Απίστευτο! Υποψήφια Ευρωβουλευτής της ΝΔ δουλεύει στην Ελληνική Πορνο-Βιομηχανια (Sirina)!

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Orion22
Δημοσιεύσεις: 14902
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:41

Re: Απίστευτο! Υποψήφια Ευρωβουλευτής της ΝΔ δουλεύει στην Ελληνική Πορνο-Βιομηχανια (Sirina)!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Orion22 » 17 Απρ 2024, 17:42

«Πήρα την άδεια του εργοδότη μου Βαγγέλη Μαρινάκη για να αποδεχθώ την πρόσκληση του Κ. Μητσοτάκη.»


μπράβο γαλαζαίοι :smt005::smt005:


edit:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Orion22 την 17 Απρ 2024, 19:40, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Dolce et decorum est contra pasok.* pugnatre
@gov.gr : «You were given the choice between war and dishonour. You chose dishonour, and you will have war.»

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 21003
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Ζήτω η τσόντα! Ζήτω η πορνεία! Ζήτω η Νέα Δημοκρατία!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 17 Απρ 2024, 17:46

micmic έγραψε:
17 Απρ 2024, 17:30
georgebi έγραψε:
17 Απρ 2024, 13:31
Εκεί ήμουν.... (για επαγγελματικούς λόγους) και μπορώ να σου πω πως ειχε εργαστεί πολύ σκληρά ώστε το αποτέλεσμα να μην ειναι ντροπιαστικό
Αυτό μου θύμισε μια συνέντευξη του Σβαρτσενέγκερ που τον ρώταγαν οι τρελαμένοι φανς, "πρέπει να ήταν πολύ σκληρή δουλειά τότε που προετοιμαζόσασταν για το Ολύμπια, με διπλές προπονήσεις καθημερινά και αυστηρή δίαιτα". Και τους λέει κι ο Άρνολντ "κοιτάξτε, δεν ένιωσα καποια στιγμή ότι κακοπερνάω επειδή έκανα χαβαλέ 4-5 ώρες στο γυμναστήριο με φιλαράκια και όλη την υπόλοιπη ημέρα ηλιοθεραπεία στην παραλία και μετά να ξεσκιζόμαστε στα κοτόπουλα και τις μπριζόλες.... αν θέλετε να σας μιλήσει κάποιος για σκληρή δουλειά, πάτε να βρείτε κανέναν ανθρακωρύχο".

Έτσι και η Μελέτη... δούλεψε σκληρά το κορίτσι αλλά στο τέλος τα κατάφερε. Άλλη στη θέση της θα τα είχε παρατήσει :D
Χμμμμμ...δεν παίρνω όρκο πως ο Αρνολντ ήταν απόλυτα ειλικρινής σ αυτή τη δήλωση του :smt017

Βέβαια ίσως και εγώ να υπερέβαλα λίγο με το ''εργαστεί πολύ σκληρά'' που έγραψα, όσο αφορά τις πρόβες της για το πολ ντανσινκ :roll:

Φυσικά όμως το θέμα του νήματος ειναι άλλο :102:

Είναι η εργασιακή σχέση της ΝΔΕλεονορας :011: με τη πορνογραφία

και οι αντιδράσεις των ζαιων ....δεξιών και αριστερών.....ειδικά των ευαίσθητων αριστερών :cry

στο άκουσμα αυτής της...... ''είδησης'' :102:





***για το αν ειναι κατάλληλη για ευρωβουλευτίνα δεν θυμάμαι να έγραψα κάτι θετικο

αλλά αυτό ειναι δυστυχώς άλλη κουβεντα :cry
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29267
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Απίστευτο! Υποψήφια Ευρωβουλευτής της ΝΔ δουλεύει στην Ελληνική Πορνο-Βιομηχανια (Sirina)!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 18 Απρ 2024, 22:15

ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΕΙ! ΤΙ ΗΘΕΛΕ να... κάνει η Ελεωνόρα Μελέτη με τον Αδωνι Γεωργιάδη!!!!
«Αν ήμουν άνδρας ομοφυλόφιλος θα έκανα κάτι με τον Αδωνι».
Θα τον κερνούσα κα-πουτσινο».


Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29856
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Απίστευτο! Υποψήφια Ευρωβουλευτής της ΝΔ δουλεύει στην Ελληνική Πορνο-Βιομηχανια (Sirina)!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 18 Απρ 2024, 22:20

Βλέπω παραμένει ο ψευδής τίτλος του νήματος.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70111
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Απίστευτο! Υποψήφια Ευρωβουλευτής της ΝΔ δουλεύει στην Ελληνική Πορνο-Βιομηχανια (Sirina)!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 18 Απρ 2024, 22:23

Otto Weininger έγραψε:
18 Απρ 2024, 22:20
Βλέπω παραμένει ο ψευδής τίτλος του νήματος.
Οκ, στο πλαίσιο της ιδεολογικής αντίστασης είναι αυτό. Τους έχει μείνει κάτι άλλο;
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.


Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29267
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Απίστευτο! Υποψήφια Ευρωβουλευτής της ΝΔ δουλεύει στην Ελληνική Πορνο-Βιομηχανια (Sirina)!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 19 Απρ 2024, 19:41

Ελεονώρα Μελέτη: κορυφαία επιλογή Μητσοτάκη.
Η πρωινατζού δικαιωματιστική ιεροκήρυκας είναι πρόσωπο που «δένει» απόλυτα με τη φυσιογνωμία του κυβερνώντος κόμματος.




«Καθόλου σεμνότυφη, καλέ μου. Εγώ τις π@ύτσες δεν τις τουιτάρω. Τις τρώω!»


https://www.newsbreak.gr/apopseis/58630 ... mitsotaki/
https://www.pronews.gr/elliniki-politik ... -e-meleti/

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών