Νημα κραξιματος των ιεχωβαδων του Περισσου

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Νημα κραξιματος των ιεχωβαδων του Περισσου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 15 Ιαν 2019, 07:21

Εδω κραζουμε τους ιεχωβαδες του Περισσου που εχουνε παει το κομμα του λαου(sic) στα ταρταρα την στιγμη που τα μνημονια μας πανε πιπα κωλο.Βγαλτε αυτο που εχετε μεσα σας και κραξτε ελευθερα. :smt047

Ξεκιναω λοιπον:το κομμα του λαου που θελει να αυτοπροσδιοριζεται σαν αριστερο και μπγοοδευτικο δεν ψηφιζει το συμφωνο συμβιωσης που μεταξυ αλλων επιτρεπει την υιοθεσια παιδιων και απο ομοφυλα ζευγαρια πραγμα με το οποιο καθε προοδευτικος ανθρωπος συμφωνει.

Αλλο που μου μου ερχεται στο μυαλο ειναι η λαγνεια αυτων των τυπων απεναντι στους λαθρομεταναστες.Δεν μας λενε ομως τα ροζουλι Περισσουλια γιατι στο σιδηρουν παραπετασμα οποιος περνουσε λαθραια τα συνορα επεφτε νεκρος απο τις σφαιρες ενος καλασνικοφ?Για την εγκληματικοτητα ειτε των ελληνων ειτε των αλλοδαπων εχει καμια προταση το κομμα του λαου?Εγω ξερω οτι σε ολο το σοβιετικο μπλοκ τους φονιαδες τους εκτελουσαν.Στις φτωχογειτονιες της Αθηνας εκει που το κοκοε επερνε σταλινικα ποσοστα τα παλια χρονια τωρα συμβαινει να περνει σταλινικα ποσοστα η χρυση αυγη.Ντροπη σας ρε κουκουδια. :011:

Τελειωνοντας να συμπληρωσο οτι το κομμα του λαου προκρινει παραμονη στο ευρω και μεχρι να ερθει η πολυποθητη σοσιαλιστικη επανασταση εμεις να ειμαστε πουτανακια της Μερκελ και του ΝΑΤΟ. Ο Κουτσουμας σε αρθρο του λεει εμαστε καθετα αντιθετοι σε εξοδο απο το ευρω.Ιδου το αρθρο. http://bankingnews.gr/%CF%80%CE%BF%CE%B ... CF%8E.html

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών