Βόμβα Τσίπρα. Διαλύει το ΣΥΡΙΖΑ!!

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42980
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Βόμβα Τσίπρα. Διαλύει το ΣΥΡΙΖΑ!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 29 Ιουν 2023, 21:01

kameron έγραψε:
29 Ιουν 2023, 20:57
Dwarven Blacksmith έγραψε:
29 Ιουν 2023, 20:53
kameron έγραψε:
29 Ιουν 2023, 20:51


Το 66% στο οποίο αναφέρεσαι δεν έχει καμία σχέση με το περιεχόμενο των αναρτήσεων της ως άνω κατηγορίας στο πλαίσιο αποτίμησης των πεπραγμένων Τσίπρα σε αντιδιαστολή με τη Ν.Δ. και το Μητσοτάκη. Το σχόλιό σου είναι εκτός θέματος.
Ε τότε μιλάς με γρίφους. Δεν είδα να περιγράφεις πουθενά "το περιεχόμενο των αναρτήσεων της ως άνω κατηγορίας", άρα δεν γινόταν να είμαι εντός. Έπρεπε να συμπεράνω από το κοντεξτ, και το κοντεξτ είναι αυτό που έγραψα.
Ναι καλά, την άλλη φορά θα σε έχω υπόψη να τα κάνω φουλ πενηνταράκια.
Ότι τώρα τα έκανες εν μέρει πενηνταράκια αλλά λείπει το φουλ. Καλώς, ό,τι θέλεις κάνεις.
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
exiledd
Δημοσιεύσεις: 499
Εγγραφή: 19 Ιουν 2018, 00:13
Phorum.gr user: exiledd

Re: Βόμβα Τσίπρα. Διαλύει το ΣΥΡΙΖΑ!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από exiledd » 29 Ιουν 2023, 21:04

Lugozzi έγραψε:
29 Ιουν 2023, 20:53
exiledd έγραψε:
29 Ιουν 2023, 20:47
Lugozzi έγραψε:
29 Ιουν 2023, 20:22
Ρε μαλακες μια 40αρα φάγατε με υπερdouble score.

Που πάτε να βγάλετε και γλώσσα.
Κατάλαβες τι γράφω;
Όχι αλλά δε γαμείς
Ποιος σου είπε εσένα ότι ψήφισα Σύριζα
Τις (κεντρο) δεξιές πίπες για τοξικότητα σχολιάσα.
Είπε ο γαΐδαρος τον πετεινό κεφάλα...
Αλλά τέτοιο χουλιγκάνι είσαι που δεν μπορείς να μη σχολιάσεις με αούγκανες νοοτροπίες...
Εσύ ρε χαλβά μιλάς για αουγκανα
Που όλο προσβλητικα γράφεις

Κάνε και λίγο αυτοκριτική αριστερέ του κωλου
που κανένας σας δεν ψήφισε σύριζα ποτέ.

Κατ'αρχην αύτο το υφάκι και τους χαρακτηρισμούς σε μενα κοφτο,οκ;
Ουτε προσωπική ήταν η ανάρτηση ούτε σε ανέφερα προσωπικά,για να έχεις δικαιώμα να προσβληθείς....
Όταν σε πολιτικό μου σχόλιο απαντάς με γηπεδικού τύπου καφριλίκια τι θες να πούμε;
Μπράβο;
Εσένα κιόλα τι σε κόφτει;
Για το Μητσοτάκη μιλάω όχι για το Τζήμερο...
Κατά τα αλλά:"Εγώ είμαι ΔΗΞΑΝ αλλά..."κι εσύ,ε;


@kameron
Και πριν από αυτά πάλι υπήρχαν αντιστοιχα νεοδημοκρατικά σχόλια,ας μην πάμε τόσο πίσω,γι'αυτό κι εγώ το περιόρισα στην περιόδο με το Μάτι,λίγο πριν και άργοτερα...

Και btw,το γνωστο Υβριστικό μήνυμα για το Μητσοτάκη,εγώ το απαξίωνα,γιατι δεν είναι τίποτα άλλο παρά το τραμπικό:"F@ck you Biden"
που λάνσαρε στις ΗΠ ο εκεί M.A.G.A κατιμάς.
Παλί καλά που δεν είχαμε κι εμείς συμβάν με κανέναν αθλητή τύπου Brandon Brown,να το μασκαρέψουνε κι εδώ σαν:"Πάμε Μιχάλη",ξερωγώ...

Άβαταρ μέλους
kameron
Δημοσιεύσεις: 8056
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 00:47
Phorum.gr user: kameron

Re: Βόμβα Τσίπρα. Διαλύει το ΣΥΡΙΖΑ!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kameron » 29 Ιουν 2023, 21:22

exiledd έγραψε:
29 Ιουν 2023, 21:04

@kameron
Και πριν από αυτά πάλι υπήρχαν αντιστοιχα νεοδημοκρατικά σχόλια,ας μην πάμε τόσο πίσω,γι'αυτό κι εγώ το περιόρισα στην περιόδο με το Μάτι,λίγο πριν και άργοτερα...

Και btw,το γνωστο Υβριστικό μήνυμα για το Μητσοτάκη,εγώ το απαξίωνα,γιατι δεν είναι τίποτα άλλο παρά το τραμπικό:"F@ck you Biden"
που λάνσαρε στις ΗΠ ο εκεί M.A.G.A κατιμάς.
Παλί καλά που δεν είχαμε κι εμείς συμβάν με κανέναν αθλητή τύπου Brandon Brown,να το μασκαρέψουνε κι εδώ σαν:"Πάμε Μιχάλη",ξερωγώ...
Δεν ξεκινάει το 2018 στο Μάτι η ιστορία.

Η συζήτηση εδώ γίνεται με αφορμή την παραίτηση Τσίπρα, η δική του περίοδος εξετάζεται και αποτιμάται.

Ε, τις ύβρεις, τους γερμανοτσολιάδες, τα στα τέσσερα (που παρεμπιπτόντως δεν αφορούσαν μόνο το χώρο της Ν.Δ. αλλά και του ΠαΣόΚ για όσους έχουν απορίες γιατί η σημερινή βάση του ΠαΣόΚ είναι τόσο αντισύριζα), αυτός τα ξεκίνησε, πάει πολύ οι σύριζα ή φιλοσύριζα ή αντινδ να τα παραλείπουν όταν γίνεται λόγος για τοξικότητα.
Από εκεί και πέρα βέβαια ο καθένας τα φιλτράρει όλα αυτά ανάλογα τις προτιμήσεις του, να είμαστε ειλικρινείς.

Άβαταρ μέλους
Πτολεμαίος
Δημοσιεύσεις: 4531
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 01:07
Phorum.gr user: Last Veteran

Re: Βόμβα Τσίπρα. Διαλύει το ΣΥΡΙΖΑ!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πτολεμαίος » 29 Ιουν 2023, 21:25

Otto Weininger έγραψε:
29 Ιουν 2023, 13:45
Βόμβα Τσίπρα. Διαλύει το ΣΥΡΙΖΑ!!

Εικόνα
Άσχετο με το νήμα αλλά όποτε βλέπω τέτοια πλακάκια έχω την αίσθηση πως θα σηκωθεί ο Τ1000.
Καριολη Καμερον στοιχειωσες τα όνειρα μας γτμ που σε πέταξε :hebit::hebit::hebit:
Αξία αν είχαν τα σκατά, χαρά, που θα'χαν όλοι
Μα στων φτωχών τα σώματα, δεν θα υπήρχαν κώλοι

Άβαταρ μέλους
Lugozzi
Δημοσιεύσεις: 15861
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:31
Τοποθεσία: Βόρεια Περιοχή του Πρώτου Μέρους

Re: Βόμβα Τσίπρα. Διαλύει το ΣΥΡΙΖΑ!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lugozzi » 29 Ιουν 2023, 21:33

exiledd έγραψε:
29 Ιουν 2023, 21:04
Lugozzi έγραψε:
29 Ιουν 2023, 20:53
exiledd έγραψε:
29 Ιουν 2023, 20:47


Κατάλαβες τι γράφω;
Όχι αλλά δε γαμείς
Ποιος σου είπε εσένα ότι ψήφισα Σύριζα
Τις (κεντρο) δεξιές πίπες για τοξικότητα σχολιάσα.
Είπε ο γαΐδαρος τον πετεινό κεφάλα...
Αλλά τέτοιο χουλιγκάνι είσαι που δεν μπορείς να μη σχολιάσεις με αούγκανες νοοτροπίες...
Εσύ ρε χαλβά μιλάς για αουγκανα
Που όλο προσβλητικα γράφεις

Κάνε και λίγο αυτοκριτική αριστερέ του κωλου
που κανένας σας δεν ψήφισε σύριζα ποτέ.

Κατ'αρχην αύτο το υφάκι και τους χαρακτηρισμούς σε μενα κοφτο,οκ;
Ουτε προσωπική ήταν η ανάρτηση ούτε σε ανέφερα προσωπικά,για να έχεις δικαιώμα να προσβληθείς....
Όταν σε πολιτικό μου σχόλιο απαντάς με γηπεδικού τύπου καφριλίκια τι θες να πούμε;
Μπράβο;
Εσένα κιόλα τι σε κόφτει;
Για το Μητσοτάκη μιλάω όχι για το Τζήμερο...
Κατά τα αλλά:"Εγώ είμαι ΔΗΞΑΝ αλλά..."κι εσύ,ε;
Εγώ στις δεύτερες εκλογές ψήφισα ΝΔ, όπως ψήφισα και το 2019.

Με την ίδια λογική, εσένα τι σε κόφτει για τον Τσιπρα αφού δεν ψήφισες Συριζα ποτέ, ή μήπως ψήφισες?
“Don't let a win get to your head or a loss to your heart.”

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23309
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Βόμβα Τσίπρα. Διαλύει το ΣΥΡΙΖΑ!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 29 Ιουν 2023, 21:35

Σα το ΠΑΣΟΚ που έπαιρνε 48% και κάνεις δε το ψήφισε ποτέ.
Αλλά τι να πεις, αριστερά... Δε μου κανει τίποτα εντύπωση από αυτούς
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13508
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Βόμβα Τσίπρα. Διαλύει το ΣΥΡΙΖΑ!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 29 Ιουν 2023, 21:41

Τι 'ν' αυτά τα κυρπαντελήδικα ρε, τι τον ποτίσατε τον Παυλή μας;

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
exiledd
Δημοσιεύσεις: 499
Εγγραφή: 19 Ιουν 2018, 00:13
Phorum.gr user: exiledd

Re: Βόμβα Τσίπρα. Διαλύει το ΣΥΡΙΖΑ!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από exiledd » 29 Ιουν 2023, 21:46

Ερμής έγραψε:
29 Ιουν 2023, 21:35
Σα το ΠΑΣΟΚ που έπαιρνε 48% και κάνεις δε το ψήφισε ποτέ.
Αλλά τι να πεις, αριστερά... Δε μου κανει τίποτα εντύπωση από αυτούς
Επειδή αυτό γράφτηκε με βάση το τι έγραψα θεωρώ ότι με αφορά,βέβαια χωρις παράθεση ή ονομαστική αναφορά δεν είμαι σίγουρος,αλλά ας είναι...
Δεν πήγα καν στις 2ες στο πατρικό μου και στις 1ες ψήφισα,καθαρά για λόγους αντίδρασης,προς τις π@π@ριές του ΣΥΡΙΖΑ κυρίως,ΚΚΕ,τι να κάνω που δεν μπορώ να το αποδείξω,δεν με πιστεύεις/ετε;
Δικό σου/σας το πρόβλημα.

@Lugozzi,οκ δεκτόν,για το ενδιαφέρον για ΝΔ,εγώ πάντως σχολίασα την ανάρτηση περί τοξικότητας του Μητσοτού
@Kam,σου ξαναλέω και πριν τα γερμανοτσολιαδίστικα και στα 4 ούτε που θυμάμαι τι εσουρναν στο ΣΥΡΙΖΑ με τα γρηγοροπούλεια,αν το πάμε τόσο πίσω...
Εδώ μέσα πχ στο παλιό γραφόταν για εκτελέσεις στην ψύχρα,όχι απλά permabanaρίσημα πράγματα αλλά ποινικά κολάσιμα.
Κάποιοι θυμόμαστε...
Και τα μνημονιακά καντήλια του Συνασπισμού τότε,με το στα 4 και γερματσολιάδες,απόηχος αυτής της εποχής ήταν.

Γι 'αυτό λέω μην το πάμε τόσο πίσω,πάνε άλλωστε πάνω από 10 χρόνια...

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23309
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Βόμβα Τσίπρα. Διαλύει το ΣΥΡΙΖΑ!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 29 Ιουν 2023, 21:52

Προσωπικά δε πιστεύω πως δε το έριξες σύριζα. Γούστο σου καπέλο σου και καλά έκανες αν το έκανες όπως γούστο σου καπέλο σου ότι και να έριχνες, δε κρινω κανέναν για ότι στηρίζει, προφανως έχει τους λόγους του
Αλλά δε πιστεύω πως ακόμη και αυτό το θλιβερό 17% ήρθε μόνο από το πουθενά. Φυσικά για ένα τέτοιο μόρφωμα όπως ο σύριζα είναι ένα τεράστιο ποσοστό, δε χώρα αμφιβολία.
Προσωπικά είμαι ψηφοφόρος της ΝΔ από τη στιγμή που ανέλαβε ο Μητσοτάκης και θα σταματήσω να είμαι αν επανέλθει κάποιο σκιάχτρο του καραμανλισμου που θα φέρει αντωναρους και ζαγοριτηδες
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

wirth
Δημοσιεύσεις: 98
Εγγραφή: 18 Ιουν 2018, 20:38

Re: Βόμβα Τσίπρα. Διαλύει το ΣΥΡΙΖΑ!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wirth » 29 Ιουν 2023, 21:52

Πρέπει να αναγνωρίσετε πάντως ότι ο Ανδρουλάκης έβαλε πρώτος ήδη από την προεκλογική περίοδο του Μαΐου τον όρο τοξικότητα όσον αφορά τον ΣΥΡΙΖΑ και τον όρο διαπλοκή και ασέβεια στους θεσμούς και το κράτος για να χαρακτηρίσει τη ΝΔ. Τώρα βλέπω όλοι χρησιμοποιούμε αυτόν τον όρο για τον Συριζα χωρίς να αναφερθούμε σε αυτόν που ορθώς χαρακτήρισε και τις δύο πλευρές του διπολου ομολογουμένως εύστοχα.
Και στα δύο έπεσε μέσα. Και για όσους διαμαρτύρεστε για το δεύτερο είναι καλύτερο να το παραδεχτείτε και να μην δίνετε περισσότερο αέρα στους από πάνω. Για το καλό όλων.

Όπως επίσης έβαλε στην ατζέντα το ξεχασμένο ΕΣΥ που χωρίς τις αναφορές του δεν θα έμπαινε καν στην προεκλογική ατζέντα και που ανάγκασε τον Μητσοτάκη να μιλήσει προεκλογικά για αναβάθμιση. Ήταν αυτός που είπε το δημόσιο σχολείο να γίνει το επίκεντρο και όχι το φροντιστήριο και πως τα μη κερδοσκοπικά πανεπιστήμια να μην είναι κάτι διορωφα στο κέντρο της Αθήνας που θα μοιράζουν πτυχία.

Σε όλα μέσα έτσι θέλω εγώ το ΠΑΣΟΚ να βάζει την ατζέντα εκεί που πρέπει για το καλό όλων μας.
Και ας μην γίνει ποτέ κυβέρνηση αν επιμένετε.

Άβαταρ μέλους
exiledd
Δημοσιεύσεις: 499
Εγγραφή: 19 Ιουν 2018, 00:13
Phorum.gr user: exiledd

Re: Βόμβα Τσίπρα. Διαλύει το ΣΥΡΙΖΑ!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από exiledd » 29 Ιουν 2023, 21:59

Ερμής έγραψε:
29 Ιουν 2023, 21:52
Προσωπικά δε πιστεύω πως δε το έριξες σύριζα. Γούστο σου καπέλο σου και καλά έκανες αν το έκανες όπως γούστο σου καπέλο σου ότι και να έριχνες, δε κρινω κανέναν για ότι στηρίζει, προφανως έχει τους λόγους του
Αλλά δε πιστεύω πως ακόμη και αυτό το θλιβερό 17% ήρθε μόνο από το πουθενά. Φυσικά για ένα τέτοιο μόρφωμα όπως ο σύριζα είναι ένα τεράστιο ποσοστό, δε χώρα αμφιβολία.
Προσωπικά είμαι ψηφοφόρος της ΝΔ από τη στιγμή που ανέλαβε ο Μητσοτάκης και θα σταματήσω να είμαι αν επανέλθει κάποιο σκιάχτρο του καραμανλισμου που θα φέρει αντωναρους και ζαγοριτηδες
1ες ΚΚΕ,γιατί τα πήρα κρανίο με τη Φωτίου που έβγαζε μεγαλομεσαία τάξη όσους εχούν 5k το χρόνο,δηλαδή 400 κάτι ευρώ μισθό,και ο Ηλιόπουλος που δεν ήξερε πότε γίνεται η υποβολή φορολ.δηλώσεων....Και άλλα πόλλα.
Στις 2ες δεν ανέβηκα καν,λυπήθηκα το 50ευρο...
Τεσπα,πολλά μπορείς να πεις για τον Τσίπρα ,εδώ θα είμαστε,άλλωστε,όπως είπα,αρχηγός τησ ΚΟ του ΣΥΡΙΖΑ στη Βουλή θα είναι άκομα...

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23309
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Βόμβα Τσίπρα. Διαλύει το ΣΥΡΙΖΑ!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 29 Ιουν 2023, 22:00

Σου ξαναείπα ότι και αν ψήφισες είναι σεβαστό(στην τελική δε ψήφισες και το Γιάνη με το μεγάλο Μ) και έχεις και τους λόγους σου που είναι σεβαστοί οποίοι και αν είναι.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
Lugozzi
Δημοσιεύσεις: 15861
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:31
Τοποθεσία: Βόρεια Περιοχή του Πρώτου Μέρους

Re: Βόμβα Τσίπρα. Διαλύει το ΣΥΡΙΖΑ!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lugozzi » 29 Ιουν 2023, 22:01

exiledd έγραψε:
29 Ιουν 2023, 21:59
Ερμής έγραψε:
29 Ιουν 2023, 21:52
Προσωπικά δε πιστεύω πως δε το έριξες σύριζα. Γούστο σου καπέλο σου και καλά έκανες αν το έκανες όπως γούστο σου καπέλο σου ότι και να έριχνες, δε κρινω κανέναν για ότι στηρίζει, προφανως έχει τους λόγους του
Αλλά δε πιστεύω πως ακόμη και αυτό το θλιβερό 17% ήρθε μόνο από το πουθενά. Φυσικά για ένα τέτοιο μόρφωμα όπως ο σύριζα είναι ένα τεράστιο ποσοστό, δε χώρα αμφιβολία.
Προσωπικά είμαι ψηφοφόρος της ΝΔ από τη στιγμή που ανέλαβε ο Μητσοτάκης και θα σταματήσω να είμαι αν επανέλθει κάποιο σκιάχτρο του καραμανλισμου που θα φέρει αντωναρους και ζαγοριτηδες
1ες ΚΚΕ,γιατί τα πήρα κρανίο με τη Φωτίου που έβγαζε μεγαλομεσαία τάξη όσους εχούν 5k το χρόνο,δηλαδή 400 κάτι ευρώ μισθό,και ο Ηλιόπουλος που δεν ήξερε πότε γίνεται η υποβολή φορολ.δηλώσεων....Και άλλα πόλλα.
Στις 2ες δεν ανέβηκα καν,λυπήθηκα το 50ευρο...
Τεσπα,πολλά μπορείς να πεις για τον Τσίπρα ,εδώ θα είμαστε,άλλωστε,όπως είπα,αρχηγός τησ ΚΟ του ΣΥΡΙΖΑ στη Βουλή θα είναι άκομα...
Δε νομίζω να παραμείνει αρχηγός της ΚΟ
“Don't let a win get to your head or a loss to your heart.”

Άβαταρ μέλους
τεν τεν
Δημοσιεύσεις: 5403
Εγγραφή: 09 Οκτ 2018, 14:38
Phorum.gr user: τεν τεν

Re: Βόμβα Τσίπρα. Διαλύει το ΣΥΡΙΖΑ!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από τεν τεν » 29 Ιουν 2023, 22:01

Ολιγόστευαν οι σκύλοι,
και Αλλά εφώναζαν, Αλλά
και των Χριστιανών τα χείλη
φωτιά εφώναζαν, φωτιά.

Άβαταρ μέλους
exiledd
Δημοσιεύσεις: 499
Εγγραφή: 19 Ιουν 2018, 00:13
Phorum.gr user: exiledd

Re: Βόμβα Τσίπρα. Διαλύει το ΣΥΡΙΖΑ!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από exiledd » 29 Ιουν 2023, 22:02

wirth έγραψε:
29 Ιουν 2023, 21:52
Πρέπει να αναγνωρίσετε πάντως ότι ο Ανδρουλάκης έβαλε πρώτος ήδη από την προεκλογική περίοδο του Μαΐου τον όρο τοξικότητα όσον αφορά τον ΣΥΡΙΖΑ και τον όρο διαπλοκή και ασέβεια στους θεσμούς και το κράτος για να χαρακτηρίσει τη ΝΔ. Τώρα βλέπω όλοι χρησιμοποιούμε αυτόν τον όρο για τον Συριζα χωρίς να αναφερθούμε σε αυτόν που ορθώς χαρακτήρισε και τις δύο πλευρές του διπολου ομολογουμένως εύστοχα.
Και στα δύο έπεσε μέσα. Και για όσους διαμαρτύρεστε για το δεύτερο είναι καλύτερο να το παραδεχτείτε και να μην δίνετε περισσότερο αέρα στους από πάνω. Για το καλό όλων.

Όπως επίσης έβαλε στην ατζέντα το ξεχασμένο ΕΣΥ που χωρίς τις αναφορές του δεν θα έμπαινε καν στην προεκλογική ατζέντα και που ανάγκασε τον Μητσοτάκη να μιλήσει προεκλογικά για αναβάθμιση. Ήταν αυτός που είπε το δημόσιο σχολείο να γίνει το επίκεντρο και όχι το φροντιστήριο και πως τα μη κερδοσκοπικά πανεπιστήμια να μην είναι κάτι διορωφα στο κέντρο της Αθήνας που θα μοιράζουν πτυχία.

Σε όλα μέσα έτσι θέλω εγώ το ΠΑΣΟΚ να βάζει την ατζέντα εκεί που πρέπει για το καλό όλων μας.
Και ας μην γίνει ποτέ κυβέρνηση αν επιμένετε.
Φίλε σορυ που στο χαλάω,ο Ανδρουλάκης δεν τραβάει,δεν μπορεί να πάρει κεφάλι ούτε από το κουφάρι του ΣΥΡΙΖΑ,
Το παρτάλι από την ΠΑΣΠ Κομοτηνής της είδε ανθυπο-Ανδρέας,μη χέσω...
Ό,τι χειρότερο έβγαλαν τα σπλάχνα της ΠΑΣΠ,για όνομα δηλαδή... :roll:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών