Μολότοφ στο σπίτι της Τζάκρη

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Γάταρος
Δημοσιεύσεις: 7761
Εγγραφή: 05 Σεπ 2018, 03:12
Phorum.gr user: Φορουμίτης ο Δίκαιος

Μολότοφ στο σπίτι της Τζάκρη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γάταρος » 24 Ιαν 2019, 06:18

Προβλέπω ότι όσοι επικυρώσουν την εθνοπροδοτική συμφωνία των Πρεσπών όχι μόνο δε θα τολμούν να βγουν από τα σπίτια τους, αλλά δε θα μπορούν να σταθούν ούτε και μέσα σε αυτά. Σε κάθε περίπτωση, απαράδεκτα πράγματα.
Γιαννιτσά: Επίθεση με μολότοφ στο σπίτι της Τζάκρη

Εικόνα

Σε εξέλιξη είναι οι έρευνες του τμήματος ασφαλείας Πέλλας για τον εντοπισμό των δραστών που νωρίτερα απόψε επιτέθηκαν με 4 μολότοφ στην οικία της βουλευτή του ΣΥΡΙΖΑ Πέλλας, Θεοδώρας Τζάκρη, στα Γιαννιτσά.

Η επίθεση σημειώθηκε λίγο πριν από τις 10 το βράδυ και αμέσως μετά οι δράστες τράπηκαν σε φυγή. Όπως προκύπτει από τα πρώτα στοιχεία που συγκέντρωσαν οι αστυνομικοί, φθάνοντας στο σημείο, επρόκειτο για 4 αυτοσχέδιες βόμβες μολότοφ που εκσφενδονίστηκαν στην πίσω πλευρά του σπιτιού-«στόχου», προκαλώντας μικρές υλικές ζημιές.
https://www.protothema.gr/politics/arti ... as-tzakri/
Η αλήθεια είναι μίσος γι' αυτούς που μισούν την αλήθεια.

Άβαταρ μέλους
Ελβετός Τραπεζίτης
Δημοσιεύσεις: 4557
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:31
Τοποθεσία: Geneva, Los Angeles, St Lucia

Re: Μολότοφ στο σπίτι της Τζάκρη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ελβετός Τραπεζίτης » 24 Ιαν 2019, 06:20

Μαυρο στις εκλογές και σφαλιάρες παντού.
Success is not an end-of-the-road game, it's a never-ending-road game.

Άβαταρ μέλους
Γάταρος
Δημοσιεύσεις: 7761
Εγγραφή: 05 Σεπ 2018, 03:12
Phorum.gr user: Φορουμίτης ο Δίκαιος

Re: Μολότοφ στο σπίτι της Τζάκρη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γάταρος » 24 Ιαν 2019, 06:21

Οι μολότοφ είναι επικίνδυνες, μπορούν να κάψουν ολόκληρα κτίρια. Αν δε με πιστεύετε ρωτήστε και τους αναρχικούς που ξέρουν από αυτά.

Εικόνα
Η αλήθεια είναι μίσος γι' αυτούς που μισούν την αλήθεια.

Άβαταρ μέλους
Συριζαίος
Δημοσιεύσεις: 84
Εγγραφή: 21 Ιαν 2019, 09:07

Re: Μολότοφ στο σπίτι της Τζάκρη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Συριζαίος » 24 Ιαν 2019, 06:28

Ελβετός Τραπεζίτης έγραψε:
24 Ιαν 2019, 06:20
Μαυρο στις εκλογές και σφαλιάρες παντού.
Πονάει ακόμα ο σβέρκος σου από τις σφαλιάρες στο συλλαλητήριο;

Άβαταρ μέλους
Γάταρος
Δημοσιεύσεις: 7761
Εγγραφή: 05 Σεπ 2018, 03:12
Phorum.gr user: Φορουμίτης ο Δίκαιος

Re: Μολότοφ στο σπίτι της Τζάκρη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γάταρος » 24 Ιαν 2019, 06:42

ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΜΑΣ ΛΕΓΑΤΕ "ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΤΟΥΣ ΖΑΙΟΥΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΕΙ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ". Ε ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ

Αν οι ζαίοι δε μπορούν να μείνουν στα σπίτια τους η χώρα θ' αντιμετωπίσει ανθρωπιστική κρίση. Εσείς πόσους ζαίους μπορείτε να φιλοξενήσετε; Όποιος έχει αυλή και θέλει ας πάρει κάνα ζαίο από αυτούς που είναι ήδη αδέσποτοι. Πολλοί έχουν κάνει τα εμβόλια κι ευτυχώς, είναι και στειρωμένοι.

Εγώ έχω πάρει έναν ζαίο ο οποίος μέχρι στιγμής δεν έχει δημιουργήσει κανένα πρόβλημα εκτός από το ότι καμια φορά φωνάζει τη νύχτα και κάποιοι γείτονες γκρινιάζουν. Δεν αγοράζω ειδικές τροφές, τρώει ό,τι κι εμείς στο σπίτι.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Γάταρος την 24 Ιαν 2019, 06:54, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Η αλήθεια είναι μίσος γι' αυτούς που μισούν την αλήθεια.

Άβαταρ μέλους
Γάταρος
Δημοσιεύσεις: 7761
Εγγραφή: 05 Σεπ 2018, 03:12
Phorum.gr user: Φορουμίτης ο Δίκαιος

Re: Μολότοφ στο σπίτι της Τζάκρη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γάταρος » 24 Ιαν 2019, 06:50

Ο ζαίος μου μαδάει. Ξέχασα ν' αναφέρω ότι ο ζαίος σας μπορεί ν' αντιμετωπίσει προβλήματα τριχόπτωσης κατά τις πρώτες μέρες της φιλοξενίας του. Όταν ο δικός μου ξεκίνησε να χάνει μαλλιά τον πήγα στον γιατρό και μου είπε πως είναι από τη στενοχώρια. Τώρα θέλω να βρω άλλον ένα αρσενικό για να τους ζευγαρώσω.
Η αλήθεια είναι μίσος γι' αυτούς που μισούν την αλήθεια.

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 16759
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46
Phorum.gr user: ΝΕΜΕΣΙΣ, Juno

Re: Μολότοφ στο σπίτι της Τζάκρη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 24 Ιαν 2019, 07:37

Το τέλειο θα ήταν να τους λέει ο κόσμος πως δεν θα τους ξαναψηφίσει ούτε αυτούς ούτε τα παιδιά τους ούτε τα εγγόνια τους, αλλά να τους πείσει.
Και η πολιτική συμπεριφορά των Ελλήνων κατά τον τελευταίο αιώνα, δεν πείθει. Αν το ένιωθαν, θα γίνονταν "πατριώτες".
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 34321
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Μολότοφ στο σπίτι της Τζάκρη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 24 Ιαν 2019, 07:42

Aυτή έχει ψηφίσει τα πάντα.Έχει ψηφίσει ΟΛΑ τα μνημόνια αν και δηλώνει αντιμνημονιακή :D .Με τη συμφωνία των Πρεσπών συμπλήρωσε καρέ.Δεν πρέπει να υπάρχει άλλος βουλευτής που να έχει ψηφίσει όλα τα μνημόνια και τις Πρέσπες.

Άβαταρ μέλους
argouen
Δημοσιεύσεις: 4518
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 19:53

Re: Μολότοφ στο σπίτι της Τζάκρη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από argouen » 24 Ιαν 2019, 07:46

πατησιωτης έγραψε:
24 Ιαν 2019, 07:42
Aυτή έχει ψηφίσει τα πάντα.Έχει ψηφίσει ΟΛΑ τα μνημόνια αν και δηλώνει αντιμνημονιακή :D .Με τη συμφωνία των Πρεσπών συμπλήρωσε καρέ.Δεν πρέπει να υπάρχει άλλος βουλευτής που να έχει ψηφίσει όλα τα μνημόνια και τις Πρέσπες.
Ψηφίζει με πόνο μπσυχής όμως :102:
:lol:
Νήφε και μέμνησο απιστείν

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24347
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Μολότοφ στο σπίτι της Τζάκρη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 24 Ιαν 2019, 08:01

πατησιωτης έγραψε:
24 Ιαν 2019, 07:42
Aυτή έχει ψηφίσει τα πάντα.Έχει ψηφίσει ΟΛΑ τα μνημόνια αν και δηλώνει αντιμνημονιακή :D .Με τη συμφωνία των Πρεσπών συμπλήρωσε καρέ.Δεν πρέπει να υπάρχει άλλος βουλευτής που να έχει ψηφίσει όλα τα μνημόνια και τις Πρέσπες.
και να είναι και τέτοια γκομενάρα.

Πόσο τέλειο πλάσμα, θα έλεγα κρίμα που δεν έχω δικαιώματα στην περιφέρειά της από την άλλη στάνταρ είναι καλύτερα να μην είσαι ποντιοβούλγαρος κι ας μην έχεις Τζάκρη στο ψηφοδέλτιο.

Άβαταρ μέλους
hades
Δημοσιεύσεις: 6536
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 15:47
Phorum.gr user: hades

Re: Μολότοφ στο σπίτι της Τζάκρη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hades » 24 Ιαν 2019, 08:11

foscilis έγραψε:
24 Ιαν 2019, 08:01
πατησιωτης έγραψε:
24 Ιαν 2019, 07:42
Aυτή έχει ψηφίσει τα πάντα.Έχει ψηφίσει ΟΛΑ τα μνημόνια αν και δηλώνει αντιμνημονιακή :D .Με τη συμφωνία των Πρεσπών συμπλήρωσε καρέ.Δεν πρέπει να υπάρχει άλλος βουλευτής που να έχει ψηφίσει όλα τα μνημόνια και τις Πρέσπες.
και να είναι και τέτοια γκομενάρα.

Πόσο τέλειο πλάσμα, θα έλεγα κρίμα που δεν έχω δικαιώματα στην περιφέρειά της από την άλλη στάνταρ είναι καλύτερα να μην είσαι ποντιοβούλγαρος κι ας μην έχεις Τζάκρη στο ψηφοδέλτιο.
μπορείς να είσαι μαλάκας όμως

Τεσπά η Τζακρή επέζησε από όλη την λαίλαπα που ξέσπασε από το 2010 και μετά γιατί ως γνήσια πασόκα είχε κάνει πολλά ρουσφέτια. Την γλίτωσε με την μεταπήδηση στον ΣΥΡΙΖΑ αλλά αυτή την φορά όταν πάμε για εκλογές θα πάει σπίτι της .Δεν μπορώ να δω πως θα ξαναεκλεγεί.
"Υπάρχουν στιγμές στις οποίες ένας λαός οφείλει ,αν θέλει να μείνει μεγάλος ,να είναι ικανός να πολεμήσει ...Έστω και χωρίς ελπίδα νίκης. Μόνο διότι πρέπει "

Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 14671
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: Μολότοφ στο σπίτι της Τζάκρη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 24 Ιαν 2019, 09:31

Γάταρος έγραψε:
24 Ιαν 2019, 06:50
Ο ζαίος μου μαδάει. Ξέχασα ν' αναφέρω ότι ο ζαίος σας μπορεί ν' αντιμετωπίσει προβλήματα τριχόπτωσης κατά τις πρώτες μέρες της φιλοξενίας του. Όταν ο δικός μου ξεκίνησε να χάνει μαλλιά τον πήγα στον γιατρό και μου είπε πως είναι από τη στενοχώρια. Τώρα θέλω να βρω άλλον ένα αρσενικό για να τους ζευγαρώσω.
:goodpost::bravo:

Να προσέχεις γιατί οι Ζαιοι έχουν αρρώστιες. Επίσης μπορεί να σου ζητήσει επίμονα 0.60 σε κάθε γάβγισμα. Μην του δώσεις
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Άβαταρ μέλους
Γάταρος
Δημοσιεύσεις: 7761
Εγγραφή: 05 Σεπ 2018, 03:12
Phorum.gr user: Φορουμίτης ο Δίκαιος

Re: Μολότοφ στο σπίτι της Τζάκρη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γάταρος » 24 Ιαν 2019, 09:50

Lord Brum έγραψε:
24 Ιαν 2019, 09:31
:goodpost::bravo:

Να προσέχεις γιατί οι Ζαιοι έχουν αρρώστιες. Επίσης μπορεί να σου ζητήσει επίμονα 0.60 σε κάθε γάβγισμα. Μην του δώσεις
O ζαίος μου είναι εμβολιασμένος. Τώρα με το κρύο αρρώστησε γιατί τον έχω στην αυλή αλλά δε θέλω να τον βάλω μέσα στο σπίτι. Το βράδυ τον αμολάω για την ανάγκη του γιατί αν τον αφήσω έξω τη μέρα κάτι μαλακισμένα πιτσιρίκια στη γειτονιά του πετάνε πέτρες και τον κυνηγάνε.
Η αλήθεια είναι μίσος γι' αυτούς που μισούν την αλήθεια.

Άβαταρ μέλους
Συριζαίος
Δημοσιεύσεις: 84
Εγγραφή: 21 Ιαν 2019, 09:07

Re: Μολότοφ στο σπίτι της Τζάκρη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Συριζαίος » 24 Ιαν 2019, 09:52

Γάταρος έγραψε:
24 Ιαν 2019, 09:50
Lord Brum έγραψε:
24 Ιαν 2019, 09:31
:goodpost::bravo:

Να προσέχεις γιατί οι Ζαιοι έχουν αρρώστιες. Επίσης μπορεί να σου ζητήσει επίμονα 0.60 σε κάθε γάβγισμα. Μην του δώσεις
O ζαίος μου είναι εμβολιασμένος. Τώρα με το κρύο αρρώστησε γιατί τον έχω στην αυλή αλλά δε θέλω να τον βάλω μέσα στο σπίτι. Το βράδυ τον αμολάω για την ανάγκη του γιατί αν τον αφήσω έξω τη μέρα κάτι μαλακισμένα πιτσιρίκια στη γειτονιά του πετάνε πέτρες και τον κυνηγάνε.
Έκανες κομπρεσες στο σβέρκο σου από τίς σφαλιάρες στο Σύνταγμα;

Von Mackensen

Re: Μολότοφ στο σπίτι της Τζάκρη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Von Mackensen » 24 Ιαν 2019, 10:02

Lord Brum έγραψε:
24 Ιαν 2019, 09:31
Γάταρος έγραψε:
24 Ιαν 2019, 06:50
Ο ζαίος μου μαδάει. Ξέχασα ν' αναφέρω ότι ο ζαίος σας μπορεί ν' αντιμετωπίσει προβλήματα τριχόπτωσης κατά τις πρώτες μέρες της φιλοξενίας του. Όταν ο δικός μου ξεκίνησε να χάνει μαλλιά τον πήγα στον γιατρό και μου είπε πως είναι από τη στενοχώρια. Τώρα θέλω να βρω άλλον ένα αρσενικό για να τους ζευγαρώσω.
:goodpost::bravo:

Να προσέχεις γιατί οι Ζαιοι έχουν αρρώστιες. Επίσης μπορεί να σου ζητήσει επίμονα 0.60 σε κάθε γάβγισμα. Μην του δώσεις
Ίσως να ζητήσει και διορισμό μετακλητου. Να τον καρπαζωνεις κάθε φορά που το κάνει και θα σταματήσει σύντομα.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών