Έτσι δείχνουν την ευγνωμοσύνη τους οι λάθρο!

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48496
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Έτσι δείχνουν την ευγνωμοσύνη τους οι λάθρο!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 22 Μαρ 2019, 20:17

Έξω οι λαθρο και όλοι όσοι τους στηρίζουν.
Με τις κλωτσιές.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Γραφικός

Re: Έτσι δείχνουν την ευγνωμοσύνη τους οι λάθρο!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γραφικός » 22 Μαρ 2019, 20:27

Nandros έγραψε:
22 Μαρ 2019, 16:11
Σαν καλός αριστερός και halilέγγυος που είσαι ξηλώσου και φτιάχτα όπως επιθυμείς. Εμείς στερέψαμε!
Φύλα τα να τα δώσεις στην επόμενη ανακεφαλαιοποίηση των αγίων τραπεζών.

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27000
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Έτσι δείχνουν την ευγνωμοσύνη τους οι λάθρο!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 22 Μαρ 2019, 20:35

Γραφικός έγραψε:
22 Μαρ 2019, 20:27
Nandros έγραψε:
22 Μαρ 2019, 16:11
Σαν καλός αριστερός και halilέγγυος που είσαι ξηλώσου και φτιάχτα όπως επιθυμείς. Εμείς στερέψαμε!
Φύλα τα να τα δώσεις στην επόμενη ανακεφαλαιοποίηση των αγίων τραπεζών.
Εμείς στερέψαμε! :smt077:
.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 21046
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Έτσι δείχνουν την ευγνωμοσύνη τους οι λάθρο!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 22 Μαρ 2019, 22:03

Στρακαστρουκας έγραψε:
22 Μαρ 2019, 19:34
Εμπεδοκλής έγραψε:
22 Μαρ 2019, 19:30
Αν οι λαθρομετανάστες ήταν πολιτισμένοι δεν θα στοιβάζονταν σαν ζώα σε τρύπιες βάρκες για να περάσουν τη θάλασσα...
Θα βγαζαν βιζες και θα ερχοντουσαν νομιμα οπως κανει η πλειονοτητα των μουσουλμανων. Ελα ομως που στην χωρα τους επικρατει μπαχαλο. Ποιος θα βγαλει βιζες εκει περα?
Θέλεις να μου πεις ότι στην Αλγερία, το Μαρόκο, το Πακιστάν και το Μπαγκλαντές επικρατεί μπάχαλο;

Ούτε οι μισοί δεν είναι οι Σύροι από αυτους που έρχονται. Αλλά και από αυτούς που δηλώνουν Σύροι επίσης ούτε οι μισοί δεν ξέρουν κατά που πέφτει η Συρία...

Pirate7G
Δημοσιεύσεις: 2121
Εγγραφή: 27 Δεκ 2018, 19:21

Re: Έτσι δείχνουν την ευγνωμοσύνη τους οι λάθρο!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pirate7G » 22 Μαρ 2019, 22:07

Ζενίθεδρος έγραψε:
22 Μαρ 2019, 20:11
Pirate7G έγραψε:
22 Μαρ 2019, 19:49
Ζενίθεδρος έγραψε:
22 Μαρ 2019, 19:06


Γιατί δεν τους παίρνεις στο σπίτι σου στα ΒΠ να τους φιλοξενήσεις, μια οικογένεια έστω, αφού είσαι τόσο λαρτζ; :lol:

Που ξέρεις εσύ τι έχω κάνει εγώ; Μπορεί να έχω κάνει αυτό, μπορεί να τους έχω δώσει κάποιο άλλο σπίτι που έχω και να τα τσεπωνω από κάποια ΜΚΟ, μπορεί να πληρώνω ο ιδιος μια ΜΚΟ να τους φροντιζει. Τι σε νοιάζει και πως μπορεί να αποδειχθεί το οτιδήποτε; Άκυρα τα ερωτήματα σου.
Και μπορώ να ανταπάντησω, με το:
"εσύ γιατί δεν παίρνεις κάποιον άστεγο Έλληνα σπίτι σου, πατριωταρα μου;"
:smt047
Υπέθεσα πως θα είχες τη εντιμότητα να απαντήσεις στα ίσα για το τι έχεις κάνει, μιας και αφ υψηλου βαπτιζεις έτσι στα ίσα κάποιον ρατσιστή (χωρίς να έχεις φάει ήδη περμαμπαν, και κακως). :g030:
Η εντιμότητά μου βασίζεται στο αν θέλω να σου απαντήσω για το τι κάνω; Σοβαρά τώρα έκανες χρήση τέτοιας λέξης; Μιλάμε για ηθοποιό τώρα. Όχι αστεία :smt005:

Τώρα είναι αστείο να φαω πέρμα μπαν επειδή είπα κάποιον ρατσιστή, ο οποίος μιλάει εντελώς απαξιωτικά και για τις γυναίκες και για τους μετανάστες γενικως. Αστεία πράγματα.
Δραματάκι κι έτσι.
Άσε μας ρε εύθηκτε. Σε όποιον δεν αρέσει κ χαρακτηρισμός ρατσιστής, ας προσέξει πως χαρακτηρίζει και πως μιλάει για άλλους.
Δεν τσακιζω το φρύδι μου

User_601

Re: Έτσι δείχνουν την ευγνωμοσύνη τους οι λάθρο!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 22 Μαρ 2019, 22:41

Ετσι δειχνουν την γυφτια τους οι ελληνες
Παραλίες γεμάτες σκουπίδια στη Βούλα -Λίγα μέτρα από τις πλαζ και το δημαρχείο [εικόνες & βίντεο]

Πηγή: Παραλίες γεμάτες σκουπίδια στη Βούλα -Λίγα μέτρα από τις πλαζ και το δημαρχείο [εικόνες & βίντεο] | iefimerida.gr
https://www.iefimerida.gr/news/413982/p ... io-eikones
Και βεβαια δεν ειναι μονο η Βουλα. :wave:

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 16970
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46
Phorum.gr user: ΝΕΜΕΣΙΣ, Juno

Re: Έτσι δείχνουν την ευγνωμοσύνη τους οι λάθρο!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 22 Μαρ 2019, 22:47

Εσθήρ έγραψε:
22 Μαρ 2019, 22:41
Ετσι δειχνουν την γυφτια τους οι ελληνες
Παραλίες γεμάτες σκουπίδια στη Βούλα -Λίγα μέτρα από τις πλαζ και το δημαρχείο [εικόνες & βίντεο]

Πηγή: Παραλίες γεμάτες σκουπίδια στη Βούλα -Λίγα μέτρα από τις πλαζ και το δημαρχείο [εικόνες & βίντεο] | iefimerida.gr
https://www.iefimerida.gr/news/413982/p ... io-eikones
Και βεβαια δεν ειναι μονο η Βουλα. :wave:
Α, την ξέρω την περιοχή, Αλβανοί πάνε εκεί! Κατά ορδές! Δεν βρίσκεις να κάτσεις, όλος ο χώρος κατειλημμένος!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Juno την 22 Μαρ 2019, 22:48, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27000
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Έτσι δείχνουν την ευγνωμοσύνη τους οι λάθρο!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 22 Μαρ 2019, 22:47

Pirate7G έγραψε:
22 Μαρ 2019, 22:07
Η εντιμότητά μου βασίζεται στο αν θέλω να σου απαντήσω για το τι κάνω; Σοβαρά τώρα έκανες χρήση τέτοιας λέξης; Μιλάμε για ηθοποιό τώρα. Όχι αστεία :smt005:

Τώρα είναι αστείο να φαω πέρμα μπαν επειδή είπα κάποιον ρατσιστή, ο οποίος μιλάει εντελώς απαξιωτικά και για τις γυναίκες και για τους μετανάστες γενικως. Αστεία πράγματα.
Δραματάκι κι έτσι.
Άσε μας ρε εύθηκτε. Σε όποιον δεν αρέσει κ χαρακτηρισμός ρατσιστής, ας προσέξει πως χαρακτηρίζει και πως μιλάει για άλλους.
Εσύ το ξεκίνησες και παρά την προειδοποίηση το συνεχίζεις.
Εσύ είσαι ο ρατσιστής, μαζί με το ροζουλί, κόκκινο, κοκκινόμαυρο συνάφι σου, που ειδικεύεστε στον ρατσισμό κατά της χώρας και του λαού της, σπέρνοντας το μίσος που κατατρώει εσάς και τους ιδεολογικούς προγόνους σας.
.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
Northern Spirit
Δημοσιεύσεις: 10759
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 22:19

Re: Έτσι δείχνουν την ευγνωμοσύνη τους οι λάθρο!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Northern Spirit » 22 Μαρ 2019, 22:52

Παλι τον επιασε υστερια τον Ναντρο...Λες και σε χωρους που μαζευονται σε μεγαλους αιρθμους ελληναρες (πχ γηπεδο) καθαριζουνε στο τελος..ΛΟΛ

ΓΤΠ νημα..
"Έκαστος τόπος έχει την πληγήν του: Η Αγγλία την ομίχλην, η Αίγυπτος τας οφθαλμίας, η Βλαχία τας ακρίδας και η Ελλάς τους Έλληνας".

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27000
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Έτσι δείχνουν την ευγνωμοσύνη τους οι λάθρο!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 22 Μαρ 2019, 23:12

Northern Spirit έγραψε:
22 Μαρ 2019, 22:52
Παλι τον επιασε υστερια τον Ναντρο...Λες και σε χωρους που μαζευονται σε μεγαλους αιρθμους ελληναρες (πχ γηπεδο) καθαριζουνε στο τελος..ΛΟΛ

ΓΤΠ νημα..
Το μουσλίμι έλλειπε για να συμπληρωθεί η ομάδα halilέγγυων! :003:
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14541
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Έτσι δείχνουν την ευγνωμοσύνη τους οι λάθρο!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 22 Μαρ 2019, 23:28

Pirate7G έγραψε:
22 Μαρ 2019, 22:07
Ζενίθεδρος έγραψε:
22 Μαρ 2019, 20:11
Pirate7G έγραψε:
22 Μαρ 2019, 19:49



Που ξέρεις εσύ τι έχω κάνει εγώ; Μπορεί να έχω κάνει αυτό, μπορεί να τους έχω δώσει κάποιο άλλο σπίτι που έχω και να τα τσεπωνω από κάποια ΜΚΟ, μπορεί να πληρώνω ο ιδιος μια ΜΚΟ να τους φροντιζει. Τι σε νοιάζει και πως μπορεί να αποδειχθεί το οτιδήποτε; Άκυρα τα ερωτήματα σου.
Και μπορώ να ανταπάντησω, με το:
"εσύ γιατί δεν παίρνεις κάποιον άστεγο Έλληνα σπίτι σου, πατριωταρα μου;"
:smt047
Υπέθεσα πως θα είχες τη εντιμότητα να απαντήσεις στα ίσα για το τι έχεις κάνει, μιας και αφ υψηλου βαπτιζεις έτσι στα ίσα κάποιον ρατσιστή (χωρίς να έχεις φάει ήδη περμαμπαν, και κακως). :g030:
Η εντιμότητά μου βασίζεται στο αν θέλω να σου απαντήσω για το τι κάνω; Σοβαρά τώρα έκανες χρήση τέτοιας λέξης; Μιλάμε για ηθοποιό τώρα. Όχι αστεία :smt005:

Τώρα είναι αστείο να φαω πέρμα μπαν επειδή είπα κάποιον ρατσιστή, ο οποίος μιλάει εντελώς απαξιωτικά και για τις γυναίκες και για τους μετανάστες γενικως. Αστεία πράγματα.
Δραματάκι κι έτσι.
Άσε μας ρε εύθηκτε. Σε όποιον δεν αρέσει κ χαρακτηρισμός ρατσιστής, ας προσέξει πως χαρακτηρίζει και πως μιλάει για άλλους.
Υπάρχει μια άγνωστη προφανώς για σένα και τους ομόστρουγκούς σου έννοια που λέγεται διάκριση. Είναι κάτι διαφορετικό να χαρακτηρίσω και να πω, πως αυτό που κάνει κάποιος είναι ρατσιστικό απο το να πω πως είναι ρατσιστής, μέσα και έξω και σε όλες του τις εκφάνσεις. Δεν φταίτε εσείς, κυρίως. Φταίει η ηγεσία σας που τάχατες προοδευτική, ωστόσο θέλει να δημιουργήσει πόλωση βάσει μετεμφυλιακού εσάνς, ώστε να κρατηθεί φυσικά για λίγο ακόμα στην εξουσία και να πειραματιστεί με το πόσο μπορεί να αποσαρθρώσει τον κοινωνικό ιστό μιας χώρας. Και που για αυτό σας έδωσε τη γραμμή, να βαπτίζετε αυτιστικώς φασίστη και ρατσίστα όποιον δεν μπορεί να παρακολουθήσει τον αντάξιο ψυχιατρικής ερεύνης ιδεολογικό ετεροπροσδιορισμό σας. Έχετε ξαμοληθεί λοιπόν όλα τα αρρωστάκια σαν λυσασμένα ζαγάρια, ελληνιστί θηρευτικοί κύνες, στο διαδίκτυο και βρίζετε όποιον δεν υμνεί αυτό το ανίδεο πρωθυπουργοειδές που έχει φεσώσει μέχρι και τα τρισέγγονα μας. Είστε σίγουροι πως δεν θα σκύψει να κάνει με το στόμα του τίποτα περίεργο με την βουβωνική χώρα όσων χαρακτηρίζει τώρα ως ακραίους; Τα ίδια δεν έκανε και με τους Γερμανούς;
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Στρακαστρουκας
Δημοσιεύσεις: 11184
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 17:48
Phorum.gr user: Στρακαστρουκας

Re: Έτσι δείχνουν την ευγνωμοσύνη τους οι λάθρο!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στρακαστρουκας » 22 Μαρ 2019, 23:41

Ζενίθεδρος έγραψε:
22 Μαρ 2019, 23:28
Υπάρχει μια άγνωστη προφανώς για σένα και τους ομόστρουγκούς σου έννοια που λέγεται διάκριση. Είναι κάτι διαφορετικό να χαρακτηρίσω και να πω, πως αυτό που κάνει κάποιος είναι ρατσιστικό απο το να πω πως είναι ρατσιστής, μέσα και έξω και σε όλες του τις εκφάνσεις. Δεν φταίτε εσείς, κυρίως. Φταίει η ηγεσία σας που τάχατες προοδευτική, ωστόσο θέλει να δημιουργήσει πόλωση βάσει μετεμφυλιακού εσάνς, ώστε να κρατηθεί φυσικά για λίγο ακόμα στην εξουσία και να πειραματιστεί με το πόσο μπορεί να αποσαρθρώσει τον κοινωνικό ιστό μιας χώρας. Και που για αυτό σας έδωσε τη γραμμή, να βαπτίζετε αυτιστικώς φασίστη και ρατσίστα όποιον δεν μπορεί να παρακολουθήσει τον αντάξιο ψυχιατρικής ερεύνης ιδεολογικό ετεροπροσδιορισμό σας. Έχετε ξαμοληθεί λοιπόν όλα τα αρρωστάκια σαν λυσασμένα ζαγάρια, ελληνιστί θηρευτικοί κύνες, στο διαδίκτυο και βρίζετε όποιον δεν υμνεί αυτό το ανίδεο πρωθυπουργοειδές που έχει φεσώσει μέχρι και τα τρισέγγονα μας. Είστε σίγουροι πως δεν θα σκύψει να κάνει με το στόμα του τίποτα περίεργο με την βουβωνική χώρα όσων χαρακτηρίζει τώρα ως ακραίους; Τα ίδια δεν έκανε και με τους Γερμανούς;
Aντε να γινει αλλαγη να φερουμε παλι στην εξουσια αυτους που χρεωκοπησαν την χωρα
"Δεν ειμαι ΝΔλης αλλα..."

Άβαταρ μέλους
Northern Spirit
Δημοσιεύσεις: 10759
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 22:19

Re: Έτσι δείχνουν την ευγνωμοσύνη τους οι λάθρο!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Northern Spirit » 22 Μαρ 2019, 23:52

Nandros έγραψε:
22 Μαρ 2019, 23:12
Northern Spirit έγραψε:
22 Μαρ 2019, 22:52
Παλι τον επιασε υστερια τον Ναντρο...Λες και σε χωρους που μαζευονται σε μεγαλους αιρθμους ελληναρες (πχ γηπεδο) καθαριζουνε στο τελος..ΛΟΛ

ΓΤΠ νημα..
Το μουσλίμι έλλειπε για να συμπληρωθεί η ομάδα halilέγγυων! :003:
Μου αρεασει που θελεις να σου δειξουνε και ευγνωμοσυνη..Φανταζομαι θα ηθελες να σου πλυνουνε και τα ποδια να σου φιλησουνε και το χερι..

Ρε πού σας βρηκανε, τετοια σπιρτα!
"Έκαστος τόπος έχει την πληγήν του: Η Αγγλία την ομίχλην, η Αίγυπτος τας οφθαλμίας, η Βλαχία τας ακρίδας και η Ελλάς τους Έλληνας".

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14541
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Έτσι δείχνουν την ευγνωμοσύνη τους οι λάθρο!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 22 Μαρ 2019, 23:53

Το ΠΑΣΟΚ χρεοκώπησε τη χώρα και οι μισοί συριζαίοι είναι πασοκοχθόνιοι.

Εικόνα
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 21046
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Έτσι δείχνουν την ευγνωμοσύνη τους οι λάθρο!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 22 Μαρ 2019, 23:55

Στρακαστρουκας έγραψε:
22 Μαρ 2019, 23:41
Ζενίθεδρος έγραψε:
22 Μαρ 2019, 23:28
Υπάρχει μια άγνωστη προφανώς για σένα και τους ομόστρουγκούς σου έννοια που λέγεται διάκριση. Είναι κάτι διαφορετικό να χαρακτηρίσω και να πω, πως αυτό που κάνει κάποιος είναι ρατσιστικό απο το να πω πως είναι ρατσιστής, μέσα και έξω και σε όλες του τις εκφάνσεις. Δεν φταίτε εσείς, κυρίως. Φταίει η ηγεσία σας που τάχατες προοδευτική, ωστόσο θέλει να δημιουργήσει πόλωση βάσει μετεμφυλιακού εσάνς, ώστε να κρατηθεί φυσικά για λίγο ακόμα στην εξουσία και να πειραματιστεί με το πόσο μπορεί να αποσαρθρώσει τον κοινωνικό ιστό μιας χώρας. Και που για αυτό σας έδωσε τη γραμμή, να βαπτίζετε αυτιστικώς φασίστη και ρατσίστα όποιον δεν μπορεί να παρακολουθήσει τον αντάξιο ψυχιατρικής ερεύνης ιδεολογικό ετεροπροσδιορισμό σας. Έχετε ξαμοληθεί λοιπόν όλα τα αρρωστάκια σαν λυσασμένα ζαγάρια, ελληνιστί θηρευτικοί κύνες, στο διαδίκτυο και βρίζετε όποιον δεν υμνεί αυτό το ανίδεο πρωθυπουργοειδές που έχει φεσώσει μέχρι και τα τρισέγγονα μας. Είστε σίγουροι πως δεν θα σκύψει να κάνει με το στόμα του τίποτα περίεργο με την βουβωνική χώρα όσων χαρακτηρίζει τώρα ως ακραίους; Τα ίδια δεν έκανε και με τους Γερμανούς;
Aντε να γινει αλλαγη να φερουμε παλι στην εξουσια αυτους που χρεωκοπησαν την χωρα
Γιατί τώρα ποιοι είναι στην εξουσία;
Παπακώστα, Κουρουμπλής, Μωραΐτης, Σπίρτζης, Κουντουρά, Μπόλαρης, Τόλκας, Ζορμπά, Μανιτάκης, και καμιά 35αριά γενικοί γραμματείς και παρατρεχάμενοι που ξεχνάω δεν ήταν σε αυτούς που χρεωκόπησαν τη χώρα;

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών