλλά δεν εμπιστεύομαι και το ελληνικό κράτος... φύλαγε τα ρούχα σου που λένε.

Άβαταρ μέλους
Unique
Δημοσιεύσεις: 7291
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2020, 01:26

Re: Η Ενεργειακη κρίση φέρνει συσκοτιση και διακοπες ρευματος στην Ελλάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Unique » 31 Ιούλ 2022, 18:17

Δε θέλατε ανεμογεννήτριες και φωτοβολταϊκά για τσάμπα ρεύμα. Τον σκασμουλη λοιπόν τώρα. Να μάθετε ότι και οι επιλογές σας έχουν επιπτώσεις.
Κάθε λαός έχει τους ηγέτες που του αξίζουν. Οι πολίτες δεν θέλουν εξάλειψη της διαφθοράς, θέλουν περισσότερες ευκαιρίες να συμμετέχουν σ΄ αυτή. Δεν θέλουν ευνομία, θέλουν ανοχή της δικής τους ανομίας.

Θάνος Τζήμερος.

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 39732
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Η Ενεργειακη κρίση φέρνει συσκοτιση και διακοπες ρευματος στην Ελλάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 31 Ιούλ 2022, 18:18

Unique έγραψε:
31 Ιούλ 2022, 18:17
Δε θέλατε ανεμογεννήτριες και φωτοβολταϊκά για τσάμπα ρεύμα. Τον σκασμουλη λοιπόν τώρα. Να μάθετε ότι και οι επιλογές σας έχουν επιπτώσεις.


Καμια διαμαρτυρια δεν εμποδισε εγκατασταση φωτοβολταικων και ανεμογεννητριων.

Απλα η συμμετοχη τους στη συνολικη ζητηση ρευματος ειναι της πλακας.

.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Η Ενεργειακη κρίση φέρνει συσκοτιση και διακοπες ρευματος στην Ελλάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 31 Ιούλ 2022, 18:19

Αρίστος έγραψε:
31 Ιούλ 2022, 17:52
Η Δυση του ανοικου Μπαιντεν πετυχε το μοναδικο, να τιμωρησει καθε νοικοκυριο στη Δυση για τον πολεμο του Ζελενσκι, αν ειχε φροντισει να του πει ξεχνα το ΝΑΤΟ ολοι θα ειμασταν μια χαρα.

.
:102:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Μαδουραίος
Δημοσιεύσεις: 12955
Εγγραφή: 29 Νοέμ 2021, 19:27

Re: Η Ενεργειακη κρίση φέρνει συσκοτιση και διακοπες ρευματος στην Ελλάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μαδουραίος » 31 Ιούλ 2022, 18:20

Θα έρθουν οι κομμουνιστές και θα σας κόψουν το ρεύμα.

Άβαταρ μέλους
Unique
Δημοσιεύσεις: 7291
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2020, 01:26

Re: Η Ενεργειακη κρίση φέρνει συσκοτιση και διακοπες ρευματος στην Ελλάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Unique » 31 Ιούλ 2022, 18:27

Αρίστος έγραψε:
31 Ιούλ 2022, 18:18
Unique έγραψε:
31 Ιούλ 2022, 18:17
Δε θέλατε ανεμογεννήτριες και φωτοβολταϊκά για τσάμπα ρεύμα. Τον σκασμουλη λοιπόν τώρα. Να μάθετε ότι και οι επιλογές σας έχουν επιπτώσεις.


Καμια διαμαρτυρια δεν εμποδισε εγκατασταση φωτοβολταικων και ανεμογεννητριων.

Απλα η συμμετοχη τους στη συνολικη ζητηση ρευματος ειναι της πλακας.

.
Ψέμα ως συνήθως.

https://www.ertnews.gr/perifereiakoi-st ... n-tympano/

Έχει γεμίσει η εξοχή άπλυτα κνιτομπαλα να διακόπτουν πρότζεκτ εκατομμυρίων με δικαιολογίες για κορμορανους και παραδοσιακές ομορφιές.

Σιωπή λοιπόν.
Κάθε λαός έχει τους ηγέτες που του αξίζουν. Οι πολίτες δεν θέλουν εξάλειψη της διαφθοράς, θέλουν περισσότερες ευκαιρίες να συμμετέχουν σ΄ αυτή. Δεν θέλουν ευνομία, θέλουν ανοχή της δικής τους ανομίας.

Θάνος Τζήμερος.

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 21107
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Η Ενεργειακη κρίση φέρνει συσκοτιση και διακοπες ρευματος στην Ελλάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 31 Ιούλ 2022, 18:34

George_V έγραψε:
31 Ιούλ 2022, 18:08
Green Dragon έγραψε:
31 Ιούλ 2022, 17:59
George_V έγραψε:
31 Ιούλ 2022, 17:55


Oυτε αμα σου υποσχεθει ο Κουλης 50% εκπτωση στον επομενο λογαριασμο ΔΕΗ?
Σαφέστατα όχι. Ομαλότητα θέλω, όχι εκπτώσεις.
Εγω παντως με 50%-80% μειωση του τελικου ποσου πληρωμης στη ΔΕΗ δεχομαι να μεινω χωρις ρευμα για καποιες ωρες καθημερινα.

Αλλιως να κοψει τον κωλο της η κυβερνηση να βρει ρευμα και να μη κανει διακοπες ρευματος.
Ρε τύπε, αν είσαι στη ΔΕΗ ό,τι κάψεις πληρώνεις συν την ΕΡΤ και το δήμο. Το πάγιο είναι αστείο. Αν το πρόβλημα σου είναι το ένα ευρώ το μήνα πάγιο και θέλεις να στο κάνει είκοσι λεπτά, τι να πω; :102:

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27233
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Η Ενεργειακη κρίση φέρνει συσκοτιση και διακοπες ρευματος στην Ελλάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 31 Ιούλ 2022, 18:42

Εμπεδοκλής έγραψε:
31 Ιούλ 2022, 18:34
George_V έγραψε:
31 Ιούλ 2022, 18:08
Green Dragon έγραψε:
31 Ιούλ 2022, 17:59


Σαφέστατα όχι. Ομαλότητα θέλω, όχι εκπτώσεις.
Εγω παντως με 50%-80% μειωση του τελικου ποσου πληρωμης στη ΔΕΗ δεχομαι να μεινω χωρις ρευμα για καποιες ωρες καθημερινα.

Αλλιως να κοψει τον κωλο της η κυβερνηση να βρει ρευμα και να μη κανει διακοπες ρευματος.
Ρε τύπε, αν είσαι στη ΔΕΗ ό,τι κάψεις πληρώνεις συν την ΕΡΤ και το δήμο. Το πάγιο είναι αστείο. Αν το πρόβλημα σου είναι το ένα ευρώ το μήνα πάγιο και θέλεις να στο κάνει είκοσι λεπτά, τι να πω; :102:
Σε ενα διαμερισμα που νοικιαζω σε ενα τυπο του ηρθε τελευταιος λογαριασμος 60 ευρω (κανει πολυ οικονομια στο ρευμα γιατι εχει περιορισμενα οικονομικα).

Απο αυτά ηταν 7 ευρω για ΑΔΜΗΕ/Δικτυο κτλ. , ΦΠΑ 2 ευρω, 20 ευρω για το Δημο και 6 ευρω για ΕΡΤ.

Συνολο 35 ευρω. Αρα το ρευμα ηταν 25 ευρω η αξια του.

Ας κοψει τα τελη και την ΕΡΤ και να πληρωσει 30 ευρω το ρευμα που εκαψε με ΑΔΜΗΕ και ΦΠΑ. 50% εκπτωση αμεσως.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 15062
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Η Ενεργειακη κρίση φέρνει συσκοτιση και διακοπες ρευματος στην Ελλάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 31 Ιούλ 2022, 21:22

Αρίστος έγραψε:
31 Ιούλ 2022, 17:52
Η Δυση του ανοικου Μπαιντεν πετυχε το μοναδικο, να τιμωρησει καθε νοικοκυριο στη Δυση για τον πολεμο του Ζελενσκι, αν ειχε φροντισει να του πει ξεχνα το ΝΑΤΟ ολοι θα ειμασταν μια χαρα.

.
Πονατε αλλά σφιχτε τα δόντια, έχει πολύ πράμα ακομα
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 15062
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Η Ενεργειακη κρίση φέρνει συσκοτιση και διακοπες ρευματος στην Ελλάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 31 Ιούλ 2022, 21:24

George_V έγραψε:
31 Ιούλ 2022, 18:42
Εμπεδοκλής έγραψε:
31 Ιούλ 2022, 18:34
George_V έγραψε:
31 Ιούλ 2022, 18:08


Εγω παντως με 50%-80% μειωση του τελικου ποσου πληρωμης στη ΔΕΗ δεχομαι να μεινω χωρις ρευμα για καποιες ωρες καθημερινα.

Αλλιως να κοψει τον κωλο της η κυβερνηση να βρει ρευμα και να μη κανει διακοπες ρευματος.
Ρε τύπε, αν είσαι στη ΔΕΗ ό,τι κάψεις πληρώνεις συν την ΕΡΤ και το δήμο. Το πάγιο είναι αστείο. Αν το πρόβλημα σου είναι το ένα ευρώ το μήνα πάγιο και θέλεις να στο κάνει είκοσι λεπτά, τι να πω; :102:
Σε ενα διαμερισμα που νοικιαζω σε ενα τυπο του ηρθε τελευταιος λογαριασμος 60 ευρω (κανει πολυ οικονομια στο ρευμα γιατι εχει περιορισμενα οικονομικα).

Απο αυτά ηταν 7 ευρω για ΑΔΜΗΕ/Δικτυο κτλ. , ΦΠΑ 2 ευρω, 20 ευρω για το Δημο και 6 ευρω για ΕΡΤ.

Συνολο 35 ευρω. Αρα το ρευμα ηταν 25 ευρω η αξια του.

Ας κοψει τα τελη και την ΕΡΤ και να πληρωσει 30 ευρω το ρευμα που εκαψε με ΑΔΜΗΕ και ΦΠΑ. 50% εκπτωση αμεσως.
Κια 300 εκ ευρώ το χρόνο στην ερτ για να τρώνε τα καλόπαιδα αλλά.οι "αγωνιστές" το δικαιολογούν.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 15062
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Η Ενεργειακη κρίση φέρνει συσκοτιση και διακοπες ρευματος στην Ελλάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 31 Ιούλ 2022, 21:26

Juno έγραψε:
31 Ιούλ 2022, 17:56
Green Dragon έγραψε:
31 Ιούλ 2022, 17:46
Εγώ πάντως δεν είμαι διατεθειμένος να θυσιάσω ούτε μια ώρα ηλεκτρικού ρεύματος για χάρη της Ουκρανίας.
Ούτε εγώ, αλλά ποιος μας ακούει;
Ούτε είναι στο χέρι μας.

Αυτά που μπορείς να κάνεις, είναι να θωρακιστείς ενεργειακά όσο μπορείς (γεννήτριες, τζάκι έστω και συμβατικό) να αποθηκεύσεις τρόφιμα που δεν λήγουν άμεσα, να βάλεις φίλτρο νερού στην κεντρική παροχή ... SOS! ... σε τέτοιες κρίσεις, η ποιότητα του νερού πάει στα τάρταρα)

Και φυσικά να μην μοιραστείς τα παραπάνω με δεκαποντάκια που υποστηρίζουν Ζελένσκυ!
Την Άνοιξη, τα ζωντανά έγραφαν στο twitter πως καλύτερα να κρυώνουν τον Χειμώνα και καλύτερα να μην έχουν αρκετό φαγητό, αρκεί να επιβληθούν κυρώσεις στη Ρωσία. :str8jack:
Τα έβλεπα και έλεγα, δεν μπορεί, είμαι στη ζώνη του Λυκόφωτος!
Ωραία λοιπόν, ας κρυώσουν τον χειμώνα και ας μην έχουν αρκετό φαγητό.
Με αυτό το πλευρό να κοιμάσαι ναζούλα.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 21107
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Η Ενεργειακη κρίση φέρνει συσκοτιση και διακοπες ρευματος στην Ελλάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 31 Ιούλ 2022, 22:16

George_V έγραψε:
31 Ιούλ 2022, 18:42
Εμπεδοκλής έγραψε:
31 Ιούλ 2022, 18:34
George_V έγραψε:
31 Ιούλ 2022, 18:08


Εγω παντως με 50%-80% μειωση του τελικου ποσου πληρωμης στη ΔΕΗ δεχομαι να μεινω χωρις ρευμα για καποιες ωρες καθημερινα.

Αλλιως να κοψει τον κωλο της η κυβερνηση να βρει ρευμα και να μη κανει διακοπες ρευματος.
Ρε τύπε, αν είσαι στη ΔΕΗ ό,τι κάψεις πληρώνεις συν την ΕΡΤ και το δήμο. Το πάγιο είναι αστείο. Αν το πρόβλημα σου είναι το ένα ευρώ το μήνα πάγιο και θέλεις να στο κάνει είκοσι λεπτά, τι να πω; :102:
Σε ενα διαμερισμα που νοικιαζω σε ενα τυπο του ηρθε τελευταιος λογαριασμος 60 ευρω (κανει πολυ οικονομια στο ρευμα γιατι εχει περιορισμενα οικονομικα).

Απο αυτά ηταν 7 ευρω για ΑΔΜΗΕ/Δικτυο κτλ. , ΦΠΑ 2 ευρω, 20 ευρω για το Δημο και 6 ευρω για ΕΡΤ.

Συνολο 35 ευρω. Αρα το ρευμα ηταν 25 ευρω η αξια του.

Ας κοψει τα τελη και την ΕΡΤ και να πληρωσει 30 ευρω το ρευμα που εκαψε με ΑΔΜΗΕ και ΦΠΑ. 50% εκπτωση αμεσως.
Μισό λεπτό ρε τύπε γιατί με μπερδεύουν τα μπακαλίστικα.

Στο λογαριασμό σου πληρώνεις το ρεύμα στον πάροχο και στο δίκτυο με βάση τις μονάδες που καταναλώνεις. Αυτό όλο μαζί είναι το ρεύμα σου. Καις, πληρώνεις. Δεν καις, δεν πληρώνεις.

Πάει αυτό. Πάμε τώρα και στα δημοτικά τέλη. Τα δημοτικά τέλη δεν αφορούν το ρεύμα που καις και τα αποφασίζει ο δήμος. Χωρίς ρεύμα να είσαι πρέπει να τα πληρώνεις. Εκτός αν έχεις τη Hellas power ή την energa που τότε τα τρως στις πουτάνες στη Μύκονο...

Όσο για την ΕΡΤ, βρείτε τα. Τρία ευρώ είναι, δεν σώνεσαι ...

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17022
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Η Ενεργειακη κρίση φέρνει συσκοτιση και διακοπες ρευματος στην Ελλάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 31 Ιούλ 2022, 22:47

Green Dragon έγραψε:
31 Ιούλ 2022, 18:10
Juno έγραψε:
31 Ιούλ 2022, 18:08
Για να έρθει το νερό σε εμάς, υφίσταται κάποιου είδους καθαρισμό, αλλά θέλει και ρεύμα.
Αν πάμε σε ενεργειακή κρίση, θα το ταράξουν στο χλώριο για να αποφύγουν λοιμώξεις.

Εγώ κάνω έρευνα αγοράς και θα βάλω στην κεντρική παροχή. Μια συνάδελφος που το έχει κάνει εδώ και χρόνια, μου έδειξε φωτογραφία το καινούριο και το παλιό φίλτρο και βλέπω εφιάλτες.
Η λογική λέει ότι οι εγκαταστάσεις καθαρισμού δεν θα έχουν διακοπές ρεύματος. Είναι υπερβολικά σημαντικές για να μην εξαιρεθούν.

Αλλά δεν εμπιστεύομαι και το ελληνικό κράτος... φύλαγε τα ρούχα σου που λένε.
Ούτε εγώ τους εμπιστεύομαι γι'αυτό θα βάλω φίλτρο στην κεντρική παροχή.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
nikos_hellas
Δημοσιεύσεις: 1004
Εγγραφή: 16 Ιούλ 2018, 15:05

Re: Η Ενεργειακη κρίση φέρνει συσκοτιση και διακοπες ρευματος στην Ελλάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nikos_hellas » 01 Αύγ 2022, 15:47

ψηφιστε πάλι τον νατοϊκό νεοταξιτη Κούλη και τη νδ!
Ενάντια στη νέα τάξη πραγμάτων.
Against the new world order.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών