Πέθανε ο Ζάχος Χατζηφωτίου

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14668
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Πέθανε ο Ζάχος Χατζηφωτίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 01 Οκτ 2022, 19:08

plouf έγραψε:
01 Οκτ 2022, 18:46
taxalata xalasa έγραψε:
01 Οκτ 2022, 18:37
Zachary Hajjifotiu... Ελληναρας και αυτος... από την αμμουρία.... :003:
Κατα συμπτωση στην Ρωσια υπαρχει ενα ομπλαστ που εχει ακριβως αυτο το ονομα.

Απο εκεινο το μερος μεσω κοινωνικων δικτυων απεκτησα μια γνωριμια με μια γυναικα πεντε χρονια μεγαλυτερη που ηταν χωρισμενη με παιδια.
Η μια της κορη ηταν εικοσιτεσσαρων και ηταν ηδη παντρεμενη και ειχε παιδια αλλα γενικα η μανα της δηλαδη η φιλη μου ηταν εντελως στον κοσμο
της αλλαζε τους γκομενους σαν τα πουκαμισα και μαλιστα αυτοι ηταν πολυ μικροτεροι απο αυτην. :8)
Τελικά έκανες φάση με την μάνα, με την κόρη ή και με τις δύο, τύπε;
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
nostromos
Δημοσιεύσεις: 23408
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2018, 22:06
Phorum.gr user: nostromos

Re: Πέθανε ο Ζάχος Χατζηφωτίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nostromos » 01 Οκτ 2022, 19:09

Dwarven Blacksmith έγραψε:
01 Οκτ 2022, 19:02
nostromos έγραψε:
01 Οκτ 2022, 18:58
Dwarven Blacksmith έγραψε:
01 Οκτ 2022, 18:55

Οκ, και εσύ ασχολείσαι με μένα. Άμα θες ασχολήσου κι εσύ με το μακαρίτη και τα γαμήσια του, να έχουμε κάτι κοινό να μιλήσουμε. :102:
Εμένα με βαριέμαι βλέπεις.
ασχοληθηκα γιατι εσυ μου απευθυνθηκες ... δεν ασχοληθηκα ειδικα με εσενα αλλα με 3-4 χρηστες που ψαχνουνε να βρουνε στο νετ στοιχεια απο τα γκομενιλικια καποιου το 1950-60 ... αυτο για να τον αποδομησουνε σε σχεση με την ΞΕΦΤΙΛΑ που τους εκανε το 1945 σε πολιτικο θεμα ... δηλαδη ποσο πιο χαμηλα μπορει να πεσει καποιος ...?
Εγώ σου απευθύνθηκα όχι για να σε προσβάλλω, αλλά για να σε βοηθήσω να καταλάβεις γιατί ασχολούνται με τα γκομενιλίκια κάποιου από το 1950-1960. Γιατί για αυτά τα γκομενιλίκια εξυμνείται ως μπον βιβέρ. Όμως η καλή μου πράξη ανταμείφθηκε με προσβολές.
το οτι ηταν μπον βιβέρ αυτο δεν το αμφισβητει κανεις ... απλα ψαχνουνε να βρουνε αν μια απο τις γυναικες που ειχε ηταν πριγκιπισσα η οχι ... δηλαδη οχι αν πηδουσε γκομενες αλλα αν ειχανε και τιτλο ... με βαση αυτο το γεγονος ψαχνουνε να αποδειξουνε οτι γενικα τα παραφουσκωνε ...που αν μαζευτουμε 5 αντρες για μπυρες μπορει να ακουσεις οτι πηδηξαμε τη μιση πολη ... δηλαδη ελεος
η προσοχη μας στο Καστελοριζο

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 16600
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: Πέθανε ο Ζάχος Χατζηφωτίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 01 Οκτ 2022, 19:10

Feindflug έγραψε:
01 Οκτ 2022, 19:08
plouf έγραψε:
01 Οκτ 2022, 18:46
taxalata xalasa έγραψε:
01 Οκτ 2022, 18:37
Zachary Hajjifotiu... Ελληναρας και αυτος... από την αμμουρία.... :003:
Κατα συμπτωση στην Ρωσια υπαρχει ενα ομπλαστ που εχει ακριβως αυτο το ονομα.

Απο εκεινο το μερος μεσω κοινωνικων δικτυων απεκτησα μια γνωριμια με μια γυναικα πεντε χρονια μεγαλυτερη που ηταν χωρισμενη με παιδια.
Η μια της κορη ηταν εικοσιτεσσαρων και ηταν ηδη παντρεμενη και ειχε παιδια αλλα γενικα η μανα της δηλαδη η φιλη μου ηταν εντελως στον κοσμο
της αλλαζε τους γκομενους σαν τα πουκαμισα και μαλιστα αυτοι ηταν πολυ μικροτεροι απο αυτην. :8)
Τελικά έκανες φάση με την μάνα, με την κόρη ή και με τις δύο, τύπε;
Δεν προλαβε τυπε... τις παντρευτηκε ο Zachary για να γαμησει... :003:
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
nostromos
Δημοσιεύσεις: 23408
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2018, 22:06
Phorum.gr user: nostromos

Re: Πέθανε ο Ζάχος Χατζηφωτίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nostromos » 01 Οκτ 2022, 19:10

ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ έγραψε:
01 Οκτ 2022, 19:02
nostromos έγραψε:
01 Οκτ 2022, 18:50
ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ έγραψε:
01 Οκτ 2022, 18:50


Έχω γράψει ήδη ως τι τον κρίνω, από εκεί και πέρα αν έρθει κάποιος εσένα να σου πει πως έκανε λέι απ μπρος στα μούτρα του Μάικλ Τζόρνταν και εννοεί στην καλύτερη περίπτωση εκείνον που έπαιζε στους Νορθερν Μοντάνα Τορνέιντος της Outdoor Basketball League να αναρωτιέσαι "Ως τι τον κρίνετε
ρε κομμούνια/κορόιδα? Μήπως σας χαλάει γιατί τότε στη φοιτητική συνέλευση της ΑΣΟΕΕ πλάκωσε έναν Κνίτη στο ξύλο?"
οχι δεν εγραψες ...
Ωραία, θα γράψω τώρα. Ως πρώην γκόμενος της Τζένιφερ Λόπεζ και συνοδός της στις βόλτες της στη Νέα Υόρκη. Βέβαια, η Λόπεζ ήταν μία γείτονισσα μου στο Yonkers που δουλεύε ταμίας σε grocery store αλλά και να το μάθετε ποίοι είστε εσείς που θα με κρίνετε? Τι έχετε ζήσει εσείς? Μήπως σας
ενχολεί που ήμουν Δαπίτης στο ΠΑ.ΠΕΙ και σας έπαιρνα την αυτοδυναμία στις φοιτητικές εκλογές?
τι γραφεις ρε φιλε ...? εισαι σοβαρος ...?
η προσοχη μας στο Καστελοριζο

Άβαταρ μέλους
nostromos
Δημοσιεύσεις: 23408
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2018, 22:06
Phorum.gr user: nostromos

Re: Πέθανε ο Ζάχος Χατζηφωτίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nostromos » 01 Οκτ 2022, 19:13

plouf έγραψε:
01 Οκτ 2022, 19:05
nostromos έγραψε:
01 Οκτ 2022, 18:58
Dwarven Blacksmith έγραψε:
01 Οκτ 2022, 18:55

Οκ, και εσύ ασχολείσαι με μένα. Άμα θες ασχολήσου κι εσύ με το μακαρίτη και τα γαμήσια του, να έχουμε κάτι κοινό να μιλήσουμε. :102:
Εμένα με βαριέμαι βλέπεις.
ασχοληθηκα γιατι εσυ μου απευθυνθηκες ... δεν ασχοληθηκα ειδικα με εσενα αλλα με 3-4 χρηστες που ψαχνουνε να βρουνε στο νετ στοιχεια απο τα γκομενιλικια καποιου το 1950-60 ... αυτο για να τον αποδομησουνε σε σχεση με την ΞΕΦΤΙΛΑ που τους εκανε το 1945 σε πολιτικο θεμα ... δηλαδη ποσο πιο χαμηλα μπορει να πεσει καποιος ...?
Κανεις εκτος απο εναν κνιτη εδω δεν εκανε θεμα το τρομπονιασμα που εριξε στους εαμοβουλγαρους κατσαπλιαδες το '44 στα Δεκεμβριανα
σορρυ κιολας αλλα η εμμονη σου να τονιζεις το μπολνταρισμενο συνεχως σε κανει να μοιαζεις με συνταξιουχο χωροφυλαξ που εργαζοταν επι εποχης Εθνοσωτηριου Επαναστασεως φιλικα στο λεω. :wave:
δεν εκανε θεμα το τρομπονιασμα γιατι δεν μπορει ... ο τυπος εφαγε ναζι οποτε δεν μπορουνε να τον πουνε ακροδεξιο ... αλλα τους ενοχλει το γεγονος που ανεφερα οποτε το πανε πονηρα
η προσοχη μας στο Καστελοριζο

Άβαταρ μέλους
ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ
Δημοσιεύσεις: 7077
Εγγραφή: 11 Αύγ 2019, 16:23
Phorum.gr user: ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ

Re: Πέθανε ο Ζάχος Χατζηφωτίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ » 01 Οκτ 2022, 19:22

nostromos έγραψε:
01 Οκτ 2022, 19:10
ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ έγραψε:
01 Οκτ 2022, 19:02
nostromos έγραψε:
01 Οκτ 2022, 18:50


οχι δεν εγραψες ...
Ωραία, θα γράψω τώρα. Ως πρώην γκόμενος της Τζένιφερ Λόπεζ και συνοδός της στις βόλτες της στη Νέα Υόρκη. Βέβαια, η Λόπεζ ήταν μία γείτονισσα μου στο Yonkers που δουλεύε ταμίας σε grocery store αλλά και να το μάθετε ποίοι είστε εσείς που θα με κρίνετε? Τι έχετε ζήσει εσείς? Μήπως σας
ενχολεί που ήμουν Δαπίτης στο ΠΑ.ΠΕΙ και σας έπαιρνα την αυτοδυναμία στις φοιτητικές εκλογές?
τι γραφεις ρε φιλε ...? εισαι σοβαρος ...?
Α γειά σου. Φαντάσου να γράφονταν για μένα στις εφημερίδες ότι υπήρξα γκόμενος της διάσημης Λόπεζ ενώ δεν ήμουν, να χτιζόταν
πάνω σε αυτό υποτιθέμενο γκομενιλίκι μου ο μύθος ενός μπον βίβερ που πήγε στο Αμέρικα και γύπεψε διάσημες, να με θαύμαζαν
οι φανς και να με υπερασπίζονταν μανιωδώς ως πρώην της J-Lo και όλο αυτό να θεωρούνταν και σοβαρό κιόλας.

Άβαταρ μέλους
nostromos
Δημοσιεύσεις: 23408
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2018, 22:06
Phorum.gr user: nostromos

Re: Πέθανε ο Ζάχος Χατζηφωτίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nostromos » 01 Οκτ 2022, 19:25

ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ έγραψε:
01 Οκτ 2022, 19:22
nostromos έγραψε:
01 Οκτ 2022, 19:10
ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ έγραψε:
01 Οκτ 2022, 19:02


Ωραία, θα γράψω τώρα. Ως πρώην γκόμενος της Τζένιφερ Λόπεζ και συνοδός της στις βόλτες της στη Νέα Υόρκη. Βέβαια, η Λόπεζ ήταν μία γείτονισσα μου στο Yonkers που δουλεύε ταμίας σε grocery store αλλά και να το μάθετε ποίοι είστε εσείς που θα με κρίνετε? Τι έχετε ζήσει εσείς? Μήπως σας
ενχολεί που ήμουν Δαπίτης στο ΠΑ.ΠΕΙ και σας έπαιρνα την αυτοδυναμία στις φοιτητικές εκλογές?
τι γραφεις ρε φιλε ...? εισαι σοβαρος ...?
Α γειά σου. Φαντάσου να γράφονταν για μένα στις εφημερίδες ότι υπήρξα γκόμενος της διάσημης Λόπεζ ενώ δεν ήμουν, να χτιζόταν
πάνω σε αυτό υποτιθέμενο γκομενιλίκι μου ο μύθος ενός μπον βίβερ που πήγε στο Αμέρικα και γύπεψε διάσημες, να με θαύμαζαν
οι φανς και να με υπερασπίζονταν μανιωδώς ως πρώην της J-Lo και όλο αυτό να θεωρούνταν και σοβαρό κιόλας.
αν ειχες παντρευτει τη Τζενη Καρεζη θα πιστευα οτι πηδηξες και Σταρ του Χολλυγουντ ... μαζι με αλλες πολλες
η προσοχη μας στο Καστελοριζο

Άβαταρ μέλους
ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ
Δημοσιεύσεις: 7077
Εγγραφή: 11 Αύγ 2019, 16:23
Phorum.gr user: ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ

Re: Πέθανε ο Ζάχος Χατζηφωτίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ » 01 Οκτ 2022, 19:30

nostromos έγραψε:
01 Οκτ 2022, 19:25
ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ έγραψε:
01 Οκτ 2022, 19:22
nostromos έγραψε:
01 Οκτ 2022, 19:10


τι γραφεις ρε φιλε ...? εισαι σοβαρος ...?
Α γειά σου. Φαντάσου να γράφονταν για μένα στις εφημερίδες ότι υπήρξα γκόμενος της διάσημης Λόπεζ ενώ δεν ήμουν, να χτιζόταν
πάνω σε αυτό υποτιθέμενο γκομενιλίκι μου ο μύθος ενός μπον βίβερ που πήγε στο Αμέρικα και γύπεψε διάσημες, να με θαύμαζαν
οι φανς και να με υπερασπίζονταν μανιωδώς ως πρώην της J-Lo και όλο αυτό να θεωρούνταν και σοβαρό κιόλας.
αν ειχες παντρευτει τη Τζενη Καρεζη θα πιστευα οτι πηδηξες και Σταρ του Χολλυγουντ ... μαζι με αλλες πολλες
Δηλαδή αν έβγαινε κάποιος και σου έλεγε πως ο Κώστας Καζάκος μπήκε στην πριγκίπισσα της τάδε χώρας θα τον πίστευες?
Ή αν έρθει σήμερα ο τάδε σύζυγος της δείνα ηθοποιού, δε θυμάμαι και πως πάνε τα ζευγάρια της σόουμπιζ, και σου πει πως
κάποια στιγμή μπήκε στην Νταιάνα ή την Μέγκαν Μάρκλ θα τον πιστέψεις αμέσως? Που ο Ζάχος λέγονταν πως παντρεύτηκε
την πριγκίπισσα, ούτε καν για περιστασιακή σχέση πηδήματος, δε μιλάμε εδώ πέρα, να πει κανείς "Ε μήπως βρέθηκαν σε κανά
γκαλά, ήπιαν δύο ποτά παραπάνω και το κάναν στις τουαλέτες?".

Άβαταρ μέλους
under
Δημοσιεύσεις: 18496
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:02

Re: Πέθανε ο Ζάχος Χατζηφωτίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από under » 01 Οκτ 2022, 19:35

ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ έγραψε:
01 Οκτ 2022, 19:22
Α γειά σου. Φαντάσου να γράφονταν για μένα στις εφημερίδες ότι υπήρξα γκόμενος της διάσημης Λόπεζ ενώ δεν ήμουν, να χτιζόταν
πάνω σε αυτό υποτιθέμενο γκομενιλίκι μου ο μύθος ενός μπον βίβερ που πήγε στο Αμέρικα και γύπεψε διάσημες, να με θαύμαζαν
οι φανς και να με υπερασπίζονταν μανιωδώς ως πρώην της J-Lo και όλο αυτό να θεωρούνταν και σοβαρό κιόλας.
Και για ποιο περιεργο λογο δεν τα γραφουν για σενα αυτα οι εφημεριδες;
Δεν αποθνήσκουν οι θεοί. Η πίστις αποθνήσκει του αχαρίστου όχλου των θνητών.

Άβαταρ μέλους
nostromos
Δημοσιεύσεις: 23408
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2018, 22:06
Phorum.gr user: nostromos

Re: Πέθανε ο Ζάχος Χατζηφωτίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nostromos » 01 Οκτ 2022, 19:35

ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ έγραψε:
01 Οκτ 2022, 19:30
nostromos έγραψε:
01 Οκτ 2022, 19:25
ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ έγραψε:
01 Οκτ 2022, 19:22


Α γειά σου. Φαντάσου να γράφονταν για μένα στις εφημερίδες ότι υπήρξα γκόμενος της διάσημης Λόπεζ ενώ δεν ήμουν, να χτιζόταν
πάνω σε αυτό υποτιθέμενο γκομενιλίκι μου ο μύθος ενός μπον βίβερ που πήγε στο Αμέρικα και γύπεψε διάσημες, να με θαύμαζαν
οι φανς και να με υπερασπίζονταν μανιωδώς ως πρώην της J-Lo και όλο αυτό να θεωρούνταν και σοβαρό κιόλας.
αν ειχες παντρευτει τη Τζενη Καρεζη θα πιστευα οτι πηδηξες και Σταρ του Χολλυγουντ ... μαζι με αλλες πολλες
Δηλαδή αν έβγαινε κάποιος και σου έλεγε πως ο Κώστας Καζάκος μπήκε στην πριγκίπισσα της τάδε χώρας θα τον πίστευες?
Ή αν έρθει σήμερα ο τάδε σύζυγος της δείνα ηθοποιού, δε θυμάμαι και πως πάνε τα ζευγάρια της σόουμπιζ, και σου πει πως
κάποια στιγμή μπήκε στην Νταιάνα ή την Μέγκαν Μάρκλ θα τον πιστέψεις αμέσως?
αν ειχες γυναικα τη Τζενη Καρεζη θα πιστευα οτι πηδουσες και πολλες αλλες ... αν εχεις αραβωνιαρα την Κουλα απο τα Λιοσια δεν θα πιστευα οτι πηγες και με πριγκιπισσα ... με την καμια δηλαδη
η προσοχη μας στο Καστελοριζο


Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69775
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Πέθανε ο Ζάχος Χατζηφωτίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 01 Οκτ 2022, 19:41

ΠΑΓΧΡΗΣΤΟΣ έγραψε:
01 Οκτ 2022, 17:30

Θεωρώ ότι δεν χρειαζόμαστε «Ζάχους» για να σηκωθούμε «λίγο ψηλότερα» -και ας είναι μανούλες στον ρόλο του χαρούμενου κομπάρσου στην κοινωνία του θεάματος.
Eννοείς ότι οι Ζάχοι φταίνε που είμαστε "λίγο ή πολύ χαμηλότερα" και είναι πιο σοβαρά τα σωστά και τίμια αντρίκια πρότυπα των επικριτών του;

Εγώ πάντως, δεν έχω καταλάβει ακόμη ποια είναι. Είτε είναι υπέργηροι είτε νέοι. Είτε είναι ηθοποιοί, πολιτικοί, λογοτέχνες ή καλλιτέχνες. Αν μη τι άλλο, ο Χατζηφωτίου ποτέ δεν δήλωσε κάτι τέτοιο.

Οπότε, το ζητούμενο είναι ΤΙ ακριβώς είναι αυτό που ενοχλεί το ευαισθητοποιημένο κοινό σε ανθρώπους όπως αυτός. Και πιστεύω ότι οι περισσότεροι ξέρουν.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ
Δημοσιεύσεις: 7077
Εγγραφή: 11 Αύγ 2019, 16:23
Phorum.gr user: ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ

Re: Πέθανε ο Ζάχος Χατζηφωτίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ » 01 Οκτ 2022, 19:45

nostromos έγραψε:
01 Οκτ 2022, 19:35
ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ έγραψε:
01 Οκτ 2022, 19:30
nostromos έγραψε:
01 Οκτ 2022, 19:25


αν ειχες παντρευτει τη Τζενη Καρεζη θα πιστευα οτι πηδηξες και Σταρ του Χολλυγουντ ... μαζι με αλλες πολλες
Δηλαδή αν έβγαινε κάποιος και σου έλεγε πως ο Κώστας Καζάκος μπήκε στην πριγκίπισσα της τάδε χώρας θα τον πίστευες?
Ή αν έρθει σήμερα ο τάδε σύζυγος της δείνα ηθοποιού, δε θυμάμαι και πως πάνε τα ζευγάρια της σόουμπιζ, και σου πει πως
κάποια στιγμή μπήκε στην Νταιάνα ή την Μέγκαν Μάρκλ θα τον πιστέψεις αμέσως?
αν ειχες γυναικα τη Τζενη Καρεζη θα πιστευα οτι πηδουσες και πολλες αλλες ... αν εχεις αραβωνιαρα την Κουλα απο τα Λιοσια δεν θα πιστευα οτι πηγες και με πριγκιπισσα ... με την καμια δηλαδη
Nαι αλλά εδώ μιλάμε για γάμο.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69775
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Πέθανε ο Ζάχος Χατζηφωτίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 01 Οκτ 2022, 19:47

Bipsco έγραψε:
01 Οκτ 2022, 19:40
Πήξιμο!!!
https://www.lifo.gr/stiles/optiki-gonia ... 1_VhDulbtM
Κατάθεση πσυχής και χαμηλών ευαίσθητων τόνων από την Ευσταθία.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ
Δημοσιεύσεις: 7077
Εγγραφή: 11 Αύγ 2019, 16:23
Phorum.gr user: ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ

Re: Πέθανε ο Ζάχος Χατζηφωτίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ » 01 Οκτ 2022, 19:47

under έγραψε:
01 Οκτ 2022, 19:35
ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ έγραψε:
01 Οκτ 2022, 19:22
Α γειά σου. Φαντάσου να γράφονταν για μένα στις εφημερίδες ότι υπήρξα γκόμενος της διάσημης Λόπεζ ενώ δεν ήμουν, να χτιζόταν
πάνω σε αυτό υποτιθέμενο γκομενιλίκι μου ο μύθος ενός μπον βίβερ που πήγε στο Αμέρικα και γύπεψε διάσημες, να με θαύμαζαν
οι φανς και να με υπερασπίζονταν μανιωδώς ως πρώην της J-Lo και όλο αυτό να θεωρούνταν και σοβαρό κιόλας.
Και για ποιο περιεργο λογο δεν τα γραφουν για σενα αυτα οι εφημεριδες;
Ίσως γιατί δεν έχω εργαστεί ποτέ στην Εστία, την Καθημερινή και τον Ταχυδρόμο ως ένας προβεβλημένος συντάκτης του κοσμικού
ρεπορτάζ.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών