Ο Νατσιός Ζητάει κυρώσεις κατά του netflix

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27243
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Ο Νατσιός Ζητάει κυρώσεις κατά του netflix

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 15 Φεβ 2024, 14:15

Σενέκας έγραψε:
15 Φεβ 2024, 14:07
Golden Age έγραψε:
15 Φεβ 2024, 13:55
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
15 Φεβ 2024, 13:54


.. εναντίον ιστορικών προσώπων;
Εναντίον προγόνου :) Αλλά και εναντίον ιστορικού προσώπου.
τι προεκτάσεις έχει αυτό; Ας πούμε ο Στάλιν έχει ακόμα ζωντανούς απογόνους. Αμα τον πεις δολοφόνο θεωρείς δίκαιο να σε τρέξει η εγγονή του στο δικαστήριο; Αν πεις γκέι τον Βελουχιώτη τι γίνεται; :smt017
Εχω ηδη απαντησει μερικες σελιδες πισω.

Δεν νοειται μηνυση για συκοφαντικη δυσφημιση εναντιον καποιου που εχει πεθανει.

Μονο μηνυση για προσβολη μνημης νεκρου χωρει εδω αλλα ειναι τοσο ακροβασια (στο θεμα μας για τον Αλεξανδρο η καθε αλλο ιστορικο προσωπο) που θα παει αρχειο μετα την υποβολη της.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
Σενέκας
Δημοσιεύσεις: 15074
Εγγραφή: 24 Απρ 2020, 08:57

Re: Ο Νατσιός Ζητάει κυρώσεις κατά του netflix

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σενέκας » 15 Φεβ 2024, 14:21

Ο εγγονός το Στάλιν πάντως πήγε κόσμο στα δικαστήρια γιατί αμαύρωναν τη μνήμη του παππού του αλλά δεν πήγε πολύ καλά.
Εικόνα

Published in the Russian newspaper Novaya Gazeta, the article said Soviet leaders including Stalin were "bound by much blood" by ordering the execution of about 20,000 Polish prisoners of war at Katyn.

Mr Dzhugashvili argued that the article blackened his grandfather's reputation and was defamatory. He took his case to the European court after various courts in Russia threw it out.

He also argued that the Soviet Union would not have gone downhill if his father lived longer. More recently he accused President Putin of being "without brains".

https://www.bbc.com/news/world-europe-38410731
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
05 Ιούλ 2020, 12:19
Η διάρροια του μπακογιάννη μετά από οξεία τροφική δηλητηρίαση είναι νέκταρ και αμβροσία

Άβαταρ μέλους
Pillars
Δημοσιεύσεις: 1797
Εγγραφή: 20 Μάιος 2018, 18:35
Phorum.gr user: Pillars
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Ο Νατσιός Ζητάει κυρώσεις κατά του netflix

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pillars » 15 Φεβ 2024, 15:23

AlienWay έγραψε:
15 Φεβ 2024, 13:52
foscilis έγραψε:
14 Φεβ 2024, 18:41
Feindflug έγραψε:
14 Φεβ 2024, 18:36

Το πρόβλημά σου ποιο είναι ρε δικέ μου; Ότι δεν γάμησε Αθηνέζικους κώλους όπως λαχταράς ότι συμβαίνει κάθε βράδυ στα υγρά σου όνειρα;
Το πρόβλημά μου είναι ότι μας έχετε ζαλίσει τα αρχίδια 35 χρόνια τώρα με τον Μεγαλέξανδρο κι όλες αυτές τις μαλακίες, μπορατοειδείς κομπλεξάρες.
Για κάνε έναν κατάλογο με τον τόπο κατοικίας όσων στα έχουν ζαλίσει με τον Μεγαλέξανδρο, να δεις κάτι. Πάρε παράδειγμα από το πχώρουμ.

Αυτοί που στα ζαλίζουν εδώ μέσα με τον Μεγαλέξανδρο κατοικούν όλοι στη Β. Ελλάδα;
Δεν είμαι από Β. Ελλάδα αλλά κάποιοι σεβόμαστε την ιστορία και την κληρονομιά μας σε αντίθεση με εσάς.

giotis2005
Δημοσιεύσεις: 693
Εγγραφή: 24 Ιαν 2023, 12:48
Phorum.gr user: Giotis2023

Re: Ο Νατσιός Ζητάει κυρώσεις κατά του netflix

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από giotis2005 » 15 Φεβ 2024, 15:44

ΓΑΛΗ έγραψε:
15 Φεβ 2024, 12:48
giotis2005 έγραψε:
15 Φεβ 2024, 11:18
ΓΑΛΗ έγραψε:
15 Φεβ 2024, 11:09


Καλό μου παιδί, παρ' το θετικά. Ουδείς προτίθεται να αμφισβητήσει το δικό σας συμπεριληπτικό dna. Είστε υπέροχοι ως ρομποτικά πειράματα, όπως ακριβώς είστε.
Καλή μου ΓΑΛΗ, δεν έχω να πάρω κάτι θετικά ή αρνητικά. Δεν πρόβαλλα εγώ το δικό μου DNA ώς κάτι το ξεχωριστό και ανώτερο, συγκριτικά με αυτούς που το πιστεύουν!
By the way, τώρα θυμήθηκα τον Βελόπουλο να ισχυρίζεται στην έναρξη της πανδημίες και όταν πέφταν σαν τα κοτόπουλα οι βορειοιταλοί, να λέει ότι οι νοτιοιταλοί δεν πλήττοται τόσο από τον covid διότι έχουν αρχαιοελληνικό Dna.
Δεν έχουμε την ανάγκη να νιώθουμε υπέροχοι εμείς.
By the way, είσαι πάνω ή υπεράνω των 20;
Υπεράνω, αλλά που κολλάει αυτό?

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23281
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Ο Νατσιός Ζητάει κυρώσεις κατά του netflix

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 15 Φεβ 2024, 17:26

Pillars έγραψε:
15 Φεβ 2024, 15:23
AlienWay έγραψε:
15 Φεβ 2024, 13:52
foscilis έγραψε:
14 Φεβ 2024, 18:41


Το πρόβλημά μου είναι ότι μας έχετε ζαλίσει τα αρχίδια 35 χρόνια τώρα με τον Μεγαλέξανδρο κι όλες αυτές τις μαλακίες, μπορατοειδείς κομπλεξάρες.
Για κάνε έναν κατάλογο με τον τόπο κατοικίας όσων στα έχουν ζαλίσει με τον Μεγαλέξανδρο, να δεις κάτι. Πάρε παράδειγμα από το πχώρουμ.

Αυτοί που στα ζαλίζουν εδώ μέσα με τον Μεγαλέξανδρο κατοικούν όλοι στη Β. Ελλάδα;
Δεν είμαι από Β. Ελλάδα αλλά κάποιοι σεβόμαστε την ιστορία και την κληρονομιά μας σε αντίθεση με εσάς.
Γιατί, τι κάναμε, δηλαδή;
Ζούμε σε μια οικονομία.

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24774
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Ο Νατσιός Ζητάει κυρώσεις κατά του netflix

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 15 Φεβ 2024, 17:29

Σενέκας έγραψε:
14 Φεβ 2024, 14:46
στο μεταξύ, το netflix βγάζει 500 τέτοια σκατοντοκιμαντέρ, παραγωγές τύπου Παπαφλέσσας, για να φαίνεται γεμάτη η βιβλιοθήκη και να παίρνουν καμιά επιστροφή φόρου. Ανάθεμα και αν ξέρει κανείς εκτος Ελλάδας ότι υπάρχει το συγκεκριμένο ντοκιμαντέρ :lol:
ήταν στα τοπ 10 στην Ολλανδία και γέμισε το youtube με reviews

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών