Η Εθνική Ελλάδος που αγαπάμε.Πόνος για τα φασιστοειδη.

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Καβαλάρης
Δημοσιεύσεις: 1726
Εγγραφή: 01 Ιαν 2019, 18:07
Phorum.gr user: Doc McCoy
Τοποθεσία: Άγρια Δύση

Re: Η Εθνική Ελλάδος που αγαπάμε.Πόνος για τα φασιστοειδη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καβαλάρης » 10 Αύγ 2022, 10:10

stavmanr έγραψε:
10 Αύγ 2022, 10:06
Την αλήθεια γράφει ο άνθρωπος. Μεγάλωσε σε μία Ελλάδα που έβαλε τους νεοναζί στη βουλή με 8,5%.
Σοβαρά καραγκιοζάκο; Άρα όταν είπε ότι δεν βίωσε ποτέ ρατσισμό ΔΕΝ είπε την αλήθεια.
Αριστερά: Διανοητική γάγγραινα διαλύουσα τα εγκεφαλικά κύτταρα. Παράδειγμα:
Ναύτης έγραψε:
18 Μαρ 2024, 11:04
οι πρόγονοί σου -και οι δικοί μου- στην πλειονότητά τους δεν μιλούσαν τα ελληνικά στην καθημερινότητά τους.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Η Εθνική Ελλάδος που αγαπάμε.Πόνος για τα φασιστοειδη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 10 Αύγ 2022, 10:13

Καβαλάρης έγραψε:
10 Αύγ 2022, 10:10
stavmanr έγραψε:
10 Αύγ 2022, 10:06
Την αλήθεια γράφει ο άνθρωπος. Μεγάλωσε σε μία Ελλάδα που έβαλε τους νεοναζί στη βουλή με 8,5%.
Σοβαρά καραγκιοζάκο; Άρα όταν είπε ότι δεν βίωσε ποτέ ρατσισμό ΔΕΝ είπε την αλήθεια.
Η Ελλάδα είναι μια χώρα λευκών, μπορεί να γίνει δύσκολη η ζωή κάποιου με το χρώμα του δικού μου δέρματος. Πηγαίνεις σε πολλές γειτονιές και αντιμετωπίζεις αρκετή αρνητικότητα, ρατσισμό.

Άβαταρ μέλους
Καβαλάρης
Δημοσιεύσεις: 1726
Εγγραφή: 01 Ιαν 2019, 18:07
Phorum.gr user: Doc McCoy
Τοποθεσία: Άγρια Δύση

Re: Η Εθνική Ελλάδος που αγαπάμε.Πόνος για τα φασιστοειδη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καβαλάρης » 10 Αύγ 2022, 10:15

Πάλι κάνεις τον μαλάκα ε;; Το άλλο δημοσίευμα δεν το είδες;
Αριστερά: Διανοητική γάγγραινα διαλύουσα τα εγκεφαλικά κύτταρα. Παράδειγμα:
Ναύτης έγραψε:
18 Μαρ 2024, 11:04
οι πρόγονοί σου -και οι δικοί μου- στην πλειονότητά τους δεν μιλούσαν τα ελληνικά στην καθημερινότητά τους.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Η Εθνική Ελλάδος που αγαπάμε.Πόνος για τα φασιστοειδη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 10 Αύγ 2022, 10:23

Καβαλάρης έγραψε:
10 Αύγ 2022, 10:15
Πάλι κάνεις τον μαλάκα ε;; Το άλλο δημοσίευμα δεν το είδες;
Χαλάρωσε λίγο με τους χαρακτηρισμούς. Δεν προσδίδουν κύρος στις ανοησίες που γράφεις.

Το τι εννοεί ο Γιάννης το εξηγεί εδώ:
Εγώ δεν είχα αντιληφθεί από παιδί τι σήμαινε να έχει το δέρμα μου διαφορετικό χρώμα και έκανα καλούς φίλους. Και μερικοί συνεχίζουν να είναι. Δεν ένιωσα ποτέ τον ρατσισμό άμεσα. Ο πατέρας μου πάντα μας βοηθούσε να ξεφεύγουμε από αυτόν. Ποτέ δεν άφησε τον πόνο να μεγαλώσει στην καρδιά μας, πάντα προσπαθούσε να του δίνει μικρότερη σημασία
Ο άνθρωπος στο συγκεκριμένο κείμενο δεν γράφει για το αν υπήρχε ρατσισμός στην Ελλάδα. Γράφει για το αν άφηνε το ρατσισμό να τον επηρεάσει.

Κάποια στιγμή θα πρέπει να αρχίσεις να καταλαβαίνεις τι διαβάζεις...
Είναι σα να σου λέει κάποιος "αυτή η μουσική ρε φίλε είναι απίθανη, δεν υπάρχει!" κι εσύ να θεωρείς ότι την αποκαλεί ανύπαρκτη.

Άβαταρ μέλους
Kotas
Δημοσιεύσεις: 944
Εγγραφή: 01 Οκτ 2021, 23:50

Re: Η Εθνική Ελλάδος που αγαπάμε.Πόνος για τα φασιστοειδη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kotas » 10 Αύγ 2022, 10:33

Καβαλάρης έγραψε:
10 Αύγ 2022, 10:10
stavmanr έγραψε:
10 Αύγ 2022, 10:06
Την αλήθεια γράφει ο άνθρωπος. Μεγάλωσε σε μία Ελλάδα που έβαλε τους νεοναζί στη βουλή με 8,5%.
Σοβαρά καραγκιοζάκο; Άρα όταν είπε ότι δεν βίωσε ποτέ ρατσισμό ΔΕΝ είπε την αλήθεια.
ηταν πολυ μικρος τοτε και φοβοταν να πει την αληθεια

θεωρω παντως αδυνατον να μην βιωσε ρατσισμο στη χωρα μας, λιγο ή πολυ δεν μπορω να ξερω, αλλα εδω ακομα και σημερα τους αλβανους τους εχουμε λιγο ανεκδοτο, ποσο μαλλον ατομα με αλλο χρωμα την εποχη που μεγαλωναν οι αντετο

Άβαταρ μέλους
Καβαλάρης
Δημοσιεύσεις: 1726
Εγγραφή: 01 Ιαν 2019, 18:07
Phorum.gr user: Doc McCoy
Τοποθεσία: Άγρια Δύση

Re: Η Εθνική Ελλάδος που αγαπάμε.Πόνος για τα φασιστοειδη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καβαλάρης » 10 Αύγ 2022, 10:36

stavmanr έγραψε:
10 Αύγ 2022, 10:23
Χαλάρωσε λίγο με τους χαρακτηρισμούς. Δεν προσδίδουν κύρος στις ανοησίες που γράφεις.
Αν νομίζεις ότι θα πουλάς τρέλα παριστάνοντας τον χαλαρό είσαι πολύ γελασμένος.
stavmanr έγραψε:
10 Αύγ 2022, 10:23
Ο άνθρωπος στο συγκεκριμένο κείμενο δεν γράφει για το αν υπήρχε ρατσισμός στην Ελλάδα. Γράφει για το αν άφηνε το ρατσισμό να τον επηρεάσει.
Καλή προσπάθεια δικηγορίσκε της συμφοράς αλλά ατύχησες. Το ερώτημα ήταν αν βίωσε ρατσισμό ο ίδιος. Πρώτα μας είπε ξεκάθαρα όχι και μετά μας είπε εμμέσως ναι.

Τράβα λοιπόν αλλού να κάνεις τον δικηγόρο διότι εμείς καταλαβαίνουμε πολύ καλά τι διαβάζουμε.
Kotas έγραψε:
10 Αύγ 2022, 10:33
ηταν πολυ μικρος τοτε και φοβοταν να πει την αληθεια
Αααα, βρήκαμε άλλη δικαιολογία τώρα. Σου διέφυγε το γεγονός ότι τώρα που μεγάλωσε και "δεν φοβάται" δεν έχει να πει τίποτα συγκεκριμένο ως προς τον ρατσισμό που βίωσε.
Αριστερά: Διανοητική γάγγραινα διαλύουσα τα εγκεφαλικά κύτταρα. Παράδειγμα:
Ναύτης έγραψε:
18 Μαρ 2024, 11:04
οι πρόγονοί σου -και οι δικοί μου- στην πλειονότητά τους δεν μιλούσαν τα ελληνικά στην καθημερινότητά τους.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Η Εθνική Ελλάδος που αγαπάμε.Πόνος για τα φασιστοειδη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 10 Αύγ 2022, 10:39

Καβαλάρης έγραψε:
10 Αύγ 2022, 10:36
Το ερώτημα ήταν αν βίωσε ρατσισμό ο ίδιος. Πρώτα μας είπε ξεκάθαρα όχι και μετά μας είπε εμμέσως ναι.
Σαφώς.
Και εξήγησε σε δύο τρεις διαφορετικές συνεντεύξεις τι εννοεί στη μία και την άλλη περίπτωση.

Ρατσισμός υπήρχε. Τον αντιμετώπισε. Αλλά ο πατέρας τους έμαθε να μην τον εσωτερικεύουν.
Συγχαρητήρια στα παιδιά που κατάφεραν να μην ενδώσουν σε ένα τέτοιο τρομοκρατικό για κάθε παιδική ψυχούλα καθεστώς. Συγχαρητήρια και στον πατέρα που διέκρινε ότι πίσω από ένα τσούρμο ψευτονταήδες ρατσιστές κρύβεται ένας απίστευτος ελληνικός πολιτισμός.

Άβαταρ μέλους
Kotas
Δημοσιεύσεις: 944
Εγγραφή: 01 Οκτ 2021, 23:50

Re: Η Εθνική Ελλάδος που αγαπάμε.Πόνος για τα φασιστοειδη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kotas » 10 Αύγ 2022, 10:45

Καβαλάρης έγραψε:
10 Αύγ 2022, 10:36
stavmanr έγραψε:
10 Αύγ 2022, 10:23
Χαλάρωσε λίγο με τους χαρακτηρισμούς. Δεν προσδίδουν κύρος στις ανοησίες που γράφεις.
Αν νομίζεις ότι θα πουλάς τρέλα παριστάνοντας τον χαλαρό είσαι πολύ γελασμένος.
stavmanr έγραψε:
10 Αύγ 2022, 10:23
Ο άνθρωπος στο συγκεκριμένο κείμενο δεν γράφει για το αν υπήρχε ρατσισμός στην Ελλάδα. Γράφει για το αν άφηνε το ρατσισμό να τον επηρεάσει.
Καλή προσπάθεια δικηγορίσκε της συμφοράς αλλά ατύχησες. Το ερώτημα ήταν αν βίωσε ρατσισμό ο ίδιος. Πρώτα μας είπε ξεκάθαρα όχι και μετά μας είπε εμμέσως ναι.

Τράβα λοιπόν αλλού να κάνεις τον δικηγόρο διότι εμείς καταλαβαίνουμε πολύ καλά τι διαβάζουμε.
Kotas έγραψε:
10 Αύγ 2022, 10:33
ηταν πολυ μικρος τοτε και φοβοταν να πει την αληθεια
Αααα, βρήκαμε άλλη δικαιολογία τώρα. Σου διέφυγε το γεγονός ότι τώρα που μεγάλωσε και "δεν φοβάται" δεν έχει να πει τίποτα συγκεκριμένο ως προς τον ρατσισμό που βίωσε.
ρε μαν αληθεια πιστευεις οτι ενα μαυρακι σε σχολειο στην ελλαδα δεν εχει βιωσει ρατσισμο;

Άβαταρ μέλους
Καβαλάρης
Δημοσιεύσεις: 1726
Εγγραφή: 01 Ιαν 2019, 18:07
Phorum.gr user: Doc McCoy
Τοποθεσία: Άγρια Δύση

Re: Η Εθνική Ελλάδος που αγαπάμε.Πόνος για τα φασιστοειδη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καβαλάρης » 10 Αύγ 2022, 10:51

stavmanr έγραψε:
10 Αύγ 2022, 10:39
Ρατσισμός υπήρχε. Τον αντιμετώπισε. Αλλά ο πατέρας τους έμαθε να μην τον εσωτερικεύουν.
Το διαβάσαμε και αυτό! Ρατσισμός υπήρχε αλλά... δεν τον πήραν στα σοβαρά! :smt005:
stavmanr έγραψε:
10 Αύγ 2022, 10:39
Συγχαρητήρια στα παιδιά που κατάφεραν να μην ενδώσουν σε ένα τέτοιο τρομοκρατικό για κάθε παιδική ψυχούλα καθεστώς. Συγχαρητήρια και στον πατέρα που διέκρινε ότι πίσω από ένα τσούρμο ψευτονταήδες ρατσιστές κρύβεται ένας απίστευτος ελληνικός πολιτισμός.
:p3::p3::p3::p3::p3:

Μόνον ο γελωτοποιός του φόρουμ τέτοια διαμάντια.
Kotas έγραψε:
10 Αύγ 2022, 10:45
ρε μαν αληθεια πιστευεις οτι ενα μαυρακι σε σχολειο στην ελλαδα δεν εχει βιωσει ρατσισμο;
Αγαπητέ μου είναι αδιάφορο τι πιστεύω εγώ. Τα γεγονότα με ενδιαφέρουν.

Λοιπόν έχεις έναν τύπο που την μία σου λέει ότι δεν βίωσε ποτέ ρατσισμό και την άλλη ότι σε ΠΟΛΛΕΣ γειτονιές βιώνεις ρατσισμό.

Ποιες πολλές γειτονιές; Πότε πήγε εκεί; Τι είδους ρατσισμό είδε; Πήγε για κούρεμα και τον διώξανε; Δεν τον αφήσανε να κάτσει σε καφετέρια; Άγνωστο.

Ε δεν θα μας δουλεύει ο τύπος επειδή τον πήραν στο ΝΒΑ.
Αριστερά: Διανοητική γάγγραινα διαλύουσα τα εγκεφαλικά κύτταρα. Παράδειγμα:
Ναύτης έγραψε:
18 Μαρ 2024, 11:04
οι πρόγονοί σου -και οι δικοί μου- στην πλειονότητά τους δεν μιλούσαν τα ελληνικά στην καθημερινότητά τους.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 68589
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Η Εθνική Ελλάδος που αγαπάμε.Πόνος για τα φασιστοειδη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 10 Αύγ 2022, 10:55

Καβαλάρης έγραψε:
10 Αύγ 2022, 10:03
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Αύγ 2022, 20:49
Βάλε ολόκληρα τα δημοσιεύματα, θέλω να δω κάτι.
Γιατί δεν τα ψάχνεις μόνη σου;
Η πρώτη φορά που είδα μαύρο άνδρα να οδηγεί αυτοκίνητο, ήταν στις ΗΠΑ. Ήμουν σοκαρισμένος, αναρωτιόμουν τι συμβαίνει εδώ. Με έκανε να αναρωτιέμαι αν η χώρα μου δίνει αρκετές ευκαιρίες σε όσους δεν είναι από εκεί, άρχισα να το σκέφτομαι αυτό. Η Ελλάδα είναι μια χώρα λευκών, μπορεί να γίνει δύσκολη η ζωή κάποιου με το χρώμα του δικού μου δέρματος. Πηγαίνεις σε πολλές γειτονιές και αντιμετωπίζεις αρκετή αρνητικότητα, ρατσισμό.

https://www.cnn.gr/sports/story/228397/ ... enan-mayro
Έχω διαβάσει περισσότερες συνεντεύξεις του Αντετοκούνμπο. Και ναι, είναι γεγονός το ότι ισχύουν αυτά που λέει. Αλλά δεν έχω διαβάσει ποτέ να αναφέρεται υποτιμητικά, στους φίλους, στους δασκάλους και στους προπονητές του. Με λίγα λόγια, είναι από τις περιπτώσεις που θα μπορούσε να διαγράψει τελείως την Ελλάδα από τη ζωή του αλλά δεν το έχει κάνει.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Καβαλάρης
Δημοσιεύσεις: 1726
Εγγραφή: 01 Ιαν 2019, 18:07
Phorum.gr user: Doc McCoy
Τοποθεσία: Άγρια Δύση

Re: Η Εθνική Ελλάδος που αγαπάμε.Πόνος για τα φασιστοειδη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καβαλάρης » 10 Αύγ 2022, 10:58

ΓΑΛΗ έγραψε:
10 Αύγ 2022, 10:55
Και ναι, είναι γεγονός το ότι ισχύουν αυτά που λέει.
Ρε παιδιά θα εξηγήσετε και σε μας πώς το ξέρετε ότι ισχύουν; Αυτός στα Σεπόλια τριγυρνούσε, σε ποιες ΠΟΛΛΕΣ γειτονιές αναφέρεται; Και τι είδους ρατσισμό εννοεί;
Αριστερά: Διανοητική γάγγραινα διαλύουσα τα εγκεφαλικά κύτταρα. Παράδειγμα:
Ναύτης έγραψε:
18 Μαρ 2024, 11:04
οι πρόγονοί σου -και οι δικοί μου- στην πλειονότητά τους δεν μιλούσαν τα ελληνικά στην καθημερινότητά τους.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Η Εθνική Ελλάδος που αγαπάμε.Πόνος για τα φασιστοειδη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 10 Αύγ 2022, 11:00

Καβαλάρης έγραψε:
10 Αύγ 2022, 10:51
stavmanr έγραψε:
10 Αύγ 2022, 10:39
Ρατσισμός υπήρχε. Τον αντιμετώπισε. Αλλά ο πατέρας τους έμαθε να μην τον εσωτερικεύουν.
Το διαβάσαμε και αυτό! Ρατσισμός υπήρχε αλλά... δεν τον πήραν στα σοβαρά!
Που το διάβασες αυτό;
Σοβαρά τον πήραν. Αλλά δεν άφησαν το ρατσισμό να επηρεάσει το πώς σκέφτονται και λειτουργούν μέσα στην κοινωνία.
Αυτό τουλάχιστον καταλαβαίνω εγώ από τα όσα γράφουν και λένε.
stavmanr έγραψε:
10 Αύγ 2022, 10:39
Συγχαρητήρια στα παιδιά που κατάφεραν να μην ενδώσουν σε ένα τέτοιο τρομοκρατικό για κάθε παιδική ψυχούλα καθεστώς. Συγχαρητήρια και στον πατέρα που διέκρινε ότι πίσω από ένα τσούρμο ψευτονταήδες ρατσιστές κρύβεται ένας απίστευτος ελληνικός πολιτισμός.
:p3::p3::p3::p3::p3:

Μόνον ο γελωτοποιός του φόρουμ τέτοια διαμάντια.
Κοίταξε. Τα παιδιά κατάφεραν να ξεφύγουν από κάτι διαμάντια σαν και του λόγου σου και να γίνουν Νο1 στο NBA μέσα σε λίγα χρόνια.
Είναι νίκη προσωπική τους, της οικογένειάς τους και την υπόλοιπης Ελλάδας που τους στηρίζει.
Kotas έγραψε:
10 Αύγ 2022, 10:45
ρε μαν αληθεια πιστευεις οτι ενα μαυρακι σε σχολειο στην ελλαδα δεν εχει βιωσει ρατσισμο;
Αγαπητέ μου είναι αδιάφορο τι πιστεύω εγώ. Τα γεγονότα με ενδιαφέρουν.

Λοιπόν έχεις έναν τύπο που την μία σου λέει ότι δεν βίωσε ποτέ ρατσισμό και την άλλη ότι σε ΠΟΛΛΕΣ γειτονιές βιώνεις ρατσισμό.

Ποιες πολλές γειτονιές; Πότε πήγε εκεί; Τι είδους ρατσισμό είδε; Πήγε για κούρεμα και τον διώξανε; Δεν τον αφήσανε να κάτσει σε καφετέρια; Άγνωστο.

Ε δεν θα μας δουλεύει ο τύπος επειδή τον πήραν στο ΝΒΑ.
Μια χαρά τα γράφει το παιδί.
Η Ελλάδα, όταν αυτός μεγάλωνε, έβαλε τους νεοναζί στη Βουλή με 8,5 %. Τότε που κυνηγούσαν και μαχαίρωναν, τρομοκρατούσαν και επιτίθεντο σε μετανάστες κι όχι μόνο. Δεν λέει κάτι που δεν γνωρίζουμε όλοι οι υπόλοιποι.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 68589
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Η Εθνική Ελλάδος που αγαπάμε.Πόνος για τα φασιστοειδη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 10 Αύγ 2022, 11:03

Καβαλάρης έγραψε:
10 Αύγ 2022, 10:58
ΓΑΛΗ έγραψε:
10 Αύγ 2022, 10:55
Και ναι, είναι γεγονός το ότι ισχύουν αυτά που λέει.
Ρε παιδιά θα εξηγήσετε και σε μας πώς το ξέρετε ότι ισχύουν; Αυτός στα Σεπόλια τριγυρνούσε, σε ποιες ΠΟΛΛΕΣ γειτονιές αναφέρεται; Και τι είδους ρατσισμό εννοεί;
Κάτι σαν το δικό σου, τί άλλο;

Σε κάθε περίπτωση, είναι αστείο αυτό που γίνεται. Κάποιοι αγαπάνε την Εθνική επειδή έχει μαύρους και κάποιοι ντρέπονται γι' αυτήν για τον ίδιο ακριβώς λόγο.

:lol:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Η Εθνική Ελλάδος που αγαπάμε.Πόνος για τα φασιστοειδη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 10 Αύγ 2022, 11:05

ΓΑΛΗ έγραψε:
10 Αύγ 2022, 11:03
Κάποιοι αγαπάνε την Εθνική επειδή έχει μαύρους και κάποιοι ντρέπονται γι' αυτήν για τον ίδιο ακριβώς λόγο.
Κάποιοι απλά δεν ενδιαφέρονται για το χρώμα του δέρματος των αθλητών.

Άβαταρ μέλους
Καβαλάρης
Δημοσιεύσεις: 1726
Εγγραφή: 01 Ιαν 2019, 18:07
Phorum.gr user: Doc McCoy
Τοποθεσία: Άγρια Δύση

Re: Η Εθνική Ελλάδος που αγαπάμε.Πόνος για τα φασιστοειδη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καβαλάρης » 10 Αύγ 2022, 11:06

stavmanr έγραψε:
10 Αύγ 2022, 11:00
Σοβαρά τον πήραν. Αλλά δεν άφησαν το ρατσισμό να επηρεάσει το πώς σκέφτονται και λειτουργούν μέσα στην κοινωνία. Αυτό τουλάχιστον καταλαβαίνω εγώ από τα όσα γράφουν και λένε.
Α έτσι το κατάλαβες. Ε δεν εκπλήσσομαι. Τέτοιες ζημιές κάνει η αριστερίλα στον εγκέφαλο. Άντε γεια.
ΓΑΛΗ έγραψε:
10 Αύγ 2022, 11:03
Κάτι σαν το δικό σου, τί άλλο;
Δηλαδή;;;;
ΓΑΛΗ έγραψε:
10 Αύγ 2022, 11:03
Σε κάθε περίπτωση, είναι αστείο αυτό που γίνεται.
Όντως είναι αστείο. Όλο για ρατσισμούς ακούμε και ρατσισμούς δεν βλέπουμε.
Αριστερά: Διανοητική γάγγραινα διαλύουσα τα εγκεφαλικά κύτταρα. Παράδειγμα:
Ναύτης έγραψε:
18 Μαρ 2024, 11:04
οι πρόγονοί σου -και οι δικοί μου- στην πλειονότητά τους δεν μιλούσαν τα ελληνικά στην καθημερινότητά τους.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών