Συνεργασία εμφιετζογλου και ΕΛΚΙΣ

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 13942
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Συνεργασία εμφιετζογλου και ΕΛΚΙΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 06 Ιαν 2023, 01:34

https://patriotikienosi.gr/synergasia-p ... elkis-462/
Ένα ακόμα λάθος του εμφιετζογλου. Μια οι πρώην χρυσαυγιτες, τώρα οι ουλτρα γραφικοί του ΕΛΚΙΣ.
Κάποιος μου είχε σφυρίξει και μια φήμη για τη Γεωργία Μπιτακου. Η πλέον σοβαρή περίπτωση που δεν αποτελεί δεκανίκι είναι ο Μπογδάνος.
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Συνεργασία εμφιετζογλου και ΕΛΚΙΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 06 Ιαν 2023, 01:47

Τυροπιταδικο εδω τυροπιταδικο εκει ποσα να αντεξει η φτωχη δυσμοιρη και καταφρονεμενη ελλαδιτσα; :e040:

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 19532
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Συνεργασία εμφιετζογλου και ΕΛΚΙΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 06 Ιαν 2023, 08:55

southern έγραψε:
06 Ιαν 2023, 01:34
https://patriotikienosi.gr/synergasia-p ... elkis-462/
Ένα ακόμα λάθος του εμφιετζογλου. Μια οι πρώην χρυσαυγιτες, τώρα οι ουλτρα γραφικοί του ΕΛΚΙΣ.
Κάποιος μου είχε σφυρίξει και μια φήμη για τη Γεωργία Μπιτακου. Η πλέον σοβαρή περίπτωση που δεν αποτελεί δεκανίκι είναι ο Μπογδάνος.
Δεν τους έχω ξανακούσει, ποιό είναι το γενικότερο πνεύμα τους; Παίζει συνομωσιολογία τύπου Σώρρα σε ήπια μορφή;

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 39436
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Συνεργασία εμφιετζογλου και ΕΛΚΙΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 06 Ιαν 2023, 08:58

Green Dragon έγραψε:
06 Ιαν 2023, 08:55
southern έγραψε:
06 Ιαν 2023, 01:34
https://patriotikienosi.gr/synergasia-p ... elkis-462/
Ένα ακόμα λάθος του εμφιετζογλου. Μια οι πρώην χρυσαυγιτες, τώρα οι ουλτρα γραφικοί του ΕΛΚΙΣ.
Κάποιος μου είχε σφυρίξει και μια φήμη για τη Γεωργία Μπιτακου. Η πλέον σοβαρή περίπτωση που δεν αποτελεί δεκανίκι είναι ο Μπογδάνος.
Δεν τους έχω ξανακούσει, ποιό είναι το γενικότερο πνεύμα τους; Παίζει συνομωσιολογία τύπου Σώρρα σε ήπια μορφή;


Οι Παλαιοημερολογιτες της Ελλαδας ειναι.

.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Συνεργασία εμφιετζογλου και ΕΛΚΙΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 06 Ιαν 2023, 09:04

plouf έγραψε:
06 Ιαν 2023, 01:47
Τυροπιταδικο εδω τυροπιταδικο εκει ποσα να αντεξει η φτωχη δυσμοιρη και καταφρονεμενη ελλαδιτσα; :e040:

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
ολη η γιολαντα ενας φουρνος :102::102:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Jimmy81
Δημοσιεύσεις: 6315
Εγγραφή: 04 Ιαν 2019, 05:42
Phorum.gr user: Jimmy81
Τοποθεσία: Ουκρανικές στέπες

Re: Συνεργασία εμφιετζογλου και ΕΛΚΙΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Jimmy81 » 06 Ιαν 2023, 10:13

Πόσα σούργελα παράγει αυτή η χώρα ρε πό*στη μου.

Εικόνα
Ροζάκης-Κοτζιάς-Δένδιας: Οι 3 σύγχρονοι Τιτάνες της ελληνικής εξωτερικής πολιτικής
Κράτη με Σύνθετη Ονομασία αλλά ιθαγένεια από τη μία λέξη της κρατικής ονομασίας

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22741
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Συνεργασία εμφιετζογλου και ΕΛΚΙΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 06 Ιαν 2023, 10:18

η ακροδεξιά δυο προφίλ έχει, επικίνδυνοι η γραφικοί. Δεν παίζει τρίτο. Ε αφού αυτός είναι στο δεύτερο, όκ, απλά γελάμε.

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 34752
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Συνεργασία εμφιετζογλου και ΕΛΚΙΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 06 Ιαν 2023, 10:21

Green Dragon έγραψε:
06 Ιαν 2023, 08:55
southern έγραψε:
06 Ιαν 2023, 01:34
https://patriotikienosi.gr/synergasia-p ... elkis-462/
Ένα ακόμα λάθος του εμφιετζογλου. Μια οι πρώην χρυσαυγιτες, τώρα οι ουλτρα γραφικοί του ΕΛΚΙΣ.
Κάποιος μου είχε σφυρίξει και μια φήμη για τη Γεωργία Μπιτακου. Η πλέον σοβαρή περίπτωση που δεν αποτελεί δεκανίκι είναι ο Μπογδάνος.
Δεν τους έχω ξανακούσει, ποιό είναι το γενικότερο πνεύμα τους; Παίζει συνομωσιολογία τύπου Σώρρα σε ήπια μορφή;
Το Ελληνορθόδοξο Κίνημα Σωτηρίας πρωταγωνίστησε τη δεκαετία του 80 στη μάχη κατά του ΕΚΑΜ (Ενιαίου Κωδικού Αριθμού) που σκόπευε να ενοποιήσει όλους τους κωδικούς για ένα άτομο σε έναν διότι κατά την άποψή του αυτός ο αριθμός θα ήταν ο αριθμός 666 του διαβόλου και κατόρθωσε να ματαιώσει την εφαρμογή του διότι ο μέγας σοσιαλιστής Κουτσόγιωργας έπεισε τον Παπανδρέου ότι θα έχαναν λαικές ψήφους.
Ίσως χάρις στο ΕΛΚΙΣ έχουμε το προνόμιο ακόμη να έχουμε άλλον αριθμό ταυτότητας,άλλον για ΑΦΜ,άλλον ΑΜΚΑ και πάει λέγοντας για να έχουμε ποικιλία :smt005: σε σημείο πολλοί να ξεχνούν τους τόσους κωδικούς.
Μάλλον δραστηριοποιείται πάλι διότι ο ενιαίος αριθμός προβάλλει πάλι απειλητικά με τα σχέδια του Πιερρακάκη.

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11531
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Συνεργασία εμφιετζογλου και ΕΛΚΙΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 06 Ιαν 2023, 10:23

southern έγραψε:
06 Ιαν 2023, 01:34
https://patriotikienosi.gr/synergasia-p ... elkis-462/
Ένα ακόμα λάθος του εμφιετζογλου. Μια οι πρώην χρυσαυγιτες, τώρα οι ουλτρα γραφικοί του ΕΛΚΙΣ.
Κάποιος μου είχε σφυρίξει και μια φήμη για τη Γεωργία Μπιτακου. Η πλέον σοβαρή περίπτωση που δεν αποτελεί δεκανίκι είναι ο Μπογδάνος.
Όταν η πλέον σοβαρή σας περίπτωση είναι ο Μπογδάνος, αφήστε τα κόμματα και μπείτε στον θίασο του Σεφερλή για το καλοκαίρι.
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13330
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Συνεργασία εμφιετζογλου και ΕΛΚΙΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 06 Ιαν 2023, 10:28

Μιλάμε για σοβαρά περιστατικά. Παλαιοημερολογίτες, αρτεμοσωρρικοί, τερματοφύλακες του συντάγματος, ουουουεξεξεξουουου, φανατικοί αντιεμβολιαστές, κανονικοί ελενολουκάδες.
Καλά θα πάει αυτό.


Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22741
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Συνεργασία εμφιετζογλου και ΕΛΚΙΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 06 Ιαν 2023, 10:30

πατησιωτης έγραψε:
06 Ιαν 2023, 10:21
Green Dragon έγραψε:
06 Ιαν 2023, 08:55
southern έγραψε:
06 Ιαν 2023, 01:34
https://patriotikienosi.gr/synergasia-p ... elkis-462/
Ένα ακόμα λάθος του εμφιετζογλου. Μια οι πρώην χρυσαυγιτες, τώρα οι ουλτρα γραφικοί του ΕΛΚΙΣ.
Κάποιος μου είχε σφυρίξει και μια φήμη για τη Γεωργία Μπιτακου. Η πλέον σοβαρή περίπτωση που δεν αποτελεί δεκανίκι είναι ο Μπογδάνος.
Δεν τους έχω ξανακούσει, ποιό είναι το γενικότερο πνεύμα τους; Παίζει συνομωσιολογία τύπου Σώρρα σε ήπια μορφή;
Το Ελληνορθόδοξο Κίνημα Σωτηρίας πρωταγωνίστησε τη δεκαετία του 80 στη μάχη κατά του ΕΚΑΜ (Ενιαίου Κωδικού Αριθμού) που σκόπευε να ενοποιήσει όλους τους κωδικούς για ένα άτομο σε έναν διότι κατά την άποψή του αυτός ο αριθμός θα ήταν ο αριθμός 666 του διαβόλου και κατόρθωσε να ματαιώσει την εφαρμογή του διότι ο μέγας σοσιαλιστής Κουτσόγιωργας έπεισε τον Παπανδρέου ότι θα έχαναν λαικές ψήφους.
Ίσως χάρις στο ΕΛΚΙΣ έχουμε το προνόμιο ακόμη να έχουμε άλλον αριθμό ταυτότητας,άλλον για ΑΦΜ,άλλον ΑΜΚΑ και πάει λέγοντας για να έχουμε ποικιλία :smt005: σε σημείο πολλοί να ξεχνούν τους τόσους κωδικούς.
Μάλλον δραστηριοποιείται πάλι διότι ο ενιαίος αριθμός προβάλλει πάλι απειλητικά με τα σχέδια του Πιερρακάκη.
σωστό είναι αυτό γιατί την ταυτότητα τη χάνεις και σου βάζουν άλλο νούμερο, δεν θα καθόμαστε μετά να αλλάζουμε όλα τα νούμερα παντού, μπράβο στο έλκις.

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25515
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Συνεργασία εμφιετζογλου και ΕΛΚΙΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 06 Ιαν 2023, 10:36

Κατι πλειστηριασμους εχει ο εμφιετζογλου. Ισως εκει να οφειλεται η πολιτικη του δραση

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 13942
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Συνεργασία εμφιετζογλου και ΕΛΚΙΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 06 Ιαν 2023, 14:44

Green Dragon έγραψε:
06 Ιαν 2023, 08:55
southern έγραψε:
06 Ιαν 2023, 01:34
https://patriotikienosi.gr/synergasia-p ... elkis-462/
Ένα ακόμα λάθος του εμφιετζογλου. Μια οι πρώην χρυσαυγιτες, τώρα οι ουλτρα γραφικοί του ΕΛΚΙΣ.
Κάποιος μου είχε σφυρίξει και μια φήμη για τη Γεωργία Μπιτακου. Η πλέον σοβαρή περίπτωση που δεν αποτελεί δεκανίκι είναι ο Μπογδάνος.
Δεν τους έχω ξανακούσει, ποιό είναι το γενικότερο πνεύμα τους; Παίζει συνομωσιολογία τύπου Σώρρα σε ήπια μορφή;
Ανθρωποδιωχτες. Ούτε ο καρατζαφερης τους είχε προσέγγισει
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 39436
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Συνεργασία εμφιετζογλου και ΕΛΚΙΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 06 Ιαν 2023, 15:28

Μετα απο αυτο αν ο Εμφιετζογλου τα βρει με την Ελευθερη Πατριδα, μπαινει στη Βουλη.

Δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν το εχουν ανακοινωσει.

Αφου λενε ακριβως τα ιδια πραγματα.

.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23240
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Συνεργασία εμφιετζογλου και ΕΛΚΙΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 06 Ιαν 2023, 15:41

Όσοι έχουμε ασχοληθεί με το χώρο ξέρουμε πως πρόκειται για λαμόγια(οι κεφαλές και λίγοι οπαδοί) και μια μείξη καθυστερημένων(80% Και λίγο λεω), νορμαλ ανθρωπων αλλα ταυροχρονα ρομαντικών ηλιθίων(20% και πολύ λέω)
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών