Κασιδιάρης, για να ξεβρωμίσει ο πιο βρωμερός Δήμος

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Ορέστης 35

Re: Κασιδιάρης, για να ξεβρωμίσει ο πιο βρωμερός Δήμος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 03 Απρ 2019, 02:08

metaxoskolikas έγραψε:
03 Απρ 2019, 02:01
Ορέστης 35 έγραψε:
03 Απρ 2019, 01:56
Kauldron έγραψε:
03 Απρ 2019, 01:47


Εντάξει, αφού δε σε πείραξε εσένα, όλα καλά. Δεν πειράζει που ο έμπορος ναρκωτικών έχει καταστρέψει και καταστρέφει ζωές, ή ο ανάρχας που έχει δολοφονήσει ή παραμορφώσει άτομα (όπως τα άτομα στη ΜΑΡΦΙΝ ή η 19χρονη) η καραπαρτούκλα μας να είναι καλά.
σχολιαζω την παπαρια του Κασιδιαρη οτι ο κατοικος του κεντρου φοβαται να κυκλοφορησει γιατι φοβαται τον πακι στην ασοε, τον αναρχικο στην Τοσιτσα και το βαπορακι στην Ομονοια. Τα προβληματα ειναι πιο βαθια, αλλα πως να τα αντιληφθειτε οταν δεν τα αντιμετωπιζετε;

καλά σε άλλη πόλη ζεις; γιατί προφανώς και είναι αυτά τα πρώτιστα προβλήματα του κέντρου, η εγκληματικότητα, η ασυδοσία, η συσσώρευση άπειρων λαθρομεταναστών.

τώρα οι βαλκάνιοι που έχουν... φασαριόζικες οικογένειες νομίζω είναι το τελευταίο πρόβλημα..
οι άλλοι που αρπάζουν τσάντες ανήκουν σε αυτά που περιγράφει ο ηλίας...
Τι λες ρε τυπε; Με διωχνουν με τη βια απο την πλατεια, με περιμενουν εξω απο το σπιτι μου, μου επιτιθεται ο μεθυσμενος γεωργιανος στην εισοδο μου, και μου λες αυτο ειναι το τελευταιο προβλημα και το πρωτο ειναι το λαθρεμποριο;

Ορέστης 35

Re: Κασιδιάρης, για να ξεβρωμίσει ο πιο βρωμερός Δήμος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 03 Απρ 2019, 02:09

Τρια μουνοπανα τις προαλλες μου εβαλαν τρικλοποδια στη γωνια για να στησουν τσαμπουκα. Καθε μερα αυτα τραβαμε απο τους λευκους αδερφους του Χιτλερ.

Al Bundy

Re: Κασιδιάρης, για να ξεβρωμίσει ο πιο βρωμερός Δήμος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Al Bundy » 03 Απρ 2019, 02:12

Ορέστης 35 έγραψε:
03 Απρ 2019, 02:09
Τρια μουνοπανα τις προαλλες μου εβαλαν τρικλοποδια στη γωνια για να στησουν τσαμπουκα. Καθε μερα αυτα τραβαμε απο τους λευκους αδερφους του Χιτλερ.
Αφού δεν σε σκοτώσανε για μια κάμερα οι μελαψοί αδερφοί του Στάλιν πάλι καλά.

Άβαταρ μέλους
metaxoskolikas
Δημοσιεύσεις: 3662
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2018, 17:38

Re: Κασιδιάρης, για να ξεβρωμίσει ο πιο βρωμερός Δήμος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από metaxoskolikas » 03 Απρ 2019, 02:12

Ορέστης 35 έγραψε:
03 Απρ 2019, 02:08
metaxoskolikas έγραψε:
03 Απρ 2019, 02:01
Ορέστης 35 έγραψε:
03 Απρ 2019, 01:56

σχολιαζω την παπαρια του Κασιδιαρη οτι ο κατοικος του κεντρου φοβαται να κυκλοφορησει γιατι φοβαται τον πακι στην ασοε, τον αναρχικο στην Τοσιτσα και το βαπορακι στην Ομονοια. Τα προβληματα ειναι πιο βαθια, αλλα πως να τα αντιληφθειτε οταν δεν τα αντιμετωπιζετε;

καλά σε άλλη πόλη ζεις; γιατί προφανώς και είναι αυτά τα πρώτιστα προβλήματα του κέντρου, η εγκληματικότητα, η ασυδοσία, η συσσώρευση άπειρων λαθρομεταναστών.

τώρα οι βαλκάνιοι που έχουν... φασαριόζικες οικογένειες νομίζω είναι το τελευταίο πρόβλημα..
οι άλλοι που αρπάζουν τσάντες ανήκουν σε αυτά που περιγράφει ο ηλίας...
Τι λες ρε τυπε; Με διωχνουν με τη βια απο την πλατεια, με περιμενουν εξω απο το σπιτι μου, μου επιτιθεται ο μεθυσμενος γεωργιανος στην εισοδο μου, και μου λες αυτο ειναι το τελευταιο προβλημα και το πρωτο ειναι το λαθρεμποριο;
αυτά που περιγράφεις εντάσσονται στην ασυδοσία την οποία επίσης θα καταπολεμήσει ως δήμαρχος, γιατί θα υπάρχει σοβαρή αστυνόμευση.

ως υποψήφιος δήμαρχος δε θα κάτσει να αναφερθεί όμως σε μεθυσμένους γεωργιανούς, θα μιλήσει για τα ευρύτερα προβλήματα της πόλης.

στη γειτονιά μου για παράδειγμα αντίστοιχα με εσένα, υπάρχουν πολλοί τσιγγάνοι οι οποίοι συχνά δημιουργούν προβλήματα, οι βαλκάνιοι γενικά ήσυχα κάθονται με εξαίρεση μερικούς αλβανούς μικρών ηλικιών (20-30 ετών)). δουλεύω και στο κέντρο-κέντρο όμως,κοντά στην ομόνοια και έχω να υποστώ όλη την άθλια κατάσταση που επικρατεί με την παραβατικότητα και την τριτοκοσμικότητα...

Ορέστης 35

Re: Κασιδιάρης, για να ξεβρωμίσει ο πιο βρωμερός Δήμος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 03 Απρ 2019, 02:26

Kauldron έγραψε:
02 Απρ 2019, 17:10


Ένοπλη Δημοτική Αστυνομία.
Είσοδος της Αστυνομίας στο βρωμερό "άσυλο" του Πολυτεχνείου.
Τέρμα στο πρεζεμπόριο.
Τέρμα στην ανομία.
Οχι ιδιώτες στην καθαριότητα.
Oχι στο τζαμί.
Ο κυριος στο αριστερο παραθυρο ποιος ειναι;


16:50
- Σας θυμιζω κυριε Κασιδιαρη τη δεκαετια του 80 και την αθροα εισοδο στην Ελλαδα εκατομμυριων Αλβανων με πολυ χαμηλα μεροκοματα
- (Κασιδιαρης) Μετα το 92
- Με πολυ χαμηλα μεροκαματα και δεν αντεδρασε κανενας και το αντιθετο, οι ανθρωποι οι ανθρωποι αυτοι συνεβαλλαν στην αναπτυξη της ελληνικης οικονομιας
- (Κασιδιαρης) το ζητημα, (γυρναει προς τον Αλβανολαγνο) ΣΕ ΑΥΤΟ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ! το ζητημα ειναι οτι σημερα μπλα μπλα μπλα...

Α ΡΕ ΠΡΟΔΟΤΕΣ ΑΛΒΑΝΟΛΑΓΝΟΙ!

ΤΙ ΕΓΙΝΕ Η ΕΛΛΑΔΑ ΡΕ;;;;;;
Οχι η Αλβανελλαδα που κατασκευασατε, ουτε η Βορειος Μακεδονια, η ΕΛΛΑΔΑ που βρισκεται;;;;;

Al Bundy

Re: Κασιδιάρης, για να ξεβρωμίσει ο πιο βρωμερός Δήμος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Al Bundy » 03 Απρ 2019, 02:28

Ορέστης 35 έγραψε:
03 Απρ 2019, 02:26


Ο κυριος στο αριστερο παραθυρο ποιος ειναι;


Συριζαίος "δημοσιογράφος" του Στοκουμέντου.

Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Δημοσιεύσεις: 11590
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:39
Phorum.gr user: κουλούρι Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Κασιδιάρης, για να ξεβρωμίσει ο πιο βρωμερός Δήμος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από κουλούρι Θεσσαλονίκης » 03 Απρ 2019, 02:30

Μπακάλης έγραψε:
03 Απρ 2019, 02:28
Ορέστης 35 έγραψε:
03 Απρ 2019, 02:26


Ο κυριος στο αριστερο παραθυρο ποιος ειναι;


Συριζαίος "δημοσιογράφος" του Στοκουμέντου.
τοκουμέντο είν καλύτερο!
(✿ ♥‿♥)
Je suis Αγις
Je suis Χαοτικός

Al Bundy

Re: Κασιδιάρης, για να ξεβρωμίσει ο πιο βρωμερός Δήμος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Al Bundy » 03 Απρ 2019, 02:33

κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
03 Απρ 2019, 02:30
Μπακάλης έγραψε:
03 Απρ 2019, 02:28
Ορέστης 35 έγραψε:
03 Απρ 2019, 02:26


Ο κυριος στο αριστερο παραθυρο ποιος ειναι;


Συριζαίος "δημοσιογράφος" του Στοκουμέντου.
τοκουμέντο είν καλύτερο!
Σε στόκους απευθύνεται αφού.

Ορέστης 35

Re: Κασιδιάρης, για να ξεβρωμίσει ο πιο βρωμερός Δήμος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 03 Απρ 2019, 02:36

Ατομα που προδιδουν το αγωνα που καναμε τις περασμενες δεκαετιες εναντια στον αλβανικο εποικισμο της Ελλαδος, εναντια στον αλβανικο σοβινισμο στα σχολεια και τις γειτονιες και εναντια στην αλβανικη εγκληματικοτητα, στο μελλον θα προδωσουν και τον δηθεν αγωνα τους εναντια στον εξισλαμισμο, θα ανακηρυξουν ενα πρωι τους Πακιστανους και τους Αφρικανους ενσωματωμενους, (γιατι οχι και απογονους της στρατιας του Μεγαλου Αλεξανδρου ή αλλων αρχαιων), και θα μας υποδειξουν εναν νεο εχθρο της αρεσκειας τους, ισως να εχουν καταφθασει ζουαζλανδοι τοτε και θα πρεπει οπωσδηποτε, ως γνησιοι πατριωτες, να υπερασπιστουμε την ενδοξη Αλβανελία, απο την ζουαζηλανδοποιηση της. Ε οχι οι Αλβανελληνεζοι να μπασταρδευτουν! Ζητω το εθνος, ζητω η ορθοδοξια, ζητω ο στρατος! Ζητω ο πολιτης-οπλιτης! Ευτυχως που νικησαμε τους κομμουνιστες και γλιτωσε το εθνος!

Spiros252
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 11581
Εγγραφή: 13 Μαρ 2018, 19:22
Phorum.gr user: Spiros252
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Κασιδιάρης, για να ξεβρωμίσει ο πιο βρωμερός Δήμος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Spiros252 » 03 Απρ 2019, 02:40

brb και tyt έγραψε:
02 Απρ 2019, 20:06

Σαφώς και μοιράζει σανό. Είναι υπέρ του ευρώ άρα Φεντεραλιστκό κόμμα, κρύβει την ιδεολογία της που είναι ο Ναζισμός (εθνικοσοσιαλισμός) και είναι υπέρ της πολιτικής της Γερμανίας στο μεταναστευτικό άρα να εγκλωβίζονται στην χώρα μας.
:+1:
«Η παρουσία μας επιλέγει από ένα τεράστιο σύνολο μόνο σύμπαντα συμβατά με την ύπαρξή μας.
Αν και είμαστε μικροί και ασήμαντοι σε κοσμικό επίπεδο, αυτό μας κάνει κατά κάποιο τρόπο, κύριους της δημιουργίας»
.
Stephen Hawking

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29097
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Κασιδιάρης, για να ξεβρωμίσει ο πιο βρωμερός Δήμος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 03 Απρ 2019, 02:54

Ορέστης 35 έγραψε:
03 Απρ 2019, 02:36
Ατομα που προδιδουν το αγωνα που καναμε τις περασμενες δεκαετιες εναντια στον αλβανικο εποικισμο της Ελλαδος, εναντια στον αλβανικο σοβινισμο στα σχολεια και τις γειτονιες και εναντια στην αλβανικη εγκληματικοτητα,
Πότε προδόθηκε αυτός ο αγώνας ρε άνθρωπε;

Ορέστης 35

Re: Κασιδιάρης, για να ξεβρωμίσει ο πιο βρωμερός Δήμος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 03 Απρ 2019, 02:58

Golden Age έγραψε:
03 Απρ 2019, 02:54
Ορέστης 35 έγραψε:
03 Απρ 2019, 02:36
Ατομα που προδιδουν το αγωνα που καναμε τις περασμενες δεκαετιες εναντια στον αλβανικο εποικισμο της Ελλαδος, εναντια στον αλβανικο σοβινισμο στα σχολεια και τις γειτονιες και εναντια στην αλβανικη εγκληματικοτητα,
Πότε προδόθηκε αυτός ο αγώνας ρε άνθρωπε;
Οταν αρχισατε να λετε "εχετε απολυτο δικιο" στους συριζαιους δημοσιογραφους.

Al Bundy

Re: Κασιδιάρης, για να ξεβρωμίσει ο πιο βρωμερός Δήμος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Al Bundy » 03 Απρ 2019, 03:18

Οι Αλβανοί αφομοιώθηκαν...είτε αρέσει σε κάποιους είτε όχι.
150.000 οικογένειες,450.000 (περίπου) καταγεγραμμένοι "ελλαδίτες" πια, 22.000 παιδιά τους στα σχολεία μας,14.000 στον Ελληνικό Στρατό (ακόμα κι αν από χαζομάρα κάνουν τον δικέφαλο αετό με τα χέρια).

Τα παιδιά τους αισθάνονται πως έχουν 2 πατρίδες!
Δεν μας μισούν αυτοί που είναι 30 χρόνια πια εδώ!

Και οι Αλβανοί αφομοιώθηκαν για 2-3 λόγους...πρώτον είναι γείτονες, δεύτερον βρήκαν εδώ κάποιους που μιλάνε ιδίωμα της γλώσσας τους (αρβανίτικα) και τρίτον δεν είναι θρησκευόμενοι!

Οι μόνοι που δεν θα αφομοιωθούν ΠΟΤΕ είναι οι μελαψοί μουσουλμάνοι (ισλαμιστές)!

Αυτοί για τους οποίους η ανθρώπινη ζωή έχει την αξία μιας κάμερας ή ενός κατοστάρικου!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Al Bundy την 03 Απρ 2019, 08:44, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Spiros252
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 11581
Εγγραφή: 13 Μαρ 2018, 19:22
Phorum.gr user: Spiros252
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Κασιδιάρης, για να ξεβρωμίσει ο πιο βρωμερός Δήμος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Spiros252 » 03 Απρ 2019, 04:01

Και για κάποιους Αλβανούς η αξία της ζωής αποτιμάται τόσο.. μην κάνουμε τέτοιες διακρίσεις.

Έχουν διαφορά οι μελαμψοί από τους λευκούς μουσουλμάνους; :smt017
«Η παρουσία μας επιλέγει από ένα τεράστιο σύνολο μόνο σύμπαντα συμβατά με την ύπαρξή μας.
Αν και είμαστε μικροί και ασήμαντοι σε κοσμικό επίπεδο, αυτό μας κάνει κατά κάποιο τρόπο, κύριους της δημιουργίας»
.
Stephen Hawking

Ορέστης 35

Re: Κασιδιάρης, για να ξεβρωμίσει ο πιο βρωμερός Δήμος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 03 Απρ 2019, 04:17

Μπακάλης έγραψε:
03 Απρ 2019, 03:18


Και οι Αλβανοί αφομοιώθηκαν για 2-3 λόγους...πρώτον είναι γείτονες, δεύτερον βρήκαν εδώ κάποιους που μιλάνε ιδίωμα της γλώσσας τους (αρβανίτικα) και τρίτον δεν είναι θρησκευόμενοι!
Καποια δικαιολογια θα βρειτε να πειτε και για τους Πακιστανους σε 20 χρονια. Αυτη ειναι η δεξια.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών