Σπέρνει πόνο ο Καρανίκας

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Νon4me
Δημοσιεύσεις: 10157
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 12:20
Phorum.gr user: Νon4me

Re: Σπέρνει πόνο ο Καρανίκας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νon4me » 28 Ιαν 2023, 12:48

Unique έγραψε:
27 Ιαν 2023, 09:01
Ο Καρανικας ειναι αυτος ο καχεκτικος χασικλης που ελεγε οτι η επιθεση στους διδυμους πυργους ηταν εργο τεχνης? :smt005::smt005::smt005:
Οι απόψεις διίστανται :102:
BigChiefWahoo έγραψε:
26 Ιαν 2023, 21:41
:lol:

Είναι τεράστια μορφή,εγώ τον πάω :003:

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11459
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Σπέρνει πόνο ο Καρανίκας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 28 Ιαν 2023, 12:48

Γαληνός έγραψε:
28 Ιαν 2023, 11:00
Δημοκράτης έγραψε:
28 Ιαν 2023, 10:56
για κάποιο λογοδεν έχουν θέμα με τις παρακολουθήσεις αυτοί που τους πατακολουθουσαν και έχεις εσύ
Είναι η τελευταία γραμμή άμυνας.. Γουσταρουμε να μας παρακολουθουν, τι ζόρι τραβάτε...

Ίσως έχεις δίκιο.
Ακόμα κι αν αποδειχθεί εμπλοκή Μητσοτάκη, προσωπικα, τίποτα δεν θα γίνει.
Πραγματικά δε θα γίνει. Δεν ενδιαφέρει τον δεξιό ψηφοφόρο αυτό - δεν έχει δημοκρατικές ευαισθησίες. Πούλα του ασφάλεια και Μεγαλέξανδρο κι έχεις την ψήφο του.
Για αυτό πόνταρε στο μαντρωμα και τις ακραίες γελοιοτητες (πχ sms) στον κορωνοιο. Σου λέει , εμένα με ενδιαφέρει ο δεξιός παππούς στο καφενείο -αυτος είναι πελάτης μου.

Επίσης μην εκπλαγειτε αν αρχίσουν και τίποτα ανακοινώσεις για σκαψιμο στην Αμφίπολη.
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Άβαταρ μέλους
Νon4me
Δημοσιεύσεις: 10157
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 12:20
Phorum.gr user: Νon4me

Re: Σπέρνει πόνο ο Καρανίκας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νon4me » 28 Ιαν 2023, 12:51

Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
28 Ιαν 2023, 12:48
Γαληνός έγραψε:
28 Ιαν 2023, 11:00
Δημοκράτης έγραψε:
28 Ιαν 2023, 10:56
για κάποιο λογοδεν έχουν θέμα με τις παρακολουθήσεις αυτοί που τους πατακολουθουσαν και έχεις εσύ
Είναι η τελευταία γραμμή άμυνας.. Γουσταρουμε να μας παρακολουθουν, τι ζόρι τραβάτε...

Ίσως έχεις δίκιο.
Ακόμα κι αν αποδειχθεί εμπλοκή Μητσοτάκη, προσωπικα, τίποτα δεν θα γίνει.
Πραγματικά δε θα γίνει. Δεν ενδιαφέρει τον δεξιό ψηφοφόρο αυτό - δεν έχει δημοκρατικές ευαισθησίες. Πούλα του ασφάλεια και Μεγαλέξανδρο κι έχεις την ψήφο του.
Για αυτό πόνταρε στο μαντρωμα και τις ακραίες γελοιοτητες (πχ sms) στον κορωνοιο. Σου λέει , εμένα με ενδιαφέρει ο δεξιός παππούς στο καφενείο -αυτος είναι πελάτης μου.

Επίσης μην εκπλαγειτε αν αρχίσουν και τίποτα ανακοινώσεις για σκαψιμο στην Αμφίπολη.
στο μεσο ελλ εχουν λειψει τα συριζανελιτικα καραγκιοζιλικια . αυτη ειναι η αληθεια - διαδωστε

Άβαταρ μέλους
Rakomelofronas
Δημοσιεύσεις: 4535
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:00
Phorum.gr user: Pegasus - erkebrad

Re: Σπέρνει πόνο ο Καρανίκας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Rakomelofronas » 28 Ιαν 2023, 13:17

Στο χέρι του κόσμου είναι να μην ψηφίσει ύποπτους για συνεργασία ώστε να αναγκάσει τη ΝΔ και τον ΣΥΡΙΖΑ να παραμερίσουν τα δευτερεύοντα ζητήματα τακτικής που τους χωρίζουν και να κυβερνήσουν μαζί, όμορφα κι ευρωπαϊκά.
Ο κόσμος που θυμάσαι δεν υπάρχει πια.
Τargetnews

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24586
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Σπέρνει πόνο ο Καρανίκας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 28 Ιαν 2023, 13:53

nrg έγραψε:
28 Ιαν 2023, 12:35
Δημοκράτης έγραψε:
28 Ιαν 2023, 12:19
Γαληνός έγραψε:
28 Ιαν 2023, 11:00


Είναι η τελευταία γραμμή άμυνας.. Γουσταρουμε να μας παρακολουθουν, τι ζόρι τραβάτε...

Ίσως έχεις δίκιο.
Ακόμα κι αν αποδειχθεί εμπλοκή Μητσοτάκη, προσωπικα, τίποτα δεν θα γίνει.
δεν είναι γραμμή άμυνας φίλε ζαίε, είναι η πραγματικότητα. Αυτοί που τους παρακολουθούσαν δεν το κάνουν θέμα και εσύ πιστεύεις ότι για κάποιο λόγο οι παρακολουθήσεις θα παίξουν κάποιο ρόλο στις εκλογές. Ε δεν θα παίξουν
Παρακολούθα με πασά μου να αγιάσω... τέτοια άνεση.
βλέπεις να έχει κάποιο θέμα ο Χατζηδάκης που τον παρακολουθούσαν;

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24586
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Σπέρνει πόνο ο Καρανίκας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 28 Ιαν 2023, 13:54

Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
28 Ιαν 2023, 12:48
Γαληνός έγραψε:
28 Ιαν 2023, 11:00
Δημοκράτης έγραψε:
28 Ιαν 2023, 10:56
για κάποιο λογοδεν έχουν θέμα με τις παρακολουθήσεις αυτοί που τους πατακολουθουσαν και έχεις εσύ
Είναι η τελευταία γραμμή άμυνας.. Γουσταρουμε να μας παρακολουθουν, τι ζόρι τραβάτε...

Ίσως έχεις δίκιο.
Ακόμα κι αν αποδειχθεί εμπλοκή Μητσοτάκη, προσωπικα, τίποτα δεν θα γίνει.
Πραγματικά δε θα γίνει. Δεν ενδιαφέρει τον δεξιό ψηφοφόρο αυτό - δεν έχει δημοκρατικές ευαισθησίες. Πούλα του ασφάλεια και Μεγαλέξανδρο κι έχεις την ψήφο του.
Για αυτό πόνταρε στο μαντρωμα και τις ακραίες γελοιοτητες (πχ sms) στον κορωνοιο. Σου λέει , εμένα με ενδιαφέρει ο δεξιός παππούς στο καφενείο -αυτος είναι πελάτης μου.

Επίσης μην εκπλαγειτε αν αρχίσουν και τίποτα ανακοινώσεις για σκαψιμο στην Αμφίπολη.
χορτάσαμε δημοκρατία 4.5 χρόνια με τους ζαίους είναι η αλήθεια
κάτι τηλεοπτικές άδειες, κάτι καλογρίτσες, κάτι πρέσπες, κάτι δημοψυφίσματα πήραμε αρκετή δημοκρατία για 20 χρόνια

mao mao
Δημοσιεύσεις: 7317
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:33

Re: Σπέρνει πόνο ο Καρανίκας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από mao mao » 28 Ιαν 2023, 13:58

Δημοκράτης έγραψε:
28 Ιαν 2023, 13:53

βλέπεις να έχει κάποιο θέμα ο Χατζηδάκης που τον παρακολουθούσαν;
και να έχει τι μπορεί να κάνει; Να τα βάλει με το Μητσοτάκη και να χάσει υπουργιλίκι και θέση στη βουλή με ΝΔ; Και όλα αυτά ενώ ο Μητσοτάκης έχει 500GB ιδιωτικών συνομιλιών του; :)

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24586
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Σπέρνει πόνο ο Καρανίκας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 28 Ιαν 2023, 14:42

mao mao έγραψε:
28 Ιαν 2023, 13:58
Δημοκράτης έγραψε:
28 Ιαν 2023, 13:53

βλέπεις να έχει κάποιο θέμα ο Χατζηδάκης που τον παρακολουθούσαν;
και να έχει τι μπορεί να κάνει; Να τα βάλει με το Μητσοτάκη και να χάσει υπουργιλίκι και θέση στη βουλή με ΝΔ; Και όλα αυτά ενώ ο Μητσοτάκης έχει 500GB ιδιωτικών συνομιλιών του; :)
α μάλιστα, δεν μπορεί δηλαδή να παραιτηθεί γιατί έχει λερωμένη την φολιά του. Άρα να υποθέσω ότι ο Κούλης είχε όντος λόγους να τον παρακολουθεί;

Άβαταρ μέλους
Dr Socrates
Δημοσιεύσεις: 1472
Εγγραφή: 25 Μαρ 2022, 23:16

Re: Σπέρνει πόνο ο Καρανίκας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dr Socrates » 28 Ιαν 2023, 15:39

Δημοκράτης έγραψε:
28 Ιαν 2023, 13:54
Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
28 Ιαν 2023, 12:48
Γαληνός έγραψε:
28 Ιαν 2023, 11:00


Είναι η τελευταία γραμμή άμυνας.. Γουσταρουμε να μας παρακολουθουν, τι ζόρι τραβάτε...

Ίσως έχεις δίκιο.
Ακόμα κι αν αποδειχθεί εμπλοκή Μητσοτάκη, προσωπικα, τίποτα δεν θα γίνει.
Πραγματικά δε θα γίνει. Δεν ενδιαφέρει τον δεξιό ψηφοφόρο αυτό - δεν έχει δημοκρατικές ευαισθησίες. Πούλα του ασφάλεια και Μεγαλέξανδρο κι έχεις την ψήφο του.
Για αυτό πόνταρε στο μαντρωμα και τις ακραίες γελοιοτητες (πχ sms) στον κορωνοιο. Σου λέει , εμένα με ενδιαφέρει ο δεξιός παππούς στο καφενείο -αυτος είναι πελάτης μου.

Επίσης μην εκπλαγειτε αν αρχίσουν και τίποτα ανακοινώσεις για σκαψιμο στην Αμφίπολη.
χορτάσαμε δημοκρατία 4.5 χρόνια με τους ζαίους είναι η αλήθεια
κάτι τηλεοπτικές άδειες, κάτι καλογρίτσες, κάτι πρέσπες, κάτι δημοψυφίσματα πήραμε αρκετή δημοκρατία για 20 χρόνια
Ειναι γνωστο οτι οι ΤσιπροΠαπαδες και οι υπολοιποι εχουν δημοκρατικες ευαισθησιες
Δυστυχως δεν καταφερε ο Συριζα να ελεγξει ολους τους αρμους της εξουσιας. :lol:
Μιλανε ειρωνικα στο Συριζα για δεξια και Μ Αλεξανδρο αλλα το κομμα τους συνεργαζοτανε με το κομμα του Καμενου που ηταν υπερ του συλλαλητηριου και που εχει μιλησει για Μεγα Αλεξανδρο κ.λ.π.Αυτος βεβαια ειναι Δεξιος με αξιες σαν τον Αντωναρο και Κυρτσο :fp: .


«Τη δεύτερη φορά να ελέγξουμε όλους τους αρμούς της εξουσίας» - Η φράση Τσίπρα που ξεσήκωσε τα social media
https://www.iefimerida.gr/politiki/deyt ... ias-tsipra

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11459
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Σπέρνει πόνο ο Καρανίκας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 28 Ιαν 2023, 15:51

Dr Socrates έγραψε:
28 Ιαν 2023, 15:39
Δημοκράτης έγραψε:
28 Ιαν 2023, 13:54
Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
28 Ιαν 2023, 12:48


Πραγματικά δε θα γίνει. Δεν ενδιαφέρει τον δεξιό ψηφοφόρο αυτό - δεν έχει δημοκρατικές ευαισθησίες. Πούλα του ασφάλεια και Μεγαλέξανδρο κι έχεις την ψήφο του.
Για αυτό πόνταρε στο μαντρωμα και τις ακραίες γελοιοτητες (πχ sms) στον κορωνοιο. Σου λέει , εμένα με ενδιαφέρει ο δεξιός παππούς στο καφενείο -αυτος είναι πελάτης μου.

Επίσης μην εκπλαγειτε αν αρχίσουν και τίποτα ανακοινώσεις για σκαψιμο στην Αμφίπολη.
χορτάσαμε δημοκρατία 4.5 χρόνια με τους ζαίους είναι η αλήθεια
κάτι τηλεοπτικές άδειες, κάτι καλογρίτσες, κάτι πρέσπες, κάτι δημοψυφίσματα πήραμε αρκετή δημοκρατία για 20 χρόνια
Ειναι γνωστο οτι οι ΤσιπροΠαπαδες και οι υπολοιποι εχουν δημοκρατικες ευαισθησιες
Δυστυχως δεν καταφερε ο Συριζα να ελεγξει ολους τους αρμους της εξουσιας. :lol:
Μιλανε ειρωνικα στο Συριζα για δεξια και Μ Αλεξανδρο αλλα το κομμα τους συνεργαζοτανε με το κομμα του Καμενου που ηταν υπερ του συλλαλητηριου και που εχει μιλησει για Μεγα Αλεξανδρο κ.λ.π.Αυτος βεβαια ειναι Δεξιος με αξιες σαν τον Αντωναρο και Κυρτσο :fp: .


«Τη δεύτερη φορά να ελέγξουμε όλους τους αρμούς της εξουσίας» - Η φράση Τσίπρα που ξεσήκωσε τα social media
https://www.iefimerida.gr/politiki/deyt ... ias-tsipra
Δεν καταλαβαινω την κριτική σου. Είναι σα να έρχεται η 17χρονη ξαδέλφη σου και να σου λέει πως είναι πολύ ερωτευμένοι με το αγόρι της και αποφάσισαν να κάνουν σεξ.

Και συ να εξοργιζεσαι και να τη στέλνεις να εξομολογηθεί που το σκέφτηκε.
Εσύ εντωμεταξυ είσαι 50 χρόνων τραβελι στη Συγγρού , έχεις πάρει την ενδεκάδα του Εδεσσαικου, το 646 μηχανοκίνητο τάγμα πεζικού και τα μισά αδέσποτα της φιλοζωικής της Τζόυς Ευείδη.
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Καρολίνα
Δημοσιεύσεις: 3465
Εγγραφή: 28 Ιαν 2023, 00:04

Re: Σπέρνει πόνο ο Καρανίκας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καρολίνα » 28 Ιαν 2023, 16:00

Ο Καρανίκας πάντως έχει κάτι το αθώο, μια αφέλεια, που μερικές γυναίκες τη βρίσκουμε πολύ σέξυ.

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: Σπέρνει πόνο ο Καρανίκας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 28 Ιαν 2023, 16:06

Καρολίνα έγραψε:
28 Ιαν 2023, 16:00
Ο Καρανίκας πάντως έχει κάτι το αθώο, μια αφέλεια, που μερικές γυναίκες τη βρίσκουμε πολύ σέξυ.
Summon Μενεγάκη.

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: Σπέρνει πόνο ο Καρανίκας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 28 Ιαν 2023, 16:13

Πλέριος έγραψε:
28 Ιαν 2023, 11:07
το αστειο ειναι οτι ο ΟΠ του κατσε στραβα ενας παπας και τωρα μας τα λιβανιζει

καποτες λεγαμε για ασιντ καζουαλτις, πλεον λεμε για......
Για μένα λες ;
Εαν ναι,κάνεις λάθος.
Ούτε τσιγάρο δεν καπνίζω,εδώ και πολλά χρόνια.Κανονικό τσιγάρο,όχι μπάφους.Πάνε αυτά,τελείωσαν για μένα.
Βρώμη με κατσικίσιο γιαούρτι για πρωινό,φυστικοβούτυρο,αμύγδαλα χλωρά,λιναρόσπορο,μπρόκολο,έχω περάσει σε άλλο επίπεδο όσον αφορά τα ντραγκς.

Αλλά φυσικά και θα υποστήριζα την νομιμοποίηση με χέρια και με πόδια - βασικά,θα ψήφιζα αυτόν που θα το έκανε,όποιος και αν ήταν.Γιατί ξέρω τι τραβάνε όσοι "πίνουν",έχω αρκετούς ακόμα στον κύκλο μου και τους λυπάμαι.Όλο στα κρυφά,δίνουν λεφτά σε κάτι τσόγλανους δήθεν ντήλερς,καπνίζουν κάτι κοπριές από την Σκιπερία,κουκουρούκου η φάση.
Νομιμοποίηση,με προϊόν Α' ποιότητας τύπου Ολλανδία,καθορισμένη τιμή,νόμιμα πράγματα.
Κλάιν μάιν,σιγά τι είναι το μαύρο,κανένας δεν πέθανε από αυτό.
Αλλά έχει κι αυτό τις επιπτώσεις του,μία μικρή ψύχωση,όχι πρέζα φάση φυσικά.

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: Σπέρνει πόνο ο Καρανίκας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 28 Ιαν 2023, 16:25

Νon4me έγραψε:
28 Ιαν 2023, 12:48
Unique έγραψε:
27 Ιαν 2023, 09:01
Ο Καρανικας ειναι αυτος ο καχεκτικος χασικλης που ελεγε οτι η επιθεση στους διδυμους πυργους ηταν εργο τεχνης? :smt005::smt005::smt005:
Οι απόψεις διίστανται :102:
BigChiefWahoo έγραψε:
26 Ιαν 2023, 21:41
:lol:

Είναι τεράστια μορφή,εγώ τον πάω :003:
Που διαφωνείς ;
Εάν το έβλεπες σε μορφή ταινίας στο γαμημένο το Νέτφλιξ,θα ήσουν τώρα εδώ και θα σχολίαζες με τους άλλους τους καμμένους τι ταινιάρα είδατε.Οι Άραβες σου το πρόσφεραν λάιβ και μιλάς κι από πάνω ; (οι Άραβες...λέμε τώρα :roll::roll: )

Επίσης,ο Καρανίκας δεν έχω καταλάβει ακόμα γιατί ακριβώς χλευάζεται.Επειδή ήταν σερβιτόρος/μπάρμαν ; Από πότε είναι αυτό κακό και καταγέλαστο ; Επειδή κάνει κάμπινγκ με ρακόμελα ; Οι άλλοι που πάνε Μύκονο καλλίτεροι είναι ; Επειδή του αρέσει η Μενεγάκη ; Βάζω στοίχημα ότι κι εσένα σου αρέσει,ή,για να στο πω αλλιώς,αν σου έλεγε να γαμηθείτε,εσύ μην πας :lol: Επειδή δεν έχει στυλ ; Πες μου τώρα ότι ο Τσιρίδας έχει !

Και τέλος πάντων,ο Καρανίκας είναι αυτός που θα καρπωθεί τα οφέλη από την φαρμακευτική κάνναβη,διότι αυτός είναι που το πρότεινε και αυτός είναι που τυγχάνει να εγκωμιάζεται τώρα από το ίνδαλμά σου.Αυτός,ο Καρανίκας,που πιστεύει ότι οι δίδυμοι πύργοι ήταν έργο Τέχνης και όχι εσύ,που δεν είσαι καχεκτικός χασικλής και που πιστεύεις ότι το εμβόλιο ήταν δώρο της επιστήμης στην ανθρωπότητα :smt005:

Gimme a break ρε :lol:

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 24856
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Σπέρνει πόνο ο Καρανίκας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 28 Ιαν 2023, 16:39

Πόνο σπέρνει
Καμία καλή ποικιλία δεν σπέρνει, με τον φοβικό νόμο που ψήφισαν
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών