Πόσο πόνο πρόσφερε ο Πολάκης;

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Μαυροβασίλης
Δημοσιεύσεις: 7804
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:45

Re: Πόσο πόνο πρόσφερε ο Πολάκης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μαυροβασίλης » 25 Φεβ 2019, 13:43

άπλυτος να ντουφεκάει εθνολαϊκιστή; :e040:

Εικόνα

:a040:
Χάρε, μην ψάχνεις να με βρεις στα πέρατα του κόσμου
μα σαν περάσω τα εκατό θαν έρθω αμοναχός μου

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9516
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: Πόσο πόνο πρόσφερε ο Πολάκης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 25 Φεβ 2019, 14:15

"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29193
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Πόσο πόνο πρόσφερε ο Πολάκης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 25 Φεβ 2019, 19:33

Πρετεντέρης έγραψε:
25 Φεβ 2019, 13:34
Μαυροβασίλης έγραψε:
25 Φεβ 2019, 13:16
συνεχίζονται τα λιβελογραφήματα από τα θυμιατά της εφσυν κατά παραγγελία του πουστόκοντου και των εσχατόγερων του υπογείου

εννοείται στηρίζομε Δήμαρχο και μακάρι να σπάσει την κατσούνα του στην κεφαλή του Δ.Ν. :D

https://www.efsyn.gr/stiles/meteoros/18 ... s-ena-soma
Βάλτο καλά, σύντροφε:

Τα παίρνει η Εφσύν από τον Κυριάκο; :a040:
Ακολούθησε ο παντελώς άσημος Σαββόπουλος. Απόλαυσε το δικό του πεντάλεπτο, λέγοντας ότι ο Πολλάκις «μοιάζει με αρκουδιάρη». Συμφωνώ εν μέρει με τον Νιόνιο. Αρκουδιάρης μεν, σε κρίση ταυτότητος δε. Φαντασιώνεται πως είναι η αρκούδα. «Ο αρκουδιάρης κι η αρκούδα μαζί σ’ ένα σώμα», που τραγουδούσε ο Τζιμάκος».
:smt005::smt005:

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Νon4me
Δημοσιεύσεις: 10164
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 12:20
Phorum.gr user: Νon4me

Re: Πόσο πόνο πρόσφερε ο Πολάκης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νon4me » 26 Φεβ 2019, 17:44


Άβαταρ μέλους
OANNHSEA
Δημοσιεύσεις: 8452
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 11:27

Re: Πόσο πόνο πρόσφερε ο Πολάκης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από OANNHSEA » 26 Φεβ 2019, 17:48

Νon4me έγραψε:
26 Φεβ 2019, 17:44
Ωωωπ!! :lol:
Ε.. .
Αφού δεν πάει ο κρητικός λεβέντης με τις γόβες στον Στουρνάρα, θα πάει ο Στουρνάρας κάπου αλλού... :smt005:

.
Bellum omnium contra omnes
Ου παντός πλειν εις Κόρινθον...

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70013
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Πόσο πόνο πρόσφερε ο Πολάκης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 26 Φεβ 2019, 17:51

Προσωπικώς πάντως θεωρώ τον χαρακτηρισμό "αρκουδιάρης" περισσότερο κολακευτικό παρά προσβλητικό για τον δήμαρχο της γκαρδγιάς μας γιατί σαφώς είναι πολύ πιο δύσκολη η εκπαίδευση μιας αρκούδας από την εκπαίδευση ενός ζαίου.

Σε λίγο θα τους προτείνουν και για εναλλακτικά ζώα συντροφιάς ή φύλαξης για εξτρίμ περιπτώσεις.

Είναι παντός καιρού και συνθηκών, τρέφονται με σανό και κοστίζουν πολύ λίγο.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
πήζον bot
Δημοσιεύσεις: 18149
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 20:31

Re: Πόσο πόνο πρόσφερε ο Πολάκης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πήζον bot » 26 Φεβ 2019, 19:36

Νon4me έγραψε:
26 Φεβ 2019, 17:44
Ωωωπ!! :lol:
υπάρχει παροιμια γι αυτή την περιπτωση
Φωνάζει ο κλεφτης

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29193
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Πόσο πόνο πρόσφερε ο Πολάκης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 01 Μαρ 2019, 20:05

Τσικνοπέμπτη
Όλα σας και μόνος μου..


Εικόνα

ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΤΡΑΠΕΖΙΤΕΣ
Ο γιδοβοσκός που έγινε υπουργός και θέλει να μπει και στο club των τραπεζιτών.

Εικόνα


Εικόνα

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29193
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Πόσο πόνο πρόσφερε ο Πολάκης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 09 Μαρ 2019, 21:58

Σάββατο, 9 Μαρτίου 2019
Κυκλοφορεί άκόμα;;- ΧΩΡΙΣ φίμωτρο. ΠΡΟΣΟΧΗ ΔΑΓΚΩΝΕΙ!!
«Τι είναι αυτές οι μαλ@κίες που ρωτάς…»:
Νέο επικό σόου από τον χοιροβοσκό Πολάκη.


Εικόνα

Για μια ακόμα φορά ο Παύλος Πολάκης έγινε αρνητικός πρωταγωνιστής σε περιστατικό. Αυτή τη φορά θύμα της οργής του εκρηκτικού αναπληρωτή υπουργού υγείας έπεσε ο πρώην «ποταμίσιος» και νυν ανεξάρτητος βουλευτής Γιώργος Αμυράς. Αφορμή στάθηκε...
η ερώτηση του ανεξάρτητου βουλευτή που έγινε αιτία να αποκαλυφθεί από το υπουργείο Άμυνας, η χρήση κυβερνητικών αεροσκαφών από συζύγους υπουργών. «Τι είναι αυτές οι μαλακίες που γράφεις για τις συζύγους των υπουργών;» φέρεται να του είπε ο Π. Πολάκης.

Εικόνα

Οπως περιγράφει ο ανεξάρτητος βουλευτής στον «Βηματοδότη» μόλις ο κ. Πολάκης είδε τον κ. Αμυρά του είπε με το γνωστό του ύφος: «Τι είναι αυτές οι μαλακίες που γράφεις για τις συζύγους των υπουργών; Τι σε ενδιαφέρουν εσένα οι γυναίκες των υπουργών;».

Γέλαγε η Ντόρα Μπακογιάννη με την «έκρηξη» Πολάκη.
Ο ίδιος ο κ. Αμυράς απάντησε: «Με ενδιαφέρει το κοινό συμφέρον και η μη σπατάλη χρημάτων». Αλλά ο Πολάκης επέμεινε: «Για την Ντόρα γιατί δεν γράφεις, που έπαιρνε μαζί της 100 νοματαίους;».


«Η Ντόρα εδώ είναι, κάθεται δίπλα μου, γιατί δεν τη ρωτάς; Η Ντόρα τον άκουγε και γελούσε, ενώ ο κ. Πολάκης της έριξε μια ματιά και έφυγε…» περιέγραψε ο Γ. Αμυράς την ξεκαρδιστική σκηνή.
https://www.thepressroom.gr/politiki/ne ... -poy-rotas
https://www.protothema.gr/politics/arti ... aeroskafi/

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29193
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Πόσο πόνο πρόσφερε ο Πολάκης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 14 Μαρ 2019, 02:37

Wednesday, March 13, 2019
Στέφανος Χίος για ύβρεις Πολάκη:
«Εάν είσαι από την Κρήτη, λίγδα, εγώ είμαι απ’ τη Σπάρτη. Και κάτι «στιγμιαία λάθη», τα πετάμε στον Καιάδα»


Εικόνα

Ανάρτηση βόθρου Πολάκη, για Στέφανο Χίο; Γιατί; Ο Χίος είναι υπουργός; Θεσμικός παράγων; Είναι ο Χίος, ο άνθρωπος που δεν έφερε εμβόλια στην Ελλάδα για να μην πεθάνει ο Λαός από την γρίπη; Είναι ο Χίος, ο υπεύθυνος για τις ΜΕΘ οι οποίες δεν υπάρχουν και πεθαίνει ο κόσμος στα ράντζα; Είναι ο Χίος ο τύπος που καπνίζει μπροστά σε όλους τους Έλληνες στις εκπομπές του προκαλώντας; Είναι ο Χίος ο βασικός παράγων της πολιτικής ζωής που καθυβρίζει την Δικαιοσύνη; Που καθυβρίζει τους θεσμούς; Που παλεύει καιρό τώρα να χειραγωγήσει την υπόθεση της Νοβάρτις και δεν του βγαίνουν οι διώξεις; Που έχει καθυβρίσει τον Ελληνικό Λαό και τις επιλογές του; Προφανώς όχι.

Ο Χίος από τον Ιανουάριο του 1990, είναι μια παλιά καραβάνα της τηλεόρασης και του Τύπου που πάντα τα «έχωνε» στην εξουσία. Άρα, κύριε Πολάκη και επίσημα, είστε βόθρος. Και εκτός από βόθρος, είστε και επιλήσμων, βόθρος. Γιατί εάν δεν υπήρχε ο Χίος και το ΜΑΚΕΛΕΙΟ, γελοίε πολιτικέ αλήτη, ο Μανιαδάκης τώρα θα έκανε, συμμορίτη, διακοπές στην Χαβάη. Να σου θυμίσουμε, γελοίε πολιτικέ αλήτη, ποιος είναι ο Μανιαδάκης. Είναι εκείνος που κυνηγούσες, μαύρα μεσάνυχτα, όταν το ΜΑΚΕΛΕΙΟ που σήμερα καθυβρίζεις, έβγαζε φωτογραφίες από την βίλα του στον Διόνυσο, δίπλα απ το πατρικό του αφέντη σου Τσίπρα, κουβαλώντας, ανθρωπάκι που μυρίζεις προβατίλα, την οικοσκευή του στο εξωτερικό για να την κάνει «Λούης». Βλάκα, ε βλάκα.

Και οι βόθροι ξεβράζουν μόνον αποπατήματα σαν κι αυτά που γράφεις, γελοίε…

«Ο καλός θελει καλύτερο κι ο κακός θελει χειρότερο!!!»
Παλιά σφακιανή παροιμία ….
Για ποσο θα αποθρασύνονται φασιστοειδή ερπετά τύπου Χιου επειδή εμεις πρεπει να δείχνουμε αξιοπρέπεια ;
Το αδίκημα δεν ειναι αυτεπάγγελτο !!!
Εμένα, απο Αδωνη, Λοβέρδο Ποεδην, Σταμάτη, Μπεσκενη κλπ μου εχουν κανει 10 αγωγές γιατι αποκάλυψα τις κλεψιές και λαμογιες τους και τους χαρακτήρισα με πολύ ηπιότερες εκφράσεις
για αυτα που ΕΚΑΝΑΝ οχι για την προςωπικοτητα τους !!
Τους δίνουμε αξία άμα ασχοληθούμε μαζι τους αλλα τέτοια πρωτοσέλιδα, σαν το σημερινό αλήτικο του Χιου δεν μπορούν να κρέμονται στα περίπτερα!!!!
ΥΓ.
O εισαγγελέας σε αυτη την περίπτωση δεν κινείται αυτεπάγγελτα, το ΕΣΡ και η ΕΣΗΕΑ ομως;;; Εχουν προβλήματα ακοής και οράσεως όλα τους τα μέλη;;;

Κάτι απάντησε και ο Χίος, για τον Πολάκη. Ο ρεπόρτερ και αρθρογράφος της εφημερίδος μας απάντησε, λακωνικά: «Εάν εσύ είσαι από την Κρήτη, πολιτικέ βρωμιάρη, εγώ είμαι απ’ τη Σπάρτη. Και κάτι βόθρους σαν κι εσένα, τους πετάμε στον Καιάδα. Στη φυσική θέση των πολιτικών ρεμαλιών που έσυραν την πατρίδα στην ανυποληψία και στην αιχμαλωσία άνευ όρων. Τι άλλο να πει κανείς για ένα τέτοιο ατύχημα, στιγμιαίο πιθανόν, της φύσης; Κάτι σαν το λάθος μιας νυχτερινής ρεύσης κι εσύ, λεβιέ» .
https://kwloxaneio.gr/stefanos-chios-gi ... XHsiG3TRu0

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29193
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Πόσο πόνο πρόσφερε ο Πολάκης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 23 Μαρ 2019, 17:18

21 Μαρ 2019
Νέο σόου Πολάκη με ντουντούκα και διαπληκτισμούς σε συγκέντρωση της ΠΟΕΔΗΝ.

Εικόνα

Συγκέντρωση διαμαρτυρίας πραγματοποιούν έξω από το υπουργείο Υγείας η ΠΟΕΔΗΝ και
τα Σωματεία Εργαζομένων των Νοσοκομείων «Δρομοκαΐτειο», «Άγιος Σάββας», και «Ελπίς» ζητωντας λύση στο θέμα των καθαριστριών καθώς λήγουν οι συμβάσεις τους τέλος Αυγούστου και απολύονται.

Η ΠΟΕΔΗΝ έχει κρεμάσει έξω από το υπουργείο ρόμπες στις οποίες αναγράφεται η λέξη «ανεργία», έχει τοποθετήσει κάδους απορριμμάτων με σκούπες και φαράσια στο πεζοδρόμιο ενώ έχει στήσει πάγκο στον οποίο έχει κρεμάσει αφίσα του Αλέξη Τσίπρα σημειώνοντας τη φράση «ολιγαρκής αφθονία» και «μοιράζει» φασολάδα.

Κάποια στιγμή βγήκε από το υπουργείο και ο Παύλος Πολάκης με ντουντούκα, σε μια προσπάθεια να κάνει το δικό του σόου.

Διαπληκτίστηκε με τους εργαζόμενους και τον πρόεδρο της ΠΟΕΔΗΝ και τελικά αποχώρησε με τη μηχανή του.

Εικόνα






https://taxalia.blogspot.com/2019/03/video_75.html
https://europost.gr/apisteyto-sooy-pola ... aristries/
https://www.nooz.gr/greece/1533597/o-po ... n-giannako

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27013
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Πόσο πόνο πρόσφερε ο Πολάκης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 24 Μαρ 2019, 18:06

The Rebel έγραψε:
14 Μαρ 2019, 02:37
Wednesday, March 13, 2019
Στέφανος Χίος για ύβρεις Πολάκη:
«Εάν είσαι από την Κρήτη, λίγδα, εγώ είμαι απ’ τη Σπάρτη. Και κάτι «στιγμιαία λάθη», τα πετάμε στον Καιάδα»

SpoilerShow
[img]https://i.postimg.cc/PfDLdJ6Q/xios ... .png[/img]

Ανάρτηση βόθρου Πολάκη, για Στέφανο Χίο; Γιατί; Ο Χίος είναι υπουργός; Θεσμικός παράγων; Είναι ο Χίος, ο άνθρωπος που δεν έφερε εμβόλια στην Ελλάδα για να μην πεθάνει ο Λαός από την γρίπη; Είναι ο Χίος, ο υπεύθυνος για τις ΜΕΘ οι οποίες δεν υπάρχουν και πεθαίνει ο κόσμος στα ράντζα; Είναι ο Χίος ο τύπος που καπνίζει μπροστά σε όλους τους Έλληνες στις εκπομπές του προκαλώντας; Είναι ο Χίος ο βασικός παράγων της πολιτικής ζωής που καθυβρίζει την Δικαιοσύνη; Που καθυβρίζει τους θεσμούς; Που παλεύει καιρό τώρα να χειραγωγήσει την υπόθεση της Νοβάρτις και δεν του βγαίνουν οι διώξεις; Που έχει καθυβρίσει τον Ελληνικό Λαό και τις επιλογές του; Προφανώς όχι.

Ο Χίος από τον Ιανουάριο του 1990, είναι μια παλιά καραβάνα της τηλεόρασης και του Τύπου που πάντα τα «έχωνε» στην εξουσία. Άρα, κύριε Πολάκη και επίσημα, είστε βόθρος. Και εκτός από βόθρος, είστε και επιλήσμων, βόθρος. Γιατί εάν δεν υπήρχε ο Χίος και το ΜΑΚΕΛΕΙΟ, γελοίε πολιτικέ αλήτη, ο Μανιαδάκης τώρα θα έκανε, συμμορίτη, διακοπές στην Χαβάη. Να σου θυμίσουμε, γελοίε πολιτικέ αλήτη, ποιος είναι ο Μανιαδάκης. Είναι εκείνος που κυνηγούσες, μαύρα μεσάνυχτα, όταν το ΜΑΚΕΛΕΙΟ που σήμερα καθυβρίζεις, έβγαζε φωτογραφίες από την βίλα του στον Διόνυσο, δίπλα απ το πατρικό του αφέντη σου Τσίπρα, κουβαλώντας, ανθρωπάκι που μυρίζεις προβατίλα, την οικοσκευή του στο εξωτερικό για να την κάνει «Λούης». Βλάκα, ε βλάκα.

Και οι βόθροι ξεβράζουν μόνον αποπατήματα σαν κι αυτά που γράφεις, γελοίε…

«Ο καλός θελει καλύτερο κι ο κακός θελει χειρότερο!!!»
Παλιά σφακιανή παροιμία ….
Για ποσο θα αποθρασύνονται φασιστοειδή ερπετά τύπου Χιου επειδή εμεις πρεπει να δείχνουμε αξιοπρέπεια ;
Το αδίκημα δεν ειναι αυτεπάγγελτο !!!
Εμένα, απο Αδωνη, Λοβέρδο Ποεδην, Σταμάτη, Μπεσκενη κλπ μου εχουν κανει 10 αγωγές γιατι αποκάλυψα τις κλεψιές και λαμογιες τους και τους χαρακτήρισα με πολύ ηπιότερες εκφράσεις
για αυτα που ΕΚΑΝΑΝ οχι για την προςωπικοτητα τους !!
Τους δίνουμε αξία άμα ασχοληθούμε μαζι τους αλλα τέτοια πρωτοσέλιδα, σαν το σημερινό αλήτικο του Χιου δεν μπορούν να κρέμονται στα περίπτερα!!!!
ΥΓ.
O εισαγγελέας σε αυτη την περίπτωση δεν κινείται αυτεπάγγελτα, το ΕΣΡ και η ΕΣΗΕΑ ομως;;; Εχουν προβλήματα ακοής και οράσεως όλα τους τα μέλη;;;

Κάτι απάντησε και ο Χίος, για τον Πολάκη. Ο ρεπόρτερ και αρθρογράφος της εφημερίδος μας απάντησε, λακωνικά: «Εάν εσύ είσαι από την Κρήτη, πολιτικέ βρωμιάρη, εγώ είμαι απ’ τη Σπάρτη. Και κάτι βόθρους σαν κι εσένα, τους πετάμε στον Καιάδα. Στη φυσική θέση των πολιτικών ρεμαλιών που έσυραν την πατρίδα στην ανυποληψία και στην αιχμαλωσία άνευ όρων. Τι άλλο να πει κανείς για ένα τέτοιο ατύχημα, στιγμιαίο πιθανόν, της φύσης; Κάτι σαν το λάθος μιας νυχτερινής ρεύσης κι εσύ, λεβιέ» .
https://kwloxaneio.gr/stefanos-chios-gi ... XHsiG3TRu0
Δύο βόθροι τσακώνονται και ο καθένας πετάει τα σκατά του στον άλλο.
Και εμείς θα πρέπει να διαλέξουμε ποιων τα σκατά είναι πιο βρωμερά;

Τροφή για σκέψη για κοπρολάγνους.
.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29193
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Πόσο πόνο πρόσφερε ο Πολάκης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 27 Μαρ 2019, 02:36

25 Μαρτίου 2019
Πολάκης για επίθεση με μολότοφ στο σπίτι του:
Δεν ψαρώνω, σας γλεντάω.


Εικόνα

Άγνωστοι έριξαν μολότοφ στην είσοδο της πολυκατοικίας που διαμένει ο Παύλος Πολάκης στο Μοσχάτο - Η απάντησή του σε σκληρή γλώσσα μέσω Facebook.

Μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Facebook, όπου συνηθίζει να τοποθετείται για όλα, απάντησε ο αναπληρωτής Υπουργός Υγείας Παύλος Πολάκης, αυτή τη φορά για τη μολότοφ που έριξαν άγνωστοι στην είσοδο της πολυκατοικίας που μένει στο Μοσχάτο.

Η απάντησή του όπως αναρτήθηκε στον λογαριασμό του στο Facebook:

ΠΡΟΣ ΠΑΡΑΚΡΑΤΟΣ ενταύθα....

1) Το ξέρω πως σας έτσουξε πολύ η επιτυχία της εκδήλωσης στα Σφακιά και οι ανακοινώσεις που κάναμε χθες στην Κρήτη για την αντιμετώπιση της θεομηνίας και το ΒΟΑΚ με το Χρήστο το Σπίρτζη.

2) Το ξέρω πως ΦΟΒΑΣΤΕ γιατί φτάνει -επιτέλους και παρά όλα όσα χρησιμοποιήσατε- η ώρα των διώξεων για μια σειρά σκάνδαλα που έχω συμβάλλει στην αποκάλυψη τους.

3) Είστε θρασύδειλα όντα

4) ΔΕΝ ΨΑΡΩΝΩ ,ΣΑΣ ΓΛΕΝΤΑΩ !

Αυτά ...ως απάντηση σε σας και στο τσογλανάκι που στείλατε να ρίξει μολότοφ στο σπίτι μου στην Αθήνα στις 5.30 το πρωί ..

ΠΡΟΣ φίλους συγγενείς συντρόφους και γνωστούς : ΟΛΑ ΠΡΥΜΑ ,ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ !!!

Εικόνα

https://www.news247.gr/politiki/polakis ... 06140.html

Άβαταρ μέλους
ΜπλεΜπουμπυς
Δημοσιεύσεις: 20369
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 07:28
Τοποθεσία: Πανταχου παρων

Re: Πόσο πόνο πρόσφερε ο Πολάκης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΜπλεΜπουμπυς » 29 Μαρ 2019, 21:04

Στη θέση του Πολάκη, θα έδινα ένα διχίλιαρο από τον βουλευτικό μισθό μηνιαίως στον ΣΚΑΙ, που δουλεύει ακούραστα για την επανεκλογή του.
Οι ΗΠΑ θα πολεμανε την Ρωσια μεχρι τον ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ Ουκρανο !

Άβαταρ μέλους
Μηχανικός
Δημοσιεύσεις: 12036
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:31
Τοποθεσία: Καλαμάτα

Re: Πόσο πόνο πρόσφερε ο Πολάκης;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μηχανικός » 29 Μαρ 2019, 21:09

Ο Πολάκης έγραψε στο Facebook:
«Νίκο Υποφαντη ,πεκινουά της διατεταγμένης δημοσιογραφιας του ΣΚΑΙ-ΞΕΦΤΙΛΕΣ:

Να έρθω αυριο πρωί απο το βοθροκαναλο σας (δίπλα στο Μοσχατο μένω ,δεν μου κανει κόπο) να σε παρω με τη μηχανή να παμε σε ενα ΑΤΜ να πληκτρολογήσεις ανάληψη 800.000 ευρω να δούμε αν θα σου δωςει;;;;

Να κάτσω επιςης να σου κάνω παρέα να ρωτάς τους περαστικούς "αν ζητήσετε 800 χιλιάρικα δάνειο θα σας το δωςει η τράπεζα; Ο ΠΑΣΧΑΣ πως το πηρε;;;"

Οπως ακριβως εκανες ξεφτιλισμένο υποκείμενο με το δικό μου δάνειο των 100.000 ευρω που και απο τα εισοδήματα μου καλύπτεται και υποθήκη το σπίτι μου εβαλα και νόμιμο το βρήκε η τράπεζα της ελλαδας και αποπληρώνεται;;!;

Να ρθω ελεεινέ ή θα το κανεις μονος σου;;;;»
:smt005:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών