Είναι τελειωμένος ξεφτιλισμένος καραγκιόζης όποιος ψηφίσει νδ?

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9053
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Είναι τελειωμένος ξεφτιλισμένος καραγκιόζης όποιος ψηφίσει νδ?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 01 Ιουν 2023, 14:56

Δημοκράτης έγραψε:
01 Ιουν 2023, 14:42
Καλά πήγε και αυτό το νημα
Αν μετά την 21η Μαΐου δεν έχουν καταλάβει ακόμα ότι τίτλοι όπως το "Είναι τελειωμένος ξεφτιλισμένος καραγκιόζης όποιος ψηφίσει νδ?" φέρανε την εικοσάποντη, δεν έχουν καμμιά ελπίδα να μην τους καβαλήσει ακόμα κι ο Ανδρουλάκης.
Βαριέμαι λίγο λιγότερο τώρα...

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24594
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Είναι τελειωμένος ξεφτιλισμένος καραγκιόζης όποιος ψηφίσει νδ?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 01 Ιουν 2023, 15:12

Isildur έγραψε:
01 Ιουν 2023, 14:56
Δημοκράτης έγραψε:
01 Ιουν 2023, 14:42
Καλά πήγε και αυτό το νημα
Αν μετά την 21η Μαΐου δεν έχουν καταλάβει ακόμα ότι τίτλοι όπως το "Είναι τελειωμένος ξεφτιλισμένος καραγκιόζης όποιος ψηφίσει νδ?" φέρανε την εικοσάποντη, δεν έχουν καμμιά ελπίδα να μην τους καβαλήσει ακόμα κι ο Ανδρουλάκης.
Το βασικό πρόβλημα των αριστερών, όπως όλων όσων ανήκουν σε τέτοιες αιρέσεις δεν είναι πως πιστεύουν ότι κατέχουν την μία και μοναδική αλήθεια αλλά ότι έχουν το δίκαιο με το μερος τους. Δεν βλέπουν απλώς καλύτερα τα πράγματα αλλά είναι καλύτεροι άνθρωποι οι ίδιοι.
Ε όταν πιστεύεις ότι έχεις το ντεμεκ ηθικό πλεονέκτημα της αριστεράς μπορείς να αρχίσεις εμφυλιους, να κάνεις 70 χρόνια χούντα, να γενοκτονεις λαους για το κοινό καλό, να καις την Αθήνα, να παίρνεις ένα σαρανταπενταρι και να βάζεις βόμβες λίγο πριν φύγεις για διακοπές κτλ και να έχεις την συνείδηση σου καθαρή γιατί όλα αυτά τα ωραία τα κάνεις για το καλο των άλλων. Ε από αυτά τα άτομα το να θεωρούν όσους δεν συμφωνούμε με τα εγκλήματά τους ξεφτίλες, παλιανθρωπους, πουστηδες και δεν ξέρω γω τι άλλο είναι το λιγότερο
Δεν θα έχει νόημα για προβληματισμό το ότι βγαίνει ο τσιπρας και λέει ότι ο κόσμος που έδωσε 41% στον κουλη είναι μπερδεμένος όταν προηγούμενος θεωρούσε ότι είναι για το καλο μας να καταστραφεί το τραπεζικό σύστημα, το να γεμίσει η χώρα λαθρομετανάστες, να βγάζει έξω όλους τους ποινικούς, να ξεππυλαει τη Μακεδονία και μάλιστα να κάνει την τελετή στις πρεσπες
Αυτοί είναι ρε παιδί μου.αυτα πιστεύουν, έτσι συμπεριφερονται . Μισούν όποιον άνθρωπο προσπαθεί στην ζωή του, όποιον κοπιάζει, όποιον δεν περιμένει να του δώσει το κρατος αυτά που κλέβει από τους άλλους κτλ
Εδώ μετά από 12 χρόνια Πρέκας και πάνω που είδαμε να αυξάνονται λίγο οι επενδύσεις συναγωνιζονται με τους πασοκους στο ποιος θα βάλει το χέρι πιο βαθιά στις τσέπες όσων "έβγαλαν υπερκερδη" για να τα μοιράσουν "δικαια". Η ηθική ανωτερότητα των αριστερών έχει όρια ανοχής σε όποιον έκανε καλά τη δουλειά του και έβγαλε κέρδος. Είναι δίκαιο και θα γίνει πράξη. Τώρα αν μετά ο κόσμος πάει τις δουλειές τους στην Κύπρο, την Βουλγαρία, την Ρουμανία κτλ Ε οκ εμείς θέλουμε μόνο επιχειρήσεις ππυ δέχονται να τους πιάνουμε "εκτάκτως" τον κωλο


Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9053
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Είναι τελειωμένος ξεφτιλισμένος καραγκιόζης όποιος ψηφίσει νδ?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 01 Ιουν 2023, 15:23

Δημοκράτης έγραψε:
01 Ιουν 2023, 15:12
Isildur έγραψε:
01 Ιουν 2023, 14:56
Δημοκράτης έγραψε:
01 Ιουν 2023, 14:42
Καλά πήγε και αυτό το νημα
Αν μετά την 21η Μαΐου δεν έχουν καταλάβει ακόμα ότι τίτλοι όπως το "Είναι τελειωμένος ξεφτιλισμένος καραγκιόζης όποιος ψηφίσει νδ?" φέρανε την εικοσάποντη, δεν έχουν καμμιά ελπίδα να μην τους καβαλήσει ακόμα κι ο Ανδρουλάκης.
Το βασικό πρόβλημα των αριστερών, όπως όλων όσων ανήκουν σε τέτοιες αιρέσεις δεν είναι πως πιστεύουν ότι κατέχουν την μία και μοναδική αλήθεια αλλά ότι έχουν το δίκαιο με το μερος τους. Δεν βλέπουν απλώς καλύτερα τα πράγματα αλλά είναι καλύτεροι άνθρωποι οι ίδιοι.
Ε όταν πιστεύεις ότι έχεις το ντεμεκ ηθικό πλεονέκτημα της αριστεράς μπορείς να αρχίσεις εμφυλιους, να κάνεις 70 χρόνια χούντα, να γενοκτονεις λαους για το κοινό καλό, να καις την Αθήνα, να παίρνεις ένα σαρανταπενταρι και να βάζεις βόμβες λίγο πριν φύγεις για διακοπές κτλ και να έχεις την συνείδηση σου καθαρή γιατί όλα αυτά τα ωραία τα κάνεις για το καλο των άλλων. Ε από αυτά τα άτομα το να θεωρούν όσους δεν συμφωνούμε με τα εγκλήματά τους ξεφτίλες, παλιανθρωπους, πουστηδες και δεν ξέρω γω τι άλλο είναι το λιγότερο
Δεν θα έχει νόημα για προβληματισμό το ότι βγαίνει ο τσιπρας και λέει ότι ο κόσμος που έδωσε 41% στον κουλη είναι μπερδεμένος όταν προηγούμενος θεωρούσε ότι είναι για το καλο μας να καταστραφεί το τραπεζικό σύστημα, το να γεμίσει η χώρα λαθρομετανάστες, να βγάζει έξω όλους τους ποινικούς, να ξεππυλαει τη Μακεδονία και μάλιστα να κάνει την τελετή στις πρεσπες
Αυτοί είναι ρε παιδί μου.αυτα πιστεύουν, έτσι συμπεριφερονται . Μισούν όποιον άνθρωπο προσπαθεί στην ζωή του, όποιον κοπιάζει, όποιον δεν περιμένει να του δώσει το κρατος αυτά που κλέβει από τους άλλους κτλ
Εδώ μετά από 12 χρόνια Πρέκας και πάνω που είδαμε να αυξάνονται λίγο οι επενδύσεις συναγωνιζονται με τους πασοκους στο ποιος θα βάλει το χέρι πιο βαθιά στις τσέπες όσων "έβγαλαν υπερκερδη" για να τα μοιράσουν "δικαια". Η ηθική ανωτερότητα των αριστερών έχει όρια ανοχής σε όποιον έκανε καλά τη δουλειά του και έβγαλε κέρδος. Είναι δίκαιο και θα γίνει πράξη. Τώρα αν μετά ο κόσμος πάει τις δουλειές τους στην Κύπρο, την Βουλγαρία, την Ρουμανία κτλ Ε οκ εμείς θέλουμε μόνο επιχειρήσεις ππυ δέχονται να τους πιάνουμε "εκτάκτως" τον κωλο
Δεν θα πω ότι συμφωνώ 100% και με όλα όσα γράφεις, για κάποια πολύ λίγα έχω κάποιες ενστάσεις. Γενικά όμως, συμφωνώ, έτσι ακριβώς είναι.

Ο δε μέσος Ζαίος (δεν τσουβαλιάζω όλους τους αριστερούς, μόνο για τους Ζαίους λέω είτε ψηφίζουν ΣΥΡΙΖΑ είτε όχι, ακόμα και κάποιους λίγους δεξιούς που λειτουργούν σαν Ζαίοι), έχει το πρόβλημα που λες. Πιστεύει ότι είναι ο λευκός ιππότης και είναι πεπεισμένος πως έχει ηθικό πλεονέκτημα και πως η αλήθεια είναι με το μέρος του πάντα απλά και μόνο λόγω ιδεολογιάς. Και είναι τόσο κολλημένος σ' αυτήν την άποψη, που γι' αυτόν όλοι οι "απέναντι" έχουν πάντα άδικο, είναι η προσωποίηση του Σατανά και πέφτουν απ' τα σύννεφα όταν διαπιστώσουν ότι τελικά ο περισσότερος κόσμος δεν συμφωνεί μαζί τους. Κάπου εκεί είναι που αντιλαμβάνονται (ααααν αντιληφθούν καν), ότι το δάχτυλο δεν ήταν... δάχτυλο τελικά.
Εικόνα

:003:
Βαριέμαι λίγο λιγότερο τώρα...

Άβαταρ μέλους
Αλιόσα
Δημοσιεύσεις: 7147
Εγγραφή: 23 Ιουν 2021, 15:43
Phorum.gr user: Αλιόσα
Τοποθεσία: Βλαδιβοστόκ

Re: Είναι τελειωμένος ξεφτιλισμένος καραγκιόζης όποιος ψηφίσει νδ?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αλιόσα » 01 Ιουν 2023, 15:25

επισης καριολης, υπερμαλάκας, βλημα, τουβλο, γαμημένος, κερατάς, κωλόβλαχος, γιδοβοσκός....


Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24594
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Είναι τελειωμένος ξεφτιλισμένος καραγκιόζης όποιος ψηφίσει νδ?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 01 Ιουν 2023, 15:38

Isildur έγραψε:
01 Ιουν 2023, 15:23
Δημοκράτης έγραψε:
01 Ιουν 2023, 15:12
Isildur έγραψε:
01 Ιουν 2023, 14:56

Αν μετά την 21η Μαΐου δεν έχουν καταλάβει ακόμα ότι τίτλοι όπως το "Είναι τελειωμένος ξεφτιλισμένος καραγκιόζης όποιος ψηφίσει νδ?" φέρανε την εικοσάποντη, δεν έχουν καμμιά ελπίδα να μην τους καβαλήσει ακόμα κι ο Ανδρουλάκης.
Το βασικό πρόβλημα των αριστερών, όπως όλων όσων ανήκουν σε τέτοιες αιρέσεις δεν είναι πως πιστεύουν ότι κατέχουν την μία και μοναδική αλήθεια αλλά ότι έχουν το δίκαιο με το μερος τους. Δεν βλέπουν απλώς καλύτερα τα πράγματα αλλά είναι καλύτεροι άνθρωποι οι ίδιοι.
Ε όταν πιστεύεις ότι έχεις το ντεμεκ ηθικό πλεονέκτημα της αριστεράς μπορείς να αρχίσεις εμφυλιους, να κάνεις 70 χρόνια χούντα, να γενοκτονεις λαους για το κοινό καλό, να καις την Αθήνα, να παίρνεις ένα σαρανταπενταρι και να βάζεις βόμβες λίγο πριν φύγεις για διακοπές κτλ και να έχεις την συνείδηση σου καθαρή γιατί όλα αυτά τα ωραία τα κάνεις για το καλο των άλλων. Ε από αυτά τα άτομα το να θεωρούν όσους δεν συμφωνούμε με τα εγκλήματά τους ξεφτίλες, παλιανθρωπους, πουστηδες και δεν ξέρω γω τι άλλο είναι το λιγότερο
Δεν θα έχει νόημα για προβληματισμό το ότι βγαίνει ο τσιπρας και λέει ότι ο κόσμος που έδωσε 41% στον κουλη είναι μπερδεμένος όταν προηγούμενος θεωρούσε ότι είναι για το καλο μας να καταστραφεί το τραπεζικό σύστημα, το να γεμίσει η χώρα λαθρομετανάστες, να βγάζει έξω όλους τους ποινικούς, να ξεππυλαει τη Μακεδονία και μάλιστα να κάνει την τελετή στις πρεσπες
Αυτοί είναι ρε παιδί μου.αυτα πιστεύουν, έτσι συμπεριφερονται . Μισούν όποιον άνθρωπο προσπαθεί στην ζωή του, όποιον κοπιάζει, όποιον δεν περιμένει να του δώσει το κρατος αυτά που κλέβει από τους άλλους κτλ
Εδώ μετά από 12 χρόνια Πρέκας και πάνω που είδαμε να αυξάνονται λίγο οι επενδύσεις συναγωνιζονται με τους πασοκους στο ποιος θα βάλει το χέρι πιο βαθιά στις τσέπες όσων "έβγαλαν υπερκερδη" για να τα μοιράσουν "δικαια". Η ηθική ανωτερότητα των αριστερών έχει όρια ανοχής σε όποιον έκανε καλά τη δουλειά του και έβγαλε κέρδος. Είναι δίκαιο και θα γίνει πράξη. Τώρα αν μετά ο κόσμος πάει τις δουλειές τους στην Κύπρο, την Βουλγαρία, την Ρουμανία κτλ Ε οκ εμείς θέλουμε μόνο επιχειρήσεις ππυ δέχονται να τους πιάνουμε "εκτάκτως" τον κωλο
Δεν θα πω ότι συμφωνώ 100% και με όλα όσα γράφεις, για κάποια πολύ λίγα έχω κάποιες ενστάσεις. Γενικά όμως, συμφωνώ, έτσι ακριβώς είναι.

Ο δε μέσος Ζαίος (δεν τσουβαλιάζω όλους τους αριστερούς, μόνο για τους Ζαίους λέω είτε ψηφίζουν ΣΥΡΙΖΑ είτε όχι, ακόμα και κάποιους λίγους δεξιούς που λειτουργούν σαν Ζαίοι), έχει το πρόβλημα που λες. Πιστεύει ότι είναι ο λευκός ιππότης και είναι πεπεισμένος πως έχει ηθικό πλεονέκτημα και πως η αλήθεια είναι με το μέρος του πάντα απλά και μόνο λόγω ιδεολογιάς. Και είναι τόσο κολλημένος σ' αυτήν την άποψη, που γι' αυτόν όλοι οι "απέναντι" έχουν πάντα άδικο, είναι η προσωποίηση του Σατανά και πέφτουν απ' τα σύννεφα όταν διαπιστώσουν ότι τελικά ο περισσότερος κόσμος δεν συμφωνεί μαζί τους. Κάπου εκεί είναι που αντιλαμβάνονται (ααααν αντιληφθούν καν), ότι το δάχτυλο δεν ήταν... δάχτυλο τελικά.
Εικόνα

:003:
Μα υπάρχουν και στην δεξιά αντίστοιχοι ζαιοι.
Ο χρυσαυγιτης που δέρνει λαθρομετανάστες κάνει πεσίματα σε καφέ και μαχαιρώνει, ο "χριστιανος" που κατεβάζει καντήλια στον "άθεο " γιατί έφαγε κρέας μεγάλη Παρασκευή , που θα στείλει υην κόρη του να κάνει έκτρωση για να μη γεννήσει το μπασταρδο είναι η δεξιά εκδοχή του ζαιου με τα αντίστοιχα μυαλά ότι όλα αυτά τα κάνει για το γενικό καλό. Οι αντιστοιχοι δεξιοι ζαιοι σε λενε προδότη, κτλ γιατι εσυ δεν συμφωνεις οτι πρεπει να δερνουνε ινδους στην λαικη και δεν ξεκιναμε πολεμο με τους τουρκους τουλαχιστον 1 φορα τον μηνα.. Η διαφορά και το πρόβλημα είναι ότι οι δεξιοί "ζαιοι" πολιτικά έφτασαν το πολυ να εκφράζονται ως 7 με 8 % στην βουλή ενώ τους ζαιους τους φάγαμε στην μάπα 4.5 χρόνια στην κυβέρνηση και ακόμα έχουν 20% των ψηφοφόρων

Άβαταρ μέλους
πήζον bot
Δημοσιεύσεις: 17954
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 20:31

Re: Είναι τελειωμένος ξεφτιλισμένος καραγκιόζης όποιος ψηφίσει νδ?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πήζον bot » 01 Ιουν 2023, 15:40

παιδια εσεις που στηνετε διαλογους κουκλοθεατρο για διανοητικα καθυστρημςνους

βαλτε και λιγο κουφοντινα

ευχαριστω


Άβαταρ μέλους
vag_el
Δημοσιεύσεις: 3046
Εγγραφή: 12 Ιαν 2021, 01:00
Phorum.gr user: vag_el

Re: Είναι τελειωμένος ξεφτιλισμένος καραγκιόζης όποιος ψηφίσει νδ?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vag_el » 01 Ιουν 2023, 16:27

πήζον bot έγραψε:
01 Ιουν 2023, 15:35
Φίλε ,έχω να πάω να κάνω διακοπές απο το 2004 ,δηλαδή 19 χρόνια χάρη στις κωλοκυβερνήσεις τους.
Και κάθε χρόνο βλέπω στην τηλεόραση πόσο μα πόσο(αλήθεια?) καλά πάει ο τουρισμός της Ελλάδας.
Δεν τα γράφω δημοσίως όλα αυτά τα χρόνια απο λόγους ευθιξίας και με την ελπίδα ότι ΄(όπως μας υπόσχο ται)ένας χρόνος είναι ακόμη θα περάσει.
Και ιδού έφτασα τα 19.Και πόσα άλλα έχω τραβήξει άλλα όπως είπα δε θα μιλήσω παραπάνω .Λές και δεν είμαι άνθρωπος. :102: .Δεν χρειάζομαι άλλες αποδείξεις για το τί εστί ΝΔ,την έχω νιώσει στο πετσί μου.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος vag_el την 01 Ιουν 2023, 16:41, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
όλοι μαζί γινήκαμε συρφετός,
γυρεύοντας ομοιοκαταληξία
μια τόσο ευγενικιά φιλοδοξία
έγινε της ζωής μας ο σκοπός

Κ.Καρυωτάκης

Άβαταρ μέλους
vag_el
Δημοσιεύσεις: 3046
Εγγραφή: 12 Ιαν 2021, 01:00
Phorum.gr user: vag_el

Re: Είναι τελειωμένος ξεφτιλισμένος καραγκιόζης όποιος ψηφίσει νδ?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vag_el » 01 Ιουν 2023, 16:40

....
όλοι μαζί γινήκαμε συρφετός,
γυρεύοντας ομοιοκαταληξία
μια τόσο ευγενικιά φιλοδοξία
έγινε της ζωής μας ο σκοπός

Κ.Καρυωτάκης

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9053
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Είναι τελειωμένος ξεφτιλισμένος καραγκιόζης όποιος ψηφίσει νδ?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 01 Ιουν 2023, 18:03

vag_el έγραψε:
01 Ιουν 2023, 16:27
πήζον bot έγραψε:
01 Ιουν 2023, 15:35
Φίλε ,έχω να πάω να κάνω διακοπές απο το 2004 ,δηλαδή 19 χρόνια χάρη στις κωλοκυβερνήσεις τους.
Και κάθε χρόνο βλέπω στην τηλεόραση πόσο μα πόσο(αλήθεια?) καλά πάει ο τουρισμός της Ελλάδας.
Δεν τα γράφω δημοσίως όλα αυτά τα χρόνια απο λόγους ευθιξίας και με την ελπίδα ότι ΄(όπως μας υπόσχο ται)ένας χρόνος είναι ακόμη θα περάσει.
Και ιδού έφτασα τα 19.Και πόσα άλλα έχω τραβήξει άλλα όπως είπα δε θα μιλήσω παραπάνω .Λές και δεν είμαι άνθρωπος. :102: .Δεν χρειάζομαι άλλες αποδείξεις για το τί εστί ΝΔ,την έχω νιώσει στο πετσί μου.
Δεν ξέρω αν έχεις καταλάβει σε ποιον απευθύνεσαι εδώ στο ποστ σου και λες για τις "κωλοκυβερνήσεις τους".

Εκτός κι αν έχεις να πας διακοπές απ' το 2004 μεν, αλλά την πενταετία 2015-2019 που τα λουλούδια ανθίζαν έκανες βουτιές στη Μύκονο.
Βαριέμαι λίγο λιγότερο τώρα...

Άβαταρ μέλους
πήζον bot
Δημοσιεύσεις: 17954
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 20:31

Re: Είναι τελειωμένος ξεφτιλισμένος καραγκιόζης όποιος ψηφίσει νδ?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πήζον bot » 01 Ιουν 2023, 18:09

....
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος πήζον bot την 01 Ιουν 2023, 18:10, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 14417
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Είναι τελειωμένος ξεφτιλισμένος καραγκιόζης όποιος ψηφίσει νδ?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 01 Ιουν 2023, 18:09

πήζον bot έγραψε:
19 Μάιος 2023, 20:20
ερωτημα.

https://thepressproject.gr/60-proeklogi ... nidounias/

60 προεκλογικές προσλήψεις εκτός ΑΣΕΠ στον ΟΣΕ καταγγέλλει ο Κώστας Γενηδούνιας
Σε μια σοβαρή καταγγελία σχετικά με την κατάσταση στον ΟΣΕ προχώρησε ο πρόεδρος των μηχανοδηγών Κώστας Γενιδούνιας. Όπως αναφέρει σε ανάρτησή του στο Facebook, το Δ.Σ. του ΟΣΕ συνεδρίασε και αποφάσισε 60 προεκλογικές προσλήψεις, εκτός ΑΣΕΠ, με μπλοκάκι, στις κρίσιμες ειδικότητες του σταθμάρχη και του κλειδούχου.

Αναλυτικά η ανάρτησή του:

Στον ΟΣΕ κάποιοι νομίζουν ότι το Κράτος τους ανήκει. Αλαζονεία, έπαρση και αποφάσεις που λαμβάνονται ΝΥΧΤΑ. Φτάσανε στο σημείο να συνεδριάζει το Διοικητικό Συμβούλιο του Οργανισμού και να αποφασίζει (χωρίς το θέμα να βρίσκεται στην ημερήσια διάταξη) και προεκλογικά 60 προσλήψεις εκτός ΑΣΕΠ- με μπλοκάκι- και σε κρίσιμες ειδικότητες, μετά απο εισήγηση στελέχους που διώκεται ποινικά και έχει λάβει προθεσμία να απολογηθεί στον εφέτη ανακριτή!

Είναι τέτοια η σήψη στον Οργανισμό , που 2 μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου του ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑΝ άλλο και ΜΕΙΟΨΗΦΙΣΑΝ, (ένα εκ των οποίων είναι και η Αντιπρόεδρος του κυρία Σαγιάκου και ένα ακόμα τοποθετημένο μέλος, πολιτικά)! Αλήθεια ο Διευθύνων Σύμβουλος του Οργανισμού, που δακρύζει στις μηχανές και τα ξέρει όλα ονομάζοντας τοπική τηλεδιοίκηση κάθε σταθμό του δικτύου, πότε θα δημοσιεύσει την προκήρυξη.

Αλήθεια γιατί ενώ κάνουν όλα αυτά ΝΥΧΤΑ, προκηρύσσουν διαγωνισμούς ΑΣΕΠ και κοροϊδεύουν χιλιάδες νέων ανέργων που σπεύδουν να καταθέσουν αίτηση και περιμένουν τα αποτελέσματα του διαγωνισμού. Αλήθεια αυτήν την χώρα θέλουμε ; Εδώ και οι αποδείξεις. Δείτε ότι ΜΕΙΟΨΗΦΙΣΕ μέχρι και η Αντιπρόεδρος του Διοικητικού Συμβουλίου του ΟΣΕ! Απο Δευτέρα το απόστημα σπάει οριστικά. Θέλουμε ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ απο την πολιτική ηγεσία, ΓΙΑΤΙ κοροϊδεύει τους νέους σε αυτήν την χώρα;
Ωιμεεεεε!!!
Για να κλαις τοσο γοερα εσυ πηζονμποτ σημαινει οτι ο κουλης ειναι οκ. Σε ευχαριστω 9ου με βοηθησες σε αυτη μου την αποφαση. Παορνω το αεροπλαβο 15 του μηνος και καρφωτο ΝΔ. Για να λες εσυ κατι ξερεις!!!!
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...


Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών