Ο Θάνος Τζημερος παραιτήθηκε από πρόεδρος της Δημιουργίας Ξανά

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23372
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Ο Θάνος Τζημερος παραιτήθηκε από πρόεδρος της Δημιουργίας Ξανά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 06 Ιούλ 2023, 11:58

Σέλευκας έγραψε:
06 Ιούλ 2023, 11:57
vantono έγραψε:
06 Ιούλ 2023, 11:56
Σέλευκας έγραψε:
06 Ιούλ 2023, 11:52

αυτό μοιάζει παράνομο, όπως είναι παράνομο να πας σε ένα μπαρ και να φας φέις κοντρολ
Αν εχεις συναινέσει με τους όρους χρήσης της πλατφόρμας, στους οποιους αναφερεται ρητά οτιδήποτε τέτοιο, οταν εκανες εγγραφη πρωτη φορα σαν ακκαουντ, μια χαρά νομιμότατο ειναι.
αν είναι καταχρηστικοί;
Αν συναίνεσες/υπέγραψες, τελείωσε.

Άβαταρ μέλους
Σέλευκας
Δημοσιεύσεις: 9029
Εγγραφή: 04 Αύγ 2018, 01:00
Phorum.gr user: Seleykos
Τοποθεσία: Sapan

Re: Ο Θάνος Τζημερος παραιτήθηκε από πρόεδρος της Δημιουργίας Ξανά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σέλευκας » 06 Ιούλ 2023, 11:59

εμένα μια φορά σε ένα τσατ ρουμ μου έκαναν οριστικό μπαν επειδή είπα κλάιν μάιν
Ιδιωτικές δομές παιδιών. Πως είναι δυνατόν;
Κοινοβουλευτισμός είναι η εκπροσώπηση των φεουδαρχών απέναντι στον βασιλιά.
Azzurra Carnelos

Άβαταρ μέλους
Σέλευκας
Δημοσιεύσεις: 9029
Εγγραφή: 04 Αύγ 2018, 01:00
Phorum.gr user: Seleykos
Τοποθεσία: Sapan

Re: Ο Θάνος Τζημερος παραιτήθηκε από πρόεδρος της Δημιουργίας Ξανά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σέλευκας » 06 Ιούλ 2023, 12:03

vantono έγραψε:
06 Ιούλ 2023, 11:58
Σέλευκας έγραψε:
06 Ιούλ 2023, 11:57
vantono έγραψε:
06 Ιούλ 2023, 11:56

Αν εχεις συναινέσει με τους όρους χρήσης της πλατφόρμας, στους οποιους αναφερεται ρητά οτιδήποτε τέτοιο, οταν εκανες εγγραφη πρωτη φορα σαν ακκαουντ, μια χαρά νομιμότατο ειναι.
αν είναι καταχρηστικοί;
Αν συναίνεσες/υπέγραψες, τελείωσε.
αυτό που λες νομικά δεν στέκει αλλά δεν ξέρω το τουίτερ σε ποια νομοθεσία υπάγεται και πια δικαστήρια είναι αρμόδια. Δεν είμαι νομικός αλλά η αυθαιρεσία σε ένα δημόσιο βήμα δεν είναι κάτι λογικό σε πολιτισμένο περιβάλλον. Και νομίζω οτι και το Τουίτερ έχει υπογράψει κάποια πράγματα για να έχει το δικαίωμα να λειτουργεί. Δεν είναι πολύ πιθανό να του δώσαν δικαίωμα να κάνει ότι θέλει.
Ο Τζήμερος δηλαδή υπέργραψε να μην πει οτι κάποιος είναι ακατάλληλος για υπουργός όταν είναι άσχετος με το αντικείμενο του υπουργείου; Δεν είναι κάτι φοβερό αυτό.
Ιδιωτικές δομές παιδιών. Πως είναι δυνατόν;
Κοινοβουλευτισμός είναι η εκπροσώπηση των φεουδαρχών απέναντι στον βασιλιά.
Azzurra Carnelos

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24550
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Ο Θάνος Τζημερος παραιτήθηκε από πρόεδρος της Δημιουργίας Ξανά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 06 Ιούλ 2023, 12:05

Σέλευκας έγραψε:
06 Ιούλ 2023, 11:56
Νομίζω οτι ο Τζήμερος έχει δίκιο για τη Ζαχαράκη στο αν είναι κατάλληλη για τη συγκεκριμένη θέση. Είναι σαν να λέει οτι ο Πύρος Δήμας δεν είναι κατάλληλος για προπονητής ποδοσφαίρου. Οτι το πήγαν στο σεξιστικό είναι ύποπτο βλακείας. Εγλω αν πάω να ζητήσω δουλειά σε μανάβικο θα μου πουν αν εχω δουλέψει σε μανάβικο όχι αν ξέρω γραφιστική.
Μα τα καθήκοντα της θέσης δεν έχουν κάποια σχέση με τα καθήκοντα κάποιου που έχει οικογένεια. Δεν τη βάλανε ξερωγω να φροντίζει μωρά για να έχει σημασία η εμπειρία στο πότε χέζονται και πότε πεινάνε. Ακόμα και ο ίδιος ο Τζήμερος διευκρίνισε πως δεν εννοούσε αυτό που λες, αλλά μιλούσε για το συμβολικό του πράγματος.

Άβαταρ μέλους
Σέλευκας
Δημοσιεύσεις: 9029
Εγγραφή: 04 Αύγ 2018, 01:00
Phorum.gr user: Seleykos
Τοποθεσία: Sapan

Re: Ο Θάνος Τζημερος παραιτήθηκε από πρόεδρος της Δημιουργίας Ξανά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σέλευκας » 06 Ιούλ 2023, 12:21

foscilis έγραψε:
06 Ιούλ 2023, 12:05
Σέλευκας έγραψε:
06 Ιούλ 2023, 11:56
Νομίζω οτι ο Τζήμερος έχει δίκιο για τη Ζαχαράκη στο αν είναι κατάλληλη για τη συγκεκριμένη θέση. Είναι σαν να λέει οτι ο Πύρος Δήμας δεν είναι κατάλληλος για προπονητής ποδοσφαίρου. Οτι το πήγαν στο σεξιστικό είναι ύποπτο βλακείας. Εγλω αν πάω να ζητήσω δουλειά σε μανάβικο θα μου πουν αν εχω δουλέψει σε μανάβικο όχι αν ξέρω γραφιστική.
Μα τα καθήκοντα της θέσης δεν έχουν κάποια σχέση με τα καθήκοντα κάποιου που έχει οικογένεια. Δεν τη βάλανε ξερωγω να φροντίζει μωρά για να έχει σημασία η εμπειρία στο πότε χέζονται και πότε πεινάνε. Ακόμα και ο ίδιος ο Τζήμερος διευκρίνισε πως δεν εννοούσε αυτό που λες, αλλά μιλούσε για το συμβολικό του πράγματος.
ακόμα και αν συμφωνώ με αυτό που λες το θέμα είναι γιατί είναι κακό αυτό που είπε ο Τζήμερος. Νομιζω οτι απομόνωσαν μια λέξη την άτεκνη και ανεξάρτητα απο το νόημα τους χτυπάει καμπανάκι. Βλακεία ή φασισμός, επιλέξτε.
Ιδιωτικές δομές παιδιών. Πως είναι δυνατόν;
Κοινοβουλευτισμός είναι η εκπροσώπηση των φεουδαρχών απέναντι στον βασιλιά.
Azzurra Carnelos

Άβαταρ μέλους
Sol
Δημοσιεύσεις: 6400
Εγγραφή: 24 Αύγ 2022, 21:16

Re: Ο Θάνος Τζημερος παραιτήθηκε από πρόεδρος της Δημιουργίας Ξανά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sol » 06 Ιούλ 2023, 12:33

Σέλευκας έγραψε:
06 Ιούλ 2023, 11:52
Sol έγραψε:
05 Ιούλ 2023, 18:31
Σέλευκας έγραψε:
05 Ιούλ 2023, 14:21
https://www.reader.gr/politiki/523850_t ... ium=reader

αποκλεισμός Τζήμερου απο το τουιτερ, δεν θα τιτιβίσει ξανά
Ξεχνάτε ότι αυτές οι πλατφόρμες είναι ιδιωτικές, όποιον θέλουν κρατάνε όποιον θέλουν τον κλείνουν.
αυτό μοιάζει παράνομο, όπως είναι παράνομο να πας σε ένα μπαρ και να φας φέις κοντρολ
Αν το μπαρ έχει τζίρους δισεκατομμυρίων δεν νομίζω ότι τους νοιάζει.
Λαέ μη σφίξεις άλλο το ζωνάρι

Τέμπη: Το πένθος είναι ταξικό και του λαού μαράζι

Άβαταρ μέλους
Unique
Δημοσιεύσεις: 7287
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2020, 01:26

Re: Ο Θάνος Τζημερος παραιτήθηκε από πρόεδρος της Δημιουργίας Ξανά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Unique » 06 Ιούλ 2023, 12:33

Σέλευκας έγραψε:
06 Ιούλ 2023, 12:21
foscilis έγραψε:
06 Ιούλ 2023, 12:05
Σέλευκας έγραψε:
06 Ιούλ 2023, 11:56
Νομίζω οτι ο Τζήμερος έχει δίκιο για τη Ζαχαράκη στο αν είναι κατάλληλη για τη συγκεκριμένη θέση. Είναι σαν να λέει οτι ο Πύρος Δήμας δεν είναι κατάλληλος για προπονητής ποδοσφαίρου. Οτι το πήγαν στο σεξιστικό είναι ύποπτο βλακείας. Εγλω αν πάω να ζητήσω δουλειά σε μανάβικο θα μου πουν αν εχω δουλέψει σε μανάβικο όχι αν ξέρω γραφιστική.
Μα τα καθήκοντα της θέσης δεν έχουν κάποια σχέση με τα καθήκοντα κάποιου που έχει οικογένεια. Δεν τη βάλανε ξερωγω να φροντίζει μωρά για να έχει σημασία η εμπειρία στο πότε χέζονται και πότε πεινάνε. Ακόμα και ο ίδιος ο Τζήμερος διευκρίνισε πως δεν εννοούσε αυτό που λες, αλλά μιλούσε για το συμβολικό του πράγματος.
ακόμα και αν συμφωνώ με αυτό που λες το θέμα είναι γιατί είναι κακό αυτό που είπε ο Τζήμερος. Νομιζω οτι απομόνωσαν μια λέξη την άτεκνη και ανεξάρτητα απο το νόημα τους χτυπάει καμπανάκι. Βλακεία ή φασισμός, επιλέξτε.
Τίποτα δεν ήταν σεξιστικό, ρατσιστικό η επιλήψιμο απο αυτά που είπε ο Τζήμερος. Απλά ζούμε στην δικτατορία της υποκρισίας. Το βλέπεις και τώρα.

Παρτάλια που έσκιζαν τα ρούχα τους για αυτό που είπε ο Τζήμερος, σήμερα φωνάζουν για "σεβασμό στη γνώμη" για να κρύψουν τα παιδεραστικά τους συναισθήματα και την υποστήριξη στον παιδόφιλο Κυριαζή.
Κάθε λαός έχει τους ηγέτες που του αξίζουν. Οι πολίτες δεν θέλουν εξάλειψη της διαφθοράς, θέλουν περισσότερες ευκαιρίες να συμμετέχουν σ΄ αυτή. Δεν θέλουν ευνομία, θέλουν ανοχή της δικής τους ανομίας.

Θάνος Τζήμερος.

Άβαταρ μέλους
Σέλευκας
Δημοσιεύσεις: 9029
Εγγραφή: 04 Αύγ 2018, 01:00
Phorum.gr user: Seleykos
Τοποθεσία: Sapan

Re: Ο Θάνος Τζημερος παραιτήθηκε από πρόεδρος της Δημιουργίας Ξανά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σέλευκας » 06 Ιούλ 2023, 12:39

Δεν εγινε αποδεκτή η ατεκνία ως επιχείρημα ή μάλλον η χρήση της ατεκνίας για οτιδήποτε. Αλλά εδώ μιλάμε για υπουργείο τεκνοποιείας.
Ιδιωτικές δομές παιδιών. Πως είναι δυνατόν;
Κοινοβουλευτισμός είναι η εκπροσώπηση των φεουδαρχών απέναντι στον βασιλιά.
Azzurra Carnelos

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25189
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Ο Θάνος Τζημερος παραιτήθηκε από πρόεδρος της Δημιουργίας Ξανά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 06 Ιούλ 2023, 12:42

Σέλευκας έγραψε:
06 Ιούλ 2023, 12:39
Δεν εγινε αποδεκτή η ατεκνία ως επιχείρημα ή μάλλον η χρήση της ατεκνίας για οτιδήποτε. Αλλά εδώ μιλάμε για υπουργείο τεκνοποιείας.
Εάν η τεκνοποίηση είναι κριτήριο για ανάληψη του υπουργείου Οικογένειας τότε να βάλουν τη μάνα των Ξηρών
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
Σέλευκας
Δημοσιεύσεις: 9029
Εγγραφή: 04 Αύγ 2018, 01:00
Phorum.gr user: Seleykos
Τοποθεσία: Sapan

Re: Ο Θάνος Τζημερος παραιτήθηκε από πρόεδρος της Δημιουργίας Ξανά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σέλευκας » 06 Ιούλ 2023, 12:51

Beria έγραψε:
06 Ιούλ 2023, 12:42
Σέλευκας έγραψε:
06 Ιούλ 2023, 12:39
Δεν εγινε αποδεκτή η ατεκνία ως επιχείρημα ή μάλλον η χρήση της ατεκνίας για οτιδήποτε. Αλλά εδώ μιλάμε για υπουργείο τεκνοποιείας.
Εάν η τεκνοποίηση είναι κριτήριο για ανάληψη του υπουργείου Οικογένειας τότε να βάλουν τη μάνα των Ξηρών
το θέμα μας είναι αν έχει δίκιο ο Τζήμερος ή αν σηκώνει διαγραφή αυτό που είπε; Για μένα είναι βάσιμη η άποψή του.
Βάζουν άτεκνες κοινωνικούς λειτουργούς να κρίνουν οικογένειες και τα κάνουν θάλασσα και κάνουν ζημιά. Μπορεί να έχιε στρεβλή άποψη η Ζαχαράκη λόγω της ατεκνίας της. Γιατί δεν βάζουν άντρες βρεφονηπιοκόμους, κατηγόρησε κανένας τους άντρες οτι είναι όλοι παιδεραστές, παρόλα αυτά δεν βάζουν.
Ιδιωτικές δομές παιδιών. Πως είναι δυνατόν;
Κοινοβουλευτισμός είναι η εκπροσώπηση των φεουδαρχών απέναντι στον βασιλιά.
Azzurra Carnelos

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24550
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Ο Θάνος Τζημερος παραιτήθηκε από πρόεδρος της Δημιουργίας Ξανά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 06 Ιούλ 2023, 12:52

Σέλευκας έγραψε:
06 Ιούλ 2023, 12:21
ακόμα και αν συμφωνώ με αυτό που λες το θέμα είναι γιατί είναι κακό αυτό που είπε ο Τζήμερος. Νομιζω οτι απομόνωσαν μια λέξη την άτεκνη και ανεξάρτητα απο το νόημα τους χτυπάει καμπανάκι. Βλακεία ή φασισμός, επιλέξτε.

Η λέξη αυτή δε χτυπάει άσχημα χωρίς λόγο αλλά επειδή αφορά την προσωπική ζωή και ιδιαίτερα την οικογενειακή κατάσταση που είναι εντελώς ο σκληρός πυρήνας της προσωπικής ζωής. Και να σου πω και κάτι; Αντίθετα με την αντίληψη που επικρατεί, ότι δηλαδή οι γυναίκες ψωλαρμενίζουν και δεν κάνουν παιδιά, η πραγματικότητα είναι ότι η μέση ελληνίδα στα 32 της είναι με τουλάχιστον 1 παιδί. Στα 40, σχεδόν όλες έχουν κάνει. Μια γυναίκα 47 χρονών για να είναι χωρίς παιδί σημαίνει έχει σοβαρούς λόγους.

Αυτή μπορεί να έχει πολυκυστικές ωοθήκες. Μπορεί να την παράτησε πριν το γάμο ο γκόμενος που είχε από το Λύκειο και να μην κατάφερε να ξαναφτιάξει τη ζωή της. Μπορεί να έχει πρόβλημα στη μήτρα και να αποβάλλει όλη την ώρα. Μπορεί να τραβιόταν δέκα χρόνια με εξωσωματικές και να έτρωγε την ήττα. Μπορεί συνειδητοποιημένα να μη θέλει να κάνει παιδί γιατί θεωρεί πως δε μπορεί να ανταπεξέλθει στην ευθύνη. Μπορεί να είναι λεσβία. Μπορεί οτιδήποτε. Δεν είναι κανενός δουλειά όλα αυτά παρά μόνο ίσως του κύκλου της. Η μάνα της στο κυριακάτικο τραπέζι ας εκφράσει αν θέλει το άγχος της για πότε θα δει εγγονάκια, εμείς τι δουλειά έχουμε;

Να έλεγε για τις πολιτικές της θέσεις ό,τι γούσταρε. Είμαι σίγουρος ότι πολλοί θα διαφωνούσαν και πολλοί θα συμφωνούσαν, αλλά κανένας δε θα μπορούσε να του πει "δε ντρέπεσαι ρε μαλάκα τι είσαι η θεια μου η Κατίνα;"

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24550
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Ο Θάνος Τζημερος παραιτήθηκε από πρόεδρος της Δημιουργίας Ξανά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 06 Ιούλ 2023, 12:56

Σέλευκας έγραψε:
06 Ιούλ 2023, 12:51
Beria έγραψε:
06 Ιούλ 2023, 12:42
Σέλευκας έγραψε:
06 Ιούλ 2023, 12:39
Δεν εγινε αποδεκτή η ατεκνία ως επιχείρημα ή μάλλον η χρήση της ατεκνίας για οτιδήποτε. Αλλά εδώ μιλάμε για υπουργείο τεκνοποιείας.
Εάν η τεκνοποίηση είναι κριτήριο για ανάληψη του υπουργείου Οικογένειας τότε να βάλουν τη μάνα των Ξηρών
το θέμα μας είναι αν έχει δίκιο ο Τζήμερος ή αν σηκώνει διαγραφή αυτό που είπε;
Πρώτα απ' όλα αν πας στο ακκάουντ του λέει ότι τον τιμώρησαν για αυτό:

https://help.twitter.com/en/rules-and-p ... dia-policy

Δεν έχω ιδέα τι φωτογραφία ή βίντεο ανέβασε, αλλά για κάτι τέτοιο τον ρίξανε και όχι για οτιδήποτε είπε είτε για τη Ζαχαράκη είτε για κάποιον άλλον.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40718
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Ο Θάνος Τζημερος παραιτήθηκε από πρόεδρος της Δημιουργίας Ξανά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 06 Ιούλ 2023, 13:04

vantono έγραψε:
06 Ιούλ 2023, 11:56
Σέλευκας έγραψε:
06 Ιούλ 2023, 11:52
Sol έγραψε:
05 Ιούλ 2023, 18:31

Ξεχνάτε ότι αυτές οι πλατφόρμες είναι ιδιωτικές, όποιον θέλουν κρατάνε όποιον θέλουν τον κλείνουν.
αυτό μοιάζει παράνομο, όπως είναι παράνομο να πας σε ένα μπαρ και να φας φέις κοντρολ
Αν εχεις συναινέσει με τους όρους χρήσης της πλατφόρμας, στους οποιους αναφερεται ρητά οτιδήποτε τέτοιο, οταν εκανες εγγραφη πρωτη φορα σαν ακκαουντ, μια χαρά νομιμότατο ειναι.
Όχι, δεν είναι. Στις περισσότερες δυτικές χώρες τουλάχιστον απαγορεύεται το face control και ο Σέλευκος έχει δίκιο ότι δεν μπορούν να βγάζουν κάποιον από την πλατφόρμα χωρίς νόμιμη αιτιολογία και το τι λένε οι όροι χρήσης είναι παντελώς αδιάφορο. Οι όροι χρήσης οποιουδήποτε ιδιώτη δεν είναι πάνω από την εθνική νομοθεσία.

Δεν μπορώ να σε βάλω να υπογράψεις σύμβαση εργασίας με όρο να απολυθείς αν κάποιος πελάτης μου πει ότι δεν του αρέσει η φάτσα σου. Υπογράψεις ή όχι, η σύμβαση είναι άκυρη.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Unique
Δημοσιεύσεις: 7287
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2020, 01:26

Re: Ο Θάνος Τζημερος παραιτήθηκε από πρόεδρος της Δημιουργίας Ξανά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Unique » 06 Ιούλ 2023, 13:15

Σέλευκας έγραψε:
06 Ιούλ 2023, 12:39
Δεν εγινε αποδεκτή η ατεκνία ως επιχείρημα ή μάλλον η χρήση της ατεκνίας για οτιδήποτε. Αλλά εδώ μιλάμε για υπουργείο τεκνοποιείας.
Εστιάζεις σε λάθος στόχο. Το Υπουργείο ονομάζεται "Κοινωνικής Συνοχής και Οικογένειας". Και βάζουν μια εκπρόσωπο των παιδόφιλων LBGT+.

Τι δέν καταλαβαίνεις?
Κάθε λαός έχει τους ηγέτες που του αξίζουν. Οι πολίτες δεν θέλουν εξάλειψη της διαφθοράς, θέλουν περισσότερες ευκαιρίες να συμμετέχουν σ΄ αυτή. Δεν θέλουν ευνομία, θέλουν ανοχή της δικής τους ανομίας.

Θάνος Τζήμερος.

Άβαταρ μέλους
Σέλευκας
Δημοσιεύσεις: 9029
Εγγραφή: 04 Αύγ 2018, 01:00
Phorum.gr user: Seleykos
Τοποθεσία: Sapan

Re: Ο Θάνος Τζημερος παραιτήθηκε από πρόεδρος της Δημιουργίας Ξανά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σέλευκας » 06 Ιούλ 2023, 15:09

foscilis έγραψε:
06 Ιούλ 2023, 12:56
Σέλευκας έγραψε:
06 Ιούλ 2023, 12:51
Beria έγραψε:
06 Ιούλ 2023, 12:42


Εάν η τεκνοποίηση είναι κριτήριο για ανάληψη του υπουργείου Οικογένειας τότε να βάλουν τη μάνα των Ξηρών
το θέμα μας είναι αν έχει δίκιο ο Τζήμερος ή αν σηκώνει διαγραφή αυτό που είπε;
Πρώτα απ' όλα αν πας στο ακκάουντ του λέει ότι τον τιμώρησαν για αυτό:

https://help.twitter.com/en/rules-and-p ... dia-policy

Δεν έχω ιδέα τι φωτογραφία ή βίντεο ανέβασε, αλλά για κάτι τέτοιο τον ρίξανε και όχι για οτιδήποτε είπε είτε για τη Ζαχαράκη είτε για κάποιον άλλον.
έβαλαν το κείμενο με όλους τους κανόνες.
Λέει πουθενά τι έκανε ο Τζήμερος απα αυτά; Λέει και για νεκροφιλία.
Ιδιωτικές δομές παιδιών. Πως είναι δυνατόν;
Κοινοβουλευτισμός είναι η εκπροσώπηση των φεουδαρχών απέναντι στον βασιλιά.
Azzurra Carnelos

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών