Πιστεύετε τις δημοσκοπήσεις που βγάζουν πρώτη τη ΝΔ;

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.

Πιστεύετε τις δημοσκοπήσεις που βγάζουν πρώτη τη ΝΔ;

Ναι
41
73%
Όχι
15
27%
 
Σύνολο ψήφων: 56

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24771
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Πιστεύετε τις δημοσκοπήσεις που βγάζουν πρώτη τη ΝΔ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 06 Μάιος 2019, 00:43

Pirate7G έγραψε:
05 Μάιος 2019, 21:16
Δημοκράτης έγραψε:
05 Μάιος 2019, 21:07
Pirate7G έγραψε:
05 Μάιος 2019, 21:03


Εννοείται ότι δεν μίλησαν Εννοείται πως έστησαν τα πάντα. Σιγά μην χάσουν την δουλειά τους, επειδή εσύ θες να μιλήσουν για να πιστέψεις ότι ήταν όλα στημένα. Ωραίο επιχείρημα ρε :smt005:

Σχεδόν μια δεκαετία πεφτουν σε όλα έξω, με σκανδαλώδη λάθη, αλλά δεν είναι στημένοι. :smt005:
ντάζει πιο ζαίος πεθαίνεις
κάτι χιλιάδες εργαζόμενοι συνετέλεσαν σε μια επική συνομοσία και δεν μίλησε κανένας μη και χάσει τη δουλειά του
να φανταστώ ότι πιστεύεις επίσης ότι η πρώτη προσσελήνωση ήταν απλά βίντεο και ότι ο ψυχρός πόλεμος δεν έγινε ποτέ;
Αυτά για επίπεδη γη και προσεληνώσεις σε στούντιο και την μη ύπαρξη άλλων πλανητών κτλ τα λένε οι πουριτανοι του συναφιου σου. Κάτι αρχιερείς και οι αυλικοί τους που στελεχώνουν το κόμμα σου.

Το γεγονός ότι από το 12 και μετά οι βρωμοεταιρειες αυτές πεφτουν παταγωδώς έξω στις προβλέψεις τους, είναι απόδειξη πως είναι στημένες οι έρευνές τους. Δεν φταίνε οι μερικές εκατοντάδες εργαζόμενοι τους. Τα πράγματα στήνονται από πιο πάνω. Δεν τα τσεπωνει η Μαρία η τηλεφωνήτρια. Το σίχαμα ο διευθυντής της τα τσεπωνει και στήνει τις έρευνές.
Πράγματικά πρέπει να είσαι μεγαλος μπανάνας για νομίζεις ότι τυχαία πεφτουν έξω και μάλιστα με λάθος αποτελέσματα που πάντα ειναι υπέρ της νδ.
oi dhmoskop;hseiw mia xar;a ;epiasan kai to ;oti ua bgei o Ts;ipraw kyb;ernhsh kai ta p;anta ekt;ow toy Dhmocyf;ismatow. Υπάρχει λόγος που δεν έπιασαν το δημοψήφισμα γιατί πολύ απλά η στατιστική ήταν ανίκανη να κάνει πρόβλεψη για δημοψήφισμα μέσα σε μια βδομάδα.
Κατά τα άλλα συνωμοσία με κάτι χιλιάδες συνωμότες μόνο ζαίος την πιστεύει. Αλλά οκ αφού δεν πιστεύεις τις δημοσκοπήσεις, τι στοίχημα πας ότι σε 20 μερούλες θα φάτε μια τσαπού σαν το μπουρί της σόμπας;

Άβαταρ μέλους
under
Δημοσιεύσεις: 18499
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:02

Re: Πιστεύετε τις δημοσκοπήσεις που βγάζουν πρώτη τη ΝΔ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από under » 06 Μάιος 2019, 00:44

Γω πιστευω οτι πρωτος ειναι ο συριζα αλλα δεν κανει εθνικες εκλογες γιατι σεβεται το συνταγμαχαχαχαρεγκιοζηδεςζαιοι
Δεν αποθνήσκουν οι θεοί. Η πίστις αποθνήσκει του αχαρίστου όχλου των θνητών.

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Πιστεύετε τις δημοσκοπήσεις που βγάζουν πρώτη τη ΝΔ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 06 Μάιος 2019, 00:48

Jolly Roger έγραψε:
06 Μάιος 2019, 00:24
wooded glade έγραψε:
06 Μάιος 2019, 00:00
Jolly Roger έγραψε:
05 Μάιος 2019, 23:12


Νομίζεις ότι με νοιάζει για ποιο λόγο το '15 οι δημοσκόποι έκαναν και τα τσιμέντα να γελάσουν με την πάρτη τους; Ούτε πριν τις θεωρούσα θέσφατο (καθώς η μέθοδός τους είναι εκ των πραγμάτων ατελής και δε μπορεί να είναι αλλιώς, αφού είναι κατά προσέγγιση), αλλά από το '15 και μετά τις γράφω εντελώς στα λιόκια μου, γιατί τότε οι "προβλέψεις" τους έδειξαν ότι είτε είναι καθοδηγούμενοι από συμφέροντα, είτε είναι παντελώς άσχετοι με την επιστήμη της στατιστικής.

btw το κόμμα που θα ψηφίσω δεν κόβει ψήφους από τη ΝΔ. Κράτα το οπλοστάσιό σου για τους ζαίους του πχώρουμ. Και κοιτάξτε σαν κυβέρνηση να βάλετε τα αυγά μπουζού όπως τσαμπουνάτε, εγώ μόνο αυτό περιμένω σοβαρά από σας.

Χωρίς να έχεις ιδέα παίρνεις αμπάριζα και βγαίνεις - ίδιον υπερψεκασμένου ατόμου.
Εγώ παραλίγο να άνοιγα εταιρεία κάποτε, μαζί με άλλους.
Ξέρω και τις συνήθεις απάτες.
Αλλά για να ισχύουν αυτά που λες πρέπει να μας αποδείξεις ότι όλες οι εταιρείες είναι κατευθυνόμενες. Αλλοιώς δεν κάνεις τίποτα. Ποιά είναι τα συμφέροντα ;
θες να μην είναι κατευθυνόμενες; Πα μαλ. Τότε είναι τέρμα ντουγάνια από στατιστική. Γιατί όταν τέσσερις δημοσκοπικές ταυτόχρονα βγαίνουν δυο μέρες πριν το δημοψήφισμα και συμφωνούν ότι το αποτέλεσμα θα είναι από 50-50 ως 52-48 υπέρ του ΝΑΙ, και δυο μέρες μετά βγαίνει 38-62 ΟΧΙ, ε είτε πήγανε και κάνανε την έρευνα στα ΒΠ (άρα είναι ντουγάνια), ή πήρανε χαρτάκι. Και στις δυο περιπτώσεις είναι αρκετό για μένα να γράψω την "αξιοπιστία" τους στα λιόκια μου.

Όταν γελάμε με το Στοκουμέντο και την εφσύρ που βγάζουν τη διαφορά στις 3 μονάδες, προφανώς θα γελάσουμε εκ του αποτελέσματος και με τις "έγκυρες" που δίνανε 52% ΝΑΙ ή μισή μονάδα τη διαφορά Τσίπρα-Μεϊμαράκη το Σεπτέμβρη του '15.
Δεν θέλω τίποτα.
Θα ήθελα αν είναι κατευθυνόμενες να μου πουν οι ζαίοι γιατί και πως (αφού ξέρουν από ποιά πρόσωπα αποτελούνται).
Στο δημοψήφισμα, στο βαθμό που δεν τις δικαιολογεί κανείς, την πάτησαν, αν και αυτό που υποψιάζομαι τώρα είναι ότι οι ζαίοι πρόλαβαν και ενημέρωσαν τους πάντες ότι το "όχι" θα μετράει για "ναι" και θα σουταριστεί ο Βαρουφάκης.
Γράφεις ασυναρτησίες και υποψιάζομαι ότι είσαι και ΠΑΟΚ.
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 15119
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: Πιστεύετε τις δημοσκοπήσεις που βγάζουν πρώτη τη ΝΔ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 06 Μάιος 2019, 00:50

οι ζαίοι βάρεσαν μπιέλα, δείξτε κατανόηση, από τα 0.60/ποστ στην ανεργεία
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Jolly Roger
Δημοσιεύσεις: 8524
Εγγραφή: 06 Ιούλ 2018, 00:21
Phorum.gr user: Jolly Roger

Re: Πιστεύετε τις δημοσκοπήσεις που βγάζουν πρώτη τη ΝΔ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Jolly Roger » 06 Μάιος 2019, 00:54

wooded glade έγραψε:
06 Μάιος 2019, 00:48
Jolly Roger έγραψε:
06 Μάιος 2019, 00:24
wooded glade έγραψε:
06 Μάιος 2019, 00:00



Χωρίς να έχεις ιδέα παίρνεις αμπάριζα και βγαίνεις - ίδιον υπερψεκασμένου ατόμου.
Εγώ παραλίγο να άνοιγα εταιρεία κάποτε, μαζί με άλλους.
Ξέρω και τις συνήθεις απάτες.
Αλλά για να ισχύουν αυτά που λες πρέπει να μας αποδείξεις ότι όλες οι εταιρείες είναι κατευθυνόμενες. Αλλοιώς δεν κάνεις τίποτα. Ποιά είναι τα συμφέροντα ;
θες να μην είναι κατευθυνόμενες; Πα μαλ. Τότε είναι τέρμα ντουγάνια από στατιστική. Γιατί όταν τέσσερις δημοσκοπικές ταυτόχρονα βγαίνουν δυο μέρες πριν το δημοψήφισμα και συμφωνούν ότι το αποτέλεσμα θα είναι από 50-50 ως 52-48 υπέρ του ΝΑΙ, και δυο μέρες μετά βγαίνει 38-62 ΟΧΙ, ε είτε πήγανε και κάνανε την έρευνα στα ΒΠ (άρα είναι ντουγάνια), ή πήρανε χαρτάκι. Και στις δυο περιπτώσεις είναι αρκετό για μένα να γράψω την "αξιοπιστία" τους στα λιόκια μου.

Όταν γελάμε με το Στοκουμέντο και την εφσύρ που βγάζουν τη διαφορά στις 3 μονάδες, προφανώς θα γελάσουμε εκ του αποτελέσματος και με τις "έγκυρες" που δίνανε 52% ΝΑΙ ή μισή μονάδα τη διαφορά Τσίπρα-Μεϊμαράκη το Σεπτέμβρη του '15.
Δεν θέλω τίποτα.
Θα ήθελα αν είναι κατευθυνόμενες να μου πουν οι ζαίοι γιατί και πως (αφού ξέρουν από ποιά πρόσωπα αποτελούνται).
Στο δημοψήφισμα, στο βαθμό που δεν τις δικαιολογεί κανείς, την πάτησαν, αν και αυτό που υποψιάζομαι τώρα είναι ότι οι ζαίοι πρόλαβαν και ενημέρωσαν τους πάντες ότι το "όχι" θα μετράει για "ναι" και θα σουταριστεί ο Βαρουφάκης.
Γράφεις ασυναρτησίες και υποψιάζομαι ότι είσαι και ΠΑΟΚ.
1) το τελευταίο πάρτο πίσω γιατί θα σου κάνω αναφορά. Σε μια μέρα μέσα για να με πεις και ζαίο και παοκτσή πρέπει να έχεις iq κάτω του 50.

2) Σεπτέμβρης '15 (δυο μήνες αφότου "την πάτησαν"):

Εικόνα

οι 6 στις 8 δίνουν τη διαφορά από 0 ως 1,5%. Τελική διαφορά 7,5%.

Δε με νοιάζει, μανίτσα μου, αν είναι σκιτζήδες ή κατευθυνόμενοι. Αυτό προσπαθώ να σου πω τόση ώρα. Σου λέω ότι απλά έχω πάψει να τους εμπιστεύομαι στο ελάχιστο. Τη λογική μου εμπιστεύομαι και αυτή μου λέει ότι θα κερδίσει η ΝΔ. Θα τζογάρω λέγοντας 6 με 9 μονάδες η διαφορά. Αλλά η γνώμη μου προφανώς δεν επηρεάζει κανέναν, ούτε πλασάρεται ως επιστημονική.

Άβαταρ μέλους
aljawn
Δημοσιεύσεις: 6238
Εγγραφή: 19 Απρ 2019, 20:19
Phorum.gr user: aljawn

Re: Πιστεύετε τις δημοσκοπήσεις που βγάζουν πρώτη τη ΝΔ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από aljawn » 06 Μάιος 2019, 00:58

Αν δημοσκοπήσεις,Μπουμπούκος και Πχόρουμ συμφωνούν ότι θα κερδίσει η ΝΔούλα, βάλτε σπίτια και αυτοκίνητα στην νίκη Ποκοπίκου.

Ειδικά ο Γούντιντ είναι ο ορισμός του κουβανού. :smt005:

Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 15119
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: Πιστεύετε τις δημοσκοπήσεις που βγάζουν πρώτη τη ΝΔ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 06 Μάιος 2019, 01:01

aljawn έγραψε:
06 Μάιος 2019, 00:58
Αν δημοσκοπήσεις,Μπουμπούκος και Πχόρουμ συμφωνούν ότι θα κερδίσει η ΝΔούλα, βάλτε σπίτια και αυτοκίνητα στην νίκη Ποκοπίκου.

Ειδικά ο Γούντιντ είναι ο ορισμός του κουβανού. :smt005:
σωστά να ακούτε τον βλεξεβάνη, το αφεντικό του καρανικα και τον κύριο ιβαν, αυτοί ξέρουν.
Έρχεται η ωρα σας ζαίοι αλλά μη μασάτε, τα σίδερα της φυλακής είναι για τους λεβέντες, ώρα ο πολάκης να αποδείξει τη λεβεντιά του
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25192
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Πιστεύετε τις δημοσκοπήσεις που βγάζουν πρώτη τη ΝΔ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 06 Μάιος 2019, 01:04

Lord Brum έγραψε:
06 Μάιος 2019, 01:01
aljawn έγραψε:
06 Μάιος 2019, 00:58
Αν δημοσκοπήσεις,Μπουμπούκος και Πχόρουμ συμφωνούν ότι θα κερδίσει η ΝΔούλα, βάλτε σπίτια και αυτοκίνητα στην νίκη Ποκοπίκου.

Ειδικά ο Γούντιντ είναι ο ορισμός του κουβανού. :smt005:
σωστά να ακούτε τον βλεξεβάνη, το αφεντικό του καρανικα και τον κύριο ιβαν, αυτοί ξέρουν.
Έρχεται η ωρα σας ζαίοι αλλά μη μασάτε, τα σίδερα της φυλακής είναι για τους λεβέντες, ώρα ο πολάκης να αποδείξει τη λεβεντιά του
Εάν δεν είσαι συριζοτρόλ, να το κοιτάξεις αυτό που έχεις πάθει.
Είσαι τόσο εμμονικος που μπορείς να κάνεις τον Άδωνι να ψηφίσει σύριζα από αντίδραση :003:
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Πιστεύετε τις δημοσκοπήσεις που βγάζουν πρώτη τη ΝΔ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 06 Μάιος 2019, 01:10

Jolly Roger έγραψε:
06 Μάιος 2019, 00:54
wooded glade έγραψε:
06 Μάιος 2019, 00:48
Jolly Roger έγραψε:
06 Μάιος 2019, 00:24

θες να μην είναι κατευθυνόμενες; Πα μαλ. Τότε είναι τέρμα ντουγάνια από στατιστική. Γιατί όταν τέσσερις δημοσκοπικές ταυτόχρονα βγαίνουν δυο μέρες πριν το δημοψήφισμα και συμφωνούν ότι το αποτέλεσμα θα είναι από 50-50 ως 52-48 υπέρ του ΝΑΙ, και δυο μέρες μετά βγαίνει 38-62 ΟΧΙ, ε είτε πήγανε και κάνανε την έρευνα στα ΒΠ (άρα είναι ντουγάνια), ή πήρανε χαρτάκι. Και στις δυο περιπτώσεις είναι αρκετό για μένα να γράψω την "αξιοπιστία" τους στα λιόκια μου.

Όταν γελάμε με το Στοκουμέντο και την εφσύρ που βγάζουν τη διαφορά στις 3 μονάδες, προφανώς θα γελάσουμε εκ του αποτελέσματος και με τις "έγκυρες" που δίνανε 52% ΝΑΙ ή μισή μονάδα τη διαφορά Τσίπρα-Μεϊμαράκη το Σεπτέμβρη του '15.
Δεν θέλω τίποτα.
Θα ήθελα αν είναι κατευθυνόμενες να μου πουν οι ζαίοι γιατί και πως (αφού ξέρουν από ποιά πρόσωπα αποτελούνται).
Στο δημοψήφισμα, στο βαθμό που δεν τις δικαιολογεί κανείς, την πάτησαν, αν και αυτό που υποψιάζομαι τώρα είναι ότι οι ζαίοι πρόλαβαν και ενημέρωσαν τους πάντες ότι το "όχι" θα μετράει για "ναι" και θα σουταριστεί ο Βαρουφάκης.
Γράφεις ασυναρτησίες και υποψιάζομαι ότι είσαι και ΠΑΟΚ.
1) το τελευταίο πάρτο πίσω γιατί θα σου κάνω αναφορά. Σε μια μέρα μέσα για να με πεις και ζαίο και παοκτσή πρέπει να έχεις iq κάτω του 50.

2) Σεπτέμβρης '15 (δυο μήνες αφότου "την πάτησαν"):

Εικόνα

οι 6 στις 8 δίνουν τη διαφορά από 0 ως 1,5%. Τελική διαφορά 7,5%.

Δε με νοιάζει, μανίτσα μου, αν είναι σκιτζήδες ή κατευθυνόμενοι. Αυτό προσπαθώ να σου πω τόση ώρα. Σου λέω ότι απλά έχω πάψει να τους εμπιστεύομαι στο ελάχιστο. Τη λογική μου εμπιστεύομαι και αυτή μου λέει ότι θα κερδίσει η ΝΔ. Θα τζογάρω λέγοντας 6 με 9 μονάδες η διαφορά. Αλλά η γνώμη μου προφανώς δεν επηρεάζει κανέναν, ούτε πλασάρεται ως επιστημονική.
Αν βγει 6 ως 9 τότε έχουν δίκιο.
Εγώ δεν μπορώ όμως να ξέρω γιατί βγήκαν αυτά που βγήκαν το 2015 και δεν μπορώ να αγνοήσω ότι από το 1985 ως το 2014 έβγαιναν σωστοί.
Υπήρχε το 2015 συγκεκριμένο λάθος και το διόρθωσαν ή δεν το διόρθωσαν ; Το έκαναν επίτηδες και γιατί ;
Δεν μας λέτε τίποτα, η Κουμουνδούρου, η Τούμπα - μόνο κλάματα & δεν δέχομαι να σας ακολουθήσω στα κλάματα.
Αυτήν δε την στιγμή που μιλάμε ο ΣΥΡΙΖΑ είναι συστημικώτατο κόμμα της Μέρκελ και του Τραμπ. Γιατί να τον κυνηγάει ο διεθνής σιωνιζμός ;

Όσο για να είμαι εγώ κάποιος που συμπαθεί τις εταιρείες είναι αστείο και να συζητείται.
Έχω κλείσει το τηλέφωνο σε χίλιους.
Τα ανθρωπάκια που διαφήμιζαν το ipad μας έδωσαν μιά διατακτική για τα Καρφούρ και πήραμε ένα τζωννυγουωκεράκι - αυτοί ούτε νερό.
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24771
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Πιστεύετε τις δημοσκοπήσεις που βγάζουν πρώτη τη ΝΔ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 06 Μάιος 2019, 01:16

aljawn έγραψε:
06 Μάιος 2019, 00:58
Αν δημοσκοπήσεις,Μπουμπούκος και Πχόρουμ συμφωνούν ότι θα κερδίσει η ΝΔούλα, βάλτε σπίτια και αυτοκίνητα στην νίκη Ποκοπίκου.

Ειδικά ο Γούντιντ είναι ο ορισμός του κουβανού. :smt005:
20 μερούλες σύντροφε, ο επαφή με τον καθρέφτη έρχεται :lol:

Άβαταρ μέλους
aljawn
Δημοσιεύσεις: 6238
Εγγραφή: 19 Απρ 2019, 20:19
Phorum.gr user: aljawn

Re: Πιστεύετε τις δημοσκοπήσεις που βγάζουν πρώτη τη ΝΔ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από aljawn » 06 Μάιος 2019, 01:21

Δημοκράτης έγραψε:
06 Μάιος 2019, 01:16
aljawn έγραψε:
06 Μάιος 2019, 00:58
Αν δημοσκοπήσεις,Μπουμπούκος και Πχόρουμ συμφωνούν ότι θα κερδίσει η ΝΔούλα, βάλτε σπίτια και αυτοκίνητα στην νίκη Ποκοπίκου.

Ειδικά ο Γούντιντ είναι ο ορισμός του κουβανού. :smt005:
20 μερούλες σύντροφε, ο επαφή με τον καθρέφτη έρχεται :lol:
Δεν σας έμαθε ακόμα ο κ. Μουρούτης ότι αυτές είναι δημοτικές/ευρωεκλογές;

Άβαταρ μέλους
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 17016
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:44

Re: Πιστεύετε τις δημοσκοπήσεις που βγάζουν πρώτη τη ΝΔ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ » 06 Μάιος 2019, 01:36

Για να μην ζουν καποιοι με μυθους να θυμησω οτι οι δημοσκοπησεις τον Ιανουαριο του 2015 επεσαν μεσα
Screenshot_6.png
https://en.wikipedia.org/wiki/Opinion_p ... e_election
Αρίστος for Tsirpas
Eχουμε ΔΙΠΛΗ πολιτειακη εκτροπη
Μια γιατι ο πρωθυπουργος επραξε αντιθετα στο ΟΧΙ του δημοψηφισματος...
Και δευτερη γιατι μεσω του Ταμειου Ξεπουληματος Χωρας παρεδωσε την εθνικη κυριαρχια και τον εθνικο πλουτο στους δανειστες

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Πιστεύετε τις δημοσκοπήσεις που βγάζουν πρώτη τη ΝΔ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 06 Μάιος 2019, 01:40

ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
06 Μάιος 2019, 01:36
Για να μην ζουν καποιοι με μυθους να θυμησω οτι οι δημοσκοπησεις τον Ιανουαριο του 2015 επεσαν μεσα
Screenshot_6.png

https://en.wikipedia.org/wiki/Opinion_p ... e_election
Εγώ τον Ιανουάριο του 15 το ήξερα.
Τον Σεπτέμβριο του 15 στήθηκα, όπως όλοι, στην tv και περίμενα χι.
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Άβαταρ μέλους
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 17016
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:44

Re: Πιστεύετε τις δημοσκοπήσεις που βγάζουν πρώτη τη ΝΔ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ » 06 Μάιος 2019, 01:43

Τον Σεπτεμβριο του 2015 εκατομμυρια αντιμνημονιακοι ψηφισαν υπερ των μνημονιων
Οι δημοσκοπησεις εχουν περιρισμενες δυνατοτητες δεν μπορουν βγαλουν ακρη απο ψεκασμενους
Αρίστος for Tsirpas
Eχουμε ΔΙΠΛΗ πολιτειακη εκτροπη
Μια γιατι ο πρωθυπουργος επραξε αντιθετα στο ΟΧΙ του δημοψηφισματος...
Και δευτερη γιατι μεσω του Ταμειου Ξεπουληματος Χωρας παρεδωσε την εθνικη κυριαρχια και τον εθνικο πλουτο στους δανειστες


Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών