Τελικά ποιο είναι το κοινό της Νίκης;

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 30373
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Τελικά ποιο είναι το κοινό της Νίκης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 10 Ιουν 2024, 21:10

Ωχ ωχ ωχ...
Akis Tselentis

6 ώρ. ·

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

Αρχικά θέλω να σας ευχαριστήσω για τις χιλιάδες (προσωπικές) ψήφους με τις οποίες με τιμήσατε και ας μην ανήκατε σε μεγάλο ποσοστό στη ΝΙΚΗ.

Στον αγαπητό μου εκλεγέντα ηθοποιό, μοντέλο, και διακεκριμένο πρόσωπο στη showbiz πιστό Χιστιανό Νίκο Αναδιώτη (προσόντα δυσεύρετα στις ημέρες μας) εύχομαι να βοηθήσουν οι βαθιές γνώσεις του να έχει μια πετυχημένη παρουσία στο Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο όπου η ΝΙΚΗ θα κάνει το ντεμπούτο της.

Εγώ από την πρώτη στιγμή αντιμετωπίσθηκα ως «ξένο σώμα» στο κίνημα αυτό το οποίο κάθε τόσο μια υπερ-δογματική φαιδρή θρησκευτική υπο-ομάδα προέβαλε στα μέλη καταγγελτικά τις τεχνοκρατικές και επιστημονικά τεκμηριωμένες απόψεις μου περί κορονοϊού και θείας κοινωνίας, περί αμβλώσεων κλπ κλπ. ψάχνοντας μετά μανίας ανάμεσα στις χιλλιάδες αναρτήσεις μου στο FB.

Θα συνιστούσα στον φωτισμένο Πρόεδρο κ Νατσιό ότι πρέπει να κρατήσει το πατριωτικό αυτό κίνημα, αν θέλει να ισχυροποιηθεί περεταίρω, μακριά από τακτικές θρησκευτικής σέκτας, υποκρισίας και υπογείων μεθοδεύσεων.

(**) Η ΝΙΚΗ έλαβε 19,000 ποιο πολλούς ψήφους απ ότι στις Εθνικές Εκλογές ίσως συνέβαλα και εγώ με μερικές από τις 19,700 που με τιμήσατε.

(**) Αυτά είναι τα σχόλια ενός ειλικρινούς φίλου από τα ιδρυτικά στελέχη της ΝΙΚΗΣ που είχε κάνει τεράστιο αγόνα για να σταθεί στα πόδια του το κομμα και πού πέταξαν σαν τσαλακωμένο χαρτί γιατί δεν πήγαινε με τα νερά τους: «Δέχτηκες το πιο βρώμικο πόλεμο που έζησα ποτέ...πόνεσα με τον πόνο σου...κ την αδικία που εδεχθης....με καγκεμπιστικες πρακτικές ψαξαν το χρονολόγιο σου για να σου βρουν ψεγάδι .. σου φέρθηκαν άθλια ..κ το κυριότερο ρίξανε γραμμή σε όλη την Ελλάδα να μη ψηφιστείς όχι μόνο εσύ...αλλά ρίξανε ανθρώπους με αγώνα κ ικανότητες όπως ο ιντζες ο καραισκος ο Μεταλληνός ο άνθρακεας για να εκλέξουνε κάποιον ανειδίκευτο ...που όλο το Κολωνάκι γνωρίζει γιατί έγινε αυτό....ΟΥΔΕΝ ΚΡΥΠΤΟΝ ΥΠΟ ΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ.

ΚΑΘΕ ΕΜΠΟΔΙΟ ΣΕ ΚΑΛΟ ΑΚΗ...Ο ΧΡΟΝΟΣ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΟΤΙ ΕΙΧΕΣ ΑΓΙΟ Κ ΔΕΝ ΕΚΛΕΧΤΗΚΕΣ....ΘΑ ΜΕ ΞΑΝΑΘΥΜΗΘΕΙΣ...ΟΠΩΣ ΤΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ...ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΛΗΚΑΡΗΣΙΟ ΑΓΩΝΑ ΣΟΥ....»


Dorian
Δημοσιεύσεις: 3035
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 22:13

Re: Τελικά ποιο είναι το κοινό της Νίκης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dorian » 11 Ιουν 2024, 15:07

Ειμαι κοινό της νίκης.
https://youtu.be/-VhIL6Ld9qI?t=1166 Πράξη ΑΝΑΘΕΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΩΝ ΒΟΥΛΕΥΤΩΝ Κατσαφάδου Κωνσταντίνου, Μιχαηλίδου Δόμνας, Βλαχάκου Νικολάου http://tinyurl.com/4hwb2kra

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 21228
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Τελικά ποιο είναι το κοινό της Νίκης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 11 Ιουν 2024, 15:12

Πολύ καλός ο Νατσιός το πρωί στον Χατζηνικολάου, καθαρές κουβέντες χωρίς ίχνος πολιτικαντισμού.

Άβαταρ μέλους
Κόκκορας
Δημοσιεύσεις: 19721
Εγγραφή: 03 Ιουν 2018, 17:20
Phorum.gr user: Κόκορας
Τοποθεσία: Συμβασιλεύουσα Πόλις

Re: Τελικά ποιο είναι το κοινό της Νίκης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κόκκορας » 11 Ιουν 2024, 15:21

πρεπει οπωσδηποτε να δοθει μια ευκαιρια στις επερχομενες εθνικες εκλογες

στις προηγουμενες ηταν κομμα πολυ προσφατο,ανοργανωτο
στις ευρωεκλογες κατεβασαν εξαιρετικη λιστα,οκ βγηκε ο αναδιωτης,καλο παιδι,φιλοτιμο,αλλα δεν περιμενει κανεις πως θα ειναι ευρωβουλευτης!

στις επομενες εθνικες αν μπουν καραισκος και 4,5 ακομα πρωτοκλασατοι π.χ θα ειναι αναβαθμιση απο καθε αποψη,σαν την μυγα μες στο γαλα θα ειναι μεσα στην βουλη απο εκει και περα θα δημιουργηθει η δυναμικη για τον διψηφιο
ΝΔ που θα ειναι σε φθορα

τωρα δεν ειναι εφικτο αυτο,για μια σειρα απο λογους/συγκυριες(αναφερθηκαν καποιοι)

Άβαταρ μέλους
Praetoriae
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: 08 Μάιος 2024, 16:52

Re: Τελικά ποιο είναι το κοινό της Νίκης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Praetoriae » 11 Ιουν 2024, 15:27

vantono έγραψε:
10 Ιουν 2024, 11:47
η
Εχει γουστο να νομιζεις οτι οι της Νικης δεν κανουν προγαμιαίο σεξ κιολας, ή δεν τραβάνε μαλακία :lol:
Αδερφέ στις προηγούμενες εκλογές έριξα νίκη και δεν τραβαω μαλακίες.
Γαμάω μόνο στα αλήθεια και τα ρίχνω μέσα, αντρικά τεστοστερονατα.
Αυτή την αυτοκαταστροφικά συνήθεια καλό είναι κάποια στιγμή στην ζωή σου να την κόψεις.

Κλεομένης Γ
Δημοσιεύσεις: 187
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2021, 19:26
Phorum.gr user: Κλεομένης Γ

Re: Τελικά ποιο είναι το κοινό της Νίκης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κλεομένης Γ » 11 Ιουν 2024, 15:37

Το μόνο κόμμα με προοπτικές να εκφράζει τον πατριωτικό κόσμο για χρόνια είναι η Λύση. Η Νίκη ούτε ψήφους παραπάνω πήρε ούτε μεγάλη αύξηση παρα την τρομακτική αποχή. Αν έφτανε το6% θα λέγαμε ότι κάτι παίζει. Τώρα που τα φώτα πέφτουν στη Λατινοπουλου φρονω ότι η Νίκη θα ξεφτισει. Αν επιβιώσει πάνω από το 3% στις επόμενες εθνικες εκλογές ας ανάψουν λαμπάδες.
Πατριωτική πανστρατιά με την Ελληνική Λύση

Κλεομένης Γ
Δημοσιεύσεις: 187
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2021, 19:26
Phorum.gr user: Κλεομένης Γ

Re: Τελικά ποιο είναι το κοινό της Νίκης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κλεομένης Γ » 11 Ιουν 2024, 15:39

Green Dragon έγραψε:
11 Ιουν 2024, 15:12
Πολύ καλός ο Νατσιός το πρωί στον Χατζηνικολάου, καθαρές κουβέντες χωρίς ίχνος πολιτικαντισμού.
Ένα μονοθεματικο κόμμα με κυρίως θρησκευτικά ενδιαφέροντα, δεν μπορεί να εκφράζει τίποτα περισσότερο.
Πατριωτική πανστρατιά με την Ελληνική Λύση

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 21228
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Τελικά ποιο είναι το κοινό της Νίκης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 11 Ιουν 2024, 15:41

Υπερβάλλεις.

Κλεομένης Γ
Δημοσιεύσεις: 187
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2021, 19:26
Phorum.gr user: Κλεομένης Γ

Re: Τελικά ποιο είναι το κοινό της Νίκης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κλεομένης Γ » 11 Ιουν 2024, 15:44

Ο Βελόπουλος είναι γάτα και περπατημενος, την Λατινοπουλου και τον Νατσιο θα τους κατασπαραξει το σύστημα ως το 2027. Συγγνώμη που είμαι κυνικός, η πολιτική είναι άγριο πραγμα
Πατριωτική πανστρατιά με την Ελληνική Λύση

Άβαταρ μέλους
metaxoskolikas
Δημοσιεύσεις: 3725
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2018, 17:38

Re: Τελικά ποιο είναι το κοινό της Νίκης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από metaxoskolikas » 11 Ιουν 2024, 15:45

Κλεομένης Γ έγραψε:
11 Ιουν 2024, 15:44
Ο Βελόπουλος είναι γάτα και περπατημενος, την Λατινοπουλου και τον Νατσιο θα τους κατασπαραξει το σύστημα ως το 2027. Συγγνώμη που είμαι κυνικός, η πολιτική είναι άγριο πραγμα
για να πουλάει κεραλοιφες καλός είναι

Άβαταρ μέλους
metaxoskolikas
Δημοσιεύσεις: 3725
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2018, 17:38

Re: Τελικά ποιο είναι το κοινό της Νίκης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από metaxoskolikas » 11 Ιουν 2024, 15:46

Green Dragon έγραψε:
11 Ιουν 2024, 15:12
Πολύ καλός ο Νατσιός το πρωί στον Χατζηνικολάου, καθαρές κουβέντες χωρίς ίχνος πολιτικαντισμού.
:+1:

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 14896
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Τελικά ποιο είναι το κοινό της Νίκης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 11 Ιουν 2024, 15:47

Εγώ ψήφισα νίκη αλλά επιθυμώ πανστρατια στην οποία έχουν θέση όχι μόνο ο βελόπουλος αλλά κι ο Εμφιετζόγλου με τον τερρυ
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Κλεομένης Γ
Δημοσιεύσεις: 187
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2021, 19:26
Phorum.gr user: Κλεομένης Γ

Re: Τελικά ποιο είναι το κοινό της Νίκης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κλεομένης Γ » 11 Ιουν 2024, 15:49

metaxoskolikas έγραψε:
11 Ιουν 2024, 15:45
Κλεομένης Γ έγραψε:
11 Ιουν 2024, 15:44
Ο Βελόπουλος είναι γάτα και περπατημενος, την Λατινοπουλου και τον Νατσιο θα τους κατασπαραξει το σύστημα ως το 2027. Συγγνώμη που είμαι κυνικός, η πολιτική είναι άγριο πραγμα
για να πουλάει κεραλοιφες καλός είναι
Το επιχείρημα της κηραλοιφης τελείωσε, είναι προϊστορικό και όπως βλέπετε δεν πιάνει.
Πατριωτική πανστρατιά με την Ελληνική Λύση

Άβαταρ μέλους
metaxoskolikas
Δημοσιεύσεις: 3725
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2018, 17:38

Re: Τελικά ποιο είναι το κοινό της Νίκης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από metaxoskolikas » 11 Ιουν 2024, 15:50

Κλεομένης Γ έγραψε:
11 Ιουν 2024, 15:49
metaxoskolikas έγραψε:
11 Ιουν 2024, 15:45
Κλεομένης Γ έγραψε:
11 Ιουν 2024, 15:44
Ο Βελόπουλος είναι γάτα και περπατημενος, την Λατινοπουλου και τον Νατσιο θα τους κατασπαραξει το σύστημα ως το 2027. Συγγνώμη που είμαι κυνικός, η πολιτική είναι άγριο πραγμα
για να πουλάει κεραλοιφες καλός είναι
Το επιχείρημα της κηραλοιφης τελείωσε, είναι προϊστορικό και όπως βλέπετε δεν πιάνει.
ο απατεώνας είναι πάντα απατεώνας.και ο αδωνις έχει εκλογική επιτυχία.ευτυχως γίδια υπαρχουν

Κλεομένης Γ
Δημοσιεύσεις: 187
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2021, 19:26
Phorum.gr user: Κλεομένης Γ

Re: Τελικά ποιο είναι το κοινό της Νίκης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κλεομένης Γ » 11 Ιουν 2024, 15:53

southern έγραψε:
11 Ιουν 2024, 15:47
Εγώ ψήφισα νίκη αλλά επιθυμώ πανστρατια στην οποία έχουν θέση όχι μόνο ο βελόπουλος αλλά κι ο Εμφιετζόγλου με τον τερρυ
Με 5 νεοδημοκρατες που μίλαγα τις προηγούμενες εβδομάδες, όλοι μου λέγανε ότι φοβούνται διψήφιο Βελόπουλο. Κανείς δε φοβόταν Νατσιο, Λατινοπουλου ή Εμφιετζογλου. Θεωρούν τις ψήφους σε Νίκη Λατινοπουλου κυρίως απορροφησιμες σε πόλωση εθνικών εκλογών. Συμφωνώ μαζί τους. Η ψήφος σε Βελόπουλο είναι πιο σκληρή εναντίον της ΝΔ.
Πατριωτική πανστρατιά με την Ελληνική Λύση

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών