Καρυστιανού για το μπάζωμα στα Τέμπη: Ο Τριαντόπουλος (Υφυπουργός παρά τω Πρωθυπουργώ ΝΔ) έδωσε εντολή στον Αγοραστό!! .

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 39721
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Καρυστιανού για το μπάζωμα στα Τέμπη: Ο Τριαντόπουλος (Υφυπουργός παρά τω Πρωθυπουργώ ΝΔ) έδωσε εντολή στον Αγοραστό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 06 Μαρ 2024, 10:24

enaon έγραψε:
06 Μαρ 2024, 10:19
αριστο εσύ ήξερες ποτε πηραν δειγματα; εχεις τοσο καλη εικονα στο μυαλό σου δηλαδή για τα υπόλοιπα, που τώρα θα συζητάς για τις βάσεις με τον γγ;


Απαντησα στο αρθρο του liberal που ανεβασε ο πατησιωτης.

https://www.liberal.gr/politiki/apo-xes ... to-mpazoma

Και καπου εκει μπλεχτηκε ο ΓΓ.

.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22636
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Καρυστιανού για το μπάζωμα στα Τέμπη: Ο Τριαντόπουλος (Υφυπουργός παρά τω Πρωθυπουργώ ΝΔ) έδωσε εντολή στον Αγοραστό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 06 Μαρ 2024, 10:25

αα, σωστά, απαντούσες σε ένα άρθρο ενός στοκου που έβαλε ο πατησιωτης. Συγνωμη, νομιζα μαλακιζεσαι.

Alex Amsterdam
Δημοσιεύσεις: 2381
Εγγραφή: 06 Φεβ 2024, 22:25

Re: Καρυστιανού για το μπάζωμα στα Τέμπη: Ο Τριαντόπουλος (Υφυπουργός παρά τω Πρωθυπουργώ ΝΔ) έδωσε εντολή στον Αγοραστό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Alex Amsterdam » 06 Μαρ 2024, 10:26

Ε λοιπον εγω που ναυλωνω καμια 25αρια γερανους τον χρονο σου λεω οτι ο Γαλουπης λεει μαλακιες

stergiosbik
Δημοσιεύσεις: 16969
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:22
Τοποθεσία: Λαρισα-Ορεινη Καλαμπακα

Re: Καρυστιανού για το μπάζωμα στα Τέμπη: Ο Τριαντόπουλος (Υφυπουργός παρά τω Πρωθυπουργώ ΝΔ) έδωσε εντολή στον Αγοραστό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stergiosbik » 06 Μαρ 2024, 10:29

Alex Amsterdam έγραψε:
06 Μαρ 2024, 10:26
Ε λοιπον εγω που ναυλωνω καμια 25αρια γερανους τον χρονο σου λεω οτι ο Γαλουπης λεει μαλακιες
Kαι βαφεις πρεσβειες,ησουν ψυκτικος,γαμουσες πορνοσταρ,εκανες ρεσετ την αγορα ακτινιδιων,περνας οχτακοσιες χιλιαδες φορες τα διοδια.
Να τα λεμε ολα Γιαννη,μην ξεχνιομαστε.

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 39721
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Καρυστιανού για το μπάζωμα στα Τέμπη: Ο Τριαντόπουλος (Υφυπουργός παρά τω Πρωθυπουργώ ΝΔ) έδωσε εντολή στον Αγοραστό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 06 Μαρ 2024, 10:30

Εσυ ναυλωνεις γερανους της πλακας, τους συγκεκριμενους μεγαλους γερανους για τους οποιους μιλαμε θα επρεπε να βγαζεις Χ χιλια για να μπορεις να τους ναυλωσεις και τον εξοπλισμο τους ουτε στα ονειρα σου δεν μπορεις να τον φανταστεις.

.

Alex Amsterdam
Δημοσιεύσεις: 2381
Εγγραφή: 06 Φεβ 2024, 22:25

Re: Καρυστιανού για το μπάζωμα στα Τέμπη: Ο Τριαντόπουλος (Υφυπουργός παρά τω Πρωθυπουργώ ΝΔ) έδωσε εντολή στον Αγοραστό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Alex Amsterdam » 06 Μαρ 2024, 10:32

stergiosbik έγραψε:
06 Μαρ 2024, 10:29
Alex Amsterdam έγραψε:
06 Μαρ 2024, 10:26
Ε λοιπον εγω που ναυλωνω καμια 25αρια γερανους τον χρονο σου λεω οτι ο Γαλουπης λεει μαλακιες
Kαι βαφεις πρεσβειες,ησουν ψυκτικος,γαμουσες πορνοσταρ,εκανες ρεσετ την αγορα ακτινιδιων,περνας οχτακοσιες χιλιαδες φορες τα διοδια.
Να τα λεμε ολα Γιαννη,μην ξεχνιομαστε.
Γινεται να μην ξεχασεις πραγματα που δεν εχω γραψει ποτε;
Και ομως εσυ τα καταφερες.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22636
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Καρυστιανού για το μπάζωμα στα Τέμπη: Ο Τριαντόπουλος (Υφυπουργός παρά τω Πρωθυπουργώ ΝΔ) έδωσε εντολή στον Αγοραστό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 06 Μαρ 2024, 10:34

άριστο εχεις δει πως κάνανε την δεύτερη δειγματοληψια απο το χημείο του κρατους, του κοντρόλ, που έγινε τον Οκτώβριο νομιζω; Δες το να πάρεις μια εικόνα ρεαλιστική, βλέπεις πολύ χολυγουντ νομιζω.

καλά βέβαια αν σε ενδιαφέρει το θέμα στα αλήθεια.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος enaon την 06 Μαρ 2024, 10:35, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

stergiosbik
Δημοσιεύσεις: 16969
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:22
Τοποθεσία: Λαρισα-Ορεινη Καλαμπακα

Re: Καρυστιανού για το μπάζωμα στα Τέμπη: Ο Τριαντόπουλος (Υφυπουργός παρά τω Πρωθυπουργώ ΝΔ) έδωσε εντολή στον Αγοραστό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stergiosbik » 06 Μαρ 2024, 10:35

Alex Amsterdam έγραψε:
06 Μαρ 2024, 10:32
stergiosbik έγραψε:
06 Μαρ 2024, 10:29
Alex Amsterdam έγραψε:
06 Μαρ 2024, 10:26
Ε λοιπον εγω που ναυλωνω καμια 25αρια γερανους τον χρονο σου λεω οτι ο Γαλουπης λεει μαλακιες
Kαι βαφεις πρεσβειες,ησουν ψυκτικος,γαμουσες πορνοσταρ,εκανες ρεσετ την αγορα ακτινιδιων,περνας οχτακοσιες χιλιαδες φορες τα διοδια.
Να τα λεμε ολα Γιαννη,μην ξεχνιομαστε.
Γινεται να μην ξεχασεις πραγματα που δεν εχω γραψει ποτε;
Και ομως εσυ τα καταφερες.
Οι συμφορουμιτες ξερουν Γιαννοπουλε.
Οποτε μην εκτιθεσαι αλλο για το τι εχεις πει ή δεν εχεις πει.

Alex Amsterdam
Δημοσιεύσεις: 2381
Εγγραφή: 06 Φεβ 2024, 22:25

Re: Καρυστιανού για το μπάζωμα στα Τέμπη: Ο Τριαντόπουλος (Υφυπουργός παρά τω Πρωθυπουργώ ΝΔ) έδωσε εντολή στον Αγοραστό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Alex Amsterdam » 06 Μαρ 2024, 10:43

Επιγραμματικα να σου πω οτι δεν εχω γραψει ποτε οτι εβαφα πρεσβειες ουτε οτι εκανα τα υδραυλικα ουτε οτι πηγαν να φτιαξω καποια βλαβη
Εχω γραψει συγκεκριμενα πραγματα.Ελληνικη εταιρεια πουλησε κλιματιστικα split type στις Αμερικανικες πρεσβειες σε Σοφια και Βουκουρεστι και πηγα εκει ως βοηθος σε συνεργειο στενου συγγενικου μου προσωπου για την εγκατασταση τους.Παρουσιασα την σφραγιδα του διαβατηριου μου για την συγκεκριμενη οδικη διελευση στην Βουλγαρια απο τον Προμαχωνα

Εχω γραψει οτι ειχα ελευθερη σχεση με κοπελα που αρκετα χρονια μετα την διακοπη της σχεσης αυτης εγινε πορνοσταρ και ειναι ακομη πορνοσταρ.

Εχω γραψει οτι καλλιεργω ηδη 20 στρεμματα ακτινιδιων και οτι θα φτασω τα 100 στρεμματα.Οχι οτι εκανα ρεσετ την αγορα ακτινιδιων.Εχω παρουσιασει αρκετα λεπτομερες υλικο για το συγκεκριμενο εγεχειρημα

Εχω γραψει οτι πληρωνω μεγαλα ποσα στα διοδια και εχω παρουσιασει και τα σχετικα αρχεια χρεωσης σε ηλεκτρονικη μορφη

Το τι γραφω εγω και το τι νομιζεις εσυ οτι γραφω εχουν τεραστιες διαφορες
Επισης το οτι νομιζεις οτι ολα αυτα ειναι πραγματα για να προσπαθεις να με μειωσεις ειναι κατι που δεν κατανοω αλλα δεν με ενδιαφερει κιολας δεν εχω κανει κατι για το οποιο πρεπει να ντρεπομαι.Ισα ισα το αντιθετο,
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Alex Amsterdam την 06 Μαρ 2024, 10:49, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
πήζον bot
Δημοσιεύσεις: 18186
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 20:31

Re: Καρυστιανού για το μπάζωμα στα Τέμπη: Ο Τριαντόπουλος (Υφυπουργός παρά τω Πρωθυπουργώ ΝΔ) έδωσε εντολή στον Αγοραστό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πήζον bot » 06 Μαρ 2024, 10:48

Alex Amsterdam έγραψε:
06 Μαρ 2024, 10:43
δεν εχω κανει κατι για το οποιο πρεπει να ντρεπομαι.Ισα ισα το αντιθετο,
:smt005::smt005::smt005:


Άβαταρ μέλους
Frappezitis
Δημοσιεύσεις: 8165
Εγγραφή: 19 Απρ 2021, 12:11

Re: Καρυστιανού για το μπάζωμα στα Τέμπη: Ο Τριαντόπουλος (Υφυπουργός παρά τω Πρωθυπουργώ ΝΔ) έδωσε εντολή στον Αγοραστό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Frappezitis » 06 Μαρ 2024, 20:11

Γεγονός 1ο:
Η ΕΥΠ (αυτή που έκανε παρακολουθήσεις/υποκλοπές για λογαριασμό του ανιψιού Δημητριάδη) δεν μπόρεσε λέει να κάνει ανάκτηση των διαγραμμένων βίντεο από κάμερες ασφαλείας για να δει τι φορτώθηκε στο εμπορικό τρένο.
Ο ανακριτής ζήτησε από την εισαγγελία να σταλούν τα αρχεία που δεν μπόρεσε να ανακτήσει η ΕΥΠ (του ανιψιού Δημητριάδη) σε εξιδεικευμένο κέντρο του Καναδά όπου υπάρχει τεχνογνωσία που μπορεί να κάνει μία τέτοια ανάκτηση.
Η εισαγγελία απάντησε πως αν σταλούν στον Καναδά θα αργήσει η διαδικασία και θα καθυστερήσει η δίκη(!!). Οπότε δεν εστάλησαν και η δίκη θα γίνει χωρίς να ξέρουμε με τι ήταν φορτωμένο το εμπορικό τρένο! Ούτε θα μάθουμε και ποτέ! Ενώ υπάρχει η δυνατότητα να μάθουμε μέσω του Καναδά!
Δηλαδή την εισαγγελία δεν την πολυαπασχολεί με τι ήταν φορτωμένο το εμπορικό τρένο. Ούτε το θεωρεί απαραίτητο να μάθει. Ούτε θεωρεί πως αυτό θα ήταν σημαντικό στοιχείο στην εξέλιξη της δίκης.

Γεγονός 2o:
Ο Γεραπετρίτης (δεξί χέρι του Κούλη) απαγόρευσε σε πραγματογνώμονες της ευρωπαϊκής επιτροπής να έρθουν να βοηθήσουν στη διερεύνηση για Τέμπη. Παρόλο που προβλέπεται σε τέτοια δυστυχήματα αυτός τους έδιωξε και είπε μην ασχολείστε είναι δικό μας θέμα. Θα το ψάξουμε μόνοι μας.

Τώρα αν εσείς διαβάζοντας όλα τα παραπάνω είστε πεπεισμένοι πως πρόκειται για την πιο προκλητική εγκληματική συγκάλυψη μαζικής δολοφονίας στην ιστορία του βαλκανικού γιδότοπου μάλλον θα βλέπετε πολλές ταινίες και είστε καχύποπτοι και συνωμοσιολόγοι. Εμείς τα βλέπουμε όλα πολύ φυσιολογικά. Το ήθος του Κούλη, του Άδωνι, του Μαρκόπουλου και του Γεραπετρίτη ποτέ δεν θα τους επέτρεπε να κάνουν κάτι τέτοιο.


https://www.facebook.com/theroof.is.onf ... ZnXFqb4gVl
Αξιοι διάδοχοι των ναζί οι :078: ισραηλινοι.

Alex Amsterdam
Δημοσιεύσεις: 2381
Εγγραφή: 06 Φεβ 2024, 22:25

Re: Καρυστιανού για το μπάζωμα στα Τέμπη: Ο Τριαντόπουλος (Υφυπουργός παρά τω Πρωθυπουργώ ΝΔ) έδωσε εντολή στον Αγοραστό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Alex Amsterdam » 06 Μαρ 2024, 21:25

Απο το βιντεο φορτωσης των κοντεινερ στην εμπορικη αμαξοστοιχια φαινεται το περιεχομενο των κοντεινερ;
Τι αλλο θα διαβασουμε θεε μου.

Άβαταρ μέλους
Frappezitis
Δημοσιεύσεις: 8165
Εγγραφή: 19 Απρ 2021, 12:11

Re: Καρυστιανού για το μπάζωμα στα Τέμπη: Ο Τριαντόπουλος (Υφυπουργός παρά τω Πρωθυπουργώ ΝΔ) έδωσε εντολή στον Αγοραστό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Frappezitis » 07 Μαρ 2024, 06:08

Ένας βραχίονας της πολεμικής μηχανής στη σύγκρουση των Τεμπών.
ΖΙΜ: η σιωνιστική ναυτιλιακή εταιρεία του Ισραήλ που επαίρεται για την ασφαλή μεταφορά στρατιωτικού φορτίου, επικίνδυνων και εύφλεκτων υλικών, τοξικού φορτίου κλπ.
Σύμβολο της το σχέδιο που είχε δημιουργήσει ο ιδρυτής του σιωνισμού Theodor Herzl το 1896 (παρόμοιο με τη σημαία του Ισραήλ).
Στο ιστορικό της με περηφάνια αναφέρει ότι ξεκίνησε τη δράση της το 1948 με τη μεταφορά Εβραίων εποίκων στην Παλαιστίνη και όπλων με τα οποία εξοπλίζονταν οι παραστρατιωτικές οργανώσεις του Ισραήλ, Ιργκούν και Χαγκανά, οι οποίες ευθύνονται για τον αφανισμό και τη σφαγή εκατομμυρίων Παλαιστίνιων.
Η έκρηξη, το μπάζωμα και η αλλοίωση του χώρου όπου έγινε το έγκλημα, η εξαφάνιση τριών βαγονιών δεν έγιναν μόνο για να συγκαλυφθούν οι αδιαμφισβήτητες ευθύνες όσων κυβέρνησαν και κυβερνούν τη χώρα, αλλά και γιατί θέλουν να θάψουν τι μεταφέρονται τελικά μέσω των ελληνικών σιδηρόδρομων, που η παρουσία τους στα τρένα δεν δικαιολογείται και καθιστά τις μεταφορές επικίνδυνες.
ΖΙΜ: η ναυτιλιακή μεταφορική του θανάτου.
Ζ όπως zionism.

Εικόνα

https://www.facebook.com/permalink.php? ... 1923117092
Αξιοι διάδοχοι των ναζί οι :078: ισραηλινοι.


Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών