Ορκομωσία της βουλής - Στυλιστικά παρατράγουδα

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 16620
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: Ορκομωσία της βουλής - Στυλιστικά παρατράγουδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 05 Ιούλ 2023, 09:38

dtri2020 έγραψε:
05 Ιούλ 2023, 09:16
southern έγραψε:
03 Ιούλ 2023, 23:18
Δεν ευθύνομαι εγώ για τον άλλο. Ειλικρινά δεν ξέρω αν έχει κάτι χοντρό
Δεν σου ζήτησε κανείς ευθύνη για τον άλλο (taxalata xalasa). Άλλωστε είναι ψυχιατρική περίπτωση. Και έχει και εμμονή με την Ντόρα Μπακογιάννη. Είχε ανοίξει και βοθρονήμα με τίτλο ΚΟΥΡΑΔΟΜΗΧΑΝΗ ΔΩΡΑ ΜΙΖΑΤΑΚΑΝΑ ΜΠΑΟΚΓΙΑΝΝΕΝΑ, το οποίο το έσβησαν οι συντονιστές. Δ΄ύο φορές

Από την άλλη καλό είναι να έχουμε κάποια ευπρέπεια στον λόγο μας.
taxalata xalasa έγραψε:
04 Ιούλ 2023, 00:11
Για σένα λέει ρε απολυμένε από τον Τρόμπα.

Να μην είσαι κάφρος σαν το taxalataxalasa και να γίνεις κάφρος σαν τον Μπούα.

Να έχει μιαν ευπρέπειαν η καφροσύνη σου. Αστική και όχι χουριάτικη σαν του taxalataxalasa.

:smt005:
Ο taxalata xalasa δεν έχει καμμία ευπρέπεια, ούτε καμμία ευγένεια στον λόγο του. Αυτό απαιτεί κάποιο είδος αντίληψης και κάποια στοιχειώση μόρφωση. Ο taxalata xalasa, δεν έχει τίποτε από τα δύο, είναι απλώς ένας κάφρος.
Σκάσε Μπούα!
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 14033
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Ορκομωσία της βουλής - Στυλιστικά παρατράγουδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 05 Ιούλ 2023, 12:39

dtri2020 έγραψε:
05 Ιούλ 2023, 09:16
southern έγραψε:
03 Ιούλ 2023, 23:18
Δεν ευθύνομαι εγώ για τον άλλο. Ειλικρινά δεν ξέρω αν έχει κάτι χοντρό
Δεν σου ζήτησε κανείς ευθύνη για τον άλλο (taxalata xalasa). Άλλωστε είναι ψυχιατρική περίπτωση. Και έχει και εμμονή με την Ντόρα Μπακογιάννη. Είχε ανοίξει και βοθρονήμα με τίτλο ΚΟΥΡΑΔΟΜΗΧΑΝΗ ΔΩΡΑ ΜΙΖΑΤΑΚΑΝΑ ΜΠΑΟΚΓΙΑΝΝΕΝΑ, το οποίο το έσβησαν οι συντονιστές. Δ΄ύο φορές

Από την άλλη καλό είναι να έχουμε κάποια ευπρέπεια στον λόγο μας.
taxalata xalasa έγραψε:
04 Ιούλ 2023, 00:11
Για σένα λέει ρε απολυμένε από τον Τρόμπα.

Να μην είσαι κάφρος σαν το taxalataxalasa και να γίνεις κάφρος σαν τον Μπούα.

Να έχει μιαν ευπρέπειαν η καφροσύνη σου. Αστική και όχι χουριάτικη σαν του taxalataxalasa.

:smt005:
Ο taxalata xalasa δεν έχει καμμία ευπρέπεια, ούτε καμμία ευγένεια στον λόγο του. Αυτό απαιτεί κάποιο είδος αντίληψης και κάποια στοιχειώση μόρφωση. Ο taxalata xalasa, δεν έχει τίποτε από τα δύο, είναι απλώς ένας κάφρος.
Εδώ είναι ένα μικρό φορουμ. Προσπαθώ να μη χαλιέμαι και να μην συγχιζομαι ιδιαίτερα με κανέναν. Θα σε συμβούλευα το ίδιο :wink
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Γυφτάκι
Δημοσιεύσεις: 741
Εγγραφή: 10 Ιουν 2023, 16:54

Re: Ορκομωσία της βουλής - Στυλιστικά παρατράγουδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γυφτάκι » 05 Ιούλ 2023, 14:31

dtri2020 έγραψε:
05 Ιούλ 2023, 09:25
Γυφτάκι έγραψε:
04 Ιούλ 2023, 07:05
Και τι βυζί.. Μια πέτσα που κρέμεται.. :D Ξέρει πολλές γυναίκες ο Θάνος που να θέλουν να τις εκτιμούν για την προσωπικότητα τους;;
Δεν ξέρω πόσες γυναίκες γνωρίζει ο Τζήμερος που θέλουν να τις εκτιμάνε για την προσωπικότητα τους. Εκείνο που γνωρίζω είναι πως εγώ προσωπικά γνωρίζω πολλές.

Νομίζω πως έχει σχέση με το που και πως μεγάλωσε κανείς. Αν π.χ. έχει μεγαλώσει μέσα σε ένα πορνείο δεν νομίζω πως θα γνωρίζει πολλές τέτοιες γυναίκες.
Σωστά .. πετάς έξω το βυζί και το μπούτι γιατί περιμένεις να εκτιμήσουν το μυαλό σου κ την προσωπικότητα σου..

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών