Το κόμμα ''ΝΙΚΗ¨,το χριστιανικό κόμμα, θα ειναι η μεγάλη έκπληξη των εκλογών;

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 19855
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Το κόμμα ''ΝΙΚΗ¨,το χριστιανικό κόμμα, θα ειναι η μεγάλη έκπληξη των εκλογών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 31 Μάιος 2023, 15:48

Isildur έγραψε:
31 Μάιος 2023, 15:41
enaon έγραψε:
31 Μάιος 2023, 15:39
ρε παιδί μου, εχεις γινει εντελώς ταλιμπανογλειψοκωλαριος του Άδωνι
Δυστυχώς θα συμφωνήσω με τον εναον :e040:

Μάλιστα τέτοιο ΝΔκομματοσκυλο που είσαι :011:

θα πρότεινα να βάλεις και τον Peanut για αβαταρ σου :g030:


Εικόνα
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22341
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Το κόμμα ''ΝΙΚΗ¨,το χριστιανικό κόμμα, θα ειναι η μεγάλη έκπληξη των εκλογών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 31 Μάιος 2023, 15:49

γιώργο και σύ ρε σταματα λιγο να σκοτώνεις παιδάκια.

Άβαταρ μέλους
student
Δημοσιεύσεις: 2723
Εγγραφή: 22 Μαρ 2023, 13:04

Re: Το κόμμα ''ΝΙΚΗ¨,το χριστιανικό κόμμα, θα ειναι η μεγάλη έκπληξη των εκλογών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από student » 31 Μάιος 2023, 16:01

georgebi έγραψε:
31 Μάιος 2023, 15:28
student έγραψε:
31 Μάιος 2023, 15:22
georgebi έγραψε:
31 Μάιος 2023, 15:20
Θέμα κρίσης δηλαδή είναι το αν όντως υπάρχει αυτή η ανάρτηση στη σελίδα της νίκης ή είναι fake κατασκευασμένο?
Το ότι κρίνω τη ΝΙΚΗ δεν αναιρεί τη δυνατότητα μου να κρίνω και τον Χατζηνικολαου

Η κρίση του καθενός που έγραψα προφανώς αναφερόταν στην ενέργεια του Χατζηνικολαου
Νόμισα εννοούσες ότι ήταν θέμα κρίσης το real ή fake της υπόθεσης. Τώρα κατάλαβα τί εννοούσες.

Και συμφωνώ απόλυτα, και η ενέργεια του χατζηνικολάου να το αναπαράξει, όπως και του καθενός που έκανε το ίδιο, είναι ανοιχτή προς κρίση.

Αυτό που απορώ όμως γενικά με αφορμή το παραπάνω (όχι μόνο σχετικά με κόμματα), είναι το τί μπορεί να συμβαίνει μέσα στη συνείδηση ενός ανθρώπου όταν αυτός επιλέξει να γίνει μέσο συκοφάντησης, λασπολογίας, ψευδούς μαρτυρίας τελικά, κατά του οποιουδήποτε συνανθρώπου του?

Σίγουρα κρίνω εξ ιδίων (+εκ της οικογένειάς μου, φίλων κοντινών..) αλλά ακόμα και όταν μου ρθει να πω κακό για κάποιον το οποίο αποδεδειγμένα αυτός διέπραξε και πάω να τον κατηγορήσω, ψιλοκινείται μέσα μου η συνείδησή μου και μου βάζει μια μπριζούλα ελέγχου. Το να φτάσω δε και να σκεφτώ οτι ηθελημένα θα πάω να πώ ψέμματα για κάτι που δεν έκανε ο άλλος με σκοπό να του κάνω κακό, θα έκανε την ψιλοκίνηση μεγασεισμό και θα μου βγαζε την ψυχή ο έλεγχος της συνειδήσεώς μου. Δεν θα μπορούσα να κοιμηθώ, θ αρρώσταινα.

Οπότε απορώ...συμβαίνει κάτι άραγε στη συνείδηση ενός οποιουδήποτε εκ προθέσεως συκοφάντη λασπολόγου όταν προχωράει σε πράξη κατά του όποιου άλλου ανθρώπου? :102:
Perception is reality...

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 19855
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Το κόμμα ''ΝΙΚΗ¨,το χριστιανικό κόμμα, θα ειναι η μεγάλη έκπληξη των εκλογών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 31 Μάιος 2023, 16:07

enaon έγραψε:
31 Μάιος 2023, 15:49
γιώργο και σύ ρε σταματα λιγο να σκοτώνεις παιδάκια.
georgebi @ Ειναι ο georgebi Ζαιοπροπαγανδας κατ' επάγγελμα;

:c020::_::_::wave:
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..


Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22341
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Το κόμμα ''ΝΙΚΗ¨,το χριστιανικό κόμμα, θα ειναι η μεγάλη έκπληξη των εκλογών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 31 Μάιος 2023, 16:12

georgebi έγραψε:
31 Μάιος 2023, 16:07
:c020::_::_::wave:
βρε μην με βαζεις να βλεπω εικονες απο αυτον τον συμπαθέστατο ανθρωπο, αρκει μια χαρά το γραπτό σου κειμενο. Αλλα δεν θελω να σε εκνευρίσω, αλήθεια τον παιζεις ασυστολα λιγο, feedback πες το.

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 19855
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Το κόμμα ''ΝΙΚΗ¨,το χριστιανικό κόμμα, θα ειναι η μεγάλη έκπληξη των εκλογών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 31 Μάιος 2023, 16:20

enaon έγραψε:
31 Μάιος 2023, 16:12
georgebi έγραψε:
31 Μάιος 2023, 16:07
:c020::_::_::wave:
βρε μην με βαζεις να βλεπω εικονες απο αυτον τον συμπαθέστατο ανθρωπο, αρκει μια χαρά το γραπτό σου κειμενο. Αλλα δεν θελω να σε εκνευρίσω, αλήθεια τον παιζεις ασυστολα λιγο, feedback πες το.
georgebi @ Ειναι ο georgebi Ζαιοπροπαγανδας κατ' επάγγελμα;

:102::102::102:
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22341
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Το κόμμα ''ΝΙΚΗ¨,το χριστιανικό κόμμα, θα ειναι η μεγάλη έκπληξη των εκλογών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 31 Μάιος 2023, 16:29

ειπα να δωσω ενα φεεντμπακ για το καλο, δεν μπορω να το πατησω παλι το λινκ.

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 19855
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Το κόμμα ''ΝΙΚΗ¨,το χριστιανικό κόμμα, θα ειναι η μεγάλη έκπληξη των εκλογών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 31 Μάιος 2023, 16:31

student έγραψε:
31 Μάιος 2023, 16:01
georgebi έγραψε:
31 Μάιος 2023, 15:28
SpoilerShow
Νόμισα εννοούσες ότι ήταν θέμα κρίσης το real ή fake της υπόθεσης. Τώρα κατάλαβα τί εννοούσες.

Και συμφωνώ απόλυτα, και η ενέργεια του χατζηνικολάου να το αναπαράξει, όπως και του καθενός που έκανε το ίδιο, είναι ανοιχτή προς κρίση.

Αυτό που απορώ όμως γενικά με αφορμή το παραπάνω (όχι μόνο σχετικά με κόμματα), είναι το τί μπορεί να συμβαίνει μέσα στη συνείδηση ενός ανθρώπου όταν αυτός επιλέξει να γίνει μέσο συκοφάντησης, λασπολογίας, ψευδούς μαρτυρίας τελικά, κατά του οποιουδήποτε συνανθρώπου του?

Σίγουρα κρίνω εξ ιδίων (+εκ της οικογένειάς μου, φίλων κοντινών..) αλλά ακόμα και όταν μου ρθει να πω κακό για κάποιον το οποίο αποδεδειγμένα αυτός διέπραξε και πάω να τον κατηγορήσω, ψιλοκινείται μέσα μου η συνείδησή μου και μου βάζει μια μπριζούλα ελέγχου. Το να φτάσω δε και να σκεφτώ οτι ηθελημένα θα πάω να πώ ψέμματα για κάτι που δεν έκανε ο άλλος με σκοπό να του κάνω κακό, θα έκανε την ψιλοκίνηση μεγασεισμό και θα μου βγαζε την ψυχή ο έλεγχος της συνειδήσεώς μου. Δεν θα μπορούσα να κοιμηθώ, θ αρρώσταινα.

Οπότε απορώ...συμβαίνει κάτι άραγε στη συνείδηση ενός οποιουδήποτε εκ προθέσεως συκοφάντη λασπολόγου όταν προχωράει σε πράξη κατά του όποιου άλλου ανθρώπου? :102:
Σοβαρή απάντηση έδωσες .... και δεν θα διαφωνήσω μαζί σου

Αλλά κρίνοντας απ τον διάλογο που μου προέκυψε εν το μεταξύ με το παραπάνω φρούτο

ελπίζω να με δικαιολογείς γιατί από το να μιλάω σοβαρά

προτιμώ να τρολαρω.....με κάθε σοβαρότητα πάντα
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22341
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Το κόμμα ''ΝΙΚΗ¨,το χριστιανικό κόμμα, θα ειναι η μεγάλη έκπληξη των εκλογών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 31 Μάιος 2023, 16:37

ε καλα σιγα που σε μαλωσα κιολας. Απο παντα το ίδιο κανεις, πρώτη φορά σου μιλαω νομιζω, δεν επαθες και κατι σιγα, σε 5 χρόνια παλι θα τα πουμε και αν. Μίλα σοβαρα, δεν θα ενοχλώ.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22341
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Το κόμμα ''ΝΙΚΗ¨,το χριστιανικό κόμμα, θα ειναι η μεγάλη έκπληξη των εκλογών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 31 Μάιος 2023, 16:51

student έγραψε:
31 Μάιος 2023, 16:01
ψιλοκινείται μέσα μου η συνείδησή μου και μου βάζει μια μπριζούλα ελέγχου.

Οπότε απορώ...συμβαίνει κάτι άραγε στη συνείδηση ενός
τίποτα, ο εγκέφαλος προσαρμοζεται στην ανεντιμότητα με την επανάληψη, πετάει και τις μπριζουλες να ξεμπερδευει.

Άβαταρ μέλους
Orion22
Δημοσιεύσεις: 14623
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:41

Re: Το κόμμα ''ΝΙΚΗ¨,το χριστιανικό κόμμα, θα ειναι η μεγάλη έκπληξη των εκλογών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Orion22 » 31 Μάιος 2023, 17:54

φραγμένο το ποιος και πώς θα ανέβαζε την μαλακία
Dolce et decorum est contra pasok.* pugnatre
@gov.gr : «You were given the choice between war and dishonour. You chose dishonour, and you will have war.»

Άβαταρ μέλους
Σέλευκας
Δημοσιεύσεις: 8733
Εγγραφή: 04 Αύγ 2018, 01:00
Phorum.gr user: Seleykos
Τοποθεσία: Sapan

Re: Το κόμμα ''ΝΙΚΗ¨,το χριστιανικό κόμμα, θα ειναι η μεγάλη έκπληξη των εκλογών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σέλευκας » 31 Μάιος 2023, 17:56

Γιατί ρε πούστηδες δεν ψηφίζετε Θεό; Θέλω να σας δω τη δευτέρα παρουσία.
Ιδιωτικές δομές παιδιών. Πως είναι δυνατόν;
Greece, Woke free

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 16336
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: Το κόμμα ''ΝΙΚΗ¨,το χριστιανικό κόμμα, θα ειναι η μεγάλη έκπληξη των εκλογών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 31 Μάιος 2023, 18:07

Σέλευκας έγραψε:
31 Μάιος 2023, 17:56
Γιατί ρε πούστηδες δεν ψηφίζετε Θεό; Θέλω να σας δω τη δευτέρα παρουσία.
αυτή έγινε και δεν το πηρες χαμπαρι. Τώρα πάμε για την τρίτη απουσία!
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 16684
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46
Phorum.gr user: ΝΕΜΕΣΙΣ, Juno

Re: Το κόμμα ''ΝΙΚΗ¨,το χριστιανικό κόμμα, θα ειναι η μεγάλη έκπληξη των εκλογών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 31 Μάιος 2023, 18:12

Προς γνώση και ... συμμόρφωση! :rofl::rofl::rofl:

Εικόνα
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών