BZZZIIINNNNN.Κατεβάζει ρολά η κλωστοϋφαντουργία Βαρβαρέσος - Απολύονται 120 εργαζόμενοι

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
GoBzi
Δημοσιεύσεις: 5396
Εγγραφή: 10 Απρ 2022, 23:02

Re: BZZZIIINNNNN.Κατεβάζει ρολά η κλωστοϋφαντουργία Βαρβαρέσος - Απολύονται 120 εργαζόμενοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBzi » 01 Μάιος 2024, 10:47

Chilloutbuddy έγραψε:
01 Μάιος 2024, 10:33
GoBzi έγραψε:
01 Μάιος 2024, 10:04
:smt023

Άσχετος προϊόντος οι περισσότεροι την πατάνε γιατί πάνε να κοντραρουν είτε την παγκοσμιοποιημένη αγορά είτε κολοσσούς όπως η Αμαζον. Υπάρχουν χιλιάδες σαν εσένα, εάν δεν διαφοροποιηθείς θα σε φάνε ζωντανό. :102:
διαφοροποιήθηκε, η διαφοροποίηση είναι ότι μπορεί ο άλλος να εξυπηρετηθει άμεσα.
Κι εγώ τα σκάω πολλές φορές σε τέτοιες φάσεις, αν χρειάζομαι κάτι μικρό αλλά άμεσα μπορώ να πληρώσω και δεκαπλάσιο απ'το να καθυστερήσω ολόκληρο πρότζεκτ για να περιμένω ένα μήνα να μου έρθει το φτηνό απ'την Κίνα
Ε αυτό λέω. Εάν είναι να περιμένω να μου έρθει από Ινδία σε 20 μέρες ενώ ο Φραπ το έχει άμεσα, θα πάω στον Φραπ και ας είναι λίγο πιο ακριβό.

Ο μέσος Έλληνας λληνας πλέον για να κόψει κόστος εισάγει σχεδόν τα πάντα (και συνεχίζει να χρεώνει τα ίδια) αλλά εάν ο πελάτης θέλει κάτι άμεσα ίσως να μην μπορέσει να εξυπηρετήσει.
Ψευτοανρθωπιστές όλων των χωρών, ενωθείτε! https://www.youtube.com/shorts/tyOHY83IBoc
PHORUM Discord: https://discord.com/invite/GaNbtqYD

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21528
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: BZZZIIINNNNN.Κατεβάζει ρολά η κλωστοϋφαντουργία Βαρβαρέσος - Απολύονται 120 εργαζόμενοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 01 Μάιος 2024, 10:50

hades έγραψε:
01 Μάιος 2024, 08:37
Υδράργυρος έγραψε:
01 Μάιος 2024, 08:28
Ληστοσυμμορίτης έγραψε:
01 Μάιος 2024, 08:22

μια χαρά επενδύουν τα funds σε ακίνητα, εκπαίδευση, υγεία, logistics, τουρισμό.
Όλα λάθος τα λες

Ακίνητα: κινούνται από τη golden visa μόνο
εκπαίδευση-υγεία: Δε βλέπουμε τίποτα. Έχεις τίποτα υπόψη σου;
Λοτζιστικς: Όχι μόνο δε γίνονται επενδύσεις, θα μπούνε και λουκέτα. Περνάει κρίση το λοτζιστικς

Τέλος πάντων, τα νούμερα λένε οτι οι επενδύσεις είναι κάτω από τον ευρωπαϊκό μέσο όρο, και δεν έχουν ανέβει καθόλου από το 19. Οι επενδύσεις δεν ήρθανε
Για τα λοτζιστικς διαφωνώ .Για τα άλλα ναι

Οτι έχει ακουστεί για δημιουργία νέων θέσεων που δεν αφορά τουρισμό δεν έχε προχωρήσει. Κάποτε πριν από 4 χρόνια είχε ακουστεί ότι η τέσλα ψαχνόταν στην Ελλάδα για δημιουργεία εργοστασίου μπαταριών για όλη την νοτιοανατολική ευρώπη και μέση ανατολή. Μάλιστα έψαχνε χώρους στην Βιομηχανική περιοχή στην Σίνδο στην ΘΕσσαλονική Τελικά παπάρια μάντολες όπως και πολλά άλλα.
ρε συ μεταξύ μας τώρα
έστω ότι είσαι επιχειρηματίας και θες να ανοίξεις μεγάλο εργοστάσιο. γιατί να επιλέξεις την Ελλάδα ανάμεσα σε τόσες επιλογές που έχεις; βρες μου έναν λόγο
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Άβαταρ μέλους
hades
Δημοσιεύσεις: 6669
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 15:47
Phorum.gr user: hades

Re: BZZZIIINNNNN.Κατεβάζει ρολά η κλωστοϋφαντουργία Βαρβαρέσος - Απολύονται 120 εργαζόμενοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hades » 01 Μάιος 2024, 10:54

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
01 Μάιος 2024, 10:50
hades έγραψε:
01 Μάιος 2024, 08:37
Υδράργυρος έγραψε:
01 Μάιος 2024, 08:28


Όλα λάθος τα λες

Ακίνητα: κινούνται από τη golden visa μόνο
εκπαίδευση-υγεία: Δε βλέπουμε τίποτα. Έχεις τίποτα υπόψη σου;
Λοτζιστικς: Όχι μόνο δε γίνονται επενδύσεις, θα μπούνε και λουκέτα. Περνάει κρίση το λοτζιστικς

Τέλος πάντων, τα νούμερα λένε οτι οι επενδύσεις είναι κάτω από τον ευρωπαϊκό μέσο όρο, και δεν έχουν ανέβει καθόλου από το 19. Οι επενδύσεις δεν ήρθανε
Για τα λοτζιστικς διαφωνώ .Για τα άλλα ναι

Οτι έχει ακουστεί για δημιουργία νέων θέσεων που δεν αφορά τουρισμό δεν έχε προχωρήσει. Κάποτε πριν από 4 χρόνια είχε ακουστεί ότι η τέσλα ψαχνόταν στην Ελλάδα για δημιουργεία εργοστασίου μπαταριών για όλη την νοτιοανατολική ευρώπη και μέση ανατολή. Μάλιστα έψαχνε χώρους στην Βιομηχανική περιοχή στην Σίνδο στην ΘΕσσαλονική Τελικά παπάρια μάντολες όπως και πολλά άλλα.
ρε συ μεταξύ μας τώρα
έστω ότι είσαι επιχειρηματίας και θες να ανοίξεις μεγάλο εργοστάσιο. γιατί να επιλέξεις την Ελλάδα ανάμεσα σε τόσες επιλογές που έχεις; βρες μου έναν λόγο
Δεν βρίσκω αυτό είναι αλήθεια Θες κόστος γης ,θες πάγια έξοδα ,θες υπερσυγκέντρωση (αν πάω να το ανοίξω περιφέρεια τρικλοποδιές θα βάζει το κέντρο πχ) θες έλλειψη ανθρώπινου δυναμικού .Αγορά έλλειψη τρένων για μεταφορές ή υποδομων πάλι για τηνπεριφέρεια αυτό κτλ
"Υπάρχουν στιγμές στις οποίες ένας λαός οφείλει ,αν θέλει να μείνει μεγάλος ,να είναι ικανός να πολεμήσει ...Έστω και χωρίς ελπίδα νίκης. Μόνο διότι πρέπει "

Άβαταρ μέλους
Frappezitis
Δημοσιεύσεις: 8406
Εγγραφή: 19 Απρ 2021, 12:11

Re: BZZZIIINNNNN.Κατεβάζει ρολά η κλωστοϋφαντουργία Βαρβαρέσος - Απολύονται 120 εργαζόμενοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Frappezitis » 01 Μάιος 2024, 11:01

GoBzi έγραψε:
01 Μάιος 2024, 10:47
Chilloutbuddy έγραψε:
01 Μάιος 2024, 10:33
GoBzi έγραψε:
01 Μάιος 2024, 10:04
:smt023

Άσχετος προϊόντος οι περισσότεροι την πατάνε γιατί πάνε να κοντραρουν είτε την παγκοσμιοποιημένη αγορά είτε κολοσσούς όπως η Αμαζον. Υπάρχουν χιλιάδες σαν εσένα, εάν δεν διαφοροποιηθείς θα σε φάνε ζωντανό. :102:
διαφοροποιήθηκε, η διαφοροποίηση είναι ότι μπορεί ο άλλος να εξυπηρετηθει άμεσα.
Κι εγώ τα σκάω πολλές φορές σε τέτοιες φάσεις, αν χρειάζομαι κάτι μικρό αλλά άμεσα μπορώ να πληρώσω και δεκαπλάσιο απ'το να καθυστερήσω ολόκληρο πρότζεκτ για να περιμένω ένα μήνα να μου έρθει το φτηνό απ'την Κίνα
Ε αυτό λέω. Εάν είναι να περιμένω να μου έρθει από Ινδία σε 20 μέρες ενώ ο Φραπ το έχει άμεσα, θα πάω στον Φραπ και ας είναι λίγο πιο ακριβό.

Ο μέσος Έλληνας λληνας πλέον για να κόψει κόστος εισάγει σχεδόν τα πάντα (και συνεχίζει να χρεώνει τα ίδια) αλλά εάν ο πελάτης θέλει κάτι άμεσα ίσως να μην μπορέσει να εξυπηρετήσει.

Δεν ειμαστε πιο ακριβοι.....τουλαχιστον στην παραγωγη του υφασματος ....αυτοματες μηχανες,νεα τεχνολογια με πολυ μικρο κοστος συντηρησης /βλαβων MTBF ,ελαχιστο προσωπικο....

Eκει που υπαρχει θεματακι ειναι με το νημα.
Eλλαδα δεν υπαρχουν πολλοι......υπαρχει ο ΜΟΥΖΑΚΗΣ* (DMC,Πεταλουδα κτλ) αλλα ΠΡΟπληρωμη της παραγγελιας και ποσοτητα για να πετυχεις τιμη αναλογη εισαγωγης......ευτυχως ειναι διπλα η Τουρκια.......

*και αυτος πια μετα τον θανατο το ιδρυτη το 2006 απο καθετοποιημενη βιομηχανια (απο βαμβακι ολη η διαδικασια να γινει νημα) τωρα κανει μονο την περιτυλιξη.Κατι διαβαζα οτι μετα το περας της διαθηκης οπου για Χ χρονια δεν μπορουσαν οι κληρονομοι να αλλαξουν πολλα στην εταιρεια ,τωρα ο νεος επικεφαλης γαμπρος καποιας κορης,κατι τετοιο, σκεφτεται να αξιοοιησει τα ακινητα της εταιρειας φιλετα στη Αθηνα ως real estate.....
Αξιοι διάδοχοι των ναζί οι :078: ισραηλινοι.

Άβαταρ μέλους
Chilloutbuddy
Δημοσιεύσεις: 10172
Εγγραφή: 18 Απρ 2018, 16:09
Phorum.gr user: Chilloutbuddy

Re: BZZZIIINNNNN.Κατεβάζει ρολά η κλωστοϋφαντουργία Βαρβαρέσος - Απολύονται 120 εργαζόμενοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chilloutbuddy » 01 Μάιος 2024, 11:21

Frappezitis έγραψε:
01 Μάιος 2024, 11:01
Κατι διαβαζα οτι μετα το περας της διαθηκης οπου για Χ χρονια δεν μπορουσαν οι κληρονομοι να αλλαξουν πολλα στην εταιρεια ,τωρα ο νεος επικεφαλης γαμπρος καποιας κορης,κατι τετοιο, σκεφτεται να αξιοοιησει τα ακινητα της εταιρειας φιλετα στη Αθηνα ως real estate.....
τελευταία στάδια καπιταλισμού κατά τον Μαρξ, όπου η παραγωγή μετατρέπεται σιγά σιγά σε ραντιερισμό.
και μια που λέμε για θεωρία, δεν το ήξερα ότι είσαι πετί μπουρζουαζί :lol:
αυτό ήταν το μεγάλο λάθος του μαρξ, που έλεγε έλεγε ότι οι πτιμπουρζουά θα επαναστατικοποιηθούν, αλλά στην πράξη τελικά παντού γίναν αντιδραστικοί χειρίστου είδους... εσύ πώς ξέφυγες; :D
Gamiosante sto vosporo gia mia xoufta iliosporo

Άβαταρ μέλους
Frappezitis
Δημοσιεύσεις: 8406
Εγγραφή: 19 Απρ 2021, 12:11

Re: BZZZIIINNNNN.Κατεβάζει ρολά η κλωστοϋφαντουργία Βαρβαρέσος - Απολύονται 120 εργαζόμενοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Frappezitis » 01 Μάιος 2024, 11:24

Υφασμα μακο,παραγωγη στην Τουρκια 06/02/24.....αφιξη στην Ελλαδα ενα μηνα+ μετα.Απο Ινδιες ακομα περισσοτερο......
Τετοιου ειδους υφασματα ,τυποποιημενα,κλασικα (μακο ,φουτερ....) δεν μπορεις να τους ανταγωνιστεις.....τα φερνουνς 2-3 εισαγωγεις ,οπου γνωριζουν την ζητηση και στοκαρουν μερικους μηνες νωριτερα απο καθε σεζον....

Εικόνα
Αξιοι διάδοχοι των ναζί οι :078: ισραηλινοι.

Άβαταρ μέλους
Frappezitis
Δημοσιεύσεις: 8406
Εγγραφή: 19 Απρ 2021, 12:11

Re: BZZZIIINNNNN.Κατεβάζει ρολά η κλωστοϋφαντουργία Βαρβαρέσος - Απολύονται 120 εργαζόμενοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Frappezitis » 01 Μάιος 2024, 11:33

Chilloutbuddy έγραψε:
01 Μάιος 2024, 11:21
Frappezitis έγραψε:
01 Μάιος 2024, 11:01
Κατι διαβαζα οτι μετα το περας της διαθηκης οπου για Χ χρονια δεν μπορουσαν οι κληρονομοι να αλλαξουν πολλα στην εταιρεια ,τωρα ο νεος επικεφαλης γαμπρος καποιας κορης,κατι τετοιο, σκεφτεται να αξιοοιησει τα ακινητα της εταιρειας φιλετα στη Αθηνα ως real estate.....
τελευταία στάδια καπιταλισμού κατά τον Μαρξ, όπου η παραγωγή μετατρέπεται σιγά σιγά σε ραντιερισμό.
και μια που λέμε για θεωρία, δεν το ήξερα ότι είσαι πετί μπουρζουαζί :lol:
αυτό ήταν το μεγάλο λάθος του μαρξ, που έλεγε έλεγε ότι οι πτιμπουρζουά θα επαναστατικοποιηθούν, αλλά στην πράξη τελικά παντού γίναν αντιδραστικοί χειρίστου είδους... εσύ πώς ξέφυγες; :D

"Μην ξεχασεις ποτε απο που ξεκινησες"
Μια μοδιστρα ηταν η μητερα μου,και κολλησα στον χωρο βοηθωντας απο παιδι.....

Οταν θα γινει η επανασταση ( και αυτο ειναι το σωστο) εγω θα δωρισω τα μεσα παραγωγης μου στην λαικη εξουσια (πεθερε και τις δικες "σου" μηχανες) ,δεν θα χρειαστει να μου τις παρουν....ελπιζω οτι η λαικη εξουσια θα αξιοποιησει my expertise και δεν θα βρεθω σε κανενα γκουλαγκ :oops::smt005: ......αλλα μεχρι τοτε το περιβαλλον ειναι καπιταληστικο και οι κανονες της αγορες ειναι αμειλικτοι.


ΥΓ...οπως βλεπεις 1η Μαη δεν ειμαι στην απεργια.....full καλοκαιρινη σεζον καποιος πρεπει να προσεχει τις μηχανες αφου πηγαν οι 2 servicemen (ετοιμαζω την απολυση τους)
Αξιοι διάδοχοι των ναζί οι :078: ισραηλινοι.

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17210
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: BZZZIIINNNNN.Κατεβάζει ρολά η κλωστοϋφαντουργία Βαρβαρέσος - Απολύονται 120 εργαζόμενοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 01 Μάιος 2024, 11:46

panos291 έγραψε:
01 Μάιος 2024, 08:41
Υδράργυρος έγραψε:
01 Μάιος 2024, 08:28
Ληστοσυμμορίτης έγραψε:
01 Μάιος 2024, 08:22

μια χαρά επενδύουν τα funds σε ακίνητα, εκπαίδευση, υγεία, logistics, τουρισμό.
Όλα λάθος τα λες

Ακίνητα: κινούνται από τη golden visa μόνο
εκπαίδευση-υγεία: Δε βλέπουμε τίποτα. Έχεις τίποτα υπόψη σου;
Λοτζιστικς: Όχι μόνο δε γίνονται επενδύσεις, θα μπούνε και λουκέτα. Περνάει κρίση το λοτζιστικς

Τέλος πάντων, τα νούμερα λένε οτι οι επενδύσεις είναι κάτω από τον ευρωπαϊκό μέσο όρο, και δεν έχουν ανέβει καθόλου από το 19. Οι επενδύσεις δεν ήρθανε
Και γιατι να ερθουν? Εχουμε σταθερη φορολογια? Υποδομες? Ασε που το μεγαλυτερο καρκινωμα ειναι η νομοθεσια και η "δικαιοσυνη" . Για να ανοιξει μια μεγαλη εταιρεία ενα εργοστασιο πρεπει να αγορασει εκτασεις, να βγαλει τα σχεδια κλπ τα οποια είναι πράγματα πανάκριβα, και μετα θα ξεκινησει το παρτι με τις προσφυγες. Αν ειναι κοντα σε κατοικημενη περιοχη απο τους γειτονες, αν οχι απο τους "οικολογους". Οι δικες θα ξεκινησουν απο κατω προς τα πανω μέχρι να αποφασίσει το γελοιο ΣτΕ καποια χρονια δηλαδή, και κανένας λογικος άνθρωπος δεν θελει να μπλεξει με τετοια χωρα καρναβαλο.
Είναι και οι απεργίες.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Chilloutbuddy
Δημοσιεύσεις: 10172
Εγγραφή: 18 Απρ 2018, 16:09
Phorum.gr user: Chilloutbuddy

Re: BZZZIIINNNNN.Κατεβάζει ρολά η κλωστοϋφαντουργία Βαρβαρέσος - Απολύονται 120 εργαζόμενοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chilloutbuddy » 01 Μάιος 2024, 12:07

Frappezitis έγραψε:
01 Μάιος 2024, 11:33
"Μην ξεχασεις ποτε απο που ξεκινησες"
Μια μοδιστρα ηταν η μητερα μου,και κολλησα στον χωρο βοηθωντας απο παιδι.....

Οταν θα γινει η επανασταση ( και αυτο ειναι το σωστο) εγω θα δωρισω τα μεσα παραγωγης μου στην λαικη εξουσια (πεθερε και τις δικες "σου" μηχανες) ,δεν θα χρειαστει να μου τις παρουν....ελπιζω οτι η λαικη εξουσια θα αξιοποιησει my expertise και δεν θα βρεθω σε κανενα γκουλαγκ :oops::smt005: ......αλλα μεχρι τοτε το περιβαλλον ειναι καπιταληστικο και οι κανονες της αγορες ειναι αμειλικτοι.


ΥΓ...οπως βλεπεις 1η Μαη δεν ειμαι στην απεργια.....full καλοκαιρινη σεζον καποιος πρεπει να προσεχει τις μηχανες αφου πηγαν οι 2 servicemen (ετοιμαζω την απολυση τους)
τελικά είσαι ωραίος τύπος φίλε, σε είχα αδικήσει :smt023
Gamiosante sto vosporo gia mia xoufta iliosporo

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 21140
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: BZZZIIINNNNN.Κατεβάζει ρολά η κλωστοϋφαντουργία Βαρβαρέσος - Απολύονται 120 εργαζόμενοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 01 Μάιος 2024, 12:24

Frappezitis έγραψε:
01 Μάιος 2024, 11:33

"Μην ξεχασεις ποτε απο που ξεκινησες"
Μια μοδιστρα ηταν η μητερα μου,και κολλησα στον χωρο βοηθωντας απο παιδι.....

Οταν θα γινει η επανασταση ( και αυτο ειναι το σωστο) εγω θα δωρισω τα μεσα παραγωγης μου στην λαικη εξουσια (πεθερε και τις δικες "σου" μηχανες) ,δεν θα χρειαστει να μου τις παρουν....ελπιζω οτι η λαικη εξουσια θα αξιοποιησει my expertise και δεν θα βρεθω σε κανενα γκουλαγκ :oops::smt005: ......αλλα μεχρι τοτε το περιβαλλον ειναι καπιταληστικο και οι κανονες της αγορες ειναι αμειλικτοι.


ΥΓ...οπως βλεπεις 1η Μαη δεν ειμαι στην απεργια.....full καλοκαιρινη σεζον καποιος πρεπει να προσεχει τις μηχανες αφου πηγαν οι 2 servicemen (ετοιμαζω την απολυση τους)


Τελικά υπάρχει άνθρωπος πίσω απ το μποτ :o:o:o

και για πρώτη φορά (νομίζω) αποκαλύπτεται :roll:
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 20165
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: BZZZIIINNNNN.Κατεβάζει ρολά η κλωστοϋφαντουργία Βαρβαρέσος - Απολύονται 120 εργαζόμενοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 01 Μάιος 2024, 14:40

Εγώ δεν εξεπλάγην, κάπως έτσι τον είχα φανταστεί. Δεν μπορούσα να ξέρω φυσικά το ακριβές αντικείμενο αλλά κατά τ' άλλα δεν έπεσα έξω.



Άβαταρ μέλους
Naranjita
Δημοσιεύσεις: 4369
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 10:18

Re: BZZZIIINNNNN.Κατεβάζει ρολά η κλωστοϋφαντουργία Βαρβαρέσος - Απολύονται 120 εργαζόμενοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naranjita » 01 Μάιος 2024, 15:33

α.
η πρώτη μου δουλειά ήταν σε βυρσοδεψείο στην Κοκκινιά. Εφτιαχναν και αυτοί τσάντες. παίρναν τα τομάρια όπως ήταν με την γούνα και γινόντουσαν κομψότατες τσαντούλες που πουλιόντουσαν μόνο σε οίκους του εξωτερικού. ένα μικρό ελάττωμα να είχε η τσαντούλα και έβγαινε εκτός. είχα γεμίσει μια ντουλάπα τσάντες τότε...

ωραίες τσάντες κάνεις τσιλι, δεν το κάνεις και επαγγελματικά?


β.
μπήκα να δω κανα σεντόνι στην bed and bath και μου πεσε το σαγόνι.

προιόντα καινούργια της Αιγαίον και της Πειραικής Πατραικής.

τι που πως πότε και γιατί?

:o:o:o:o

https://www.bedandbath.gr/set-maxilarot ... 70-gerani/

https://www.bedandbath.gr/phanelenies-m ... xony-blue/
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΑΝΟΙ....
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΙ.....
ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ....
ΕΙΝΑΙ: ΠΡΟΔΟΤΕΣ

Άβαταρ μέλους
Garcia
Δημοσιεύσεις: 943
Εγγραφή: 26 Ιούλ 2023, 04:09
Phorum.gr user: Garcia

Re: BZZZIIINNNNN.Κατεβάζει ρολά η κλωστοϋφαντουργία Βαρβαρέσος - Απολύονται 120 εργαζόμενοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Garcia » 02 Μάιος 2024, 12:59

120 εργαζομενοι/οικογενειες στο δρομο,προγραμματα ΔΥΠΑ εχει πολλα το υπουργειο...αλλωστε δουλειες υπαρχουν αλλα δεν πανε.ΑΙΣΚΟΣ,εκλεισε το εργοστασιο αυτο και μας πουλανε φουμαρα για αναπτυξεις και μειωσεις ανεργιας,ολη η ΝΤΡΟΠΗ δεν φτανει.

:102:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών