Έτσι δείχνουν την ευγνωμοσύνη τους οι λάθρο!

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
run
Δημοσιεύσεις: 9314
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:02
Phorum.gr user: ran
Τοποθεσία: sterea ellada

Re: Έτσι δείχνουν την ευγνωμοσύνη τους οι λάθρο!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από run » 22 Μαρ 2019, 19:06

φερνουν τον μωαμεθανικο μεσαιωνα και περιμενουν πως θα το κανουν ετσι
αθάνατος καραίσκος" ρωτηκσα τον μπουτζον μου πασά και μουπε να μη σε προσκυνησω"

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29214
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Έτσι δείχνουν την ευγνωμοσύνη τους οι λάθρο!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 22 Μαρ 2019, 19:21

run έγραψε:
22 Μαρ 2019, 19:06
φερνουν τον μωαμεθανικο μεσαιωνα και περιμενουν πως θα το κανουν ετσι
Εικόνα

Στρακαστρουκας
Δημοσιεύσεις: 11228
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 17:48
Phorum.gr user: Στρακαστρουκας

Re: Έτσι δείχνουν την ευγνωμοσύνη τους οι λάθρο!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στρακαστρουκας » 22 Μαρ 2019, 19:24

Kαλα ειναι ευκολο να φανταζεσαι τον NANDROS και καποιους αλλους να λενε τα ιδια για τους Εβραιους μετα το ολοκαυτωμα
"Δεν ειμαι ΝΔλης αλλα..."

run
Δημοσιεύσεις: 9314
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:02
Phorum.gr user: ran
Τοποθεσία: sterea ellada

Re: Έτσι δείχνουν την ευγνωμοσύνη τους οι λάθρο!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από run » 22 Μαρ 2019, 19:28

γινεται κανα μωαμεθανικο ολοκαύτωμα??

ισα ισα οι μωαμεθανοι περνουν από μαχαιρι χριστιανους σε αφρικη και ασια
αθάνατος καραίσκος" ρωτηκσα τον μπουτζον μου πασά και μουπε να μη σε προσκυνησω"

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 21101
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Έτσι δείχνουν την ευγνωμοσύνη τους οι λάθρο!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 22 Μαρ 2019, 19:30

Αν οι λαθρομετανάστες ήταν πολιτισμένοι δεν θα στοιβάζονταν σαν ζώα σε τρύπιες βάρκες για να περάσουν τη θάλασσα...

Στρακαστρουκας
Δημοσιεύσεις: 11228
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 17:48
Phorum.gr user: Στρακαστρουκας

Re: Έτσι δείχνουν την ευγνωμοσύνη τους οι λάθρο!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στρακαστρουκας » 22 Μαρ 2019, 19:34

Εμπεδοκλής έγραψε:
22 Μαρ 2019, 19:30
Αν οι λαθρομετανάστες ήταν πολιτισμένοι δεν θα στοιβάζονταν σαν ζώα σε τρύπιες βάρκες για να περάσουν τη θάλασσα...
Θα βγαζαν βιζες και θα ερχοντουσαν νομιμα οπως κανει η πλειονοτητα των μουσουλμανων. Ελα ομως που στην χωρα τους επικρατει μπαχαλο. Ποιος θα βγαλει βιζες εκει περα?
"Δεν ειμαι ΝΔλης αλλα..."

Pirate7G
Δημοσιεύσεις: 2121
Εγγραφή: 27 Δεκ 2018, 19:21

Re: Έτσι δείχνουν την ευγνωμοσύνη τους οι λάθρο!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pirate7G » 22 Μαρ 2019, 19:42

Nandros έγραψε:
22 Μαρ 2019, 19:01
Pirate7G έγραψε:
22 Μαρ 2019, 18:46
Νανδρε κρίμα που δεν καταλαβαίνεις τι έχεις γράψει σε αυτό το νήμα και τι δείχνουν αυτά.
Εντάξει είσαι ένας υπερφανατικος πουριτανός ρατσιστής, αλλά φεύγεις πέρα κι από αυτό πλέον.
Οι προσβολές και χοντρομαλακίες διαγράφονται, γιατί δεν θα ρισκάρω μπαν απαντώντας αναλόγως! Βέβαια κάπου υπάρχει όριο!

Εγώ είδα στο βίντεο έναν χώρο καθαρό και μια άδεια πισίνα, επίσης καθαρή όπου έπαιζαν μπάλα. Και μετά τους ίδιους χώρους γεμάτους σκατά!
Περιμένω να μου αναλύσεις τα δικά σου συμπεράσματα από το βίντεο.
.
Προσβολές; Αν σε προσβάλλουν αυτά, τότε σταματά να συμπεριφέρεσαι αναλόγως. Σε ενοχλούν οι χαρακτηρισμοί, αλλά οι πράξεις που τους προκαλούν δεν σε προβληματιζουν. Τέλος πάντων. Κακώς ασχολήθηκα. Έχεις εμμονές.
Και για ποια συμπεράσματα μιλάς; Εσύ έγραψες κανένα συμπέρασμα και δεν το είδαμε;
Άσε μας ρε Νανδρε
Δεν τσακιζω το φρύδι μου

Pirate7G
Δημοσιεύσεις: 2121
Εγγραφή: 27 Δεκ 2018, 19:21

Re: Έτσι δείχνουν την ευγνωμοσύνη τους οι λάθρο!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pirate7G » 22 Μαρ 2019, 19:49

Ζενίθεδρος έγραψε:
22 Μαρ 2019, 19:06
Pirate7G έγραψε:
22 Μαρ 2019, 18:46
Νανδρε κρίμα που δεν καταλαβαίνεις τι έχεις γράψει σε αυτό το νήμα και τι δείχνουν αυτά.
Εντάξει είσαι ένας υπερφανατικος πουριτανός ρατσιστής, αλλά φεύγεις πέρα κι από αυτό πλέον.
Γιατί δεν τους παίρνεις στο σπίτι σου στα ΒΠ να τους φιλοξενήσεις, μια οικογένεια έστω, αφού είσαι τόσο λαρτζ; :lol:

Που ξέρεις εσύ τι έχω κάνει εγώ; Μπορεί να έχω κάνει αυτό, μπορεί να τους έχω δώσει κάποιο άλλο σπίτι που έχω και να τα τσεπωνω από κάποια ΜΚΟ, μπορεί να πληρώνω ο ιδιος μια ΜΚΟ να τους φροντιζει. Τι σε νοιάζει και πως μπορεί να αποδειχθεί το οτιδήποτε; Άκυρα τα ερωτήματα σου.
Και μπορώ να ανταπάντησω, με το:
"εσύ γιατί δεν παίρνεις κάποιον άστεγο Έλληνα σπίτι σου, πατριωταρα μου;"
:smt047
Δεν τσακιζω το φρύδι μου

Άβαταρ μέλους
Bandit59
Δημοσιεύσεις: 2365
Εγγραφή: 02 Σεπ 2018, 19:57

Re: Έτσι δείχνουν την ευγνωμοσύνη τους οι λάθρο!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bandit59 » 22 Μαρ 2019, 19:52

Αυτοί οι λαοί έχουν την βρώμα στο αίμα τους. 3 χρόνια στο Κάιρο έχω δει απίστευτες καταστάσεις βρωμιάς και δυσωδίας και ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΝΟΧΛΕΙ!!!!

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27031
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Έτσι δείχνουν την ευγνωμοσύνη τους οι λάθρο!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 22 Μαρ 2019, 19:52

Στρακαστρουκας έγραψε:
22 Μαρ 2019, 19:24
Kαλα ειναι ευκολο να φανταζεσαι τον NANDROS και καποιους αλλους να λενε τα ιδια για τους Εβραιους μετα το ολοκαυτωμα
Ο κάθε κακομοίρης ιδεοληπτικός μπορεί να φαντάζεται όποια μακακία του κατέβει στο κενό ανάμεσα στα αυτιά του και να κολλάει ταμπέλες - νομίζει - γιατί έτσι του καύλωσε!
.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27031
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Έτσι δείχνουν την ευγνωμοσύνη τους οι λάθρο!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 22 Μαρ 2019, 19:54

Pirate7G έγραψε:
22 Μαρ 2019, 19:42
Nandros έγραψε:
22 Μαρ 2019, 19:01
Pirate7G έγραψε:
22 Μαρ 2019, 18:46
Νανδρε κρίμα που δεν καταλαβαίνεις τι έχεις γράψει σε αυτό το νήμα και τι δείχνουν αυτά.
Εντάξει είσαι ένας υπερφανατικος πουριτανός ρατσιστής, αλλά φεύγεις πέρα κι από αυτό πλέον.
Οι προσβολές και χοντρομαλακίες διαγράφονται, γιατί δεν θα ρισκάρω μπαν απαντώντας αναλόγως! Βέβαια κάπου υπάρχει όριο!

Εγώ είδα στο βίντεο έναν χώρο καθαρό και μια άδεια πισίνα, επίσης καθαρή όπου έπαιζαν μπάλα. Και μετά τους ίδιους χώρους γεμάτους σκατά!
Περιμένω να μου αναλύσεις τα δικά σου συμπεράσματα από το βίντεο.
.
Προσβολές; Αν σε προσβάλλουν αυτά, τότε σταματά να συμπεριφέρεσαι αναλόγως. Σε ενοχλούν οι χαρακτηρισμοί, αλλά οι πράξεις που τους προκαλούν δεν σε προβληματιζουν. Τέλος πάντων. Κακώς ασχολήθηκα. Έχεις εμμονές.
Και για ποια συμπεράσματα μιλάς; Εσύ έγραψες κανένα συμπέρασμα και δεν το είδαμε;
Άσε μας ρε Νανδρε
Την γνώμη του κάθε κακομοίρη για μένα να μην σου πω ΠΟΥ την γράφω!
Το βίντεο το είδες; Δεν τολμάς να το δεις! :smt077:
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Pirate7G
Δημοσιεύσεις: 2121
Εγγραφή: 27 Δεκ 2018, 19:21

Re: Έτσι δείχνουν την ευγνωμοσύνη τους οι λάθρο!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pirate7G » 22 Μαρ 2019, 19:57

Nandros έγραψε:
22 Μαρ 2019, 19:54
Pirate7G έγραψε:
22 Μαρ 2019, 19:42
Nandros έγραψε:
22 Μαρ 2019, 19:01

Οι προσβολές και χοντρομαλακίες διαγράφονται, γιατί δεν θα ρισκάρω μπαν απαντώντας αναλόγως! Βέβαια κάπου υπάρχει όριο!

Εγώ είδα στο βίντεο έναν χώρο καθαρό και μια άδεια πισίνα, επίσης καθαρή όπου έπαιζαν μπάλα. Και μετά τους ίδιους χώρους γεμάτους σκατά!
Περιμένω να μου αναλύσεις τα δικά σου συμπεράσματα από το βίντεο.
.
Προσβολές; Αν σε προσβάλλουν αυτά, τότε σταματά να συμπεριφέρεσαι αναλόγως. Σε ενοχλούν οι χαρακτηρισμοί, αλλά οι πράξεις που τους προκαλούν δεν σε προβληματιζουν. Τέλος πάντων. Κακώς ασχολήθηκα. Έχεις εμμονές.
Και για ποια συμπεράσματα μιλάς; Εσύ έγραψες κανένα συμπέρασμα και δεν το είδαμε;
Άσε μας ρε Νανδρε
Το βίντεο το είδες; Δεν τολμάς να το δεις! :smt077:
Ναι δεν τολμάω. Δνε μου αρέσει να χαλάω φαντασιώσεις, αγαπητέ φιλάνθρωπε συμφορουμιτη.
:lol:
Δεν τσακιζω το φρύδι μου

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27031
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Έτσι δείχνουν την ευγνωμοσύνη τους οι λάθρο!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 22 Μαρ 2019, 20:11

Bandit59 έγραψε:
22 Μαρ 2019, 19:52
Αυτοί οι λαοί έχουν την βρώμα στο αίμα τους. 3 χρόνια στο Κάιρο έχω δει απίστευτες καταστάσεις βρωμιάς και δυσωδίας και ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΝΟΧΛΕΙ!!!!
Είχα πάει Αλεξάνδρεια, ήταν σκατά, αλλά ήταν πολύ παλιά και δεν το μετράω.
Όμως έχω 19 συναπτά έτη επαγγελματικής σχέσης με Αιγυπτίους καθημερινά και έχω μάθει πάρα πολλά συν πληροφορίες από φίλο Αιγυπτιώτη.
Αλλά αυτά είναι terra incognita για τα χθεσινογενημμένα ροζουλιά, κόκκινα, μαυροκόκκινα μποτάκια που μασούν και διαδίδουν σανό.
Δεν έχω θέμα με μη μουσλίμ μετανάστες, υπό την προϋπόθεση πως υπάρχει έλεγχος τί μπαίνει. Ήμουν ο ίδιος νόμιμος μετανάστης σε ξένη χώρα για μια 5ετία και η πρώην μου νόμιμη μετανάστρια εδώ στην Ελλάδα. Και από ρατσισμό γνωρίζω κάτι παραπάνω.
Δεν γουστάρω μουσλίμ στην Δύση. Δεν προσαρμόζονται και θέλουν να την κάνουν το ίδιο σκατά όπως εκεί από όπου το σκάνε.
Έχουν την μισή Αφρική και άλλη τόση Ασία και τους είναι αρκετή. Μακρυά, για να'χουν τα παιδιά μας το κεφάλι τους ήσυχο και στην θέση του.
.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14560
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Έτσι δείχνουν την ευγνωμοσύνη τους οι λάθρο!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 22 Μαρ 2019, 20:11

Pirate7G έγραψε:
22 Μαρ 2019, 19:49
Ζενίθεδρος έγραψε:
22 Μαρ 2019, 19:06
Pirate7G έγραψε:
22 Μαρ 2019, 18:46
Νανδρε κρίμα που δεν καταλαβαίνεις τι έχεις γράψει σε αυτό το νήμα και τι δείχνουν αυτά.
Εντάξει είσαι ένας υπερφανατικος πουριτανός ρατσιστής, αλλά φεύγεις πέρα κι από αυτό πλέον.
Γιατί δεν τους παίρνεις στο σπίτι σου στα ΒΠ να τους φιλοξενήσεις, μια οικογένεια έστω, αφού είσαι τόσο λαρτζ; :lol:

Που ξέρεις εσύ τι έχω κάνει εγώ; Μπορεί να έχω κάνει αυτό, μπορεί να τους έχω δώσει κάποιο άλλο σπίτι που έχω και να τα τσεπωνω από κάποια ΜΚΟ, μπορεί να πληρώνω ο ιδιος μια ΜΚΟ να τους φροντιζει. Τι σε νοιάζει και πως μπορεί να αποδειχθεί το οτιδήποτε; Άκυρα τα ερωτήματα σου.
Και μπορώ να ανταπάντησω, με το:
"εσύ γιατί δεν παίρνεις κάποιον άστεγο Έλληνα σπίτι σου, πατριωταρα μου;"
:smt047
Υπέθεσα πως θα είχες τη εντιμότητα να απαντήσεις στα ίσα για το τι έχεις κάνει, μιας και αφ υψηλου βαπτιζεις έτσι στα ίσα κάποιον ρατσιστή (χωρίς να έχεις φάει ήδη περμαμπαν, και κακως). :g030:
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Στρακαστρουκας
Δημοσιεύσεις: 11228
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 17:48
Phorum.gr user: Στρακαστρουκας

Re: Έτσι δείχνουν την ευγνωμοσύνη τους οι λάθρο!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στρακαστρουκας » 22 Μαρ 2019, 20:15

Nandros έγραψε:
22 Μαρ 2019, 20:11
Bandit59 έγραψε:
22 Μαρ 2019, 19:52
Αυτοί οι λαοί έχουν την βρώμα στο αίμα τους. 3 χρόνια στο Κάιρο έχω δει απίστευτες καταστάσεις βρωμιάς και δυσωδίας και ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΝΟΧΛΕΙ!!!!
Είχα πάει Αλεξάνδρεια, ήταν σκατά, αλλά ήταν πολύ παλιά και δεν το μετράω.
Όμως έχω 19 συναπτά έτη επαγγελματικής σχέσης με Αιγυπτίους καθημερινά και έχω μάθει πάρα πολλά συν πληροφορίες από φίλο Αιγυπτιώτη.
Αλλά αυτά είναι terra incognita για τα χθεσινογενημμένα ροζουλιά, κόκκινα, μαυροκόκκινα μποτάκια που μασούν και διαδίδουν σανό.
Δεν έχω θέμα με μη μουσλίμ μετανάστες, υπό την προϋπόθεση πως υπάρχει έλεγχος τί μπαίνει. Ήμουν ο ίδιος νόμιμος μετανάστης σε ξένη χώρα για μια 5ετία και η πρώην μου νόμιμη μετανάστρια εδώ στην Ελλάδα. Και από ρατσισμό γνωρίζω κάτι παραπάνω.
Δεν γουστάρω μουσλίμ στην Δύση. Δεν προσαρμόζονται και θέλουν να την κάνουν το ίδιο σκατά όπως εκεί από όπου το σκάνε.
Έχουν την μισή Αφρική και άλλη τόση Ασία και τους είναι αρκετή. Μακρυά, για να'χουν τα παιδιά μας το κεφάλι τους ήσυχο και στην θέση του.
.
Oι περισσοτεροι ειναι νομιμοι. Ζουμε σε εποχες παγκοσμιοποιησης και σ αρεσει δεν σ αρεσει θα φας (και) τον μουσουλμανο στην μαπα, οπως και τον Κινεζο, και τον Αφρικανο κτλπ κτλπ
"Δεν ειμαι ΝΔλης αλλα..."

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών