Μήτσος Κουτσούμπας τώρα στη Βουλή

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
vag_el
Δημοσιεύσεις: 3175
Εγγραφή: 12 Ιαν 2021, 01:00
Phorum.gr user: vag_el

Re: Μήτσος Κουτσούμπας τώρα στη Βουλή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vag_el » 09 Μαρ 2024, 00:23

Fτιάξαμε το δικό μας Κράτος ωραία,να ασχοληθούμε τώρα και με τα υπόλοιπα.

Να χουν και κεί Μητσοτακεικο
όλοι μαζί γινήκαμε συρφετός,
γυρεύοντας ομοιοκαταληξία
μια τόσο ευγενικιά φιλοδοξία
έγινε της ζωής μας ο σκοπός

Κ.Καρυωτάκης

Άβαταρ μέλους
Libre arbitre
Δημοσιεύσεις: 12271
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2022, 23:48
Phorum.gr user: Βασίλης

Re: Μήτσος Κουτσούμπας τώρα στη Βουλή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Libre arbitre » 09 Μαρ 2024, 00:26

zteo έγραψε:
09 Μαρ 2024, 00:20
Libre arbitre έγραψε:
08 Μαρ 2024, 23:49
zteo έγραψε:
08 Μαρ 2024, 23:26


Διάβασε τι ποινές έχουν οι μαστροποι ανηλίκων στην Κούβα. Για να καταλάβεις γιατί η Ελλάδα σου είναι παραδεισος για τον Μιχο


Επίσης οι traffickers είναι Κουβανοί μαφιόζοι προστατευομενοι του Αμερικανικού Δημοκρατικού κόμματος που ευχαρίστως θα τους υποστηρίζες ως αγωνιστές ενάντια στον σοσιαλισμό της Κούβας.
Σιγά τις ποινές. Η Κούβα είναι ένα απέραντο πορνείο εκτός από μια τεράστια φυλακή.
Σοβαρά τώρα θα μιλήσεις εσύ για τις ποινές στην Κούβα όταν υπερασπιζεσαι αυτό το κρατος.
Στην υπόθεση trafficking της Ηλιούπολης, ο αστυνομικός, καταδικασμένος πρωτόδικα για εμπορία ανθρώπων κατ'επάγγελμα, σε πεντέμισι χρόνια φυλάκισης αλλά με αναστολή, λογω δύο περίεργων ελαφρυντικών, έκανε μήνυση στο θύμα του
https://thepressproject.gr/ena-koritsi- ... lioupolis/
Σύντομο ανέκδοτο. Κουβανος τουρίστας.
:a0452: Οι Ρώσοι αφαίμαξαν την Ευρώπη ανεβάζοντας το φυσικό αέριο 20 φορές μέσα σε 2 χρόνια!!!
- Κάνουν τέτοια πράγματα οι ρωSSιστές; Είναι απλά γενοκτόνοι, οικοκτόνοι και αντιγκέι...
https://fr.m.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%A ... l/newusers

pylothess
Δημοσιεύσεις: 6742
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 22:39
Phorum.gr user: pylothess

Re: Μήτσος Κουτσούμπας τώρα στη Βουλή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από pylothess » 09 Μαρ 2024, 00:26

zteo έγραψε:
08 Μαρ 2024, 22:52
Libre arbitre έγραψε:
08 Μαρ 2024, 22:42
zteo έγραψε:
08 Μαρ 2024, 22:40

Δεν έχεις βαρεθεί να αναπαράγεις ότι fake news βρεις μπροστά σου.
https://en.wikipedia.org/wiki/Kippumjo
Η μόνη πηγητου άρθρου προέρχεται από το βιβλίο του Martin, Bradley K. που είναι κομματοσκυλο των Δημοκρατικών όπως μπορείς να δέις από το Twitter του.
https://twitter.com/bradleykmartin?lang=el
Όταν θα μου βρεις και άλλες πηγές να το επιβεβαιώσεις ξαναγραψε μέχρι τότε καληνύχτα σου :wave:
Από αυτόν παίρνουν παράδειγμα και κάνουν τα αίσχη τους;

Άβαταρ μέλους
Libre arbitre
Δημοσιεύσεις: 12271
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2022, 23:48
Phorum.gr user: Βασίλης

Re: Μήτσος Κουτσούμπας τώρα στη Βουλή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Libre arbitre » 09 Μαρ 2024, 00:32

Εικόνα
:a0452: Οι Ρώσοι αφαίμαξαν την Ευρώπη ανεβάζοντας το φυσικό αέριο 20 φορές μέσα σε 2 χρόνια!!!
- Κάνουν τέτοια πράγματα οι ρωSSιστές; Είναι απλά γενοκτόνοι, οικοκτόνοι και αντιγκέι...
https://fr.m.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%A ... l/newusers

zteo
Δημοσιεύσεις: 10211
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 02:36

Re: Μήτσος Κουτσούμπας τώρα στη Βουλή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από zteo » 09 Μαρ 2024, 00:36

Libre arbitre έγραψε:
09 Μαρ 2024, 00:26
zteo έγραψε:
09 Μαρ 2024, 00:20
Libre arbitre έγραψε:
08 Μαρ 2024, 23:49

Σιγά τις ποινές. Η Κούβα είναι ένα απέραντο πορνείο εκτός από μια τεράστια φυλακή.
Σοβαρά τώρα θα μιλήσεις εσύ για τις ποινές στην Κούβα όταν υπερασπιζεσαι αυτό το κρατος.
Στην υπόθεση trafficking της Ηλιούπολης, ο αστυνομικός, καταδικασμένος πρωτόδικα για εμπορία ανθρώπων κατ'επάγγελμα, σε πεντέμισι χρόνια φυλάκισης αλλά με αναστολή, λογω δύο περίεργων ελαφρυντικών, έκανε μήνυση στο θύμα του
https://thepressproject.gr/ena-koritsi- ... lioupolis/
Σύντομο ανέκδοτο. Κουβανος τουρίστας.
Μήπως είμαι σεξιστης που δεν βλέπω τον άριστο και επιτελικό αστυνομικό που έκανε επένδυση σε μια κοπέλα δίνοντας της το (( δικαίωμα)) δια της βίας να γίνει σεξεργατρια.
Η μήπως είμαι ομοφοβικος που δεν βλέπω τον επιτελικό και άριστο δικαστή που ποιος ξέρει τι ελαφρυντικά είδε σε μορφη κατοσταευρου η που άκουσε τα ελαφρυντικά από κάποιον γαλάζιο σε κάποια συνάντηση η σε κάποιο τηλέφωνο.
Όποιος σπέρνει Τσιπρες και ραντίζει Ανδρουλακηδες θερίζει Μητσοτακιδες και μια γκέισα Παναγία.

Άβαταρ μέλους
Libre arbitre
Δημοσιεύσεις: 12271
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2022, 23:48
Phorum.gr user: Βασίλης

Re: Μήτσος Κουτσούμπας τώρα στη Βουλή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Libre arbitre » 09 Μαρ 2024, 00:38

:a0452: Οι Ρώσοι αφαίμαξαν την Ευρώπη ανεβάζοντας το φυσικό αέριο 20 φορές μέσα σε 2 χρόνια!!!
- Κάνουν τέτοια πράγματα οι ρωSSιστές; Είναι απλά γενοκτόνοι, οικοκτόνοι και αντιγκέι...
https://fr.m.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%A ... l/newusers

Aitwlos
Δημοσιεύσεις: 2657
Εγγραφή: 13 Ιαν 2024, 12:01

Re: Μήτσος Κουτσούμπας τώρα στη Βουλή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Aitwlos » 09 Μαρ 2024, 00:41

Libre arbitre έγραψε:
09 Μαρ 2024, 00:32
Εικόνα
Σεξιστικό

Άβαταρ μέλους
Libre arbitre
Δημοσιεύσεις: 12271
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2022, 23:48
Phorum.gr user: Βασίλης

Re: Μήτσος Κουτσούμπας τώρα στη Βουλή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Libre arbitre » 09 Μαρ 2024, 00:42

Aitwlos έγραψε:
09 Μαρ 2024, 00:41
Libre arbitre έγραψε:
09 Μαρ 2024, 00:32
Εικόνα
Σεξιστικό
Κουμουνιστικό
:a0452: Οι Ρώσοι αφαίμαξαν την Ευρώπη ανεβάζοντας το φυσικό αέριο 20 φορές μέσα σε 2 χρόνια!!!
- Κάνουν τέτοια πράγματα οι ρωSSιστές; Είναι απλά γενοκτόνοι, οικοκτόνοι και αντιγκέι...
https://fr.m.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%A ... l/newusers

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32787
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Μήτσος Κουτσούμπας τώρα στη Βουλή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 09 Μαρ 2024, 10:04

vag_el έγραψε:
08 Μαρ 2024, 21:32
Eίναι δεδομένο εδώ και πολλά χρόνια πρίν ,οτι ο Καπιταλισμός είναι ένα σύστημα σάπιο και πως τέτοιες πρακτικές είναι ενιαίες.
Εσεις σοκαριστήκατε απο την αναφορά του Κουτσούμπα ή απο το ότι υπάρχει στην πραγματικότητα?
Προσωπικά έχω ζήσει τέτοιες καταστάσεις και όσο και αν θέλουμε να τις κρύβουμε κάτω απο το χαλί για λόγους ευθιξίας ,είναι η αλήθεια.

Δε μου κάνει εντύπωση ,που αναφέρθηκε σε ένα τόσο σάπιο καθεστώς ο Κουτσούμπας.Σούγκαρ Ντάντυ πολύ ευγενικά.

Οσον αφορά τα site εκπόρνευσης των φοιτητών και φοιτητριών δεν γνωρίζω πολλά .Δεν εχω μπεί ποτέ,αλλά μέσες άκρες απο τις διαφημίσεις στο Facebook γνωρίζω ότι υπάρχουν.Μου στέλνουν κι εμένα διαφημιστικές φωτογραφίες με κοπέλες ημίγυμνες (εως τσίτσιδες) για ραντεβού και ότι προκύψει.
Η ερώτησή μου εμένα είναι ΠΟΙΟΣ τα επιτρέπει να γίνονται στη χώρα μας.?
Καλύτερα να ντραπώ απο αυτά που λέει ο Κουτσούμπας παρά αργότερα για τη μάνα μου την αδερφή μου ή τον αδερφό μου.


Υ.Γ Προαιρετικά,δεν είμαι ΚΚΕ.Εδώ όμως έχει δίκιο.
ο σοσιαλισμος ηταν πολυ περισσοτερο σαπιος. :102:

η σαπιλα δεν ειναι του καπιταλισμου, ειναι της ανθρωποτητας. υπαρχει παντου και παντα.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Frappezitis
Δημοσιεύσεις: 8201
Εγγραφή: 19 Απρ 2021, 12:11

Re: Μήτσος Κουτσούμπας τώρα στη Βουλή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Frappezitis » 09 Μαρ 2024, 10:12

Ο Μητσοτάκης καταργεί το Σύνταγμα και η αντιπολίτευση τα βάζει με τον Κουτσούμπα. Αυτά.
Αξιοι διάδοχοι των ναζί οι :078: ισραηλινοι.

Άβαταρ μέλους
Σενέκας
Δημοσιεύσεις: 15063
Εγγραφή: 24 Απρ 2020, 08:57

Re: Μήτσος Κουτσούμπας τώρα στη Βουλή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σενέκας » 09 Μαρ 2024, 10:14

Frappezitis έγραψε:
09 Μαρ 2024, 10:12
Ο Μητσοτάκης καταργεί το Σύνταγμα
φτου γαμώτο, σας πρόλαβε!
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
05 Ιούλ 2020, 12:19
Η διάρροια του μπακογιάννη μετά από οξεία τροφική δηλητηρίαση είναι νέκταρ και αμβροσία

Άβαταρ μέλους
Frappezitis
Δημοσιεύσεις: 8201
Εγγραφή: 19 Απρ 2021, 12:11

Re: Μήτσος Κουτσούμπας τώρα στη Βουλή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Frappezitis » 09 Μαρ 2024, 10:17

Ο Κουτσουμπας απλά έβαλε τον καθρέπτη μπροστά τους,και αυτό που είδαν τους εξόργισε!
Αξιοι διάδοχοι των ναζί οι :078: ισραηλινοι.

Άβαταρ μέλους
nik_killthemall
Δημοσιεύσεις: 6658
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:35

Re: Μήτσος Κουτσούμπας τώρα στη Βουλή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nik_killthemall » 09 Μαρ 2024, 10:40

Frappezitis έγραψε:
09 Μαρ 2024, 10:12
Ο Μητσοτάκης καταργεί το Σύνταγμα και η αντιπολίτευση τα βάζει με τον Κουτσούμπα. Αυτά.
Το σύνταγμα είναι πότε αναμφισβήτητο και πότε αμφισβητούμενο ανάλογα με την κομματική περίσταση του κομματικού παρατηρητή.
- Υπάρχει περίπτωση να σεβαστεί και να μην καταργήσει το Σύνταγμα μια κυβέρνηση Κουτσούμπα ?
- Ο Κούλης ως αντιπολίτευση θα ψήφιζε υπέρ ?
- Η αντιπολίτευση ως κυβέρνηση θα ψήφιζε κατά ?

Το Σύνταγμα έχει καταντήσει ο καλύτερος συνεργός των πολιτικών απατεώνων της βουλής που συνειδητά ψηφίζει ο ακόμα πιο απατεώνας πολίτης.

Σας αρέσει ή όχι σε κάθε περίπτωση οι δυτικές κοινωνίες είναι το λιγότερο κακό στον πλανήτη, αλλιώς θα βλέπαμε μιλιουνια μεταναστών και μάλιστα αριστερόστροφων να σταματάνε να σιτίζονται από την δύση και να μεταναστεύουν προς τις σοσιαλιστικες και ισλαμικες οάσεις της κούβας, της κίνας, της ρωσίας, του ιράν, της βορειας κορεας, της βενεζουελας κλπ

Κοινώς μαγκιά κλανιά και εξάτμιση η ιστορία του ένδοξου λαού ...
ΕΙΜΑΙ μαζί με το Ισραηλ ! Mπραβο στην γενοκτονία - εθνοκαθαρση που κάνει στους Παλαιστίνιους !
ΖΗΤΩ ΤΟ ΙΣΡΑΗΛ, θανατος στα ισλαμοπιθηκια του πλανητη, ουτε ενας παλαιστινιος να μην μεινει ζωντανος !

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70111
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Μήτσος Κουτσούμπας τώρα στη Βουλή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 09 Μαρ 2024, 11:09

nik_killthemall έγραψε:
09 Μαρ 2024, 10:40
Frappezitis έγραψε:
09 Μαρ 2024, 10:12
Ο Μητσοτάκης καταργεί το Σύνταγμα και η αντιπολίτευση τα βάζει με τον Κουτσούμπα. Αυτά.
Το σύνταγμα είναι πότε αναμφισβήτητο και πότε αμφισβητούμενο ανάλογα με την κομματική περίσταση του κομματικού παρατηρητή.
- Υπάρχει περίπτωση να σεβαστεί και να μην καταργήσει το Σύνταγμα μια κυβέρνηση Κουτσούμπα ?
- Ο Κούλης ως αντιπολίτευση θα ψήφιζε υπέρ ?
- Η αντιπολίτευση ως κυβέρνηση θα ψήφιζε κατά ?

Το Σύνταγμα έχει καταντήσει ο καλύτερος συνεργός των πολιτικών απατεώνων της βουλής που συνειδητά ψηφίζει ο ακόμα πιο απατεώνας πολίτης.

Σας αρέσει ή όχι σε κάθε περίπτωση οι δυτικές κοινωνίες είναι το λιγότερο κακό στον πλανήτη, αλλιώς θα βλέπαμε μιλιουνια μεταναστών και μάλιστα αριστερόστροφων να σταματάνε να σιτίζονται από την δύση και να μεταναστεύουν προς τις σοσιαλιστικες και ισλαμικες οάσεις της κούβας, της κίνας, της ρωσίας, του ιράν, της βορειας κορεας, της βενεζουελας κλπ

Κοινώς μαγκιά κλανιά και εξάτμιση η ιστορία του ένδοξου λαού ...
:smt023
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 34909
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Μήτσος Κουτσούμπας τώρα στη Βουλή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 09 Μαρ 2024, 12:45


Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών