Μπεος - νέο κεφάλαιο "Κάνε παιδιά να δεις καλό"

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20997
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Μπεος - νέο κεφάλαιο "Κάνε παιδιά να δεις καλό"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 16 Οκτ 2023, 20:54

Σοκαριστικη εξομολόγηση απ την Eve Beos :e040:

Εικόνα
https://www.documentonews.gr/article/ko ... tm_source=

Επρεπε να συνεχίσω να ζω με τα τραύματα που επιβίωσα.....δε θέλω και δε μπορώ να ζήσω κοντά του.

Δε θέλω να μπω σε λεπτομέρειες, το τι έχει κάνει. Τα τραύματα που έχω βιώσει, τη βία. Με τρομάζει.....είναι ομοφοβικός.

Αυτή είναι η αλήθεια. Μπορεί να μιλήσει με κάποιον που είναι γκέι, να έχει κάνει παρέα, αλλά η αλήθεια είναι αυτή, ότι είναι ομοφοβικός.

Έχω κάνει ψυχοθεραπεία 10 χρόνια. Λυπάμαι την οικογένεια που είναι δίπλα του τώρα, για αυτούς λυπάμαι, όχι για αυτόν. Αυτός θα κάνει ό,τι έκανε πάντα. Με τον πατέρα μου δε μιλάμε, δεν υπάρχει επικοινωνία.
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42987
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Μπεος - νέο κεφάλαιο "Κάνε παιδιά να δεις καλό"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 16 Οκτ 2023, 21:35

"I have very good relationships with all the others," said Musk, a father of nine children. "Can't win them all."
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Παλαιοελλαδίτης
Δημοσιεύσεις: 5424
Εγγραφή: 12 Σεπ 2018, 12:51

Re: Μπεος - νέο κεφάλαιο "Κάνε παιδιά να δεις καλό"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Παλαιοελλαδίτης » 16 Οκτ 2023, 21:43

Παρακολούθησα το απόγευμα τη σχετική συζήτηση στο youtube. Έψαχνα τρόπο να την εντάξω κάπως στο official νήμα για την πόλη της καρδιάς μας αλλά δεν τα κατάφερα.

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29228
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Μπεος - νέο κεφάλαιο "Κάνε παιδιά να δεις καλό"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 16 Οκτ 2023, 21:48

Μήπως κάνει πολιτική καρριέρα στο Δημοκρατικό Κόμμα των ΗΠΑ;

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20997
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Μπεος - νέο κεφάλαιο "Κάνε παιδιά να δεις καλό"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 16 Οκτ 2023, 21:53

Παλαιοελλαδίτης έγραψε:
16 Οκτ 2023, 21:43
Παρακολούθησα το απόγευμα τη σχετική συζήτηση στο youtube. Έψαχνα τρόπο να την εντάξω κάπως στο official νήμα για την πόλη της καρδιάς μας αλλά δεν τα κατάφερα.
Δεν θα άνοιγα νέο νήμα αν ήξερα πως σκοπεύεις να συνεχίσεις να συνεισφέρεις εσύ :smt023
στο official νήμα της καρδιάς μας :g094:

Αλλά καθώς τελευταία έχω παρατηρήσει πως έχω τον ανθρωποδιώχτη :-?
και μου μιλάνε μονο για να με βρίσουν :cry

είπα μήπως με αυτόν τον γαργαλιστικό τίτλο :wink
μπορέσω να μοιραστώ με περισσότερους το δράμα της Eve Beos :a040:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος georgebi την 16 Οκτ 2023, 21:59, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
Σενέκας
Δημοσιεύσεις: 15051
Εγγραφή: 24 Απρ 2020, 08:57

Re: Μπεος - νέο κεφάλαιο "Κάνε παιδιά να δεις καλό"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σενέκας » 16 Οκτ 2023, 21:56

εγώ πιστεύω την άλλη την κόρη του που είναι και αποθηκάριος, γυναίκα γης εργατιάς. Αυτή την άλλη πρώτη φορά την ακούω

Εικόνα
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
05 Ιούλ 2020, 12:19
Η διάρροια του μπακογιάννη μετά από οξεία τροφική δηλητηρίαση είναι νέκταρ και αμβροσία

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20997
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Μπεος - νέο κεφάλαιο "Κάνε παιδιά να δεις καλό"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 16 Οκτ 2023, 22:10

Εμένα πάλι δεν μ ενδιαφέρει τι είπε η άλλη κορη σε κάποιον δημοσιογραφισκο του Βολου :102:

Και αυτό γιατί την συνέντευξη της πονηρεμένης Ευας της την πήρε το τοπ μοντελ :romance-hearteyes:

και επίσης πονεμένο :e040:

η Τζεφ Μοντάνα :smt038


Εικόνα
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
Σενέκας
Δημοσιεύσεις: 15051
Εγγραφή: 24 Απρ 2020, 08:57

Re: Μπεος - νέο κεφάλαιο "Κάνε παιδιά να δεις καλό"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σενέκας » 16 Οκτ 2023, 22:11

και αν υπήρχε καμιά αμφιβολία ότι δεν είναι ομοφοβικός, πλέον έχει εξανεμιστεί, αφού το είπε η κοπέλα ότι ο πατέρας του ήταν κκε. Ατράνταχτο επιχείρημα :102:
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
05 Ιούλ 2020, 12:19
Η διάρροια του μπακογιάννη μετά από οξεία τροφική δηλητηρίαση είναι νέκταρ και αμβροσία

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25199
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Μπεος - νέο κεφάλαιο "Κάνε παιδιά να δεις καλό"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 16 Οκτ 2023, 22:13

Σενέκας έγραψε:
16 Οκτ 2023, 22:11
και αν υπήρχε καμιά αμφιβολία ότι δεν είναι ομοφοβικός, πλέον έχει εξανεμιστεί, αφού το είπε η κοπέλα ότι ο πατέρας του ήταν κκε. Ατράνταχτο επιχείρημα :102:
Ο πατέρας του, ο κυρΝίκος δεν ήταν στο ΚΚΕ
Ήταν στο ΚΚεσ
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
Σενέκας
Δημοσιεύσεις: 15051
Εγγραφή: 24 Απρ 2020, 08:57

Re: Μπεος - νέο κεφάλαιο "Κάνε παιδιά να δεις καλό"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σενέκας » 16 Οκτ 2023, 22:15

Beria έγραψε:
16 Οκτ 2023, 22:13
Σενέκας έγραψε:
16 Οκτ 2023, 22:11
και αν υπήρχε καμιά αμφιβολία ότι δεν είναι ομοφοβικός, πλέον έχει εξανεμιστεί, αφού το είπε η κοπέλα ότι ο πατέρας του ήταν κκε. Ατράνταχτο επιχείρημα :102:
Ο πατέρας του, ο κυρΝίκος δεν ήταν στο ΚΚΕ
Ήταν στο ΚΚεσ
Λες να ξέρει τη διαφορά η νεαρή αποθηκάριος;
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
05 Ιούλ 2020, 12:19
Η διάρροια του μπακογιάννη μετά από οξεία τροφική δηλητηρίαση είναι νέκταρ και αμβροσία

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11552
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Μπεος - νέο κεφάλαιο "Κάνε παιδιά να δεις καλό"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 16 Οκτ 2023, 22:25

Σενέκας έγραψε:
16 Οκτ 2023, 21:56
εγώ πιστεύω την άλλη την κόρη του που είναι και αποθηκάριος, γυναίκα γης εργατιάς. Αυτή την άλλη πρώτη φορά την ακούω

"Η κόρη του Αχιλλέα Μπέου, Χριστίνα, παραχώρησε συνέντευξη στο Secret των Παραπολιτικών και «ράγισε» καρδιές, αναφέροντας πως ο πατέρας της είναι ψυχούλα."

"Ο Αχιλλέας Μπεος έχει τέσσερα παιδιά:Την Αργυρώ, που είναι σήμερα 41 ετών και έχει κομμωτήριο στη Γλυφάδα, την Ευτυχία, 39 ετών, η οποία ζει στην Αμερική και ασχολείται µε μεσιτικά, τη Χριστίνα, που είναι 31 ετών και διηύθυνε µια φιλανθρωπική οργάνωση στην Αμερική, αλλά
πρόσφατα επέστρεψε στην Ελλάδα,
και τον Νίκο, που είναι 25 ετών και ασχολείται µε το ποδόσφαιρο"

"Ευτυχία Μπέου: Εάν θέλετε να μάθετε για κάποιον, ρωτήστε αυτόν που δεν τον έχει ανάγκη, αυτόν που επιλέγει ή και όχι, να είναι στον κύκλο του"
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Άβαταρ μέλους
Σενέκας
Δημοσιεύσεις: 15051
Εγγραφή: 24 Απρ 2020, 08:57

Re: Μπεος - νέο κεφάλαιο "Κάνε παιδιά να δεις καλό"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σενέκας » 16 Οκτ 2023, 22:28

Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
16 Οκτ 2023, 22:25
Σενέκας έγραψε:
16 Οκτ 2023, 21:56
εγώ πιστεύω την άλλη την κόρη του που είναι και αποθηκάριος, γυναίκα γης εργατιάς. Αυτή την άλλη πρώτη φορά την ακούω

"Η κόρη του Αχιλλέα Μπέου, Χριστίνα, παραχώρησε συνέντευξη στο Secret των Παραπολιτικών και «ράγισε» καρδιές, αναφέροντας πως ο πατέρας της είναι ψυχούλα."

"Ο Αχιλλέας Μπεος έχει τέσσερα παιδιά:Την Αργυρώ, που είναι σήμερα 41 ετών και έχει κομμωτήριο στη Γλυφάδα, την Ευτυχία, 39 ετών, η οποία ζει στην Αμερική και ασχολείται µε μεσιτικά, τη Χριστίνα, που είναι 31 ετών και διηύθυνε µια φιλανθρωπική οργάνωση στην Αμερική, αλλά πρόσφατα επέστρεψε στην Ελλάδα, και τον Νίκο, που είναι 25 ετών και ασχολείται µε το ποδόσφαιρο"

"Ευτυχία Μπέου: Εάν θέλετε να μάθετε για κάποιον, ρωτήστε αυτόν που δεν τον έχει ανάγκη, αυτόν που επιλέγει ή και όχι, να είναι στον κύκλο του"
για την άλλη μιλάμε, την Αργυρώ, είναι αποθηκάριος αλλά και υπεύθυνος τουριστικών επιχειρήσεων αλλά ασχολείται και με τον χώρο της ομορφιάς :D

Στη βιοπάλη ως αποθηκάριος η κόρη του Μπέου
Η Αργυρώ Μπέου έχει σπουδάσει τουριστικές επιχειρήσεις, έχει δουλέψει αρκετά χρόνια στο αεροδρόμιο, στις πιο γνωστές εταιρείες. Παράλληλα, εδώ και πολλά χρόνια ασχολείται με τον κλάδο της ομορφιάς.

Η κόρη του Αχιλλέα Μπέου μίλησε στην εφημερίδα «ON time» και τη Σάσα Σταμάτη, για το σάλο που έχουν προκαλέσει οι δηλώσεις του πατέρα της, επισημαίνοντας πως ο δήμαρχος Βόλου δεν είναι ομοφοβικός, σεξιστής ή φασίστας. Απόσπασμα από την εν λόγω συνέντευξη έπαιξαν το πρωί της Παρασκευής (13/10) στην εκπομπή Super Κατερίνα.

«Εγώ θέλω να κρατάω μια αμέτοχη στάση σε όλη την κριτική που ασκούν στον πατέρα μου, διότι εγώ ξέρω ποιος είναι ο Αχιλλέας Μπέος. Ξέρω την ψυχή του, ξέρω τον εσωτερικό του κόσμο και ξέρω τι έχει προσφέρει στην οικογένειά μας αλλά και στην πόλη του» είπε η Αργυρώ Μπέου.

Αχιλλέας Μπέος: «Δεν είναι σεξιστής και φασίστας»
«Ξέρω ότι ο πατέρας μου είναι ένας αυθόρμητος άνθρωπος, με ελεύθερη έκφραση λόγου. Ούτε είναι ομοφοβικός, ούτε είναι σεξιστής, ούτε φασίστας, ίσα-ίσα ο παππούς μας, ο Νίκος, ήταν μέλος του ΚΚΕ. Απλά, με τον τρόπο που εκφράζεται πολλές φορές έχει την τάση να παρεξηγείται. Δεν θέλω να επεκταθώ στο θέμα. Βάζουμε μια τελεία σε αυτό το κομμάτι και θα προτιμήσω να μείνω στις πράξεις και στα έργα του πατέρα μου, όσο και σε αυτά που έχει κάνει πίσω από τις κάμερες, γιατί δεν τα διαφημίζει κανένας, αλλά ούτε κι εκείνος!», ανέφερε η Αργυρώ Μπέου.

https://www.thestival.gr/eidiseis/koino ... -omofovik/
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
05 Ιούλ 2020, 12:19
Η διάρροια του μπακογιάννη μετά από οξεία τροφική δηλητηρίαση είναι νέκταρ και αμβροσία

Άβαταρ μέλους
Σενέκας
Δημοσιεύσεις: 15051
Εγγραφή: 24 Απρ 2020, 08:57

Re: Μπεος - νέο κεφάλαιο "Κάνε παιδιά να δεις καλό"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σενέκας » 16 Οκτ 2023, 22:30

georgebi έγραψε:
16 Οκτ 2023, 22:10
Εμένα πάλι δεν μ ενδιαφέρει τι είπε η άλλη κορη σε κάποιον δημοσιογραφισκο του Βολου :102:

Και αυτό γιατί την συνέντευξη της πονηρεμένης Ευας της την πήρε το τοπ μοντελ :romance-hearteyes:

και επίσης πονεμένο :e040:

η Τζεφ Μοντάνα :smt038


Εικόνα
δε μίλησε όπου να'ναι, μίλησε στη γνωστή διακεκριμένη δημοσιογράφο Σάσα Σταμάτη :smt018
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
05 Ιούλ 2020, 12:19
Η διάρροια του μπακογιάννη μετά από οξεία τροφική δηλητηρίαση είναι νέκταρ και αμβροσία

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20997
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Μπεος - νέο κεφάλαιο "Κάνε παιδιά να δεις καλό"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 16 Οκτ 2023, 22:38

Προς υπεράσπιση του κ.Αχιλλεα :g094:

που αυτή τη στιγμή, μαζί με δυο ......σωματοφυλακές του :roll:

είναι δίπλα μου :-?

μου έδωσε αυτή τη φωτογραφία να σας δείξω απ τις παλιές ευτυχισμένες στιγμές με τη κορη του :romance-hearteyes:


Εικόνα
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20997
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Μπεος - νέο κεφάλαιο "Κάνε παιδιά να δεις καλό"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 16 Οκτ 2023, 22:46

Α ρε κ.Αχιλλεα, θυσία ήσουν για τα παιδιά σου και αυτό είναι το ευχαριστώ τους :e040:

Εικόνα
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών