Θα ειναι ο Ηλιας Κασιδιαρης ο επομενος δημαρχος Αθηναιων;

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48449
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Θα ειναι ο Ηλιας Κασιδιαρης ο επομενος δημαρχος Αθηναιων;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 13 Δεκ 2018, 01:03

Εσθήρ έγραψε:
13 Δεκ 2018, 00:30
Golden Age έγραψε:
13 Δεκ 2018, 00:20
Εσθήρ έγραψε:
13 Δεκ 2018, 00:17


ΝΑΙ,σου διαφευγει κατι.Ειναι πασιγνωστο οτι τα χυαγουλα,ειναι παααααααρα πολυ μορφωμενα και ξερουν πααααρα πολυ σωστη ορθογραφια! :003:
Δεν έχουμε τις ορθογραφικές γνώσεις το τόξου σου βλέπεις
ΚΑΙ φαντασιοπληξια εκτος απο ανορθογραφια! Απο το κακο,στο χειροτερο! :smt005:
Του τοξου μου λεει μωρε............ :smt005:


Δυκεωσείνοι γοια τους αναρχειοικούς κε τοις αναρχειοικχοιαίς 'ναούμ.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48449
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Θα ειναι ο Ηλιας Κασιδιαρης ο επομενος δημαρχος Αθηναιων;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 13 Δεκ 2018, 01:04

Papa John έγραψε:
12 Δεκ 2018, 23:27
Kauldron έγραψε:
12 Δεκ 2018, 19:42
Papa John έγραψε:
12 Δεκ 2018, 01:13


Πλάκα κάνεις ή πρόκειται περί παλιάς γραφής ας πούμε ; :smt017
Δεν σας αντελήφθην, κύριε.
Ερώτηση κάνω για την ορθογραφία της φράσης που έγραψες.
Μου διαφεύγει κάτι ; :smt017
Έχεις δίκιο, έκανα λάθος.
"ή".
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.


Ορέστης 35

Re: Θα ειναι ο Ηλιας Κασιδιαρης ο επομενος δημαρχος Αθηναιων;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 13 Δεκ 2018, 01:50

Papa John έγραψε:
12 Δεκ 2018, 01:13
Kauldron έγραψε:
11 Δεκ 2018, 18:50
ούτως εί άλλως
Πλάκα κάνεις ή πρόκειται περί παλιάς γραφής ας πούμε ; :smt017
Ουτως ει, αλλος. :smt017

Uppercut

Re: Θα ειναι ο Ηλιας Κασιδιαρης ο επομενος δημαρχος Αθηναιων;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 13 Δεκ 2018, 13:18

Golden Age έγραψε:
12 Δεκ 2018, 18:41

Η συμπάθεια όχι μόνο ίσχυε (και ισχύει), αλλά είναι η απάντηση και την άποψη περι "αντιλήψεως περι αποβρασμάτων". Μόνο κάποιοι κολημένοι και κάποιοι φανατικά ιδεολογικοποιημένοι πστεύουν κάτι τέτοιο. Μεγάλη μερίδα του κόσμου μας έβλεπε με συμπάθεια κι εαν δεν υπήρχε η δίωξη, θα αμς ψήφιζε.

Κι όταν λέω τρομοκρατία, δεν εννοώ οτι φοβόντουσαν μην τους κάνει κανένας νταντά εαν ψήφισαν ΧΑ κρυφά στην κάλπη, αλλά ότι είχαν επιρρεαστεί απο την προπαγάνδα πως εαν κέρδιζε η ΧΑ με όλο αυτό το κλίμα που είχε δημιουργήσει το σύστημα εναντίον της, θα... θα... θα... "υφιστάμεθα το σεισμό, το λιμό και τον καταποντισμό".
Κι άμα ο παππούς μου είχε ταράνδους να τον σέρνουν θα ήταν έλκηθρο, σε κανένα δεδομένο δε βασίζονται τα περί συμπαθειας. Τα γεγονότα είναι αυτά που είπα. Τέταρτος και καταϊδρωμένος πίσω από τον Άρη με τη διάσπαση του Κακλαμάνη και οι προβλέψεις σας είναι πανηγυρτζίδικες κάθε φορά.


nemo έγραψε:
12 Δεκ 2018, 19:04
Uppercut έγραψε:
12 Δεκ 2018, 18:20
nemo έγραψε:
12 Δεκ 2018, 18:13
Να του πούμε αλλιώς; Είναι άξιοι οι Αθηναίοι να έχουν τον Κασι Δήμαρχο;
Κοίτα, εδώ η Ελλάδα έχει πρωθυπουργό τον άεργο Τσίπρα. Θα μπορούσε να έχει δήμαρχο η Αθήνα τον Αλγερινό που έμενε με τη μαμά του ως τα 35, νομίζει πως ο εκάστοτε πρόεδρος μιας τραπέζης είναι και ιδιοκτήτης της και παίρνει τα ακίνητα της μαζί του όταν φεύγει από τη θέση του, γράφει υπέρ του Εθνικοσοσιαλισμού και του Χίτλερ και μετά όταν μπαίνει φυλακή λέει πως δεν έχει σχέση με το ναζισμό επειδή είναι κότα, μιλάει με στόμφο για τα άτομα που "χάσαμε πρόσκαιρα" αναφερόμενος σε θανόντες γιατί δε ξέρει ελληνικά και ήταν αρκετά χαζός για να νομίζει ότι ένα κόμμα με μονοψήφια ποσοστά θα είχε πάνω από 20% στις ευρωεκλογές του 14.


Αλλά δε θα γίνει.
Δεν μου απάντησες όμως είναι άξιοι οι Αθηναίοι να τον έχουν Δήμαρχο; όσο για τις πίπες που γράφεις δεν κατάλαβα τι νόημα έχουν
αντε να του μιλήσεις άσχημα να μάθουμε αν είναι πράγματι κότα
Επίπεδο 13χρονου όπως όλοι οι χρυσαυγίτες.

Ο μπαμπάς μου είναι δυνατός και μπολεί να σε δείλει! Ας πούμε ότι άμα του το έλεγα θα με έδερνε γιατί είναι πολύ δυνατός και τον αγαπάς, για να ικανοποιηθείς λίγο. Πώς αυτό αλλάζει το γεγονός ότι είναι κότα που αρνήθηκε τις καθ' ομολογίαν πεποιθήσεις του;

Οι "πίπες" που γράφω είναι πραγματικά γεγονότα, αδιάψευστα τα οποία κάνεις αβαβά.

User_601

Re: Θα ειναι ο Ηλιας Κασιδιαρης ο επομενος δημαρχος Αθηναιων;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 13 Δεκ 2018, 21:05

Kauldron έγραψε:
13 Δεκ 2018, 01:03
Εσθήρ έγραψε:
13 Δεκ 2018, 00:30
ΚΑΙ φαντασιοπληξια εκτος απο ανορθογραφια! Απο το κακο,στο χειροτερο! :smt005:
Του τοξου μου λεει μωρε............ :smt005:


Δυκεωσείνοι γοια τους αναρχειοικούς κε τοις αναρχειοικχοιαίς 'ναούμ.
Μυαλο.....κενο.Πως την ειδες;ΚΑΙ αναρχικη με εβγαλες;Εχω γραψει πουθενα οτι ειμαι αναρχικη,ή καμια αναρχικη αντιληψη;
Ξερεις κατι ;Το μονο που καταφερνεις ειναι να γινεσαι εκτος απο γελοιος,κυριως αναξιοπιστος σε οσα λες.Διοτι οταν εγω ξερω τι ειμαι και κυριως τι ΔΕΝ ειμαι,και εσυ μου λες παπαριες,το συμπερασμα που βγαζω Για το μυαλο σου,ειναι δεδομενο.Και οχι μονο εγω.

Τωρα,αν θεωρεις οτι οσοι ειναι αντιφασιστες,ειναι ΑΝΑΡΧΙΚΟΙ,παγαινε γιατρο.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος User_601 την 13 Δεκ 2018, 21:08, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
τεν τεν
Δημοσιεύσεις: 5403
Εγγραφή: 09 Οκτ 2018, 14:38
Phorum.gr user: τεν τεν

Re: Θα ειναι ο Ηλιας Κασιδιαρης ο επομενος δημαρχος Αθηναιων;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από τεν τεν » 13 Δεκ 2018, 21:07

Ρε ο Κασιδιαρης υπάρχει ακόμα. Παλιά γκάριζε απο εδω και απο εκεί, στη μετα Συριζα εποχή ηρέμησε. Εκλεισε η φωνή του μήπως;
Ολιγόστευαν οι σκύλοι,
και Αλλά εφώναζαν, Αλλά
και των Χριστιανών τα χείλη
φωτιά εφώναζαν, φωτιά.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48449
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Θα ειναι ο Ηλιας Κασιδιαρης ο επομενος δημαρχος Αθηναιων;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 13 Δεκ 2018, 21:40

τεν τεν έγραψε:
13 Δεκ 2018, 21:07
Ρε ο Κασιδιαρης υπάρχει ακόμα. Παλιά γκάριζε απο εδω και απο εκεί, στη μετα Συριζα εποχή ηρέμησε. Εκλεισε η φωνή του μήπως;


Ναί ηρέμησε.
Όσο και να σκούζετε, μια ΧΑ σας τσούζει, κι εσάς, και τους άλλους ξενόδουλους του ΣΦΥΡΙΖΑ.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
τεν τεν
Δημοσιεύσεις: 5403
Εγγραφή: 09 Οκτ 2018, 14:38
Phorum.gr user: τεν τεν

Re: Θα ειναι ο Ηλιας Κασιδιαρης ο επομενος δημαρχος Αθηναιων;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από τεν τεν » 13 Δεκ 2018, 21:43

Kauldron έγραψε:
13 Δεκ 2018, 21:40
τεν τεν έγραψε:
13 Δεκ 2018, 21:07
Ρε ο Κασιδιαρης υπάρχει ακόμα. Παλιά γκάριζε απο εδω και απο εκεί, στη μετα Συριζα εποχή ηρέμησε. Εκλεισε η φωνή του μήπως;


Ναί ηρέμησε.
Όσο και να σκούζετε, μια ΧΑ σας τσούζει, κι εσάς, και τους άλλους ξενόδουλους του ΣΦΥΡΙΖΑ.
Ε τοτες ενα 10% το έχει.
Ολιγόστευαν οι σκύλοι,
και Αλλά εφώναζαν, Αλλά
και των Χριστιανών τα χείλη
φωτιά εφώναζαν, φωτιά.

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29026
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Θα ειναι ο Ηλιας Κασιδιαρης ο επομενος δημαρχος Αθηναιων;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 13 Δεκ 2018, 23:06

Uppercut έγραψε:
13 Δεκ 2018, 13:18
Golden Age έγραψε:
12 Δεκ 2018, 18:41

Η συμπάθεια όχι μόνο ίσχυε (και ισχύει), αλλά είναι η απάντηση και την άποψη περι "αντιλήψεως περι αποβρασμάτων". Μόνο κάποιοι κολημένοι και κάποιοι φανατικά ιδεολογικοποιημένοι πστεύουν κάτι τέτοιο. Μεγάλη μερίδα του κόσμου μας έβλεπε με συμπάθεια κι εαν δεν υπήρχε η δίωξη, θα αμς ψήφιζε.

Κι όταν λέω τρομοκρατία, δεν εννοώ οτι φοβόντουσαν μην τους κάνει κανένας νταντά εαν ψήφισαν ΧΑ κρυφά στην κάλπη, αλλά ότι είχαν επιρρεαστεί απο την προπαγάνδα πως εαν κέρδιζε η ΧΑ με όλο αυτό το κλίμα που είχε δημιουργήσει το σύστημα εναντίον της, θα... θα... θα... "υφιστάμεθα το σεισμό, το λιμό και τον καταποντισμό".
Κι άμα ο παππούς μου είχε ταράνδους να τον σέρνουν θα ήταν έλκηθρο, σε κανένα δεδομένο δε βασίζονται τα περί συμπαθειας. Τα γεγονότα είναι αυτά που είπα. Τέταρτος και καταϊδρωμένος πίσω από τον Άρη με τη διάσπαση του Κακλαμάνη και οι προβλέψεις σας είναι πανηγυρτζίδικες κάθε φορά.
Μα δεν είναι "άμα" ήταν τα δεδομένα της εποχής.

Uppercut

Re: Θα ειναι ο Ηλιας Κασιδιαρης ο επομενος δημαρχος Αθηναιων;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 19 Δεκ 2018, 14:58

Golden Age έγραψε:
13 Δεκ 2018, 23:06
Uppercut έγραψε:
13 Δεκ 2018, 13:18
Golden Age έγραψε:
12 Δεκ 2018, 18:41

Η συμπάθεια όχι μόνο ίσχυε (και ισχύει), αλλά είναι η απάντηση και την άποψη περι "αντιλήψεως περι αποβρασμάτων". Μόνο κάποιοι κολημένοι και κάποιοι φανατικά ιδεολογικοποιημένοι πστεύουν κάτι τέτοιο. Μεγάλη μερίδα του κόσμου μας έβλεπε με συμπάθεια κι εαν δεν υπήρχε η δίωξη, θα αμς ψήφιζε.

Κι όταν λέω τρομοκρατία, δεν εννοώ οτι φοβόντουσαν μην τους κάνει κανένας νταντά εαν ψήφισαν ΧΑ κρυφά στην κάλπη, αλλά ότι είχαν επιρρεαστεί απο την προπαγάνδα πως εαν κέρδιζε η ΧΑ με όλο αυτό το κλίμα που είχε δημιουργήσει το σύστημα εναντίον της, θα... θα... θα... "υφιστάμεθα το σεισμό, το λιμό και τον καταποντισμό".
Κι άμα ο παππούς μου είχε ταράνδους να τον σέρνουν θα ήταν έλκηθρο, σε κανένα δεδομένο δε βασίζονται τα περί συμπαθειας. Τα γεγονότα είναι αυτά που είπα. Τέταρτος και καταϊδρωμένος πίσω από τον Άρη με τη διάσπαση του Κακλαμάνη και οι προβλέψεις σας είναι πανηγυρτζίδικες κάθε φορά.
Μα δεν είναι "άμα" ήταν τα δεδομένα της εποχής.
Όχι είναι δική σου υπόθεση όλο αυτό και δε μπορεί ν' αποδειχθεί. Αλλά δεν υπάρχει θέμα, εγώ εξήγησα γιατί πιστεύω πως ο Κας δεν έχει πιθανότητες και θεωρώ πως όποιος δεν θέλει να αρνηθεί την πραγματικότητα το καταλαβαίνει. Από κει και πέρα, το κάνω μπουκμαρκ και τα ξαναλέμε στις εκλογές. Η προόβλεψη μου είναι ότι θα διαψευσθείς όπως ο Κας κι όταν θα συζητάμε θα έχεις τις επόμενες post hoc εξηγήσεις σου.


Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29026
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Θα ειναι ο Ηλιας Κασιδιαρης ο επομενος δημαρχος Αθηναιων;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 19 Δεκ 2018, 20:32

Κασιδιάρης: “Περνάμε τον Σύριζα στον Δήμο της Αθήνας”

19 Δεκεμβρίου 2018



Ο Ηλίας Κασιδιάρης αποκάλυψε - λίγο μετά την αναγγελία του υποψηφίου του Σύριζα στον Δήμο Αθηναίων - πως στις μετρήσεις που έλαβαν χώρα το τελευταίο διάστημα, η Χρυσή Αυγή προηγείται στην μεγάλη εκλογική μάχη για την πρωτεύουσα της χώρας.

Θα περάσουμε τον ΣΥΡΙΖΑ στον Δήμο Αθηναίων και αυτό θα είναι το έναυσμα για την μεγάλη αντεπίθεση του Λαϊκού Συνδέσμου σε όλη την επικράτεια.

Στην υπόλοιπη ομιλία του ο βουλευτής μας αναφέρθηκε στις αναξιοποίητες πλουτοπαραγωγικές πηγές της Πατρίδας μας και στο σχέδιο της Χρυσής Αυγής για την εκμετάλλευση του εθνικού μας πλούτου.

Τόνισε επίσης ότι το παράδειγμα Σαλβίνι, που κατανίκησε τους διεθνείς τοκογλύφους, αποδεικνύει πως μία εθνική κυβέρνηση μπορεί να υπερασπιστεί έμπρακτα τα συμφέροντα της χώρας της.

http://www.xryshaygh.com/enimerosi/view ... z5a9jNBEeP

Uppercut

Re: Θα ειναι ο Ηλιας Κασιδιαρης ο επομενος δημαρχος Αθηναιων;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 27 Μάιος 2019, 03:13

Uppercut έγραψε:
19 Δεκ 2018, 14:58
Golden Age έγραψε:
13 Δεκ 2018, 23:06
Uppercut έγραψε:
13 Δεκ 2018, 13:18


Κι άμα ο παππούς μου είχε ταράνδους να τον σέρνουν θα ήταν έλκηθρο, σε κανένα δεδομένο δε βασίζονται τα περί συμπαθειας. Τα γεγονότα είναι αυτά που είπα. Τέταρτος και καταϊδρωμένος πίσω από τον Άρη με τη διάσπαση του Κακλαμάνη και οι προβλέψεις σας είναι πανηγυρτζίδικες κάθε φορά.
Μα δεν είναι "άμα" ήταν τα δεδομένα της εποχής.
Όχι είναι δική σου υπόθεση όλο αυτό και δε μπορεί ν' αποδειχθεί. Αλλά δεν υπάρχει θέμα, εγώ εξήγησα γιατί πιστεύω πως ο Κας δεν έχει πιθανότητες και θεωρώ πως όποιος δεν θέλει να αρνηθεί την πραγματικότητα το καταλαβαίνει. Από κει και πέρα, το κάνω μπουκμαρκ και τα ξαναλέμε στις εκλογές. Η προόβλεψη μου είναι ότι θα διαψευσθείς όπως ο Κας κι όταν θα συζητάμε θα έχεις τις επόμενες post hoc εξηγήσεις σου.
Golden Age

Δεν χρειάζεται να πεις κάτι με γεμάτο το στόμα.


Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών