Κυβέρνηση ειδικού σκοπού για να στείλουμε τον Κούλη στο Ειδικό δικαστήριο για τις υποκλοπές

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.


Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 14744
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: Κυβέρνηση ειδικού σκοπού για να στείλουμε τον Κούλη στο Ειδικό δικαστήριο για τις υποκλοπές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 14 Μάιος 2023, 17:54

Ωραίο θα ήταν, να γράψει ο Κούλης το δικΑΣστηριάκι στα αρχιδάκια του (όπως τότες ο Αντρέας στις αρχιδάρες του) και να έχει τον Άδωνι να χτυπιέται στην δίκη :D
"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22816
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Κυβέρνηση ειδικού σκοπού για να στείλουμε τον Κούλη στο Ειδικό δικαστήριο για τις υποκλοπές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 14 Μάιος 2023, 18:01

Κυριάκος μέσα, ως υπεύθυνος της ευπ, όπως και όσοι εμπλέκονται. η ΝΔ να κυρηξει πτώχευση, να διαλυθεί, και να γίνει πλήρης απαλλοτρίωση όλης της περιουσίας της, όπως και της αντίστοιχης του αρχηγού της. όσοι από το κόμμα της μείνουν εκτός ποινικων κατηγοριών, να φτιάξουν εκ νέου ένα κέντροδεξιό κομμα, με συνεχή έλεγχο όσων αφορά τα οικονομικά του.

Άβαταρ μέλους
Μαδουραίος
Δημοσιεύσεις: 12956
Εγγραφή: 29 Νοέμ 2021, 19:27

Re: Κυβέρνηση ειδικού σκοπού για να στείλουμε τον Κούλη στο Ειδικό δικαστήριο για τις υποκλοπές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μαδουραίος » 14 Μάιος 2023, 18:02

Εγώ είμαι υπερ για κυβέρνηση ειδικού σκοπού με συμμετοχή όλων των δημοκρατικών κομμάτων εκτός της εγκληματικής οργάνωσης της Νέας Δημοκρατίας ώστε να στείλουμε τον Κούλη και όσοι εμπλέκονται στην φυλακή για κατάλυση του Συντάγματος

Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 14744
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: Κυβέρνηση ειδικού σκοπού για να στείλουμε τον Κούλη στο Ειδικό δικαστήριο για τις υποκλοπές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 14 Μάιος 2023, 18:05

Μαδουραίος έγραψε:
14 Μάιος 2023, 18:02
Εγώ είμαι υπερ για κυβέρνηση ειδικού σκοπού με συμμετοχή όλων των δημοκρατικών κομμάτων εκτός της εγκληματικής οργάνωσης της Νέας Δημοκρατίας ώστε να στείλουμε τον Κούλη και όσοι εμπλέκονται στην φυλακή για κατάλυση του Συντάγματος
Δεν γαμιέσαι απογευματιάτικα :roll:
"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".

Άβαταρ μέλους
Μαδουραίος
Δημοσιεύσεις: 12956
Εγγραφή: 29 Νοέμ 2021, 19:27

Re: Κυβέρνηση ειδικού σκοπού για να στείλουμε τον Κούλη στο Ειδικό δικαστήριο για τις υποκλοπές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μαδουραίος » 14 Μάιος 2023, 18:07

Μπίστης έγραψε:
14 Μάιος 2023, 18:05
Μαδουραίος έγραψε:
14 Μάιος 2023, 18:02
Εγώ είμαι υπερ για κυβέρνηση ειδικού σκοπού με συμμετοχή όλων των δημοκρατικών κομμάτων εκτός της εγκληματικής οργάνωσης της Νέας Δημοκρατίας ώστε να στείλουμε τον Κούλη και όσοι εμπλέκονται στην φυλακή για κατάλυση του Συντάγματος
Δεν γαμιέσαι απογευματιάτικα :roll:
Θα πηζετε και θα πονάτε



Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών