Είναι η Αμαλία Παπασωτηρίου ΕΝ ενεργεία Αντισμήναρχος της Πολεμικής Αεροπορίας, είναι στρατιωτικός & τα λέει τσεκουράτα

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27230
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Είναι η Αμαλία Παπασωτηρίου ΕΝ ενεργεία Αντισμήναρχος της Πολεμικής Αεροπορίας, είναι στρατιωτικός & τα λέει τσεκουρ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 13 Μαρ 2024, 23:01

Communio Sancta έγραψε:
13 Μαρ 2024, 22:51
George_V έγραψε:
12 Μαρ 2024, 18:32
Καποιο αλλο επιχειρημα? Γιατι αυτο μαλλον κατερρευσε.
Έχεις δίκιο, κατέρρευσε, δεν έχω άλλο επιχείρημα.
Η διαφορά να είσαι άνθρωπος του Κόσμου και να παραδέχεσαι, από το να είσαι Καράμπαμπας Νεοέλλην και να παλεύεις ως τον θάνατο πως είχες αρχικά δίκιο, ενώ σου έθεσαν επιχείρημα.
Μα δεν ήταν κάν επιχείρημα.

"Δε μουωαρεσει είναι αναχρονιστικο"

Ε όταν γινεις κυβέρνηση άλλαξε το . Μέχρι τότε όμως ισχύει.

Και μένα δε μου αρέσουν ένα κάρο νόμοι. Τι θα πω? Δε μου αρέσει ο Χ νόμος και δεν τον λαμβάνω υπόψιν μου?

Κάπως έτσι γεμίσαμε ψεκ θεματοφυλακες και sovereign citizens.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
Frappezitis
Δημοσιεύσεις: 8165
Εγγραφή: 19 Απρ 2021, 12:11

Re: Είναι η Αμαλία Παπασωτηρίου ΕΝ ενεργεία Αντισμήναρχος της Πολεμικής Αεροπορίας, είναι στρατιωτικός & τα λέει τσεκουρ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Frappezitis » 13 Μαρ 2024, 23:08

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ... ΚΟΙΝΗ ΠΑΤΡΙΔΑ ... ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΘΕΙ Ο ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΛΑΟΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΕΛΛΗΝΑ ΚΑΠΙΤΑΛΗΣΤΗ
ΟΧΙ ΣΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΙΔΙΩΞΕΙ Ή ΘΑ ΣΥΡΘΕΙ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΚΑΠΙΤΑΛΗΣΤΗΣ
Αξιοι διάδοχοι των ναζί οι :078: ισραηλινοι.

Άβαταρ μέλους
Communio Sancta
Δημοσιεύσεις: 200
Εγγραφή: 02 Μαρ 2024, 19:12

Re: Είναι η Αμαλία Παπασωτηρίου ΕΝ ενεργεία Αντισμήναρχος της Πολεμικής Αεροπορίας, είναι στρατιωτικός & τα λέει τσεκουρ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Communio Sancta » 13 Μαρ 2024, 23:19

George_V έγραψε:
13 Μαρ 2024, 23:01
Communio Sancta έγραψε:
13 Μαρ 2024, 22:51
George_V έγραψε:
12 Μαρ 2024, 18:32
Καποιο αλλο επιχειρημα? Γιατι αυτο μαλλον κατερρευσε.
Έχεις δίκιο, κατέρρευσε, δεν έχω άλλο επιχείρημα.
Η διαφορά να είσαι άνθρωπος του Κόσμου και να παραδέχεσαι, από το να είσαι Καράμπαμπας Νεοέλλην και να παλεύεις ως τον θάνατο πως είχες αρχικά δίκιο, ενώ σου έθεσαν επιχείρημα.
Μα δεν ήταν κάν επιχείρημα.

"Δε μουωαρεσει είναι αναχρονιστικο"

Ε όταν γινεις κυβέρνηση άλλαξε το . Μέχρι τότε όμως ισχύει.

Και μένα δε μου αρέσουν ένα κάρο νόμοι. Τι θα πω? Δε μου αρέσει ο Χ νόμος και δεν τον λαμβάνω υπόψιν μου?

Κάπως έτσι γεμίσαμε ψεκ θεματοφυλακες και sovereign citizens.
Με τον Νόμο έχεις δίκιο. Δεν διαχώρισα το προσωπικό από το αντικειμενικό. Το θεωρώ υπερβολικό εφ΄όσον δεν εκθέτει υπηρεσιακά θέματα εμπιστευτικότητας, αλλά έχεις δίκιο, ξαναγράφω, είναι αντικανονικό και εμπίπτει σε πειθαρχικές ποινές.
ΕΙΔΟΝ ΕΓΩ ΤΑΣ ΠΑΓΙΔΑΣ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ HΠΛΩΜΕΝΑΣ ΕΠΙ ΠΑΣΑΝ ΤΗΝ ΓΗΝ ΚΑΙ ΗΡΩΤΗΘΗΝ : ΑΡΑ ΤΙΣ ΔΥΝΑΤΑΙ ΕΚΦΥΓΕΙΝ ΤΑΥΤΑΣ; ΚΑΙ ΗΚΟΥΣΑ ΦΩΝΗΝ ΛΕΓΟΥΣΑΝ ΜΟΙ : "Ο ΤΑΠΕΙΝΟΣ".
ΕXODUS!

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29215
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Είναι η Αμαλία Παπασωτηρίου ΕΝ ενεργεία Αντισμήναρχος της Πολεμικής Αεροπορίας, είναι στρατιωτικός & τα λέει τσεκουρ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 13 Μαρ 2024, 23:29

Frappezitis έγραψε:
13 Μαρ 2024, 23:08
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ... ΚΟΙΝΗ ΠΑΤΡΙΔΑ ... ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΘΕΙ Ο ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΛΑΟΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΕΛΛΗΝΑ ΚΑΠΙΤΑΛΗΣΤΗ
ΟΧΙ ΣΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΙΔΙΩΞΕΙ Ή ΘΑ ΣΥΡΘΕΙ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΚΑΠΙΤΑΛΗΣΤΗΣ
Υπάρχει. Άλλο αν μερικοί μερικοί θέλουν να διασπείρουν τον διχασμό, ακόμη και σε βάρος της υπεράσπισης της πατρίδος, για να επιβάλλουν δικτατορία.

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17020
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Είναι η Αμαλία Παπασωτηρίου ΕΝ ενεργεία Αντισμήναρχος της Πολεμικής Αεροπορίας, είναι στρατιωτικός & τα λέει τσεκουρ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 13 Μαρ 2024, 23:43

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
13 Μαρ 2024, 22:29
Juno έγραψε:
13 Μαρ 2024, 21:06
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
12 Μαρ 2024, 20:54
Εντωμεταξυ αυτή φαίνεται για 60 χρονων, πως δεν πήρε σύνταξη ακόμα.
Το μπάνισες το γκομενάκι βλέπω :smt047 Παίζει το μάτι σου :8) Τώρα που θα τη διώξουν, θα πάρει και καλό εφ΄άπαξ :wink
Εμφανισιακά δεν...Με τίποτα... Και μοιάζει πολύ μεγάλη, μπορεί να την τσάκισαν οι κακουχίες του στρατού.
Ναι, τον μισό χρόνο έκανε σκηνάκια.
Κοιτάξου και στον καθρέφτη πού και πού.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22810
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Είναι η Αμαλία Παπασωτηρίου ΕΝ ενεργεία Αντισμήναρχος της Πολεμικής Αεροπορίας, είναι στρατιωτικός & τα λέει τσεκουρ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 14 Μαρ 2024, 00:00

Juno έγραψε:
13 Μαρ 2024, 23:43
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
13 Μαρ 2024, 22:29
Juno έγραψε:
13 Μαρ 2024, 21:06


Το μπάνισες το γκομενάκι βλέπω :smt047 Παίζει το μάτι σου :8) Τώρα που θα τη διώξουν, θα πάρει και καλό εφ΄άπαξ :wink
Εμφανισιακά δεν...Με τίποτα... Και μοιάζει πολύ μεγάλη, μπορεί να την τσάκισαν οι κακουχίες του στρατού.
Ναι, τον μισό χρόνο έκανε σκηνάκια.
Κοιτάξου και στον καθρέφτη πού και πού.
Ξέρω πως έχω τα χάλια μου, με τσάκισαν και τα εμβόλια, είμαι κορωνοβετερανος, αλλά λέμε τώρα, αντικειμενικά.

pylothess
Δημοσιεύσεις: 6742
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 22:39
Phorum.gr user: pylothess

Re: Είναι η Αμαλία Παπασωτηρίου ΕΝ ενεργεία Αντισμήναρχος της Πολεμικής Αεροπορίας, είναι στρατιωτικός & τα λέει τσεκουρ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από pylothess » 14 Μαρ 2024, 00:05

Κόκκορας έγραψε:
13 Μαρ 2024, 21:16
Σενέκας έγραψε:
12 Μαρ 2024, 17:35
η τύπισσα την έχει δει ωραία btw. Να τα τσιμπάς μια χαρά και απο το ελληνικό δημόσιο και απο τον ελληνικό στρατό και απο την άλλη να τρέχεις σε εκδηλώσεις εναντίων τους και να κάνεις τον μάγκα. Απο μια άποψη, δεν την κατηγορώ, αφού την αφήνουν, καλά κάνει
για αυτο λενε τα παιδια εδω μεσα να ψηφισουμε ΝΔ να τα αλλαξει αυτα
αλλα αυτοδυναμη ΝΔ

Περιμένοντας τον Αλέξη !!!
Τώρα περιμένουμε τονΚασελλάκη!

pylothess
Δημοσιεύσεις: 6742
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 22:39
Phorum.gr user: pylothess

Re: Είναι η Αμαλία Παπασωτηρίου ΕΝ ενεργεία Αντισμήναρχος της Πολεμικής Αεροπορίας, είναι στρατιωτικός & τα λέει τσεκουρ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από pylothess » 14 Μαρ 2024, 00:19

Golden Age έγραψε:
13 Μαρ 2024, 23:29
Frappezitis έγραψε:
13 Μαρ 2024, 23:08
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ... ΚΟΙΝΗ ΠΑΤΡΙΔΑ ... ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΘΕΙ Ο ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΛΑΟΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΕΛΛΗΝΑ ΚΑΠΙΤΑΛΗΣΤΗ
ΟΧΙ ΣΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΙΔΙΩΞΕΙ Ή ΘΑ ΣΥΡΘΕΙ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΚΑΠΙΤΑΛΗΣΤΗΣ
Υπάρχει. Άλλο αν μερικοί μερικοί θέλουν να διασπείρουν τον διχασμό, ακόμη και σε βάρος της υπεράσπισης της πατρίδος, για να επιβάλλουν δικτατορία.
Όπως ο Θεόδωρος Πάγκαλος, ο Ιωάννης Μεταξάς, ο Γεώργιος Παπαδόπουλος

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29215
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Είναι η Αμαλία Παπασωτηρίου ΕΝ ενεργεία Αντισμήναρχος της Πολεμικής Αεροπορίας, είναι στρατιωτικός & τα λέει τσεκουρ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 14 Μαρ 2024, 00:21

pylothess έγραψε:
14 Μαρ 2024, 00:19
Golden Age έγραψε:
13 Μαρ 2024, 23:29
Frappezitis έγραψε:
13 Μαρ 2024, 23:08
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ... ΚΟΙΝΗ ΠΑΤΡΙΔΑ ... ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΘΕΙ Ο ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΛΑΟΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΕΛΛΗΝΑ ΚΑΠΙΤΑΛΗΣΤΗ
ΟΧΙ ΣΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΙΔΙΩΞΕΙ Ή ΘΑ ΣΥΡΘΕΙ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΚΑΠΙΤΑΛΗΣΤΗΣ
Υπάρχει. Άλλο αν μερικοί μερικοί θέλουν να διασπείρουν τον διχασμό, ακόμη και σε βάρος της υπεράσπισης της πατρίδος, για να επιβάλλουν δικτατορία.
Όπως ο Θεόδωρος Πάγκαλος, ο Ιωάννης Μεταξάς, ο Γεώργιος Παπαδόπουλος
Κανείς απο αυτούς δεν είχε διασπείρει διχασμό σε βάρος της υπεράσπισης της πατρίδος για να εγκαθιδρύσει δικτατορία. Δικτάτορες υπήρξαν.

Άβαταρ μέλους
Ληστοσυμμορίτης
Δημοσιεύσεις: 4121
Εγγραφή: 17 Σεπ 2023, 17:16

Re: Είναι η Αμαλία Παπασωτηρίου ΕΝ ενεργεία Αντισμήναρχος της Πολεμικής Αεροπορίας, είναι στρατιωτικός & τα λέει τσεκουρ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ληστοσυμμορίτης » 27 Μαρ 2024, 12:57

ο κασσελακης να παρεμβαίνει όσο είναι ένοπλος ή να λογοκρίνεται;
Καπιταλισμός ένα σύστημα που σαπίζει

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών