Άπαξ παπατζής...

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13555
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Άπαξ παπατζής...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 19 Απρ 2024, 22:58


Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32807
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Άπαξ παπατζής...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 20 Απρ 2024, 08:24

το παπατζηλικι "το εδινα τσαμπα" ενω το εδινε 18 ευρω, ειναι επιπεδου 10.

το παπατζηλικι "εχω επιστολες του ιησου" ειναι level 100.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 19830
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Άπαξ παπατζής...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 20 Απρ 2024, 08:28

Ασέβαστος έγραψε:
20 Απρ 2024, 08:24
το παπατζηλικι "το εδινα τσαμπα" ενω το εδινε 18 ευρω, ειναι επιπεδου 10.

το παπατζηλικι "εχω επιστολες του ιησου" ειναι level 100.
:smt005:

Αυτή η παπαργιά που έκανε θα τον κυνηγάει για πάντα. Και είναι αναμενόμενο.

Βέβαια το ότι ασχολείται πλέον η κυβέρνηση τόσο πολύ μαζί του ενώ πριν δεν έδινε καμιά σημασία δείχνει το δημοσκοπικό της πρόβλημα.

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13555
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Άπαξ παπατζής...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 20 Απρ 2024, 09:14

Εν τω μεταξύ, από πού να το πιάσεις και πού να τ' αφήσεις. Το "δωρεάν" ήταν να το πάρεις πακέτο 30 γιούρος με άλλες σαχλαμάρες, συνήθως κηραλοιφές δια πάσαν νόσον και πάσαν μαλακία, 18 γιούρος μόνο του, ευκαιρία, όχι μόνο έλεγε ότι ήσαν επιστολές του τζίζα, αλλά χειρόγραφες, ιδιόχειρες και στα ελληνικά, μοναδικό σε όλο τον κόσμο, κωδίκελος από το άγιο όρος, μιλάμε διασυμπαντικός παπατζής.

Άβαταρ μέλους
esu
Δημοσιεύσεις: 1567
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2018, 16:08

Re: Άπαξ παπατζής...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από esu » 20 Απρ 2024, 09:25

να μας πει πόσοι πήραν, αυτή είναι η σημαντική πληροφορία

Άβαταρ μέλους
micmic
Δημοσιεύσεις: 2070
Εγγραφή: 08 Μάιος 2023, 09:29
Phorum.gr user: micmic

Re: Άπαξ παπατζής...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από micmic » 20 Απρ 2024, 09:36

Green Dragon έγραψε:
20 Απρ 2024, 08:28
Αυτή η παπαργιά που έκανε θα τον κυνηγάει για πάντα. Και είναι αναμενόμενο.
Καμμία σχέση. Το λάθος του τώρα ήταν που ασχολήθηκε. Αυτός δεν έπρεπε να λέει κουβέντα, ακόμη κι αν του το κοπανάγανε συνέχεια.

Άλλωστε υπάρχει και το παράδειγμα του νανογιλέκου. Που είναι εξίσου άχρηστο με τις δήθεν επιστολές του Ιησού, αλλά πολύ ακριβότερο. Και δεν έχει στοιχίσει στον Άδωνι καθόλου.

Μη σου πω ότι τώρα που το ξανασκέφτομαι, μπορεί και να το επανέφερε επίτηδες ο Βελόπουλος για να αυξήσει τα ποσοστά του. Σε αυτήν την κατηγορία ψηφοφόρων, είτε 1) δεν ενδιαφέρεσαι αν έκανε απάτη είτε 2) το θεωρείς προσόν του το ότι έκανε απάτη είτε 3) θεωρείς ότι δεν έκανε τίποτα κακό, ίσα-ίσα.

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11563
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Άπαξ παπατζής...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 20 Απρ 2024, 09:44

Ναύτης έγραψε:
20 Απρ 2024, 09:14
Εν τω μεταξύ, από πού να το πιάσεις και πού να τ' αφήσεις. Το "δωρεάν" ήταν να το πάρεις πακέτο 30 γιούρος με άλλες σαχλαμάρες, συνήθως κηραλοιφές δια πάσαν νόσον και πάσαν μαλακία, 18 γιούρος μόνο του, ευκαιρία, όχι μόνο έλεγε ότι ήσαν επιστολές του τζίζα, αλλά χειρόγραφες, ιδιόχειρες και στα ελληνικά, μοναδικό σε όλο τον κόσμο, κωδίκελος από το άγιο όρος, μιλάμε διασυμπαντικός παπατζής.
Πάντως αυτές οι επιστολές κυκλοφορούσαν κατά καιρούς και στις εκκλησίες.
Στις κανονικές , τις ορθόδοξες του νέου ημερολογίου. (Για του παλαιού δεν το συζητώ, είναι νορμάλ)

Φαίνεται να είναι κείμενα 18ου-19ου αιώνα που έγραψε κάποιος φανατικός τρελακιας. Μίλα σε πρώτο πρόσωπο ως Ιησους και λέει πως θα βασανίσει και θα κάψει τους αμαρτωλούς αν δεν μετανοήσουν.
Στο μυαλό του τρελακια έπαιζε το σενάριο θα τους τρομάξω και θα τους σώσω.
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27266
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Άπαξ παπατζής...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 20 Απρ 2024, 09:58

Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
20 Απρ 2024, 09:44
Ναύτης έγραψε:
20 Απρ 2024, 09:14
Εν τω μεταξύ, από πού να το πιάσεις και πού να τ' αφήσεις. Το "δωρεάν" ήταν να το πάρεις πακέτο 30 γιούρος με άλλες σαχλαμάρες, συνήθως κηραλοιφές δια πάσαν νόσον και πάσαν μαλακία, 18 γιούρος μόνο του, ευκαιρία, όχι μόνο έλεγε ότι ήσαν επιστολές του τζίζα, αλλά χειρόγραφες, ιδιόχειρες και στα ελληνικά, μοναδικό σε όλο τον κόσμο, κωδίκελος από το άγιο όρος, μιλάμε διασυμπαντικός παπατζής.
Πάντως αυτές οι επιστολές κυκλοφορούσαν κατά καιρούς και στις εκκλησίες.
Στις κανονικές , τις ορθόδοξες του νέου ημερολογίου. (Για του παλαιού δεν το συζητώ, είναι νορμάλ)

Φαίνεται να είναι κείμενα 18ου-19ου αιώνα που έγραψε κάποιος φανατικός τρελακιας. Μίλα σε πρώτο πρόσωπο ως Ιησους και λέει πως θα βασανίσει και θα κάψει τους αμαρτωλούς αν δεν μετανοήσουν.
Στο μυαλό του τρελακια έπαιζε το σενάριο θα τους τρομάξω και θα τους σώσω.
Ολο αυτο εδραζεται σε μια αρχαια παράδοση (αρμενικης προελευσεως) οτι ο Χριστος εγραψε επιστολη στον Ηγεμονα της Εδεσσας (αν θυμαμαι καλα) Αβγαρο Ε'.

Τον 9ο αιωνα οταν κατεληφθη η Εδεσσα απο τους Βυζαντινους ανακαλυψαν υποτιθεται το Αγιο Μανδηλιο και την επιστολη του Χριστου εντοιχισμενα στα τειχη της πολης και τα εστειλαν στον Αυτοκράτορα Λεοντα ΣΤ'.

Και επειδη οι φημες μπορει να ξεκινησουν απο μεγεθος κοκκου αμμου με ελαχιστα ψηγματα αληθειας και να καταληξουν χιονοστιβαδα η μια "υποθετικη" επιστολη που υποθετικα ανακαλυφθηκε στην Εδεσσα με την παροδο των αιωνων εγινε επιστολες και παρολιγο να πουν οτι ο Χριστος εχει γράψει βιβλιο.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11563
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Άπαξ παπατζής...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 20 Απρ 2024, 10:24

"Καὶ πάλιν λέγω διὰ τὴν ἁγίαν μου ἐπιστολήν, ὅτι δὲν ἐγράφη ἀπὸ χέρι ἀνθρώπου, ἀλλ᾿ ἀπὸ τὸν πατέρα μου τὸν ἐπουράνιον.

Καὶ ὅποιος ἄνθρωπος εὑρεθεῖ νὰ φλυαρήσει διὰ τὴν ἁγίαν μου ἐπιστολὴν καὶ νὰ εἰπεῖ ὅτι εἶναι ἀπὸ χέρι ἀνθρώπου νὰ εἶναι ἐπικατάρατος καὶ ἡ ψυχή του νὰ εἶναι μετὰ τοῦ Ἰούδα τοῦ προδότου καὶ νὰ κληρονομήσει τὸ ἀνάθεμα Σοδόμων καὶ Γομόρρων καὶ νὰ βασανίζηται εἰς τὸ πῦρ τὸ αἰώνιον ἡτοιμασμένον τῷ διαβόλῳ καὶ τοῖς ἀγγέλοις αὐτοῦ.

Καὶ πάλιν λέγω, ὅτι ὁποῖος δὲν δεχθεῖ τὴν ἁγίαν μου ἐπιστολὴν μὲ ὅλην τὴν καρδίαν, νὰ κληρονομήσει τὴν γεέννα τοῦ πυρὸς τὴν ἀσβέστων, ἐπειδὴ δὲν ἐπίστευσε τὴν ἐπιστολὴν τοῦ ποιητοῦ τοῦ οὐρανοῦ καὶ τῆς γῆς, ἀλλ᾿ εἶπεν ὅτι δὲν εἶναι γεγραμμένη ἀπὸ τὸν πατέρα μου.

Καὶ πάλιν λέγω ὅτι ὁποῖος ὑβρίζει τὸν Ἱερέαν τοῦ Θεοῦ τοῦ Ὑψίστου καὶ δὲν τὸν ἀγαπᾷ καὶ δὲν τὸν εὐλαβεῖται ὡς πανάγιον τοῦ Θεοῦ ὑπηρέτην, ὅπου τὸ ἅγιον πνεῦμα κατέβη εἰς τὴν κεφαλήν του, θέλει νὰ δώσει μεγάλην ἀπολογίαν τοῦ Θεοῦ εἰς τὴν ὥραν τῆς κρίσεως.

Εὐλογημένος νὰ εἶναι ἐκεῖνος ὁ Χριστιανὸς καὶ ἀπὸ τὸν πατέρα μου, ὅπου πάρει τὴν ἁγίαν μου ἐπιστολὴν μὲ ὅλην του τὴν προθυμίαν, καὶ τὴν διαβάζει εἰς τὸν οἶκον του.

Καὶ ἂν ἔχει ἁμαρτίας ὡσὰν τὰς τρίχας τῆς κεφαλῆς του καὶ ὡσὰν τὰ φύλλα τοῦ δένδρου, ὅλαι συγχωροῦνται καὶ λειώνουν."
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22862
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Άπαξ παπατζής...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 20 Απρ 2024, 10:32

Όσο ασχολουνται οι νεοδημοκρατες ψηφοφόροι με τα καραγκιοζιλικια του Άδωνι, τόσο και οι ανάλογοι του Βελόπουλου.

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27266
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Άπαξ παπατζής...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 20 Απρ 2024, 10:33

Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
20 Απρ 2024, 10:24
"Καὶ πάλιν λέγω διὰ τὴν ἁγίαν μου ἐπιστολήν, ὅτι δὲν ἐγράφη ἀπὸ χέρι ἀνθρώπου, ἀλλ᾿ ἀπὸ τὸν πατέρα μου τὸν ἐπουράνιον.

Καὶ ὅποιος ἄνθρωπος εὑρεθεῖ νὰ φλυαρήσει διὰ τὴν ἁγίαν μου ἐπιστολὴν καὶ νὰ εἰπεῖ ὅτι εἶναι ἀπὸ χέρι ἀνθρώπου νὰ εἶναι ἐπικατάρατος καὶ ἡ ψυχή του νὰ εἶναι μετὰ τοῦ Ἰούδα τοῦ προδότου καὶ νὰ κληρονομήσει τὸ ἀνάθεμα Σοδόμων καὶ Γομόρρων καὶ νὰ βασανίζηται εἰς τὸ πῦρ τὸ αἰώνιον ἡτοιμασμένον τῷ διαβόλῳ καὶ τοῖς ἀγγέλοις αὐτοῦ.

Καὶ πάλιν λέγω, ὅτι ὁποῖος δὲν δεχθεῖ τὴν ἁγίαν μου ἐπιστολὴν μὲ ὅλην τὴν καρδίαν, νὰ κληρονομήσει τὴν γεέννα τοῦ πυρὸς τὴν ἀσβέστων, ἐπειδὴ δὲν ἐπίστευσε τὴν ἐπιστολὴν τοῦ ποιητοῦ τοῦ οὐρανοῦ καὶ τῆς γῆς, ἀλλ᾿ εἶπεν ὅτι δὲν εἶναι γεγραμμένη ἀπὸ τὸν πατέρα μου.

Καὶ πάλιν λέγω ὅτι ὁποῖος ὑβρίζει τὸν Ἱερέαν τοῦ Θεοῦ τοῦ Ὑψίστου καὶ δὲν τὸν ἀγαπᾷ καὶ δὲν τὸν εὐλαβεῖται ὡς πανάγιον τοῦ Θεοῦ ὑπηρέτην, ὅπου τὸ ἅγιον πνεῦμα κατέβη εἰς τὴν κεφαλήν του, θέλει νὰ δώσει μεγάλην ἀπολογίαν τοῦ Θεοῦ εἰς τὴν ὥραν τῆς κρίσεως.

Εὐλογημένος νὰ εἶναι ἐκεῖνος ὁ Χριστιανὸς καὶ ἀπὸ τὸν πατέρα μου, ὅπου πάρει τὴν ἁγίαν μου ἐπιστολὴν μὲ ὅλην του τὴν προθυμίαν, καὶ τὴν διαβάζει εἰς τὸν οἶκον του.

Καὶ ἂν ἔχει ἁμαρτίας ὡσὰν τὰς τρίχας τῆς κεφαλῆς του καὶ ὡσὰν τὰ φύλλα τοῦ δένδρου, ὅλαι συγχωροῦνται καὶ λειώνουν."
Οποιος διαβαζει τα παραπανω και συνεχιζει να πιστευει οτι αυτο γραφτηκε απο τον Jesus εχει το πολυ IQ κοτας.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
Καραμελίτσα
Δημοσιεύσεις: 8942
Εγγραφή: 17 Σεπ 2020, 17:35

Re: Άπαξ παπατζής...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καραμελίτσα » 20 Απρ 2024, 10:44

Περίεργο που δεν έβγαλε βιβλίο με συνταγές του Ιησού.
Z

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13555
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Άπαξ παπατζής...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 20 Απρ 2024, 11:19

Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
20 Απρ 2024, 09:44
Ναύτης έγραψε:
20 Απρ 2024, 09:14
Εν τω μεταξύ, από πού να το πιάσεις και πού να τ' αφήσεις. Το "δωρεάν" ήταν να το πάρεις πακέτο 30 γιούρος με άλλες σαχλαμάρες, συνήθως κηραλοιφές δια πάσαν νόσον και πάσαν μαλακία, 18 γιούρος μόνο του, ευκαιρία, όχι μόνο έλεγε ότι ήσαν επιστολές του τζίζα, αλλά χειρόγραφες, ιδιόχειρες και στα ελληνικά, μοναδικό σε όλο τον κόσμο, κωδίκελος από το άγιο όρος, μιλάμε διασυμπαντικός παπατζής.
Πάντως αυτές οι επιστολές κυκλοφορούσαν κατά καιρούς και στις εκκλησίες.
Στις κανονικές , τις ορθόδοξες του νέου ημερολογίου. (Για του παλαιού δεν το συζητώ, είναι νορμάλ)

Φαίνεται να είναι κείμενα 18ου-19ου αιώνα που έγραψε κάποιος φανατικός τρελακιας. Μίλα σε πρώτο πρόσωπο ως Ιησους και λέει πως θα βασανίσει και θα κάψει τους αμαρτωλούς αν δεν μετανοήσουν.
Στο μυαλό του τρελακια έπαιζε το σενάριο θα τους τρομάξω και θα τους σώσω.
Από τους πρώτους χριστιανικούς αιώνες κυκλοφορούσαν ένα σωρό τέτοιες αγυρτείες κι ο σκοπός ήταν πάντοτε ο ίδιος: να εκστασιάζονται τα γίδια και να κονομάνε οι πονηροί και τα λαμόγια, ρασοφόροι και λαϊκοί. Αλάνθαστη συνταγή αιώνων, άλλωστε για κάθε κορόιδο που πεθαίνει γεννιούνται δέκα. Το εντυπωσιακό δεν είναι ο πολιτικός αγύρτης, το εντυπωσιακό είναι ότι, σύμφωνα με τις δημοσκοπήσεις, σχεδόν το 10% του εκλογικού σώματος είναι τελειωμένοι ηλίθιοι. Είχε πλάκα παλιότερα, με τον Λιακόπουλο, αλλά τώρα πια η ηλιθιότητα αναδεικνύεται σε καθοριστικό πολιτικό παράγοντα. Όχι η πολιτική ηλιθιότητα,, η ατόφια, μασίφ, 24 καρατίων ηλιθιότητα.

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13555
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Άπαξ παπατζής...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 20 Απρ 2024, 11:24

George_V έγραψε:
20 Απρ 2024, 10:33
Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
20 Απρ 2024, 10:24
"Καὶ πάλιν λέγω διὰ τὴν ἁγίαν μου ἐπιστολήν, ὅτι δὲν ἐγράφη ἀπὸ χέρι ἀνθρώπου, ἀλλ᾿ ἀπὸ τὸν πατέρα μου τὸν ἐπουράνιον.

Καὶ ὅποιος ἄνθρωπος εὑρεθεῖ νὰ φλυαρήσει διὰ τὴν ἁγίαν μου ἐπιστολὴν καὶ νὰ εἰπεῖ ὅτι εἶναι ἀπὸ χέρι ἀνθρώπου νὰ εἶναι ἐπικατάρατος καὶ ἡ ψυχή του νὰ εἶναι μετὰ τοῦ Ἰούδα τοῦ προδότου καὶ νὰ κληρονομήσει τὸ ἀνάθεμα Σοδόμων καὶ Γομόρρων καὶ νὰ βασανίζηται εἰς τὸ πῦρ τὸ αἰώνιον ἡτοιμασμένον τῷ διαβόλῳ καὶ τοῖς ἀγγέλοις αὐτοῦ.

Καὶ πάλιν λέγω, ὅτι ὁποῖος δὲν δεχθεῖ τὴν ἁγίαν μου ἐπιστολὴν μὲ ὅλην τὴν καρδίαν, νὰ κληρονομήσει τὴν γεέννα τοῦ πυρὸς τὴν ἀσβέστων, ἐπειδὴ δὲν ἐπίστευσε τὴν ἐπιστολὴν τοῦ ποιητοῦ τοῦ οὐρανοῦ καὶ τῆς γῆς, ἀλλ᾿ εἶπεν ὅτι δὲν εἶναι γεγραμμένη ἀπὸ τὸν πατέρα μου.

Καὶ πάλιν λέγω ὅτι ὁποῖος ὑβρίζει τὸν Ἱερέαν τοῦ Θεοῦ τοῦ Ὑψίστου καὶ δὲν τὸν ἀγαπᾷ καὶ δὲν τὸν εὐλαβεῖται ὡς πανάγιον τοῦ Θεοῦ ὑπηρέτην, ὅπου τὸ ἅγιον πνεῦμα κατέβη εἰς τὴν κεφαλήν του, θέλει νὰ δώσει μεγάλην ἀπολογίαν τοῦ Θεοῦ εἰς τὴν ὥραν τῆς κρίσεως.

Εὐλογημένος νὰ εἶναι ἐκεῖνος ὁ Χριστιανὸς καὶ ἀπὸ τὸν πατέρα μου, ὅπου πάρει τὴν ἁγίαν μου ἐπιστολὴν μὲ ὅλην του τὴν προθυμίαν, καὶ τὴν διαβάζει εἰς τὸν οἶκον του.

Καὶ ἂν ἔχει ἁμαρτίας ὡσὰν τὰς τρίχας τῆς κεφαλῆς του καὶ ὡσὰν τὰ φύλλα τοῦ δένδρου, ὅλαι συγχωροῦνται καὶ λειώνουν."
Οποιος διαβαζει τα παραπανω και συνεχιζει να πιστευει οτι αυτο γραφτηκε απο τον Jesus εχει το πολυ IQ κοτας.
Όλα είναι θέμα μάρκετινγκ.
Έχει επιστολές του Ιησού Χριστού του ιδίου. Γράφει ο ίδιος ο Ιησούς Χριστός. Επιστολή δική του. Θα είστε οι μοναδικοί στον κόσμο που θα έχετε επιστολές του Ιησού Χριστού, του Θεού μας! Το καταλαβαίνετε; Δεν το πιστεύετε; Ορίστε! Επιστολή του Κυρίου ημών Ιησού Χριστού. Να τη. Αυτή εδώ είναι. Την έγραψε ο ίδιος. Ο ίδιος ο Θεός μας, ο Χριστός μας γράφει επιστολή. Να τη, ρε παιδιά! Επιστολή του Χριστού μας, του Ιησού μας. Ο ίδιος ο Ιησούς Χριστός τις έγραψε. Εδώ μέσα είναι. Νιώθω δέος και μόνο που το κρατώ στα χέρια μου, να έχω τις επιστολές του Ιησού. Ο μοναδικός άνθρωπος στον κόσμο;

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29276
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Άπαξ παπατζής...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 20 Απρ 2024, 13:28

Εν τω μεταξύ το ευρωψηφοδέλτιο μου φαίνεται ότι το έφτιαξε κομμένο και ραμμένο στα μέτρα του Φραγκούλη Φράγκου απο τα LIDL. Άντε και μια θέση ακόμη για έναν καθηγητή. Για άλλη έδρα δεν ενδιαφέρεται.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών