Ακροαριστεροί γιούχαραν τον Στέλιο Κυμπουρόπουλο..!

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29461
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Ακροαριστεροί γιούχαραν τον Στέλιο Κυμπουρόπουλο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 20 Απρ 2024, 20:46

Ναύτης έγραψε:
20 Απρ 2024, 20:43
Golden Age έγραψε:
20 Απρ 2024, 20:41
Ναύτης έγραψε:
20 Απρ 2024, 20:38

Ποια φραστική επίθεση ρε φίλε, πού την είδες την επίθεση;
Επίθεση σε εκδήλωση ήταν. Φραστική επίθεση, αλλά πάντως επίθεση. Αν αυτό το είχαν κάνει ακροδεξιοί θα είχαμε παραλληρήματα απο το σύστημα.
Ρε τι μαλακίες γράφεις, αφού σου έβαλα το βίντεο. Καμιά 20αρια εαακίτες ήσαν που ψάλλανε μαντράς.
Βασικά δεν άφησαν να γίνει η εκδήλωση. Το ότι φώναζαν συνθήματα δεν το αλλάζει αυτό.

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13617
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Ακροαριστεροί γιούχαραν τον Στέλιο Κυμπουρόπουλο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 20 Απρ 2024, 20:51

Golden Age έγραψε:
20 Απρ 2024, 20:46
Ναύτης έγραψε:
20 Απρ 2024, 20:43
Golden Age έγραψε:
20 Απρ 2024, 20:41


Επίθεση σε εκδήλωση ήταν. Φραστική επίθεση, αλλά πάντως επίθεση. Αν αυτό το είχαν κάνει ακροδεξιοί θα είχαμε παραλληρήματα απο το σύστημα.
Ρε τι μαλακίες γράφεις, αφού σου έβαλα το βίντεο. Καμιά 20αρια εαακίτες ήσαν που ψάλλανε μαντράς.
Βασικά δεν άφησαν να γίνει η εκδήλωση. Το ότι φώναζαν συνθήματα δεν το αλλάζει αυτό.
Το διάβασες αυτό που έβαλες; Μπήκαν οι εαακίτες στην αίθουσα και φώναζαν συνθήματα κατά της κυβέρνησης. Μια συνηθισμένη Παρασκευή στα πανεπιστήμια δηλαδή. Ούτε τον απείλησαν, ούτε τον τραμπούκισαν, για την ακρίβεια δεν τον είδαν καν, ούτε αυτός τους είδε, γιατί δεν πλησίασε τον χώρο.
Οι φοιτητές που εισέβαλαν στην αίθουσα, σύμφωνα με το TheNewspaper.gr, φώναζαν συνθήματα κατά της κυβέρνησης. Μάλιστα, οι ίδιες πληροφορίες αναφέρουν πως ο κ. Κυμπουρόπουλος έφτασε νωρίς το μεσημέρι στον Βόλο, αλλά δεν κατάφερε να προσεγγίσει στην αίθουσα λόγω της διαμαρτυρίας.

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 21096
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Ακροαριστεροί γιούχαραν τον Στέλιο Κυμπουρόπουλο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 20 Απρ 2024, 20:56

Γεγονός ειναι πως δεν τον δείρανε τον ΝΔΑΜΕΑ :011:

ένα μαντρά έψελναν :102:

Βέβαια προχθές για τον ΜΑΤατζη (ή χοιρινό όπως τον αποκαλούν) που στραβοκοίταξε τη διαδηλώτρια :o και της είπε ένα ''δικός σας ήταν'' :o

οι ζαιοι και οι ναζοσυνοδοιπόροι τους έσκιζαν τις κιλότες τους από αποτροπιασμό :c040:

Αλλά είπαμε....δεν φταίνε αυτοί ...ο Κουλης φταίει που τους έχει αμολυτους... :102:
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29461
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Ακροαριστεροί γιούχαραν τον Στέλιο Κυμπουρόπουλο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 20 Απρ 2024, 20:57

Ναύτης έγραψε:
20 Απρ 2024, 20:51
Golden Age έγραψε:
20 Απρ 2024, 20:46
Ναύτης έγραψε:
20 Απρ 2024, 20:43

Ρε τι μαλακίες γράφεις, αφού σου έβαλα το βίντεο. Καμιά 20αρια εαακίτες ήσαν που ψάλλανε μαντράς.
Βασικά δεν άφησαν να γίνει η εκδήλωση. Το ότι φώναζαν συνθήματα δεν το αλλάζει αυτό.
Το διάβασες αυτό που έβαλες; Μπήκαν οι εαακίτες στην αίθουσα και φώναζαν συνθήματα κατά της κυβέρνησης. Μια συνηθισμένη Παρασκευή στα πανεπιστήμια δηλαδή. Ούτε τον απείλησαν, ούτε τον τραμπούκισαν, για την ακρίβεια δεν τον είδαν καν, ούτε αυτός τους είδε, γιατί δεν πλησίασε τον χώρο.
Οι φοιτητές που εισέβαλαν στην αίθουσα, σύμφωνα με το TheNewspaper.gr, φώναζαν συνθήματα κατά της κυβέρνησης. Μάλιστα, οι ίδιες πληροφορίες αναφέρουν πως ο κ. Κυμπουρόπουλος έφτασε νωρίς το μεσημέρι στον Βόλο, αλλά δεν κατάφερε να προσεγγίσει στην αίθουσα λόγω της διαμαρτυρίας.
Δεν πήγε στον χώρο λόγω των ακροαριστερών που παρεμπόδισαν την εκδήλωση.

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13617
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Ακροαριστεροί γιούχαραν τον Στέλιο Κυμπουρόπουλο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 20 Απρ 2024, 21:00

Golden Age έγραψε:
20 Απρ 2024, 20:57
Ναύτης έγραψε:
20 Απρ 2024, 20:51
Golden Age έγραψε:
20 Απρ 2024, 20:46


Βασικά δεν άφησαν να γίνει η εκδήλωση. Το ότι φώναζαν συνθήματα δεν το αλλάζει αυτό.

Το διάβασες αυτό που έβαλες; Μπήκαν οι εαακίτες στην αίθουσα και φώναζαν συνθήματα κατά της κυβέρνησης. Μια συνηθισμένη Παρασκευή στα πανεπιστήμια δηλαδή. Ούτε τον απείλησαν, ούτε τον τραμπούκισαν, για την ακρίβεια δεν τον είδαν καν, ούτε αυτός τους είδε, γιατί δεν πλησίασε τον χώρο.
Οι φοιτητές που εισέβαλαν στην αίθουσα, σύμφωνα με το TheNewspaper.gr, φώναζαν συνθήματα κατά της κυβέρνησης. Μάλιστα, οι ίδιες πληροφορίες αναφέρουν πως ο κ. Κυμπουρόπουλος έφτασε νωρίς το μεσημέρι στον Βόλο, αλλά δεν κατάφερε να προσεγγίσει στην αίθουσα λόγω της διαμαρτυρίας.
Δεν πήγε στον χώρο λόγω των ακροαριστερών που παρεμπόδισαν την εκδήλωση.
Επίθεση δεν υπάρχει πάντως, ούτε κάποιος προπηλάκισε/γιουχάρισε τον κυμπουρόπουλο.

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29461
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Ακροαριστεροί γιούχαραν τον Στέλιο Κυμπουρόπουλο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 20 Απρ 2024, 21:02

Ναύτης έγραψε:
20 Απρ 2024, 21:00
Golden Age έγραψε:
20 Απρ 2024, 20:57
Ναύτης έγραψε:
20 Απρ 2024, 20:51

Το διάβασες αυτό που έβαλες; Μπήκαν οι εαακίτες στην αίθουσα και φώναζαν συνθήματα κατά της κυβέρνησης. Μια συνηθισμένη Παρασκευή στα πανεπιστήμια δηλαδή. Ούτε τον απείλησαν, ούτε τον τραμπούκισαν, για την ακρίβεια δεν τον είδαν καν, ούτε αυτός τους είδε, γιατί δεν πλησίασε τον χώρο.

Δεν πήγε στον χώρο λόγω των ακροαριστερών που παρεμπόδισαν την εκδήλωση.
Επίθεση δεν υπάρχει πάντως, ούτε κάποιος προπηλάκισε/γιουχάρισε τον κυμπουρόπουλο.
Έγινε παρεμπόδιση εκδήλωσης. Εαν αυτό ακριβώς το ίδιο είχε γίνει απο ακροδεξιούς, τα κανάλια θα παρουσίαζαν τον Αρμαγεδώνα, τα κόμματα θα έβγαζαν πύρηνες ανακοινώσεις, η δικαιοσύνη θα είχε παραγγείλει δικαστική έρευνα για εγκληματική οργάνωση και θα ακολουθούσαν συλλήψεις κι εμείς θα συζητούσαμε για τη συντέλεια του κόσμου.

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13617
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Ακροαριστεροί γιούχαραν τον Στέλιο Κυμπουρόπουλο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 20 Απρ 2024, 21:08

Golden Age έγραψε:
20 Απρ 2024, 21:02
Ναύτης έγραψε:
20 Απρ 2024, 21:00
Golden Age έγραψε:
20 Απρ 2024, 20:57


Δεν πήγε στον χώρο λόγω των ακροαριστερών που παρεμπόδισαν την εκδήλωση.
Επίθεση δεν υπάρχει πάντως, ούτε κάποιος προπηλάκισε/γιουχάρισε τον κυμπουρόπουλο.
Έγινε παρεμπόδιση εκδήλωσης. Εαν αυτό ακριβώς το ίδιο είχε γίνει απο ακροδεξιούς, τα κανάλια θα παρουσίαζαν τον Αρμαγεδώνα, τα κόμματα θα έβγαζαν πύρηνες ανακοινώσεις, η δικαιοσύνη θα είχε παραγγείλει δικαστική έρευνα για εγκληματική οργάνωση και θα ακολουθούσαν συλλήψεις κι εμείς θα συζητούσαμε για τη συντέλεια του κόσμου.
Κατάλαβα, τραβάς τον γνωστό νταλκά σου εσύ με τους ναζί μαχαιροβγάλτες. Άλλο κουβεντιάζουμε εδώ.

stergiosbik
Δημοσιεύσεις: 17030
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:22
Τοποθεσία: Λαρισα-Ορεινη Καλαμπακα

Re: Ακροαριστεροί γιούχαραν τον Στέλιο Κυμπουρόπουλο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stergiosbik » 20 Απρ 2024, 21:18

Unique έγραψε:
20 Απρ 2024, 11:41
Αριστερή τρομοκρατία. Θα κλαίγονται όμως αν τους περιλάβει ο Μπέος στα σκαμπίλια.
:smt023

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20330
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Ακροαριστεροί γιούχαραν τον Στέλιο Κυμπουρόπουλο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 20 Απρ 2024, 21:27

Πάντως, αν δεν ήταν ΑΜΕΑ, χέστηκε η φοράδα μες στ'αλωνι...επειδή είναι αμεα γίνεται το σουσουρο. Επίσης κάτι άλλο. Τα ΝΔζαβα του Βόλου πώς το επέτρεψαν ; Αν συνέβαινε κάτι τέτοιο στην εποχή μου θα τους είχαν κάνει τούμπανο πριν καν πατήσουν στο αμφιθέατρο.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Naranjita
Δημοσιεύσεις: 4366
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 10:18

Re: Ακροαριστεροί γιούχαραν τον Στέλιο Κυμπουρόπουλο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naranjita » 20 Απρ 2024, 21:30

ΓΑΛΗ έγραψε:
20 Απρ 2024, 19:27


Γιατί αυτά που αναφέρεις, μπορεί να προκύψουν και σε ανθρώπους που γεννήθηκαν υγιείς και για τον α ή β λόγο, είναι ανίκανοι για αυτοεξυπηρέτηση.

για αυτό λέω ότι κάθε χρόνο θα έπρεπε να μπορούμε να δηλώνουμε, αν βρεθούμε σε τέτοια κατάσταση τετραπληγίας πχ ή καρκίνου στα οστά ή τέλος πάντων μιας επώδυνης και μη αντιμετωπίσιμης ασθένειας, να έχουμε το δικαίωμα στην ευθανασία.

προσωπικά, δεν θέλω να ουρλιάζω από τους πόνους, ούτε να κάνω αιμοκαθάρσεις, ούτε να χέ... πάνω μου. στην περίπτωση που βρεθώ σε τέτοια θέση, άντε γεια. αν δεν μπορώ να κουνήσω τα κουλά μου για να τελειώσω θέλω να χω δηλώσει προκαταβολικά ότι επιθυμώ ευθανασία.

δεν θέλω ίδρυμα, δεν θέλω κατάκλιση, δεν θέλω πόνους, δεν θέλω να γίνω βάρος, δεν θέλω να με βασανίζουν ξένοι.

αυτό.
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΑΝΟΙ....
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΙ.....
ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ....
ΕΙΝΑΙ: ΠΡΟΔΟΤΕΣ

Άβαταρ μέλους
Γάταρος
Δημοσιεύσεις: 7941
Εγγραφή: 05 Σεπ 2018, 03:12
Phorum.gr user: Φορουμίτης ο Δίκαιος

Re: Ακροαριστεροί γιούχαραν τον Στέλιο Κυμπουρόπουλο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γάταρος » 20 Απρ 2024, 21:30

Ναύτης έγραψε:
20 Απρ 2024, 21:08
Κατάλαβα, τραβάς τον γνωστό νταλκά σου εσύ με τους ναζί μαχαιροβγάλτες. Άλλο κουβεντιάζουμε εδώ.
Εσύ τραβάς νταλκά με κομμουνιστές μαχαιροβγάλτες.

Εικόνα
Η αλήθεια είναι μίσος γι' αυτούς που μισούν την αλήθεια.

Άβαταρ μέλους
Naranjita
Δημοσιεύσεις: 4366
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 10:18

Re: Ακροαριστεροί γιούχαραν τον Στέλιο Κυμπουρόπουλο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naranjita » 20 Απρ 2024, 21:32

Πλέριος έγραψε:
20 Απρ 2024, 19:45
εγω ως ΑΜΕΑ δικαιουμαι να εκφερω γνωμη? σε θρεντ που αφορα εναν ΑΜΕΑ?
πόσο τα κατο αμεας είσαι? εγω 32 και δεν τα χω βάλει όλα, μόνο τα καρδιολογικά.
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΑΝΟΙ....
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΙ.....
ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ....
ΕΙΝΑΙ: ΠΡΟΔΟΤΕΣ

Άβαταρ μέλους
Πλέριος
Δημοσιεύσεις: 1680
Εγγραφή: 29 Οκτ 2022, 21:15
Phorum.gr user: aytos

Re: Ακροαριστεροί γιούχαραν τον Στέλιο Κυμπουρόπουλο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πλέριος » 20 Απρ 2024, 21:37

Naranjita έγραψε:
20 Απρ 2024, 21:32
Πλέριος έγραψε:
20 Απρ 2024, 19:45
εγω ως ΑΜΕΑ δικαιουμαι να εκφερω γνωμη? σε θρεντ που αφορα εναν ΑΜΕΑ?
πόσο τα κατο αμεας είσαι? εγω 32 και δεν τα χω βάλει όλα, μόνο τα καρδιολογικά.
82%

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20330
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Ακροαριστεροί γιούχαραν τον Στέλιο Κυμπουρόπουλο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 20 Απρ 2024, 21:39

Πώς βγαίνει το ποσοστό ρε παιδιά? Ανάλογα με το πόσα όργανα υπολειτουργούν πχ ανάλογα με το ποσοστό βλάβης σε ένα όργανο;
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Πλέριος
Δημοσιεύσεις: 1680
Εγγραφή: 29 Οκτ 2022, 21:15
Phorum.gr user: aytos

Re: Ακροαριστεροί γιούχαραν τον Στέλιο Κυμπουρόπουλο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πλέριος » 20 Απρ 2024, 21:43

στο ποδι, αστο.....

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών