ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ ΚΑΝΟΥΝ ΕΞΩΣΗ ΣΕ ....ΑΜΕΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤ! - Συλλαλητήριο στις 6.30 μ.μ. στα Άνω Πετράλωνα

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 39731
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ ΚΑΝΟΥΝ ΕΞΩΣΗ ΣΕ ....ΑΜΕΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤ! - Συλλαλητήριο στις 6.30 μ.μ. στα Άνω Πετράλωνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 19 Δεκ 2023, 15:56

Δημοκράτης έγραψε:
19 Δεκ 2023, 15:46
Αρίστος έγραψε:
19 Δεκ 2023, 15:40
Επι Σαμαρα καταργηθηκε ο νομος αλλα καθε χρονο και η κυβερνηση Σαμαρα και η κυβερνηση ΣΥΡΙΖΑ επαιρναν ενα χρονο παραταση απο την Τροικα για να μην ξεκινησουν οι πλειστηριασμοι.

Ο Μητσοτακης ΔΕΝ διεκδικησε καν τετοια παραταση ισως γιατι μελη της κοινοβουλευτικης του ομαδας συμμετεχουν στα funds που παιρνουν τα σπιτια.

.
Επί ζαιων καταργήθηκε και αρχισαν οι πληστηριασμοι και καλώς καταργηθηκε. Δεν θα πάρει ο κουλης τα λίγα καλά που έγιναν επί ζαιων


Οχι σε μενα αυτα.

Αυτο ειχαν ψηφισει οι Σαμαροβενιζελοι.

https://www.in.gr/2013/08/22/greece/ple ... benizelos/

Αλλα καθε χρονο τοσο η κυβερνηση Σαμαρα οσο και η κυβερνηση ΣΥΡΙΖΑ επαιρναν παραταση απο την Τροικα για να μην τρεξουν οι πλειστηριασμοι.

.

.

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24770
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ ΚΑΝΟΥΝ ΕΞΩΣΗ ΣΕ ....ΑΜΕΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤ! - Συλλαλητήριο στις 6.30 μ.μ. στα Άνω Πετράλωνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 19 Δεκ 2023, 15:58

Αρίστος έγραψε:
19 Δεκ 2023, 15:56
Δημοκράτης έγραψε:
19 Δεκ 2023, 15:46
Αρίστος έγραψε:
19 Δεκ 2023, 15:40
Επι Σαμαρα καταργηθηκε ο νομος αλλα καθε χρονο και η κυβερνηση Σαμαρα και η κυβερνηση ΣΥΡΙΖΑ επαιρναν ενα χρονο παραταση απο την Τροικα για να μην ξεκινησουν οι πλειστηριασμοι.

Ο Μητσοτακης ΔΕΝ διεκδικησε καν τετοια παραταση ισως γιατι μελη της κοινοβουλευτικης του ομαδας συμμετεχουν στα funds που παιρνουν τα σπιτια.

.
Επί ζαιων καταργήθηκε και αρχισαν οι πληστηριασμοι και καλώς καταργηθηκε. Δεν θα πάρει ο κουλης τα λίγα καλά που έγιναν επί ζαιων


Οχι σε μενα αυτα.

Αυτο ειχαν ψηφισει οι Σαμαροβενιζελοι.

https://www.in.gr/2013/08/22/greece/ple ... benizelos/

Αλλα καθε χρονο τοσο η κυβερνηση Σαμαρα οσο και η κυβερνηση ΣΥΡΙΖΑ επαιρναν παραταση απο την Τροικα για να μην τρεξουν οι πλειστηριασμοι.

.

.
Αυτό που ποσταρες είναι άσχετο,όπως και εσύ
Οι πληστηριασμοι άρχισαν να γίνονται επί τσιπρα και καλώς άρχισαν

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 39731
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ ΚΑΝΟΥΝ ΕΞΩΣΗ ΣΕ ....ΑΜΕΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤ! - Συλλαλητήριο στις 6.30 μ.μ. στα Άνω Πετράλωνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 19 Δεκ 2023, 15:59

Επι ΣΥΡΙΖΑ δεν εγιναν πλειστηριασμοι πρωτης κατοικιας παρα μονο στο τελος της κυβερνησης του και μονο σε ατομα που ηταν και πλουσιοι και αποδεδειγμενα μπαταξηδες.

.

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 39731
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ ΚΑΝΟΥΝ ΕΞΩΣΗ ΣΕ ....ΑΜΕΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤ! - Συλλαλητήριο στις 6.30 μ.μ. στα Άνω Πετράλωνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 19 Δεκ 2023, 16:00

Και δεν ηταν καθολου ασχετο αυτο που ποσταρα.

Οι πλειστηριασμοι ΞΕΠΑΓΩΣΑΝ με νομο του ΝΔΣΟΚ το 2013.

.

Άβαταρ μέλους
Frappezitis
Δημοσιεύσεις: 8174
Εγγραφή: 19 Απρ 2021, 12:11

Re: ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ ΚΑΝΟΥΝ ΕΞΩΣΗ ΣΕ ....ΑΜΕΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤ! - Συλλαλητήριο στις 6.30 μ.μ. στα Άνω Πετράλωνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Frappezitis » 19 Δεκ 2023, 17:21

Την Πέμπτη, σύμφωνα με δημοσιεύματα, οι μπάτσοι αρνήθηκαν να πάνε στο γήπεδο και χρειάστηκε παρέμβαση άνωθεν για να πάνε. Σήμερα, δεν είχαν κανένα πρόβλημα να πάνε να πετάξουν από το σπίτι της οικογένεια 2 ανθρώπων ΑμΕΑ.
Για αυτό είναι μπάτσοι.
Αξιοι διάδοχοι των ναζί οι :078: ισραηλινοι.

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24770
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ ΚΑΝΟΥΝ ΕΞΩΣΗ ΣΕ ....ΑΜΕΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤ! - Συλλαλητήριο στις 6.30 μ.μ. στα Άνω Πετράλωνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 19 Δεκ 2023, 17:23

Αρίστος έγραψε:
19 Δεκ 2023, 16:00
Και δεν ηταν καθολου ασχετο αυτο που ποσταρα.

Οι πλειστηριασμοι ΞΕΠΑΓΩΣΑΝ με νομο του ΝΔΣΟΚ το 2013.

.
Κάνεις δεν νοιάζεται,μακαρι να ξεπαγωνανν και να γίνονταν πλειστβριασμη επί νδ. Καλώς θα γινόταν, πολύ κακός έγινε ο γελοίος νόμος της κατσελη

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20986
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ ΚΑΝΟΥΝ ΕΞΩΣΗ ΣΕ ....ΑΜΕΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤ! - Συλλαλητήριο στις 6.30 μ.μ. στα Άνω Πετράλωνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 19 Δεκ 2023, 17:24

Frappezitis έγραψε:
19 Δεκ 2023, 17:21
Την Πέμπτη, σύμφωνα με δημοσιεύματα, οι μπάτσοι αρνήθηκαν να πάνε στο γήπεδο και χρειάστηκε παρέμβαση άνωθεν για να πάνε. Σήμερα, δεν είχαν κανένα πρόβλημα να πάνε να πετάξουν από το σπίτι της οικογένεια 2 ανθρώπων ΑμΕΑ.
Για αυτό είναι μπάτσοι.
Ρε Φλουφυ πότε ρε αδελφάκι μου θα γράψεις κάτι μόνος σου....πότε; :e040:

Εικόνα
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
Frappezitis
Δημοσιεύσεις: 8174
Εγγραφή: 19 Απρ 2021, 12:11

Re: ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ ΚΑΝΟΥΝ ΕΞΩΣΗ ΣΕ ....ΑΜΕΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤ! - Συλλαλητήριο στις 6.30 μ.μ. στα Άνω Πετράλωνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Frappezitis » 19 Δεκ 2023, 17:34

Ήθελα να ήξερα, ο νεοδημοκρατης η ο Συριζαιος που τον πετάνε έξω από το σπίτι του,τι σκέψεις έχει εκείνη την ώρα!
SpoilerShow
Τους φτωχούς πετάνε!
Αξιοι διάδοχοι των ναζί οι :078: ισραηλινοι.

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20986
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ ΚΑΝΟΥΝ ΕΞΩΣΗ ΣΕ ....ΑΜΕΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤ! - Συλλαλητήριο στις 6.30 μ.μ. στα Άνω Πετράλωνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 19 Δεκ 2023, 17:44

Ντροπή μόνο ντροπή :e040::e040::e040:

Εικόνα

Εικόνα

***βέβαια πρέπει να σημειώσω πως η κοκκινομάλλα συντρόφισσα....πολύ νοστιμουλα :romance-hearteyes:
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..


Άβαταρ μέλους
GoBzi
Δημοσιεύσεις: 5207
Εγγραφή: 10 Απρ 2022, 23:02

Re: ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ ΚΑΝΟΥΝ ΕΞΩΣΗ ΣΕ ....ΑΜΕΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤ! - Συλλαλητήριο στις 6.30 μ.μ. στα Άνω Πετράλωνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBzi » 19 Δεκ 2023, 22:25

georgebi έγραψε:
19 Δεκ 2023, 17:44

***βέβαια πρέπει να σημειώσω πως η κοκκινομάλλα συντρόφισσα....πολύ νοστιμουλα :romance-hearteyes:
Α, εγώ νόμιζα είναι ο γιός.
Ψευτοανρθωπιστές όλων των χωρών, ενωθείτε! https://www.youtube.com/shorts/tyOHY83IBoc
PHORUM Discord: https://discord.com/invite/GaNbtqYD

Άβαταρ μέλους
panos291
Δημοσιεύσεις: 14117
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 19:36

Re: ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ ΚΑΝΟΥΝ ΕΞΩΣΗ ΣΕ ....ΑΜΕΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤ! - Συλλαλητήριο στις 6.30 μ.μ. στα Άνω Πετράλωνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panos291 » 19 Δεκ 2023, 22:31

Frappezitis έγραψε:
19 Δεκ 2023, 22:21
Ενα πενηνταρικο αν εβαζε καθενας απο αυτους τους κοπριτες δεν θα εχανε το σπιτι του ο αναπηρος.
Βέβαια οι φωνες είναι τσαμπα.


Άβαταρ μέλους
Frappezitis
Δημοσιεύσεις: 8174
Εγγραφή: 19 Απρ 2021, 12:11

Re: ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ ΚΑΝΟΥΝ ΕΞΩΣΗ ΣΕ ....ΑΜΕΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤ! - Συλλαλητήριο στις 6.30 μ.μ. στα Άνω Πετράλωνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Frappezitis » 20 Δεκ 2023, 20:28

Κούρεμα χρέους προς τις τράπεζες,που φτάνει τα 195.000.000 για την ΑΝΕΚ lines,για να γίνει το deal απορρόφησης με την Αttica group.
Ενώ το πόπολο για κάποιο μικροποσό πετάγεται στον δρόμο.
Ασε που το πόπολο ανακεφαλαίωσε και τις τράπεζες.
Αλλά ας μην δημιουργούμε διχασμό...
Αξιοι διάδοχοι των ναζί οι :078: ισραηλινοι.

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29214
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ ΚΑΝΟΥΝ ΕΞΩΣΗ ΣΕ ....ΑΜΕΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤ! - Συλλαλητήριο στις 6.30 μ.μ. στα Άνω Πετράλωνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 21 Δεκ 2023, 19:21

21.12.2023
Ν.Βαλσάμη: «Είναι τραγική η κατάσταση μου – Θα μου πάρουν το σπίτι, χρωστάω 18.000 ευρώ».
«Από πού να ζητήσω; Από το κράτος; Ξέρεις εσύ κανέναν από το κράτος;».

Εικόνα

Η Νόρα Βαλσάμη συνέντευξη στο περιοδικό «Λοιπόν» και μίλησε για την απώλεια του συζύγου της, Ερρίκου Ανδρέου, αλλά και τον πλειστηριασμό του σπιτιού της στη Ραφήνα.


«Δεν λύθηκε το θέμα. Είναι έτοιμοι να μου πάρουν το σπίτι. Τους είπα λοιπόν, κι εγώ “πάρτε το, πάρτε κι εμένα, δεν με ενδιαφέρει καθόλου”. Μου απάντησαν να πάω στον Εισαγγελέα, να κάνω κάτι διαδικασίες, κάτι τέτοιο. Δεν με ενδιαφέρει όμως, ας το πάρουν. Ήταν το μοναδικό σπίτι που έχω. Μου το παίρνουν, γιατί χρωστάμε 18.000 ευρώ. Αλλά πού να βρω εγώ τώρα αυτά τα χρήματα;», σημείωσε.

Στη συνέχεια ανέφερε: «Από πού να ζητήσω; Από το κράτος; Ξέρεις εσύ κανέναν από το κράτος; Δεν έχω κανέναν γνωστό κι ούτε θέλω και κανέναν τους. Ποτέ δεν ήθελα».

Η ηθοποιός αναφέρθηκε και στα κινητικά προβλήματα που αντιμετώπιζε στο παρελθόν: «Δεν έχουν ξεπεραστεί».

Μίλησε για τον πόνο που της έχει προκαλέσει η απώλεια του συζύγου της. «Είναι τραγική η κατάστασή μου, δεν μπορώ να πω τίποτα περισσότερο. Είναι κάτι που δεν το έχω ξεπεράσει κι ούτε πιστεύω πως θα μπορέσω να το ξεπεράσω. Ειδικά τώρα, που έρχονται οι γιορτές, έχω τα χάλια μου. Είμαι σε κακό χάλι, αλλά προσπαθώ για το παιδί μου όσο γίνεται να είμαι πιο αλέγκρα, πιο δυνατή και να μην έχω τόση στενοχώρια. Κάνω προσπάθειες να είμαι καλά, όπως κι ο γιος μου που γράφει ηλεκτρονική μουσική», εξήγησε.
https://www.pronews.gr/lifestyle/celebr ... -000-eyro/

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών