Απειλές Πολάκη: Σας έχω, όλους - Θα απολογηθώ σε σας για τα δύο νεκρά παιδιά στη Λαμία;

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Philip Mortimer
Δημοσιεύσεις: 8716
Εγγραφή: 07 Δεκ 2018, 16:22

Απειλές Πολάκη: Σας έχω, όλους - Θα απολογηθώ σε σας για τα δύο νεκρά παιδιά στη Λαμία;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Philip Mortimer » 30 Ιαν 2019, 15:21

Καμία απάντηση και ύβρεις! Αυτή είναι η αγαπημένη συνήθεια του Παύλου Πολάκη, αυτού του είδους το σόου έκανε για ακόμα μία φορά.

Μάταια οι δημοσιογράφοι τον κυνηγούσαν για να πάρουν μία απάντηση για διάφορα θέματα που αφορούν το υπουργείο Υγείας και το αντικείμενό του. Ο κ. Πολάκης φώναζε: «Είστε όλοι σε διατεταγμένη υπηρεσία!». Με αυτή την απάντηση ξέφευγε και δεν απαντούσε ούτε για τον διοικητή του Γενικού Κρατικού Νικαίας με τα 4 πλαστά πτυχία ούτε για τα δύο αγγελούδια που πέθαναν στο νοσοκομείο Λαμίας.

Ειδικά για τα δύο παιδάκια, ο τρόπος που επέλεξε ο Παύλος Πολάκης να αντιμετωπίσει το θέμα και τη δημοσιογράφο που του έθετε ερωτήματα προκαλεί αν μη τι άλλο θλίψη: «Θα σου απολογηθώ εγώ εσένα; Τι είσαι εσύ και θα σου απολογηθώ; Τι είσαι για να σου απαντήσω;»

Θα μπορούσε να χαρακτηριστεί παραλήρημα, αν δεν επρόκειτο για καθαρό μπούλινγκ από τον Παύλο Πολάκη προς τους δημοσιογράφους με στόχο να κρυφτεί και να μη δώσει απαντήσεις!
Στο ίδιο βίντεο θα δείτε (αν αντέξετε μέχρι τέλους) τον αναπληρωτή υπουργό Υγείας και στενό συνεργάτη του πρωθυπουργού Αλέξη Τσίπρα να αποκαλεί τσόλια τον Μιχάλη Γιαννακό της ΠΟΕΔΗΝ και όσους είναι μαζί του και να καταλήγει προς τους δημοσιογράφους: «Ολοι σας και μόνος μου. Σας έχω!».

https://www.protothema.gr/greece/articl ... ego-esena/


Άβαταρ μέλους
Νon4me
Δημοσιεύσεις: 10163
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 12:20
Phorum.gr user: Νon4me

Re: Απειλές Πολάκη: Σας έχω, όλους - Θα απολογηθώ σε σας για τα δύο νεκρά παιδιά στη Λαμία;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νon4me » 21 Σεπ 2019, 23:22

Ένας υπερόπτης κατσίβελος . Πολύς κόσμος θα ψήφιζε τον οποιονδήποτε είχε πιθανότητες να στείλει σπίτι τους αυτούς

Fuerte
Δημοσιεύσεις: 1918
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 16:11
Phorum.gr user: petit_bourgeois

Re: Απειλές Πολάκη: Σας έχω, όλους - Θα απολογηθώ σε σας για τα δύο νεκρά παιδιά στη Λαμία;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fuerte » 21 Σεπ 2019, 23:26

Δεν είναι τυχαίο ότι τον είχαν σε μπουντρούμι και τον έκρυβαν ολόκληρη την προεκλογική περίοδο. :lol:


Άβαταρ μέλους
Philip Mortimer
Δημοσιεύσεις: 8716
Εγγραφή: 07 Δεκ 2018, 16:22

Re: Απειλές Πολάκη: Σας έχω, όλους - Θα απολογηθώ σε σας για τα δύο νεκρά παιδιά στη Λαμία;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Philip Mortimer » 21 Σεπ 2019, 23:28

Fuerte έγραψε:
21 Σεπ 2019, 23:26
Δεν είναι τυχαίο ότι τον είχαν σε μπουντρούμι και τον έκρυβαν ολόκληρη την προεκλογική περίοδο. :lol:
Έχει πολύ μεγάλη δημοφιλια σε ένα σημαντικό ποσοστό των συριζαιων, αλλά όπως είναι φυσικό απωθεί εξαιρετικά όλους τους υπόλοιπους ψηφοφόρους.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Philip Mortimer την 21 Σεπ 2019, 23:30, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.


Fuerte
Δημοσιεύσεις: 1918
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 16:11
Phorum.gr user: petit_bourgeois

Re: Απειλές Πολάκη: Σας έχω, όλους - Θα απολογηθώ σε σας για τα δύο νεκρά παιδιά στη Λαμία;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fuerte » 21 Σεπ 2019, 23:31

Philip Mortimer έγραψε:
21 Σεπ 2019, 23:28
Fuerte έγραψε:
21 Σεπ 2019, 23:26
Δεν είναι τυχαίο ότι τον είχαν σε μπουντρούμι και τον έκρυβαν ολόκληρη την προεκλογική περίοδο. :lol:
Έχει πολύ μεγάλη δημοφιλια σε ένα σημαντικό ποασυο
Στον σκληρό πυρήνα των ζαιων, για τους άλλους, ακόμα και τους ουδέτερος, ειναι αποκρουστικός. Έβγαλε πρώτο με ρεκόρ ψήφων τον Κυμπουροπουλο και την προεκλογική περίοδο πριν τις εθνικές τον εξαφάνισαν.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Απειλές Πολάκη: Σας έχω, όλους - Θα απολογηθώ σε σας για τα δύο νεκρά παιδιά στη Λαμία;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 21 Σεπ 2019, 23:57

Είναι αληθινός και γαμάτος. Το μόνο του μεινέκτημα είναι πως έχει μαλακή συμπεριφορά αντί να κατεβάζει γαμώσταυρα και σόγια.
που σας χαλάει και την αισθητική κοπρολάγνοι του μοντέρνου πλουραλισμού εικόνων και ιδεολογημάτων.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
πήζον bot
Δημοσιεύσεις: 18069
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 20:31

Re: Απειλές Πολάκη: Σας έχω, όλους - Θα απολογηθώ σε σας για τα δύο νεκρά παιδιά στη Λαμία;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πήζον bot » 21 Σεπ 2019, 23:59

σκεφτηκα πολακη πρωθυπουργο και δακρυσα απο ευτυχια :smt005::smt005:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών