Προσκλητήριο της Χρυσής Αυγής στους γκέϊ !

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Pirate7G
Δημοσιεύσεις: 2121
Εγγραφή: 27 Δεκ 2018, 19:21

Re: Προσκλητήριο της Χρυσής Αυγής στους γκέϊ !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pirate7G » 20 Φεβ 2019, 23:41

Otto Weininger έγραψε:
20 Φεβ 2019, 23:38
Pirate7G έγραψε:
20 Φεβ 2019, 23:35
Otto Weininger έγραψε:
20 Φεβ 2019, 23:19


Πας καλά ρε ;

https://hornet.com/stories/conservative-gays-west/

Άρα εγώ που σου δείχνω σε βιτνεο τους γκέι στην Ελλάδα να βρίζουν την χρυσή αυγή, ως απόδειξη ότι δεν την ψηφίζουν, δεν πάω καλά γιατί εσύ φέρνεις ιστορίες για δράκους από την άλλη άκρη της Ευρώπης που δεν έχουν καμία σχέση με το τι γίνεται εδω.
:smt005:
Τα σπας bro
Όχι.
Εγώ σου δείχνω άρθρα που λένε τι συμβαίνει σε Ευρώπη και Αμερική και εσύ μου δείχνεις βίντεο από Ελλάδα όπου μερικές ξεφωνημενες βρίζουν την ΧΑ.

Λες και εγώ μίλησα αποκλειστικά για Ελλάδα και ΧΑ.


Που σκατά σας βρίσκουν εκεί στην Κουμουνδούρου;

Εν τέλει ξέχασες για ποιο θέμα μιλάγαμε ή επειδή κατάλαβες πως ήταν άκυρο να πεις ότι οι γκέι στην Ελλάδα ψηφίζουν χα, θες απεγνωσμένα να δειξεις ότι και καλά δεν μιλάγαμε για αυτό και μόνο για αυτό;
Δεν τσακιζω το φρύδι μου

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29771
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Προσκλητήριο της Χρυσής Αυγής στους γκέϊ !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 20 Φεβ 2019, 23:45

Pirate7G έγραψε:
20 Φεβ 2019, 23:41
Otto Weininger έγραψε:
20 Φεβ 2019, 23:38
Pirate7G έγραψε:
20 Φεβ 2019, 23:35



Άρα εγώ που σου δείχνω σε βιτνεο τους γκέι στην Ελλάδα να βρίζουν την χρυσή αυγή, ως απόδειξη ότι δεν την ψηφίζουν, δεν πάω καλά γιατί εσύ φέρνεις ιστορίες για δράκους από την άλλη άκρη της Ευρώπης που δεν έχουν καμία σχέση με το τι γίνεται εδω.
:smt005:
Τα σπας bro
Όχι.
Εγώ σου δείχνω άρθρα που λένε τι συμβαίνει σε Ευρώπη και Αμερική και εσύ μου δείχνεις βίντεο από Ελλάδα όπου μερικές ξεφωνημενες βρίζουν την ΧΑ.

Λες και εγώ μίλησα αποκλειστικά για Ελλάδα και ΧΑ.


Που σκατά σας βρίσκουν εκεί στην Κουμουνδούρου;

Εν τέλει ξέχασες για ποιο θέμα μιλάγαμε ή επειδή κατάλαβες πως ήταν άκυρο να πεις ότι οι γκέι στην Ελλάδα ψηφίζουν χα, θες απεγνωσμένα να δειξεις ότι και καλά δεν μιλάγαμε για αυτό και μόνο για αυτό;
Δεν είπα ποτέ ότι "οι γκέι στη Ελλάδα ψηφίζουν ΧΑ".

Έγραψα αυτό:
Otto Weininger έγραψε:
20 Φεβ 2019, 13:14
Πολυ μεγάλα ποσοστά gay κλπ ψηφίζουν Δεξιά ή και ακροδεξιά κόμματα.
Και όπως δείχνουν οι τάσεις θα αυξηθούν και άλλο.
Το οποίο είναι φως φανάρι ότι δεν αναφερόταν αποκλειστικά στην Ελλάδα.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Pirate7G
Δημοσιεύσεις: 2121
Εγγραφή: 27 Δεκ 2018, 19:21

Re: Προσκλητήριο της Χρυσής Αυγής στους γκέϊ !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pirate7G » 20 Φεβ 2019, 23:50

Otto Weininger έγραψε:
20 Φεβ 2019, 23:45
Pirate7G έγραψε:
20 Φεβ 2019, 23:41
Otto Weininger έγραψε:
20 Φεβ 2019, 23:38


Όχι.
Εγώ σου δείχνω άρθρα που λένε τι συμβαίνει σε Ευρώπη και Αμερική και εσύ μου δείχνεις βίντεο από Ελλάδα όπου μερικές ξεφωνημενες βρίζουν την ΧΑ.

Λες και εγώ μίλησα αποκλειστικά για Ελλάδα και ΧΑ.


Που σκατά σας βρίσκουν εκεί στην Κουμουνδούρου;

Εν τέλει ξέχασες για ποιο θέμα μιλάγαμε ή επειδή κατάλαβες πως ήταν άκυρο να πεις ότι οι γκέι στην Ελλάδα ψηφίζουν χα, θες απεγνωσμένα να δειξεις ότι και καλά δεν μιλάγαμε για αυτό και μόνο για αυτό;
Δεν είπα ποτέ ότι "οι γκέι στη Ελλάδα ψηφίζουν ΧΑ".

Έγραψα αυτό:
Otto Weininger έγραψε:
20 Φεβ 2019, 13:14
Πολυ μεγάλα ποσοστά gay κλπ ψηφίζουν Δεξιά ή και ακροδεξιά κόμματα.
Και όπως δείχνουν οι τάσεις θα αυξηθούν και άλλο.
Το οποίο είναι φως φανάρι ότι δεν αναφερόταν αποκλειστικά στην Ελλάδα.

Α ναι!
Σε μπέρδεψα με τον άλλον που μου έλεγε για τον Κασιδιάρη ότι τον ψηφίζουν οι γκέι γιατί καίει καρδιές.
Συγνωμη. Έχεις δίκιο.
Δεν τσακιζω το φρύδι μου

Άβαταρ μέλους
Γάταρος
Δημοσιεύσεις: 7854
Εγγραφή: 05 Σεπ 2018, 03:12
Phorum.gr user: Φορουμίτης ο Δίκαιος

Re: Προσκλητήριο της Χρυσής Αυγής στους γκέϊ !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γάταρος » 21 Φεβ 2019, 08:29

Otto Weininger έγραψε:
20 Φεβ 2019, 23:38
Pirate7G έγραψε:
20 Φεβ 2019, 23:35
Otto Weininger έγραψε:
20 Φεβ 2019, 23:19


Πας καλά ρε ;

https://hornet.com/stories/conservative-gays-west/

Άρα εγώ που σου δείχνω σε βιτνεο τους γκέι στην Ελλάδα να βρίζουν την χρυσή αυγή, ως απόδειξη ότι δεν την ψηφίζουν, δεν πάω καλά γιατί εσύ φέρνεις ιστορίες για δράκους από την άλλη άκρη της Ευρώπης που δεν έχουν καμία σχέση με το τι γίνεται εδω.
:smt005:
Τα σπας bro
Όχι.
Εγώ σου δείχνω άρθρα που λένε τι συμβαίνει σε Ευρώπη και Αμερική και εσύ μου δείχνεις βίντεο από Ελλάδα όπου μερικές ξεφωνημενες βρίζουν την ΧΑ.

Λες και εγώ μίλησα αποκλειστικά για Ελλάδα και ΧΑ.


Που σκατά σας βρίσκουν εκεί στην Κουμουνδούρου;
Aπό τη Χρυσή Αυγή καίγεται ο κώλος του, για τη Χρυσή Αυγή σου λέει.
Η αλήθεια είναι μίσος γι' αυτούς που μισούν την αλήθεια.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69794
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Προσκλητήριο της Χρυσής Αυγής στους γκέϊ !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 21 Φεβ 2019, 14:32

Otto Weininger έγραψε:
20 Φεβ 2019, 13:49
hellegennes έγραψε:
20 Φεβ 2019, 13:23
Otto Weininger έγραψε:
20 Φεβ 2019, 13:14
Πολυ μεγάλα ποσοστά gay κλπ ψηφίζουν Δεξιά ή και ακροδεξιά κόμματα.
Και όπως δείχνουν οι τάσεις θα αυξηθούν και άλλο.
Άλλο δεξιά, άλλο ακροδεξιά. Το ότι είναι γκέι δεν σημαίνει ότι δεν είναι ηλίθιοι ώστε να μην καταλαβαίνουν τι λέει η ακροδεξιά για την συνομοταξία τους. Και αλλοδαπούς ξέρω που έχουν ψηφίσει ΧΑ. Πιθανόν να πιστεύουν ότι η ΧΑ θα διώξει τους άλλους και θα αφήσει αυτούς.
Για άλλους λόγους συμβαίνει.
:smt023
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Υπερκουλτουριάρης
Δημοσιεύσεις: 2892
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:01
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη/ Ν. Μακεδονία

Re: Προσκλητήριο της Χρυσής Αυγής στους γκέϊ !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υπερκουλτουριάρης » 21 Φεβ 2019, 18:06

Pirate7G έγραψε:
20 Φεβ 2019, 22:38

Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
20 Φεβ 2019, 20:32
Δεν είμαι φασίστας αλλά...
:smt005:
Ισχύει. Ένας πραγματικός φασίστας ποτέ δεν θα έγραφε αυτά που γράφεις εσύ. Προτιμούσε να του κοπούν τα χέρια και να τα φάει ωμά.
Fascist friendly είσαι. Ο ορισμός κιόλας.
Ασφαλώς. Είμαι Friendly με όλο τον κόσμο, χωρίς μισαλλοδοξίες και διαχωρισμούς. Αποδέχομαι τους πάντες, ορίζω τον liberal .

Για να επανέρθω στο θέμα, η πολιτική στην Ελλάδα έχει χρεοκοπήσει εντελώς. Οι πιο πολλοί πολίτες δεν πιστεύουν πουθενα, ούτε ανήκουν κάπου.
Κάποια πράγματα επίσης , δεν αλλάζουν. Οι μισοί πιτσιρικάδες τον παίρνουν για πλάκα,είναι γεγονός. Πλέον πιο ευκολα με φλερτάρει 20χρονος, παρά 20χρονη και είμαι και παλιομοδίτης ο καημένος και αφελής, οπότε αρχικά πιστεύω πως απλά θέλουν να κάνουμε παρέα, δεν μπορεί να πάει το μυαλό μου εκει. I am afraid of those kids, but ζουν ανάμεσα μας.
Ο εχθρός για την καμμένη αυτή γενιά, δεν είναι ο συντηρητικός Έλληνας, αλλά οι ισλαμιστές ,που δεν μπορούν να ανεχτούν κάτι τέτοιο και επίσης είναι και άσχημοι οι περισσότεροι. Ένα ακροδεξιό κόμμα θα πρέπει να αναπροσαρμοστει και να καταλάβει πως το μεγάλο target group του είναι αυτοί + οι γυναίκες μας που από την περιρρέουσα ατμοσφαιρα θα αναγκαστούν σε 10 χρόνια να κυκλοφορούν με μαντίλα στην Αριστοτέλους. Για εμένα που είμαι άνδρας και straight, στα παπάρια μου. Άντε το πολύ-πολύ σε μια πλήρη ισλαμική επικρατηση να αφήσω μούσια και να φοράω κουρτίνες ή να πίνω οινόπνευμα στα κρυφά , εν τέλει οικονομία θα κάνω.
Η Δύση και ο πολιτισμός της είναι αυτό το πράγμα, ηδονισμός,υλισμός,κατάχρηση, αποβλάκωση και είναι το καλύτερο που μπορείς να πάρεις σε αυτή την γη. Ας την υπερασπιστούμε.

Αυτή την στιγμή επιμένω πως στο σκηνικό δυο άνθρωποι μπορούν να ηγηθούν την Ελ ακροδεξιά. Ο Κασιδιάρης,μετανιωμένος για τους νεανικούς πειραματισμούς, με κατανάλωση 2 λίτρα βαλεριάνας την ημέρα, φωτογραφήσεις με στρίνγκ και συνεντεύξεις στον Μένιο Φουρθιώτη ή ο πολυμήχανος μακιαβελικός εξουσιομανής αρτίστας Τσίπρας το 2023,κάνοντας την ύψιστη τρολιά και αναθεωρώντας για μια ακόμα φορά με δημόσιο διάγγελμα.
Κάτι σε χουντοβασιλισμούς,Μελιγαλάδες, Αδόλφους .... είναι γελοιότητες, δεν δουλεύει,σαμποτάρει. Ούτε καν κάτι στο αμερικάνικο Τραμπικό πρότυπο. Ο Εθνικισμός δεν τραβάει επίσης. Κοινωνική ασφάλεια+ κοινωνικό κράτος και ελευθερία θέλει ο κόσμος, όχι να πάρει την Κωνσταντινούπολη.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Υπερκουλτουριάρης την 22 Φεβ 2019, 09:42, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Ορέστης 35

Re: Προσκλητήριο της Χρυσής Αυγής στους γκέϊ !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 21 Φεβ 2019, 23:00

Οι μουσουλμανοι στην Ελλαδα προς το παρον δεν προκαλουν και δεν ειναι η μεγαλυτερη μειονοτητα ξενων. Επισης πολλοι κανουν συντροφια σε γερους γκευ. Ουτε οι Ελληνιδες φαινεται να εχουν προβλημα μαζι τους, αλλωστε πολλοι νεοι μουσουλμανοι αντρες, ειδικα αυτοι που ηρθαν τα τελευταια χρονια, ειναι αρκετα μοντερνοι εμφανισιακα, παιρνουν σκυλακια κλπ. Αυτο που χρειαζεται η ακροδεξια ειναι μια καλη προβοκατσια.

Άβαταρ μέλους
Υπερκουλτουριάρης
Δημοσιεύσεις: 2892
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:01
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη/ Ν. Μακεδονία

Re: Προσκλητήριο της Χρυσής Αυγής στους γκέϊ !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υπερκουλτουριάρης » 22 Φεβ 2019, 09:50

Δεν ξέρω ίσως το θέμα να είναι τοπικό και να έχετε άλλου είδους λάθρο στην Αθήνα.
Το πρόβλημα για εμένα είναι οι μουσουλμάνοι, σαν να κατέβηκαν από άλλο πλανήτη, με τις μαντίλες και την μπίχλα τους. Δεν θα αφομοιωθούν ποτέ,ειδικά αν τους χτίζουμε τζαμιά και μαλακίες, ούτε έχουν την διάθεση.
Οι μαυρούλιδες είναι κουλ άτομα, δεν έχουν κανένα φυλετικό μίσος για τους Έλληνες και μπαίνουν στην φάση. Οι κίτρινοι επίσης είναι ήσυχοι, δεν συμμετέχουν στην εγκληματικότητα, κοιτούν την δουλειά τους.Τους συμπαθώ.
Πρόβλημα είναι και οι λευκοί που έχουν μίσος για εμάς(αλβανοί) ή προέρχονται από πιο βίαιες κοινωνίες(Γεωργιανοί). Με αυτούς αργά ή γρήγορα θα την βρούμε την άκρη. Με τους μουσουλμάνους δεν τα βρήκε ποτέ κανένας.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37781
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Προσκλητήριο της Χρυσής Αυγής στους γκέϊ !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 22 Φεβ 2019, 10:58

Μπίστης έγραψε:
20 Φεβ 2019, 13:10
Γιατί δεν υπάρχουν αυγά στον τίτλο ; :smt017
Άλλαξε την συνταγή ο γιατρός ;
:D
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Rakomelofronas
Δημοσιεύσεις: 4605
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:00
Phorum.gr user: Pegasus - erkebrad

Re: Προσκλητήριο της Χρυσής Αυγής στους γκέϊ !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Rakomelofronas » 22 Φεβ 2019, 19:42

Αργά ή γρήγορα θα αρχίσουν να επανέρχονται οι θεωρίες ότι οι φασίστες είναι καταπιεσμένοι ομοφυλόφιλοι.
Ο κόσμος που θυμάσαι δεν υπάρχει πια.
Τargetnews

Άβαταρ μέλους
Υπερκουλτουριάρης
Δημοσιεύσεις: 2892
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:01
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη/ Ν. Μακεδονία

Re: Προσκλητήριο της Χρυσής Αυγής στους γκέϊ !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υπερκουλτουριάρης » 22 Φεβ 2019, 19:50

Rakomelofronas έγραψε:
22 Φεβ 2019, 19:42
Αργά ή γρήγορα θα αρχίσουν να επανέρχονται οι θεωρίες ότι οι φασίστες είναι καταπιεσμένοι ομοφυλόφιλοι.
Ο Ηλίας πιστεύω, κανα δυο όνειρα την εβδομάδα τα βλέπει. Μετά τραβάει μπουνιές στον εαυτό του και κάνει κάμψεις.

Ορέστης 35

Re: Προσκλητήριο της Χρυσής Αυγής στους γκέϊ !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 22 Φεβ 2019, 20:43

Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
22 Φεβ 2019, 09:50
Δεν ξέρω ίσως το θέμα να είναι τοπικό και να έχετε άλλου είδους λάθρο στην Αθήνα.
Το πρόβλημα για εμένα είναι οι μουσουλμάνοι, σαν να κατέβηκαν από άλλο πλανήτη, με τις μαντίλες και την μπίχλα τους. Δεν θα αφομοιωθούν ποτέ,ειδικά αν τους χτίζουμε τζαμιά και μαλακίες, ούτε έχουν την διάθεση.
Οι μαυρούλιδες είναι κουλ άτομα, δεν έχουν κανένα φυλετικό μίσος για τους Έλληνες και μπαίνουν στην φάση. Οι κίτρινοι επίσης είναι ήσυχοι, δεν συμμετέχουν στην εγκληματικότητα, κοιτούν την δουλειά τους.Τους συμπαθώ.
Πρόβλημα είναι και οι λευκοί που έχουν μίσος για εμάς(αλβανοί) ή προέρχονται από πιο βίαιες κοινωνίες(Γεωργιανοί). Με αυτούς αργά ή γρήγορα θα την βρούμε την άκρη. Με τους μουσουλμάνους δεν τα βρήκε ποτέ κανένας.
Ολα ειναι θεμα αριθμων. Αν εχεις εναν μικρο αριθμο εκμοντερνισμενων μουσουλμανων δεν ειναι προβλημα. Ειναι σαν συντηρητικοι χριστιανοι, δεν αφηνουν τις γυναικες τους να παντρευονται αλλοθρησκους, κανουν καμακι σε χριστιανες, αλλα δεν προκαλουν. Αν γινουν μια μεγαλη κοινοτητα αρχιζουν να διεκδικουν με τα γνωστα προβληματα.

Αν εγω εφτιαχνα ενα κομμα και γινομουν πρωθυπουργος, θα αφαιρουσα τις ιθαγενειες απο οσους εισηλθαν παρανομα και απο τα παιδια τους, και σιγια σιγα θα τους απελαυνα. Μετα δε θα ανανεωνα τις αδειες παραμονης των τριτοκοσμικων και θα τους απελαυνα και αυτους. Θα αφηνα μικρους αριθμους -εως 300.000 αλλοδαπους, με την πλειονοτητα μη μουσουλμανους και οχι απο ομορες χωρες. Σε αυτους θα εδινα καποια προνομια για να ειναι ευχαριστημενοι και να εχουν δραστηριοτητες οπως το εμποριο που κανουν τους ανθρωπους φιλησυχους και υπακουους στο κρατος. Μετα θα προσπαθουσα να προσελκυσω ξενες εταιριες που θα προσλαμβαναν επιστημονικο προσωπικο απο Ελλαδα και εξωτερικο. Μερικες χιλιαδες ξενοι επιστημονες θα ηταν θετικη συνεισφορα στην κοινωνια. Θα εφτιαχνα ενα point system για τη χορηγηση αδειας παραμονης. Ταυτοχρονα θα ενισχυα την αστυνομευση στους δρομους και θα εφτιαχνα νομους που θα τιμωρουσαν με απωλεια αδειας παραμονης οσους μεταναστες ενοχλουν Ελληνες. Ετσι θα κοβοταν η μαγκια μερικων. Οσο για τους ξενους που εμπαιναν φυλακη για εγκληματα, με την αποφυλακιση τους θα απελαυνονταν.

anax81

Re: Προσκλητήριο της Χρυσής Αυγής στους γκέϊ !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από anax81 » 22 Φεβ 2019, 22:04

Pirate7G έγραψε:
20 Φεβ 2019, 23:35


Άρα εγώ που σου δείχνω σε βιτνεο τους γκέι στην Ελλάδα να βρίζουν την χρυσή αυγή, ως απόδειξη ότι δεν την ψηφίζουν ούτε αυτήν ούτε τον Κασιδιάρη , δεν πάω καλά γιατί εσύ φέρνεις ιστορίες για δράκους από την άλλη άκρη της Ευρώπης που δεν έχουν καμία σχέση με το τι γίνεται εδω.
:smt005:
Τα σπας bro


Τσίμπα άλλη μια περίπτωση
http://newpost.gr/ellada/5c12578256dccb ... yshs-ayghs

Υπάρχουν γκει οργανωμένοι σε συλλογικότητες που πολεμούν τη χρυσή αυγή γιατι χαρτζιλικώνονται από τον σορος. Είναι επαγγελματίες ακτιβιστές που κάνουν σαματά με το αζημίωτο. Φυσικό και επόμενο είναι η χρυσή αυγή να τους βάλει στο στόχαστρο, αφού δουλεύουν για τα κέντρα της παγκοσμιοποίησης. Γενικά ρέει άφθονο χρήμα σε άτομα που τα παίρνουν χοντρά για να υπερασπιστούν δήθεν μειονοτικά δικαιώματα.Είναι εντελώς αχρείαστο τη στιγμή που ο καθένας είναι ελεύθερος να κάνει στο κρεβάτι του ό,τι θέλει αξιοποιώντας το ίντερνετ.
Εγώ προσωπικά έχω παρευρεθεί σε παρέες που εκπροσωπούν ομολογουμένως ένα φθηνό κατ' εμέ lifestyle και δήλωναν δυνητικοί ψηφοφόροι της χρυσής αυγής. Και για να το πάω ακόμη και πιο μακριά ακόμη και ο σιχαΜένιος έριξε ένα δάκρυ για τον Κατσίφα, τη στιγμή που σύσσωμη η αριστερά και οι λεγόμενοι προοδευτικοί ασελγούσαν πάνω απο τον τάφο του.
Δεν έχετε ιδέα τι περιλαμβάνει αυτό το 10% της χρυσής αυγής. όταν ξυπνήσετε θα είναι αργά, θα γίνει πρώτη δύναμη

Άβαταρ μέλους
Υπερκουλτουριάρης
Δημοσιεύσεις: 2892
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:01
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη/ Ν. Μακεδονία

Re: Προσκλητήριο της Χρυσής Αυγής στους γκέϊ !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υπερκουλτουριάρης » 23 Φεβ 2019, 09:05

Ορέστης 35 έγραψε:
22 Φεβ 2019, 20:43


Αν εγω εφτιαχνα ενα κομμα και γινομουν πρωθυπουργος, θα αφαιρουσα τις ιθαγενειες απο οσους εισηλθαν παρανομα και απο τα παιδια τους, και σιγια σιγα θα τους απελαυνα. Μετα δε θα ανανεωνα τις αδειες παραμονης των τριτοκοσμικων και θα τους απελαυνα και αυτους. Θα αφηνα μικρους αριθμους -εως 300.000 αλλοδαπους, με την πλειονοτητα μη μουσουλμανους και οχι απο ομορες χωρες. Σε αυτους θα εδινα καποια προνομια για να ειναι ευχαριστημενοι και να εχουν δραστηριοτητες οπως το εμποριο που κανουν τους ανθρωπους φιλησυχους και υπακουους στο κρατος. Μετα θα προσπαθουσα να προσελκυσω ξενες εταιριες που θα προσλαμβαναν επιστημονικο προσωπικο απο Ελλαδα και εξωτερικο. Μερικες χιλιαδες ξενοι επιστημονες θα ηταν θετικη συνεισφορα στην κοινωνια. Θα εφτιαχνα ενα point system για τη χορηγηση αδειας παραμονης. Ταυτοχρονα θα ενισχυα την αστυνομευση στους δρομους και θα εφτιαχνα νομους που θα τιμωρουσαν με απωλεια αδειας παραμονης οσους μεταναστες ενοχλουν Ελληνες. Ετσι θα κοβοταν η μαγκια μερικων. Οσο για τους ξενους που εμπαιναν φυλακη για εγκληματα, με την αποφυλακιση τους θα απελαυνονταν.
Εγώ θα σε ψήφιζα.

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 34752
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Προσκλητήριο της Χρυσής Αυγής στους γκέϊ !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 23 Φεβ 2019, 09:16

Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
22 Φεβ 2019, 09:50
Δεν ξέρω ίσως το θέμα να είναι τοπικό και να έχετε άλλου είδους λάθρο στην Αθήνα.
Το πρόβλημα για εμένα είναι οι μουσουλμάνοι, σαν να κατέβηκαν από άλλο πλανήτη, με τις μαντίλες και την μπίχλα τους. Δεν θα αφομοιωθούν ποτέ,ειδικά αν τους χτίζουμε τζαμιά και μαλακίες, ούτε έχουν την διάθεση.
Οι μαυρούλιδες είναι κουλ άτομα, δεν έχουν κανένα φυλετικό μίσος για τους Έλληνες και μπαίνουν στην φάση. Οι κίτρινοι επίσης είναι ήσυχοι, δεν συμμετέχουν στην εγκληματικότητα, κοιτούν την δουλειά τους.Τους συμπαθώ.
Πρόβλημα είναι και οι λευκοί που έχουν μίσος για εμάς(αλβανοί) ή προέρχονται από πιο βίαιες κοινωνίες(Γεωργιανοί). Με αυτούς αργά ή γρήγορα θα την βρούμε την άκρη. Με τους μουσουλμάνους δεν τα βρήκε ποτέ κανένας.

Όχι,απλώς δεν είναι εδώ ενταγμένοι.Οι μόνοι ενταγμένοι μουσουλμάνοι στην Ελλάδα είναι αυτοί της Θράκης.Η ένταξη που πολλοί παρουσιάζουν ως λύση στην πραγματικότητα είναι η προυπόθεση για πολιτική δράση και αξιώσεις.Στη Δυτική Ευρώπη υπάρχουν μεγάλες μουσουλμανικές κοινότητες ανθρώπων που έχουν γεννηθεί εκεί,που είναι δεδομένο ότι είναι πολίτες των χωρών αυτών,που έχουν αντιπροσώπευση και βουλευτές - μέχρι και τον δήμαρχο του Λονδίνου έχουν βγάλει - και υπουργούς και ουσιαστικά εάν τα πράγματα φθάσουν στο άσχημο θα πρόκειται για εμφύλιο θρησκευτικό πόλεμο και όχι για εισβολή ξένων.
Δεν υπάρχει σύγκριση με την Ελλάδα όπου ακόμη δεν υπάρχει νόμιμο τζαμί εκτός Θράκης.Εάν βεβαιωθούν ότι στέριωσαν τότε θα αρχίσουν τα ωραία.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών