Ποιος κυβερνάει αυτήν τη χώρα ;Η Μαρεβα ή ο Κούλης;

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24437
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Ποιος κυβερνάει αυτήν τη χώρα ;Η Μαρεβα ή ο Κούλης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 01 Απρ 2024, 19:57

Αρίστος έγραψε:
01 Απρ 2024, 19:51
Eσυ περιμενεις να σου πει τους πληροφοριοδοτες του;

Οχι φιλε η δημοσιογραφια προστατευει τις πηγες της και ο νομος της δινει αυτο το δικαιωμα.

Επεμεινε οτι το SMS σταλθηκε, οτι ειχε τεκμηριωση απο τις πηγες που ισχυριζεται και οτι οφειλε να το καταγγειλει σαν ενεργεια που υποβαθμιζει το επιπεδο της πολιτικης μας ζωης.

Απο εκει και περα ειπε οτι θα συνεχισει να μιλαει ελευθερα και να εχουν υποψιν τους οσοι τον απειλησαν πως τον προστατευει το αρθρο 14 του συνταγματος.
Είναι ένα θέμα που σηκώθηκε πολύ από μερίδα του τύπου. Οι φερόμενοι αποστολέας και παραλήπτης το διαψεύδουν. Και έρχεται αυτός που έχει τάξει αποκαλύψεις για σήμερα να μη μας δώσει ούτε μισό στοιχείο, έστω χωρίς να αποκαλύψει τις πηγές του. Κι εγώ πρέπει να τον πιστέψω; Και φταίω αν τον θεωρώ αναξιόπιστο που δεν κάνει αυτά που υποσχέθηκε χθες;

Γιατί έταζε εχθές πράγματα που δεν ήθελε να κάνει;

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 40270
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Ποιος κυβερνάει αυτήν τη χώρα ;Η Μαρεβα ή ο Κούλης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 01 Απρ 2024, 20:04

ST48410 έγραψε:
01 Απρ 2024, 19:57
Αρίστος έγραψε:
01 Απρ 2024, 19:51
Eσυ περιμενεις να σου πει τους πληροφοριοδοτες του;

Οχι φιλε η δημοσιογραφια προστατευει τις πηγες της και ο νομος της δινει αυτο το δικαιωμα.

Επεμεινε οτι το SMS σταλθηκε, οτι ειχε τεκμηριωση απο τις πηγες που ισχυριζεται και οτι οφειλε να το καταγγειλει σαν ενεργεια που υποβαθμιζει το επιπεδο της πολιτικης μας ζωης.

Απο εκει και περα ειπε οτι θα συνεχισει να μιλαει ελευθερα και να εχουν υποψιν τους οσοι τον απειλησαν πως τον προστατευει το αρθρο 14 του συνταγματος.
Είναι ένα θέμα που σηκώθηκε πολύ από μερίδα του τύπου. Οι φερόμενοι αποστολέας και παραλήπτης το διαψεύδουν. Και έρχεται αυτός που έχει τάξει αποκαλύψεις για σήμερα να μη μας δώσει ούτε μισό στοιχείο, έστω χωρίς να αποκαλύψει τις πηγές του. Κι εγώ πρέπει να τον πιστέψω; Και φταίω αν τον θεωρώ αναξιόπιστο που δεν κάνει αυτά που υποσχέθηκε χθες;

Γιατί έταζε εχθές πράγματα που δεν ήθελε να κάνει;


Αν αποκαλυψει τους πληροφοριοδοτες του χωρις δικαστικη εντολη προφανως κανενας δεν θα αποκαλυψει κατι εμπιστευτικο στην Εστια και τη Δημοκρατια στο μελλον.

Σε αυτες τις περιπτωσεις ο δημοσιογραφος μπορει να ισχυριστει οτι ειτε επιμενει γιατι οι πηγες του ηταν αξιοπιστες, ειτε οτι επεσε θυμα παραπληροφορησης και θα επανορθωσει με διαψευση στην εφημεριδα του.

Ο Κοττακης επεμεινε στο πρωτο.

Οποτε κοιταξε ποια ειναι η διαδικασια.

Αν τον κυνηγησουν νομικα θα υποχρεωθει να πει τις πηγες του στο δικαστηριο.

Αυτο σημαινει οτι δεν φοβαται να το κανει γιατι πιστευει οτι η αξιοπιστια τους θα τον δικαιωσει.

Και αυτο το μηνυμα περασε με τη σημερινη του δημοσιευση.

Οτι δεν παιρνω πισω αυτο που ειπα, το SMS σταλθηκε, οι πηγες μου ειναι αξιοπιστες και με προστατευει το συνταγμα να καταγγελω τα στραβα οταν εχω στοιχεια.

Τους πεταει λοιπον το μπαλακι αν εχουν γκατς να τον πανε δικαστικα και να αποκαλυφθει εκει που βασιστηκε.

.

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24437
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Ποιος κυβερνάει αυτήν τη χώρα ;Η Μαρεβα ή ο Κούλης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 01 Απρ 2024, 20:09

Αρίστος έγραψε:
01 Απρ 2024, 20:04
Αν αποκαλυψει τους πληροφοριοδοτες του χωρις δικαστικη εντολη προφανως κανενας δεν θα αποκαλυψει κατι εμπιστευτικο στην Εστια και τη Δημοκρατια στο μελλον.

Σε αυτες τις περιπτωσεις ο δημοσιογραφος μπορει να ισχυριστει οτι ειτε επιμενει γιατι οι πηγες του ηταν αξιοπιστες, ειτε οτι επεσε θυμα παραπληροφορησης και θα επανορθωσει με διαψευση στην εφημεριδα του.

Ο Κοττακης επεμεινε στο πρωτο.

Οποτε κοιταξε ποια ειναι η διαδικασια.

Αν τον κυνηγησουν νομικα θα υποχρεωθει να πει τις πηγες του στο δικαστηριο.

Αυτο σημαινει οτι δεν φοβαται να το κανει γιατι πιστευει οτι η αξιοπιστια τους θα τον δικαιωσει.

Και αυτο το μηνυμα περασε με τη σημερινη του δημοσιευση.

Οτι δεν παιρνω πισω αυτο που ειπα, το SMS σταλθηκε, οι πηγες μου ειναι αξιοπιστες και με προστατευει το συνταγμα να καταγγελω τα στραβα οταν εχω στοιχεια.

Τους πεταει λοιπον το μπαλακι αν εχουν γκατς να τον πανε δικαστικα και να αποκαλυφθει εκει που βασιστηκε.
Ναι, αλλά τι σχέση έχουν όλα αυτά με αυτό που ρωτάω εγώ; Όλα αυτά τα ήξερε από χθες. Γιατί έταζε αποκαλύψεις που δεν ήταν διατεθειμένος να κάνει;
Δεν ξέρω για τον Κοττάκη γιατί δεν τον παρακολουθώ συστηματικά. Διαβάζω ό,τι βάζεις εδώ. Έχω βαρεθεί όμως το καραγκιοζιλίκι των δημοσιογράφων. Μπαίνεις στα μεγάλα ειδησεογραφικά sites (πχ του Ευαγγελάτου) και ένα σωρό άρθρα είναι clickbaits.

Σημείωσε ότι εγώ από χθες κρατούσα μικρό καλάθι και δεν περίμενα κάποιου είδους επιβεβαίωση της είδησης. Εσύ του έχεις τόσο μεγάλη εμπιστοσύνη και κατά κάποιο τρόπο σε κρέμασε.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ST48410 την 01 Απρ 2024, 20:32, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Alex Amsterdam
Δημοσιεύσεις: 2381
Εγγραφή: 06 Φεβ 2024, 22:25

Re: Ποιος κυβερνάει αυτήν τη χώρα ;Η Μαρεβα ή ο Κούλης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Alex Amsterdam » 01 Απρ 2024, 20:14

Αρίστος έγραψε:
01 Απρ 2024, 19:51


Eσυ περιμενεις να σου πει τους πληροφοριοδοτες του;

Οχι φιλε η δημοσιογραφια προστατευει τις πηγες της και ο νομος της δινει αυτο το δικαιωμα.

Επεμεινε οτι το SMS σταλθηκε, οτι ειχε τεκμηριωση απο τις πηγες που ισχυριζεται και οτι οφειλε να το καταγγειλει σαν ενεργεια που υποβαθμιζει το επιπεδο της πολιτικης μας ζωης.

Απο εκει και περα ειπε οτι θα συνεχισει να μιλαει ελευθερα και να εχουν υποψιν τους οσοι τον απειλησαν πως τον προστατευει το αρθρο 14 του συνταγματος.

.

Στην περιπτωση του ηχητικου για τα Τεμπη φιλε η δημοσιογραφια δεν προστατευει τις πηγες της; :smt005::smt005:

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 40270
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Ποιος κυβερνάει αυτήν τη χώρα ;Η Μαρεβα ή ο Κούλης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 01 Απρ 2024, 20:15

ST48410 έγραψε:
01 Απρ 2024, 20:09
Αρίστος έγραψε:
01 Απρ 2024, 20:04
Αν αποκαλυψει τους πληροφοριοδοτες του χωρις δικαστικη εντολη προφανως κανενας δεν θα αποκαλυψει κατι εμπιστευτικο στην Εστια και τη Δημοκρατια στο μελλον.

Σε αυτες τις περιπτωσεις ο δημοσιογραφος μπορει να ισχυριστει οτι ειτε επιμενει γιατι οι πηγες του ηταν αξιοπιστες, ειτε οτι επεσε θυμα παραπληροφορησης και θα επανορθωσει με διαψευση στην εφημεριδα του.

Ο Κοττακης επεμεινε στο πρωτο.

Οποτε κοιταξε ποια ειναι η διαδικασια.

Αν τον κυνηγησουν νομικα θα υποχρεωθει να πει τις πηγες του στο δικαστηριο.

Αυτο σημαινει οτι δεν φοβαται να το κανει γιατι πιστευει οτι η αξιοπιστια τους θα τον δικαιωσει.

Και αυτο το μηνυμα περασε με τη σημερινη του δημοσιευση.

Οτι δεν παιρνω πισω αυτο που ειπα, το SMS σταλθηκε, οι πηγες μου ειναι αξιοπιστες και με προστατευει το συνταγμα να καταγγελω τα στραβα οταν εχω στοιχεια.

Τους πεταει λοιπον το μπαλακι αν εχουν γκατς να τον πανε δικαστικα και να αποκαλυφθει εκει που βασιστηκε.
Ναι, αλλά τι σχέση έχουν όλα αυτά με αυτό που ρωτάω εγώ; Όλα αυτά τα ήξερε από χθες. Γιατί έταζε αποκαλύψεις που δεν ήταν διατεθειμένος να κάνει;
Δεν ξέρω για τον Κοττάκη γιατί δεν τον παρακολουθώ συστηματικά. Διαβάζω ό,τι βάζεις εδώ. Έχω βαρεθεί όμως το καραγκιοζιλίκι των δημοσιογράφων. Μπαίνεις στα μεγάλα ειδησεογραφικά sites (πχ του Ευαγγελάτου) και ένα σωρό άρθρα είναι click bates.

Σημείωσε ότι εγώ από χθες κρατούσα μικρό καλάθι και δεν περίμενα κάποιου είδους επιβεβαίωση της είδησης. Εσύ του έχεις τόσο μεγάλη εμπιστοσύνη και κατά κάποιο τρόπο σε κρέμασε.


Αν την ειδηση του την μετεφερε ενας απο τους υπουργους η ενας απο τους εκδοτες που ηταν στη γιορτη του Μαρινακη, θα μπορουσε να τον αποκαλυψει;

Αν ηταν δυο θα κρεμαγε δυο στα καγκελα.

Για λογους λοιπον δημοσιογραφικης δεοντολογιας δεν μπορουσε να το κανει.

Οποτε ναι μεν δεν φανερωνει τις πηγες αλλα στελνει το μηνυμα οτι δεν θα εχει προβλημα να το κανει στο δικαστηριο.

Κι αυτο το λεει για να μην πανε για μαλλι οσοι τον κυνηγησουν νομικα και βγουνε κουρεμενοι.

Μεταξυ μας ΜΕΤΑΞΑ τους λεει.

Εγω σας λεω οτι εχω τις πηγες μου, οτι την ειδηση τη διασταυρωσα απο διαφορετικα στοματα και οτι αν θελετε πηγαιντε με στα δικαστηρια να μαθετε ποια ηταν.

.

zteo
Δημοσιεύσεις: 10322
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 02:36

Re: Ποιος κυβερνάει αυτήν τη χώρα ;Η Μαρεβα ή ο Κούλης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από zteo » 01 Απρ 2024, 20:18

Άριστο για ποιον λόγο να δουν τρίτοι ένα εμπιστευτικο sms της Μαρεβας στον Βαγγελα.
Όποιος σπέρνει Τσιπρες και ραντίζει Ανδρουλακηδες θερίζει Μητσοτακιδες και μια γκέισα Παναγία.

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 40270
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Ποιος κυβερνάει αυτήν τη χώρα ;Η Μαρεβα ή ο Κούλης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 01 Απρ 2024, 20:19

Οσο για το κλικμπειτ εγω δεν πιστευω οτι ηταν.

Ισως αρχικα με τη διευθυνση της εφημεριδας σκεφτηκαν να τα κανουν ολα πουτανα και να αποκαλυψουν τους πληροφοριοδοτες.

Τελικα μαλλον θα κατεληξαν οτι στο μελλον κανεις δεν θα εμπιστευοταν στο παραμικρο την Εστια και τη Δημοκρατια, αν ετσι ευκολα εβγαζαν στα καγκελα τα ονοματα που τους δινουν ειδησεις.

Οποτε θα αποφασισαν οποιος θελει να μαθει τα ονοματα ας ερθει να του τα πουμε στο δικαστηριο.

.

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24437
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Ποιος κυβερνάει αυτήν τη χώρα ;Η Μαρεβα ή ο Κούλης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 01 Απρ 2024, 20:20

Αρίστος έγραψε:
01 Απρ 2024, 20:15
Αν την ειδηση του την μετεφερε ενας απο τους υπουργους η ενας απο τους εκδοτες που ηταν στη γιορτη του Μαρινακη, θα μπορουσε να τον αποκαλυψει;

Αν ηταν δυο θα κρεμαγε δυο στα καγκελα.

Για λογους λοιπον δημοσιογραφικης δεοντολογιας δεν μπορουσε να το κανει.

Οποτε ναι μεν δεν φανερωνει τις πηγες αλλα στελνει το μηνυμα οτι δεν θα εχει προβλημα να το κανει στο δικαστηριο.

Κι αυτο το λεει για να μην πανε για μαλλι οσοι τον κυνηγησουν νομικα και βγουνε κουρεμενοι.

Μεταξυ μας ΜΕΤΑΞΑ τους λεει.

Εγω σας λεω οτι εχω τις πηγες μου, οτι την ειδηση τη διασταυρωσα απο διαφορετικα στοματα και οτι αν θελετε πηγαιντε με στα δικαστηρια να μαθετε ποια ηταν.
Ρε συ μη κάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις τι σε ρωτάω. Όλα τα παραπάνω που λες τα ήξερε από χθες. Τελευταία φορά λοιπόν (κι ας ξέρω ότι δεν θα απαντήσεις :lol: )

Αφού τα ήξερε αυτά από χθες θα ήξερε ότι δεν μπορούσε να δώσει τις πηγές του σήμερα. Γιατί έταζε αποκαλύψεις;

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 40270
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Ποιος κυβερνάει αυτήν τη χώρα ;Η Μαρεβα ή ο Κούλης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 01 Απρ 2024, 20:20

zteo έγραψε:
01 Απρ 2024, 20:18
Άριστο για ποιον λόγο να δουν τρίτοι ένα εμπιστευτικο sms της Μαρεβας στον Βαγγελα.


Γιατι συμφωνα με τον Κοττακη ο Μαρινακης εδειχνε το sms της Μαρεβας στους καλεσμενους του και εσπαγε πλακα επειδη το Μητσοτακεικο τον παρακαλαει.

.

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 40270
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Ποιος κυβερνάει αυτήν τη χώρα ;Η Μαρεβα ή ο Κούλης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 01 Απρ 2024, 20:21

ST48410 έγραψε:
01 Απρ 2024, 20:20
Αρίστος έγραψε:
01 Απρ 2024, 20:15
Αν την ειδηση του την μετεφερε ενας απο τους υπουργους η ενας απο τους εκδοτες που ηταν στη γιορτη του Μαρινακη, θα μπορουσε να τον αποκαλυψει;

Αν ηταν δυο θα κρεμαγε δυο στα καγκελα.

Για λογους λοιπον δημοσιογραφικης δεοντολογιας δεν μπορουσε να το κανει.

Οποτε ναι μεν δεν φανερωνει τις πηγες αλλα στελνει το μηνυμα οτι δεν θα εχει προβλημα να το κανει στο δικαστηριο.

Κι αυτο το λεει για να μην πανε για μαλλι οσοι τον κυνηγησουν νομικα και βγουνε κουρεμενοι.

Μεταξυ μας ΜΕΤΑΞΑ τους λεει.

Εγω σας λεω οτι εχω τις πηγες μου, οτι την ειδηση τη διασταυρωσα απο διαφορετικα στοματα και οτι αν θελετε πηγαιντε με στα δικαστηρια να μαθετε ποια ηταν.
Ρε συ μη κάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις τι σε ρωτάω. Όλα τα παραπάνω που λες τα ήξερε από χθες. Τελευταία φορά λοιπόν (κι ας ξέρω ότι δεν θα απαντήσεις :lol: )

Αφού τα ήξερε αυτά από χθες θα ήξερε ότι δεν μπορούσε να δώσει τις πηγές του σήμερα. Γιατί έταζε αποκαλύψεις;


Το εχω ηδη απαντησει.
Αρίστος έγραψε:
01 Απρ 2024, 20:19
Οσο για το κλικμπειτ εγω δεν πιστευω οτι ηταν.

Ισως αρχικα με τη διευθυνση της εφημεριδας σκεφτηκαν να τα κανουν ολα πουτανα και να αποκαλυψουν τους πληροφοριοδοτες.

Τελικα μαλλον θα κατεληξαν οτι στο μελλον κανεις δεν θα εμπιστευοταν στο παραμικρο την Εστια και τη Δημοκρατια, αν ετσι ευκολα εβγαζαν στα καγκελα τα ονοματα που τους δινουν ειδησεις.

Οποτε θα αποφασισαν οποιος θελει να μαθει τα ονοματα ας ερθει να του τα πουμε στο δικαστηριο.

.

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24437
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Ποιος κυβερνάει αυτήν τη χώρα ;Η Μαρεβα ή ο Κούλης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 01 Απρ 2024, 20:23

Αρίστος έγραψε:
01 Απρ 2024, 20:19
Οσο για το κλικμπειτ εγω δεν πιστευω οτι ηταν.

Ισως αρχικα με τη διευθυνση της εφημεριδας σκεφτηκαν να τα κανουν ολα πουτανα και να αποκαλυψουν τους πληροφοριοδοτες.

Τελικα μαλλον θα κατεληξαν οτι στο μελλον κανεις δεν θα εμπιστευοταν στο παραμικρο την Εστια και τη Δημοκρατια, αν ετσι ευκολα εβγαζαν στα καγκελα τα ονοματα που τους δινουν ειδησεις.

Οποτε θα αποφασισαν οποιος θελει να μαθει τα ονοματα ας ερθει να του τα πουμε στο δικαστηριο.

.
Οκ. Αν σε καλύπτει εσένα μια τέτοια εξήγηση. Ήταν λοιπόν ένας αθώος και αγαθιάρης νεαρός που δεν τα είχε υπολογίσει καλά. Πρώτη φορά του 'τυχε κάτι τέτοιο και δεν ήξερε πως να το χειριστεί. Έδρασε παρορμητικά.

Το να δεχθείς δηλαδή ότι πουλάει φούμαρα για να οδηγήσει το κοινό να αγοράσει φύλλα που είναι και το προφανές.... δύσκολο ε; :)

Alex Amsterdam
Δημοσιεύσεις: 2381
Εγγραφή: 06 Φεβ 2024, 22:25

Re: Ποιος κυβερνάει αυτήν τη χώρα ;Η Μαρεβα ή ο Κούλης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Alex Amsterdam » 01 Απρ 2024, 20:24

2 μηνες μενουν μεχρι τις ευρωεκλογες και εχουν αρχισει ηδη να κουραζουν με τις μαλακιες τους.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Alex Amsterdam την 01 Απρ 2024, 20:27, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 40270
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Ποιος κυβερνάει αυτήν τη χώρα ;Η Μαρεβα ή ο Κούλης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 01 Απρ 2024, 20:26

ST48410 έγραψε:
01 Απρ 2024, 20:23
Αρίστος έγραψε:
01 Απρ 2024, 20:19
Οσο για το κλικμπειτ εγω δεν πιστευω οτι ηταν.

Ισως αρχικα με τη διευθυνση της εφημεριδας σκεφτηκαν να τα κανουν ολα πουτανα και να αποκαλυψουν τους πληροφοριοδοτες.

Τελικα μαλλον θα κατεληξαν οτι στο μελλον κανεις δεν θα εμπιστευοταν στο παραμικρο την Εστια και τη Δημοκρατια, αν ετσι ευκολα εβγαζαν στα καγκελα τα ονοματα που τους δινουν ειδησεις.

Οποτε θα αποφασισαν οποιος θελει να μαθει τα ονοματα ας ερθει να του τα πουμε στο δικαστηριο.

.
Οκ. Αν σε καλύπτει εσένα μια τέτοια εξήγηση. Ήταν λοιπόν ένας αθώος και αγαθιάρης νεαρός που δεν τα είχε υπολογίσει καλά. Πρώτη φορά του 'τυχε κάτι τέτοιο και δεν ήξερε πως να το χειριστεί. Έδρασε παρορμητικά.

Το να δεχθείς δηλαδή ότι πουλάει φούμαρα για να οδηγήσει το κοινό να αγοράσει φύλλα που είναι και το προφανές.... δύσκολο ε; :)


Ειναι η ΜΟΝΗ εξηγηση που μπορει να σταθει, αντιθετα το κλικμπειτ δεν στεκει ακριβως γιατι θα απογοητευονταν οσοι περιμεναν περισσοτερα στοιχεια, καλη ωρα οπως εσυ. Και οχι δεν ειναι θεμα αγαθιαρη δημοσιογραφου, σε τοσο μεγαλο θεμα θα μπηκε στη μεση και η ιδιοκτησια.

.

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 40270
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Ποιος κυβερνάει αυτήν τη χώρα ;Η Μαρεβα ή ο Κούλης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 01 Απρ 2024, 20:27

Alex Amsterdam έγραψε:
01 Απρ 2024, 20:24
2 μηνες μενουν μεχτι τις ευρωεκλογες και εχουν αρχισει ηδη να κουραζουν με τις μαλακιες σας.


Δυο υπουργους παραιτησατε γι' αυτες τις μαλακιες αλλα ολα καλα ετσι;

.


Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών