Το κόμμα ''ΝΙΚΗ¨,το χριστιανικό κόμμα, θα ειναι η μεγάλη έκπληξη των εκλογών;

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20156
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Το κόμμα ''ΝΙΚΗ¨,το χριστιανικό κόμμα, θα ειναι η μεγάλη έκπληξη των εκλογών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 08 Ιουν 2023, 13:39

Είσαι φουλ συριζαιος, αλλά για κάποιους λόγους δεν θα ψηφίσεις συριζα :roll:

ΝΙΚΗ ειναι η δεύτερη επιλογή σου :g030:


Εικόνα

Εικόνα
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20156
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Το κόμμα ''ΝΙΚΗ¨,το χριστιανικό κόμμα, θα ειναι η μεγάλη έκπληξη των εκλογών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 08 Ιουν 2023, 13:42

:g030::g030::g030:

Εικόνα
https://www.iapopsi.gr/ekloges-2023-kai ... ellopoylo/

Ο Αναστάσιος (Τάσος) Κανελλόπουλος δεν είναι ο μόνος αντιπρόεδρος του Αρείου Πάγου ο οποίος μετά τη συνταξιοδότησή του επιχείρησε να ακολουθήσει την πολιτική καριέρα. Και αυτό γιατί τον ακολούθησε ο συνάδελφός του επίσης πρώην αντιπρόεδρος του Αρείου Πάγου Γεώργιος Αποστολάκης.

Ο κ. Κανελλόπουλος μετά από τις αμφιδρομικές σχέσεις του με το Ηλία Κασιδιάρη καταδικασμένο για την υπόθεση της Χρυσής Αυγής, στις περασμένες βουλευτικές εκλογές της 21ης Μαΐου διεκδίκησε την ψήφο του Ελληνικού λαού με την ιδιότητα του αρχηγού του κόμματος ΕΑΝ.

Τα εκλογικά αποτελέσματα όμως ήταν αποκαρδιωτικά καθώς έλαβε μικρό αριθμό ψήφων (περίπου 15.174 σταυρούς, ποσοστό 0,26%), κάτι που είχε ως αποτέλεσμα να τον οδηγήσει να μην συμμετάσχει στις επικείμενες εκλογές της 25ης Ιουνίου 2023.

Τώρα, ο 69χρονος Γεώργιος Αποστολάκης στις επικείμενες βουλευτικές εκλογές κατέρχεται ως επικεφαλής του συνδυασμού Επικρατείας, του κόμματος ΝΙΚΗ που περιγράφεται ως «Δημοκρατικό Πατριωτικό Κίνημα».
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20156
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Το κόμμα ''ΝΙΚΗ¨,το χριστιανικό κόμμα, θα ειναι η μεγάλη έκπληξη των εκλογών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 08 Ιουν 2023, 15:35

Μακριά από μένα οι συνειρμοί :smt018

πως ο τύπος που έγραψε αυτό :-?


georgebi @ Ιερέας έντυσε παπαδάκια δύο κορίτσια σε εκκλησία στην Πλάκα - Τέθηκε σε αργία
georgebi έγραψε:
08 Ιουν 2023, 14:40
Εγώ πάντως αν ήμουν Ιερώνυμος και έβλεπα αυτόν τον τύπο να υπερασπίζεται την αρχική μου απόφαση - και ισχύουσα μεχρι αυτήν τη στιγμή - δεν θα ένιωθα καλά :-?


Εικόνα
Εικόνα
όλως τυχαία υποστηρίζει αυτό :roll:

Εικόνα

Εικόνα
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 28689
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Το κόμμα ''ΝΙΚΗ¨,το χριστιανικό κόμμα, θα ειναι η μεγάλη έκπληξη των εκλογών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 08 Ιουν 2023, 20:10

Στύγιος
Μύλος στο κόμμα της «Νίκης» στη Λάρισα: «Ξηλώνουν» την πρώτη σε σταυρούς Λαρισαία για να φέρουν από την… Κόρινθο υποψήφιο;

Η διαφαινόμενη είσοδος στη βουλή έχει ανοίξει… ορέξεις στο κόμμα της «Νίκης» στη Λάρισα, η ηγεσία του οποίου κατά ασφαλείς πληροφορίες του onlarissa.gr, εξετάζει το ενδεχόμενο να γράψει στα… παλαιότερα των υποδημάτων της τη λαϊκή ετυμηγορία και να «διορίσει» υποψήφιο από άλλη περιοχή με στόχο την εκλογή του!

Όπως μαθαίνουμε, η πρώτη σε σταυρούς Λαρισαία υποψήφια κ. Ζιάκα η οποία μάλιστα είχε λάβει τον διόλου ευκαταφρόνητο αριθμό των 3.491 σταυρών, παραγκωνίζεται – παρά τη θέλησή της – προκειμένου να τοποθετηθεί στην πρώτη θέση το «υψηλόβαθμο» στέλεχος του κόμματος Γιώργος Ρούντας, ο οποίος ήταν υποψήφιος στην Κόρινθο και είχε λάβει 1.315 σταυρούς.

Η απόφαση αυτή που αναμένεται να επικαιροποιηθεί με την ανακοίνωση των εκλογικών λιστών από τον Άρειο Πάγο, φέρεται πως πάρθηκε με στόχο ο κ. Ρούντας να έχει πιθανότητες εκλογής, αφού εκτιμάται ότι στην εκλογική περιφέρεια της Λάρισας, η «Νίκη» θα κερδίσει βουλευτική έδρα.

Βέβαια το πώς μπορεί ένα κόμμα που έχει ως σημαία τα ιδανικά του Χριστιανισμού να μη σέβεται την δημοκρατική βούληση των ψηφοφόρων του, είναι κάτι που οφείλει να απαντηθεί αλλά και να ληφθεί υπόψη από την τοπική κοινωνία.

Απομένει φυσικά να δούμε εάν θα επιβεβαιωθούν οι πληροφορίες στις επόμενες ώρες…

https://www.onlarissa.gr/2023/06/08/myl ... ypopsifio/

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20156
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Το κόμμα ''ΝΙΚΗ¨,το χριστιανικό κόμμα, θα ειναι η μεγάλη έκπληξη των εκλογών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 09 Ιουν 2023, 10:35

看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 9903
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Το κόμμα ''ΝΙΚΗ¨,το χριστιανικό κόμμα, θα ειναι η μεγάλη έκπληξη των εκλογών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 09 Ιουν 2023, 22:59

Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 28689
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Το κόμμα ''ΝΙΚΗ¨,το χριστιανικό κόμμα, θα ειναι η μεγάλη έκπληξη των εκλογών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 10 Ιουν 2023, 00:22

Πρώτη στη Λάρισα με τη “ΝΙΚΗ” αλλά… “Πύρινη” ανακοίνωση υποψήφιας βουλευτή κατά του Δημήτρη Νατσιού!

Μένει με τη… “γλύκα” της πρωτιάς! Δείτε τι έγραψε η υποψήφια βουλευτής με τη “ΝΙΚΗ” που ήρθε πρώτη σε σταυρούς στη Λάρισα κατά του επικεφαλής του κόμματος Δημήτρη Νατσιού…

Μπορεί να την ψήφισαν οι Λαρισαίοι και να ήρθε πρώτη με το κόμμα της “Νίκης”, έλα όμως που όπως καταγγέλει η κ. Βασιλική Ζιάκα ο επικεφαλής του κόμματος-έκπληξη των τελευταίων εκλογών, Δημήτρης Νατσιός μαζί με το… Βουλευτήριο της “Νίκης” αποφάσισαν να τοποθετήσουν άλλον στην πρώτη θέση της λίστας. Μάλιστα ο αντικαταστάτης της όπως ισχυρίζεται η κ. Ζιάκα, δεν έχει καμία απολύτως σχέση με το νομό Λάρισας ενώ η ίδια δηλώνει πως αρνήθηκε να αποδεχθεί τη θέση επιστημονικού συμβούλου-συνεργάτη που της πρότειναν μετά το “κάζο”…

Δείτε τι έγραψε στο FB η υποψήφια βουλευτής με τη “ΝΙΚΗ” στη Λάρισα κ. Βασιλική Ζιάκα:

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

“Θα ήθελα με αυτή μου την κίνηση να ευχαριστήσω και να ενημερώσω τους 3.491 Έλληνες και Ελληνίδες συμπολίτες μου, που με τίμησαν με την ψήφο τους στις 21 Μαΐου, με αποτέλεσμα να βρεθώ στην πρώτη θέση μεταξύ των συνυποψηφίων μου.

Σκοπός όλων μας ήταν να δώσουμε ελπίδα ξανά, για την Ελλάδα και τα παιδιά μας.

Δυστυχώς, παρά την τιμητικότατη απόφαση των συμπατριωτών μου να με ανεβάσουν στην πρώτη θέση σε αριθμό ψήφων, η απόφαση του Βουλευτηρίου της ΝΙΚΗΣ, τη Δευτέρα 5 Ιουνίου, ήταν να τοποθετηθεί στην πρώτη θέση της λίστας για την Εκλογική Περιφέρεια της Λάρισας ο αντιπρόεδρος της Νίκης, Γεώργιος Ρούντας, δικηγόρος και πολιτικός επιστήμονας, από την Αθήνα με καταγωγή από τα Ζαγοροχώρια Ηπείρου και την Κόρινθο.

Προσπάθησα να πείσω το Βουλευτήριο και τον πρόεδρο Δημήτριο Νατσιό, πως η απόφασή τους αυτή ήταν λανθασμένη, δεδομένου, μεταξύ άλλων, ότι οι ψηφοφόροι δεν ψηφίζουν όλοι αμιγώς κόμματα, αλλά κάποιοι ψηφίζουν πρόσωπα ή αποφασίζουν βάσει συνδυασμού των δύο. Δυστυχώς, δεν τα κατάφερα. Συγχωρέστε με.

Επιπροσθέτως το Βουλευτήριο μου πρόσφερε θέση επιστημονικού συμβούλου-συνεργάτη, την οποία η συνείδησή μου δεν επέτρεψε να αποδεχθώ, διότι βαθύτερή μου επιθυμία ήταν και είναι να εκπροσωπήσω και υπηρετήσω το λαό του νομού Λάρισας, που με ψήφισε ώστε να είμαι η φωνή του στη Βουλή των Ελλήνων.

Αν και εξέφρασα την επιθυμία μου να μην συμμετάσχω στη λίστα ως υποψήφια στις εκλογές της 25ης Ιουνίου τελικά φάνηκε πως δεν έγινε δεκτή και δυστυχώς το όνομά μου θα είναι στη λίστα των υποψηφίων του ψηφοδελτίου της ΝΙΚΗΣ στην Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας.

Ευχαριστώ όλες και όλους για την αγάπη και εμπιστοσύνη στο πρόσωπό μου και θα ήθελα να είστε βέβαιοι για τα αγαθά μου κίνητρα.

Να σας παρακαλέσω και να ζητήσω την προσευχή και την νηστεία σας, ως δύο πράξεις πίστεως, έτσι ώστε να ελκύσουμε την Χάρη και το Έλεος του Αγίου Τριαδικού Θεού για να δώσει λύση για την Ελλάδα μας.
Εύχομαι να νικήσει η αλήθεια και η αγάπη Του.”

Με ευγνωμοσύνη και εκτίμηση

Βασιλική Ζιάκα”

Kαι κάτω από την ανάρτηση της υποψήφιας βουλευτή άρχισαν τα σχόλια κατά του επικεφαλής του κόμματος της “Νίκης”…

https://tinealarissa.gr/2023/06/09/%CE% ... %B9%CE%B1/

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 13582
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Το κόμμα ''ΝΙΚΗ¨,το χριστιανικό κόμμα, θα ειναι η μεγάλη έκπληξη των εκλογών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 10 Ιουν 2023, 00:24

Golden Age έγραψε:
10 Ιουν 2023, 00:22
Πρώτη στη Λάρισα με τη “ΝΙΚΗ” αλλά… “Πύρινη” ανακοίνωση υποψήφιας βουλευτή κατά του Δημήτρη Νατσιού!

Μένει με τη… “γλύκα” της πρωτιάς! Δείτε τι έγραψε η υποψήφια βουλευτής με τη “ΝΙΚΗ” που ήρθε πρώτη σε σταυρούς στη Λάρισα κατά του επικεφαλής του κόμματος Δημήτρη Νατσιού…

Μπορεί να την ψήφισαν οι Λαρισαίοι και να ήρθε πρώτη με το κόμμα της “Νίκης”, έλα όμως που όπως καταγγέλει η κ. Βασιλική Ζιάκα ο επικεφαλής του κόμματος-έκπληξη των τελευταίων εκλογών, Δημήτρης Νατσιός μαζί με το… Βουλευτήριο της “Νίκης” αποφάσισαν να τοποθετήσουν άλλον στην πρώτη θέση της λίστας. Μάλιστα ο αντικαταστάτης της όπως ισχυρίζεται η κ. Ζιάκα, δεν έχει καμία απολύτως σχέση με το νομό Λάρισας ενώ η ίδια δηλώνει πως αρνήθηκε να αποδεχθεί τη θέση επιστημονικού συμβούλου-συνεργάτη που της πρότειναν μετά το “κάζο”…

Δείτε τι έγραψε στο FB η υποψήφια βουλευτής με τη “ΝΙΚΗ” στη Λάρισα κ. Βασιλική Ζιάκα:

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

“Θα ήθελα με αυτή μου την κίνηση να ευχαριστήσω και να ενημερώσω τους 3.491 Έλληνες και Ελληνίδες συμπολίτες μου, που με τίμησαν με την ψήφο τους στις 21 Μαΐου, με αποτέλεσμα να βρεθώ στην πρώτη θέση μεταξύ των συνυποψηφίων μου.

Σκοπός όλων μας ήταν να δώσουμε ελπίδα ξανά, για την Ελλάδα και τα παιδιά μας.

Δυστυχώς, παρά την τιμητικότατη απόφαση των συμπατριωτών μου να με ανεβάσουν στην πρώτη θέση σε αριθμό ψήφων, η απόφαση του Βουλευτηρίου της ΝΙΚΗΣ, τη Δευτέρα 5 Ιουνίου, ήταν να τοποθετηθεί στην πρώτη θέση της λίστας για την Εκλογική Περιφέρεια της Λάρισας ο αντιπρόεδρος της Νίκης, Γεώργιος Ρούντας, δικηγόρος και πολιτικός επιστήμονας, από την Αθήνα με καταγωγή από τα Ζαγοροχώρια Ηπείρου και την Κόρινθο.

Προσπάθησα να πείσω το Βουλευτήριο και τον πρόεδρο Δημήτριο Νατσιό, πως η απόφασή τους αυτή ήταν λανθασμένη, δεδομένου, μεταξύ άλλων, ότι οι ψηφοφόροι δεν ψηφίζουν όλοι αμιγώς κόμματα, αλλά κάποιοι ψηφίζουν πρόσωπα ή αποφασίζουν βάσει συνδυασμού των δύο. Δυστυχώς, δεν τα κατάφερα. Συγχωρέστε με.

Επιπροσθέτως το Βουλευτήριο μου πρόσφερε θέση επιστημονικού συμβούλου-συνεργάτη, την οποία η συνείδησή μου δεν επέτρεψε να αποδεχθώ, διότι βαθύτερή μου επιθυμία ήταν και είναι να εκπροσωπήσω και υπηρετήσω το λαό του νομού Λάρισας, που με ψήφισε ώστε να είμαι η φωνή του στη Βουλή των Ελλήνων.

Αν και εξέφρασα την επιθυμία μου να μην συμμετάσχω στη λίστα ως υποψήφια στις εκλογές της 25ης Ιουνίου τελικά φάνηκε πως δεν έγινε δεκτή και δυστυχώς το όνομά μου θα είναι στη λίστα των υποψηφίων του ψηφοδελτίου της ΝΙΚΗΣ στην Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας.

Ευχαριστώ όλες και όλους για την αγάπη και εμπιστοσύνη στο πρόσωπό μου και θα ήθελα να είστε βέβαιοι για τα αγαθά μου κίνητρα.

Να σας παρακαλέσω και να ζητήσω την προσευχή και την νηστεία σας, ως δύο πράξεις πίστεως, έτσι ώστε να ελκύσουμε την Χάρη και το Έλεος του Αγίου Τριαδικού Θεού για να δώσει λύση για την Ελλάδα μας.
Εύχομαι να νικήσει η αλήθεια και η αγάπη Του.”

Με ευγνωμοσύνη και εκτίμηση

Βασιλική Ζιάκα”

Kαι κάτω από την ανάρτηση της υποψήφιας βουλευτή άρχισαν τα σχόλια κατά του επικεφαλής του κόμματος της “Νίκης”…

https://tinealarissa.gr/2023/06/09/%CE% ... %B9%CE%B1/
Για τους μετανάστες τι ακριβώς θέσεις έχουν;
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 28689
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Το κόμμα ''ΝΙΚΗ¨,το χριστιανικό κόμμα, θα ειναι η μεγάλη έκπληξη των εκλογών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 10 Ιουν 2023, 00:30

southern έγραψε:
10 Ιουν 2023, 00:24

Για τους μετανάστες τι ακριβώς θέσεις έχουν;
Διάβασε απο το 4 και μετά:

https://www.nikh.gr/pt/theseis/dimograf ... imografiko

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 13582
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Το κόμμα ''ΝΙΚΗ¨,το χριστιανικό κόμμα, θα ειναι η μεγάλη έκπληξη των εκλογών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 10 Ιουν 2023, 00:47

Golden Age έγραψε:
10 Ιουν 2023, 00:30
southern έγραψε:
10 Ιουν 2023, 00:24

Για τους μετανάστες τι ακριβώς θέσεις έχουν;
Διάβασε απο το 4 και μετά:

https://www.nikh.gr/pt/theseis/dimograf ... imografiko
Σε ευχαριστώ. Δεν συμφωνώ με την ύποπτη θέση περί μετοικων, ούτε συμφωνώ με την ιδέα να γεμίσουμε με χριστιανούς μετανάστες από τη μέση ανατολή. Ο λαθρο είναι λαθρο ανεξάρτητα θρησκείας
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 28689
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Το κόμμα ''ΝΙΚΗ¨,το χριστιανικό κόμμα, θα ειναι η μεγάλη έκπληξη των εκλογών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 10 Ιουν 2023, 00:52

southern έγραψε:
10 Ιουν 2023, 00:47
Golden Age έγραψε:
10 Ιουν 2023, 00:30
southern έγραψε:
10 Ιουν 2023, 00:24

Για τους μετανάστες τι ακριβώς θέσεις έχουν;
Διάβασε απο το 4 και μετά:

https://www.nikh.gr/pt/theseis/dimograf ... imografiko
Σε ευχαριστώ. Δεν συμφωνώ με την ύποπτη θέση περί μετοικων, ούτε συμφωνώ με την ιδέα να γεμίσουμε με χριστιανούς μετανάστες από τη μέση ανατολή. Ο λαθρο είναι λαθρο ανεξάρτητα θρησκείας
Αν οι Χριστιανοί Σύροι διέτρεχαν κίνδυνο στην Τουρκία θα συμφωνούσα να φιλοξενηθούν εδώ. Αλλά δεν διατρέχουν κίνδυνο. Εαν ανοίξουν τα σύνορα θα έρχονται διάφοροι, όπου δεν ξέρεις τί θα είναι ο καθένας, ανεξαρτήτως του τί δηλώνει.

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 13582
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Το κόμμα ''ΝΙΚΗ¨,το χριστιανικό κόμμα, θα ειναι η μεγάλη έκπληξη των εκλογών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 10 Ιουν 2023, 00:55

Golden Age έγραψε:
10 Ιουν 2023, 00:52
southern έγραψε:
10 Ιουν 2023, 00:47
Golden Age έγραψε:
10 Ιουν 2023, 00:30


Διάβασε απο το 4 και μετά:

https://www.nikh.gr/pt/theseis/dimograf ... imografiko
Σε ευχαριστώ. Δεν συμφωνώ με την ύποπτη θέση περί μετοικων, ούτε συμφωνώ με την ιδέα να γεμίσουμε με χριστιανούς μετανάστες από τη μέση ανατολή. Ο λαθρο είναι λαθρο ανεξάρτητα θρησκείας
Αν διέτρεχαν οι Χριστιανοί κίνδυνο στην Τουρκία θα συμφωνούσα να φιλοξενηθούν εδώ. Αλλά δεν διατρέχουν κίνδυνο. Εαν ανοίξουν τα σύνορα θα έρχονται διάφοροι, όπου δεν ξέρεις τί θα είναι ο καθένας, ανεξαρτήτως του τί δηλώνει.
Όλοι οι αραβοφωνοι θα το παίζουν χριστιανοί γιατί έτσι τους δασκαλευουν οι μκο. Αν έχεις χρόνο δες το ντοκιμαντέρ Borderless της δημοσιογράφου Lauren Southern για να το διαπιστωσεις. Το έχω ποσταρει κι εδώ
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 28689
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Το κόμμα ''ΝΙΚΗ¨,το χριστιανικό κόμμα, θα ειναι η μεγάλη έκπληξη των εκλογών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 10 Ιουν 2023, 00:56

southern έγραψε:
10 Ιουν 2023, 00:55
Golden Age έγραψε:
10 Ιουν 2023, 00:52
southern έγραψε:
10 Ιουν 2023, 00:47

Σε ευχαριστώ. Δεν συμφωνώ με την ύποπτη θέση περί μετοικων, ούτε συμφωνώ με την ιδέα να γεμίσουμε με χριστιανούς μετανάστες από τη μέση ανατολή. Ο λαθρο είναι λαθρο ανεξάρτητα θρησκείας
Αν διέτρεχαν οι Χριστιανοί κίνδυνο στην Τουρκία θα συμφωνούσα να φιλοξενηθούν εδώ. Αλλά δεν διατρέχουν κίνδυνο. Εαν ανοίξουν τα σύνορα θα έρχονται διάφοροι, όπου δεν ξέρεις τί θα είναι ο καθένας, ανεξαρτήτως του τί δηλώνει.
Όλοι οι αραβοφωνοι θα το παίζουν χριστιανοί γιατί έτσι τους δασκαλευουν οι μκο. Αν έχεις χρόνο δες το ντοκιμαντέρ Borderless της δημοσιογράφου Lauren Southern για να το διαπιστωσεις. Το έχω ποσταρει κι εδώ
Ισχύει αυτό.

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 13582
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Το κόμμα ''ΝΙΚΗ¨,το χριστιανικό κόμμα, θα ειναι η μεγάλη έκπληξη των εκλογών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 10 Ιουν 2023, 01:00

Golden Age έγραψε:
10 Ιουν 2023, 00:56
southern έγραψε:
10 Ιουν 2023, 00:55
Golden Age έγραψε:
10 Ιουν 2023, 00:52


Αν διέτρεχαν οι Χριστιανοί κίνδυνο στην Τουρκία θα συμφωνούσα να φιλοξενηθούν εδώ. Αλλά δεν διατρέχουν κίνδυνο. Εαν ανοίξουν τα σύνορα θα έρχονται διάφοροι, όπου δεν ξέρεις τί θα είναι ο καθένας, ανεξαρτήτως του τί δηλώνει.
Όλοι οι αραβοφωνοι θα το παίζουν χριστιανοί γιατί έτσι τους δασκαλευουν οι μκο. Αν έχεις χρόνο δες το ντοκιμαντέρ Borderless της δημοσιογράφου Lauren Southern για να το διαπιστωσεις. Το έχω ποσταρει κι εδώ
Ισχύει αυτό.
Το βρήκα
Borderless - χωρίς σύνορα ένα διαφωτιστικό ντοκιμαντέρ για το μεταναστευτικό κύμα
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 34321
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Το κόμμα ''ΝΙΚΗ¨,το χριστιανικό κόμμα, θα ειναι η μεγάλη έκπληξη των εκλογών;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 10 Ιουν 2023, 09:18

independent44 έγραψε:
06 Ιουν 2023, 01:04
πατησιωτης έγραψε:
06 Ιουν 2023, 00:53
independent44 έγραψε:
06 Ιουν 2023, 00:45

Μάλιστα.
Κάνει γεωπολιτικές αναλύσεις λοιπόν με βάση προσωπικές του εμπειρίες.
Κι εγώ είχα τσακωθεί με μια γκόμενα απ' τα Ιλίσια και για κάποιο διάστημα δυσφήμιζα τα Ιλίσια.
Είναι και οικογενειακό πέρα από προσωπικό.Φυσικά δεν ήταν δυνατόν να σπουδάσεις στην ΕΣΣΔ εάν δεν ήσουν συστημένος από το ΚΚΕ,δηλαδή οι γονείς σου.Τώρα πρέπει να είσαι ψυχολόγος για να εκτιμήσεις τι επίδραση είχε στον καθένα η διαφορετική πραγματικότητα που βρήκε εκεί σε σχέση με αυτά που του έλεγαν στο σπίτι του.
Οκ, δεκτόν.
Όπως και να ΄χει πάντως, δεν κάνει πολιτική ανάλυση.
Βγάζει τα απωθημένα του
Όπως είπαμε.



Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών