Ακροαριστεροι ή αναρχικοί έδειραν 15χρονο επειδή φορούσε μπλούζα με την ελληνική σημαία

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38018
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Ακροαριστεροι ή αναρχικοί έδειραν 15χρονο επειδή φορούσε μπλούζα με την ελληνική σημαία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 27 Ιουν 2023, 16:50

vag_el έγραψε:
27 Ιουν 2023, 16:46
sys3x έγραψε:
27 Ιουν 2023, 16:40
Πτολεμαίος έγραψε:
27 Ιουν 2023, 16:30
Αυτά τα φαινόμενα όσο περνάει ο καιρός θα αυξάνονται.
Ζουγκλοποιουμαστε.
Εγώ νομίζω ότι είμαστε γτπ σαν λαός.
Ψεύτες, υποκριτές, θρασύδειλοι και βολεψάκηδες σε όλα μας.
Όχι, δεν βγάζω καθόλου μα καθόλου τον πάτο μου στην απέξω, σε κάθε περίπτωση και εγώ το ανέχομαι όλο αυτό ότι και να κάνω (ασχέτως εάν δεν με αξιολογώ ως ψεύτη, θρασύδειλο και βολεψάκια, υποκριτής είμαι σίγουρα εξ ορισμού εφόσον το ανέχομαι).
κι εγώ θα συμφωνήσω ότι είμαστε βάρβαροι.
¨οταν ήμουν στο Γυμνάσιο ,τις απόκριες και μόλις τελείωνε η διδακτική ώρα,μαζευόντουσαν οι τραμπούκοι του σχολείου μου ,με πλαστικά ρόπαλα αποκριατικα τα οποία τα είχανε γεμίσει με αμμο και πέτρες και πηγαίναν ραντεβού για ξυλεία στην Τούφα Χαλανδρίου με τους μαθητές του ομώνυμου σχολείου.Καθε χρόνο είχαν το συγκεκριμένο ραντεβού.Τι άλλο να πω δηλαδή?
Η πλάκα με τους μπούληδες στο σχολείο είναι ότι μετά από μερικά χρόνια, επειδή είναι τέρμα στούρνοι, έρχονται και ζητάνε και βοήθεια για το Χ ή ψ θέμα, το οποίο συνήθως είναι κάτι απλό αλλά είπαμε μιλάμε για στούρνους, από αυτούς ακριβώς που κάνανε μπούλινγκ στο σχολείο.
:lol:
Είναι πολύ κλασική φάση αυτό που σου λέω.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
vag_el
Δημοσιεύσεις: 3178
Εγγραφή: 12 Ιαν 2021, 01:00
Phorum.gr user: vag_el

Re: Ακροαριστεροι ή αναρχικοί έδειραν 15χρονο επειδή φορούσε μπλούζα με την ελληνική σημαία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vag_el » 27 Ιουν 2023, 16:53

sys3x έγραψε:
27 Ιουν 2023, 16:50
vag_el έγραψε:
27 Ιουν 2023, 16:46
sys3x έγραψε:
27 Ιουν 2023, 16:40


Εγώ νομίζω ότι είμαστε γτπ σαν λαός.
Ψεύτες, υποκριτές, θρασύδειλοι και βολεψάκηδες σε όλα μας.
Όχι, δεν βγάζω καθόλου μα καθόλου τον πάτο μου στην απέξω, σε κάθε περίπτωση και εγώ το ανέχομαι όλο αυτό ότι και να κάνω (ασχέτως εάν δεν με αξιολογώ ως ψεύτη, θρασύδειλο και βολεψάκια, υποκριτής είμαι σίγουρα εξ ορισμού εφόσον το ανέχομαι).
κι εγώ θα συμφωνήσω ότι είμαστε βάρβαροι.
¨οταν ήμουν στο Γυμνάσιο ,τις απόκριες και μόλις τελείωνε η διδακτική ώρα,μαζευόντουσαν οι τραμπούκοι του σχολείου μου ,με πλαστικά ρόπαλα αποκριατικα τα οποία τα είχανε γεμίσει με αμμο και πέτρες και πηγαίναν ραντεβού για ξυλεία στην Τούφα Χαλανδρίου με τους μαθητές του ομώνυμου σχολείου.Καθε χρόνο είχαν το συγκεκριμένο ραντεβού.Τι άλλο να πω δηλαδή?
Η πλάκα με τους μπούληδες στο σχολείο είναι ότι μετά από μερικά χρόνια, επειδή είναι τέρμα στούρνοι, έρχονται και ζητάνε και βοήθεια για το Χ ή ψ θέμα, το οποίο συνήθως είναι κάτι απλό αλλά είπαμε μιλάμε για στούρνους, από αυτούς ακριβώς που κάνανε μπούλινγκ στο σχολείο.
:lol:
Είναι πολύ κλασική φάση αυτό που σου λέω.
Είναι πολύ ανησυχητικό φίλε,παιδιά σέ αυτές τις ηλικίες να χρειάζονται εξημερωση όπως τα ζώα.
Απορώ ακόμη αν και έχουν περάσει πολλά χρόνια.
Θηρία........
όλοι μαζί γινήκαμε συρφετός,
γυρεύοντας ομοιοκαταληξία
μια τόσο ευγενικιά φιλοδοξία
έγινε της ζωής μας ο σκοπός

Κ.Καρυωτάκης

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11604
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Ακροαριστεροι ή αναρχικοί έδειραν 15χρονο επειδή φορούσε μπλούζα με την ελληνική σημαία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 27 Ιουν 2023, 16:56

sys3x έγραψε:
27 Ιουν 2023, 16:38
Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
27 Ιουν 2023, 16:26
sys3x έγραψε:
27 Ιουν 2023, 16:14

Ναι, σπάσανε τα πλευρά ενός μικροκαμωμένου πιτσιρικά δύο μαντράλοι και εσύ σχολίασες το φβ του καραμπαμπά του.
Κάτι άλλο;
Δε γνωρίζω τι έγινε. Το ξέρεις από πρώτο χέρι το περιστατικό;

Πήγαν δύο ενήλικοι και τον έδειραν γιατί είχε ελληνικό σημαιάκι στην μπλούζα; :smt017 μου φαίνεται λίγο άκυρο .
Μήπως έγιναν τα ίδια με πέρυσι; ( Μαζεύτηκαν γυμνασιοπαιδα , έβριζαν και πετούσαν μπουκάλια)






(Για να προλάβω όποιον βλακωδως πεταχτεί: Προφανώς για οποιονδήποτε λόγο , ακόμη κι αν είπε ή έκανε καμια μαλακια ο μικρός , δε δικαιολογείται να του σπάσουν τα πλευρά και ακόμη πιο προφανώς θα πρέπει να εντοπιστούν και να πάνε δεμένοι μέσα.)
Ναι ρε πρέην λέμε, ήμουν παραδίπλα, άκουσα τις φωνές και τους γδούπους, στην αρχή νόμιζα ότι κάτι έπεσε από ψηλά μετά από τις φωνές ότι κάποιος γκρεμοτσακίστηκε και στην συνέχεια όταν πήγα μπροστά κατάλαβα τι παίχτηκε και είδα τα μαλακισμένα με τις μάσκες να τρέχουν στο στενάκι που βγάζει από την Σβώλου στο ισπανικό προξενείο τιστομπούτσο είναι.
Αυτά που γράφεις στην παρένθεση αρκούν για να σε αποκαταστήσουν και είναι σωστά λόγια, εσύ είσαι οκ άτομο, το ξέρω, απλά βιάστηκες να βγάλεις συμπέρασμα εκθέτοντας τις ΔΙΚΕΣ ΣΟΥ "ιδεολογικές" ακαμψίες, ελπίζω να το καταλαβαίνεις αυτό όπως ακριβώς στο γράφω και ίσως να δεχτείς την ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΗ κριτική μου έτσι ώστε να καταλάβεις που έκανες "λάθος" στο σκεπτικό σου. Το παιδί δεν νομίζω να ασχολήθηκε καν με τους τύπους, το ακριβώς αντίθετο έγινε σίγουρα απλά δεν ξέρω αν τους μίλησε καν πριν και όπως πάρα πολύ σωστά παρατήρησες αυτό ΔΕΝ έχει απολύτως καμμία σημασία σε σχέση με αυτό που έγινε.
Για το συγκεκριμένο περιστατικό εγώ είπα εξαρχής πως δεν ξέρω τι έγινε ,εσύ από ότι κατάλαβα το είδες όταν είχε ήδη τελειώσει. Αν φυσικά μιλάμε για ενηλικους με ανήλικο, για δύο ή περισσότερους εναντίον ενός και ακόμη χειρότερα για απρόκλητη επίθεση επειδή απλά φορούσε μπλούζα με σημαιάκι (όπως γράφει στον τίτλο του νήματος) δεν τίθεται ζήτημα -πρεπει να τους σκίσουν.


Γενικώς όμως....
Στο πιο πάνω βίντεο άραγε από τι οικογένειες πιστεύεις πως προέρχονται τα 15χρονα που κάνουν κωλοδάχτυλα, βρίζουν και καίνε σημαιάκια;
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29498
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Ακροαριστεροι ή αναρχικοί έδειραν 15χρονο επειδή φορούσε μπλούζα με την ελληνική σημαία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 27 Ιουν 2023, 17:43

Esperos έγραψε:
27 Ιουν 2023, 09:19
H χρήση εθνικών συμβόλων, καθορίζεται από πρωτόκολλα.
Το να έχεις μια ελληνική σημαία να ανεμίζει σε μέρα που δεν είναι εθνική εορτή
(επειδή, και καλά, εσύ αγαπάς πολύ την ελλάδα),είναι εξίσου παράνομο.
Ρουχισμός με εθνικά σύμβολα, παράνομος.
Δεν είναι παράνομη η αγάπη για την πατρίδα. Οι εταιρείες σεκιούριτι πχ που έχουν στάμπα με ελληνική σημαία είναι παράνομες;

Κι εδώ μιλάμε για πέσιμο επειδή φορούσε την ελληνική σημαία. Θα βγάλεις και αποκαταστάτες του νόμου τους τραμπούκους;

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38018
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Ακροαριστεροι ή αναρχικοί έδειραν 15χρονο επειδή φορούσε μπλούζα με την ελληνική σημαία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 27 Ιουν 2023, 17:46

Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
27 Ιουν 2023, 16:56
sys3x έγραψε:
27 Ιουν 2023, 16:38
Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
27 Ιουν 2023, 16:26


Δε γνωρίζω τι έγινε. Το ξέρεις από πρώτο χέρι το περιστατικό;

Πήγαν δύο ενήλικοι και τον έδειραν γιατί είχε ελληνικό σημαιάκι στην μπλούζα; :smt017 μου φαίνεται λίγο άκυρο .
Μήπως έγιναν τα ίδια με πέρυσι; ( Μαζεύτηκαν γυμνασιοπαιδα , έβριζαν και πετούσαν μπουκάλια)






(Για να προλάβω όποιον βλακωδως πεταχτεί: Προφανώς για οποιονδήποτε λόγο , ακόμη κι αν είπε ή έκανε καμια μαλακια ο μικρός , δε δικαιολογείται να του σπάσουν τα πλευρά και ακόμη πιο προφανώς θα πρέπει να εντοπιστούν και να πάνε δεμένοι μέσα.)
Ναι ρε πρέην λέμε, ήμουν παραδίπλα, άκουσα τις φωνές και τους γδούπους, στην αρχή νόμιζα ότι κάτι έπεσε από ψηλά μετά από τις φωνές ότι κάποιος γκρεμοτσακίστηκε και στην συνέχεια όταν πήγα μπροστά κατάλαβα τι παίχτηκε και είδα τα μαλακισμένα με τις μάσκες να τρέχουν στο στενάκι που βγάζει από την Σβώλου στο ισπανικό προξενείο τιστομπούτσο είναι.
Αυτά που γράφεις στην παρένθεση αρκούν για να σε αποκαταστήσουν και είναι σωστά λόγια, εσύ είσαι οκ άτομο, το ξέρω, απλά βιάστηκες να βγάλεις συμπέρασμα εκθέτοντας τις ΔΙΚΕΣ ΣΟΥ "ιδεολογικές" ακαμψίες, ελπίζω να το καταλαβαίνεις αυτό όπως ακριβώς στο γράφω και ίσως να δεχτείς την ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΗ κριτική μου έτσι ώστε να καταλάβεις που έκανες "λάθος" στο σκεπτικό σου. Το παιδί δεν νομίζω να ασχολήθηκε καν με τους τύπους, το ακριβώς αντίθετο έγινε σίγουρα απλά δεν ξέρω αν τους μίλησε καν πριν και όπως πάρα πολύ σωστά παρατήρησες αυτό ΔΕΝ έχει απολύτως καμμία σημασία σε σχέση με αυτό που έγινε.
Για το συγκεκριμένο περιστατικό εγώ είπα εξαρχής πως δεν ξέρω τι έγινε ,εσύ από ότι κατάλαβα το είδες όταν είχε ήδη τελειώσει. Αν φυσικά μιλάμε για ενηλικους με ανήλικο, για δύο ή περισσότερους εναντίον ενός και ακόμη χειρότερα για απρόκλητη επίθεση επειδή απλά φορούσε μπλούζα με σημαιάκι (όπως γράφει στον τίτλο του νήματος) δεν τίθεται ζήτημα -πρεπει να τους σκίσουν.


Γενικώς όμως....
Στο πιο πάνω βίντεο άραγε από τι οικογένειες πιστεύεις πως προέρχονται τα 15χρονα που κάνουν κωλοδάχτυλα, βρίζουν και καίνε σημαιάκια;
Δεν διάβασες τις προηγουμες σελίδες μάλλον.
Όταν τελείωνε και καθώς διαδραματιζόταν είχα ΚΑΙ οπτική επαφή.
Αν διαβάσεις λοιπόν λίγο πιο πίσω θα πάρεις και την απάντησή σε αυτό που ρώτησες.
Δεν έχω κανενός είδους "ιδεολογικά" σκαλώματα και ειδικότερα και γενικότερα πρέην, θα έπρεπε να το ήξερες μέχρι τώρα νομίζω.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29498
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Ακροαριστεροι ή αναρχικοί έδειραν 15χρονο επειδή φορούσε μπλούζα με την ελληνική σημαία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 27 Ιουν 2023, 17:47

Ναύτης έγραψε:
27 Ιουν 2023, 11:18
Εγώ όλο το καλοκαίρι πέρσι φορούσα ένα καπέλο (του ψαρά) με την ελληνική σημαία.
Αν εξαιρέσεις τη γυναίκα μου, που μού έλεγε ότι ήμουν σαν κωλόγερος επειδή το φορούσα και μέσα στη θάλασσα όταν κολυμπούσα, δεν με πείραξε άνθρωπος.
Δεν έπεσες σε μπουλούκι αναρχικών.

Κι αν έπεσες θα έπεσες σε λίγους, είδαν ότι δεν είσαι πιτσιρικάς και είπαν να μην το ρισκάρουν.

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29498
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Ακροαριστεροι ή αναρχικοί έδειραν 15χρονο επειδή φορούσε μπλούζα με την ελληνική σημαία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 27 Ιουν 2023, 17:50

Beria έγραψε:
27 Ιουν 2023, 09:06
Πέσιμο για μπλούζα σε Σαλονίκη
Πολλοί σε έναν και πιτσιρικά
Μάλιστα. Πέφτουμε από τα σύννεφα
Και στην Αθήνα είχε γίνει βίαιη επίθεση σε πιτσιρικά για μπλούζα με ελληνική σημαία το χειμώνα.

Άβαταρ μέλους
micmic
Δημοσιεύσεις: 2133
Εγγραφή: 08 Μάιος 2023, 09:29
Phorum.gr user: micmic

Re: Ακροαριστεροι ή αναρχικοί έδειραν 15χρονο επειδή φορούσε μπλούζα με την ελληνική σημαία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από micmic » 27 Ιουν 2023, 17:58

Και να τους βρούνε και να τους πιάσουν τί έγινε; Απλά θα διαβάσουμε για μια ακόμη φορά την συνηθέστερη πρόταση της ελληνικής δημοσιογραφίας: "Αφέθησαν ελεύθεροι με εντολή εισαγγελέα".

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 14033
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Ακροαριστεροι ή αναρχικοί έδειραν 15χρονο επειδή φορούσε μπλούζα με την ελληνική σημαία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 27 Ιουν 2023, 18:35

sys3x έγραψε:
27 Ιουν 2023, 14:10
Rakomelofronas έγραψε:
27 Ιουν 2023, 08:38
Παίζει να ήταν οπαδικό πάντως, στη φωτογραφία η μπλούζα που φαίνεται είναι του ΠΑΟΚ, επετειακή του πρωταθλήματος του 2019.
Όχι, ήτανε παραπροχτέ με το γκέη παρέηντ, ο πιτσιρίκος φορούσε μια μαύρη μπλούζα με ένα διακριτικό μικρούλη ελληνικό σημαιάκι στον αριστερό ώμο.
Σε ευχαριστώ για τη δικαιωση :wave:
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 14033
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Ακροαριστεροι ή αναρχικοί έδειραν 15χρονο επειδή φορούσε μπλούζα με την ελληνική σημαία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 27 Ιουν 2023, 18:36

Sid Vicious έγραψε:
27 Ιουν 2023, 15:16
100% όπως τα λέει ο sys3x έχουν
Ty :wave:
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 14033
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Ακροαριστεροι ή αναρχικοί έδειραν 15χρονο επειδή φορούσε μπλούζα με την ελληνική σημαία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 27 Ιουν 2023, 18:38

Golden Age έγραψε:
27 Ιουν 2023, 17:43
Esperos έγραψε:
27 Ιουν 2023, 09:19
H χρήση εθνικών συμβόλων, καθορίζεται από πρωτόκολλα.
Το να έχεις μια ελληνική σημαία να ανεμίζει σε μέρα που δεν είναι εθνική εορτή
(επειδή, και καλά, εσύ αγαπάς πολύ την ελλάδα),είναι εξίσου παράνομο.
Ρουχισμός με εθνικά σύμβολα, παράνομος.
Δεν είναι παράνομη η αγάπη για την πατρίδα. Οι εταιρείες σεκιούριτι πχ που έχουν στάμπα με ελληνική σημαία είναι παράνομες;

Κι εδώ μιλάμε για πέσιμο επειδή φορούσε την ελληνική σημαία. Θα βγάλεις και αποκαταστάτες του νόμου τους τραμπούκους;
:goodpost:
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 12053
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Ακροαριστεροι ή αναρχικοί έδειραν 15χρονο επειδή φορούσε μπλούζα με την ελληνική σημαία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 27 Ιουν 2023, 18:40

southern έγραψε:
27 Ιουν 2023, 18:36
Sid Vicious έγραψε:
27 Ιουν 2023, 15:16
100% όπως τα λέει ο sys3x έχουν
Δεν χρειάζεται thanx, γεγονότα είναι, το ίδιο είχε συμβεί και με κάτι κοριτσάκια πριν λίγα χρόνια.
Και ο ίδιος προσωπικά πολλά χρόνια πριν είχα μαχαιρωθεί για αυτό τον λόγο
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Sid Vicious την 27 Ιουν 2023, 18:44, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 14033
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Ακροαριστεροι ή αναρχικοί έδειραν 15χρονο επειδή φορούσε μπλούζα με την ελληνική σημαία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 27 Ιουν 2023, 18:43

Sid Vicious έγραψε:
27 Ιουν 2023, 18:40
:smt047
southern έγραψε:
27 Ιουν 2023, 18:36
Sid Vicious έγραψε:
27 Ιουν 2023, 15:16
100% όπως τα λέει ο sys3x έχουν
Ty :wave:
Δεν χρειάζεται thanx, γεγονότα είναι, το ίδιο είχε συμβεί και με κάτι κοριτσάκια πριν λίγα χρόνια.
Και ο ίδιος προσωπικά πολλά χρόνια πριν είχα μαχαιρωθεί για αυτό τον λόγο
Πολύ λυπηρή η προσωπική σου ιστορία. Ευτυχώς που είσαι ζωντανός!!!
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38018
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Ακροαριστεροι ή αναρχικοί έδειραν 15χρονο επειδή φορούσε μπλούζα με την ελληνική σημαία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 27 Ιουν 2023, 18:45

southern έγραψε:
27 Ιουν 2023, 18:35
sys3x έγραψε:
27 Ιουν 2023, 14:10
Rakomelofronas έγραψε:
27 Ιουν 2023, 08:38
Παίζει να ήταν οπαδικό πάντως, στη φωτογραφία η μπλούζα που φαίνεται είναι του ΠΑΟΚ, επετειακή του πρωταθλήματος του 2019.
Όχι, ήτανε παραπροχτέ με το γκέη παρέηντ, ο πιτσιρίκος φορούσε μια μαύρη μπλούζα με ένα διακριτικό μικρούλη ελληνικό σημαιάκι στον αριστερό ώμο.
Σε ευχαριστώ για τη δικαιωση :wave:
Δεν είχα κανέναν σκοπό να "δικαιώσω" ούτε εσένα ούτε κάποιον άλλον, παράθεση γεγονότων έκανα επειδή ήμουν εκεί, σε κάθε περίπτωση όμως παρακαλώ.
Το ότι δεν παρουσιάστηκαν αποδεικτικά στοιχεία από το οπ νομίζω ότι έδρασε καταλυτικά στο ξεσκαρτάριζμα, να ξέρουμε δηλαδή ο καθένας μας με ποιον μιλάει, όχι ότι δεν ξέραμε αλλά να, τώρα έχουμε ένα ακόμη χαρακτηριστικό παράδειγμα.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38018
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Ακροαριστεροι ή αναρχικοί έδειραν 15χρονο επειδή φορούσε μπλούζα με την ελληνική σημαία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 27 Ιουν 2023, 18:47

Sid Vicious έγραψε:
27 Ιουν 2023, 18:40
southern έγραψε:
27 Ιουν 2023, 18:36
Sid Vicious έγραψε:
27 Ιουν 2023, 15:16
100% όπως τα λέει ο sys3x έχουν
Δεν χρειάζεται thanx, γεγονότα είναι, το ίδιο είχε συμβεί και με κάτι κοριτσάκια πριν λίγα χρόνια.
Και ο ίδιος προσωπικά πολλά χρόνια πριν είχα μαχαιρωθεί για αυτό τον λόγο
Έτσι ακριβώς.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών