Νεα προσχώρηση στελέχους της δημιουργίας ξανά στη ΠΑΤΡΙΔΑ του Μπογδάνου

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
alekhine
Δημοσιεύσεις: 12498
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:36
Phorum.gr user: alekhine
Τοποθεσία: Highway to ΚΤΕΛ

Re: Νεα προσχώρηση στελέχους της δημιουργίας ξανά στη ΠΑΤΡΙΔΑ του Μπογδάνου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από alekhine » 07 Φεβ 2023, 11:26

λιγο προσοχη μονο μπορει να δαγκωνει


Εικόνα
πατησιωτης έγραψε:
10 Μαρ 2021, 20:59
Ο Σημίτης είναι η συνέχεια του Κωνσταντίνου Καραμανλή,στην Ευρώπη,στα ελληνοτουρκικά,στο ανήκομεν εις την Δύσιν,στην οικονομία,παντού.

Άβαταρ μέλους
Rakomelofronas
Δημοσιεύσεις: 4642
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:00
Phorum.gr user: Pegasus - erkebrad

Re: Νεα προσχώρηση στελέχους της δημιουργίας ξανά στη ΠΑΤΡΙΔΑ του Μπογδάνου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Rakomelofronas » 07 Φεβ 2023, 12:04

Τι είναι:
Η κα Γκιουρτζίδου είναι απόφοιτος του Κολλεγίου Αθηνών. Σπούδασε στο Deree College και πιο συγκεκριμένα στο τμήμα Science in Business Administration, απ’ όπου αποφοίτησε με distinction, ενώ κατέχει τίτλο Master στη Διοίκηση Επιχειρήσεων από το University of La Verne [σ.σ. δηλαδή στην Καλιφόρνια]. Παράλληλα, έχει δίπλωμα στο Logistics Management και πραγματοποίησε σπουδές σε πιάνο, κλασικό μπαλέτο και φωνητική.

Από το 2010 έως σήμερα είναι Γενική Διευθύντρια της εταιρείας Yachtways ΟΕ, που δραστηριοποιείται στο χώρο του yachting,
Τι δηλώνει:
“Δεν έχουμε πλέον την πολυτέλεια να απέχουμε από τα πολιτικά δρώμενα. Κάθε μέρα που περνά, η διαφθορά, η διαπλοκή κai ο κρατισμός, οδηγούν τη χώρα στην φτωχοποίηση κai την καταστροφή. Δεν μας αξίζει αυτή η Ελλάδα κai δεν θέλω να ντρέπομαι για τον τόπο μου. Δεν μπορώ να σταυρώσω τα χέρια κai να αφήσω άλλους να αποφασίζουν για το μέλλον μου. Δεν θα επιτρέψω σε κανέναν να με αναγκάσει να φύγω απ΄ τη χώρα μου, χωρίς να κάνω ό,τι μπορώ για να τo αποτρέψω” – Ελένη Γκιουρτζίδου.
Πλάκα που την έχουν...
Ο κόσμος που θυμάσαι δεν υπάρχει πια.
Τargetnews

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 14033
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Νεα προσχώρηση στελέχους της δημιουργίας ξανά στη ΠΑΤΡΙΔΑ του Μπογδάνου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 07 Φεβ 2023, 13:58

alekhine έγραψε:
07 Φεβ 2023, 11:26
λιγο προσοχη μονο μπορει να δαγκωνει


Εικόνα
είναι κακό η ζωοφιλία;
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών