2024: Σε φουλ σκεηλ ο Νέος Ψυχρός Πόλεμος

Πολιτικά θέματα εκτός Ελλάδας
Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 15404
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: 2024: Σε φουλ σκεηλ ο Νέος Ψυχρός Πόλεμος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 03 Μάιος 2024, 13:08

Προσπαθειτε απελπισμενα να αναγαγετε σε προβλημα τα αναφαιρετα δικαιωματα καποιων ανθρωπων ενω το πραγματικο προβλημα ειστε εσεις και η δουλοπρεπεια σας εναντι σε αιμοσταγεις δικτατορες.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 15404
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: 2024: Σε φουλ σκεηλ ο Νέος Ψυχρός Πόλεμος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 03 Μάιος 2024, 13:08

Green Dragon έγραψε:
03 Μάιος 2024, 12:21
πατησιωτης έγραψε:
03 Μάιος 2024, 08:48
Οργισμένος έγραψε:
23 Απρ 2024, 08:56
Απευθυνεται σε ηλιθιους . Ειναι ξεκαθαρο.
Eίσαι δέσμιος ιδεολογικών προκαταλήψεων,των ιδίων που έχουν όλοι οι φιλελέφτ και ο Μπάιντεν,και που φυσικά θα τις εκμεταλλευθεί ο Πούτιν επειδή ακριβώς αυτός έχει περάσει αυτά τα στάδια του ψευδοκομμουνισμού και δεν έχει καμμία προκατάληψη.
Δεν θέλεις να "νικήσεις" απλά γεωπολιτικά,θέλεις να "νικήσεις" κρατώντας άθικτη την πολυπολιτισμική ιδεολογική σου σαβούρα.Αυτή η σαβούρα προκάλεσε τις ταραχές στα αμερικανικά πανεπιστήμια για το μεσανατολικό.Όταν έχεις γεμίσει με μαθήματα κατά του "λευκού εθνικισμού",του λευκού ρατσισμού,τις πολιτικές ορθότητες και τα παρόμοια και τα συνεχίζεις πως είναι δυνατόν ένας μέσος φοιτητής να μην δει στη σύγκρουση Ισραήλ - Χαμάς τη "λευκή αποικιοκρατία" και να κάνει τα άλματα σκέψης που βολεύουν εσένα (και τον Μπάιντεν :D ) και να σκέφτεται για Ρώσους,Κινέζους και τα παρόμοια;αφού αυτές τις μαλακίες τους λένε όλη μέρα εκεί πέρα.
Χθες νέο κρούσμα ιδεολογικής παράνοιας : ο Μπάιντεν τα έβαλε με την Ιαπωνία επειδή δεν δέχεται μετανάστες. :lol:

https://www.breitbart.com/immigration/2 ... sia-china/

Για ποιόν εγκέφαλο της πλάκας μου μιλάς όταν στραβώνει τη μούρη του για τον πιο κρίσιμο σύμμαχο στον Ειρηνικό όχι επειδή έκανε τίποτε αλλά επειδή ΔΕΝ ακολουθεί τη μόδα να δημιουργεί ξένους πληθυσμούς στο έδαφός του;
τα έχω γράψει πολλές φορές για την Ιαπωνία ότι έχει οικονομικά προβλήματα επειδή ο πληθυσμός μειώνεται και δεν θέλει μετανάστες.Αλλά αυτό είναι δικό της θέμα και μόνο.Στρατηγικά ποιός είναι ο λόγος να τσακώνεσαι μαζί τους;είναι η γελοία ιδεολογία που δημιουργεί και τις αντιδράσεις στην Ευρώπη και μετά έρχεσαι εσύ και ψάχνεις για ρούβλια παντού. :D Φαντάζεσαι το 1940 και ενώ ο στρατός πολεμούσε στην Αλβανία να έβγαινε ο Τσώρτσιλ και να έλεγε ξέρετε σύμμαχος η Ελλάδα αλλά δεν μας αρέσει ο Μεταξάς,πρέπει να κάνει εκλογές. :D
Δεν γίνονται αυτά.Εσύ στο μυαλό σου φτιάχνεις μπαιντενικές συμμαχίες αλλά ο ίδιος ο Μπάιντεν στραβομουτσουνιάζει επειδή η Ιαπωνία δεν δέχεται μετανάστες γιατί το θέμα για αυτόν δεν είναι να νικήσει απλά η Αμερική αλλά να νικήσει η ιδεολογία της πολυπολιτισμικότητος,μόνο που αυτό ευνοεί τους αντιπάλους.
Πριν λίγο καιρό ο Scouser είχε γράψει ότι σε λίγο οι μπαιντενικοί δεν θα έχουν κανένα πραγματικό σύμμαχο στην Ασία μεταξύ Ισραήλ και Ιαπωνίας διότι με τα ανθρωπινοδικαιωματιστικά τους έχουν αποξενώσει όλους τους Ασιάτες.Τώρα φαίνεται ούτε το Ισραήλ και την Ιαπωνία θα έχουν καθώς στον ένα θέλουν να επιβάλλουν με το ζόρι παλαιστινιακό κράτος και στην άλλη να ανοίξει την πόρτα στη μετανάστευση.
Είναι λογικό ίσως διότι οι ιαπωνικές πόλεις είναι καθαρότατες χωρίς σκουπίδια,γκράφιτυ και πολλούς αντιφάδες ή μαύρους γκάγκστερς.Τι σύμμαχος είναι αυτός που δεν μας μοιάζει; :smt005:
Έχουν αφηνιάσει, κινούνται πολύ πιο επιθετικά απ' ότι παλιότερα και πιστεύω ότι το κάνουν γιατί βλέπουν ότι χάνουν το παιχνίδι και δεν θέλουν να το αποδεχτούν. Κραυγές είναι αυτά, κραυγές εκνευρισμού που όμως δυστυχώς έχουν παρενέργειες. Μια ζωή η διπλωματία κινείται στην λογική 'σύμμαχός μου που με βοηθά να κάνω την δουλειά, δεν με νοιάζει τι κάνει στο εσωτερικό από την στιγμή που δεν είναι εναντίον μου' (είναι και ο λόγος που πολλοί απλοί άνθρωποι αναρωτιόντουσαν πάντα γιατί π.χ. συνεργάζονται οι ΗΠΑ με την Σαουδική Αραβία και η απλούστατη απάντηση ήταν πως συμφέρει η συμμαχία). Ε αυτοί οι βλαμμένοι δεν το θέλουν αυτό, θέλουν να τους κάνουν όλους κλώνους!
Κινδυνευουμε απο τους γκεη, ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 15404
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: 2024: Σε φουλ σκεηλ ο Νέος Ψυχρός Πόλεμος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 03 Μάιος 2024, 13:09

Και πολυ καλα τα ειπε για την Ιαπωνια΄. Ολα εχουν και ενα οριο.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 20185
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: 2024: Σε φουλ σκεηλ ο Νέος Ψυχρός Πόλεμος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 03 Μάιος 2024, 13:12

Οργισμένος έγραψε:
03 Μάιος 2024, 13:09
Και πολυ καλα τα ειπε για την Ιαπωνια΄. Ολα εχουν και ενα οριο.
Η βλακεία του κωλόγερου δεν έχει πάντως, έλεος, τι ωραία ρε απατεώνες σαμποτέρ της Δύσης που μου το παίζετε και βασιλικότεροι του βασιλέως! Πολύ καλή ιδέα να τσακωθείτε με την Ιαπωνία, βλαμμένα.

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 15404
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: 2024: Σε φουλ σκεηλ ο Νέος Ψυχρός Πόλεμος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 03 Μάιος 2024, 13:16

Green Dragon έγραψε:
03 Μάιος 2024, 13:12
Οργισμένος έγραψε:
03 Μάιος 2024, 13:09
Και πολυ καλα τα ειπε για την Ιαπωνια΄. Ολα εχουν και ενα οριο.
Η βλακεία του κωλόγερου δεν έχει πάντως, έλεος, τι ωραία ρε απατεώνες σαμποτέρ της Δύσης που μου το παίζετε και βασιλικότεροι του βασιλέως! Πολύ καλή ιδέα να τσακωθείτε με την Ιαπωνία, βλαμμένα.
Σε ποναει βλεπω πολυ η Δυση .
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 35121
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: 2024: Σε φουλ σκεηλ ο Νέος Ψυχρός Πόλεμος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 03 Μάιος 2024, 13:41

Οργισμένος έγραψε:
03 Μάιος 2024, 13:05
Και παλι σοβαροφανεις παντελως αστηριχτες φαντασιωσεις περιγραφεις κολλημενος σατην παπαδοδεξια ιδεολοληψια σου
Στο Ισραήλ υπάρχουν ραββίνοι και όχι παπάδες αλλά τέλος πάντων.Δεν έχω πρόβλημα εγώ,οι φίλοι σου έχουν.

https://www.breitbart.com/clips/2024/05 ... s-vietnam/

Sanders said, “Well, in terms of his campaign. You know, I am thinking back and other people are making this reference that this may be Biden’s Vietnam. Lyndon Johnson in many respects, was a very, very good president domestically, and brought forth some major pieces of legislation. He chose not to run in ’68 because of opposition to his views on Vietnam and I worry very much President Biden is putting himself in a position where he has alienated not just young people but a lot of the Democratic base all in terms of his views on Israel and this war.”

He added, “So I would hope very much that from certainly a policy our point of view from a moral point of view that the president stops giving a blank check to Netanyahu and I would hope that they understand that from a political point of view, this has not been helpful. Quite the contrary.”

Να πας εσύ να εξηγήσεις στους "προοδευτικούς" που θα μαυρίσουν τον Μπάιντεν γιατί "αποικιοκρατία" ότι πίσω από τη Χαμάς είναι ο ρωσοκινέζικός άξονας και πρέπει να μη φωνάζουν κατά του Ισραήλ.Δεν είναι δική μου δουλειά.

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 15404
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: 2024: Σε φουλ σκεηλ ο Νέος Ψυχρός Πόλεμος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 03 Μάιος 2024, 13:57

πατησιωτης έγραψε:
03 Μάιος 2024, 13:41
Οργισμένος έγραψε:
03 Μάιος 2024, 13:05
Και παλι σοβαροφανεις παντελως αστηριχτες φαντασιωσεις περιγραφεις κολλημενος σατην παπαδοδεξια ιδεολοληψια σου
Στο Ισραήλ υπάρχουν ραββίνοι και όχι παπάδες αλλά τέλος πάντων.Δεν έχω πρόβλημα εγώ,οι φίλοι σου έχουν.

https://www.breitbart.com/clips/2024/05 ... s-vietnam/

Sanders said, “Well, in terms of his campaign. You know, I am thinking back and other people are making this reference that this may be Biden’s Vietnam. Lyndon Johnson in many respects, was a very, very good president domestically, and brought forth some major pieces of legislation. He chose not to run in ’68 because of opposition to his views on Vietnam and I worry very much President Biden is putting himself in a position where he has alienated not just young people but a lot of the Democratic base all in terms of his views on Israel and this war.”

He added, “So I would hope very much that from certainly a policy our point of view from a moral point of view that the president stops giving a blank check to Netanyahu and I would hope that they understand that from a political point of view, this has not been helpful. Quite the contrary.”

Να πας εσύ να εξηγήσεις στους "προοδευτικούς" που θα μαυρίσουν τον Μπάιντεν γιατί "αποικιοκρατία" ότι πίσω από τη Χαμάς είναι ο ρωσοκινέζικός άξονας και πρέπει να μη φωνάζουν κατά του Ισραήλ.Δεν είναι δική μου δουλειά.
Θα δουμε ποιος θα μαυρισει ποιον.Τα πανεπιστημια και οι νεοι στις δημοκρατιες παντα ηταν ειναι και θα ειναι επαναστατικοι ακομα κι αν δεν υπαρχει λογος. Δεν ειναι ιδεολογικο το θεμα. Ιδεολογικο ειναι να στηνεις κωλο σε δικτατορες που θελουν να καταστρεψουν τη Δυση ωστε να επιβιωσουν πολιτικα στη χωρα τους. Βλεπε τραμπα εναντι πουτιν. Δεν εισαι φιλοδυτικος, εισαι φιλομοναρχικος και τερμα αντιδυτικος. Δυση σημαινει ελευθερια και ατομικη πρωτοβουλια. Αυτο χωνεψτε το και μη μας το παιζετε δηθεν δυτικοι.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 20185
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: 2024: Σε φουλ σκεηλ ο Νέος Ψυχρός Πόλεμος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 03 Μάιος 2024, 14:51

Οργισμένος έγραψε:
03 Μάιος 2024, 13:57
πατησιωτης έγραψε:
03 Μάιος 2024, 13:41
Οργισμένος έγραψε:
03 Μάιος 2024, 13:05
Και παλι σοβαροφανεις παντελως αστηριχτες φαντασιωσεις περιγραφεις κολλημενος σατην παπαδοδεξια ιδεολοληψια σου
Στο Ισραήλ υπάρχουν ραββίνοι και όχι παπάδες αλλά τέλος πάντων.Δεν έχω πρόβλημα εγώ,οι φίλοι σου έχουν.

https://www.breitbart.com/clips/2024/05 ... s-vietnam/

Sanders said, “Well, in terms of his campaign. You know, I am thinking back and other people are making this reference that this may be Biden’s Vietnam. Lyndon Johnson in many respects, was a very, very good president domestically, and brought forth some major pieces of legislation. He chose not to run in ’68 because of opposition to his views on Vietnam and I worry very much President Biden is putting himself in a position where he has alienated not just young people but a lot of the Democratic base all in terms of his views on Israel and this war.”

He added, “So I would hope very much that from certainly a policy our point of view from a moral point of view that the president stops giving a blank check to Netanyahu and I would hope that they understand that from a political point of view, this has not been helpful. Quite the contrary.”

Να πας εσύ να εξηγήσεις στους "προοδευτικούς" που θα μαυρίσουν τον Μπάιντεν γιατί "αποικιοκρατία" ότι πίσω από τη Χαμάς είναι ο ρωσοκινέζικός άξονας και πρέπει να μη φωνάζουν κατά του Ισραήλ.Δεν είναι δική μου δουλειά.
Θα δουμε ποιος θα μαυρισει ποιον.Τα πανεπιστημια και οι νεοι στις δημοκρατιες παντα ηταν ειναι και θα ειναι επαναστατικοι ακομα κι αν δεν υπαρχει λογος. Δεν ειναι ιδεολογικο το θεμα. Ιδεολογικο ειναι να στηνεις κωλο σε δικτατορες που θελουν να καταστρεψουν τη Δυση ωστε να επιβιωσουν πολιτικα στη χωρα τους. Βλεπε τραμπα εναντι πουτιν. Δεν εισαι φιλοδυτικος, εισαι φιλομοναρχικος και τερμα αντιδυτικος. Δυση σημαινει ελευθερια και ατομικη πρωτοβουλια. Αυτο χωνεψτε το και μη μας το παιζετε δηθεν δυτικοι.
Ελευθερία και ισλάμ δεν πάνε μαζί.
Ελευθερία και λογοκρισία δεν πάνε μαζί.

Ή το ένα θα έχεις ή το άλλο, διάλεξε και πάρε.

Τόση ώρα δεν έχεις γράψει ΟΥΤΕ ΕΝΑ επιχείρημα αντίκρουσης και ξέρεις γιατί; Γιατί δεν υπάρχει :lol: Απλά φωνάζεις και βρίζεις σαν κακομαθημένο που του πήραν τις καραμέλες. Ε αυτό ακριβώς κάνουν και οι σβαμποσόροι!

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 20185
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: 2024: Σε φουλ σκεηλ ο Νέος Ψυχρός Πόλεμος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 03 Μάιος 2024, 14:52

Οργισμένος έγραψε:
03 Μάιος 2024, 13:16
Green Dragon έγραψε:
03 Μάιος 2024, 13:12
Οργισμένος έγραψε:
03 Μάιος 2024, 13:09
Και πολυ καλα τα ειπε για την Ιαπωνια΄. Ολα εχουν και ενα οριο.
Η βλακεία του κωλόγερου δεν έχει πάντως, έλεος, τι ωραία ρε απατεώνες σαμποτέρ της Δύσης που μου το παίζετε και βασιλικότεροι του βασιλέως! Πολύ καλή ιδέα να τσακωθείτε με την Ιαπωνία, βλαμμένα.
Σε ποναει βλεπω πολυ η Δυση .
Γειά σου προδότη-πεμπτοφαλαγγίτη.

:wave:

Άβαταρ μέλους
nostromos
Δημοσιεύσεις: 23740
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2018, 22:06
Phorum.gr user: nostromos

Re: 2024: Σε φουλ σκεηλ ο Νέος Ψυχρός Πόλεμος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nostromos » 03 Μάιος 2024, 14:56

κανεις διαλογο με παλαιοπασοκο νυν υποστηρικτη του Συριζα των ΗΠΑ ... αυτος και η φαρα του θελουν ανοιχτα συνορα να γεμισει η Δυση με τη μουργα του Ισλαμ ... κλασσικοι αριστεροστροφοι φασιστες με νεοφιλ καλυψη
η προσοχη μας στο Καστελοριζο

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 20185
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: 2024: Σε φουλ σκεηλ ο Νέος Ψυχρός Πόλεμος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 03 Μάιος 2024, 14:59

nostromos έγραψε:
03 Μάιος 2024, 14:56
κανεις διαλογο με παλαιοπασοκο νυν υποστηρικτη του Συριζα των ΗΠΑ ... αυτος και η φαρα του θελουν ανοιχτα συνορα να γεμισει η Δυση με τη μουργα του Ισλαμ ... κλασσικοι αριστεροστροφοι φασιστες με νεοφιλ καλυψη
Και delusional ότι είναι φιλοδυτικοί :giggle:

Άβαταρ μέλους
βοθρατζης
Δημοσιεύσεις: 874
Εγγραφή: 03 Οκτ 2018, 18:49

Re: 2024: Σε φουλ σκεηλ ο Νέος Ψυχρός Πόλεμος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από βοθρατζης » 03 Μάιος 2024, 15:12

οργισμένε τι έγινε ρε σε σουτάρανε απο τη σκανδιναυή και σε έπιασε πρεμούρα μπας και βγει ο τράμπ;
θα βγει και τότε θέλω να δω που θα κρυφτείτε όλα τα σκουλήκια της παγκοσμιποίησης

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 15404
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: 2024: Σε φουλ σκεηλ ο Νέος Ψυχρός Πόλεμος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 03 Μάιος 2024, 16:56

βοθρατζης έγραψε:
03 Μάιος 2024, 15:12
οργισμένε τι έγινε ρε σε σουτάρανε απο τη σκανδιναυή και σε έπιασε πρεμούρα μπας και βγει ο τράμπ;
θα βγει και τότε θέλω να δω που θα κρυφτείτε όλα τα σκουλήκια της παγκοσμιποίησης
Ρουφα συ κάνα βόθρο και άσε εμάς να κακοπερναμε στον πολιτισμό
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
nostromos
Δημοσιεύσεις: 23740
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2018, 22:06
Phorum.gr user: nostromos

Re: 2024: Σε φουλ σκεηλ ο Νέος Ψυχρός Πόλεμος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nostromos » 03 Μάιος 2024, 16:58

βοθρατζης έγραψε:
03 Μάιος 2024, 15:12
οργισμένε τι έγινε ρε σε σουτάρανε απο τη σκανδιναυή και σε έπιασε πρεμούρα μπας και βγει ο τράμπ;
θα βγει και τότε θέλω να δω που θα κρυφτείτε όλα τα σκουλήκια της παγκοσμιποίησης
:blm:
η προσοχη μας στο Καστελοριζο

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 15404
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: 2024: Σε φουλ σκεηλ ο Νέος Ψυχρός Πόλεμος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 03 Μάιος 2024, 16:59

Green Dragon έγραψε:
03 Μάιος 2024, 14:51
Οργισμένος έγραψε:
03 Μάιος 2024, 13:57
πατησιωτης έγραψε:
03 Μάιος 2024, 13:41


Στο Ισραήλ υπάρχουν ραββίνοι και όχι παπάδες αλλά τέλος πάντων.Δεν έχω πρόβλημα εγώ,οι φίλοι σου έχουν.

https://www.breitbart.com/clips/2024/05 ... s-vietnam/

Sanders said, “Well, in terms of his campaign. You know, I am thinking back and other people are making this reference that this may be Biden’s Vietnam. Lyndon Johnson in many respects, was a very, very good president domestically, and brought forth some major pieces of legislation. He chose not to run in ’68 because of opposition to his views on Vietnam and I worry very much President Biden is putting himself in a position where he has alienated not just young people but a lot of the Democratic base all in terms of his views on Israel and this war.”

He added, “So I would hope very much that from certainly a policy our point of view from a moral point of view that the president stops giving a blank check to Netanyahu and I would hope that they understand that from a political point of view, this has not been helpful. Quite the contrary.”

Να πας εσύ να εξηγήσεις στους "προοδευτικούς" που θα μαυρίσουν τον Μπάιντεν γιατί "αποικιοκρατία" ότι πίσω από τη Χαμάς είναι ο ρωσοκινέζικός άξονας και πρέπει να μη φωνάζουν κατά του Ισραήλ.Δεν είναι δική μου δουλειά.
Θα δουμε ποιος θα μαυρισει ποιον.Τα πανεπιστημια και οι νεοι στις δημοκρατιες παντα ηταν ειναι και θα ειναι επαναστατικοι ακομα κι αν δεν υπαρχει λογος. Δεν ειναι ιδεολογικο το θεμα. Ιδεολογικο ειναι να στηνεις κωλο σε δικτατορες που θελουν να καταστρεψουν τη Δυση ωστε να επιβιωσουν πολιτικα στη χωρα τους. Βλεπε τραμπα εναντι πουτιν. Δεν εισαι φιλοδυτικος, εισαι φιλομοναρχικος και τερμα αντιδυτικος. Δυση σημαινει ελευθερια και ατομικη πρωτοβουλια. Αυτο χωνεψτε το και μη μας το παιζετε δηθεν δυτικοι.
Ελευθερία και ισλάμ δεν πάνε μαζί.
Ελευθερία και λογοκρισία δεν πάνε μαζί.

Ή το ένα θα έχεις ή το άλλο, διάλεξε και πάρε.

Τόση ώρα δεν έχεις γράψει ΟΥΤΕ ΕΝΑ επιχείρημα αντίκρουσης και ξέρεις γιατί; Γιατί δεν υπάρχει :lol: Απλά φωνάζεις και βρίζεις σαν κακομαθημένο που του πήραν τις καραμέλες. Ε αυτό ακριβώς κάνουν και οι σβαμποσόροι!
Τι επιχείρημα να γράψει κανείς σε υπανθρωπους που προσπαθούν να δικαιολογησουν δικτάτορες και προδότες σαν τον τράμπα βάζοντας μπροστά ως εχθρό τους γκεη... Και πουι μιλαω μαζί σας πολύ είναι.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Διεθνής πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών