ΕΛ Κιναιδοσύνη: «Η εισαγγελέας του Αρείου Πάγου μου είπε ‘αυτά συμβαίνουν, να πάτε στην… Εκκλησία’»

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48694
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

ΕΛ Κιναιδοσύνη: «Η εισαγγελέας του Αρείου Πάγου μου είπε ‘αυτά συμβαίνουν, να πάτε στην… Εκκλησία’»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 02 Φεβ 2024, 22:50

Μαρία Καρυστιανού – Απίστευτη καταγγελία: «Η εισαγγελέας του Αρείου Πάγου μου είπε ‘αυτά συμβαίνουν, να πάτε στην… Εκκλησία’»
https://www.documentonews.gr/article/ma ... sia-audio/
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

πετρος
Δημοσιεύσεις: 1349
Εγγραφή: 26 Οκτ 2021, 13:59
Phorum.gr user: peter

Re: ΕΛ Κιναιδοσύνη: «Η εισαγγελέας του Αρείου Πάγου μου είπε ‘αυτά συμβαίνουν, να πάτε στην… Εκκλησία’»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πετρος » 02 Φεβ 2024, 23:38

Ενταξει,ολοι μας πηρανε χαμπαρι, απο Ευρωπη μεχρι Αφρικη... '' Ραγδαία οπισθοχώρηση κατέγραψε το 2023 το κράτος δικαίου στην Ελλάδα σύμφωνα με έρευνες της Διεθνούς Διαφάνειας και του ευρωπαϊκού οργανισμού Media Freedom Rapid Response που δόθηκαν στο φως της δημοσιότητας και κατατάσσουν πλέον την χώρα στις χειρότερες θέσεις της Ευρωπαϊκής Ένωσης στη διαφθορά και στην Ελευθερία του Τύπου.''...........''Περαιτέρω, η έκθεση αναφέρει ρητά ότι το κράτος δικαίου στην Ελλάδα βρίσκεται «σε κρίση» και σημειώνει ότι η χώρα κατέγραψε πτώση στον Δείκτη Αντίληψης Διαφθοράς για πρώτη φορά την τελευταία δεκαετία. Αποδίδει δε αυτή την υποχώρηση στην «καταγγελλόμενη παράνομη κυβερνητική παρακολούθηση δημοσιογράφων και πολιτικών αντιπάλων της κυβέρνησης», σε «επιθέσεις στην ελευθερία του Τύπου» και στην «ισχνή ανεξαρτησία του δικαστικού συστήματος».'' https://www.naftemporiki.gr/politics/15 ... toy-typoy/
"Is Kenya Africa’s Greece?". 🙄🙄🙄
https://www.news247.gr/kosmos/stin-keni ... s-afrikis/

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48694
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: ΕΛ Κιναιδοσύνη: «Η εισαγγελέας του Αρείου Πάγου μου είπε ‘αυτά συμβαίνουν, να πάτε στην… Εκκλησία’»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 03 Φεβ 2024, 11:11

Green Dragon, τί έχεις να πείς τώρα για τους δικαστικούς? Είναι κίναιδοι, ναι ή οχι? Δε κινούν τη δική σου αιδώ?
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 12824
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: ΕΛ Κιναιδοσύνη: «Η εισαγγελέας του Αρείου Πάγου μου είπε ‘αυτά συμβαίνουν, να πάτε στην… Εκκλησία’»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 03 Φεβ 2024, 11:25

Να τους δώσουμε μια άυξηση τους δικαστικούς γιατί δεν παίρνουν πολλά λεφτά.
Να κόψουμε από γιατρούς που δε χρειάζονται άλλωστε.


Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29861
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: ΕΛ Κιναιδοσύνη: «Η εισαγγελέας του Αρείου Πάγου μου είπε ‘αυτά συμβαίνουν, να πάτε στην… Εκκλησία’»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 03 Φεβ 2024, 12:06

Αφήστε την γυναίκα ήσυχη.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Exodus
Δημοσιεύσεις: 2100
Εγγραφή: 22 Νοέμ 2022, 12:59

Re: ΕΛ Κιναιδοσύνη: «Η εισαγγελέας του Αρείου Πάγου μου είπε ‘αυτά συμβαίνουν, να πάτε στην… Εκκλησία’»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Exodus » 03 Φεβ 2024, 12:06

Καλά, εσείς θέλετε να τα βάλετε με το μαφιόζικο κράτος της Ελλάδας; Πού πάτε, βρε κακομοίρηδες;
ΕΙΔΟΝ ΕΓΩ ΤΑΣ ΠΑΓΙΔΑΣ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ HΠΛΩΜΕΝΑΣ ΕΠΙ ΠΑΣΑΝ ΤΗΝ ΓΗΝ ΚΑΙ ΗΡΩΤΗΘΗΝ : ΑΡΑ ΤΙΣ ΔΥΝΑΤΑΙ ΕΚΦΥΓΕΙΝ ΤΑΥΤΑΣ; ΚΑΙ ΗΚΟΥΣΑ ΦΩΝΗΝ ΛΕΓΟΥΣΑΝ ΜΟΙ : "Ο ΤΑΠΕΙΝΟΣ".

mao mao
Δημοσιεύσεις: 7430
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:33

Re: ΕΛ Κιναιδοσύνη: «Η εισαγγελέας του Αρείου Πάγου μου είπε ‘αυτά συμβαίνουν, να πάτε στην… Εκκλησία’»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από mao mao » 03 Φεβ 2024, 12:11

Otto Weininger έγραψε:
03 Φεβ 2024, 12:06
Αφήστε την γυναίκα ήσυχη.
τη γυναίκα να αφήσουμε ήσυχη ή της ευθύνες της ΝΔ;

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29861
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: ΕΛ Κιναιδοσύνη: «Η εισαγγελέας του Αρείου Πάγου μου είπε ‘αυτά συμβαίνουν, να πάτε στην… Εκκλησία’»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 03 Φεβ 2024, 12:14

mao mao έγραψε:
03 Φεβ 2024, 12:11
Otto Weininger έγραψε:
03 Φεβ 2024, 12:06
Αφήστε την γυναίκα ήσυχη.
τη γυναίκα να αφήσουμε ήσυχη ή της ευθύνες της ΝΔ;
Την γυναίκα.
Εκείνη μπορεί να λέει ο,τι θέλει. Αυτοι που την εκμεταλλεύονται όμως (όπως ο γελοίος ζαίος στην επιτροπή) θέλουν φτύσιμο.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"



mao mao
Δημοσιεύσεις: 7430
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:33

Re: ΕΛ Κιναιδοσύνη: «Η εισαγγελέας του Αρείου Πάγου μου είπε ‘αυτά συμβαίνουν, να πάτε στην… Εκκλησία’»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από mao mao » 03 Φεβ 2024, 12:17

Otto Weininger έγραψε:
03 Φεβ 2024, 12:14
mao mao έγραψε:
03 Φεβ 2024, 12:11
Otto Weininger έγραψε:
03 Φεβ 2024, 12:06
Αφήστε την γυναίκα ήσυχη.
τη γυναίκα να αφήσουμε ήσυχη ή της ευθύνες της ΝΔ;
Την γυναίκα.
Εκείνη μπορεί να λέει ο,τι θέλει. Αυτοι που την εκμεταλλεύονται όμως (όπως ο γελοίος ζαίος στην επιτροπή) θέλουν φτύσιμο.
Θα ήθελες πολύ αντί αυτής να είναι κάποια μη συγκροτημένη γυναίκα, χαμηλής μόρφωσης με ξεσπάσματα λόγω του πένθους. Δε σας έκατσε. Πέσατε σε μορφωμένη συγκροτημένη γυναίκα που παλεύει να βρει τους υπεύθυνους.

mao mao
Δημοσιεύσεις: 7430
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:33

Re: ΕΛ Κιναιδοσύνη: «Η εισαγγελέας του Αρείου Πάγου μου είπε ‘αυτά συμβαίνουν, να πάτε στην… Εκκλησία’»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από mao mao » 03 Φεβ 2024, 12:19

Αλλά και αυτή τη γυναίκα προσπαθείς να την υποβιβάσεις με εκφράσεις του τύπου " αφήστε τη γυναίκα ήσυχη" . Σε φάση οτι έχει το ακαταλόγιστο λόγω του πόνου της.

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 12824
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: ΕΛ Κιναιδοσύνη: «Η εισαγγελέας του Αρείου Πάγου μου είπε ‘αυτά συμβαίνουν, να πάτε στην… Εκκλησία’»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 03 Φεβ 2024, 12:23

mao mao έγραψε:
03 Φεβ 2024, 12:19
Αλλά και αυτή τη γυναίκα προσπαθείς να την υποβιβάσεις με εκφράσεις του τύπου " αφήστε τη γυναίκα ήσυχη" . Σε φάση οτι έχει το ακαταλόγιστο λόγω του πόνου της.
Έτσι ειναι τα κομαμτόσκυλα.

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17067
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: ΕΛ Κιναιδοσύνη: «Η εισαγγελέας του Αρείου Πάγου μου είπε ‘αυτά συμβαίνουν, να πάτε στην… Εκκλησία’»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 03 Φεβ 2024, 12:24

Otto Weininger έγραψε:
03 Φεβ 2024, 12:06
Αφήστε την γυναίκα ήσυχη.
Δεν την ενοχλούμε εμείς.
Την ενοχλούν η κυβέρνηση και η εισαγγελία που πάνε να σώσουν τον γόνο, τον μεγάλο επιχειρηματία καυσίμων που μετέφερε πρώτη ύλη για νοθεία καυσίμων και όποιον άλλον φταίει.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Portia
Δημοσιεύσεις: 372
Εγγραφή: 12 Σεπ 2022, 16:46
Phorum.gr user: Portia

Re: ΕΛ Κιναιδοσύνη: «Η εισαγγελέας του Αρείου Πάγου μου είπε ‘αυτά συμβαίνουν, να πάτε στην… Εκκλησία’»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Portia » 03 Φεβ 2024, 12:26

mao mao έγραψε:
03 Φεβ 2024, 12:19
Αλλά και αυτή τη γυναίκα προσπαθείς να την υποβιβάσεις με εκφράσεις του τύπου " αφήστε τη γυναίκα ήσυχη" . Σε φάση οτι έχει το ακαταλόγιστο λόγω του πόνου της.
Το διαβασα στο τουιτερ και το μεταφερω σχεδον αυτουσιο:

"Η μανα ειναι ιερη", "σαν την αγαπη της μανας δεν υπαρχει", αλλα οταν η μανα ζητα δικαιοσυνη για το δολοφονημενο παιδι της αρχιζουν τα "γιατι δεν καθεται φρονιμη να πενθησει με την ησυχια της;".

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών