επίθεση αναρχομπαχαλων στα γραφεία του εμφιετζογλου στη Πάτρα

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ
Δημοσιεύσεις: 7077
Εγγραφή: 11 Αύγ 2019, 16:23
Phorum.gr user: ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ

Re: επίθεση αναρχομπαχαλων στα γραφεία του εμφιετζογλου στη Πάτρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ » 18 Φεβ 2023, 11:27

Golden Age έγραψε:
18 Φεβ 2023, 00:35
ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ έγραψε:
18 Φεβ 2023, 00:31
Golden Age έγραψε:
18 Φεβ 2023, 00:23


Δεν είναι μόνο το δεξιό ακροατήριο, είναι αρκετοί πολίτες. Δεν είπε κανείς ότι θα έχουν πρόβλημα οι Δεξιοί με μια διαδήλωση του ΠΑΜΕ. Υπάρχουν πολίτες βέβαια που έχουν όταν δεν αφήνουν καράβια να αποπλεύσουν, αλλά εδώ συζητάμε για τους αναρχομπαχαλάκηδες.
Το δεξιό ακροατήριο είναι που ασχολείται επί τακτικής βάσεως με το θέμα των "αναρχοαριστερομπαχαλάκηδων" και πάλι όχι απόλυτα.
Ασχολούνται και αρκετοί άλλοι πολίτες που επιρρεάζονται απο τη δράση τους. Αν ήταν μόνο το δεξιό ακροατήριο, η κυβέρνηση δεν θα ασχολούνταν καν.
Δεν υπάρχουν πολλοί ψηφοφόροι που κινούνται ιδεολογικά στα αριστερά της ΝΔ και έχουν το θέμα των "αναρχοαριστερομπαχαλάκηδων" ψηλά στην ατζεντα τους. Το ότι ασχολείται η ΝΔ σποραδικά με το θέμα έχει να κάνει με την προσπάθειά της να συσπειρώσει το κοινό που δυνητικά θα μπορούσε
να στραφεί σε άλλα πιο εναλλακτικοδεξιά σχήματα.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ την 18 Φεβ 2023, 11:31, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ
Δημοσιεύσεις: 7077
Εγγραφή: 11 Αύγ 2019, 16:23
Phorum.gr user: ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ

Re: επίθεση αναρχομπαχαλων στα γραφεία του εμφιετζογλου στη Πάτρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ » 18 Φεβ 2023, 11:30

ΓΑΛΗ έγραψε:
18 Φεβ 2023, 00:48
ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ έγραψε:
18 Φεβ 2023, 00:31

Το δεξιό ακροατήριο είναι που ασχολείται επί τακτικής βάσεως με το θέμα των "αναρχοαριστερομπαχαλάκηδων" και πάλι όχι απόλυτα.
Επί τακτικής βάσεως, όλοι οι αναρχοευαισθητοποιημένοι προσεγγίζουν το θέμα χαλαρά, μέχρι να φτάσουν οι επαναστάτες στο χώρο τους. Είτε αφορά σε απαλλοτρίωση είτε σε κάψιμο/σπάσιμο/παραβίαση της δικής τους "περιουσίας".

Τότε παθαίνουν κυρπαντελισμό, υψίστου βαθμού. :lol:

Καρατσεκαρισμένο και όποιος διαφωνεί είναι ένας ακόμη γελοίος ψεύτης.
Καθόλου καρατσεκαρισμένο, οι ίδιες αριστερές δυνάμεις που υπερασπίζονται τους αναρχικούς έχουν παίξει ξύλο κατά καιρούς μαζί τους
στα πανεπιστήμια. Το τι "έχει δει/ακούσει" ο καθένας είναι καλό να τεκμηριώνεται κάπως.

Άβαταρ μέλους
ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ
Δημοσιεύσεις: 7077
Εγγραφή: 11 Αύγ 2019, 16:23
Phorum.gr user: ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ

Re: επίθεση αναρχομπαχαλων στα γραφεία του εμφιετζογλου στη Πάτρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ » 18 Φεβ 2023, 11:36

πατησιωτης έγραψε:
18 Φεβ 2023, 00:49
southern έγραψε:
18 Φεβ 2023, 00:22
και γιατί να επιτρέπουμε την ύπαρξη των αναρχικών καταλήψεων; για να γεμίσουμε εργαστήρια παρασκευης μολότοφ; ας είναι αναρχικοί αλλά στα σπίτια τους κι εντός νόμου
Επειδή εάν πραγματικά θέλεις να τους απαγορεύσεις τελείως θα συγκρουσθείς με τη σύμπασα αριστερά της οποίας αποτελούν ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ και η ΝΔ δεν έχει όρεξη για μίνι εμφύλιους.Αυτό είναι όλο.
Εκείνοι όμως που τρώνε ξύλο δεν έχουν λόγο να μη σηκώσουν το θέμα.
Εγώ πάντως δεν μπορώ να καταλάβω πως εφόσον θεωρείς την "αντιμετώπιση της Αριστεράς" ως ύψιστο ζήτημα για τη δεξιά παράταξη ψηφίζεις
το κομμάτι αυτής που κατά τα λεγόμενά σου σκοπίμως δεν κάνει κάτι για να σε ικανοποιήσει αλλά κατηγορείς ένα άλλο για το ίδιο πράγμα. Έχεις
γράψει αρκετά σχόλια για να κατηγορήσεις τον Εμφιετζόγλου πως δεν τα βάζει με τους αναρχικούς/αριστερούς αλλά για τη ΝΔ το ίδιο πράγμα δεν
αποτελεί για σένα μομφή, μάλλον μία ένδειξη άσκησης Realpolitik θα έλεγα.

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 34327
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: επίθεση αναρχομπαχαλων στα γραφεία του εμφιετζογλου στη Πάτρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 18 Φεβ 2023, 12:00

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
18 Φεβ 2023, 10:24
πατησιωτης έγραψε:
18 Φεβ 2023, 10:20
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
18 Φεβ 2023, 10:17



άρα στις πρώτες εκλογές, τις αναλογικές, στηρίζεις τζημερο. πες το, μην ντρέπεσαι.
Αφού θα ψηφίσω ΝΔ πως στηρίζω Τζήμερο; :lol:
αν δεν πιέσεις από τα δεξιά πατ, δουλειά δε γίνεται. τα μπάχαλα όλο να αναγεννουνται από τις στάχτες τους. δεν ειναι καλο να σε θεωρούν δεδομένο
Τι να πιέσω αφού μόνο στα εσωτερικά συμφωνώ με αυτούς.Δεν είμαι για πολέμους και αυτό δεν είναι καθόλου χουντοσυντηρητικό αλλά η κλασική εξωτερική πολιτική της ΝΔ.
Κοίτα τι έγραψε σήμερα ο Φαήλος.




Μόνος του ανακινεί θέμα Βορείου Ηπείρου.Οπαδός του Κατσίφα.Για αυτά είμαστε τώρα; :D
Οι τζημεροφαήλοι είναι καλοί για τα εσωτερικά μόνο,στα εξωτερικά είναι και αυτοί της κόκκινης μηλιάς.
Εγώ θέλω μια κανονική χώρα που δεν υπάρχουν ούτε μπάχαλα ούτε πυροβολημένοι εθνογκαγκά.Δύσκολος συνδυασμός. :p2:

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 34327
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: επίθεση αναρχομπαχαλων στα γραφεία του εμφιετζογλου στη Πάτρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 18 Φεβ 2023, 12:05

ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ έγραψε:
18 Φεβ 2023, 11:36
Εγώ πάντως δεν μπορώ να καταλάβω πως εφόσον θεωρείς την "αντιμετώπιση της Αριστεράς" ως ύψιστο ζήτημα για τη δεξιά παράταξη ψηφίζεις
το κομμάτι αυτής που κατά τα λεγόμενά σου σκοπίμως δεν κάνει κάτι για να σε ικανοποιήσει αλλά κατηγορείς ένα άλλο για το ίδιο πράγμα.
Υπάρχει κάτι καλύτερο σε αυτό το θέμα;δεν πρόσεξες αυτό που έγραψα προηγουμένως για τα οικονομικά,ότι δεν επιλέγουμε μεταξύ φανταστικών κομμάτων αλλά μεταξύ των πραγματικών.
Τώρα αν κάποιος τρώει ξύλο έχει ένα λόγο παραπάνω να φωνάξει όσον αφορά τον Εμφιετζόγλου.Εγώ έτσι κι αλλιώς δεν θα τον ψήφιζα για τον λόγο που έγραψα πιο πάνω,δεν είμαι της κόκκινης μηλιάς.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 68600
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: επίθεση αναρχομπαχαλων στα γραφεία του εμφιετζογλου στη Πάτρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 18 Φεβ 2023, 12:06

ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ έγραψε:
18 Φεβ 2023, 11:30
ΓΑΛΗ έγραψε:
18 Φεβ 2023, 00:48
ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ έγραψε:
18 Φεβ 2023, 00:31

Το δεξιό ακροατήριο είναι που ασχολείται επί τακτικής βάσεως με το θέμα των "αναρχοαριστερομπαχαλάκηδων" και πάλι όχι απόλυτα.
Επί τακτικής βάσεως, όλοι οι αναρχοευαισθητοποιημένοι προσεγγίζουν το θέμα χαλαρά, μέχρι να φτάσουν οι επαναστάτες στο χώρο τους. Είτε αφορά σε απαλλοτρίωση είτε σε κάψιμο/σπάσιμο/παραβίαση της δικής τους "περιουσίας".

Τότε παθαίνουν κυρπαντελισμό, υψίστου βαθμού. :lol:

Καρατσεκαρισμένο και όποιος διαφωνεί είναι ένας ακόμη γελοίος ψεύτης.
Καθόλου καρατσεκαρισμένο, οι ίδιες αριστερές δυνάμεις που υπερασπίζονται τους αναρχικούς έχουν παίξει ξύλο κατά καιρούς μαζί τους
στα πανεπιστήμια. Το τι "έχει δει/ακούσει" ο καθένας είναι καλό να τεκμηριώνεται κάπως.
Οι δυνάμεις που λες δεν παίζουν ξύλο μεταξύ τους, μόνον στα πανεπιστήμια αλλά και στους δρόμους. Αλλά εγώ δεν αναφέρομαι στο οπαδικό ξύλο αλλά στις καταστροφές, πλιάτσικο κλπ
Ξέρεις πολλά αντιφούδια που να εκδηλώνουν οργή στη γειτονιά τους; :lol:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22411
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: επίθεση αναρχομπαχαλων στα γραφεία του εμφιετζογλου στη Πάτρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 18 Φεβ 2023, 12:37

πατησιωτης έγραψε:
18 Φεβ 2023, 12:00
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
18 Φεβ 2023, 10:24
πατησιωτης έγραψε:
18 Φεβ 2023, 10:20


Αφού θα ψηφίσω ΝΔ πως στηρίζω Τζήμερο; :lol:
αν δεν πιέσεις από τα δεξιά πατ, δουλειά δε γίνεται. τα μπάχαλα όλο να αναγεννουνται από τις στάχτες τους. δεν ειναι καλο να σε θεωρούν δεδομένο
Τι να πιέσω αφού μόνο στα εσωτερικά συμφωνώ με αυτούς.Δεν είμαι για πολέμους και αυτό δεν είναι καθόλου χουντοσυντηρητικό αλλά η κλασική εξωτερική πολιτική της ΝΔ.
Κοίτα τι έγραψε σήμερα ο Φαήλος.




Μόνος του ανακινεί θέμα Βορείου Ηπείρου.Οπαδός του Κατσίφα.Για αυτά είμαστε τώρα; :D
Οι τζημεροφαήλοι είναι καλοί για τα εσωτερικά μόνο,στα εξωτερικά είναι και αυτοί της κόκκινης μηλιάς.
Εγώ θέλω μια κανονική χώρα που δεν υπάρχουν ούτε μπάχαλα ούτε πυροβολημένοι εθνογκαγκά.Δύσκολος συνδυασμός. :p2:
Ε δεν μπορεί μόνος ο τζημερος. θέλει και τον χοντρό καφροκομικ ριλιφ, να ψήσει και τον αγνό εθνουγκανο.

Άβαταρ μέλους
ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ
Δημοσιεύσεις: 7077
Εγγραφή: 11 Αύγ 2019, 16:23
Phorum.gr user: ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ

Re: επίθεση αναρχομπαχαλων στα γραφεία του εμφιετζογλου στη Πάτρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ » 18 Φεβ 2023, 12:38

πατησιωτης έγραψε:
18 Φεβ 2023, 12:05
ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ έγραψε:
18 Φεβ 2023, 11:36
Εγώ πάντως δεν μπορώ να καταλάβω πως εφόσον θεωρείς την "αντιμετώπιση της Αριστεράς" ως ύψιστο ζήτημα για τη δεξιά παράταξη ψηφίζεις
το κομμάτι αυτής που κατά τα λεγόμενά σου σκοπίμως δεν κάνει κάτι για να σε ικανοποιήσει αλλά κατηγορείς ένα άλλο για το ίδιο πράγμα.
Υπάρχει κάτι καλύτερο σε αυτό το θέμα;δεν πρόσεξες αυτό που έγραψα προηγουμένως για τα οικονομικά,ότι δεν επιλέγουμε μεταξύ φανταστικών κομμάτων αλλά μεταξύ των πραγματικών.
Τώρα αν κάποιος τρώει ξύλο έχει ένα λόγο παραπάνω να φωνάξει όσον αφορά τον Εμφιετζόγλου.Εγώ έτσι κι αλλιώς δεν θα τον ψήφιζα για τον λόγο που έγραψα πιο πάνω,δεν είμαι της κόκκινης μηλιάς.
Δεν μπορώ να το ξέρω αυτό, εσύ γράφεις πως η ΝΔ δεν τα βάζει με τους "μπάχαλους" γιατί θα προκαλέσει μίνι εμφυλίους, αν δεν έχω καταλάβει
κάτι καλά πάω πάσο. Δεν αντιλαμβάνομαι επίσης πως ορίζεις τα πραγματικά και τα φανταστικά κόμματα. Εν πάση περιπτώση, εγώ Εμφιετζόγλου, Μπογδάνους και λοιπούς εναλλακτικοδεξιούς δεν πρόκειται να ψηφίσω αλλά νομίζω πως η κριτική που τους κάνεις σε ένα συγκεκριμένο θέμα(στο πως
αντιμετωπίζουν την Αριστερά) δεν είναι πολύ ρεαλιστική, ίσως ούτε δίκαιη.

Άβαταρ μέλους
ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ
Δημοσιεύσεις: 7077
Εγγραφή: 11 Αύγ 2019, 16:23
Phorum.gr user: ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ

Re: επίθεση αναρχομπαχαλων στα γραφεία του εμφιετζογλου στη Πάτρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ » 18 Φεβ 2023, 12:40

ΓΑΛΗ έγραψε:
18 Φεβ 2023, 12:06
ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ έγραψε:
18 Φεβ 2023, 11:30
ΓΑΛΗ έγραψε:
18 Φεβ 2023, 00:48


Επί τακτικής βάσεως, όλοι οι αναρχοευαισθητοποιημένοι προσεγγίζουν το θέμα χαλαρά, μέχρι να φτάσουν οι επαναστάτες στο χώρο τους. Είτε αφορά σε απαλλοτρίωση είτε σε κάψιμο/σπάσιμο/παραβίαση της δικής τους "περιουσίας".

Τότε παθαίνουν κυρπαντελισμό, υψίστου βαθμού. :lol:

Καρατσεκαρισμένο και όποιος διαφωνεί είναι ένας ακόμη γελοίος ψεύτης.
Καθόλου καρατσεκαρισμένο, οι ίδιες αριστερές δυνάμεις που υπερασπίζονται τους αναρχικούς έχουν παίξει ξύλο κατά καιρούς μαζί τους
στα πανεπιστήμια. Το τι "έχει δει/ακούσει" ο καθένας είναι καλό να τεκμηριώνεται κάπως.
Οι δυνάμεις που λες δεν παίζουν ξύλο μεταξύ τους, μόνον στα πανεπιστήμια αλλά και στους δρόμους. Αλλά εγώ δεν αναφέρομαι στο οπαδικό ξύλο αλλά στις καταστροφές, πλιάτσικο κλπ
Ξέρεις πολλά αντιφούδια που να εκδηλώνουν οργή στη γειτονιά τους; :lol:
Άμα δεν προκαλούν οργή στη γειτονιά τους δεν ξέρω τι συζητάμε ακριβώς. Γιατί ακόμα και αν ίσχυε αυτό που έγραψες αρχικά σε μένα, πως όλοι συμπαθούν τους αναρχικούς μέχρι να υποστούν ζημιές από αυτούς τότε ανακύπτει το ερώτημα που τις υφίστανται αυτές τις ζημιές.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 68600
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: επίθεση αναρχομπαχαλων στα γραφεία του εμφιετζογλου στη Πάτρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 18 Φεβ 2023, 13:00

ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ έγραψε:
18 Φεβ 2023, 12:40
ΓΑΛΗ έγραψε:
18 Φεβ 2023, 12:06
ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ έγραψε:
18 Φεβ 2023, 11:30


Καθόλου καρατσεκαρισμένο, οι ίδιες αριστερές δυνάμεις που υπερασπίζονται τους αναρχικούς έχουν παίξει ξύλο κατά καιρούς μαζί τους
στα πανεπιστήμια. Το τι "έχει δει/ακούσει" ο καθένας είναι καλό να τεκμηριώνεται κάπως.
Οι δυνάμεις που λες δεν παίζουν ξύλο μεταξύ τους, μόνον στα πανεπιστήμια αλλά και στους δρόμους. Αλλά εγώ δεν αναφέρομαι στο οπαδικό ξύλο αλλά στις καταστροφές, πλιάτσικο κλπ
Ξέρεις πολλά αντιφούδια που να εκδηλώνουν οργή στη γειτονιά τους; :lol:
Άμα δεν προκαλούν οργή στη γειτονιά τους δεν ξέρω τι συζητάμε ακριβώς. Γιατί ακόμα και αν ίσχυε αυτό που έγραψες αρχικά σε μένα, πως όλοι συμπαθούν τους αναρχικούς μέχρι να υποστούν ζημιές από αυτούς τότε ανακύπτει το ερώτημα που τις υφίστανται αυτές τις ζημιές.
Στο σπίτι/μαγαζί/μηχανή/αυτοκίνητο τους που είναι σε επαρκή απόσταση από την περιοχή των μπάχαλων. Γιατί ακόμη και αν φοράνε κουκούλα, αν είναι γνωστές φυσιογνωμίες, από κοντά είναι αναγνωρίσιμοι.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 13582
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: επίθεση αναρχομπαχαλων στα γραφεία του εμφιετζογλου στη Πάτρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 18 Φεβ 2023, 13:16

πριν μερικούς μήνες περνούσα κοντά στα Εξάρχεια και είδα μια αφίσα των αναρχικών που με εκνεύρισε. τη σκίζω και πετάγεται ένας μαλακας από ένα φαγαδικο δίπλα και μου ζήτησε τα ρέστα. του είπα να κοιτα τη δουλειά του και να το βουλώσει. Η περιοχή δυστυχώς κατοικείται κι από πολλούς γιουχου για να μην πω άλλη λέξη...
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Dorian
Δημοσιεύσεις: 2683
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 22:13

Re: επίθεση αναρχομπαχαλων στα γραφεία του εμφιετζογλου στη Πάτρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dorian » 18 Φεβ 2023, 14:02

ειδες southern δεν θα σου πουν εντάξει αφού δεν είσαι ΧΑ εισαι καλο παιδί, κάτσε φατες τώρα. Η μονη λυση ήταν η δουλειά της ΧΑ, να οργανώσει γραφεία, πολιτική δράση, οργανώσει κόσμο ανα την χώρα. Φυσικά διώχθηκε επειδή κυρίως απείλησε τους, φιλελεύθερους για τον κώλο των άλλων, βολεμένους της ΝΔ από τα κληρονομημένα γραφεία μαγαζια και νοίκια. χεστηκε η ΝΔ επειδή καίνε κάποιοι σε υποβαθμισμένες γειτονιές και σπάνε.
Ολοι αυτοί ανύπαρκτοι κομματα γραφεία. Ο πιο εκνευριστικός ο Τζήμερος 15+ χρόνια αρχηγός κόμματος δεν έχει φτιαξει/οργανώσει απολύτως τιποτα μόνο τουιτερ και να σχολιαζει ότι οι άλλοι δεν δουλεύουν.
https://youtu.be/-VhIL6Ld9qI?t=1166 Πράξη ΑΝΑΘΕΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΩΝ ΒΟΥΛΕΥΤΩΝ Κατσαφάδου Κωνσταντίνου, Μιχαηλίδου Δόμνας, Βλαχάκου Νικολάου http://tinyurl.com/4hwb2kra

Άβαταρ μέλους
alekhine
Δημοσιεύσεις: 12465
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:36
Phorum.gr user: alekhine
Τοποθεσία: Highway to ΚΤΕΛ

Re: επίθεση αναρχομπαχαλων στα γραφεία του εμφιετζογλου στη Πάτρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από alekhine » 19 Φεβ 2023, 13:46

πατησιωτης έγραψε:
18 Φεβ 2023, 09:33
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
18 Φεβ 2023, 09:17
σύριζα θα ψηφίζει γιατί ελπίζει σε πιο κοινωνικές πολιτικέ
Είδες εσύ πιο κοινωνικές πολιτικές το 2015-2019;τον Λαφαζάνη που ορύεται ότι τον είχαν κάνει τόπι οι παλιοί σύντροφοί του για τους πλειστηριασμούς τον ακούς;αλλά τώρα λέει πάλι ο Τσίπρας κανένα σπίτι στα χέρια τραπεζίτη.ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΠΟΛΙΤΕΥΣΗ. :D Μόνο στην αντιπολίτευση υπάρχουν οι κοινωνικές πολιτικές του σύριζα.
Είναι πολύ απλά,για τις κοινωνικές πολιτικές χρειάζονται ΛΕΦΤΑ.Δεν έχει παραπάνω λεφτά ο Τσίπρας από τους άλλους παρά μόνο στη φαντασία μερικών.Δεν είμαστε στην εποχή του ΠΑΣΟΚ που μοίραζε λεφτά από δάνεια.



Oλοι μαζί τα φάγαμε και γειά σας.
να πουμε βεβαια οτι ο τσιπρας ειχε την υποχρεωση να βγαλει πλεονασμα και δεν μπορουσε να δανειστει και χρημα
και οι κοινωνικες πολιτικες χρειαζονται λεφτα σαν αυτα που παιρνει ο μητσοτακης με την σεσουλα τρια χρονια τωρα
πατησιωτης έγραψε:
10 Μαρ 2021, 20:59
Ο Σημίτης είναι η συνέχεια του Κωνσταντίνου Καραμανλή,στην Ευρώπη,στα ελληνοτουρκικά,στο ανήκομεν εις την Δύσιν,στην οικονομία,παντού.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών