Ο επόμενος Αρχηγός ΣΥΡΙΖΑ.

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
άγνωστος γνωστός
Δημοσιεύσεις: 491
Εγγραφή: 08 Ιαν 2019, 00:33

Re: Ο επόμενος Αρχηγός ΣΥΡΙΖΑ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από άγνωστος γνωστός » 23 Μάιος 2023, 10:24

George_V έγραψε:
23 Μάιος 2023, 10:21
άγνωστος γνωστός έγραψε:
23 Μάιος 2023, 10:19
George_V έγραψε:
23 Μάιος 2023, 10:17

Υeah right...

Η καμήλα δεν βλέπει την καμπούρα της.
Ότι και να λες δεν το σώζεις. Διαρκώς κοπρολογείς και δεν κάνεις καμιά ουσιαστική παρέμβαση. Και όσο κι αν επιμένεις δεν θα βρεις δικά μου τέτοια post.
Κάνε μου αναφορά τότε θα είχες γλιτωσει πολυ χρόνο ήδη.

Και όταν δεις την καμπούρα σου ξανασυζητάμε.
Δεν θα κάνω καμία αναφορά θα κάνω σχόλιο και γενικά θα κάνω ότι εγώ καταλαβαίνω δεν θα μου το υποδείξεις εσύ. Και δεν έχουμε να συζητήσουμε τίποτα μην πετάς το μπαλάκι αλλού. Έχεις πολύ άρρωστο εγωισμό και δεν είναι τυχαίο, έχει να κάνει με το χαρακτήρα σου τη μόρφωση σου και το επίπεδό σου ακριβώς αυτό που σου είπα που δεν θες να το δεις.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος άγνωστος γνωστός την 23 Μάιος 2023, 10:35, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27236
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Ο επόμενος Αρχηγός ΣΥΡΙΖΑ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 23 Μάιος 2023, 10:25

άγνωστος γνωστός έγραψε:
23 Μάιος 2023, 10:24
George_V έγραψε:
23 Μάιος 2023, 10:21
άγνωστος γνωστός έγραψε:
23 Μάιος 2023, 10:19


Ότι και να λες δεν το σώζεις. Διαρκώς κοπρολογείς και δεν κάνεις καμιά ουσιαστική παρέμβαση. Και όσο κι αν επιμένεις δεν θα βρεις δικά μου τέτοια post.
Κάνε μου αναφορά τότε θα είχες γλιτωσει πολυ χρόνο ήδη.

Και όταν δεις την καμπούρα σου ξανασυζητάμε.
Δεν θα κάνω καμία αναφορά θα κάνω σχόλιο και γενικά θα κάνω ότι εγώ καταλαβαίνω δεν θα ήμουν ποτέ δεν θα μου το υποδείξεις εσύ. Και δεν έχουμε να συζητήσουμε τίποτα και τα πραγματικά παραλία σου και μην πετάς το μπαλάκι αλλού. Έχεις πολύ άρρωστο εγωισμό και δεν είναι τυχαίο έχει να κάνει με το χαρακτήρα σου τη μόρφωση σου και το επίπεδό σου ακριβώς αυτό που σου είπα που δεν θες να το δεις.
Ξελαφρωσες?

Ελπίζω να σε βοήθησα.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
Τοξοβόλος_UK
Δημοσιεύσεις: 2853
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 11:32

Re: Ο επόμενος Αρχηγός ΣΥΡΙΖΑ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τοξοβόλος_UK » 23 Μάιος 2023, 10:28

άγνωστος γνωστός έγραψε:
23 Μάιος 2023, 10:18


Ναι αλλά ουσιαστικά δεν κοιτάζει την τσέπη του. Όταν αυτή η τσέπη αδειάζει καθημερινά για βενζίνη για ρεύμα και για τρόφιμα πώς την κοιτάζει άμα ψηφίζει Νέα Δημοκρατία; Άρα κοιτάζει μυθεύματα και αφηγήματα. Το κόλλημα του κοιτάζει να μην ψηφίσει ΣΥΡΙΖΑ επειδή πείστηκε για χίλιους δυο μεταφυσικούς λόγους.
Σωστά κοιτάζει τα αφηγήματα και εκεί ήταν η μεγάλη αδυναμία του ΣΥΡΙΖΑ με τα κουλά περι συνεργασιών με Βάρου κτλ. Προσωπικά πιστεύω πολλοί που έριξαν ΣΥΡΙΖΑ το 2019 έφυγαν σούμπιτοι για ΝΔ από φόβο μην έχουμε πάλι τα ίδια επί εποχής Βαρουφάκη. Ο φόβος περισσότερο για να μη γυρίσουμε στα παλιά νομίζω έστρεψε κόσμο στη ΝΔ. Αλλά σε γενικές γραμμές όταν εκλείψουν τέτοιες σοβαρές απειλές αναφορικά με τη σταθερότητα της χώρας ο κόσμος πάει όπου πάει η τσέπη του. Ε μπορεί και μερικοί να πίστεψαν τις παπάτζες της ΝΔ οτι θα γίνουμε μίνι Ελβετία την επόμενη 4ετία.

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 16620
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: Ο επόμενος Αρχηγός ΣΥΡΙΖΑ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 23 Μάιος 2023, 10:29

Τοξοβόλος_UK έγραψε:
23 Μάιος 2023, 10:23
Arisvilla έγραψε:
23 Μάιος 2023, 09:57
Δεν είναι θέμα προσώπων η ήττα του Σύριζα. Αντίθετα ο Τσίπρας πιστεύω οτι έχει πολύ μεγαλύτερη απήχηση από το κόμμα. Με άλλον αρχηγό πράγματι θα πάνε στα ποσοστά του ΚΚΕ τώρα. Ο Τσίπρας δεν είναι ακόμα καμμένο χαρτί. Αλλά έγιναν πολλά λάθη το τελευταίο καιρό και από τον ίδιο. Είναι τυχερός ακόμα που απέναντι του έχει τον Ανδρουλάκη (που δεν τραβάει όσο προώθηση και αν φάει) τον Κουτσούμπα και τους Βαρού και Ζωή. Αν στο χώρο του είχε έναν πραγματικό αντίπαλο τότε πράγματι θα είχε πολύ μεγάλο θέμα. Τώρα ακόμα και πιο κάτω να πέσει δεν βλέπω εναλλακτική. Μπορεί να φύγει αν βέβαια πέσουν και άλλο τα ποσοστά του αλλά ποιος θα έρθει? Η Αχτσιόγλου? Δεν νομίζω.
Και γω αυτό πιστεύω. Οτι από τη μια είναι πολύ τυχερός που έχει απέναντι ζαβά τύπου Ανδρουλάκης/Βάρου/Ζωή και από την άλλη συμφωνώ οτι παρά την αδυναμία του να ελέγξει το εσωτερικό του ΣΥΡΙΖΑ παραμένει η μόνη επιλογή ως πρόσωπο. Αν φύγει αυτός τον ήπιε ο ΣΥΡΙΖΑ. Από την άλλη βλέπω οτι η ΝΔ ίσως έχει αρχίσει να θεωρεί τον Τσίπρα χρήσιμο ηλίθιο και προτιμότερο αντίπαλο αλλά ας έχει. Ας τον θεωρήσουν έτσι. Το θέμα είναι μέσα στις επόμενες μέρες ο ΣΥΡΙΖΑ να ανακάμψει τόσο σημαντικά ώστε να απειλήσει την αυτοδυναμία της ΝΔ και αυτό ακόμα δεν έχει τελειώσει.

Η Αχτσιόγλου μπορεί κάλλιστα να έρθει την επόμενη μέρα, εξάλλου εμένα μου είναι πραγματικά πολύ συμπαθής η Αχτσιόγλου και νομίζω ύστερα από αρκετά χρόνια αν ψηθεί περισσότερο θα μπορούσε να είναι η καλύτερη αρχηγός του ΣΥΡΙΖΑ στη μετά Τσίπρα εποχή. Άλλα κάτι μου λέει πως αν ο ΣΥΡΙΖΑ ανακάμψει στις δεύτερες σε ποσοστά που καταπίνονται γύρω στο 30%+ τότε ο Τσίπρας δε πάει πουθενά μεσοπρόθεσμα.
Μπορει να ειναι κολπο των συριζαιων και να ψηφισαν καποιοι απ αυτους αλλο κομμα στις πρωτες που δεν θα εβγαζαν γκοβερνο για να καμουνε το σουρπραιζ στις δευτερες... μην απελπιζεσαι ακομα... η ελπιδα τα τιναζει τελεφταια...
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

άγνωστος γνωστός
Δημοσιεύσεις: 491
Εγγραφή: 08 Ιαν 2019, 00:33

Re: Ο επόμενος Αρχηγός ΣΥΡΙΖΑ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από άγνωστος γνωστός » 23 Μάιος 2023, 10:32

George_V έγραψε:
23 Μάιος 2023, 10:25
άγνωστος γνωστός έγραψε:
23 Μάιος 2023, 10:24
George_V έγραψε:
23 Μάιος 2023, 10:21

Κάνε μου αναφορά τότε θα είχες γλιτωσει πολυ χρόνο ήδη.

Και όταν δεις την καμπούρα σου ξανασυζητάμε.
Δεν θα κάνω καμία αναφορά θα κάνω σχόλιο και γενικά θα κάνω ότι εγώ καταλαβαίνω δεν θα ήμουν ποτέ δεν θα μου το υποδείξεις εσύ. Και δεν έχουμε να συζητήσουμε τίποτα και τα πραγματικά παραλία σου και μην πετάς το μπαλάκι αλλού. Έχεις πολύ άρρωστο εγωισμό και δεν είναι τυχαίο έχει να κάνει με το χαρακτήρα σου τη μόρφωση σου και το επίπεδό σου ακριβώς αυτό που σου είπα που δεν θες να το δεις.
Ξελαφρωσες?

Ελπίζω να σε βοήθησα.
Εγώ μία χαρά είμαι εσύ έχεις πρόβλημα.

Άβαταρ μέλους
Τοξοβόλος_UK
Δημοσιεύσεις: 2853
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 11:32

Re: Ο επόμενος Αρχηγός ΣΥΡΙΖΑ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τοξοβόλος_UK » 23 Μάιος 2023, 10:35

taxalata xalasa έγραψε:
23 Μάιος 2023, 10:29

Μπορει να ειναι κολπο των συριζαιων και να ψηφισαν καποιοι απ αυτους αλλο κομμα στις πρωτες που δεν θα εβγαζαν γκοβερνο για να καμουνε το σουρπραιζ στις δευτερες... μην απελπιζεσαι ακομα... η ελπιδα τα τιναζει τελεφταια...
Ας πιστεύει η ΝΔ οτι έχει την αυτοδυναμία στο τσεπάκι της στις δεύτερες. Για την ακρίβεια αυτό ελπίζω να αρχίσουμε να βλέπουμε στα πάνελ. Αυτή τη σιγουριά.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70081
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ο επόμενος Αρχηγός ΣΥΡΙΖΑ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 23 Μάιος 2023, 10:37

Τοξοβόλος_UK έγραψε:
23 Μάιος 2023, 10:28
άγνωστος γνωστός έγραψε:
23 Μάιος 2023, 10:18


Ναι αλλά ουσιαστικά δεν κοιτάζει την τσέπη του. Όταν αυτή η τσέπη αδειάζει καθημερινά για βενζίνη για ρεύμα και για τρόφιμα πώς την κοιτάζει άμα ψηφίζει Νέα Δημοκρατία; Άρα κοιτάζει μυθεύματα και αφηγήματα. Το κόλλημα του κοιτάζει να μην ψηφίσει ΣΥΡΙΖΑ επειδή πείστηκε για χίλιους δυο μεταφυσικούς λόγους.
Σωστά κοιτάζει τα αφηγήματα και εκεί ήταν η μεγάλη αδυναμία του ΣΥΡΙΖΑ με τα κουλά περι συνεργασιών με Βάρου κτλ. Προσωπικά πιστεύω πολλοί που έριξαν ΣΥΡΙΖΑ το 2019 έφυγαν σούμπιτοι για ΝΔ από φόβο μην έχουμε πάλι τα ίδια επί εποχής Βαρουφάκη. Ο φόβος περισσότερο για να μη γυρίσουμε στα παλιά νομίζω έστρεψε κόσμο στη ΝΔ. Αλλά σε γενικές γραμμές όταν εκλείψουν τέτοιες σοβαρές απειλές αναφορικά με τη σταθερότητα της χώρας ο κόσμος πάει όπου πάει η τσέπη του. Ε μπορεί και μερικοί να πίστεψαν τις παπάτζες της ΝΔ οτι θα γίνουμε μίνι Ελβετία την επόμενη 4ετία.
Μα και στον σύριζα πήγε λόγω τσέπης το 2015. :lol:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Τοξοβόλος_UK
Δημοσιεύσεις: 2853
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 11:32

Re: Ο επόμενος Αρχηγός ΣΥΡΙΖΑ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τοξοβόλος_UK » 23 Μάιος 2023, 10:40

ΓΑΛΗ έγραψε:
23 Μάιος 2023, 10:37

Μα και στον σύριζα πήγε λόγω τσέπης το 2015. :lol:
Τώρα στις δεύτερες που θα ψηφίσεις Ανδρουλάκη φιλενάδα θέλω ραπόρτο αν τον έχει πάνω από 18 πόντους το ζαβό.

Αν μάθεις πες μου μπας και ψηθώ να ρίξω και γω Ανδρουλάκη.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70081
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ο επόμενος Αρχηγός ΣΥΡΙΖΑ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 23 Μάιος 2023, 10:47

Τοξοβόλος_UK έγραψε:
23 Μάιος 2023, 10:40
ΓΑΛΗ έγραψε:
23 Μάιος 2023, 10:37

Μα και στον σύριζα πήγε λόγω τσέπης το 2015. :lol:
Τώρα στις δεύτερες που θα ψηφίσεις Ανδρουλάκη φιλενάδα θέλω ραπόρτο αν τον έχει πάνω από 18 πόντους το ζαβό.

Αν μάθεις πες μου μπας και ψηθώ να ρίξω και γω Ανδρουλάκη.
Στις δεύτερες θα ψηφίσω Μητσοτάκη, φιλαράκο.

Ο Ανδρουλάκης και ο Τσίπρας θα μαζέψουν από τα περιφερειακά ανατρεπτικά κόμματα, που έφτυναν τον Τζήμερο.

Σε κάθε περίπτωση έχω την εντύπωση ότι ο Τσίπρας αντί να βάλει τη δεκσά στο χρονοντούλαπο, άνοιξε λάθος ντουλάπα και έβγαλε έξω το πασόκ. Μέγα λάθος.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Τοξοβόλος_UK
Δημοσιεύσεις: 2853
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 11:32

Re: Ο επόμενος Αρχηγός ΣΥΡΙΖΑ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τοξοβόλος_UK » 23 Μάιος 2023, 10:53

ΓΑΛΗ έγραψε:
23 Μάιος 2023, 10:47

Σε κάθε περίπτωση έχω την εντύπωση ότι ο Τσίπρας αντί να βάλει τη δεκσά στο χρονοντούλαπο, άνοιξε λάθος ντουλάπα και έβγαλε έξω το πασόκ. Μέγα λάθος.
Σωστά αλλά να ήταν μόνο αυτό το λάθος. Έγινε σωρεία λαθών και από Τσίπρα προσωπικά και από ΣΥΡΙΖΑ γενικότερα. Το θέμα είναι τώρα να το πάρουν πρέφα. Εκεί δυστυχώς η παρτίδα δύσκολα σώζεται. Μόνο τα τσίρκα της ΝΔ μπορούν να μας βοηθήσουν εκεί κάπως. Παρακαλάω κάθε μέρα να βγάζουν Άδωνι στα πάνελ να λέει θα πιάσει 170 στις δεύτερες και θα πάει μόνη της σε αναθεώρηση του συντάγματος.

Αυτές τις μέρες προσέχω ποιά στελέχη της ΝΔ πάνε με αυτή τη λογική για να αρχίσω τα τηλέφωνα στους σταθμούς να το παίζω φανατισμένος νεοδημοκράτης και να παρακαλάω να τους βγάζουν συνέχεια.

Άβαταρ μέλους
Αλιόσα
Δημοσιεύσεις: 7323
Εγγραφή: 23 Ιουν 2021, 15:43
Phorum.gr user: Αλιόσα
Τοποθεσία: Βλαδιβοστόκ

Re: Ο επόμενος Αρχηγός ΣΥΡΙΖΑ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αλιόσα » 23 Μάιος 2023, 10:55

George_V έγραψε:
21 Μάιος 2023, 20:50
Πολακης ρε παιδιά τι Πόπη και Αχτσιογλου.

Γελιο και τρολλαρισμα μαζί.
Mε Πολάκη αρχηγο ο Συριζα θα πάει στο 3% και ισως να μην μπαινει καν στη βουλή. :lol:

Το προβλημα τους ειναι πως δεν εχουνε πολλά σημαντικά και με ονομα στελέχη ωστε να βγει νεο αρχηγος κάποιος με την απηχηση του Τσιπρα. Η ΝΔ ειχε Σαμαρα, Καραμανλη, Μητσοτάκη κτλ.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70081
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ο επόμενος Αρχηγός ΣΥΡΙΖΑ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 23 Μάιος 2023, 10:58

Τοξοβόλος_UK έγραψε:
23 Μάιος 2023, 10:53
ΓΑΛΗ έγραψε:
23 Μάιος 2023, 10:47

Σε κάθε περίπτωση έχω την εντύπωση ότι ο Τσίπρας αντί να βάλει τη δεκσά στο χρονοντούλαπο, άνοιξε λάθος ντουλάπα και έβγαλε έξω το πασόκ. Μέγα λάθος.
Σωστά αλλά να ήταν μόνο αυτό το λάθος. Έγινε σωρεία λαθών και από Τσίπρα προσωπικά και από ΣΥΡΙΖΑ γενικότερα. Το θέμα είναι τώρα να το πάρουν πρέφα. Εκεί δυστυχώς η παρτίδα δύσκολα σώζεται. Μόνο τα τσίρκα της ΝΔ μπορούν να μας βοηθήσουν εκεί κάπως. Παρακαλάω κάθε μέρα να βγάζουν Άδωνι στα πάνελ να λέει θα πιάσει 170 στις δεύτερες και θα πάει μόνη της σε αναθεώρηση του συντάγματος.

Αυτές τις μέρες προσέχω ποιά στελέχη της ΝΔ πάνε με αυτή τη λογική για να αρχίσω τα τηλέφωνα στους σταθμούς να το παίζω φανατισμένος νεοδημοκράτης και να παρακαλάω να τους βγάζουν συνέχεια.
Αν θες να ανέβουν τα ποσοστά του σύριζα, θα πρέπει να κάνεις το αντίθετο. Να βρεις τρόπο να μη βγαίνουν οι συριζαίοι. Το κάνουν πολύ χειρότερο απ' ό,τι ήδη είναι.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Τοξοβόλος_UK
Δημοσιεύσεις: 2853
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 11:32

Re: Ο επόμενος Αρχηγός ΣΥΡΙΖΑ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τοξοβόλος_UK » 23 Μάιος 2023, 11:00

ΓΑΛΗ έγραψε:
23 Μάιος 2023, 10:58

Αν θες να ανέβουν τα ποσοστά του σύριζα, θα πρέπει να κάνεις το αντίθετο. Να βρεις τρόπο να μη βγαίνουν οι συριζαίοι. Το κάνουν πολύ χειρότερο απ' ό,τι ήδη είναι.
Αυτό το είπα πρώτο εδώ και μέρες. Εσωτερικό σιωπητήριο στα μπάζα και πρώτη γραμμή 5-6 μόνο μερικά αξιόλογα στελέχη που δεν αυτοματίζουν κοινή γνώμη. Αυτά Πολλάκηδες, Παππάδες, Φωτίου ακόμα και Δούρου πρέπει να κάνουν προεκλογική περίοδο στο σαλόνι τους.

Άβαταρ μέλους
Αλιόσα
Δημοσιεύσεις: 7323
Εγγραφή: 23 Ιουν 2021, 15:43
Phorum.gr user: Αλιόσα
Τοποθεσία: Βλαδιβοστόκ

Re: Ο επόμενος Αρχηγός ΣΥΡΙΖΑ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αλιόσα » 23 Μάιος 2023, 11:02

Arisvilla έγραψε:
21 Μάιος 2023, 21:51
Οπότε θέλει αλλαγή. Αλλά η Αχτσιόγλου δεν νομίζει οτι μπορεί να κάνει τη διαφορά γιατί δεν είναι θέμα προσώπων αλλά πολιτικής. Και δεν έχει να κάνει με το μεταναστευτικό και τα εθνικά όπως πιστεύουν κάποιοι. Εχει να κάνει ξεκάθαρα με οικονομική πολιτική.
Για αυτο ο Συριζα πάτωσε στα νησια του Ανατολικού Αιγαιου/Δωδεκάνησα και σάρωσε εκει η ΝΔ; :lol::lol::lol:

Φυσικά παιζει ρολο και το τι λές και σκοπεύεις για το μεταναστευτικό. Τα μπάστε σκύλοι αλέστε και welcome refugees τελειωσαν.

Άβαταρ μέλους
Αλιόσα
Δημοσιεύσεις: 7323
Εγγραφή: 23 Ιουν 2021, 15:43
Phorum.gr user: Αλιόσα
Τοποθεσία: Βλαδιβοστόκ

Re: Ο επόμενος Αρχηγός ΣΥΡΙΖΑ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αλιόσα » 23 Μάιος 2023, 11:02

Arisvilla έγραψε:
21 Μάιος 2023, 21:51
Οπότε θέλει αλλαγή. Αλλά η Αχτσιόγλου δεν νομίζει οτι μπορεί να κάνει τη διαφορά γιατί δεν είναι θέμα προσώπων αλλά πολιτικής. Και δεν έχει να κάνει με το μεταναστευτικό και τα εθνικά όπως πιστεύουν κάποιοι. Εχει να κάνει ξεκάθαρα με οικονομική πολιτική.
Για αυτο ο Συριζα πάτωσε στα νησια του Ανατολικού Αιγαιου/Δωδεκάνησα και σάρωσε εκει η ΝΔ; :lol::lol::lol:

Φυσικά παιζει ρολο και το τι λές και σκοπεύεις να κάνεις για το μεταναστευτικό. Τα μπάστε σκύλοι αλέστε και welcome refugees τελειωσαν.

O κοσμος θελει και καλη οικονομια αλλά και εσωτερική ασφάλεια.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών