Παρακαλώ, μην με περνάτε για τρελό

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25890
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Παρακαλώ, μην με περνάτε για τρελό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 04 Μαρ 2019, 18:49

Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
04 Μαρ 2019, 18:15
Αγις έγραψε:
04 Μαρ 2019, 15:25
Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
04 Μαρ 2019, 09:09


Ε ναι ρε μλκ, λές η Ζωίτσα του 2020 να πλήρωνε την μισή ΔΕΗ και τα ψώνια από το Lidl στον Άγη; Μόνος του θα γυρνούσε ανάποδα για να πέσουν τα φραγκοδίφραγκα. Και αυτό είναι το σωστό.
#Γυναικοκεντρικος καζινοκαπιταλισμός # είναι δίκαιο γίνεται πράξη # Γλυκά πονάει το μαχαίρι.
Να πληρωνεις τα πάντα και να το θεωρεις απαραιτητο , για να πηδας ωραιες γυναικες - είναι παραδοχη αχρηστιας σαν Αντρας.
Κοψτε τα και πετάξτε τα να μην σας ενοχλουν.
Εγώ ρε φίλε δεν θα κάνω τον μάγκα, θα ανοίξω την καρδιά μου.
Όταν ερωτεύομαι, ο Τόλης μπροστά μου μοιάζει,λέμε τώρα, σκληρός MGTOW. Δεν είναι για λόγους ανασφάλειας,είμαι αυτός που είμαι, ούτε το κάνω για να γαμήσω και να εξαγοράσω κάτι, δεν μου αρέσουν αυτά τα φθηνιάρικα. Απλά ξυπνά ο καλός μου χαρακτήρας και με πιάνει μια τρελή γενναιοδωρία, που μπορεί να με κάνει να χαρίσω το σπίτι μου και να πω και ευχαριστώ.
Αυτό που με σώσει πλέον δεν είναι πως μεγάλωσα και έβαλα μυαλό, ότι και να σας λένε εσάς τους μικρότερους χρήστες αξίζει, απλά δεν υπάρχει φράγκο και δεν μπορώ να πείσω καμιά τράπεζα να μου δώσει καταναλωτικό.
Άνοιξη ρε :wink
.
Πιπες.
Εσυ τρολλάρεις με τον πονο τους κ τις αδυναμιες τους κ σπας πλακα που γαντζωνονται σαν κατακρεουργημένοι Κυναιγειροι μην τους φυγει το πλοιο που τους σερνει στα βαθια μεχρι τον αποκεφαλισμο.
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Υπερκουλτουριάρης
Δημοσιεύσεις: 2892
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:01
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη/ Ν. Μακεδονία

Re: Παρακαλώ, μην με περνάτε για τρελό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υπερκουλτουριάρης » 04 Μαρ 2019, 20:02

Γαμώ την πουτάνα μου, όποτε μιλάω σοβαρά και λέω κάτι ουσιαστικό, οι άλλοι δυσκολεύονται να με πιστέψουν. Σίγουρα κάνω κάτι λάθος και με στεναχωρεί...

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37762
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Παρακαλώ, μην με περνάτε για τρελό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 04 Μαρ 2019, 20:16

Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
04 Μαρ 2019, 20:02
Γαμώ την πουτάνα μου, όποτε μιλάω σοβαρά και λέω κάτι ουσιαστικό, οι άλλοι δυσκολεύονται να με πιστέψουν. Σίγουρα κάνω κάτι λάθος και με στεναχωρεί...
Σίγουρα κάνεις κάτι λάθος γιατί αυτό που λες υπονοεί ότι σε φάσεις δεν μιλάς σοβαρά. Μη στεναχωριέσαι όμως, είμαστε οι καλύτεροι σου μη φίλοι, δεν συγχωρούμε, αναγκαστικά θα σε κάνουμε καλύτερο άθρωπο.
:D
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Υπερκουλτουριάρης
Δημοσιεύσεις: 2892
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:01
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη/ Ν. Μακεδονία

Re: Παρακαλώ, μην με περνάτε για τρελό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υπερκουλτουριάρης » 04 Μαρ 2019, 20:42

sys3x έγραψε:
04 Μαρ 2019, 20:16


Σίγουρα κάνεις κάτι λάθος γιατί αυτό που λες υπονοεί ότι σε φάσεις δεν μιλάς σοβαρά.
Όχι δεν είναι αυτό, ο τρόπος αλλάζει ανάλογα με τα κέφια μου. Όταν είμαι κεφάτος, όλοι νομίζουν πως τους δουλεύω. Συνήθως είμαι κεφάτος :) , ποτέ δεν κοροιδεύω κανέναν.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37762
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Παρακαλώ, μην με περνάτε για τρελό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 04 Μαρ 2019, 20:45

Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
04 Μαρ 2019, 20:42
sys3x έγραψε:
04 Μαρ 2019, 20:16


Σίγουρα κάνεις κάτι λάθος γιατί αυτό που λες υπονοεί ότι σε φάσεις δεν μιλάς σοβαρά.
Όχι δεν είναι αυτό, ο τρόπος αλλάζει ανάλογα με τα κέφια μου. Όταν είμαι κεφάτος, όλοι νομίζουν πως τους δουλεύω. Συνήθως είμαι κεφάτος :) , ποτέ δεν κοροιδεύω κανέναν.
Το ίδιο πράμα λέμε ρε, απλά εγώ σου λέω ότι έχεις και κάποια (μικρά) περιθώρια βελτίωσης, οκ δεν στο λέω απλά στο επιβάλλω αλλά γι' αυτό δεν είναι οι μη φίλοι;
:D
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22342
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Παρακαλώ, μην με περνάτε για τρελό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 04 Μαρ 2019, 21:17

Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
04 Μαρ 2019, 20:02
Γαμώ την πουτάνα μου, όποτε μιλάω σοβαρά και λέω κάτι ουσιαστικό, οι άλλοι δυσκολεύονται να με πιστέψουν. Σίγουρα κάνω κάτι λάθος και με στεναχωρεί...
λές να εννόησε αυτό ο Στέργιος όταν έλεγε για σκύλους και μουνάρες και να τον παρεξήγησα; Αυτά που λες εσύ νομίζω δεν μοιάζουν, αλλά μπορεί να κάνω λάθος. Εγώ όποτε έβλεπα την Ζωή μικρός προσπαθούσα να την χορτάσω στα ακίνητα πλάνα, πριν δώ την χάρη της ή μιλήσει, μετά πάει. Από την άλλη, ήξερα οτι θα πετύχω μία Ναθαναήλ κάποτε, αλλά σκύλος δεν φοβόμουν μην γίνω νομίζω.

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25890
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Παρακαλώ, μην με περνάτε για τρελό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 04 Μαρ 2019, 21:27

Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
04 Μαρ 2019, 20:02
Γαμώ την πουτάνα μου, όποτε μιλάω σοβαρά και λέω κάτι ουσιαστικό, οι άλλοι δυσκολεύονται να με πιστέψουν. Σίγουρα κάνω κάτι λάθος και με στεναχωρεί...
Δεν πειθεις αλλά δεν κανεις λαθος - κανεις τεχνη.

* Αν εχεις το κειμενο σου που ειχες ανεβάσει στο παλιο με τις 30 + ριξτο κ εδω - κριμα να πεσει θυμα της ληθης.
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Υπερκουλτουριάρης
Δημοσιεύσεις: 2892
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:01
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη/ Ν. Μακεδονία

Re: Παρακαλώ, μην με περνάτε για τρελό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υπερκουλτουριάρης » 04 Μαρ 2019, 21:46

Αγις έγραψε:
04 Μαρ 2019, 21:27

* Αν εχεις το κειμενο σου που ειχες ανεβάσει στο παλιο με τις 30 + ριξτο κ εδω - κριμα να πεσει θυμα της ληθης.
Δεν μου θυμίζει τίποτα.
Δεν έχω κάτι από εκείνη την περίοδο,ανάλογα με την διάθεση της στιγμής γράφονται όλα.
Υ.Γ. Δες το Gone Girl τώρα στο open https://www.imdb.com/title/tt2267998/?ref_=nv_sr_1

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών