Ψηφίζουμε ΝΔ όλοι

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Πρετεντέρης
Δημοσιεύσεις: 11689
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 14:13
Phorum.gr user: Φωτιά στα τόπια
Τοποθεσία: Μακεδονία ξακουστή

Re: Ψηφίζουμε ΝΔ όλοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πρετεντέρης » 12 Μαρ 2019, 20:41

Εμπεδοκλής έγραψε:
12 Μαρ 2019, 20:35
Πρετεντέρης έγραψε:
12 Μαρ 2019, 20:29
Εμπεδοκλής έγραψε:
12 Μαρ 2019, 20:26


Βλέπε Παπακώστα. ...
Η Παπακώστα είναι απαράδεκτη.

Για μένα θα πρέπει να απαγορεύεται από τον κανονισμό της Βουλής η μεταπήδηση ενός βουλευτή από ένα κόμμα στο άλλο στην ίδια θητεία της Βουλής.
Απαράδεκτη ή όχι εξελέγη επειδή συσπειρώθηκαν οι νεοδημοκράτες. Αν έπαιρνε λιγότερους ψήφους η ΝΔ και τις έπαιρνε το Ποτάμι σήμερα μπορεί και να είχε επιπλέον βουλευτή η ΝΔ....

Για τον Φωτηλα και μερικούς άλλους που πήγαν στη ΝΔ τι γνώμη έχεις; Γιατί καλώντας για μαζική και τυφλή στήριξη στη ΝΔ είναι σαν να ζητάς την εκλογή και αυτών. ...

Ας μην το κουράζουμε. Τέτοια νήματα είναι καθαρά για την αυτοϊκανοποίηση των κομματόσκυλων...
Γενικώς, δε μου αρέσουν οι περιφερόμενοι. Ωστόσο, στις συνθήκες πόλωσης που επικρατούν πρέπει όλοι να πάρουν θέση.

Για τον συγκεκριμένο, η γνώμη μου είναι καλή, μου φαίνεται σοβαρός.
Ο χρήστης που γκρέμισε τον Τσιπρισμό.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Ψηφίζουμε ΝΔ όλοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 12 Μαρ 2019, 20:41

under έγραψε:
12 Μαρ 2019, 20:35
Χαοτικός έγραψε:
12 Μαρ 2019, 20:33
Τι έγραψες σε μένα ρε βόθρε στο νήμα της πληροφορικής και το σβήσανε;
Εγραψα οτι εισαι σοβαρος ανθρωπος αλλα μαλλον δεν το πιστεψαν.
Για αυτό το έσβησαν. Η γνωστή βοθρίλα της ψυχής σου. Τι να κάνουμε!
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48478
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Ψηφίζουμε ΝΔ όλοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 12 Μαρ 2019, 20:41

Πρετεντέρης έγραψε:
12 Μαρ 2019, 20:21
Kauldron έγραψε:
12 Μαρ 2019, 15:01
Ναι, αλλά ο Χίτλερ...
Ναί, αλλά τα ές ές...
Ναί, αλλά στον Δεύτερο Παγκόσμιο...
Ναί, αλλά στον Πελοπονησιακό Πόλεμο...



Χρυσή Αυγή και ψόφο στους προδότες.
Τι έγινε; Ντρέπεσαι που η ηγεσία σου είναι Ναζί;
Ρε Πρετέ, καλύτερα να είναι ναζί, καλύτερα να είναι ο,τιδήποτε, ο Χίτλερ, ο Τσέγκις Χάν, ο Κόμης Δράκουλας, ή ο,τιδήποτε άλλο, απ' το να είναι η πουτανάρα η ΝΔ, που κάθεται και την πηδάνε οι πασόκοι και τα εθνομηδένια μπάς και δεί εξουσία.
Γενικώς, δε μου αρέσουν οι περιφερόμενοι. Ωστόσο, στις συνθήκες πόλωσης που επικρατούν πρέπει όλοι να πάρουν θέση.
Ψόφο στο ΣΥΡΙΖΑ και τη ΝΔ. Τη Νουδούριζα.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Πρετεντέρης
Δημοσιεύσεις: 11689
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 14:13
Phorum.gr user: Φωτιά στα τόπια
Τοποθεσία: Μακεδονία ξακουστή

Re: Ψηφίζουμε ΝΔ όλοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πρετεντέρης » 12 Μαρ 2019, 20:43

metaxoskolikas έγραψε:
12 Μαρ 2019, 20:36
Πρετεντέρης έγραψε:
12 Μαρ 2019, 20:36
southern έγραψε:
12 Μαρ 2019, 20:27


Άμα εκλεγεί, τι θα ψηφίζει σε σχετικά νομοσχέδια;; Βλέπω ότι και εσύ δεν ενθουσιαστηκες μαζί του
Όλες οι χώρες δίνουν ιθαγένεια με εξετάσεις σε Γλώσσα, Ιστορία κλπ μετά από παραμονή κάποιων ετών. Το ίδιο θέλω και για τη χώρα τη στιγμή που έχουμε υπογεννητικότητα.
γράψου στον συριζα τότε.
Εντάξει, εσύ θα κάνεις Ευγονική, ναι;

Σου λέω ότι όλες οι χώρες το κάνουν αυτό με την ιθαγένεια και συ μου λες παρλαπίπες.

Αλλά δεν περιμένω κάτι καλύτερο από κάποιον που προτιμά τους Ναζί.
Ο χρήστης που γκρέμισε τον Τσιπρισμό.

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21405
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: Ψηφίζουμε ΝΔ όλοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 12 Μαρ 2019, 20:44

Την θέλω πιο αυστηρή σε κάποια θέματα, αλλά παρά τις όποιες διαφωνίες μου, αναγνωρίζω πως είναι η μόνη ρεαλιστική επιλογή σήμερα
ΝΔ αυτοδύναμη το δυνατό καλύτερο σενάριο για την αυριανή Ελλάδα
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ την 12 Μαρ 2019, 20:44, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Άβαταρ μέλους
metaxoskolikas
Δημοσιεύσεις: 3662
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2018, 17:38

Re: Ψηφίζουμε ΝΔ όλοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από metaxoskolikas » 12 Μαρ 2019, 20:44

Πρετεντέρης έγραψε:
12 Μαρ 2019, 20:43
metaxoskolikas έγραψε:
12 Μαρ 2019, 20:36
Πρετεντέρης έγραψε:
12 Μαρ 2019, 20:36


Όλες οι χώρες δίνουν ιθαγένεια με εξετάσεις σε Γλώσσα, Ιστορία κλπ μετά από παραμονή κάποιων ετών. Το ίδιο θέλω και για τη χώρα τη στιγμή που έχουμε υπογεννητικότητα.
γράψου στον συριζα τότε.
Εντάξει, εσύ θα κάνεις Ευγονική, ναι;

Σου λέω ότι όλες οι χώρες το κάνουν αυτό με την ιθαγένεια και συ μου λες παρλαπίπες.

Αλλά δεν περιμένω κάτι καλύτερο από κάποιον που προτιμά τους Ναζί.
ναι και είδαμε τις υπόλοιπες χώρες πως έχουν γίνει :lol:
δε χρειάζεται καμία ευγονική, κλειστά σύνορα αρκούν και μαζί επιδόματα για πολυτέκνους.
είναι αυτονόητο ότι προτιμώ τους ναζί από τους εθνομηδενιστές, δεν είμαι κρυφοσυριζαιος.

Άβαταρ μέλους
Πρετεντέρης
Δημοσιεύσεις: 11689
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 14:13
Phorum.gr user: Φωτιά στα τόπια
Τοποθεσία: Μακεδονία ξακουστή

Re: Ψηφίζουμε ΝΔ όλοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πρετεντέρης » 12 Μαρ 2019, 20:46

southern έγραψε:
12 Μαρ 2019, 20:38
Πρετεντέρης έγραψε:
12 Μαρ 2019, 20:36
southern έγραψε:
12 Μαρ 2019, 20:27


Άμα εκλεγεί, τι θα ψηφίζει σε σχετικά νομοσχέδια;; Βλέπω ότι και εσύ δεν ενθουσιαστηκες μαζί του
Όλες οι χώρες δίνουν ιθαγένεια με εξετάσεις σε Γλώσσα, Ιστορία κλπ μετά από παραμονή κάποιων ετών. Το ίδιο θέλω και για τη χώρα τη στιγμή που έχουμε υπογεννητικότητα.
Σύμφωνοι στη πρώτη πρόταση. Ο Αϊβαλιώτης δείχνει να μην συμφωνεί με την ιστορία. Εγώ προτιμώ να δώσουμε κίνητρα στους νέους γονείς
Αν ο Αιβαλιώτης δε συμφωνεί, είναι λάθος. Εννοείται ότι πρέπει να δώσουμε κίνητρα στην οικογένεια. Ο Καραμανλής το είχε κάνει.
Ο χρήστης που γκρέμισε τον Τσιπρισμό.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48478
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Ψηφίζουμε ΝΔ όλοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 12 Μαρ 2019, 20:48

Πρετεντέρης έγραψε:
12 Μαρ 2019, 20:43
metaxoskolikas έγραψε:
12 Μαρ 2019, 20:36
Πρετεντέρης έγραψε:
12 Μαρ 2019, 20:36


Όλες οι χώρες δίνουν ιθαγένεια με εξετάσεις σε Γλώσσα, Ιστορία κλπ μετά από παραμονή κάποιων ετών. Το ίδιο θέλω και για τη χώρα τη στιγμή που έχουμε υπογεννητικότητα.
γράψου στον συριζα τότε.
Εντάξει, εσύ θα κάνεις Ευγονική, ναι;

Σου λέω ότι όλες οι χώρες το κάνουν αυτό με την ιθαγένεια και συ μου λες παρλαπίπες.

Αλλά δεν περιμένω κάτι καλύτερο από κάποιον που προτιμά τους Ναζί.
Ποιές χώρες? Η Ιταλία? Η Ουγγαρία? Για πές. Οι άλλες χώρες έχουν μια Τουρκία από δίπλα, που χρησιμοποιεί το Ισλάμ προκειμένου να επεκτείνει την επιρροή της? Είναι τόσο δύσκολο να το καταλάβεις, οτι δεχόμενος αυτούς εδώ, εξυπηρετείς την Τουρκία? Αλλά πότε είχε η ΝΔ αντιτουρκικό πρόσημο για ν' αποκτήσει και τώρα? Ακριβώς όπως οι συριζαίοι, ΓΙΟΥΣΟΥΦΑΚΙΑ.
Όλη η ΝΔ είναι εθνομηδενιστική, αφού το λες.
Όλη η ΝΔ ΕΙΝΑΙ εθνομηδενιστική, αφού ψηφίζει τζαμιά και θεωρεί το θέμα της Μακεδονίας "μπούρδα", και "το δικαίωμα του καθενός να καίει την ελληνική σημαία", "αναφαίρετο".
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 13921
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Ψηφίζουμε ΝΔ όλοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 12 Μαρ 2019, 20:48

Όποιος ψηφίζει ΝΔ σε σταυρώσει τα παραδοσιακά της στελέχη. Ο μωραιτακης στην α Αθήνας είναι αξιόλογος επιχειρηματίας και κοντά στις ανησυχίες του μέσου πολίτη για το μεταναστευτικό. Πολύ προτιμότερος από δρασιτοποταμισιους
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
Πρετεντέρης
Δημοσιεύσεις: 11689
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 14:13
Phorum.gr user: Φωτιά στα τόπια
Τοποθεσία: Μακεδονία ξακουστή

Re: Ψηφίζουμε ΝΔ όλοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πρετεντέρης » 12 Μαρ 2019, 20:50

Kauldron έγραψε:
12 Μαρ 2019, 20:41
Πρετεντέρης έγραψε:
12 Μαρ 2019, 20:21
Kauldron έγραψε:
12 Μαρ 2019, 15:01
Ναι, αλλά ο Χίτλερ...
Ναί, αλλά τα ές ές...
Ναί, αλλά στον Δεύτερο Παγκόσμιο...
Ναί, αλλά στον Πελοπονησιακό Πόλεμο...



Χρυσή Αυγή και ψόφο στους προδότες.
Τι έγινε; Ντρέπεσαι που η ηγεσία σου είναι Ναζί;
Ρε Πρετέ, καλύτερα να είναι ναζί, καλύτερα να είναι ο,τιδήποτε, ο Χίτλερ, ο Τσέγκις Χάν, ο Κόμης Δράκουλας, ή ο,τιδήποτε άλλο, απ' το να είναι η πουτανάρα η ΝΔ, που κάθεται και την πηδάνε οι πασόκοι και τα εθνομηδένια μπάς και δεί εξουσία.
Γενικώς, δε μου αρέσουν οι περιφερόμενοι. Ωστόσο, στις συνθήκες πόλωσης που επικρατούν πρέπει όλοι να πάρουν θέση.
Ψόφο στο ΣΥΡΙΖΑ και τη ΝΔ. Τη Νουδούριζα.
Δικαίωμά σου να μη θες να ψηφίσεις ΝΔ και να ψηφίζεις χρυσαύγουλα, δηλ. Ναζί ηγεσία.

Όμως, ψήφος στη ΧΑ, δηλ. στη Ναζί ηγεσία είναι ύβρις προς τη χώρα. Ψήφισε κάτι άλλο.
Ο χρήστης που γκρέμισε τον Τσιπρισμό.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48478
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Ψηφίζουμε ΝΔ όλοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 12 Μαρ 2019, 20:51

Όπως το ΠΑΣΟΚ διαλύθηκε και πήγε στο σύριζα, έτσι και η ΝΔ οφείλει να διαλυθεί ΚΑΙ ΟΙ ΨΗΦΟΦΟΡΟΙ ΤΗΣ να μεταβούν στη Χρυσή Αυγή.
Τα στελέχη της είναι ένα μάτσο παλιοβλάκες βουτυρομπεμπέδες.
Ψήφισε κάτι άλλο.
Ο,τι γουστάρω θα ψηφίζω. Δε θα πάρω την άδειά σου. Και θα ήθελα ΠΑΡΑ πολύ να έρθεις να μου πείς μπροστά μου τί να ψηφίσω.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 13921
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Ψηφίζουμε ΝΔ όλοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 12 Μαρ 2019, 20:51

:011:
Πρετεντέρης έγραψε:
12 Μαρ 2019, 20:46
southern έγραψε:
12 Μαρ 2019, 20:38
Πρετεντέρης έγραψε:
12 Μαρ 2019, 20:36


Όλες οι χώρες δίνουν ιθαγένεια με εξετάσεις σε Γλώσσα, Ιστορία κλπ μετά από παραμονή κάποιων ετών. Το ίδιο θέλω και για τη χώρα τη στιγμή που έχουμε υπογεννητικότητα.
Σύμφωνοι στη πρώτη πρόταση. Ο Αϊβαλιώτης δείχνει να μην συμφωνεί με την ιστορία. Εγώ προτιμώ να δώσουμε κίνητρα στους νέους γονείς
Αν ο Αιβαλιώτης δε συμφωνεί, είναι λάθος. Εννοείται ότι πρέπει να δώσουμε κίνητρα στην οικογένεια. Ο Καραμανλής το είχε κάνει.
Μη μου μιλάς για Καραμανλή, δεν τον πάω καθόλου. Μπορούσε να φτιάξει τα πάντα.
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
Φραγμένος_Τελεστής
Δημοσιεύσεις: 1983
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:49
Phorum.gr user: Τυπάρας
Τοποθεσία: Ελβετία

Re: Ψηφίζουμε ΝΔ όλοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Φραγμένος_Τελεστής » 12 Μαρ 2019, 20:52

Σε μια κατάσταση κανονικοτητας θα μπορούσα να ψηφίσω κάτι πιο ριζοσπαστικο δεξιο, κάτι σε στυλ Τζήμερου. Τώρα ομως δεν υπάρχουν τέτοια περιθώρια, καθώς το ένα εκ των μεγάλων στρατοπέδων είναι ο βρωμερος κατιμάς των ρουσφετιών στους μολοτοφορους και τoυς τρoμoκράτες, των τρoπoλoγιών για να πέσoυν στα μαλακά τα βύσματα πoυ η ανικανoτητά τoυς έκαψε 100 ανθρώπoυς, και τoυ βιασμoύ της εκπαίδευσης. Τo πρώτo είναι να διασφαλίσoυμε πως αυτoί (ή oι νεoναζί oμoιoι τoυς) δε θα ξαναπλησιάσoυν πoτέ στην εξoυσία. Για να μπoρoύμε να μιλάμε για ιδεoλoγική καθαρoτητα, θα πρέπει πρώτα o πoλιτικoς διάλoγoς ανάμεσα σε κυβέρνηση και αντιπoλίτευση να ξαναγινει διάλoγoς μεταξύ πoλιτισμένων και στoιχειωδώς σoβαρών ανθρώπων.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Φραγμένος_Τελεστής την 12 Μαρ 2019, 20:55, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
-_-

Άβαταρ μέλους
metaxoskolikas
Δημοσιεύσεις: 3662
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2018, 17:38

Re: Ψηφίζουμε ΝΔ όλοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από metaxoskolikas » 12 Μαρ 2019, 20:52

Πρετεντέρης έγραψε:
12 Μαρ 2019, 20:50
Kauldron έγραψε:
12 Μαρ 2019, 20:41
Πρετεντέρης έγραψε:
12 Μαρ 2019, 20:21


Τι έγινε; Ντρέπεσαι που η ηγεσία σου είναι Ναζί;
Ρε Πρετέ, καλύτερα να είναι ναζί, καλύτερα να είναι ο,τιδήποτε, ο Χίτλερ, ο Τσέγκις Χάν, ο Κόμης Δράκουλας, ή ο,τιδήποτε άλλο, απ' το να είναι η πουτανάρα η ΝΔ, που κάθεται και την πηδάνε οι πασόκοι και τα εθνομηδένια μπάς και δεί εξουσία.
Γενικώς, δε μου αρέσουν οι περιφερόμενοι. Ωστόσο, στις συνθήκες πόλωσης που επικρατούν πρέπει όλοι να πάρουν θέση.
Ψόφο στο ΣΥΡΙΖΑ και τη ΝΔ. Τη Νουδούριζα.
Δικαίωμά σου να μη θες να ψηφίσεις ΝΔ και να ψηφίζεις χρυσαύγουλα, δηλ. Ναζί ηγεσία.

Όμως, ψήφος στη ΧΑ, δηλ. στη Ναζί ηγεσία είναι ύβρις προς τη χώρα. Ψήφισε κάτι άλλο.
ύβρις προς την πατρίδα είναι να ψηφίζεις το κόμμα αυτουνού στο βίντεο όπως σου έγραψα και στο άλλο τοπικ και δεν απάντησες τίποτα
βρες πειστικότερη δικαιολογία


Άβαταρ μέλους
Πρετεντέρης
Δημοσιεύσεις: 11689
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 14:13
Phorum.gr user: Φωτιά στα τόπια
Τοποθεσία: Μακεδονία ξακουστή

Re: Ψηφίζουμε ΝΔ όλοι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πρετεντέρης » 12 Μαρ 2019, 20:52

metaxoskolikas έγραψε:
12 Μαρ 2019, 20:46
Πρετεντέρης έγραψε:
12 Μαρ 2019, 20:45
metaxoskolikas έγραψε:
12 Μαρ 2019, 20:39


δε θυμάμαι να είπα ότι είμαι ναζιστής.
εσύ πάλι παραδέχθηκες ότι προτιμάς τους εθνομηδενιστές από τους ναζιστές.
πήγαινε στον συριζα όπου ανήκεις και πάρε και τον μητσοτάκη μαζί και τον νίκο γεωργιάδη.
Καλά, για σας όποιος δεν είναι χρυσαύγουλο είναι εθνομηδενιστής, Όλη η ΝΔ είναι εθνομηδενιστική, αφού το λες. :smt005:
όχι.
εγώ μιλάω για αποδεδειγμένους εθνομηδενιστές και με τη βούλα όπως αυτοί που παραδέχτηκες ότι προτιμάς.
ΑΚόμα και αν παραδεχτούμε ότι είναι εθνομηδενιστής, μη τον ψηφίζεις. Αυτό σου είπε ο Άντερ. Όλοι στη ΝΔ εθνομηδενιστές είναι;
Ο χρήστης που γκρέμισε τον Τσιπρισμό.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών