Προσκλητήριο της Χρυσής Αυγής στους γκέϊ !

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Υπερκουλτουριάρης
Δημοσιεύσεις: 2892
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:01
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη/ Ν. Μακεδονία

Re: Προσκλητήριο της Χρυσής Αυγής στους γκέϊ !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υπερκουλτουριάρης » 23 Φεβ 2019, 20:23

Ορέστης 35 έγραψε:
23 Φεβ 2019, 14:00


Μηπως θα ηταν σοφο να αποδωσουμε μονοι μας στην Τουρκια ενα κομματι της Θρακης με ολοκληρη τη μειονοτητα;
Μια σοβαρή εθνικιστική κυβέρνηση αυτό θα έκανε. Όλη η μειονότητα + οι μουσουλμάνοι λαθρομετανάστες και πάρτε εδάφη μέχρι την Ορεστιάδα. Δεν υπάρχει πιο σοφή και φιλειρηνική λύση, από την ανταλλαγή πληθυσμών. Αν δεν είχαν φερθεί λογικά ο Βενιζέλος με τον Κεμάλ τότε, άλλες 50 φορές θα είχαμε σφαχτεί.

Ορέστης 35

Re: Προσκλητήριο της Χρυσής Αυγής στους γκέϊ !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 23 Φεβ 2019, 20:57

Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
23 Φεβ 2019, 20:23
Ορέστης 35 έγραψε:
23 Φεβ 2019, 14:00


Μηπως θα ηταν σοφο να αποδωσουμε μονοι μας στην Τουρκια ενα κομματι της Θρακης με ολοκληρη τη μειονοτητα;
Μια σοβαρή εθνικιστική κυβέρνηση αυτό θα έκανε. Όλη η μειονότητα + οι μουσουλμάνοι λαθρομετανάστες και πάρτε εδάφη μέχρι την Ορεστιάδα. Δεν υπάρχει πιο σοφή και φιλειρηνική λύση, από την ανταλλαγή πληθυσμών. Αν δεν είχαν φερθεί λογικά ο Βενιζέλος με τον Κεμάλ τότε, άλλες 50 φορές θα είχαμε σφαχτεί.
Oι θρακιωτες ομως λεει η Γαλη δεν θα το δεχτουν.

Εγω νομιζω οτι εχει λογικη να δωσουμε κατι απο Θρακη στην Τουρκια με τη συμφωνια να κατσουν ησυχα οσο θα κανουμε πολεμο στην Αλβανια.

Άβαταρ μέλους
Υπερκουλτουριάρης
Δημοσιεύσεις: 2892
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:01
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη/ Ν. Μακεδονία

Re: Προσκλητήριο της Χρυσής Αυγής στους γκέϊ !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υπερκουλτουριάρης » 23 Φεβ 2019, 21:05

Ορέστης 35 έγραψε:
23 Φεβ 2019, 20:57


Oι θρακιωτες ομως λεει η Γαλη δεν θα το δεχτουν.

Αν είναι να ξεφορτωθούν τους Τούρκους το δέχονται. Τι νομίζεις, θα είχα εγω καμιά αντίρρηση να παραχωρήσω το Κορδελίο σε άλλη χώρα, αν βάλουν μέσα την πλέμπα, γύφτων και μουσουλμάνων, που κυκλοφορεί στο κέντρο της Θεσσαλονίκης; Ευχαριστώ θα έλεγα.

Ορέστης 35

Re: Προσκλητήριο της Χρυσής Αυγής στους γκέϊ !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 23 Φεβ 2019, 21:10

Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
23 Φεβ 2019, 21:05
Ορέστης 35 έγραψε:
23 Φεβ 2019, 20:57


Oι θρακιωτες ομως λεει η Γαλη δεν θα το δεχτουν.

Αν είναι να ξεφορτωθούν τους Τούρκους το δέχονται. Τι νομίζεις, θα είχα εγω καμιά αντίρρηση να παραχωρήσω το Κορδελίο σε άλλη χώρα, αν βάλουν μέσα την πλέμπα, γύφτων και μουσουλμάνων, που κυκλοφορεί στο κέντρο της Θεσσαλονίκης; Ευχαριστώ θα έλεγα.
Για τους Τουρκους της Ροδου τι γνωμη εχεις;

Άβαταρ μέλους
Υπερκουλτουριάρης
Δημοσιεύσεις: 2892
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:01
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη/ Ν. Μακεδονία

Re: Προσκλητήριο της Χρυσής Αυγής στους γκέϊ !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υπερκουλτουριάρης » 23 Φεβ 2019, 21:25

Ορέστης 35 έγραψε:
23 Φεβ 2019, 21:10


Για τους Τουρκους της Ροδου τι γνωμη εχεις;
Δεν έχω άποψη. Είχαμε έναν στον στρατό,η μάνα του ήταν Ελληνίδα. Μιλούσε τα Ελληνικά κανονικά, κάπνιζε, έπινε αλκόολ, νομίζω έτρωγε και γύρο.Χαζός και άσχημος, αλλά καλό παιδί. Για τους άλλους δεν ξέρω.
Είχα και άλλα μουσουλμάνο φίλο στον στρατό στην Αυλώνα ,έναν Αιγύπτιο που ήταν τότε 37 χρονών, παντρεμένος με πελοποννήσια, αλλά αυτόν δεν τον μετράω, γιατί ήταν self hating, είχε έρθει από το 82(17 χρονών), για να γουστάρει ελευθερία, απεχθάνονταν την φάρα του, έπινε ξύδια. Είχα πάει και σπίτι του, η γυναίκα του μας είχε πρήξει τα αρχίδια, του είχε πάρει τον αέρα. Θυμάμαι είχε γίνει καψιμιτζής γιατί ήταν μεγάλος και μέσα σε μια εβδομάδα γκαβάντζωσε κοντά στα 200 ευρώ. Και πήγαμε παρέα στον Βοσκόπουλο, που μας άρεσε και τους δυο, τραγούδαγε τότε με τον Λεμπέση στο Fever και ήπιαμε ένα μπουκάλι ουίσκυ Glenfiddich που το πλήρωσε αυτός με τα κλεμμένα. Φόραγε μια κολλητή μπλούζα με αστέρι :lol:
Συγκινήθηκα τώρα, χρόνια είχε να μου έρθει στο μυαλό. Να είναι καλά.

Άβαταρ μέλους
Λευκός Λύκος
Δημοσιεύσεις: 3579
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:06
Phorum.gr user: Λευκός Λύκος
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη-Μακεδονία

Re: Προσκλητήριο της Χρυσής Αυγής στους γκέϊ !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λευκός Λύκος » 24 Φεβ 2019, 08:51

Rakomelofronas έγραψε:
22 Φεβ 2019, 19:42
Αργά ή γρήγορα θα αρχίσουν να επανέρχονται οι θεωρίες ότι οι φασίστες είναι καταπιεσμένοι ομοφυλόφιλοι.
Αυτή η μαλακία πως έχει προκύψει δεν μπορώ να καταλάβω.Πραγματικά.
Δηλαδή οποιος δεν γουστάρει τους γκευ είναι κρυφοαδερφή.
Αρα και γω που είμαι και αντιολυμπιακός είμαι και κρυφογαυρος ταυτόχρονα;

Άβαταρ μέλους
Λευκός Λύκος
Δημοσιεύσεις: 3579
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:06
Phorum.gr user: Λευκός Λύκος
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη-Μακεδονία

Re: Προσκλητήριο της Χρυσής Αυγής στους γκέϊ !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λευκός Λύκος » 24 Φεβ 2019, 08:53

Ορέστης 35 έγραψε:
23 Φεβ 2019, 14:00
Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
23 Φεβ 2019, 09:22
πατησιωτης έγραψε:
23 Φεβ 2019, 09:16


Όχι,απλώς δεν είναι εδώ ενταγμένοι.Οι μόνοι ενταγμένοι μουσουλμάνοι στην Ελλάδα είναι αυτοί της Θράκης.
:lol: Έχεις πάει στην Θράκη; CNN Turk, Tούρκικες σημαίες, σπαστά Ελληνικά και προσευχές να μπουν τα αδέρφια τους οι Τούρκοι και να μας γαμήσουν. Αυτό που γίνεται εκεί, είναι απόδειξη πως όσο και να τους χαιδεύουμε ,οι μουσουλμάνοι δεν θα αφομοιωθούν ποτέ. Και μιλάμε για μουσουλμάνους ευρωπαικής προέλευσης, που ανθρωπολογικά φέρνουν περισσότερο σε Έλληνες ή σλάβους. Έπρεπε να είχαν πάρει μπούλο από το 55 τουλάχιστον και να ζούμε από μακριά και αγαπημένοι.
Μηπως θα ηταν σοφο να αποδωσουμε μονοι μας στην Τουρκια ενα κομματι της Θρακης με ολοκληρη τη μειονοτητα;
Τι μαλακίες είναι αυτές που γραφεις πάλι;

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 34806
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Προσκλητήριο της Χρυσής Αυγής στους γκέϊ !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 24 Φεβ 2019, 10:04

ΓΑΛΗ έγραψε:
23 Φεβ 2019, 19:29
Αυτό θα το κρίνεις εσύ, Ορέστη.
Μιλάμε για μια περιοχή όπου οι μη μουσουλμάνοι είναι ακόμη πλειοψηφία και μάλιστα συντριπτική πλειοψηφία στα σύνορα.Στο συνοριακό νομό Έβρου είναι 7% μουσουλμάνοι,στην Ροδόπη μόνο ελάχιστη πλειοψηφία 50-55% και στην Ξάνθη 35%.
Ορέστης 35 έγραψε:
23 Φεβ 2019, 21:10
Για τους Τουρκους της Ροδου τι γνωμη εχεις;
Οι Τούρκοι της Ρόδου δεν αποτελούν πρόβλημα για μια σειρά από λόγους.Πρώτον ο Άγιος Τουρισμός (των αιρετικών Φράγκων φυσικά :lol: ) προκάλεσε μεγάλη οικονομική άνθιση στην περιοχή που προσήλκυσε ελληνικό πληθυσμό από τις άλλη Ελλάδα και έτσι η μειονότητα έγινε ακόμη πιο μειονότητα.Δεύτερον η ίδια άνθιση ωφέλησε και τους Τούρκους που είναι ενταγμένοι στο τουριστικό κύκλωμα,πολλοί ζουν από νοικιασμένα δωμάτια,έχουν μαγαζιά ιδίως στην παλιά πόλη ή πουλάνε οικόπεδα και δεν έχουν διάθεση για φασαρίες.Τρίτον δεν έχουν ιδιαίτερα δικαιώματα με βάση συνθήκη όπως οι Θρακιώτες λόγω Λωζάννης.Η συνθήκη των Παρισίων του 1947 δεν προβλέπει κάτι.Η Τουρκία στο παρελθόν προσπάθησε να κάνει θέμα αλλά τα παράτησε διότι έκρινε ότι δεν είναι πρόσφορο το έδαφος.

Άβαταρ μέλους
Rakomelofronas
Δημοσιεύσεις: 4611
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:00
Phorum.gr user: Pegasus - erkebrad

Re: Προσκλητήριο της Χρυσής Αυγής στους γκέϊ !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Rakomelofronas » 24 Φεβ 2019, 10:28

Λευκός Λύκος έγραψε:
24 Φεβ 2019, 08:51
Rakomelofronas έγραψε:
22 Φεβ 2019, 19:42
Αργά ή γρήγορα θα αρχίσουν να επανέρχονται οι θεωρίες ότι οι φασίστες είναι καταπιεσμένοι ομοφυλόφιλοι.
Αυτή η μαλακία πως έχει προκύψει δεν μπορώ να καταλάβω.Πραγματικά.
Δηλαδή οποιος δεν γουστάρει τους γκευ είναι κρυφοαδερφή.
Αρα και γω που είμαι και αντιολυμπιακός είμαι και κρυφογαυρος ταυτόχρονα;
Μια φορά κι έναν καιρό ήταν ΟΚ να θεωρεί κανείς την ομοφυλοφιλία νεύρωση ή πάθηση, επομένως ήταν "χρήσιμο" να χρεώνεται στους φασίστες και γενικά σε όποιον έχει αυταρχικές τάσεις: η βία και η επιβολή εκφράζονται με πολλούς τρόπους, όχι μόνο με το ξύλο. Πλέον, στην εποχή που ζούμε, το... δριμύ ψυχολογίστικο κατηγορώ κατά των φασιστών θα είναι ότι είναι "τοξικά αρρενωποί" ή κάτι τέτοιο.

Αν υπάρχει κάτι πιο αστείο από τον οικονομικό και ταξικό αναγωγισμό, είναι ο ψυχολογικός.
Ο κόσμος που θυμάσαι δεν υπάρχει πια.
Τargetnews

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70004
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Προσκλητήριο της Χρυσής Αυγής στους γκέϊ !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 24 Φεβ 2019, 11:15

Ορέστης 35 έγραψε:
23 Φεβ 2019, 20:57
Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
23 Φεβ 2019, 20:23
Ορέστης 35 έγραψε:
23 Φεβ 2019, 14:00


Μηπως θα ηταν σοφο να αποδωσουμε μονοι μας στην Τουρκια ενα κομματι της Θρακης με ολοκληρη τη μειονοτητα;
Μια σοβαρή εθνικιστική κυβέρνηση αυτό θα έκανε. Όλη η μειονότητα + οι μουσουλμάνοι λαθρομετανάστες και πάρτε εδάφη μέχρι την Ορεστιάδα. Δεν υπάρχει πιο σοφή και φιλειρηνική λύση, από την ανταλλαγή πληθυσμών. Αν δεν είχαν φερθεί λογικά ο Βενιζέλος με τον Κεμάλ τότε, άλλες 50 φορές θα είχαμε σφαχτεί.
Oι θρακιωτες ομως λεει η Γαλη δεν θα το δεχτουν.

Εγω νομιζω οτι εχει λογικη να δωσουμε κατι απο Θρακη στην Τουρκια με τη συμφωνια να κατσουν ησυχα οσο θα κανουμε πολεμο στην Αλβανια.
Βλέπω ότι συνεχίζεις να χρησιμοποιείς πρώτο πληθυντικό πρόσωπο για ό,τι δεν σε αφορά. :lol:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Ορέστης 35

Re: Προσκλητήριο της Χρυσής Αυγής στους γκέϊ !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 24 Φεβ 2019, 18:09

ΓΑΛΗ έγραψε:
24 Φεβ 2019, 11:15
Ορέστης 35 έγραψε:
23 Φεβ 2019, 20:57
Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
23 Φεβ 2019, 20:23

Μια σοβαρή εθνικιστική κυβέρνηση αυτό θα έκανε. Όλη η μειονότητα + οι μουσουλμάνοι λαθρομετανάστες και πάρτε εδάφη μέχρι την Ορεστιάδα. Δεν υπάρχει πιο σοφή και φιλειρηνική λύση, από την ανταλλαγή πληθυσμών. Αν δεν είχαν φερθεί λογικά ο Βενιζέλος με τον Κεμάλ τότε, άλλες 50 φορές θα είχαμε σφαχτεί.
Oι θρακιωτες ομως λεει η Γαλη δεν θα το δεχτουν.

Εγω νομιζω οτι εχει λογικη να δωσουμε κατι απο Θρακη στην Τουρκια με τη συμφωνια να κατσουν ησυχα οσο θα κανουμε πολεμο στην Αλβανια.
Βλέπω ότι συνεχίζεις να χρησιμοποιείς πρώτο πληθυντικό πρόσωπο για ό,τι δεν σε αφορά. :lol:
Εχω βλεψεις για πρωθυπουργος.

Άβαταρ μέλους
Υπερκουλτουριάρης
Δημοσιεύσεις: 2892
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:01
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη/ Ν. Μακεδονία

Re: Προσκλητήριο της Χρυσής Αυγής στους γκέϊ !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υπερκουλτουριάρης » 24 Φεβ 2019, 22:25

Ορέστης 35 έγραψε:
24 Φεβ 2019, 18:09

Εχω βλεψεις για πρωθυπουργος.
Μα την Παναγία θα σε ψήφισα και θα σε στήριζα ενεργά. Είσαι μεγάλο Άτομο. Σε πιστεύω και σε θαυμάζω ελαφρώς.

Ορέστης 35

Re: Προσκλητήριο της Χρυσής Αυγής στους γκέϊ !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 24 Φεβ 2019, 22:30

Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
24 Φεβ 2019, 22:25
Ορέστης 35 έγραψε:
24 Φεβ 2019, 18:09

Εχω βλεψεις για πρωθυπουργος.
Μα την Παναγία θα σε ψήφισα και θα σε στήριζα ενεργά. Είσαι μεγάλο Άτομο. Σε πιστεύω και σε θαυμάζω ελαφρώς.
Ευχαριστω φιλε! Να ξερεις οτι εχω μελετησει καποια ποστ σου γιατι περιεχουν πληροφοριες για την πραγματικοτητα που δεν βρισκει κανεις ευκολα. Αμετρητες οι αποψεις στο διαδικτυο, αλλα εμπειριες, μαρτυριες, λιγες. Μου αρεσει ακομα ο ρεαλιστικος τροπος σκεψης σου. Αν γινομουν κυβερνητης της χωρας θα ηθελα ατομα σαν εσενα διπλα μου.

Άβαταρ μέλους
Υπερκουλτουριάρης
Δημοσιεύσεις: 2892
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:01
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη/ Ν. Μακεδονία

Re: Προσκλητήριο της Χρυσής Αυγής στους γκέϊ !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υπερκουλτουριάρης » 24 Φεβ 2019, 22:38

Ορέστης 35 έγραψε:
24 Φεβ 2019, 22:30


Ευχαριστω φιλε! Να ξερεις οτι εχω μελετησει καποια ποστ σου γιατι περιεχουν πληροφοριες για την πραγματικοτητα που δεν βρισκει κανεις ευκολα. Αμετρητες οι αποψεις στο διαδικτυο, αλλα εμπειριες, μαρτυριες, λιγες. Μου αρεσει ακομα ο ρεαλιστικος τροπος σκεψης σου. Αν γινομουν κυβερνητης της χωρας θα ηθελα ατομα σαν εσενα διπλα μου.
Το φαντάζομαι, για αυτό μίλησα άλλωστε. Αισθάνομαι πως θέλω να ποντάρω πάνω σου. Προχώρα, η φαιά μου ουσία θα δουλεύει μόνο για εσένα.

Άβαταρ μέλους
dna replication
Δημοσιεύσεις: 30632
Εγγραφή: 16 Απρ 2018, 21:29
Phorum.gr user: dna

Re: Προσκλητήριο της Χρυσής Αυγής στους γκέϊ !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από dna replication » 24 Φεβ 2019, 23:01

τις θερμότερες ευχές μας και να σας κάνουμε και ένα δώρο

Εικόνα
Наше дело правое - победа будет за нами!

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών