Poll:Αν δημιουργηθει κομμα Καρυστιανου θα το ψηφισετε;

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.

Αν δημιουργηθει κομμα Καρυστιανου θα το ψηφισετε;

Οχι δεν θα το ψηφιζα.
18
55%
Θα ψηφιζα ΝΔ αλλα αν δημιοργηθει θα το ψηφισω.
10
30%
Θα ψηφιζα ΣΥΡΙΖΑ αλλα αν δημιοργηθει θα το ψηφισω.
1
3%
Θα ψηφιζα ΠΑΣΟΚ αλλα αν δημιοργηθει θα το ψηφισω.
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Θα ψηφιζα ΝΕΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ αλλα αν δημιοργηθει θα το ψηφισω.
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Θα ψηφιζα ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ αλλα αν δημιοργηθει θα το ψηφισω.
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Θα ψηφιζα ΝΙΚΗ αλλα αν δημιοργηθει θα το ψηφισω.
1
3%
Θα ψηφιζα ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ αλλα αν δημιοργηθει θα το ψηφισω.
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Θα ψηφιζα ΜΕΡΑ25 αλλα αν δημιοργηθει θα το ψηφισω.
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Θα ψηφιζα ΑΛΛΟ ΚΟΜΜΑ αλλα αν δημιοργηθει θα το ψηφισω.
1
3%
Θα ημουν ατην κατηγορια ΑΚΥΡΟ/ΑΠΟΧΗ αλλα αν δημιοργηθει θα το ψηφισω.
2
6%
 
Σύνολο ψήφων: 33

Άβαταρ μέλους
Unique
Δημοσιεύσεις: 7289
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2020, 01:26

Re: Poll:Αν δημιουργηθει κομμα Καρυστιανου θα το ψηφισετε;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Unique » 28 Μαρ 2024, 12:05

Κάθε λαός έχει τους ηγέτες που του αξίζουν. Οι πολίτες δεν θέλουν εξάλειψη της διαφθοράς, θέλουν περισσότερες ευκαιρίες να συμμετέχουν σ΄ αυτή. Δεν θέλουν ευνομία, θέλουν ανοχή της δικής τους ανομίας.

Θάνος Τζήμερος.

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13348
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Poll:Αν δημιουργηθει κομμα Καρυστιανου θα το ψηφισετε;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 28 Μαρ 2024, 12:06

Green Dragon έγραψε:
28 Μαρ 2024, 12:01
Πασιφάη έγραψε:
28 Μαρ 2024, 11:39
Δεν καταλαβαίνω που ακριβώς αποσκοπεί το άνοιγμα τέτοιου νήματος. Θέλει να δει τις ''τάσεις'' των πολιτών ο Γιαννόπουλας, μπας και ξεφύγει κανα ψηφαλάκι απ'την ΝΔ; Λίγη σημασία έχει εν τω μεταξύ.

Το ζητούμενο είναι να ξεβρακωθούν οι υπαίτιοι για το έγκλημα στα Τέμπη και να δικαιωθούν οι ψυχές των ανθρώπων που έφυγαν. Να νιώσουν κι αυτοί οι ταλαίπωροι γονείς, πως ο αγώνας τους, έχει νόημα. Έστω και μέσω του θρήνου τους.

Ειλικρινά τώρα, κάπου ντροπή γενικότερα εδώ μέσα. Η κομματοσκυλίαση έχει βαρέσει κόκκινο.
Να ενοχλήσει τους υπόλοιπους, όπως και όλα τα νήματα και σχόλια του Γιαννόπουλου.
Τέτοιου είδους νήμα, το θεωρώ ανέντιμο από μεριάς του. Για προφανείς λόγους.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 14032
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Poll:Αν δημιουργηθει κομμα Καρυστιανου θα το ψηφισετε;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 28 Μαρ 2024, 12:07

Οχι
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 19730
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Poll:Αν δημιουργηθει κομμα Καρυστιανου θα το ψηφισετε;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 28 Μαρ 2024, 12:08

Πασιφάη έγραψε:
28 Μαρ 2024, 12:06
Green Dragon έγραψε:
28 Μαρ 2024, 12:01
Πασιφάη έγραψε:
28 Μαρ 2024, 11:39
Δεν καταλαβαίνω που ακριβώς αποσκοπεί το άνοιγμα τέτοιου νήματος. Θέλει να δει τις ''τάσεις'' των πολιτών ο Γιαννόπουλας, μπας και ξεφύγει κανα ψηφαλάκι απ'την ΝΔ; Λίγη σημασία έχει εν τω μεταξύ.

Το ζητούμενο είναι να ξεβρακωθούν οι υπαίτιοι για το έγκλημα στα Τέμπη και να δικαιωθούν οι ψυχές των ανθρώπων που έφυγαν. Να νιώσουν κι αυτοί οι ταλαίπωροι γονείς, πως ο αγώνας τους, έχει νόημα. Έστω και μέσω του θρήνου τους.

Ειλικρινά τώρα, κάπου ντροπή γενικότερα εδώ μέσα. Η κομματοσκυλίαση έχει βαρέσει κόκκινο.
Να ενοχλήσει τους υπόλοιπους, όπως και όλα τα νήματα και σχόλια του Γιαννόπουλου.
Τέτοιου είδους νήμα, το θεωρώ ανέντιμο από μεριάς του. Για προφανείς λόγους.
Άρα πέτυχε τον στόχο του, σε ενόχλησε (την πάταγα και εγώ παλιά, το παραδέχομαι). Αμφιβάλλω αν είναι καν νεοδημοκράτης.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Poll:Αν δημιουργηθει κομμα Καρυστιανου θα το ψηφισετε;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 28 Μαρ 2024, 12:11

vantono έγραψε:
28 Μαρ 2024, 12:03
ΓΑΛΗ έγραψε:
28 Μαρ 2024, 11:45
vantono έγραψε:
28 Μαρ 2024, 11:17

Ναι αλλά ειναι ζαία, για αυτό τα κάνει αυτα. :102:
Αν το δυστύχημα αυτο συνέβαινε επί ζαίικης κυβέρνησης, δεν θα εκανε τιποτα για να δικαιωθεί το παιδί της γιατί ειναι ζαία :102:

Μάθε μπαλίτσα απο τους νδκράτες :102:
Όχι καλό μου, δεν τα κάνει αυτά επειδή είναι ζαία. Ένας γονιός θα μπορούσε ακόμη και να σκοτώσει στο χαλαρό τον κάθε ένα ανευθυνοϋπεύθυνο και να κοιμάται ήσυχος τα βράδια.

Όσοι πατάνε πάνω στους γονείς που χάνουν παιδιά, είναι ζαίοι. Οπότε, άσε τις παπαρίτσες για όσους πείθεις, ζαιοζουζουνάκι. :P
Μα αυτή η παλιοζαία έλεγε οτι καλά να παθουν στο Ματι αφού :102:
Εδω τώρα γιατι μιλάει? Επειδη ειναι ζαία βεβαια. Και εγώ ζουζουνοζαίος και ο λιμπρε παπαροζαίος και ο γκριν ντράγκον ζαιος :102:
Δεν ανέφερα κάτι για Μάτι, δραχμεντάκο μου. Εσύ ανέφερες μια ένδοξη ζαίικη περίοδο, της αρμόζουσας ευαισθητοποίησης, που ο πέλεκυς της δικαιοσύνης έπεσε βαρύς...

Κατά τα άλλα, πολιτικώς εκφράζεις μια προσέγγιση που θυμίζει λοατκι αρκτικόλεξο. Και λίγο κκε και λίγο σύριζα και λίγο φασιονοβίκτιμ προχωκαγκουρισμός, ό,τι να 'ναι γενικώς, προτείνω κανάλι στο γιουτιούμπ, θα συγκλονίσεις τα ζαίικα πλήθη. :P
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13348
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Poll:Αν δημιουργηθει κομμα Καρυστιανου θα το ψηφισετε;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 28 Μαρ 2024, 12:11

Green Dragon έγραψε:
28 Μαρ 2024, 12:08
Πασιφάη έγραψε:
28 Μαρ 2024, 12:06
Green Dragon έγραψε:
28 Μαρ 2024, 12:01


Να ενοχλήσει τους υπόλοιπους, όπως και όλα τα νήματα και σχόλια του Γιαννόπουλου.
Τέτοιου είδους νήμα, το θεωρώ ανέντιμο από μεριάς του. Για προφανείς λόγους.
Άρα πέτυχε τον στόχο του, σε ενόχλησε (την πάταγα και εγώ παλιά, το παραδέχομαι). Αμφιβάλλω αν είναι καν νεοδημοκράτης.
Ναι, με ενόχλησε. Διότι θεωρώ πως δεν σέβεται στο ελάχιστο, αυτούς τους γονείς. Και εργαλειοποιεί κομματικά την απώλειά τους.
Δεν ξέρω τι πρεσβεύει και ειλικρινά ποσώς με νοιάζει. Απλά τέτοιες συμπεριφορές είναι ανεπίτρεπτες. Όπως και πολλών άλλων.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 19730
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Poll:Αν δημιουργηθει κομμα Καρυστιανου θα το ψηφισετε;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 28 Μαρ 2024, 12:13

Αμφιβάλλω αν τα πιστεύει. Σαν τον Γιώργη, τον θυμάσαι τον εμμονικό με τις ανθελληνικές περσόνες; Κάποια στιγμή μάλιστα το είχε παραδεχτεί ότι ήταν ψεύτικες διαδικτυακές περσόνες και δεν εξέφραζαν τις απόψεις του. Πολλοί τσαντιζόντουσαν όμως. Έσπαγε πλάκα ο τύπος πίσω από την οθόνη του.

Για τον Γιαννόπουλο, μιλάμε για έναν άνθρωπο που μανούριαζε για έναν ολόκληρο χρόνο για το μόνιμο μπαν που είχε φάει, έστελνε μηνύματα σε όλους μας για την αδικία, δεν ξέρω αν σου είχε έρθει και εσένα. Σου μοιάζει αυτό νορμάλ;
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Green Dragon την 28 Μαρ 2024, 12:15, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Alex Amsterdam
Δημοσιεύσεις: 2381
Εγγραφή: 06 Φεβ 2024, 22:25

Re: Poll:Αν δημιουργηθει κομμα Καρυστιανου θα το ψηφισετε;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Alex Amsterdam » 28 Μαρ 2024, 12:15

Εν τω μεταξυ αν καποια στιγμη δειτε να δημιουργειτε το κομμα αυτο θα σας εχω παρει μαζικα το σκαλπ

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 19730
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Poll:Αν δημιουργηθει κομμα Καρυστιανου θα το ψηφισετε;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 28 Μαρ 2024, 12:16

Άστα αυτά Γιάννη και ετοίμασε κάτι δικό σου. Οι Πειρατές δηλαδή πως κατέβασαν κόμμα κάποτε;

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23301
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Poll:Αν δημιουργηθει κομμα Καρυστιανου θα το ψηφισετε;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 28 Μαρ 2024, 12:17

vantono έγραψε:
28 Μαρ 2024, 10:50
Με τί κοινωνικοπολιτική ατζέντα, τη δικαίωση για τα Τέμπη μόνο?
Δεν ξερω αν θα το ψηφιζα μονο και μονο για αυτο, αλλά μπορεί να το χρηματοδοτούσα να σας πάει αίμα :102:
:smt005:
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13505
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Poll:Αν δημιουργηθει κομμα Καρυστιανου θα το ψηφισετε;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 28 Μαρ 2024, 12:17

Πασιφάη έγραψε:
28 Μαρ 2024, 11:39
Δεν καταλαβαίνω που ακριβώς αποσκοπεί το άνοιγμα τέτοιου νήματος. Θέλει να δει τις ''τάσεις'' των πολιτών ο Γιαννόπουλας, μπας και ξεφύγει κανα ψηφαλάκι απ'την ΝΔ; Λίγη σημασία έχει εν τω μεταξύ.

Το ζητούμενο είναι να ξεβρακωθούν οι υπαίτιοι για το έγκλημα στα Τέμπη και να δικαιωθούν οι ψυχές των ανθρώπων που έφυγαν. Να νιώσουν κι αυτοί οι ταλαίπωροι γονείς, πως ο αγώνας τους, έχει νόημα. Έστω και μέσω του θρήνου τους.

Ειλικρινά τώρα, κάπου ντροπή γενικότερα εδώ μέσα. Η κομματοσκυλίαση έχει βαρέσει κόκκινο.
Για τον Γιαννόπουλο μιλάμε, ρε φιλενάδα, βαρύ περιστατικό, ανήκεστος βλάβη. Ακόμα δεν τον έχεις μάθει; Για καζούρα είναι.

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13348
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Poll:Αν δημιουργηθει κομμα Καρυστιανου θα το ψηφισετε;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 28 Μαρ 2024, 12:17

Green Dragon έγραψε:
28 Μαρ 2024, 12:13
Αμφιβάλλω αν τα πιστεύει. Σαν τον Γιώργη, τον θυμάσαι τον εμμονικό με τις ανθελληνικές περσόνες; Κάποια στιγμή μάλιστα το είχε παραδεχτεί ότι ήταν ψεύτικες διαδικτυακές περσόνες και δεν εξέφραζαν τις απόψεις του. Πολλοί τσαντιζόντουσαν όμως.

Μιλάμε για έναν άνθρωπο που μανούριαζε για έναν ολόκληρο χρόνο για το μόνιμο μπαν που είχε φάει, έστελνε μηνύματα σ εόλους μας για την αδικία, δεν ξέρω αν σου είχε έρθει και εσένα. Σου μοιάζει αυτό νορμάλ;
Τον θυμάμαι και αυτόν το Γιώργη που λες..

Εγώ από Γιαννόπουλα δεν έλαβα ποτέ κάτι.. Αλλά σε γενικές γραμμές το να φτιάχνει κανείς εκατοντάδες λογαριασμούς, δείχνει εθισμό και όχι δεν είναι νορμάλ συμπεριφορά.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 19730
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Poll:Αν δημιουργηθει κομμα Καρυστιανου θα το ψηφισετε;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 28 Μαρ 2024, 12:18

Πασιφάη έγραψε:
28 Μαρ 2024, 12:17
Τον θυμάμαι και αυτόν το Γιώργη που λες..

Εγώ από Γιαννόπουλα δεν έλαβα ποτέ κάτι.. Αλλά σε γενικές γραμμές το να φτιάχνει κανείς εκατοντάδες λογαριασμούς, δείχνει εθισμό και όχι δεν είναι νορμάλ συμπεριφορά.
Α γειά σου :8)

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13348
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Poll:Αν δημιουργηθει κομμα Καρυστιανου θα το ψηφισετε;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 28 Μαρ 2024, 12:19

Ναύτης έγραψε:
28 Μαρ 2024, 12:17
Πασιφάη έγραψε:
28 Μαρ 2024, 11:39
Δεν καταλαβαίνω που ακριβώς αποσκοπεί το άνοιγμα τέτοιου νήματος. Θέλει να δει τις ''τάσεις'' των πολιτών ο Γιαννόπουλας, μπας και ξεφύγει κανα ψηφαλάκι απ'την ΝΔ; Λίγη σημασία έχει εν τω μεταξύ.

Το ζητούμενο είναι να ξεβρακωθούν οι υπαίτιοι για το έγκλημα στα Τέμπη και να δικαιωθούν οι ψυχές των ανθρώπων που έφυγαν. Να νιώσουν κι αυτοί οι ταλαίπωροι γονείς, πως ο αγώνας τους, έχει νόημα. Έστω και μέσω του θρήνου τους.

Ειλικρινά τώρα, κάπου ντροπή γενικότερα εδώ μέσα. Η κομματοσκυλίαση έχει βαρέσει κόκκινο.
Για τον Γιαννόπουλο μιλάμε, ρε φιλενάδα, βαρύ περιστατικό, ανήκεστος βλάβη. Ακόμα δεν τον έχεις μάθει; Για καζούρα είναι.
Εντάξει μωρε..Οκ. :D
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Alex Amsterdam
Δημοσιεύσεις: 2381
Εγγραφή: 06 Φεβ 2024, 22:25

Re: Poll:Αν δημιουργηθει κομμα Καρυστιανου θα το ψηφισετε;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Alex Amsterdam » 28 Μαρ 2024, 12:20

Η αποψη μου ειναι πως οταν καποιος κανει συλλογη 1.5 εκ υπογραφων για την αρση ασυλιας των Ελληνων Βουλευτων και προωθει την ιδεα του αυτη παρουσιαζοντας την στο ευρωκοινοβουλιο κινειται στο φασμα της ενεργης πολιτικης.
Μπορω να εχω την αποψη μου η δεν μου το επιτρεπετε;

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών