Ηλίας Κασιδιάρης: Δικαιώθηκε για την μήνυση Δημητρά "για υποκίνηση ρατσιστικού μίσους"

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37822
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Ηλίας Κασιδιάρης: Δικαιώθηκε για την μήνυση Δημητρά "για υποκίνηση ρατσιστικού μίσους"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 28 Απρ 2023, 15:41

Bic έγραψε:
28 Απρ 2023, 15:39
sys3x έγραψε:
28 Απρ 2023, 15:32
Bic έγραψε:
28 Απρ 2023, 15:27

Ε, να το ρωτάς παντού ρε συ τότε, μήπως και κάποια στιγμή σου απαντήσω. Έγραψα κάτι και στο νήμα για τις σειρές του Netflix, εκεί σου ξέφυγε. :lol:

Ρε συ, να το ξαναπώ, μπας και το καταλάβεις. Στο παρόν νήμα, συζητιέται η αθώωση του Κασιδιάρη, για συγκεκριμένη κατηγορία. Νταξ μέχρι εδώ; Αν είχε καταδικαστεί, ίσως και να είχε νόημα η ερώτησή σου (εφόσον θεωρείς ότι η δικαιοσύνη είναι κατευθυνόμενη και μπλα μπλα μπλα). Τώρα που αθωώθηκε, τι νόημα έχει; Σε ρωτάω ευθέως. Θα μου απαντήσεις έστω εσύ, αφού εγώ δεν απαντώ, ή όπως λες κι εσύ είναι απλά Παρασκευή;
Σου έχω απαντήσει ήδη, δεν με ενδιαφέρει το οπ.
Γενικά δεν με ενδιαφέρουν τα οπ σε αυτό το πχώρουμ, γι' αυτό μπαίνω κιόλα.
Για να μην παιδεύεσαι, όχι, δεν θα σου απαντήσω, έχει πιο πολύ πλάκα έτσι γι' αυτό, Παρασκευή γαρ...
:)
Ναι ρε συ, καταλαβαίνω τι λες, αλλά εδώ υπάρχει θέμα. Αν αποδειχτεί τελικά ότι η Άστον Μάρτιν είναι όντως περίπτωση Πινκ Μερσέντες αλλά σε έκδοση Ρεντ Μπουλ, υπάρχει περίπτωση να κοπούν βαθμοί στον Άρη για το θέμα Μήτρογλου, οπότε γαμιέται ο Κούλης και η ΝΔ. Κατανοητό αυτό, κολλάει παντού, όπως ο θρύλος κι ο Πειραιάς, ένα πράμα...
Ε ναι ρε, βλακεία αφού.
:lol:
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 34901
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Ηλίας Κασιδιάρης: Δικαιώθηκε για την μήνυση Δημητρά "για υποκίνηση ρατσιστικού μίσους"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 28 Απρ 2023, 15:42

Bic έγραψε:
28 Απρ 2023, 15:27
Ρε συ, να το ξαναπώ, μπας και το καταλάβεις. Στο παρόν νήμα, συζητιέται η αθώωση του Κασιδιάρη, για συγκεκριμένη κατηγορία. Νταξ μέχρι εδώ; Αν είχε καταδικαστεί, ίσως και να είχε νόημα η ερώτησή σου (εφόσον θεωρείς ότι η δικαιοσύνη είναι κατευθυνόμενη και μπλα μπλα μπλα). Τώρα που αθωώθηκε, τι νόημα έχει; Σε ρωτάω ευθέως. Θα μου απαντήσεις έστω εσύ, αφού εγώ δεν απαντώ, ή όπως λες κι εσύ είναι απλά Παρασκευή;
Εάν είχε καταδικασθεί τότε αυτό θα συνέβαινε επειδή ο Μητσοτάκης (και η Μαρέβα ίσως) διέταξαν τους δικαστές να τον καταδικάσουν διότι θέλουν να τον εμποδίσουν να κατέβει στις εκλογές.
Τώρα που αθωώθηκε πάλι αυτό έγινε επειδή έτσι διέταξε ο Μητσοτάκης διότι είναι και αυτός ακροδεξιός. :g030:
Δεν ξέρω τι δεν καταλαβαίνεις.Οι ίδιοι άνθρωποι που συγκεντρώθηκαν έξω από το δικαστήριο οχλοκρατικώς και απαιτούσαν την καταδίκη του τώρα διαμαρτύρονται γιατί δεν τον αφήνουν να βγει βουλευτής. :wink
Η ΕΦΣΥΝ την ημέρα της δίκης είχε κυκλοφορήσει με τίτλο ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΘΩΟΙ και μαζί με τις φωτογραφίες των χρυσαυγιτών είχε και τις φωτογραφίες και του Σαμαρά και του Μητσοτάκη,δηλαδή αυτών που τους συνέλαβαν και τους δίκασαν.
Είναι απλό : όταν η ΝΔ συγκρούεται με την άκρα δεξιά το κάνει για να μη χάσει ψήφους.
Όταν δεν συγκρούεται το κάνει επειδή είναι και αυτή δεξιά.

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 21003
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Ηλίας Κασιδιάρης: Δικαιώθηκε για την μήνυση Δημητρά "για υποκίνηση ρατσιστικού μίσους"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 28 Απρ 2023, 15:45

πατησιωτης έγραψε:
28 Απρ 2023, 15:42


Εάν είχε καταδικασθεί τότε αυτό θα συνέβαινε επειδή ο Μητσοτάκης (και η Μαρέβα ίσως) διέταξαν τους δικαστές να τον καταδικάσουν διότι θέλουν να τον εμποδίσουν να κατέβει στις εκλογές.
Τώρα που αθωώθηκε πάλι αυτό έγινε επειδή έτσι διέταξε ο Μητσοτάκης διότι είναι και αυτός ακροδεξιός. :g030:
Δεν ξέρω τι δεν καταλαβαίνεις.Οι ίδιοι άνθρωποι που συγκεντρώθηκαν έξω από το δικαστήριο οχλοκρατικώς και απαιτούσαν την καταδίκη του τώρα διαμαρτύρονται γιατί δεν τον αφήνουν να βγει βουλευτής. :wink
Η ΕΦΣΥΝ την ημέρα της δίκης είχε κυκλοφορήσει με τίτλο ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΘΩΟΙ και μαζί με τις φωτογραφίες των χρυσαυγιτών είχε και τις φωτογραφίες και του Σαμαρά και του Μητσοτάκη,δηλαδή αυτών που τους συνέλαβαν και τους δίκασαν.
Είναι απλό : όταν η ΝΔ συγκρούεται με την άκρα δεξιά το κάνει για να μη χάσει ψήφους.
Όταν δεν συγκρούεται το κάνει επειδή είναι και αυτή δεξιά.
:g030::g030::g030:
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9357
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Ηλίας Κασιδιάρης: Δικαιώθηκε για την μήνυση Δημητρά "για υποκίνηση ρατσιστικού μίσους"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 28 Απρ 2023, 15:50

πατησιωτης έγραψε:
28 Απρ 2023, 15:42
Bic έγραψε:
28 Απρ 2023, 15:27
Ρε συ, να το ξαναπώ, μπας και το καταλάβεις. Στο παρόν νήμα, συζητιέται η αθώωση του Κασιδιάρη, για συγκεκριμένη κατηγορία. Νταξ μέχρι εδώ; Αν είχε καταδικαστεί, ίσως και να είχε νόημα η ερώτησή σου (εφόσον θεωρείς ότι η δικαιοσύνη είναι κατευθυνόμενη και μπλα μπλα μπλα). Τώρα που αθωώθηκε, τι νόημα έχει; Σε ρωτάω ευθέως. Θα μου απαντήσεις έστω εσύ, αφού εγώ δεν απαντώ, ή όπως λες κι εσύ είναι απλά Παρασκευή;
Εάν είχε καταδικασθεί τότε αυτό θα συνέβαινε επειδή ο Μητσοτάκης (και η Μαρέβα ίσως) διέταξαν τους δικαστές να τον καταδικάσουν διότι θέλουν να τον εμποδίσουν να κατέβει στις εκλογές.
Τώρα που αθωώθηκε πάλι αυτό έγινε επειδή έτσι διέταξε ο Μητσοτάκης διότι είναι και αυτός ακροδεξιός. :g030:
Δεν ξέρω τι δεν καταλαβαίνεις.Οι ίδιοι άνθρωποι που συγκεντρώθηκαν έξω από το δικαστήριο οχλοκρατικώς και απαιτούσαν την καταδίκη του τώρα διαμαρτύρονται γιατί δεν τον αφήνουν να βγει βουλευτής. :wink
Η ΕΦΣΥΝ την ημέρα της δίκης είχε κυκλοφορήσει με τίτλο ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΘΩΟΙ και μαζί με τις φωτογραφίες των χρυσαυγιτών είχε και τις φωτογραφίες και του Σαμαρά και του Μητσοτάκη,δηλαδή αυτών που τους συνέλαβαν και τους δίκασαν.
Είναι απλό : όταν η ΝΔ συγκρούεται με την άκρα δεξιά το κάνει για να μη χάσει ψήφους.
Όταν δεν συγκρούεται το κάνει επειδή είναι και αυτή δεξιά.
Τα είπες όλα. Ακριβώς έτσι είναι.

Κι εγώ τα είπα δηλαδή στο περίπου, αλλά διάσπαρτα σε διάφορα ποστς και όχι τόσο γλαφυρά. Εσύ το διατύπωσες καλύτερα από μένα, κάποιοι τα λένε πιο σωστά (οκ, αυτό είναι μπηχτή για άλλον, για άλλο θέμα). :lol:
Βαριέμαι λίγο λιγότερο τώρα...

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37822
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Ηλίας Κασιδιάρης: Δικαιώθηκε για την μήνυση Δημητρά "για υποκίνηση ρατσιστικού μίσους"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 28 Απρ 2023, 15:51

Γλουπ, με τη μία όλο το γαλάζιο ψεκαστικό.
🤣🤣🤣
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70100
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ηλίας Κασιδιάρης: Δικαιώθηκε για την μήνυση Δημητρά "για υποκίνηση ρατσιστικού μίσους"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 28 Απρ 2023, 15:53

sys3x έγραψε:
28 Απρ 2023, 15:39
ΓΑΛΗ έγραψε:
28 Απρ 2023, 15:32
sys3x έγραψε:
28 Απρ 2023, 15:26

Είναι έκφραση των παοκτζήδων αυτή βρε, νόμιζα την ήξερες.
Να σου πω, επειδή εγώ έπαιζα μέσα στο γήπεδο, ποτέ δεν με πολυαπασχόλησαν οι εκφράσεις της κερκίδας, είτε ήμουν στο γήπεδο είτε στην κερκίδα.

Απλώς κόβεις ποιοι τις λένε από την κερκίδα και βγάζεις συμπέρασμα. Καρατσεκαρισμένο, παίζει και στο πχόρουμ που είναι μια κερκίδα χωρίς γήπεδο. :lol:
Ναι.
Βέβαια.
Σαφέστατα.
Φυσικά.
:lol:
:wave:
Ε αφού έπαιζα, τί να κάνουμε τώρα; Και ο λόγος που δεν γράφω καν στα παλιά μου αθλητικά τους προσδιορισμούς που μου αποδίδονται από κερκιδάτους στο πχόρουμ είναι επειδή ακριβώς έχω προπονηθεί επαρκώς στο γράψιμο των εν λόγω, όταν ήμουν στο γήπεδο.

Το δικό σου πρόβλημα ποιο ακριβώς είναι; Στο "εγώ"; Ως τί; Ως δική μου εγωϊστική εκτός θεματος προσέγγιση για όρο που ανέφερες εσύ; Σοβαρά τώρα; :lol:

Για κερκίδα μιλάς, την άποψη μου για την κερκίδα ως παίκτρια, σου αναφέρω.

Ή θα πρέπει να θεωρώ αξιόπιστο παίκτη τον κάθε ό,τι να' ναι παίκτουρα που μοιράζει τάπες και πόνο από την κερκίδα; :lol:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37822
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Ηλίας Κασιδιάρης: Δικαιώθηκε για την μήνυση Δημητρά "για υποκίνηση ρατσιστικού μίσους"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 28 Απρ 2023, 16:36

ΓΑΛΗ έγραψε:
28 Απρ 2023, 15:53
sys3x έγραψε:
28 Απρ 2023, 15:39
ΓΑΛΗ έγραψε:
28 Απρ 2023, 15:32


Να σου πω, επειδή εγώ έπαιζα μέσα στο γήπεδο, ποτέ δεν με πολυαπασχόλησαν οι εκφράσεις της κερκίδας, είτε ήμουν στο γήπεδο είτε στην κερκίδα.

Απλώς κόβεις ποιοι τις λένε από την κερκίδα και βγάζεις συμπέρασμα. Καρατσεκαρισμένο, παίζει και στο πχόρουμ που είναι μια κερκίδα χωρίς γήπεδο. :lol:
Ναι.
Βέβαια.
Σαφέστατα.
Φυσικά.
:lol:
:wave:
Ε αφού έπαιζα, τί να κάνουμε τώρα; Και ο λόγος που δεν γράφω καν στα παλιά μου αθλητικά τους προσδιορισμούς που μου αποδίδονται από κερκιδάτους στο πχόρουμ είναι επειδή ακριβώς έχω προπονηθεί επαρκώς στο γράψιμο των εν λόγω, όταν ήμουν στο γήπεδο.

Το δικό σου πρόβλημα ποιο ακριβώς είναι; Στο "εγώ"; Ως τί; Ως δική μου εγωϊστική εκτός θεματος προσέγγιση για όρο που ανέφερες εσύ; Σοβαρά τώρα; :lol:

Για κερκίδα μιλάς, την άποψη μου για την κερκίδα ως παίκτρια, σου αναφέρω.

Ή θα πρέπει να θεωρώ αξιόπιστο παίκτη τον κάθε ό,τι να' ναι παίκτουρα που μοιράζει τάπες και πόνο από την κερκίδα; :lol:
Δεν νομίζω ότι ο ναρκισσισμός σε βοηθάει με οποιονδήποτε τρόπο να καταλάβεις τι σου λέω, επίσης πρώτα θα έπρεπε να σε ενδιαφέρει, to begin with, τι σε λένε οι "άλλοι", αυτοί που δεν είναι εσύ εννοώ.
Τέσπα, ψιλά γράμματα, αν είχες - έχεις πραγματικούς φίλους θα στα είχαν - έχουν πει ήδη υποθέτω, εγώ απλά σκοτώνω τον χρόνο μου κι άμα μπορώ και έχω και λίγη Δία-θέση βοηθάω όπως και όπου.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70100
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ηλίας Κασιδιάρης: Δικαιώθηκε για την μήνυση Δημητρά "για υποκίνηση ρατσιστικού μίσους"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 28 Απρ 2023, 16:39

sys3x έγραψε:
28 Απρ 2023, 16:36
ΓΑΛΗ έγραψε:
28 Απρ 2023, 15:53
sys3x έγραψε:
28 Απρ 2023, 15:39


Ναι.
Βέβαια.
Σαφέστατα.
Φυσικά.
:lol:
:wave:
Ε αφού έπαιζα, τί να κάνουμε τώρα; Και ο λόγος που δεν γράφω καν στα παλιά μου αθλητικά τους προσδιορισμούς που μου αποδίδονται από κερκιδάτους στο πχόρουμ είναι επειδή ακριβώς έχω προπονηθεί επαρκώς στο γράψιμο των εν λόγω, όταν ήμουν στο γήπεδο.

Το δικό σου πρόβλημα ποιο ακριβώς είναι; Στο "εγώ"; Ως τί; Ως δική μου εγωϊστική εκτός θεματος προσέγγιση για όρο που ανέφερες εσύ; Σοβαρά τώρα; :lol:

Για κερκίδα μιλάς, την άποψη μου για την κερκίδα ως παίκτρια, σου αναφέρω.

Ή θα πρέπει να θεωρώ αξιόπιστο παίκτη τον κάθε ό,τι να' ναι παίκτουρα που μοιράζει τάπες και πόνο από την κερκίδα; :lol:
Δεν νομίζω ότι ο ναρκισσισμός σε βοηθάει με οποιονδήποτε τρόπο να καταλάβεις τι σου λέω, επίσης πρώτα θα έπρεπε να σε ενδιαφέρει, to begin with, τι σε λένε οι "άλλοι", αυτοί που δεν είναι εσύ εννοώ.
Τέσπα, ψιλά γράμματα, αν είχες - έχεις πραγματικούς φίλους θα στα είχαν - έχουν πει ήδη υποθέτω, εγώ απλά σκοτώνω τον χρόνο μου κι άμα μπορώ και έχω και λίγη Δία-θέση βοηθάω όπως και όπου.
Αν θεωρείς ναρκισσιστική τη δική μου και όχι τη δική σου θέση, συνέχισε να το πιστεύεις.

Απλώς κάνε λίγη οικονομία στους κεραυνούς επιφώτισης γιατί παίζει και ενεργειακή κρίση... μην ξοδεύεσαι. :lol:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37822
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Ηλίας Κασιδιάρης: Δικαιώθηκε για την μήνυση Δημητρά "για υποκίνηση ρατσιστικού μίσους"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 28 Απρ 2023, 16:43

Δε βαριέσαι μωρέ, σιγά.
Τσάμπα είναι αφού.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70100
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ηλίας Κασιδιάρης: Δικαιώθηκε για την μήνυση Δημητρά "για υποκίνηση ρατσιστικού μίσους"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 28 Απρ 2023, 16:57

sys3x έγραψε:
28 Απρ 2023, 16:43
Δε βαριέσαι μωρέ, σιγά.
Τσάμπα είναι αφού.
Ναι βρε συ, τσάμπα είναι.

Δεν είπα κάτι άλλο.

Υπάρχει κάτι πιο βολικό από την τσάμπα μαγκιά; Δεν υπάρχει.

Φόβος, τρόμος, δέος κλπ :lol:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37822
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Ηλίας Κασιδιάρης: Δικαιώθηκε για την μήνυση Δημητρά "για υποκίνηση ρατσιστικού μίσους"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 28 Απρ 2023, 17:39

ΓΑΛΗ έγραψε:
28 Απρ 2023, 16:57
sys3x έγραψε:
28 Απρ 2023, 16:43
Δε βαριέσαι μωρέ, σιγά.
Τσάμπα είναι αφού.
Ναι βρε συ, τσάμπα είναι.

Δεν είπα κάτι άλλο.

Υπάρχει κάτι πιο βολικό από την τσάμπα μαγκιά; Δεν υπάρχει.

Φόβος, τρόμος, δέος κλπ :lol:
Ναι, άμα σε παίρνει.
Εδώ δεν σε παίρνει, σε κανένα επίπεδό.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21449
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: Ηλίας Κασιδιάρης: Δικαιώθηκε για την μήνυση Δημητρά "για υποκίνηση ρατσιστικού μίσους"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 28 Απρ 2023, 19:12

αντικειμενική ενημέρωση: 3 λεπτά και 22 δευτερόλεπτα για τον Κασιδιάρη, πουθενά δεν αναφέρθηκε ότι αθωώθηκε, το μόνο που έγραψαν είναι "Μήνυση σε βάρος του για δηλώσεις του στη Βουλή" και ότι ήταν προκλητικός (το ποια ήταν η πρόκληση δε μας το λένε, θαρρώ είναι επειδή χαμογελούσε)
και μετά αναρωτιούνται γιατί ανεβαίνουν τα ποσοστά του

"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48677
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Ηλίας Κασιδιάρης: Δικαιώθηκε για την μήνυση Δημητρά "για υποκίνηση ρατσιστικού μίσους"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 28 Απρ 2023, 19:20

sys3x έγραψε:
28 Απρ 2023, 15:51
Γλουπ, με τη μία όλο το γαλάζιο ψεκαστικό.
🤣🤣🤣
:smt005:
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70100
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ηλίας Κασιδιάρης: Δικαιώθηκε για την μήνυση Δημητρά "για υποκίνηση ρατσιστικού μίσους"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 28 Απρ 2023, 19:38

sys3x έγραψε:
28 Απρ 2023, 17:39
ΓΑΛΗ έγραψε:
28 Απρ 2023, 16:57
sys3x έγραψε:
28 Απρ 2023, 16:43
Δε βαριέσαι μωρέ, σιγά.
Τσάμπα είναι αφού.
Ναι βρε συ, τσάμπα είναι.

Δεν είπα κάτι άλλο.

Υπάρχει κάτι πιο βολικό από την τσάμπα μαγκιά; Δεν υπάρχει.

Φόβος, τρόμος, δέος κλπ :lol:
Ναι, άμα σε παίρνει.
Εδώ δεν σε παίρνει, σε κανένα επίπεδό.
Μα δεν μ' ενδιαφέρει καν το "εδώ" του κάθε Κανένα. :)
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70100
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ηλίας Κασιδιάρης: Δικαιώθηκε για την μήνυση Δημητρά "για υποκίνηση ρατσιστικού μίσους"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 28 Απρ 2023, 19:40

sys3x έγραψε:
28 Απρ 2023, 17:39
ΓΑΛΗ έγραψε:
28 Απρ 2023, 16:57
sys3x έγραψε:
28 Απρ 2023, 16:43
Δε βαριέσαι μωρέ, σιγά.
Τσάμπα είναι αφού.
Ναι βρε συ, τσάμπα είναι.

Δεν είπα κάτι άλλο.

Υπάρχει κάτι πιο βολικό από την τσάμπα μαγκιά; Δεν υπάρχει.

Φόβος, τρόμος, δέος κλπ :lol:
Ναι, άμα σε παίρνει.
Εδώ δεν σε παίρνει, σε κανένα επίπεδό.
Μα δεν μ' ενδιαφέρει καν το "εδώ" του κάθε Κανένα. :)

Και δεν είναι καθόλου τυχαίο το ότι όλοι οι αου αου είστε ψιλοκανένες.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών