Χρυσα Αυγη δαγκωτό Συριζα

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48653
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Χρυσα Αυγη δαγκωτό Συριζα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 21 Μάιος 2023, 11:35

Ερμής έγραψε:
21 Μάιος 2023, 10:40
Kauldron έγραψε:
21 Μάιος 2023, 02:21
Ερμής έγραψε:
21 Μάιος 2023, 01:19


Ναι ήμουν.
Εσύ ΝΔ δεν ήσουν κάποτε;
Ήμουν ρε μαν, αλλά δεν έλεγα γι' άντερα και κρεμάλες και μετά στήριζα τους "ξαντεριασμένους" κια "κρεμασμένους".
Αυτά τα έλεγα επί μπουχεσα. Και αν ξαναγυρίσει το πουστοσογο πάλι θα είμαι εκτός ΝΔ.
O Παπατζαφέρης πάντως αποκαλεί τους Χρυσαυγίτες απαραίτητο συμπλήρωμα της ΝΔ. Αυτούς που τώρα κάνετε πως δε θέλετε, ενώ βέβαια και η ΜπακΑγιάννη, τους καλούσε το 2015.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 11921
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Χρυσα Αυγη δαγκωτό Συριζα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 21 Μάιος 2023, 12:40

ΓΑΛΗ έγραψε:
20 Μάιος 2023, 22:45
Sid Vicious έγραψε:
20 Μάιος 2023, 22:37
ΓΑΛΗ έγραψε:
20 Μάιος 2023, 22:08
Ενιγουέι, για να μην παίξει κάποια παπαρίτσα του στυλ ότι προσπαθώ να προσεταιρισθώ ψήφους για τον τζήμερο, το πιο καθαρό εθνικιστικό πρόσωπο που παίζει αυτήν τη στιγμή στο χώρο, είναι ο Μπέχλης.

Δεν συμφωνώ στο πρόγραμμα του κόμματος αλλά τον θεωρώ έντιμο, γενναίο και ικανό άνθρωπο.
Συμφωνώ μαζί σου, εννοώ με φαίνεται έντιμος ο Μπέχλης αλλά στο πρόγραμμα του είδα και κάποια πράγματα βασικά που διαφωνώ.
Κι εγώ διαφωνώ και ακριβώς γι' αυτό δεν θα τον ψηφίσω. Ξέρω γιατί ψηφίζω τζήμερο και αν θέλεις μπορώ να στο αναλύσω περιληπτικά.

Αλλά επειδή ξέρω τον Μπέχλη, αξίζει περισσότερο από όλους τους άλλους. Και τον προτείνω ανεπιφύλακτα ως εναλλακτική.

https://www.2021net.com/o-proedros/
Μεταξύ Τζημ και Μπέχλη ήταν η σκέψη μου να ρίξω ούτως ή άλλως, παρά τις ενστάσεις μου. Κοιτούσα υποψηφίους και είδα παλιό καλό μου φίλο στον Τζημ πριν λίγο οπότε μάλλον προς τα εκεί θα ρίξω.
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών