συνέντευξη της Λατινοπούλου στο κανάλι του Κυματος Ελληνισμού

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
ik_90
Δημοσιεύσεις: 1121
Εγγραφή: 20 Οκτ 2022, 18:45

Re: συνέντευξη της Λατινοπούλου στο κανάλι του Κυματος Ελληνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ik_90 » 17 Φεβ 2023, 12:46

southern έγραψε:
17 Φεβ 2023, 12:05

Ο πατέρας πλευρης δεν μου αρέσει. εγώ ήμουν από τη δεκαετία του 90 ψηφοφόρος της ΝΔ και για πολλά χρόνια οργανωμενος στη ΤΟ της.
O Πλεύρης είναι ναζί, αλλά έχει γνώσεις και λέγειν που πολλοί πολιτικοί θα ζήλευαν, με πρώτο και καλύτερο το νεοφιλελέ μούλικό του.
«Το πεπρωμένο ενός ανθρώπου είναι ο χαρακτήρας του»
Ηράκλειτος

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 14032
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: συνέντευξη της Λατινοπούλου στο κανάλι του Κυματος Ελληνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 17 Φεβ 2023, 12:47

Η ΠΑΤΡΙ.Δ.Α. είναι το αληθινά δεξιό, συντηρητικό, αστικό κόμμα. Οι αρχές μας ξεκάθαρες: Πατρίδα, Θρησκεία, Οικογένεια και Οικονομική Ελευθερία.
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
ik_90
Δημοσιεύσεις: 1121
Εγγραφή: 20 Οκτ 2022, 18:45

Re: συνέντευξη της Λατινοπούλου στο κανάλι του Κυματος Ελληνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ik_90 » 17 Φεβ 2023, 12:55

southern έγραψε:
17 Φεβ 2023, 12:47
Η ΠΑΤΡΙ.Δ.Α. είναι το αληθινά δεξιό, συντηρητικό, αστικό κόμμα. Οι αρχές μας ξεκάθαρες: Πατρίδα, Θρησκεία, Οικογένεια και Οικονομική Ελευθερία.
Συγγνώμη, αγαπητέ, εσύ προσδιορίζεσαι ως «πατριώτης» και έχεις γίνει οπαδός του ΠΑ.ΤΡΙ.ΔΑ, δηλαδή; Ότι σε εμπνέει ο γλείφτης του Αλαφούζου και η «ο μπαμπάς έδωσε τόσα λεφτά να με κάνει βουλευτή και εγώ έχω γίνει ινφλουένσερ» Λατινοπούλου;
Που να μην βγαίνει ο Κούλης, μετά; Όταν η δεξιά αντιπολίτευση που έχει είναι ο Μπογδάνος, ο Βελό με τις επιστολές και τις κηραλοιφές και φελλοί τύπου Τζήμερου-Φαήλου; Τον μόνο που θεωρεί (και είναι) σοβαρή απειλή, πάει να τον βγάλει αντισυνταγματικό. Γι' αυτό έχει λυσσάξει.
«Το πεπρωμένο ενός ανθρώπου είναι ο χαρακτήρας του»
Ηράκλειτος

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13499
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: συνέντευξη της Λατινοπούλου στο κανάλι του Κυματος Ελληνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 17 Φεβ 2023, 12:58

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
17 Φεβ 2023, 12:25
Δεν είναι χιτλερικοι. Είναι με τον άλλον Χίτλερ, τον καλό, τον ευαισθητο, που καθάριζε πατάτες για να φάει ο Γερμανός στρατιωτης. :a040:
Εικόνα
Τι λε ρε φίλε, μπροστά σε κάτι άλλα που έχουν κυκλοφορήσει "οι εκδόσεις", αυτό είναι άρλεκιν.
Να, για δες.

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Σ' αυτό το τελευταίο, μάλιστα, ανάμεσα στ' άλλα τέρατα που γράφει σημειώνει πως το μόνο λάθος που αναγνωρίζει στον Χίτλερ είναι ότι "δεν ολοκλήρωσε το έργο του" και ότι τα SS ήσαν "οι τελευταίοι ιππότες της Ευρώπης".
Μιλάμε να ντρέπεται κι ο Χίμλερ.

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22810
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: συνέντευξη της Λατινοπούλου στο κανάλι του Κυματος Ελληνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 17 Φεβ 2023, 13:08

Ε το τελευταιο το διαφήμιζε και ο Άδωνις, ολόκληρος φιλελεύθερος υπουργός να εγκωμιαζε ναζιστικά βιβλία, εγώ το αποκλείω. Τα άλλα είναι ιστορικού περιεχομένου, με διαφορά ντοκουμέντα όπως το ημερολόγιο του γκαιμπελς που έγραφε ερωτικές αφιερώσεις, όπως και διάφορα ερωτήματα που περιμένουμε να απαντηθούν.

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: συνέντευξη της Λατινοπούλου στο κανάλι του Κυματος Ελληνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 17 Φεβ 2023, 13:16

Green Dragon έγραψε:
17 Φεβ 2023, 12:00
ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ έγραψε:
17 Φεβ 2023, 11:04
Εχει τρελαθει προσπαθωντας να μαζεψει κανενα ψηφαλακι και ανοιγει 20 νηματα την ημερα.
Καλά κάνει, ν' ακουστεί και τίποτ' άλλο πέρα από ΝΔ-Συριζα.
Και απο το ΚΚE τα κνιτομποτακια σπαμαρουν τα πιο πολλα νηματα εδω. :102:

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 14032
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: συνέντευξη της Λατινοπούλου στο κανάλι του Κυματος Ελληνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 17 Φεβ 2023, 13:21

ik_90 έγραψε:
17 Φεβ 2023, 12:55
southern έγραψε:
17 Φεβ 2023, 12:47
Η ΠΑΤΡΙ.Δ.Α. είναι το αληθινά δεξιό, συντηρητικό, αστικό κόμμα. Οι αρχές μας ξεκάθαρες: Πατρίδα, Θρησκεία, Οικογένεια και Οικονομική Ελευθερία.
Συγγνώμη, αγαπητέ, εσύ προσδιορίζεσαι ως «πατριώτης» και έχεις γίνει οπαδός του ΠΑ.ΤΡΙ.ΔΑ, δηλαδή; Ότι σε εμπνέει ο γλείφτης του Αλαφούζου και η «ο μπαμπάς έδωσε τόσα λεφτά να με κάνει βουλευτή και εγώ έχω γίνει ινφλουένσερ» Λατινοπούλου;
Που να μην βγαίνει ο Κούλης, μετά; Όταν η δεξιά αντιπολίτευση που έχει είναι ο Μπογδάνος, ο Βελό με τις επιστολές και τις κηραλοιφές και φελλοί τύπου Τζήμερου-Φαήλου; Τον μόνο που θεωρεί (και είναι) σοβαρή απειλή, πάει να τον βγάλει αντισυνταγματικό. Γι' αυτό έχει λυσσάξει.
ήμουν ψηφοφόρος και μέλος της ΝΔ. προτιμώ ανθρώπους που προέρχονται από τη ΝΔ και έχουν απογοητευτεί από τη τρέχουσα ηγεσία. Η ΠΑΤΡΙΔΑ έχει τη στήριξη του ρεμπουπλικανικου κόμματος. αυτά αρκούν
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 19727
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: συνέντευξη της Λατινοπούλου στο κανάλι του Κυματος Ελληνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 17 Φεβ 2023, 13:31

plouf έγραψε:
17 Φεβ 2023, 13:16
Και απο το ΚΚE τα κνιτομποτακια σπαμαρουν τα πιο πολλα νηματα εδω. :102:
Είχα εκφράσει την δυσαρέσκειά μου για τα ψέμματα του ΜπλεΜπούμπυς γιατί χρησιμοποιούσε κατά κόρον την απάτη για την προπαγάνδα του αλλά μέχρι εκεί. Ούτε καν τα ψέμματα δεν ήθελα να διαγραφούν, ας κρίνει ο καθένας μόνος του αφού δεν επρόκειτο για κάτι άμεσα πρακτικό (δώστε μου λεφτά να τα επενδύσω - καταθέσεις στον λογαριαμσό χχχχχ). Κατά τ' άλλα είμαι φουλ υπέρ της πολυφωνίας, όλοι να μπορούν να μιλήσουν και ας είναι ΚΚΕ, ΝΔ, Αυτοσεβασμός, οτιδήποτε.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών