Κριτικη του Παναγιωτη Δουμα στον Ηλια Κασιδιαρη και γενικα στη πρωην ηγετικη ομαδα της ΧΑ

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 14033
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Κριτικη του Παναγιωτη Δουμα στον Ηλια Κασιδιαρη και γενικα στη πρωην ηγετικη ομαδα της ΧΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 29 Αύγ 2022, 22:11

Beria έγραψε:
29 Αύγ 2022, 21:54
Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
29 Αύγ 2022, 21:17
southern έγραψε:
29 Αύγ 2022, 20:50

εισαι πιο γραφικος και απο τον Ζωη Μπεχλη
ποναει ο νεος εθναρχης? :102:
Δεν είναι ο Νταντι Τσουλφα ο νέος εθνάρχης της δεξιάς;
Δεν τον ξέρω. Για πες
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29564
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Κριτικη του Παναγιωτη Δουμα στον Ηλια Κασιδιαρη και γενικα στη πρωην ηγετικη ομαδα της ΧΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 30 Αύγ 2022, 00:17

Έρχεται ο Εμφιετζόγλου να ανανεώσει το πολιτικό προσωπικό. :lol:

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29564
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Κριτικη του Παναγιωτη Δουμα στον Ηλια Κασιδιαρη και γενικα στη πρωην ηγετικη ομαδα της ΧΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 30 Αύγ 2022, 00:18

Τελικά παίζει να έκανε το κόμμα του ως ανάχωμα στον Κασιδιάρη. :lol:

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38084
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Κριτικη του Παναγιωτη Δουμα στον Ηλια Κασιδιαρη και γενικα στη πρωην ηγετικη ομαδα της ΧΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 30 Αύγ 2022, 01:50

Beria έγραψε:
29 Αύγ 2022, 21:54
Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
29 Αύγ 2022, 21:17
southern έγραψε:
29 Αύγ 2022, 20:50

εισαι πιο γραφικος και απο τον Ζωη Μπεχλη
ποναει ο νεος εθναρχης? :102:
Δεν είναι ο Νταντι Τσουλφα ο νέος εθνάρχης της δεξιάς;
:smt018
Τρία γράμματά Μπέρι.
Γράφε.
Κάππα Άλφα Στίγμα
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Rakomelofronas
Δημοσιεύσεις: 4670
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:00
Phorum.gr user: Pegasus - erkebrad

Re: Κριτικη του Παναγιωτη Δουμα στον Ηλια Κασιδιαρη και γενικα στη πρωην ηγετικη ομαδα της ΧΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Rakomelofronas » 30 Αύγ 2022, 06:50

Τα κόμματα του χώρου είναι σε πολύ καλό δρόμο να μείνουν όλα μαζί εκτός Βουλής, πλην ίσως του Βελόπουλου. Τα περισσότερα εκπέμπουν μια απίστευτα απωθητική, σχεδόν αυτιστική εικόνα μικρομέγαλου που δεν έχει να πει τίποτα σημαντικό. Τέτοια είναι η αισθητική των μονων μέσων που τα παίζουν και υπάρχει πιθανότητα να τα πετύχουν άτομα κάτω των 40, δηλαδή του γιουτουμπικου καναλιού right2thebone και σε μικρότερο βαθμό της right society: ξεχνάνε ότι η ΝΔ πάντα θα έχει ακριβότερες γραβάτες. Οι αντίπαλοι δεν χρειάζεται να κάνουν πολλά για να τα δυσφημίσουν ή έστω για να ανακόψουν τυχόν περαιτέρω άνοδο και να τα ελέγξουν. Το μόνο κριτήριο ψήφου που ίσως έχει νόημα είναι η μικρότερη δυνατή πιθανότητα συνεργασίας με τη ΝΔ κι εκεί κερδίζει το ΕΚΕ του Κασιδιάρη, καλώς ή κακώς.
Ο κόσμος που θυμάσαι δεν υπάρχει πια.

nemo
Δημοσιεύσεις: 7381
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2018, 11:08

Re: Κριτικη του Παναγιωτη Δουμα στον Ηλια Κασιδιαρη και γενικα στη πρωην ηγετικη ομαδα της ΧΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nemo » 30 Αύγ 2022, 07:25

wooded glade έγραψε:
29 Αύγ 2022, 22:00
Τα αβγά έχουν iq ραδικιού.
Μιά φορά εγώ είχα γράψει ένα Hitler parody - από τα καλά που είχαν κυκλοφορήσει στα Ελληνικά.
Δυστυχώς μου το έφαγε η Konstantin. Μετά το έβαλα backup σε ένα άλλο site (δεν ξέρω γιατί δεν το έκανα private να μην το πιάνει η ένσταση) αλλά το άλλο site έκλεισε και πάνε όλα τα backup.
Τότε λοιπόν που έπαιζε ακόμα γεμάτος υπερηφάνεια το έδειχνα σε διαφόρους και μεταξύ αυτών και σε ένα αβγό.
Το αβγό λοιπόν κοίταγε σαν χάνος και εκεί που βάζω εγώ τον Χίτλερ να λέει γελοία πράγματα, πετάγεται και μου λέει "να ρε, αυτός ήταν ηγέτης, μας τον φάγανε άδικα".
αμα τα αβγα εχουν αικιου ραδικιου οι κεκεδες και λοιποι αριστεροι τι εχουν;

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Κριτικη του Παναγιωτη Δουμα στον Ηλια Κασιδιαρη και γενικα στη πρωην ηγετικη ομαδα της ΧΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 30 Αύγ 2022, 07:39

nemo έγραψε:
30 Αύγ 2022, 07:25
wooded glade έγραψε:
29 Αύγ 2022, 22:00
Τα αβγά έχουν iq ραδικιού.
Μιά φορά εγώ είχα γράψει ένα Hitler parody - από τα καλά που είχαν κυκλοφορήσει στα Ελληνικά.
Δυστυχώς μου το έφαγε η Konstantin. Μετά το έβαλα backup σε ένα άλλο site (δεν ξέρω γιατί δεν το έκανα private να μην το πιάνει η ένσταση) αλλά το άλλο site έκλεισε και πάνε όλα τα backup.
Τότε λοιπόν που έπαιζε ακόμα γεμάτος υπερηφάνεια το έδειχνα σε διαφόρους και μεταξύ αυτών και σε ένα αβγό.
Το αβγό λοιπόν κοίταγε σαν χάνος και εκεί που βάζω εγώ τον Χίτλερ να λέει γελοία πράγματα, πετάγεται και μου λέει "να ρε, αυτός ήταν ηγέτης, μας τον φάγανε άδικα".
αμα τα αβγα εχουν αικιου ραδικιου οι κεκεδες και λοιποι αριστεροι τι εχουν;
Θα εξηγήσω αργότερα τις κλίμακες αβγών-αριστερών.
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

nemo
Δημοσιεύσεις: 7381
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2018, 11:08

Re: Κριτικη του Παναγιωτη Δουμα στον Ηλια Κασιδιαρη και γενικα στη πρωην ηγετικη ομαδα της ΧΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nemo » 30 Αύγ 2022, 07:52

wooded glade έγραψε:
30 Αύγ 2022, 07:39
nemo έγραψε:
30 Αύγ 2022, 07:25
wooded glade έγραψε:
29 Αύγ 2022, 22:00
Τα αβγά έχουν iq ραδικιού.
Μιά φορά εγώ είχα γράψει ένα Hitler parody - από τα καλά που είχαν κυκλοφορήσει στα Ελληνικά.
Δυστυχώς μου το έφαγε η Konstantin. Μετά το έβαλα backup σε ένα άλλο site (δεν ξέρω γιατί δεν το έκανα private να μην το πιάνει η ένσταση) αλλά το άλλο site έκλεισε και πάνε όλα τα backup.
Τότε λοιπόν που έπαιζε ακόμα γεμάτος υπερηφάνεια το έδειχνα σε διαφόρους και μεταξύ αυτών και σε ένα αβγό.
Το αβγό λοιπόν κοίταγε σαν χάνος και εκεί που βάζω εγώ τον Χίτλερ να λέει γελοία πράγματα, πετάγεται και μου λέει "να ρε, αυτός ήταν ηγέτης, μας τον φάγανε άδικα".
αμα τα αβγα εχουν αικιου ραδικιου οι κεκεδες και λοιποι αριστεροι τι εχουν;
Θα εξηγήσω αργότερα τις κλίμακες αβγών-αριστερών.
οκ αλλα να αποφύγεις να πιεις τσιπουρα προτου να το εξηγησεις

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 14033
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Κριτικη του Παναγιωτη Δουμα στον Ηλια Κασιδιαρη και γενικα στη πρωην ηγετικη ομαδα της ΧΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 30 Αύγ 2022, 09:47

Golden Age έγραψε:
30 Αύγ 2022, 00:18
Τελικά παίζει να έκανε το κόμμα του ως ανάχωμα στον Κασιδιάρη. :lol:
Υπάρχουν άνθρωποι στα δεξιά που απλά θέλουν απόσταση από το Κασιδιαρη.
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 14033
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Κριτικη του Παναγιωτη Δουμα στον Ηλια Κασιδιαρη και γενικα στη πρωην ηγετικη ομαδα της ΧΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 30 Αύγ 2022, 09:50

Rakomelofronas έγραψε:
30 Αύγ 2022, 06:50
Τα κόμματα του χώρου είναι σε πολύ καλό δρόμο να μείνουν όλα μαζί εκτός Βουλής, πλην ίσως του Βελόπουλου. Τα περισσότερα εκπέμπουν μια απίστευτα απωθητική, σχεδόν αυτιστική εικόνα μικρομέγαλου που δεν έχει να πει τίποτα σημαντικό. Τέτοια είναι η αισθητική των μονων μέσων που τα παίζουν και υπάρχει πιθανότητα να τα πετύχουν άτομα κάτω των 40, δηλαδή του γιουτουμπικου καναλιού right2thebone και σε μικρότερο βαθμό της right society: ξεχνάνε ότι η ΝΔ πάντα θα έχει ακριβότερες γραβάτες. Οι αντίπαλοι δεν χρειάζεται να κάνουν πολλά για να τα δυσφημίσουν ή έστω για να ανακόψουν τυχόν περαιτέρω άνοδο και να τα ελέγξουν. Το μόνο κριτήριο ψήφου που ίσως έχει νόημα είναι η μικρότερη δυνατή πιθανότητα συνεργασίας με τη ΝΔ κι εκεί κερδίζει το ΕΚΕ του Κασιδιάρη, καλώς ή κακώς.
Τι να κάνουμε; να ψηφίζουμε ένα κόμμα που μας δυσαρεστουν οι κυβερνητικές πολιτικές του; προτιμώ το βελοπουλο από το Κασιδιαρη
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
Rakomelofronas
Δημοσιεύσεις: 4670
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:00
Phorum.gr user: Pegasus - erkebrad

Re: Κριτικη του Παναγιωτη Δουμα στον Ηλια Κασιδιαρη και γενικα στη πρωην ηγετικη ομαδα της ΧΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Rakomelofronas » 30 Αύγ 2022, 10:33

southern έγραψε:
30 Αύγ 2022, 09:50
Τι να κάνουμε; να ψηφίζουμε ένα κόμμα που μας δυσαρεστουν οι κυβερνητικές πολιτικές του; προτιμώ το βελοπουλο από το Κασιδιαρη
Καθένας κάνει ό,τι νομίζει σωστότερο.

Ο Βελόπουλος βρίσκεται στην παρούσα Βουλή επειδή τον έσπρωξαν διακριτικά για να πάρει ψήφος από τη ΧΑ. Όλη του η κοινοβουλευτική ομάδα ασκεί χλιαρή αντιπολίτευση και ο ίδιος φαίνεται να περιμένει να δει τι ανταλλάγματα μπορεί να ζητήσει σε περίπτωση που ο γάμος ΝΔ - ΠΑΣΟΚ δεν πραγματοποιηθεί τελικά. Τα προγράμματα και τα ωραία λόγια δεν λένε απολύτως τίποτα αν τελικά η ψήφος καταλήγει σε επίδοξο συνεργάτη της ΝΔ που δεν μπαίνει καν στον κόπο να γίνει ενοχλητικός. Η μέχρι τώρα πορεία του αυτό ακριβώς δείχνει.
Ο κόσμος που θυμάσαι δεν υπάρχει πια.

Άβαταρ μέλους
Λευκός Λύκος
Δημοσιεύσεις: 3684
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:06
Phorum.gr user: Λευκός Λύκος
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη-Μακεδονία

Re: Κριτικη του Παναγιωτη Δουμα στον Ηλια Κασιδιαρη και γενικα στη πρωην ηγετικη ομαδα της ΧΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λευκός Λύκος » 01 Σεπ 2022, 18:02

southern έγραψε:
29 Αύγ 2022, 14:04
Λευκός Λύκος ποτε ο Μιχαλολιακος αλλα και οι λοιποι φιλοι σου θα ζητησουν ΣΥΓΝΩΜΗ;;
Να ζητήσουν συγγνώμη από ποιον και γιατί;
Μην μου αναφέρεις για το δήθεν κακό που προκάλεσε στον λεγόμενο πατριωτικό χώρο.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23791
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Κριτικη του Παναγιωτη Δουμα στον Ηλια Κασιδιαρη και γενικα στη πρωην ηγετικη ομαδα της ΧΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 01 Σεπ 2022, 18:07

Ποιός είναι αυτός ο Δούμα που πρέπει να μας νοιάζει πού κάνει κριτική ή που κάνει επιθέσεις και πρέπει να τον τρώμε στη μάπα εδώ και 2-3 νήματα που ανοιγονται για πάρτη του?

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 14033
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Κριτικη του Παναγιωτη Δουμα στον Ηλια Κασιδιαρη και γενικα στη πρωην ηγετικη ομαδα της ΧΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 01 Σεπ 2022, 18:10

Λευκός Λύκος έγραψε:
01 Σεπ 2022, 18:02
southern έγραψε:
29 Αύγ 2022, 14:04
Λευκός Λύκος ποτε ο Μιχαλολιακος αλλα και οι λοιποι φιλοι σου θα ζητησουν ΣΥΓΝΩΜΗ;;
Να ζητήσουν συγγνώμη από ποιον και γιατί;
Μην μου αναφέρεις για το δήθεν κακό που προκάλεσε στον λεγόμενο πατριωτικό χώρο.
Αν δεν καταλαβαίνεις από μόνος σου δεν επιμένω. Καλό μια φορά δεν κάνανε
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 14033
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Κριτικη του Παναγιωτη Δουμα στον Ηλια Κασιδιαρη και γενικα στη πρωην ηγετικη ομαδα της ΧΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 01 Σεπ 2022, 18:11

vantono έγραψε:
01 Σεπ 2022, 18:07
Ποιός είναι αυτός ο Δούμα που πρέπει να μας νοιάζει πού κάνει κριτική ή που κάνει επιθέσεις και πρέπει να τον τρώμε στη μάπα εδώ και 2-3 νήματα που ανοιγονται για πάρτη του?
Πολιτικό πρόσωπο, πρώην alter ego του Βορίδη. Ότι δεν σε ενδιαφέρει μην το διαβάζεις. Εδώ η Οκδε Σπάρτακος ποσταρει στο φόρουμ.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος southern την 01 Σεπ 2022, 18:13, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών